warzone2100 - en to he_IL translation catalogue (379 entries)

en: OBJECTIVE: Locate and recover neural synapse technology
he_IL: משימה: איתור ושחזור טכנולוגיית סינפסה עצבית

en: Establish a base, then search for a Pre-Collapse structure.
he_IL: להקים בסיס, ואז לחפש מבנה טרום קריסה.

en: This structure contains technology vital for the success of the Project.
he_IL: מבנה זה מכיל טכנולוגיה חיונית להצלחת הפרויקט.

en: ALPHA BASE MISSION: Scavenger Raiders
he_IL: משימת בסיס אלפא: שודדי נבלות

en: Scavenger raiders are approaching our base.
he_IL: אוכלי נבלות מתקרבים לבסיס שלנו.

en: Defend the base then destroy the Scavenger camps.
he_IL: הגן על הבסיס ואז הרוס את מחנות אוכלי הנבלות.

en: ALPHA BASE MISSION: Power Surge Detected
he_IL: משימת בסיס אלפא: זוהה נחשול מתח

en: A power surge has been detected to the south of our position.
he_IL: נחשול מתח זוהה מדרום למיקומנו.

en: Investigate and secure the area.
he_IL: לחקור ולאבטח את האזור.

en: ALPHA BASE MISSION: The New Paradigm
he_IL: משימת בסיס אלפא: The New Paradigm

en: The New Paradigm control superior weapons technology.
he_IL: The New Paradigm שולטים בטכנולוגית נשק נעלה.

en: They may have the synaptic link technology, it's vital we retrieve it.
he_IL: יכול להיות שיש להם את טכנולוגיית הקישור הסינפטי, זה חיוני שנחזיר אותה.

en: TRANSPORT MISSION: Locate and Recover Artifacts
he_IL: משימת מסע: איתור ושחזור ממצאים

en: Load an attack force into the transport.
he_IL: הטען כוח התקפה לתוך רכב התובלה.

en: On landing, explore the ruins and recover any artifacts.
he_IL: בנחיתה, חקור את ההריסות ושחזר כל ממצא.

en: TRANSPORT MISSION: Investigate Research Center
he_IL: משימת מסע: חקירת מרכז המחקר

en: Investigate the area and recover any artifacts present.
he_IL: חקור את האיזור ושחזר את כל הממצאים הנוכַחים.

en: Reinforcements are available.
he_IL: תגבורת זמינה.

en: TRANSPORT MISSION: Encoded Signals Detected
he_IL: משימת מסע: אותות מקודדים זוהו

en: Take a scout force to investigate these signals.
he_IL: קח צוות גששים על מנת לחקור את האותות.

en: Use your trucks to build defenses at your LZ.
he_IL: השתמש במשאיות שלך על מנת לבנות מגננות באיזור הנחיתה שלך.

en: TRANSPORT MISSION: Enemy Transmissions Detected
he_IL: משימת מסע: שידורים עוינים זוהו

en: Scout the designated area for enemy research facilities.
he_IL: סרוק את האיזור המסומן עבור מפעלי מחקר עוינים.

en: Proceed to LZ#2. Do not engage the enemy at this time.
he_IL: התקדם אל עבר איזור הנחיתה #2. אל תחתור למגע עם האויב בזמן הזה.

en: TRANSPORT MISSION: Synaptic Link Location
he_IL: משימת מסע: מיקום קשר סִינָפְּטִי

en: The New Paradigm are analyzing synaptic link technology at this location.
he_IL: הפרדיגמה החדשה מנתחים טכנולוגיית קשר סִינָפְּטִי במיקום הזה.

en: Assemble an attack team and recover the synaptic link technology.
he_IL: הרכב צוות התקפה ושחזר את טכנולוגיית הקשר הסִינָפְּטִי.

en: TRANSPORT MISSION: New Objectives
he_IL: משימת מסע: מטרות חדשות

en: New Paradigm are searching for artifacts in this vicinity.
he_IL: פרדיגמה חדשה מחפשים ממצאים בסביבה זו.

en: Intercept them. Do not let any enemies exit this area.
he_IL: הפרע להם. אל תיתן לאויבים להימלט מהאיזור הזה.

en: TRANSPORT MISSION: Enemy Base Under Construction
he_IL: משימת מסע: בסיס עוין בתהליך בנייה

en: Enemy forces are establishing a forward base at this location.
he_IL: כוחות אויב מקימים בסיס חוד במיקום הזה.

en: Eradicate the base and secure the area.
he_IL: השמד את הבסיס ואבטח את האיזור.

en: ALPHA BASE MISSION: Establish a Forward Base
he_IL: משימת בסיס אלפא: הקם בסיס חוד

en: Establish a forward base on the plateau and fend off the New Paradigm.
he_IL: הקם בסיס חוד על הרמה והדוף את הפרדיגמה החדשה.

en: Build defensive structures until the green objective blip disappears.
he_IL: הקם מבני הגנה עד שנקודת האור הירוקה של הבסיס נעלמת.

en: ALPHA BASE MISSION: Counter Attack
he_IL: משימת בסיס אלפא: מתקפת נגד

en: Enemy forces are approaching from the east and north.
he_IL: כוחות אויב מתקרבים מהמזרח ומהצפון.

