warp main - en to el translation catalogue (174 entries)

en: Fast and secure file transfer
el: Γρήγορη και ασφαλής μεταφορά αρχείων

en: Warp allows you to securely send files to each other via the internet or local network by exchanging a word-based code.
el: Το Warp σας επιτρέπει να στέλνετε με ασφάλεια αρχεία μεταξύ σας μέσω του διαδικτύου ή του τοπικού δικτύου, ανταλλάσσοντας έναν κωδικό που βασίζεται σε λέξεις.

en: The best transfer method will be determined using the “Magic Wormhole” protocol which includes local network transfer if possible.
el: Η καλύτερη μέθοδος μεταφοράς θα καθοριστεί χρησιμοποιώντας το πρωτόκολλο «Magic Wormhole», το οποίο περιλαμβάνει μεταφορά μέσω τοπικού δικτύου εάν είναι δυνατόν.

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Send files between multiple devices
el: Αποστολή αρχείων μεταξύ πολλών συσκευών

en: Every file transfer is encrypted
el: Κάθε μεταφορά αρχείου είναι κρυπτογραφημένη

en: Directly transfer files on the local network if possible
el: Μεταφέρετε απευθείας αρχεία στο τοπικό δίκτυο εάν είναι δυνατόν

en: An internet connection is required
el: Απαιτείται σύνδεση στο διαδίκτυο

en: QR Code support
el: Υποστήριξη κωδικού QR

en: Compatibility with the Magic Wormhole command line client and all other compatible apps
el: Συμβατότητα με τον πελάτη γραμμής εντολών Magic Wormhole και όλες τις άλλες συμβατές εφαρμογές

en: Main Window
el: Κύριο παράθυρο

note: Translators: Entry placeholder; This is a noun
en: Transmit Code
el: Κωδικός μετάδοσης

en: Accept File Transfer
el: Αποδοχή μεταφοράς αρχείων

en: Receiving File
el: Λήψη αρχείου

en: File Transfer Complete
el: Η μεταφορά αρχείων ολοκληρώθηκε

en: General
el: Γενικά

en: Show Help
el: Εμφάνιση βοήθειας

en: Show Shortcuts
el: Εμφάνιση συντομεύσεων

en: Show Preferences
el: Εμφάνιση προτιμήσεων

en: Quit
el: Έξοδος

en: File Transfer
el: Μεταφορά αρχείων

en: Send File
el: Αποστολή αρχείου

en: Send Folder
el: Αποστολή φακέλου

en: Receive File
el: Λήψη αρχείου

note: Translators: File transfer time left
en: One second left | {} seconds left
el[0]: Απομένει ένα δευτερόλεπτο
el[1]: Απομένουν {} δευτερόλεπτα

note: Translators: File transfer time left
en: One minute left | {} minutes left
el[0]: Απομένει ένα λεπτό
el[1]: Απομένουν {} λεπτά

note: Translators: File transfer time left
en: One hour left | {} hours left
el[0]: Απομένει μία ώρα
el[1]: Απομένουν {} ώρες

note: Translators: File transfer time left
en: One day left | {} days left
el[0]: Απομένει μία ημέρα
el[1]: Απομένουν {} ημέρες

note: Translators: Notification when clicking on "Copy Code to Clipboard" button
en: Copied Code to Clipboard
el: Ο κωδικός αντιγράφηκε στο πρόχειρο

note: Translators: Notification when clicking on "Copy Link to Clipboard" button
en: Copied Link to Clipboard
el: Ο σύνδεσμος αντιγράφηκε στο πρόχειρο

en: Copied Error to Clipboard
el: Το σφάλμα αντιγράφηκε στο πρόχειρο

en: No error available
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμο σφάλμα

en: Creating Archive
el: Δημιουργία αρχείου

en: Compressing folder “{}”
el: Συμπίεση φακέλου «{}»

note: Translators: Title
en: Connecting
el: Σύνδεση

note: Translators: Description, Filename
en: Requesting file transfer
el: Αίτηση μεταφοράς αρχείου

note: Translators: Description, argument is filename
en: Ready to send “{}”.
el: Έτοιμο για αποστολή του «{}».

en: The receiver needs to enter or scan this code to begin the file transfer.
el: Ο παραλήπτης πρέπει να εισαγάγει ή να σαρώσει αυτόν τον κωδικό για να ξεκινήσει η μεταφορά του αρχείου.

