warp main - en to uk translation catalogue (180 entries)

en: Fast and secure file transfer
uk: Швидке і безпечне передавання файлів

en: Gnome;GTK;Wormhole;Magic-Wormhole;
uk: Gnome;GTK;Wormhole;Magic-Wormhole;гном;гноме;ґном;ґноме;жтк;кротяча нора;черв'як

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: Fina Wilke
uk: Фіна Вільке (Fina Wilke)

en: Warp allows you to securely send files to each other via the internet or local network by exchanging a word-based code.
uk: За допомогою Warp ви можете безпечно надсилати файли з використанням інтернету або локальної мережі — достатньо обмінятися текстовим кодом.

en: The best transfer method will be determined using the “Magic Wormhole” protocol which includes local network transfer if possible.
uk: Найкращий спосіб передавання даних буде визначено за допомогою протоколу «Magic Wormhole», який уможливлює передавання даних локальною мережею.

en: Features
uk: Можливості

en: Send files between multiple devices
uk: Надсилання файлів між декількома пристроями

en: Every file transfer is encrypted
uk: Усі передавання файлів зашифровано

en: Directly transfer files on the local network if possible
uk: Безпосереднє передавання файлів локальною мережею, якщо це можливо

en: An internet connection is required
uk: Потрібне інтернет-з'єднання

en: QR Code support
uk: Підтримка QR-кодів

en: Compatibility with the Magic Wormhole command line client and all other compatible apps
uk: Сумісність із клієнтом командного рядка «Magic Wormhole» та усіма іншими сумісними програмами

en: Main Window
uk: Головне вікно

note: Translators: Entry placeholder; This is a noun
en: Transmit Code
uk: Код передавання

en: Accept File Transfer
uk: Прийняти перенесення файла

en: Receiving File
uk: Отримання файла

en: File Transfer Complete
uk: Перенесення файла завершено

[ctx: shortcut window]
en: General
uk: Загальне

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
uk: Показати довідку

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
uk: Показати клавіатурні скорочення

[ctx: shortcut window]
en: Show Preferences
uk: Показати налаштування

[ctx: shortcut window]
en: Quit
uk: Вийти з програми

[ctx: shortcut window]
en: File Transfer
uk: Перенесення файлів

[ctx: shortcut window]
en: Send File
uk: Надіслати файл

[ctx: shortcut window]
en: Send Folder
uk: Надіслати теку

[ctx: shortcut window]
en: Receive File
uk: Отримати файл

[ctx: File size transferred]
note: Translators: {0} = file size transferred, {1} = total file size, Example: 17.3MB / 20.5MB
en: {0} / {1}
uk: {0} з {1}

note: Translators: File transfer time left
en: One second left | {} seconds left
uk[0]: Лишилася {} секунда
uk[1]: Лишилося {} секунди
uk[2]: Лишилося {} секунд
uk[3]: Лишилася {} секунда

note: Translators: File transfer time left
en: One minute left | {} minutes left
uk[0]: Лишилася {} хвилина
uk[1]: Лишилося {} хвилини
uk[2]: Лишилося {} хвилин
uk[3]: Лишилася одна хвилина

note: Translators: File transfer time left
en: One hour left | {} hours left
uk[0]: Лишилася {} година
uk[1]: Лишилося {} години
uk[2]: Лишилося {} годин
uk[3]: Лишилася одна година

note: Translators: File transfer time left
en: One day left | {} days left
uk[0]: Лишився {} день
uk[1]: Лишилося {} дні
uk[2]: Лишилося {} днів
uk[3]: Лишився один день

note: Translators: Notification when clicking on "Copy Code to Clipboard" button
en: Copied Code to Clipboard
uk: Код скопійовано до буфера обміну

note: Translators: Notification when clicking on "Copy Link to Clipboard" button
en: Copied Link to Clipboard
uk: Посилання скопійовано до буфера обміну

en: Copied Error to Clipboard
uk: Повідомлення про помилку скопійовано до буфера обміну

en: No error available
uk: Немає доступних помилок

en: Creating Archive
uk: Створюємо архів

en: Compressing folder “{}”
uk: Стискаємо теку «{}»

note: Translators: Title
en: Connecting
uk: З'єднання

note: Translators: Description, Filename
en: Requesting file transfer
uk: Запит щодо передавання файла

note: Translators: Description, argument is filename
en: Ready to send “{}”.
uk: Готові до надсилання «{}».