en: Hold the bases and repulse any attacks.
he_IL: החזק את הבסיסים ודחה כל מתקפה.

en: ALPHA BASE MISSION: Incoming Transmission
he_IL: משימת בסיס אלפא: שידור נכנס

en: We are detecting enemy forces at these locations.
he_IL: אנו מזהים כוחות אויב במיקומים האלה.

en: This is our chance to defeat the New Paradigm and destroy their base.
he_IL: זו ההזדמנות שלנו להביס את הפרדיגמה החדשה ולהרוס את הבסיס שלהם.

en: Congratulations Commander.
he_IL: מזל טוב מפקד.

en: We now have a further task for you.
he_IL: כעת יש לנו משימה נוספת עבורך.

en: ALPHA BASE MISSION: Locate and Recover Artifacts
he_IL: משימת בסיס אלפא: אתר ושחזר ממצאים

en: The first two zones are now secure.
he_IL: שני האיזורים הראשונים כעת מאובטחים.

en: PROJECT TEAM UPDATES
he_IL: עדכונים לצוות פרויקט

en: TEAM BETA UPDATE
he_IL: עדכון לצוות בטא

en: We have recovered some artifacts.
he_IL: שחזרנו מספר ממצאים.

en: There is a better equipped force operating in this area.
he_IL: קיים כוח יותר מצויד הפועל באיזור הזה.

en: TEAM GAMMA UPDATE
he_IL: עדכון לצוות גמא

en: Nothing to report.
he_IL: אין על מה לדווח.

en: We've discovered no artifacts and encountered no hostiles.
he_IL: לא גילינו ממצאים ולא נתקלנו באויבים.

en: ALPHA BASE INTELLIGENCE REPORT: Enemy Attack
he_IL: דיווח מודיעין בסיס אלפא: התקפת אויב

en: We are detecting an enemy attack force at this location.
he_IL: אנו מזהים כוח מתקפה עוין במיקום הזה.

en: PRIMARY OBJECTIVE
he_IL: מטרה ראשית

en: This structure is your primary objective.
he_IL: מבנה זה הוא מטרתך הראשית.

en: Search for and recover any artifacts here.
he_IL: חפש ושחזר את כל הממצאים כאן.

en: ENEMY LZ
he_IL: איזור נחיתה עוין

en: Destroy this LZ to prevent enemy landings.
he_IL: הרוס את איזור הנחיתה הזה כדי למנוע נחיתות עוינות.

en: ALPHA BASE INTELLIGENCE REPORT: NEXUS
he_IL: דיווח מודיעין בסיס אלפא: נקסוס

en: New objective.
he_IL: מטרה חדשה.

en: We have detected and isolated an intruder program.
he_IL: זיהינו ובודדנו תוכנית פלישה.

en: Supplemental
he_IL: משלים

en: The synaptic link technology was at this location but was removed.
he_IL: טכנולוגיית הקשר הסִינָפְּטִי הייתה במיקום הזה אבל הוסרה.

en: Establish a forward base then continue the search for the synaptic link.
he_IL: הקם בסיס חוד ואז התקדם בחיפוש אחר הקשר הסִינָפְּטִי.

en: INCOMING TRANSMISSION
he_IL: שידור נכנס

en: Decoding in progress.....
he_IL: פענוח בתהליך.....

en: Commander.
he_IL: מפקד.

en: We have decoded the incoming message to the New Paradigm...
he_IL: פענחנו את ההודעה הנכנסת לפרדיגמה החדשה...

en: Destroy Enemy Base
he_IL: הרוס בסיס אויב

en: Assemble an attack force and board the transport.
he_IL: הרכב כוח מתקפה ועלה על אמצעי התחבורה.

en: Destroy the base and recover any artifacts present.
he_IL: הרוס את הבסיס ושחזר את כל הממצאים הנוכחים.

en: The synaptic link technology has been recovered!
he_IL: טכנולוגיית הקשר הסִינָפְּטִי שוחזרה!

en: Initial research confirms it will be of great benefit to the Project.
he_IL: מחקר ראשוני מאמת שזה יהיה רווחי ביותר לפרויקט.

en: Base Beta is under heavy attack, they may need assistance.
he_IL: בסיס בטא נמצא תחת אש כבדה, יתכן והם צריכים תמיכה.

en: We will send further updates as they arrive.
he_IL: אנו נשלח עדכונים נוספים כאשר הם יגיעו.

en: This transmission was intercepted a few minutes ago.
he_IL: השידור יורט לפני מספר דקות.

en: It originates from the east.
he_IL: זה נובע מהמזרח.

en: POWER MODULE ARTIFACT
he_IL: ממצא יחידת כוח

en: Research the power module artifact.
he_IL: חקור את ממצא יחידת הכוח.

en: Then use a truck to upgrade your power generator with the module.
he_IL: ואז השתמש במשאית כדי לשדרג את מחולל הכוח שלך עם היחידה.

en: SCAVENGER BASE DETECTED
he_IL: בסיס אוכלי נבלות זוהה

en: Defeat the scavengers and retrieve any artifacts.
he_IL: הרוס את אוכלי הנבלות ושחזר את כל הממצאים.

en: Congratulations on defeating the New Paradigm, this sector is now secure.
he_IL: ברכות על הבסת הפרדיגמה החדשה, הגזרה הזו כעת מאובטחת.

