warzone2100 - en to fa_IR translation catalogue (70 entries)

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_MAT1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_MAT4.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_MAT10.text[0] ... + 5 refs
en: Increases Damage Resistance
fa_IR: مقاومت در برابر آسیب را افزایش می‌دهد

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTU1.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTU1.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTUHVY.text[2]
en: Automatically Repairs Damaged Units
fa_IR: به‌طور خودکار بخش‌های آسیب دیده را ترمیم می‌کند

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTU1.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTU1.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTUHVY.text[3]
en: Or damaged units may be selected as target
fa_IR: یا بخش‌های آسیب‌دیده به عنوان هدف انتخاب می‌شوند

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_MG_D1.text[2] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_MG_D2.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_MG_D5.text[2] ... + 2 refs
en: Increases Machinegun damage
fa_IR: آسیب مسلسل را افزایش می‌دهد

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_SRK_D1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_SRK_D4.text[2]
en: Increases Rocket damage
fa_IR: آسیب موشک را افزایش می‌دهد

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-Sensor-Tower01.name data/base/stats/sensor.json: $.SensorTower1Mk1.name data/base/stats/structure.json: $.Sys-SensoTower01.name ... + 2 refs
en: Sensor Tower
fa_IR: برجک سنسور

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG1Mk1.name data/base/stats/weapons.json: $.MG1Mk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG1Mk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.MG1Mk1.name
en: Machinegun
fa_IR: مسلسل

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon5.name data/base/stats/weapons.json: $.Cannon5VulcanMk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon5.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cannon5VulcanMk1.name
en: Assault Cannon
fa_IR: توپ حمله

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG4.name data/base/stats/weapons.json: $.MG4ROTARYMk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG4.name data/mp/stats/weapons.json: $.MG4ROTARYMk1.name
en: Assault Gun
fa_IR: اسلحه‌ی حمله

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_BDMG1.text[2] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_BDMG2.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_BDMG3.text[2]
en: Bomb damage +10%
fa_IR: آسیب بمب + ۱۰٪

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_BDMG1.text[2] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_W_BDMG2.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_BDMG3.text[2]
en: Bomb damage +25%
fa_IR: آسیب بمب + ۲۵٪

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CNAC1.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_CNAC2.text[2]
en: Cannon accuracy +10%
fa_IR: دقّت توپ + ۱۰٪

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_CN_D1.text[2] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CN_D4.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_CN_D7.text[2]
en: Cannon damage +25%
fa_IR: آسیب توپ + ۲۵٪

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-CBSensor-Tower01.name data/base/stats/structure.json: $.Sys-CB-Tower01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-CBSensor-Tower01.name data/mp/stats/structure.json: $.Sys-CB-Tower01.name
en: CB Tower
fa_IR: برجک CB

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0CommandCentre.name data/mp/stats/structure.json: $.A0CommandCentre.name
en: Command Center
fa_IR: مرکز فرماندهی

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0ComDroidControl.name data/mp/stats/structure.json: $.A0ComDroidControl.name
en: Command Relay Center
fa_IR: مرکز رله‌ی فرمان

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_ENGIN1.text[2]
en: Construction speed +10%
fa_IR: سرعت ساخت و ساز + ۱۰٪

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_ENGIN2.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ENGIN3.text[2]
en: Construction speed +20%
fa_IR: سرعت ساخت و ساز + ۲۰٪

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY1.text[1] data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Factory-Cyborg.name data/base/stats/structure.json: $.A0CyborgFactory.name ... + 3 refs
en: Cyborg Factory
fa_IR: کارخانه‌ی سایبورگ

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Factory-Module.name data/base/stats/structure.json: $.A0FacMod1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Factory-Module.name data/mp/stats/structure.json: $.A0FacMod1.name
en: Factory Module
fa_IR: ماژول کارخانه

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0LightFactory.name data/mp/stats/structure.json: $.A0LightFactory.name
en: Factory
fa_IR: کارخانه

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0HardcreteMk1CWall.name data/mp/stats/structure.json: $.A0HardcreteMk1CWall.name
en: Hardcrete Corner Wall
fa_IR: دیوار گوشه‌ای سخت

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-HardcreteGate.name data/mp/stats/structure.json: $.A0HardcreteMk1Gate.name
en: Hardcrete Gate
fa_IR: دروازه‌ی سخت

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0HardcreteMk1Wall.name data/mp/stats/structure.json: $.A0HardcreteMk1Wall.name
en: Hardcrete Wall
fa_IR: دیوار سخت

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-Sensor-Tower02.name data/base/stats/sensor.json: $.SensorTower2Mk1.name data/base/stats/structure.json: $.Sys-SensoTower02.name ... + 3 refs
en: Hardened Sensor Tower
fa_IR: برجک سنسور مقاوم

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon3Mk1.name data/base/stats/weapons.json: $.Cannon375mmMk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon3Mk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cannon375mmMk1.name
en: Heavy Cannon
fa_IR: توپ سنگین

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG3Mk1.name data/base/stats/weapons.json: $.MG3Mk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG3Mk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.MG3Mk1.name
en: Heavy Machinegun
fa_IR: مسلسل سنگین

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_CN_D1.text[2] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CN_D4.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_CN_D7.text[2]
en: Increases Cannon damage
fa_IR: آسیب توپ را افزایش می‌دهد

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_LASD1.text[2]
en: Increases Laser damage
fa_IR: آسیب لیزر را افزایش می‌دهد

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_LASAC1.text[2]
en: Laser accuracy +10%
fa_IR: دقّت لیزر + ۱۰٪

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_LASD1.text[2]
en: Laser damage +25%
fa_IR: آسیب لیزر + ۲۵٪