note: Translators: Help dialog line 1, Code words and QR code visible,
en: The receiver needs to enter or scan this code to begin the file transfer.
uk: Отримувач має ввести або сканувати цей код, щоб розпочати перенесення файлів.

en: The QR code is compatible with the following apps: {}.
uk: QR-код сумісний із такими програмами: {}.

en: You have entered a custom rendezvous server URL in preferences. Please verify the receiver also uses the same rendezvous server.
uk: Вами було введено нетипову адресу сервера рандеву у налаштуваннях. Будь ласка, переконайтеся, що отримувач використав той самий сервер рандеву.

en: Click the QR code to copy the link to the clipboard.
uk: Клацніть на QR-коді для копіювання посилання до буфера обміну даними.

note: Translators: Description, Transfer Code
en: Connecting to peer with code “{}”
uk: З'єднуємося із вузлом з кодом «{}»

en: Connected to Peer
uk: З'єднано з вузлом

note: Translators: Description
en: Preparing to send file
uk: Готуємося до надсилання файла

note: Translators: Description
en: Preparing to receive file
uk: Готуємося до отримання файла

note: Translators: File receive confirmation message dialog; Filename, File size
en: Your peer wants to send you “{0}” (Size: {1}).
    Do you want to download this file? The default action will save the file to your Downloads folder.
uk: Ваш зовнішній вузол хоче надіслати вам «{0}» (розмір: {1}).
    Ви хочете отримати цей файл? Типовою дією буде збереження файла до вашої теки «Завантаження».

en: Ready to Receive File
uk: Готовий до одержання файла

en: A file is ready to be transferred. The transfer needs to be acknowledged.
uk: Файл готовий до передавання. Передавання слід підтвердити.

note: Translators: Description, During transfer
en: File “{}” via local network direct transfer
uk: Файл «{}» шляхом безпосереднього передавання локальною мережею

note: Translators: Description, During transfer
en: File “{}” via direct transfer
uk: Файл «{}» шляхом безпосереднього передавання

note: Translators: Description, During transfer
en: File “{0}” via relay {1}
uk: Файл «{0}» за допомогою ретранслятора {1}

note: Translators: Description, During transfer
en: File “{}” via relay
uk: Файл «{}» за допомогою ретранслятора

note: Translators: Description, During transfer
en: File “{}” via Unknown connection method
uk: Файл «{}» за допомогою невідомого способу з'єднання

note: Translators: Title
en: Sending File
uk: Надсилання файла

note: Translators: Description, Filename
en: Successfully sent file “{}”
uk: Успішно надіслано файл «{}»

note: Translators: Filename
en: File has been saved to the selected folder as “{}”
uk: Файл було збережено до вибраної теки як «{}»

note: Translators: Filename
en: File has been saved to the Downloads folder as “{}”
uk: Файл було збережено до теки «Завантаження» як «{}»

note: Translators: Title
en: File Transfer Failed
uk: Перенесення файлів зазнало невдачі

en: The file transfer failed: {}
uk: Помилка передавання файла: {}

note: Translators: When opening a file
en: Specified file / directory does not exist
uk: Вказаного файла або каталогу не існує

en: Error parsing rendezvous server URL. An invalid URL was entered in the settings.
uk: Помилка під час обробки адреси сервера рандеву. У параметрах вказано некоректну адресу.

en: Error parsing transit URL. An invalid URL was entered in the settings.
uk: Помилка під час обробки проміжної адреси. У параметрах вказано некоректну адресу.

en: Invalid path selected: {}
uk: Вибрано некоректний шлях: {}

note: Translators: Above progress bar for creating an archive to send as a folder
en: {} File - Size: {} | {} Files - Size: {}
uk[0]: {} файл — розмір: {}
uk[1]: {} файли — розмір: {}
uk[2]: {} файлів — розмір: {}
uk[3]: {} файл — розмір: {}

en: Save As
uk: Зберегти як

note: Translators: Button; Transmit Link is a noun
en: Copy Transmit Link
uk: Копіювати посилання передавання

en: Your Transmit Code
uk: Ваш код передавання

note: Translators: Button; Transmit Code is a noun
en: Copy Transmit Code
uk: Копіювати код передавання

note: Translators: Title
en: Accept File Transfer?
uk: Прийняти перенесення файла?