en: The Nexus Intruder Program was in the New Paradigm system.
he_IL: תוכנית הפלישה של נקסוס היתה במערכת הפרדיגמה החדשה.

en: We recorded two conversations with it, extracts follow...
he_IL: הקלטנו שתי שיחות בעזרתו, תמצית בהמשך...

en: We'll keep you informed of further developments
he_IL: אנו נעדכן אותך על התפתחויות בהמשך

en: Commander you are to assist Team Beta
he_IL: מפקד עליך לעזור לצוות בטא

en: BETA BASE MISSION: Eastern Sector
he_IL: משימת בסיס בטא: גזרה מזרחית

en: Upon arrival you are to assume command of the base.
he_IL: בעת הגעתך עליך לתפוס פיקוד על הבסיס.

en: You must defend it and hold it.
he_IL: אתה חייב להגן עליו ולהחזיק אותו.

en: BETA BASE MISSION: Defend and Fortify
he_IL: משימת בסיס בטא: הגן ובצר

en: Be sure to fortify the perimeter and establish anti-aircraft defenses.
he_IL: אל תשכח לבצר את ההיקף ולהקים מגננות נגד-מטוסים.

en: New technologies are available.
he_IL: טכנולוגיות חדשות זמינות.

en: We are currently detecting coded bitstream signals.
he_IL: כעת זיהינו אותות זרם סיביות מקודדים.

en: Decoding...
he_IL: מפענח...

en: TRANSPORT MISSION: Transport Down
he_IL: משימת מסע: אמצעי תחבורה נפל

en: Our transport carrying units from team Alpha Base has been shot down.
he_IL: אמצעי התחבורה שלנו שהוביל יחידות מצוות בסיס אלפא הורד.

en: It is under attack from The Collective at this location.
he_IL: זה תחת אש מהקבוצה במקום הזה.

en: Assemble a rescue team to recover the transport and its cargo.
he_IL: הרכב צוות חילוץ כדי לשחזר את אמצעי התחבורה ואת המטען שלו.

en: IN-FLIGHT BRIEFING
he_IL: תדרוך טיסה

en: Team Beta are searching for Vertical Takeoff and Landing (VTOL) technology.
he_IL: צוות בטא מחפשים טכנולוגיית המראה ונחיתה אנכית (VTOL).

en: It's believed to be at a pre-Collapse airbase in this area.
he_IL: מאמינים שישנו בסיס אויר טרום-קריסה באיזור הזה.

en: Team Beta under heavy attack
he_IL: צוות בטא תחת אש כבדה

en: BETA BASE MISSION: Hold at all costs
he_IL: משימת צוות בטא: החזק מעמד בכל מחיר

en: We are detecting coded bitstream signals from the Collective.
he_IL: אנו מזהים אותות זרם סיביות מקודדים מהקבוצה.

en: BETA BASE MISSION: Hold At All Costs
he_IL: משימת צוות בטא: החזק מעמד בכל מחיר

en: We are detecting ground and aerial forces from the north.
he_IL: אנו מזהים כוחות קרקע ואויר מהצפון.

en: Hold your position and repulse these attacks, then eradicate the enemy's northern base.
he_IL: החזק את מיקומך ודחה את ההתקפות האלה, ואז השמד את הבסיס הצפוני של האויב.

en: TRANSPORT MISSION: Intercept convoy.
he_IL: משימת מסע: יירט שיירה.

en: Data from the Collective's base indicates the presence of the NEXUS intruder program.
he_IL: מידע מבסיס הקבוצה מצביע על נוכחותה של תוכנית הפלישה של נקסוס.

en: Before NEXUS switched itself off-line we accessed the following.
he_IL: לפני שנקסוס ניתקו את עצמם קיבלנו גישה לדברים הבאים.

en: An enemy commander is collecting a shipment from NEXUS at this location.
he_IL: מפקד עוין אוסף משלוח מנקסוס במיקום הזה.

en: Once at the LZ, eradicate the enemy commander and recover the shipment.
he_IL: כאשר תהיה באיזור הנחיתה, השמד את המפקד העוין ושחזר את המשלוח.

en: Then return to the LZ.
he_IL: ואז חזור לאיזור הנחיתה.

en: Disturbing news regarding NASDA.
he_IL: חדשות מטרידות בנוגע לנאסד"ה.

en: TRANSPORT MISSION: Search for and Destroy Convoy
he_IL: משימת מסע: חפש והרוס שיירה

en: The shipment you recovered was a decoy.
he_IL: המשלוח ששיחזרת היה פתיון.

en: We have detected another convoy proceeding along the river.
he_IL: זיהינו שיירה נוספת מתקדמת לאורך הנהר.

en: You are to intercept the convoy and recover its cargo.
he_IL: עליך להפריע לשיירה ולשחזר את המטען שלה.

en: Enemy VTOLs are likely to be flying close escort.
he_IL: יתכן שמטוסי VTOL טסים כליווי צמוד.

en: TRANSPORT MISSION: Rescue civilians from Containment Camp
he_IL: משימת מסע: הצל אזרחים ממחנה בלימה

en: The Collective are processing and exterminating civilians at this base.
he_IL: הקבוצה מעבדת ומשמידה אזרחים בבסיס הזה.