en: The QR code is compatible with the following apps: {}.
el: Ο κωδικός QR είναι συμβατός με τις ακόλουθες εφαρμογές: {}.

en: You have entered a custom rendezvous server URL in preferences. Please verify the receiver also uses the same rendezvous server.
el: Έχετε εισαγάγει μια προσαρμοσμένη διεύθυνση URL διακομιστή συνάντησης στις προτιμήσεις. Βεβαιωθείτε ότι και ο παραλήπτης χρησιμοποιεί τον ίδιο διακομιστή συνάντησης.

en: Click the QR code to copy the link to the clipboard.
el: Κάντε κλικ στον κωδικό QR για να αντιγράψετε τον σύνδεσμο στο πρόχειρο.

note: Translators: Description, Transfer Code
en: Connecting to peer with code “{}”
el: Σύνδεση με το αμοιβαίο άκρο με τον κωδικό «{}»

en: Connected to Peer
el: Συνδέθηκε με το αμοιβαίο άκρο

note: Translators: Description
en: Preparing to send file
el: Προετοιμασία για αποστολή αρχείου

note: Translators: Description
en: Preparing to receive file
el: Προετοιμασία για λήψη αρχείου

note: Translators: File receive confirmation message dialog; Filename, File size
en: Your peer wants to send you “{0}” (Size: {1}).
    Do you want to download this file? The default action will save the file to your Downloads folder.
el: Το αμοιβαίο άκρο θέλει να σας στείλει το «{0}» (Μέγεθος: {1}).
    Θέλετε να κατεβάσετε αυτό το αρχείο; Η προεπιλεγμένη ενέργεια θα αποθηκεύσει το αρχείο στον φάκελο Λήψεών σας.

en: Ready to Receive File
el: Έτοιμο για λήψη αρχείου

en: A file is ready to be transferred. The transfer needs to be acknowledged.
el: Ένα αρχείο είναι έτοιμο για μεταφορά. Η μεταφορά πρέπει να επιβεβαιωθεί.

note: Translators: Description, During transfer
en: File “{}” via local network direct transfer
el: Αρχείο «{}» μέσω απευθείας μεταφοράς τοπικού δικτύου

note: Translators: Description, During transfer
en: File “{}” via direct transfer
el: Αρχείο «{}» μέσω απευθείας μεταφοράς

note: Translators: Description, During transfer
en: File “{0}” via relay {1}
el: Αρχείο «{0}» μέσω αναμεταδότη {1}

note: Translators: Description, During transfer
en: File “{}” via relay
el: Αρχείο «{}» μέσω αναμεταδότη

note: Translators: Description, During transfer
en: File “{}” via Unknown connection method
el: Αρχείο «{}» μέσω άγνωστης μεθόδου σύνδεσης

note: Translators: Title
en: Sending File
el: Αποστολή αρχείου

note: Translators: Description, Filename
en: Successfully sent file “{}”
el: Το αρχείο «{}» στάλθηκε με επιτυχία

note: Translators: Filename
en: File has been saved to the selected folder as “{}”
el: Το αρχείο αποθηκεύτηκε στον επιλεγμένο φάκελο ως «{}»

note: Translators: Filename
en: File has been saved to the Downloads folder as “{}”
el: Το αρχείο αποθηκεύτηκε στον φάκελο Λήψεων ως «{}»

note: Translators: Title
en: File Transfer Failed
el: Η μεταφορά αρχείων απέτυχε

en: The file transfer failed: {}
el: Η μεταφορά του αρχείου απέτυχε: {}

note: Translators: When opening a file
en: Specified file / directory does not exist
el: Το καθορισμένο αρχείο / κατάλογος δεν υπάρχει

en: Error parsing rendezvous server URL. An invalid URL was entered in the settings.
el: Σφάλμα ανάλυσης της διεύθυνσης URL του διακομιστή συνάντησης. Εισήχθη μια μη έγκυρη διεύθυνση URL στις ρυθμίσεις.

en: Error parsing transit URL. An invalid URL was entered in the settings.
el: Σφάλμα ανάλυσης της διεύθυνσης URL διαμετακόμισης. Εισήχθη μια μη έγκυρη διεύθυνση URL στις ρυθμίσεις.