en: Save to Downloads Folder
uk: Зберегти до теки завантажень

note: Translators: Button
en: _Accept
uk: При_йняти

note: Translators: Button
en: Sa_ve As…
uk: З_берегти як…

note: Translators: Title
en: File Transfer Successful
uk: Успішне перенесення файлів

note: Translators: Button
en: _Open File
uk: _Відкрити файл

note: Translators: Button
en: _Show in Folder
uk: По_казати у теці

note: Translators: Button
en: Co_py Error Message
uk: К_опіювати повідомлення про помилку

note: Translators: Button
en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: Unable to use transfer link: another transfer already in progress
uk: Не вдалося скористатися посиланням для передавання: вже виконується інше передавання

en: Sending a File
uk: Надсилання файла

en: Receiving a File
uk: Отримання файла

en: Camera access denied. Open Settings and allow Warp to access the camera.
uk: У доступі до камери відмовлено. Відкрийте «Параметри» і надайте Warp доступ до камери.

en: Failed to start the camera: {}
uk: Не вдалося запустити камеру: {}

en: Error
uk: Помилка

en: Could not use the camera portal: {}
uk: Не вдалося скористатися порталом камери: {}

en: Could not start the device provider: {}
uk: Не вдалося запустити засіб надання даних пристрою: {}

en: No Camera Found
uk: Не знайдено камери

en: Connect a camera to scan QR codes
uk: З'єднайте камеру, щоб виконати сканування QR-кодів

en: Scan QR Code
uk: Сканувати QR-код

en: _Retry
uk: П_овторити

en: _Troubleshooting
uk: _Усування проблем

en: Downloads dir missing. Please set XDG_DOWNLOAD_DIR
uk: Немає каталогу «Завантаження». Будь ласка, встановіть значення змінної середовища XDG_DOWNLOAD_DIR

en: Licensed under the <a href="{}">{}</a>.
uk: Умови ліцензування: <a href="{}">{}</a>.

note: Translators: License information without a link to the software license
en: Licensed under the {}.
uk: Умови ліцензування: {}.

en: Changing the rendezvous server URL needs to be done on both sides of the transfer. Only enter a server URL you can trust.
    
    Leaving these entries empty will use the app defaults:
    Rendezvous Server: “{0}”
    Transit Server: “{1}”
uk: Змінити адресу сервера рандеву слід на обох кінцях з'єднання передавання даних. Вам слід вказати адресу надійного сервера.
    
    Якщо не заповнювати ці пункти, програма використає типові значення:
    Сервер зустрічі: «{0}»
    Транзитний сервер: «{1}»

en: Preferences
uk: Параметри

en: Network
uk: Мережа

en: Code Words
uk: Кодові слова

en: The code word count determines the security of the transfer.
    
    A short code is easy to remember but increases the risk of someone else guessing the code. As a code may only be guessed once, the risk is very small even with short codes. A length of 4 is very secure.
uk: Лічильник кодового слова визначає захищеність передавання даних.
    
    Коротке кодове слово просто запам'ятати, але воно збільшує ризик того, що хтось його вгадає. Оскільки код може бути вгадано лише раз, ризик є доволі незначним навіть для коротких кодови слів. Довжина 4 є досить безпечною.

en: Code Word Count
uk: Лічильник кодового слова

en: Server URLs
uk: Адреси серверів

en: Rendezvous Server URL
uk: Адреса сервера рандеву

en: Transit Server URL
uk: Адреса транзитного сервера

en: Welcome
uk: Вітаємо

en: Welcome to Warp
uk: Вітаємо у Warp

note: Translators: Button
en: Next
uk: Далі

en: Introduction
uk: Вступ

en: Warp makes file transfer simple. To get started, both parties need to install Warp on their devices.
    
    After selecting a file to transmit, the sender needs to tell the receiver the displayed transmit code. This is preferably done via a secure communication channel.
    
    When the receiver has entered the code, the file transfer can begin.
    
    For more information about Warp, open the Help section from the Main Menu.
uk: Warp спрощує передавання файлів. Для початку, слід встановити Warp на обох пристроях, між якими виконуватиметься передавання даних.
    