en: You are to rescue the civilians.
he_IL: עליך להציל את האזרחים.

en: Then destroy the camp.
he_IL: ואז להרוס את המחנה.

en: BETA BASE MISSION: Destroy Enemy Air Base and Recover VTOLs.
he_IL: משימת בסיס בטא: הרוס את בסיס האויר העוין ושחזר מטוסי VTOL.

en: Analysis of flight paths indicate that The Collective's VTOLs originate from here.
he_IL: ניתוח מסלולי טיסה מצביע על כך שמטוסי ה-VTOL של הקבוצה התחילו כאן.

en: BETA BASE MISSION: Destroy Enemy Air Base and Recover VTOLs
he_IL: משימת בסיס בטא: השמד את בסיס האויר העוין ושחזר מטוסי VTOL

en: The location of the enemy airbase is here; this is your primary objective.
he_IL: המיקום של בסיס האויר העוין הוא כאן; זוהי מטרתך הראשית.

en: Eradicate all Collective forces and recover all artifacts.
he_IL: השמד את כל כוחות הקבוצה ושחזר את כל הממצאים.

en: SECONDARY MISSION: Destroy or Drive Off Enemy Transport
he_IL: משימה משנית: הרוס או גרש את התחבורה העוינת

en: The Collective are rounding up all civilians in this area.
he_IL: הקבוצה מאספת את כל האזרחים באיזור הזה.

en: They are then flying them to an unknown location.
he_IL: והם אז מטיסים אותם למיקום לא ידוע.

en: Destroy or drive off The Collective's transport.
he_IL: הרוס או גרש את תחבורת הקבוצה.

en: Rescue as many civilians as possible.
he_IL: הצל אזרחים רבים ככל האפשר.

en: TRANSPORT MISSION: Destroy Reactor
he_IL: משימת מסע: הרוס כור

en: The Collective are searching for knowledge of nuclear reactors.
he_IL: הקבוצה מחפשת ידע על כורים אטומיים.

en: They must be stopped.
he_IL: חייבים לעצור אותם.

en: Proceed from the LZ to the reactor and destroy it.
he_IL: התקדם מאיזור הנחיתה אל עבר הכור והרוס אותו.

en: Do not allow the Collective to bring the reactor on-line.
he_IL: אל תאפשר לקבוצה להפעיל את הכור.

en: BETA BASE MISSION: Capture NASDA Central
he_IL: משימת בסיס בטא: כבוש את מרכזיית נאסד"ה

en: Capture NASDA central before NEXUS and the Collective can use it.
he_IL: כבוש את מרכזיית נאסד"ה לפני שנקסוס והקבוצה יוכלו להשתמש בה.

en: TRANSPORT MISSION: Satellite Uplink Site
he_IL: משימת מסע: אתר ערוץ לוויני

en: NEXUS is searching for still functioning memory banks.
he_IL: נקסוס מחפשים מאגרי זיכרון שעדיין פועלים.

en: Part of its consciousness has moved to a remote NASDA control-site.
he_IL: חלק מהתודעה שלו הועברה לאתר בקרה מרוחק של נאסד"ה.

en: We are detecting transmissions from this site that are reaching high orbit.
he_IL: אנו מזהים שידורים מהאתר הזה שמגיעים למסלול גבוה.

en: NEXUS has now reconnected itself with the NASDA satellites.
he_IL: נקסוס כעת חיברו מחדש את עצמם עם לוויני נאסד"ה.

en: Use the transport to carry a strike force to this site.
he_IL: השתמש בתחבורה על מנת להוביל כוח תקיפה לאתר הזה.

en: Destroy the site and return to your base.
he_IL: הרוס את האתר וחזור לבסיס שלך.

en: TRANSPORT MISSION: Destroy Enemy SAM Sites
he_IL: משימת מסע: הרוס אתרי טק"א עוינים

en: If you are to escape, eradicate the surface-to-air missile sites around your base.
he_IL: אם עליך להימלט, השמד את אתרי טילי הקרקע-אויר מסביב לבסיס שלך.

en: Fly to the LZ, then head overland to destroy the SAM sites.
he_IL: טוס לאיזור הנחיתה, ואז עבור ליבשה על מנת להרוס את אתרי הטק"א.

en: TRANSPORT MISSION: Establish Safe Haven
he_IL: משימת מסע: הקם מקלט בטוח

en: We can confirm a missile is heading for Alpha Base.
he_IL: אנו יכולים לאשר שטיל נמצא בדרך לבסיס אלפא.

en: You are to establish a safe haven for evacuation of Beta Base.
he_IL: עליך להקים מקלט בטוח עבור הפינוי של בסיס בטא.

en: Eradicate any enemy and secure the area.
he_IL: השמד כל אויב ואבטח את האיזור.

en: Once a safe haven is established, return to the LZ for further orders.
he_IL: לאחר שמקלט בטוח מוקם, חזור אל איזור הנחיתה להוראות נוספות.

en: BETA BASE MISSION: Survive and evacuate! Bring a truck
he_IL: משימת בסיס בטא: שרוד ופנה! הבא משאית

en: Commander, we have grave news.
he_IL: מפקד, יש לנו חדשות חמורות.