en: Invalid path selected: {}
el: Επιλέχθηκε μη έγκυρη διαδρομή: {}

note: Translators: Above progress bar for creating an archive to send as a folder
en: {} File - Size: {} | {} Files - Size: {}
el[0]: {} αρχείο - Μέγεθος: {}
el[1]: {} αρχεία - Μέγεθος: {}

en: Save As
el: Αποθήκευση ως

note: Translators: Button; Transmit Link is a noun
en: Copy Transmit Link
el: Αντιγραφή συνδέσμου μετάδοσης

en: Your Transmit Code
el: Ο κωδικός μετάδοσής σας

note: Translators: Button; Transmit Code is a noun
en: Copy Transmit Code
el: Αντιγραφή κωδικού μετάδοσης

note: Translators: Title
en: Accept File Transfer?
el: Αποδοχή μεταφοράς αρχείου;

en: Save to Downloads Folder
el: Αποθήκευση στον φάκελο λήψεων

note: Translators: Button
en: _Accept
el: _Αποδοχή

note: Translators: Button
en: Sa_ve As…
el: Αποθή_κευση ως…

note: Translators: Title
en: File Transfer Successful
el: Η μεταφορά αρχείων ολοκληρώθηκε με επιτυχία

note: Translators: Button
en: _Open File
el: Άν_οιγμα αρχείου

note: Translators: Button
en: _Show in Folder
el: Εμφάνιση στο φάκελο

note: Translators: Button
en: Co_py Error Message
el: Αντιγραφή μηνύματος σφάλματος

note: Translators: Button
en: _Cancel
el: _Ακύρωση

en: Unable to use transfer link: another transfer already in progress
el: Αδυναμία χρήσης του συνδέσμου μεταφοράς: μια άλλη μεταφορά βρίσκεται ήδη σε εξέλιξη

en: Sending a File
el: Αποστολή αρχείου

en: Receiving a File
el: Λήψη αρχείου

en: Camera access denied. Open Settings and allow Warp to access the camera.
el: Άρνηση πρόσβασης στην κάμερα. Ανοίξτε τις Ρυθμίσεις και επιτρέψτε στο Warp την πρόσβαση στην κάμερα.

en: Failed to start the camera: {}
el: Αποτυχία εκκίνησης της κάμερας: {}

en: Error
el: Σφάλμα

en: Could not use the camera portal: {}
el: Δεν ήταν δυνατή η χρήση της πύλης κάμερας: {}

en: Could not start the device provider: {}
el: Δεν ήταν δυνατή η εκκίνηση του παρόχου συσκευής: {}

en: No Camera Found
el: Δεν βρέθηκε κάμερα

en: Connect a camera to scan QR codes
el: Συνδέστε μια κάμερα για να σαρώσετε κωδικούς QR

en: Scan QR Code
el: Σάρωση κωδικού QR

en: _Retry
el: _Επανάληψη

en: _Troubleshooting
el: _Αντιμετώπιση προβλημάτων

en: Downloads dir missing. Please set XDG_DOWNLOAD_DIR
el: Λείπει ο κατάλογος λήψεων. Ορίστε το XDG_DOWNLOAD_DIR

en: Licensed under the <a href="{}">{}</a>.
el: Με άδεια χρήσης υπό την <a href="{}">{}</a>.

note: Translators: License information without a link to the software license
en: Licensed under the {}.
el: Με άδεια χρήσης υπό την {}.

en: Changing the rendezvous server URL needs to be done on both sides of the transfer. Only enter a server URL you can trust.
    
    Leaving these entries empty will use the app defaults:
    Rendezvous Server: “{0}”
    Transit Server: “{1}”
el: Η αλλαγή της διεύθυνσης URL του διακομιστή συνάντησης πρέπει να γίνει και από τις δύο πλευρές της μεταφοράς. Εισαγάγετε μόνο μια διεύθυνση URL διακομιστή που μπορείτε να εμπιστευτείτε.
    
    Αφήνοντας αυτές τις καταχωρίσεις κενές θα χρησιμοποιηθούν οι προεπιλογές της εφαρμογής:
    Διακομιστής συνάντησης: «{0}»
    Διακομιστής διαμετακόμισης: «{1}»

en: Preferences
el: Προτιμήσεις

en: Network
el: Δίκτυο

en: Code Words
el: Λέξεις κωδικού

en: The code word count determines the security of the transfer.
    
