warp main - en to sl translation catalogue (11 entries)

note: (itstool) path: section/title
en: Learn more
sl: Več o tem

note: (itstool) path: info/desc
en: Definition of terms used through this help page
sl: Opredelitev izrazov, uporabljenih na tej strani za pomoč

note: (itstool) path: page/title
en: Glossary
sl: Splošni slovarček

note: (itstool) path: section/title
en: Rendezvous Server
sl: Strežnik Rendezvous

note: (itstool) path: section/title
en: Direct Transfer
sl: Neposreden prenos

note: (itstool) path: info/desc
en: Using QR Codes
sl: Uporaba QR-kod

note: (itstool) path: page/title
en: QR Codes
sl: QR-kode

note: (itstool) path: section/title
en: Scan QR Codes
sl: Optično preberite kode QR

note: (itstool) path: page/title
en: Introduction
sl: Uvod

note: (itstool) path: section/title
en: General
sl: Splošno

note: (itstool) path: section/title
en: Details
sl: Podrobnosti