en: Alpha base has been destroyed by nuclear missile attack.
he_IL: בסיס אלפא נהרס על ידי מתקפת טיל אטומי.

en: The Collective are unaware of the nuclear attack and have air units heading for your base.
he_IL: הקבוצה לא מודעת למתקפה האטומית ומחזיקים ביחידות אויר הנמצאות בדרך לבסיס שלך.

en: This message was intercepted a few moments ago...
he_IL: הודעה זו יורטה לפני מספר רגעים...

en: You must transport as many of your forces as possible.
he_IL: אתה חייב להוביל כמה שיותר מכוחותיך.

en: Good luck, Commander.
he_IL: בהצלחה, מפקד.

en: TRANSPORT MISSION: Northern Sector
he_IL: משימת מסע: גזרה צפונית

en: Congratulations on your successful evacuation of Beta Base.
he_IL: ברכות על פינויך המוצלח של בסיס בטא.

en: NEXUS has gained access to nuclear weapons and is determined to destroy the Project.
he_IL: נקסוס השיגה גישה לנשק אטומי והם נחושים להרוס את הפרויקט.

en: Take your forces to the Northern Sector
he_IL: קח את כוחותיך לגזרה הצפונית

en: Once at the mountains secure an LZ. Then establish a forward base.
he_IL: כאשר תגיע להרים אבטח איזור נחיתה. ואז הקם בסיס חוד.

en: Team Gamma will contact you there.
he_IL: צוות גמא תיצור איתך קשר שם.

en: TRANSPORT MISSION: Establish A Forward Base
he_IL: משימת מסע: הקם בסיס חוד

en: Commander, the success of the Project lies with you.
he_IL: מפקד, הצלחת הפרויקט תלויה בך.

en: Secure an LZ, then establish a forward base.
he_IL: אבטח איזור נחיתה, ואז הקם בסיס חוד.

en: TRANSPORT MISSION: Missile Launch Site Coordinates
he_IL: משימת מסע: קואורדינטות אתר שיגור טילים

en: We have located the site of the missile launches.
he_IL: מצאנו את האתר של שיגורי הטילים.

en: There were one or more missiles at this NASDA site.
he_IL: היו אחד או יותר טילים באתר הנאסד"ה הזה.

en: We are transmitting coordinates of an LZ near the silos.
he_IL: אנו משדרים קואורדינטות של איזור נחיתה בקרבת הממגורות.

en: Coordinate Download Completed.
he_IL: הורדת הקואורדינטות הושלמה.

en: Secure your LZ, then head overland to destroy the missile silo.
he_IL: אבטח את איזור הנחיתה שלך, ואז לך ליבשה להרוס את ממגורת הטילים.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Nuclear Blast
he_IL: משימת גזרה צפונית: פיצוץ אטומי

en: All units must escape the area before the warhead detonates.
he_IL: כל היחידות חייבות להימלט מהאיזור לפני שראש הנפץ מתפוצץ.

en: Air-lift by transport is not possible. You'll have to head overland.
he_IL: תחבורה אווירית אינה אפשרית. תצטרך ללכת דרך היבשה.

en: The mountain range to the east should shield you from the blast.
he_IL: רכס ההרים במזרח יוכל להגן עליך מהפיצוץ.

en: The valley is your only chance of escape.
he_IL: העמק הוא הסיכוי היחידי שלך להימלט.

en: AWAY TEAM UPDATE
he_IL: עדכון צוות רחוק

en: All communication with the away team was lost after the nuclear explosions.
he_IL: כל התקשורת עם הצוות הרחוק נאבדה אחרי הפיצוצים האטומיים.

en: Their last transmission indicated they were heading back to base.
he_IL: השידור האחרון שלהם מצביע על כך שהם היו בדרך חזרה לבסיס.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Assist Team Gamma
he_IL: משימת גזרה צפונית: עזור לצוות גמא

en: You are to assist Team Gamma.
he_IL: עליך לעזור לצוות גמא.

en: On reaching Gamma Base, help secure the area from further NEXUS attacks.
he_IL: בעת הגעתך לבסיס גמא, עזור לאבטח את האיזור מתקיפות נוספות של נקסוס.

en: NEXUS DEFEATED
he_IL: נקסוס הובסו

en: Commander, we have defeated NEXUS.
he_IL: מפקד, הבסנו את נקסוס.

en: Unfortunately, our systems' performance has been affected by NEXUS. We are trying to rectify this.
he_IL: למרבה הצער, ביצועי המערכות שלנו הושפעו על ידי נקסוס. אנו מנסים לתקן את זה.

en: We are currently receiving this transmission.
he_IL: אנו כרגע מקבלים את השידור הזה.

en: TRANSPORT MISSION: Team Alpha Detected
he_IL: משימת מסע: צוות אלפא זוהו

en: Take a scout force to these coordinates and evaluate the situation.
he_IL: קח כוח צופים לקואורדינטות הבאות והערך את המצב.

en: Determine whether they are Team Alpha. If so, rescue and escort them back to the LZ.
he_IL: החלט האם הם צוות אלפא. אם כן, הצל ולווה אותם בחזרה לאיזור הנחיתה.