    A short code is easy to remember but increases the risk of someone else guessing the code. As a code may only be guessed once, the risk is very small even with short codes. A length of 4 is very secure.
el: Ο αριθμός των λέξεων του κωδικού καθορίζει την ασφάλεια της μεταφοράς.
    
    Ένας σύντομος κωδικός είναι εύκολο να τον θυμάστε, αλλά αυξάνει τον κίνδυνο να τον μαντέψει κάποιος άλλος. Καθώς ένας κωδικός μπορεί να μαντευτεί μόνο μία φορά, ο κίνδυνος είναι πολύ μικρός ακόμη και με σύντομους κωδικούς. Ένα μήκος 4 είναι πολύ ασφαλές.

en: Code Word Count
el: Αριθμός λέξεων κωδικού

en: Server URLs
el: Διευθύνσεις URL διακομιστή

en: Rendezvous Server URL
el: Διεύθυνση URL διακομιστή συνάντησης

en: Transit Server URL
el: Διεύθυνση URL διακομιστή διαμετακόμισης

en: Welcome
el: Καλώς ήλθατε

en: Welcome to Warp
el: Καλώς ήρθατε στο Warp

note: Translators: Button
en: Next
el: Επόμενο

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Warp makes file transfer simple. To get started, both parties need to install Warp on their devices.
    
    After selecting a file to transmit, the sender needs to tell the receiver the displayed transmit code. This is preferably done via a secure communication channel.
    
    When the receiver has entered the code, the file transfer can begin.
    
    For more information about Warp, open the Help section from the Main Menu.
el: Το Warp απλοποιεί τη μεταφορά αρχείων. Για να ξεκινήσετε, και τα δύο μέρη πρέπει να εγκαταστήσουν το Warp στις συσκευές τους.
    
    Αφού επιλέξει ένα αρχείο για μετάδοση, ο αποστολέας πρέπει να πει στον παραλήπτη τον εμφανιζόμενο κωδικό μετάδοσης. Αυτό γίνεται κατά προτίμηση μέσω ενός ασφαλούς καναλιού επικοινωνίας.
    
    Όταν ο παραλήπτης εισαγάγει τον κωδικό, η μεταφορά του αρχείου μπορεί να ξεκινήσει.
    
    Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το Warp, ανοίξτε την ενότητα Βοήθεια από το Κύριο μενού.

note: Translators: Big button to finish welcome screen
en: Get Started Using Warp
el: Ξεκινήστε να χρησιμοποιείτε το Warp

en: Error loading config file “{0}”, using default config.
    Error: {1}
el: Σφάλμα φόρτωσης του αρχείου ρυθμίσεων «{0}», χρησιμοποιούνται οι προεπιλεγμένες ρυθμίσεις.
    Σφάλμα: {1}

en: Error saving configuration file: {}
el: Σφάλμα αποθήκευσης του αρχείου ρυθμίσεων: {}

note: Translators: This is a promotion and should match the short app summary as seen at https://apps.gnome.org/PikaBackup/
en: Keep your data safe
el: Διατηρήστε τα δεδομένα σας ασφαλή

en: Select File to Send
el: Επιλέξτε αρχείο για αποστολή

en: Select Folder to Send
el: Επιλέξτε φάκελο για αποστολή

en: “{}” appears to be an invalid Transmit Code. Please try again.
el: Ο κωδικός «{}» φαίνεται να είναι μη έγκυρος κωδικός μετάδοσης. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά.

en: Sending files with a preconfigured code is not yet supported
el: Η αποστολή αρχείων με προδιαμορφωμένο κωδικό δεν υποστηρίζεται ακόμη

note: Translators: menu item
en: _Preferences
el: _Προτιμήσεις

note: Translators: menu item
en: _Keyboard Shortcuts
el: Συντομεύσεις _πληκτρολογίου

note: Translators: menu item
en: _Help
el: _Βοήθεια

note: Translators: menu item
en: _About Warp
el: Περί Warp

note: Translators: Notification when code was automatically detected in clipboard and inserted into code entry on receive page
en: Inserted code from clipboard
el: Εισήχθη κωδικός από το πρόχειρο

