warp main - en to cs translation catalogue (153 entries)

en: Fast and secure file transfer
cs: Rychlý a bezpečný přenos souborů

en: Warp allows you to securely send files to each other via the internet or local network by exchanging a word-based code.
cs: Warp vám umožňuje bezpečně posílat soubory přes internet nebo místní síť výměnou slovního kódu.

en: The best transfer method will be determined using the “Magic Wormhole” protocol which includes local network transfer if possible.
cs: Nejlepší způsob přenosu bude určen pomocí protokolu „Magic Wormhole“, který zahrnuje přenos přes místní síť, pokud je to možné.

en: Features
cs: Funkce

en: Send files between multiple devices
cs: Posílání souborů mezi více zařízeními

en: Every file transfer is encrypted
cs: Každý přenos souborů je šifrován

en: Directly transfer files on the local network if possible
cs: Přímý přenos souborů přes místní síť, pokud je to možné

en: An internet connection is required
cs: Je vyžadováno připojení k internetu

en: QR Code support
cs: Podpora QR kódů

en: Compatibility with the Magic Wormhole command line client and all other compatible apps
cs: Kompatibilita s klientem příkazového řádku Magic Wormhole a všemi ostatními kompatibilními aplikacemi

en: Main Window
cs: Hlavní okno

note: Translators: Entry placeholder; This is a noun
en: Transmit Code
cs: Přenosový kód

en: Accept File Transfer
cs: Přijmout přenos souborů

en: Receiving File
cs: Přijímání souboru

en: File Transfer Complete
cs: Přenos souborů dokončen

[ctx: shortcut window]
en: General
cs: Obecné

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
cs: Zobrazit nápovědu

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
cs: Zobrazit zkratky

[ctx: shortcut window]
en: Show Preferences
cs: Zobrazit předvolby

[ctx: shortcut window]
en: Quit
cs: Ukončit

[ctx: shortcut window]
en: File Transfer
cs: Přenos souborů

[ctx: shortcut window]
en: Send File
cs: Odeslat soubor

[ctx: shortcut window]
en: Send Folder
cs: Odeslat složku

[ctx: shortcut window]
en: Receive File
cs: Přijmout soubor

note: Translators: File transfer time left
en: One second left | {} seconds left
cs[0]: Zbývá jedna sekunda
cs[1]: Zbývají {} sekundy
cs[2]: Zbývá {} sekund

note: Translators: File transfer time left
en: One minute left | {} minutes left
cs[0]: Zbývá jedna minuta
cs[1]: Zbývají {} minuty
cs[2]: Zbývá {} minut

note: Translators: File transfer time left
en: One hour left | {} hours left
cs[0]: Zbývá jedna hodina
cs[1]: Zbývají {} hodiny
cs[2]: Zbývá {} hodin

note: Translators: File transfer time left
en: One day left | {} days left
cs[0]: Zbývá jeden den
cs[1]: Zbývají {} dny
cs[2]: Zbývá {} dní

note: Translators: Notification when clicking on "Copy Code to Clipboard" button
en: Copied Code to Clipboard
cs: Kód zkopírován do schránky

note: Translators: Notification when clicking on "Copy Link to Clipboard" button
en: Copied Link to Clipboard
cs: Odkaz zkopírován do schránky

en: Copied Error to Clipboard
cs: Chyba zkopírována do schránky

en: No error available
cs: Není k dispozici žádná chyba

en: Creating Archive
cs: Vytváření archivu

en: Compressing folder “{}”
cs: Komprimování složky „{}“

note: Translators: Title
en: Connecting
cs: Připojuje se

note: Translators: Description, Filename
en: Requesting file transfer
cs: Žádost o přenos souborů

note: Translators: Description, argument is filename
en: Ready to send “{}”.
cs: Připraveno k odeslání „{}“.

note: Translators: Help dialog line 1, Code words and QR code visible,
en: The receiver needs to enter or scan this code to begin the file transfer.
cs: Příjemce musí zadat nebo naskenovat tento kód, aby mohl zahájit přenos souboru.

en: The QR code is compatible with the following apps: {}.
cs: QR kód je kompatibilní s následujícími aplikacemi: {}.

en: You have entered a custom rendezvous server URL in preferences. Please verify the receiver also uses the same rendezvous server.
cs: V předvolbách jste zadali vlastní adresu URL serveru setkání. Ověřte prosím, že příjemce také používá stejný server setkání.