    Після вибору файла для передавання відправник має повідомити отримувачу показаний код передавання. Зробити це бажано безпечним каналом обміну даними.
    
    Передавання файлів може бути розпочато після введення отримувачем коду.
    
    Щоб дізнатися більше про Warp, скористайтеся розділом «Довідка» у головному меню.

note: Translators: Big button to finish welcome screen
en: Get Started Using Warp
uk: Початкові зауваження щодо користування Warp

en: Error loading config file “{0}”, using default config.
    Error: {1}
uk: Помилка під час спроби завантажити файл налаштувань «{0}». Використовуємо типові налаштування.
    Помилка: {1}

en: Error saving configuration file: {}
uk: Помилка під час спроби зберегти файл налаштувань: {}

en: Sophie Herold
uk: Софі Герольд

en: Select File to Send
uk: Виберіть файл для надсилання

en: Select Folder to Send
uk: Виберіть теку для надсилання

en: “{}” appears to be an invalid Transmit Code. Please try again.
uk: Здається, «{}» є некоректним кодом передавання. Будь ласка, повторіть спробу.

en: Sending files with a preconfigured code is not yet supported
uk: Підтримку надсилання файлів із попередньо налаштованим кодом ще не реалізовано

note: Translators: menu item
en: _Preferences
uk: _Налаштування

note: Translators: menu item
en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

note: Translators: menu item
en: _Help
uk: _Довідка

note: Translators: menu item
en: _About Warp
uk: _Про Warp

note: Translators: Notification when code was automatically detected in clipboard and inserted into code entry on receive page
en: Inserted code from clipboard
uk: Вставлено код з буфера обміну даними

note: Translators: File receive confirmation message dialog title
en: Abort File Transfer?
uk: Перервати передавання файла?

en: Do you want to abort the current file transfer?
uk: Ви хочете перервати поточне передавання файла?

en: _Continue
uk: П_родовжити

en: _Abort
uk: _Перервати

note: Translators: Error dialog title
en: Unable to Open File
uk: Не вдалося відкрити файл

en: _Close
uk: З_акрити

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: _Send
uk: _Надіслати

en: Send File
uk: Надіслати файл

en: Select or drop the file or directory to send
uk: Виберіть або скиньте файл або каталог для надсилання

note: Translators: Button
en: Select _File…
uk: Вибрати _файл…

note: Translators: Button
en: Select F_older…
uk: Вибрати _теку…

en: _Receive
uk: _Отримати

en: Receive File
uk: Отримати файл

note: Translators: Text above code input box, transmit code is a noun
en: Enter the transmit code from the sender
uk: Введіть код передавання від відправника

note: Translators: Button
en: Receive _File
uk: Отримати _файл

en: File Transfer
uk: Перенесення файлів

en: Failed to open downloads folder.
uk: Не вдалося відкрити теку отриманих даних.

en: The URI format is invalid
uk: Некоректний формат адреси

en: The code does not match the required format
uk: Код не відповідає бажаному формату

en: Unknown URI version: {}
uk: Невідома версія адреси: {}

en: The URI parameter “rendezvous” contains an invalid URL: “{}”
uk: Параметр «rendezvous» адреси містить некоректну адресу: «{}»

en: The URI parameter “role” must be “follower” or “leader” (was: “{}”)
uk: Значенням параметра адреси «role» має бути «follower» або «leader» (було: «{}»)

en: Unknown URI parameter “{}”
uk: Невідомий параметр адреси «{}»

en: An error occurred
uk: Сталася помилка

en: Corrupt or unexpected message received
uk: Отримано пошкоджене або неочікуване повідомлення

en: The rendezvous server will not allow further connections for this code. A new code needs to be generated.
uk: Сервер рандеву не дозволить подальші з'єднання з цим кодом. Має бути створено новий код.

en: The rendezvous server removed the code due to inactivity. A new code needs to be generated.
uk: Сервер рандеву вилучив код через неактивність. Має бути створено новий код.

en: The rendezvous server responded with an unknown message: {}
uk: Сервер рандеву відповів невідомим повідомленням: {}

en: Error connecting to the rendezvous server.
    You have entered a custom rendezvous server URL in preferences. Please verify the URL is correct and the server is working.
uk: Помилка під час спроби встановити з'єднання із сервером рандеву.
    Вами введено нетипову адресу сервера рандеву у налаштуваннях. Будь ласка, перевірте, чи правильно вказано адресу, і чи працює сервер.