en: This group are part of Team Alpha, Rescue them and escort them to the LZ.
he_IL: הקבוצה הזאת היא חלק מצוות אלפא, הצל אותם ולווה אותם לאיזור הנחיתה.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Team Alpha Debrief
he_IL: משימת גזרה צפונית: תדרוך צוות אלפא

en: Team Alpha power transfer in progress.
he_IL: העברת כוח של צוות אלפא בתהליך.

en: Incoming transmission from away team.
he_IL: שידור נכנס מצוות רחוק.

en: Commander, we are attempting to return to base.
he_IL: מפקד, אנו מנסים לחזור לבסיס.

en: This is our current position.
he_IL: זהו מיקומנו הנוכחי.

en: Take control of our forces and lead us.
he_IL: קח שליטה על כוחותינו והובל אותנו.

en: Control transfer successful.
he_IL: העברת שליטה הצליחה.

en: Entering new zone.
he_IL: נכנסים לאיזור חדש.

en: Incoming Transmission...
he_IL: שידור נכנס...

en: Elements of Team Gamma have contacted us.
he_IL: מרכיבים של צוות גמא יצרו איתנו קשר.

en: They claim to be free of NEXUS, and offer their base as a site of operations.
he_IL: הם טוענים שהם חופשיים מנקסוס, ומציעים את הבסיס שלהם כאתר מבצעים.

en: Base coordinates download in progress.
he_IL: הורדת קואורדינציות בסיס בתהליך.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Laser Satellites
he_IL: משימת גזרה צפונית: לוויני לייזר

en: We are detecting strong energy surges from orbit.
he_IL: אנו מזהים נחשולי אנרגיה חזקים מהמסלול.

en: The laser satellites are charged and moving towards our position.
he_IL: לוויני הלייזר טעונים ונעים אל עבר מיקומנו.

en: The 2nd Team Gamma base is at this location.
he_IL: בסיס צוות גמא השני נמצא במיקום הזה.

en: We have limited time to evacuate this base and move to Gamma Base.
he_IL: יש לנו זמן מוגבל לפנות את הבסיס הזה ולזוז לבסיס גמא.

en: The laser satellites are not functioning properly, they are misfiring.
he_IL: לוויני הלייזר אינם פועלים כראוי, הם מחטיאים.

en: They are directing their fire towards this position.
he_IL: הם מכוונים את האש שלהם אל המיקום הזה.

en: We will need to evacuate this base shortly.
he_IL: אנו נצטרך לפנות את הבסיס הזה בקרוב.

en: Team Gamma reports a missile silo at this location.
he_IL: צוות גמא מדווחים על ממגורת טילים במיקום הזה.

en: They believe that the silo contains missiles capable of reaching high orbit.
he_IL: הם מאמינים שהממגורה מכילה טילים המסוגלים להגיע למסלול גבוה.

en: Capture this silo at all costs.
he_IL: כבוש את הממגורה הזו בכל מחיר.

en: Missile silos captured.
he_IL: ממגורות הטילים נכבשו.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Missile Codes
he_IL: משימת גזרה צפונית: קודי טילים

en: Commander, there are missiles present at the silos.
he_IL: מפקד, ישנם טילים בממגורות.

en: Nexus is preventing us from accessing the missile control code.
he_IL: נקסוס מונעים מאיתנו לגשת לקוד הבקרה של הטיל.

en: NEXUS is present in our systems.
he_IL: נקסוס נוכחים במערכות שלנו.

en: To defeat NEXUS we must research the Nexus Intruder Program.
he_IL: על מנת להביס את נקסוס אנו חייבים לחקור את תוכנית הפלישה של נקסוס.

en: Assign this task to a research facility.
he_IL: הקצה מטלה זו למפעל מחקר.

en: NEXUS forces detected at these locations.
he_IL: כוחות נקסוס זוהו במיקומים האלה.

en: NEXUS has been eradicated from all Project systems.
he_IL: נקסוס גורשו מכל מערכות הפרויקט.

en: We are attempting to access the missile control codes.
he_IL: אנו מנסים לגשת לקודי בקרת הטילים.

en: A research facility is required to crack the code. Allocate one immediately.
he_IL: מפעל מחקר נחוץ על מנת לפצח את הקוד. הקצה אחד מיד.

en: Protect the missile silos from NEXUS attacks.
he_IL: הגן על ממגורות הטילים ממתקפות של נקסוס.

en: PROJECT UPDATE: 1st Level Missile Code Cracked.
he_IL: עדכון פרויקט: קוד טילים ברמה ראשונה פוצח.

en: Missile arming in progress.
he_IL: חימוש טילים בתהליך.

en: More research is required to proceed further.
he_IL: עוד מחקר נחוץ על מנת להתקדם הלאה.

en: PROJECT UPDATE: 2nd Level Missile Code Cracked.
he_IL: עדכון פרויקט: קוד טילים ברמה שניה פוצח.

en: Missile target programming in progress.
he_IL: תכנות יעד הטיל בתהליך.

en: Once level 3 codes are cracked we initiate launch procedures.
he_IL: כאשר קודי רמה 3 יפוצחו אנו יוזמים הליכי המראה.

en: PROJECT UPDATE: 3rd Level Missile Code Cracked.
he_IL: עדכון פרויקט: קוד טילים ברמה שלישית פוצח.

en: Missile launch sequence initiated.
he_IL: רצף שיגור הטיל הוחל.