en: Click the QR code to copy the link to the clipboard.
cs: Klikněte na QR kód pro zkopírování odkazu do schránky.

note: Translators: Description, Transfer Code
en: Connecting to peer with code “{}”
cs: Připojování k protějšku pomocí kódu „{}“

en: Connected to Peer
cs: Připojeno k protějšku

note: Translators: Description
en: Preparing to send file
cs: Připravuje se odeslání souboru

note: Translators: Description
en: Preparing to receive file
cs: Připravuje se příjem souboru

note: Translators: File receive confirmation message dialog; Filename, File size
en: Your peer wants to send you “{0}” (Size: {1}).
    Do you want to download this file? The default action will save the file to your Downloads folder.
cs: Váš protějšek vám chce poslat „{0}“ (Velikost: {1}).
    Chcete tento soubor stáhnout? Výchozí akce uloží soubor do složky se staženými soubory.

en: Ready to Receive File
cs: Připraveno k příjmu souboru

en: A file is ready to be transferred. The transfer needs to be acknowledged.
cs: Soubor je připraven k přenosu. Přenos je třeba potvrdit.

note: Translators: Description, During transfer
en: File “{}” via local network direct transfer
cs: Soubor „{}“ prostřednictvím přímého přenosu v místní síti

note: Translators: Description, During transfer
en: File “{}” via direct transfer
cs: Soubor „{}“ prostřednictvím přímého přenosu

note: Translators: Description, During transfer
en: File “{0}” via relay {1}
cs: Soubor „{0}“ přes relé {1}

note: Translators: Description, During transfer
en: File “{}” via relay
cs: Soubor „{}“ přes relé

note: Translators: Description, During transfer
en: File “{}” via Unknown connection method
cs: Soubor „{}“ přes neznámou metodu připojení

note: Translators: Title
en: Sending File
cs: Odesílání souboru

note: Translators: Description, Filename
en: Successfully sent file “{}”
cs: Soubor „{}“ byl úspěšně odeslán

note: Translators: Filename
en: File has been saved to the selected folder as “{}”
cs: Soubor byl uložen do vybrané složky jako „{}“

note: Translators: Filename
en: File has been saved to the Downloads folder as “{}”
cs: Soubor byl uložen do složky se staženými soubory jako „{}“

note: Translators: Title
en: File Transfer Failed
cs: Přenos souborů se nezdařil

en: The file transfer failed: {}
cs: Přenos souboru se nezdařil: {}

note: Translators: When opening a file
en: Specified file / directory does not exist
cs: Zadaný soubor / adresář neexistuje

en: Error parsing rendezvous server URL. An invalid URL was entered in the settings.
cs: Chyba při zpracování adresy URL serveru setkání. V nastavení byla zadána neplatná adresa URL.

en: Error parsing transit URL. An invalid URL was entered in the settings.
cs: Chyba při zpracování tranzitní adresy URL. V nastavení byla zadána neplatná adresa URL.

en: Invalid path selected: {}
cs: Vybrána neplatná cesta: {}

note: Translators: Above progress bar for creating an archive to send as a folder
en: {} File - Size: {} | {} Files - Size: {}
cs[0]: {} Soubor - Velikost: {}
cs[1]: {} Soubory - Velikost: {}
cs[2]: {} Souborů - Velikost: {}

en: Save As
cs: Uložit jako

note: Translators: Button; Transmit Link is a noun
en: Copy Transmit Link
cs: Zkopírovat přenosový odkaz

en: Your Transmit Code
cs: Váš přenosový kód

note: Translators: Button; Transmit Code is a noun
en: Copy Transmit Code
cs: Zkopírovat přenosový kód

note: Translators: Title
en: Accept File Transfer?
cs: Přijmout přenos souborů?

en: Save to Downloads Folder
cs: Uložit do složky se staženými soubory

note: Translators: Button
en: _Accept
cs: _Přijmout

note: Translators: Button
en: Sa_ve As…
cs: Uložit j_ako…

note: Translators: Title
en: File Transfer Successful
cs: Přenos souborů byl úspěšný

note: Translators: Button
en: _Open File
cs: _Otevřít soubor

note: Translators: Button
en: _Show in Folder
cs: _Zobrazit ve složce

note: Translators: Button
en: Co_py Error Message
cs: Ko_pírovat chybovou hlášku

note: Translators: Button
en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: Unable to use transfer link: another transfer already in progress
cs: Nelze použít přenosový odkaz: jiný přenos již probíhá

en: Sending a File
cs: Odesílání souboru

en: Receiving a File
cs: Přijímání souboru

en: Downloads dir missing. Please set XDG_DOWNLOAD_DIR
cs: Chybí adresář ke stažení. Nastavte prosím XDG_DOWNLOAD_DIR

en: Changing the rendezvous server URL needs to be done on both sides of the transfer. Only enter a server URL you can trust.
    