en: Error connecting to the rendezvous server.
    Please try again later / verify you are connected to the internet.
uk: Помилка під час спроби встановити з'єднання із сервером рандеву.
    Будь ласка, повторіть спробу пізніше або перевірте, чи з'єднано комп'ютер з інтернетом.

en: Encryption key confirmation failed. If you or your peer didn't mistype the code, this is a sign of an attacker guessing passwords. Please try again some time later.
uk: Не вдалося виконати підтвердження ключа шифрування. Якщо ви і користувач зовнішнього вузла ввели код правильно, це може бути ознакою відгадування зловмисником пароля. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

en: Cannot decrypt a received message
uk: Не вдалося розшифрувати отримане повідомлення

en: An unknown error occurred
uk: Сталася невідома помилка

note: Translators: magic-wormhole codes usually look like n-word-word... where n MUST be an arabic number (unlimited digits). The first '-' is mandatory. This error occurs when a code was entered that does not contain any '-'.
en: The specified code must not be empty
uk: Вказаний код має бути непорожнім

note: Translators: magic-wormhole codes usually look like n-word-word... where n MUST be an arabic number (unlimited digits). The first '-' is mandatory. This error occurs when a code was entered that does not contain any '-'.
en: The code must contain at least one “-”
uk: У коді має міститися принаймні один символ «-»

note: Translators: magic-wormhole codes usually look like n-word-word... where n MUST be an arabic number (unlimited digits). This error occurs when a code was entered that does not contain a number before the '-'.
en: The first segment of a code must be a number
uk: Перший сегмент коду має бути числовим

en: Code too weak. It can be guessed with an average of {} try. | Code too weak. It can be guessed with an average of {} tries.
uk[0]: Код є надто простим. Його можна вгадати у середньому за {} спробу.
uk[1]: Код є надто простим. Його можна вгадати у середньому за {} спроби.
uk[2]: Код є надто простим. Його можна вгадати у середньому за {} спроб.
uk[3]: Код є надто простим. Його можна вгадати у середньому за {} спробу.

en: Code too short. The text after the “-” must be at least {} character long. | Code too short. The text after the “-” must be at least {} characters long.
uk[0]: Код є надто коротким. Текст після «-» має складатися принаймні з {} символу.
uk[1]: Код є надто коротким. Текст після «-» має складатися принаймні з {} символів.
uk[2]: Код є надто коротким. Текст після «-» має складатися принаймні з {} символів.
uk[3]: Код є надто коротким. Текст після «-» має складатися принаймні з {} символу.

en: Code too weak
uk: Код є надто простим

en: File / Directory not found
uk: Не знайдено файла або каталогу

en: Permission denied
uk: Відмовлено у доступі

en: Canceled
uk: Скасовано

en: Portal service response: Permission denied
uk: Відповідь служби порталу: відмовлено у доступі

en: The portal service has failed: {}
uk: Помилка служби порталу: {}

en: Error communicating with the portal service via zbus: {}
uk: Помилка обміну даними із службою порталів за допомогою zbus: {}

en: Portal error: {}
uk: Помилка порталу: {}

en: Transfer was not acknowledged by peer
uk: Передавання не підтверджено зовнішнім вузлом

en: The received file is corrupted
uk: Отриманий файл пошкоджено

en: The file contained a different amount of bytes than advertised! Sent {} bytes, but should have been {}
uk: У файлі міститься інша кількість байтів, ніж оголошено! Надіслано {} байтів, а мало бути {}

en: The other side has cancelled the transfer
uk: Передавання скасовано на іншому боці

en: The other side has rejected the transfer
uk: У передаванні відмовлено на іншому боці

en: Something went wrong on the other side: {}
uk: Щось пішло не так на іншому боці: {}

en: Error while establishing file transfer connection
uk: Помилка під час встановлення з'єднання з передавання файлів

en: Unknown file transfer error
uk: Невідомий файл — помилка передавання

en: An unknown error occurred while creating a zip file: {}
uk: Під час спроби створення файла zip сталася помилка: {}

en: An unexpected error occurred. Please report an issue with the error message.
uk: Сталася неочікувана помилка. Будь ласка, повідомте про цю ваду, навівши повідомлення про помилку.