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon1Mk1.name data/base/stats/weapons.json: $.Cannon1Mk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon1Mk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cannon1Mk1.name
en: Light Cannon
fa_IR: توپ سبک

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_MG_D1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_MG_D2.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_MG_D5.text[2] ... + 2 refs
en: Machinegun damage +25%
fa_IR: آسیب مسلسل + ۲۵٪

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon2Mk1.name data/base/stats/weapons.json: $.Cannon2A-TMk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon2Mk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cannon2A-TMk1.name
en: Medium Cannon
fa_IR: توپ متوسّط

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0ResourceExtractor.name data/mp/stats/structure.json: $.A0ResourceExtractor.name
en: Oil Derrick
fa_IR: دکل نفت

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-PlasmaCannon.name data/mp/stats/weapons.json: $.Laser4-PlasmaCannon.name
en: Plasma Cannon
fa_IR: توپ پلاسما

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0PowerGenerator.name data/mp/stats/structure.json: $.A0PowerGenerator.name
en: Power Generator
fa_IR: مولّد برق

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-PowerModuleMk1.name data/base/stats/structure.json: $.A0PowMod1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-PowerModuleMk1.name data/mp/stats/structure.json: $.A0PowMod1.name
en: Power Module
fa_IR: ماژول برق

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_POWU1.text[2]
en: Power output +25%
fa_IR: برق خروجی + ۲۵٪

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_POWU2.text[2]
en: Power output +30%
fa_IR: برق خروجی + ۳۰٪

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/structure.json: $.Sys-RadarDetector01.name
en: Radar Detector Tower
fa_IR: برجک راداریاب

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-RepairFacility.name data/base/stats/structure.json: $.A0RepairCentre3.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-RepairFacility.name data/mp/stats/structure.json: $.A0RepairCentre3.name
en: Repair Facility
fa_IR: مرکز تعمیرات

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RFU1.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RFU4.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RFU7.text[2]
en: Repair Speed +100%
fa_IR: سرعت ترمیم + ۱۰۰٪

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0ResearchFacility.name data/mp/stats/structure.json: $.A0ResearchFacility.name
en: Research Facility
fa_IR: مرکز تحقیقات

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Module.name data/base/stats/structure.json: $.A0ResearchModule1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Module.name data/mp/stats/structure.json: $.A0ResearchModule1.name
en: Research Module
fa_IR: ماژول تحقیقات

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RU1.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RU4.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RU7.text[2]
en: Research speed +30%
fa_IR: سرعت تحقیقات + ۳۰٪

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RM1.text[2]
en: Research speed +85%
fa_IR: سرعت تحقیقات + ۸۵٪

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_AC1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_SRK_AC1.text[2] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_SRK_AC2.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_SRK_AC3.text[2]
en: Rocket accuracy +10%
fa_IR: دقّت موشک + ۱۰٪

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_D1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_SRK_D1.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_RK_D4.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_SRK_D4.text[2]
en: Rocket damage +25%
fa_IR: آسیب موشک + ۲۵٪

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU3.text[2]
en: Sensor Range +10%
fa_IR: برد سنسور + ۱۰٪

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU2.text[2]
en: Sensor Range +15%
fa_IR: برد سنسور + ۱۵٪

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU1.text[2]
en: Sensor Range +25%
fa_IR: برد سنسور + ۲۵٪

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-TankTrap01.name data/base/stats/structure.json: $.A0TankTrap.name data/base/stats/structure.json: $.TankTrapC.name ... + 3 refs
en: Tank Traps
fa_IR: تله‌های تانک

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CY_AH4.text[2]
en: Thermal Armor +35%
fa_IR: سپر حرارتی + ۳۵٪

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_AH1.text[2]
en: Thermal armor +40%
fa_IR: سپر حرارتی + ۴۰٪

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_AH4.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_AH7.text[2]
en: Thermal Armor +40%
fa_IR: سپر حرارتی + ۴۰٪

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_CY_AH1.text[2]
en: Thermal Armor +45%
fa_IR: سپر حرارتی + ۴۵٪

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon6TwinAslt.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cannon6TwinAslt.name
en: Twin Assault Cannon
fa_IR: توپ حمله‌ی دوقلو

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG5.name data/mp/stats/weapons.json: $.MG5TWINROTARY.name
en: Twin Assault Gun
fa_IR: اسلحه‌ی حمله‌ی دوقلو

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG2Mk1.name data/base/stats/weapons.json: $.MG2Mk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG2Mk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.MG2Mk1.name
en: Twin Machinegun
fa_IR: مسلسل دوقلو

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_EN1.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_EN4.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_EN10.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_EN7.text[2]
en: Vehicle speed +5%
fa_IR: سرعت وسیله‌ی نقلیه + ۵٪

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLFactory.name data/base/stats/structure.json: $.A0VTolFactory1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLFactory.name data/mp/stats/structure.json: $.A0VTolFactory1.name
en: VTOL Factory
fa_IR: کارخانه‌ی عمودپرواز

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad.name data/base/stats/structure.json: $.A0VtolPad.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad.name data/mp/stats/structure.json: $.A0VtolPad.name
en: VTOL Rearming Pad
fa_IR: پد مسلّح‌ساز عمودپرواز

en: Damage
fa_IR: آسیب

en: 50%
fa_IR: ۵۰٪

en: Medium Quality
fa_IR: کیفیت متوسط

en: High Quality
fa_IR: کیفیت بالا

en: Terrain Shading
fa_IR: منظره

en: Would you like to increase the game's Display Scale to: %u%%?
fa_IR: آیا دوست دارید مقیاس نمایش بازی را افزایش دهید به: %u%%؟

en: Display Scale Increased to: %u%%
fa_IR: مقیاس نمایش افزایش یافت به: %u%%