    Leaving these entries empty will use the app defaults:
    Rendezvous Server: “{0}”
    Transit Server: “{1}”
cs: Změnu adresy URL serveru setkání je třeba provést na obou stranách přenosu. Zadejte pouze adresu URL serveru, které můžete důvěřovat.
    
    Ponecháte-li tyto položky prázdné, použijí se výchozí hodnoty aplikace:
    Server setkání: „{0}“
    Tranzitní server: „{1}“

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Network
cs: Síť

en: Code Words
cs: Kódová slova

en: The code word count determines the security of the transfer.
    
    A short code is easy to remember but increases the risk of someone else guessing the code. As a code may only be guessed once, the risk is very small even with short codes. A length of 4 is very secure.
cs: Počet kódových slov určuje bezpečnost přenosu.
    
    Krátký kód je snadno zapamatovatelný, ale zvyšuje riziko, že kód uhodne někdo jiný. Protože kód lze uhodnout pouze jednou, riziko je velmi malé i u krátkých kódů. Délka 4 je velmi bezpečná.

en: Code Word Count
cs: Počet kódových slov

en: Server URLs
cs: Adresy URL serverů

en: Rendezvous Server URL
cs: Adresa URL serveru setkání

en: Transit Server URL
cs: Adresa URL tranzitního serveru

en: Welcome
cs: Vítejte

en: Welcome to Warp
cs: Vítejte v aplikaci Warp

note: Translators: Button
en: Next
cs: Následující

en: Introduction
cs: Úvod

en: Warp makes file transfer simple. To get started, both parties need to install Warp on their devices.
    
    After selecting a file to transmit, the sender needs to tell the receiver the displayed transmit code. This is preferably done via a secure communication channel.
    
    When the receiver has entered the code, the file transfer can begin.
    
    For more information about Warp, open the Help section from the Main Menu.
cs: Warp usnadňuje přenos souborů. Chcete-li začít, obě strany musí nainstalovat Warp na svá zařízení.
    
    Po výběru souboru k přenosu musí odesílatel sdělit příjemci zobrazený vysílací kód. To se nejlépe provádí prostřednictvím zabezpečeného komunikačního kanálu.
    
    Jakmile přijímací strana zadá kód, může začít přenos souborů.
    
    Pro více informací o aplikaci Warp otevřete sekci Nápověda z hlavní nabídky.

note: Translators: Big button to finish welcome screen
en: Get Started Using Warp
cs: Začněte používat Warp

en: Error loading config file “{0}”, using default config.
    Error: {1}
cs: Při načítání konfiguračního souboru „{0}“ pomocí výchozí konfigurace došlo k chybě.
    Chyba: {1}

en: Error saving configuration file: {}
cs: Chyba při ukládání konfiguračního souboru: {}

en: Select File to Send
cs: Vyberte soubor k odeslání

en: Select Folder to Send
cs: Vyberte složku k odeslání

en: “{}” appears to be an invalid Transmit Code. Please try again.
cs: Zdá se, že „{}“ je neplatný přenosový kód. Prosím zkuste to znovu.

en: Sending files with a preconfigured code is not yet supported
cs: Odesílání souborů s přednastaveným kódem zatím není podporováno

note: Translators: menu item
en: _Preferences
cs: _Předvolby

note: Translators: menu item
en: _Keyboard Shortcuts
cs: _Klávesové zkratky

note: Translators: menu item
en: _Help
cs: _Nápověda

note: Translators: menu item
en: _About Warp
cs: O _aplikaci Warp

note: Translators: Notification when code was automatically detected in clipboard and inserted into code entry on receive page
en: Inserted code from clipboard
cs: Kód byl vložen ze schránky

note: Translators: File receive confirmation message dialog title
en: Abort File Transfer?
cs: Přerušit přenos souborů?

en: Do you want to abort the current file transfer?
cs: Chcete přerušit aktuální přenos souborů?

en: _Continue
cs: _Pokračovat

en: _Abort
cs: _Přerušit

note: Translators: Error dialog title
en: Unable to Open File
cs: Soubor nelze otevřít