note: Translators: File receive confirmation message dialog title
en: Abort File Transfer?
el: Εγκατάλειψη μεταφοράς αρχείου;

en: Do you want to abort the current file transfer?
el: Θέλετε να εγκαταλείψετε την τρέχουσα μεταφορά αρχείου;

en: _Continue
el: _Συνέχεια

en: _Abort
el: _Εγκατάλειψη

note: Translators: Error dialog title
en: Unable to Open File
el: Αδύνατο το άνοιγμα του αρχείου

en: _Close
el: _Κλείσιμο

en: Main Menu
el: Κύριο μενού

en: _Send
el: _Αποστολή

en: Select or drop the file or directory to send
el: Επιλέξτε ή αποθέστε το αρχείο ή τον κατάλογο για αποστολή

note: Translators: Button
en: Select _File…
el: Επιλογή _Αρχείου…

note: Translators: Button
en: Select F_older…
el: Επιλογή _Φακέλου…

en: _Receive
el: _Λήψη

note: Translators: Text above code input box, transmit code is a noun
en: Enter the transmit code from the sender
el: Εισαγάγετε τον κωδικό μετάδοσης από τον αποστολέα

note: Translators: Button
en: Receive _File
el: Λήψη _Αρχείου

en: Failed to open downloads folder.
el: Αποτυχία ανοίγματος του φακέλου λήψεων.

en: The URI format is invalid
el: Η μορφή URI δεν είναι έγκυρη

en: The code does not match the required format
el: Ο κωδικός δεν ταιριάζει με την απαιτούμενη μορφή

en: Unknown URI version: {}
el: Άγνωστη έκδοση URI: {}

en: The URI parameter “rendezvous” contains an invalid URL: “{}”
el: Η παράμετρος URI «rendezvous» περιέχει μια μη έγκυρη διεύθυνση URL: «{}»

en: The URI parameter “role” must be “follower” or “leader” (was: “{}”)
el: Η παράμετρος URI «role» πρέπει να είναι «follower» ή «leader» (ήταν: «{}»)

en: Unknown URI parameter “{}”
el: Άγνωστη παράμετρος URI «{}»

en: An error occurred
el: Προέκυψε ένα σφάλμα

en: Corrupt or unexpected message received
el: Ελήφθη κατεστραμμένο ή μη αναμενόμενο μήνυμα

en: The rendezvous server will not allow further connections for this code. A new code needs to be generated.
el: Ο διακομιστής συνάντησης δεν θα επιτρέψει περαιτέρω συνδέσεις για αυτόν τον κωδικό. Πρέπει να δημιουργηθεί ένας νέος κωδικός.

en: The rendezvous server removed the code due to inactivity. A new code needs to be generated.
el: Ο διακομιστής συνάντησης αφαίρεσε τον κωδικό λόγω αδράνειας. Πρέπει να δημιουργηθεί ένας νέος κωδικός.

en: The rendezvous server responded with an unknown message: {}
el: Ο διακομιστής συνάντησης απάντησε με ένα άγνωστο μήνυμα: {}

en: Error connecting to the rendezvous server.
    You have entered a custom rendezvous server URL in preferences. Please verify the URL is correct and the server is working.
el: Σφάλμα σύνδεσης με τον διακομιστή συνάντησης.
    Έχετε εισαγάγει μια προσαρμοσμένη διεύθυνση URL διακομιστή συνάντησης στις προτιμήσεις. Βεβαιωθείτε ότι η διεύθυνση URL είναι σωστή και ότι ο διακομιστής λειτουργεί.

en: Error connecting to the rendezvous server.
    Please try again later / verify you are connected to the internet.
el: Σφάλμα σύνδεσης με τον διακομιστή συνάντησης.
    Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά αργότερα / βεβαιωθείτε ότι είστε συνδεδεμένοι στο διαδίκτυο.

en: Encryption key confirmation failed. If you or your peer didn't mistype the code, this is a sign of an attacker guessing passwords. Please try again some time later.
el: Η επιβεβαίωση του κλειδιού κρυπτογράφησης απέτυχε. Εάν εσείς ή το αμοιβαίο άκρο σας δεν πληκτρολογήσατε λάθος τον κωδικό, αυτό είναι σημάδι ότι ένας εισβολέας προσπαθεί να μαντέψει κωδικούς πρόσβασης. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά αργότερα.