en: TRANSPORT MISSION: Attack NEXUS Final Base
he_IL: משימת מסע: תקוף את בסיסו האחרון של נקסוס

en: We have located NEXUS' base at this location.
he_IL: מצאנו את הבסיס של נקסוס במיקום הזה.

en: This area contains numerous NEXUS structures.
he_IL: איזור זה מכיל מספר מבנים של נקסוס.

en: We are certain that NEXUS's core systems are located here.
he_IL: אנו בטוחים כי מערכות הליבה של נקסוס נמצאים כאן.

en: Establish an LZ.
he_IL: הקם איזור נחיתה.

en: Begin your attacks on NEXUS. You must destroy his core systems.
he_IL: התחל את ההתקפות שלך על נקסוס. אתה חייב להרוס את מערכות הליבה שלו.

en: Incoming intelligence report... Team Gamma
he_IL: דיווח מודיעין נכנס... צוות גמא

en: Briefing Commences:
he_IL: תדרוך מתחיל:

en: Scavenger Outpost
he_IL: מאחז אוכלי נבלות

en: Jump Scourge
he_IL: שוט זינוק

en: Jump Flashlight Gunner
he_IL: תותחן פנס זינוק

en: Cyborg Jump Pack
he_IL: להקת סייבורג מזנקים

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.CyborgLegs02.name data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Legs02.name
en: Cyborg Propulsion II
he_IL: הנעת סייבורג II

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.CyborgLegs03.name
en: Cyborg Propulsion III
he_IL: הנעת סייבורג III

en: NP-Hardcrete
he_IL: בטון NP-קשיות

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-Pillbox01.name data/base/stats/structure.json: $.PillBox1.name data/base/stats/weapons.json: $.MG3-Pillbox.name ... + 3 refs
en: Heavy Machinegun Bunker
he_IL: בונקר מקלע כבד

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-PrisLas.name data/base/stats/structure.json: $.Emplacement-PrisLas.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-PrisLas.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-PrisLas.name
en: Flashlight Emplacement
he_IL: מוצב פנס

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-Tower03.name data/base/stats/structure.json: $.GuardTower1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Tower01.name data/mp/stats/structure.json: $.GuardTower1.name
en: Heavy Machinegun Guard Tower
he_IL: מגדל שמירה מקלע כבד

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-Tower04.name data/base/stats/structure.json: $.GuardTower4.name data/mp/stats/structure.json: $.GuardTower4.name
en: Flamer Guard Tower
he_IL: מגדל שמירה להביור

en: Lancer Guard Tower
he_IL: מגדל שמירה נושא רומח

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.WallTower05.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower05.name
en: Flamer Hardpoint
he_IL: מתלה חימוש להביור

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_FCY7.text[1]
en: Advanced Cyborg Production
he_IL: תוצרת סייבורג מתקדמת

en: Advanced Cyborg Production Mk2
he_IL: תוצרת סייבורג מתקדמת סימן 2

en: Advanced Cyborg Production Mk3
he_IL: תוצרת סייבורג מתקדמת סימן 3

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_FU7.text[1]
en: Advanced Factory Production
he_IL: תוצרת מפעל מתקדמת