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Main Menu
cs: Hlavní nabídka

en: _Send
cs: _Odeslat

en: Send File
cs: Odeslat soubor

en: Select or drop the file or directory to send
cs: Vyberte nebo přetáhněte soubor nebo adresář k odeslání

note: Translators: Button
en: Select _File…
cs: Vybrat _soubor…

note: Translators: Button
en: Select F_older…
cs: Vybrat sl_ožku…

en: _Receive
cs: _Přijmout

en: Receive File
cs: Přijmout soubor

note: Translators: Text above code input box, transmit code is a noun
en: Enter the transmit code from the sender
cs: Zadejte vysílací kód od odesílatele

note: Translators: Button
en: Receive _File
cs: Přijmout _soubor

en: File Transfer
cs: Přenos souborů

en: Failed to open downloads folder.
cs: Otevření složky se staženými soubory se nezdařilo.

en: The URI format is invalid
cs: Formát URI je neplatný

en: The code does not match the required format
cs: Kód neodpovídá požadovanému formátu

en: Unknown URI version: {}
cs: Neznámá verze URI: {}

en: The URI parameter “rendezvous” contains an invalid URL: “{}”
cs: Parametr URI „rendezvous“ obsahuje neplatnou adresu URL: „{}“

en: The URI parameter “role” must be “follower” or “leader” (was: “{}”)
cs: Parametr URI „role“ musí být „follower“ nebo „leader“ (byl: „{}“)

en: Unknown URI parameter “{}”
cs: Neznámý parametr URI „{}“

en: An error occurred
cs: Došlo k chybě

en: Corrupt or unexpected message received
cs: Byla přijata poškozená nebo neočekávaná zpráva

en: The rendezvous server will not allow further connections for this code. A new code needs to be generated.
cs: Server setkání nepovolí další připojení pro tento kód. Je třeba vygenerovat nový kód.

en: The rendezvous server removed the code due to inactivity. A new code needs to be generated.
cs: Server setkání odstranil kód kvůli nečinnosti. Je třeba vygenerovat nový kód.

en: The rendezvous server responded with an unknown message: {}
cs: Server setkání odpověděl neznámou zprávou: {}

en: Error connecting to the rendezvous server.
    You have entered a custom rendezvous server URL in preferences. Please verify the URL is correct and the server is working.
cs: Chyba při připojování k serveru setkání.
    V předvolbách jste zadali vlastní adresu URL serveru setkání. Zkontrolujte, zda je adresa URL správná a server funguje.

en: Error connecting to the rendezvous server.
    Please try again later / verify you are connected to the internet.
cs: Chyba při připojování k serveru setkání.
    Zkuste to prosím znovu později / ověřte, že jste připojeni k internetu.

en: Encryption key confirmation failed. If you or your peer didn't mistype the code, this is a sign of an attacker guessing passwords. Please try again some time later.
cs: Potvrzení šifrovacího klíče se nezdařilo. Pokud jste vy nebo váš protějšek nezadali chybně kód, je to známka toho, že útočník hádal hesla. Zkuste to znovu za chvíli.

en: Cannot decrypt a received message
cs: Přijatou zprávu nelze dešifrovat

en: An unknown error occurred
cs: Došlo k neznámé chybě

en: File / Directory not found
cs: Soubor / adresář nebyl nalezen

en: Permission denied
cs: Přístup odepřen

en: Transfer was not acknowledged by peer
cs: Převod nebyl potvrzen protějškem

en: The received file is corrupted
cs: Přijatý soubor je poškozen

en: The file contained a different amount of bytes than advertised! Sent {} bytes, but should have been {}
cs: Soubor obsahoval jiné množství bajtů, než bylo uvedeno! Odesláno {} bajtů, ale mělo být {}

en: The other side has cancelled the transfer
cs: Druhá strana přenos zrušila

en: The other side has rejected the transfer
cs: Druhá strana přenos odmítla

en: Something went wrong on the other side: {}
cs: Něco se pokazilo na druhé straně: {}

en: Error while establishing file transfer connection
cs: Chyba při navazování připojení pro přenos souborů

en: Unknown file transfer error
cs: Neznámá chyba přenosu souborů

en: An unknown error occurred while creating a zip file: {}
cs: Při vytváření souboru zip došlo k neznámé chybě: {}

en: An unexpected error occurred. Please report an issue with the error message.
cs: Vyskytla se neočekávaná chyba. Nahlaste prosím problém s chybovou hláškou.