en: Cannot decrypt a received message
el: Δεν είναι δυνατή η αποκρυπτογράφηση ενός ληφθέντος μηνύματος

en: An unknown error occurred
el: Προέκυψε ένα άγνωστο σφάλμα

note: Translators: magic-wormhole codes usually look like n-word-word... where n MUST be an arabic number (unlimited digits). The first '-' is mandatory. This error occurs when an empty code was entered.
en: The specified code must not be empty
el: Ο καθορισμένος κωδικός δεν πρέπει να είναι κενός

note: Translators: magic-wormhole codes usually look like n-word-word... where n MUST be an arabic number (unlimited digits). The first '-' is mandatory. This error occurs when a code was entered that does not contain any '-'.
en: The code must contain at least one “-”
el: Ο κωδικός πρέπει να περιέχει τουλάχιστον ένα «-»

note: Translators: magic-wormhole codes usually look like n-word-word... where n MUST be an arabic number (unlimited digits). This error occurs when a code was entered that does not contain a number before the '-'.
en: The first segment of a code must be a number
el: Το πρώτο τμήμα ενός κωδικού πρέπει να είναι αριθμός

en: Code too weak. It can be guessed with an average of {} try. | Code too weak. It can be guessed with an average of {} tries.
el[0]: Πολύ αδύναμος κωδικός. Μπορεί να μαντευτεί με μέσο όρο {} προσπάθεια.
el[1]: Πολύ αδύναμος κωδικός. Μπορεί να μαντευτεί με μέσο όρο {} προσπάθειες.

en: Code too short. The text after the “-” must be at least {} character long. | Code too short. The text after the “-” must be at least {} characters long.
el[0]: Πολύ σύντομος κωδικός. Το κείμενο μετά το «-» πρέπει να έχει μήκος τουλάχιστον {} χαρακτήρα.
el[1]: Πολύ σύντομος κωδικός. Το κείμενο μετά το «-» πρέπει να έχει μήκος τουλάχιστον {} χαρακτήρες.

en: Code too weak
el: Πολύ αδύναμος κωδικός

en: File / Directory not found
el: Το αρχείο / ο κατάλογος δεν βρέθηκε

en: Permission denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Canceled
el: Ακυρώθηκε

en: Portal service response: Permission denied
el: Απόκριση υπηρεσίας πύλης: Άρνηση άδειας

en: The portal service has failed: {}
el: Η υπηρεσία πύλης απέτυχε: {}

en: Error communicating with the portal service via zbus: {}
el: Σφάλμα επικοινωνίας με την υπηρεσία πύλης μέσω zbus: {}

en: Portal error: {}
el: Σφάλμα πύλης: {}

en: Transfer was not acknowledged by peer
el: Η μεταφορά δεν επιβεβαιώθηκε από το αμοιβαίο άκρο

en: The received file is corrupted
el: Το αρχείο που λήφθηκε είναι κατεστραμμένο

en: The file contained a different amount of bytes than advertised! Sent {} bytes, but should have been {}
el: Το αρχείο περιείχε διαφορετικό αριθμό bytes από τον διαφημιζόμενο! Στάλθηκαν {} bytes, αλλά θα έπρεπε να ήταν {}

en: The other side has cancelled the transfer
el: Η άλλη πλευρά ακύρωσε τη μεταφορά

en: The other side has rejected the transfer
el: Η άλλη πλευρά απέρριψε τη μεταφορά

en: Something went wrong on the other side: {}
el: Κάτι πήγε στραβά στην άλλη πλευρά: {}

en: Error while establishing file transfer connection
el: Σφάλμα κατά τη δημιουργία σύνδεσης μεταφοράς αρχείου

en: Unknown file transfer error
el: Άγνωστο σφάλμα μεταφοράς αρχείων

en: An unknown error occurred while creating a zip file: {}
el: Προέκυψε ένα άγνωστο σφάλμα κατά τη δημιουργία ενός αρχείου zip: {}

en: An unexpected error occurred. Please report an issue with the error message.
el: Προέκυψε ένα μη αναμενόμενο σφάλμα. Παρακαλούμε αναφέρετε ένα ζήτημα με το μήνυμα σφάλματος.