en: Advanced Factory Production Mk2
he_IL: תוצרת מפעל מתקדמת סימן 2

en: Advanced Factory Production Mk3
he_IL: תוצרת מפעל מתקדמת סימן 3

en: Advanced Repair Facility Upgrade
he_IL: שדרוג מתקדם למפעל תיקון

en: Advanced Repair Facility Upgrade Mk2
he_IL: שדרוג מתקדם למפעל תיקון סימן 2

en: Advanced Repair Facility Upgrade Mk3
he_IL: שדרוג מתקדם למפעל תיקון סימן 3

en: Robotic VTOL Rearming Mk4
he_IL: חימוש מחדש למטוס VTOL רובוטי סימן 4

en: Cyborg Self-Repair
he_IL: תיקון עצמי לסייבורג

en: Automated Cyborg Repair Mk2
he_IL: תיקון אוטומטי לסייבורג סימן 2

en: Automated Cyborg Repair Mk3
he_IL: תיקון אוטומטי לסייבורג סימן 3

en: Defenses Self-Repair
he_IL: תיקון עצמי להגנות

en: Automated Defenses Repair Mk2
he_IL: תיקון אוטומטי להגנות סימן 2

en: Automated Defenses Repair Mk3
he_IL: תיקון אוטומטי להגנות סימן 3

en: Base Structure Self-Repair
he_IL: תיקון אוטומטי למבנה בסיס

en: Automated Base Structure Repair Mk2
he_IL: תיקון אוטומטי למבנה בסיס סימן 2

en: Automated Base Structure Repair Mk3
he_IL: תיקון אוטומטי למבנה בסיס סימן 3

en: Vehicle Self-Repair
he_IL: תיקון עצמי לרכב

en: Automated Vehicle Repair Mk2
he_IL: תיקון אוטומטי לרכב סימן 2

en: Automated Vehicle Repair Mk3
he_IL: תיקון אוטומטי לרכב סימן 3

en: Heavy Mobile Repair Turret
he_IL: צריח תיקון נע כבד

en: Mobile Repair Upgrade
he_IL: שדרוג תיקון נע

en: Mobile Repair Upgrade Mk2
he_IL: שדרוג תיקון נע סימן 2

en: CB Sensor Upgrade
he_IL: שדרוג חיישן סוללת נגד

en: CB Sensor Upgrade Mk2
he_IL: שדרוג חיישן סוללת נגד סימן 2

en: CB Sensor Upgrade Mk3
he_IL: שדרוג חיישן סוללת נגד סימן 3

en: VTOL CB Upgrade
he_IL: שדרוג סוללת נגד למטוסי VTOL

en: VTOL CB Upgrade Mk2
he_IL: שדרוג סוללת נגד למטוסי VTOL סימן 2

en: VTOL CB Upgrade Mk3
he_IL: שדרוג סוללת נגד למטוסי VTOL סימן 3

en: VTOL Strike Upgrade
he_IL: שדרוג פגיעת מטוס VTOL

en: VTOL Strike Upgrade Mk2
he_IL: שדרוג פגיעת מטוס VTOL סימן 2

en: VTOL Strike Upgrade Mk3
he_IL: שדרוג פגיעת מטוס VTOL סימן 3

en: Improved Scrambler
he_IL: משבש משופר

en: Scrambler Turret Mk2
he_IL: צריח משבש סימן 2

en: Sensor Lock
he_IL: נעילת חיישן

en: Improved Laser Focusing Mk2
he_IL: מיקוד לייזר משופר סימן 2

en: Improved Laser Focusing Mk3
he_IL: מיקוד לייזר משופר סימן 3

en: HEAP Missile Warhead
he_IL: ראש נפץ HEAP לטיל

en: HEAP Missile Warhead Mk2
he_IL: ראש נפץ HEAP לטיל סימן 2

en: HEAP Missile Warhead Mk3
he_IL: ראש נפץ HEAP לטיל סימן 3

en: Improved Missile Loading System
he_IL: מערכת חימוש טילים משופרת

en: Rapid Fire Mini-Rockets
he_IL: מיני-רקטות צרור יריות

en: Rapid Fire Mini-Rockets Mk2
he_IL: מיני-רקטות צרור יריות סימן 2

en: Rapid Fire Mini-Rockets Mk3
he_IL: מיני-רקטות צרור יריות סימן 3

en: Scavenger Flame Tower End
he_IL: סוף מגדל להבת אוכלי נבלות

en: Bridge
he_IL: גשר

en: Wrecked Tank
he_IL: טנק הרוס

en: Cyborg Laboratory
he_IL: מעבדת סייבורג

en: Advanced Warfare Laboratory
he_IL: מעבדת לוחמה מתקדמת

en: Engineering Laboratory
he_IL: מעבדת הנדסה

en: Robotics Laboratory
he_IL: מעבדת רובוטיקה

en: Laser Optics Laboratory
he_IL: מעבדת אופטיקת לייזר

en: Electronics Laboratory
he_IL: מעבדת אלקטרוניקה

en: Chemical Laboratory
he_IL: מעבדה כימית

en: Advanced Warfare
he_IL: לוחמה מתקדמת

en: Bunker Blaster
he_IL: מפוצץ בונקר

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_TTRAP1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_TTRAP1.text[1]
en: Reinforced concrete tank traps
he_IL: מלכודות טנק מבטון מחוסן

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_TTRAP1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_TTRAP1.text[2]
en: Prevents enemy movement
he_IL: מונע תנועת אויב

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RFU1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RFU4.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RFU7.text[0] ... + 3 refs
en: Repair Facility Improved
he_IL: מפעל תיקון שופר

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RFU4.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RFU4.text[1]
en: New robotic repair techniques
he_IL: טכניקות תיקון רובוטי חדשות

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RFU1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RFU4.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RFU7.text[2]
en: Increases Repair Speed
he_IL: מגדיל מהירות תיקון

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RFU1.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RFU4.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RFU7.text[3] ... + 3 refs
en: All repair facilities upgraded automatically
he_IL: כל מפעלי התיקון שודרגו אוטומטית

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY01.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FCY4.text[0] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY01.text[0] ... + 2 refs
en: Cyborg Production Improved
he_IL: ייצור סייבורג שופר

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FCY4.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FCY4.text[1]
en: Robotic Cyborg Production
he_IL: ייצור סייבורג רובוטי

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY01.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FCY4.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY01.text[2] ... + 2 refs
en: Increases Cyborg factory output
he_IL: מגדיל תפוקה למפעל סייבורג

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY01.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FCY4.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY01.text[3] ... + 2 refs
en: All Cyborg factories upgraded automatically
he_IL: כל מפעלי הסייבורג שודרגו אוטומטית

en: Self-Replicating Cyborg Production
he_IL: ייצור סייבורג משתכפל

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FU1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FU4.text[0] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FU1.text[0]
en: Vehicle Production Improved
he_IL: ייצור רכב שופר

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FU4.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FU4.text[1]
en: New Robotic Techniques improve factory production
he_IL: טכניקות רובוטיות חדשות משפרות את תוצרת המפעל

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FU4.text[2]
en: Increases factory production rate
he_IL: מגדיל שיעור ייצור למפעל

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FU1.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FU4.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FU1.text[3]
en: All vehicle factories upgraded automatically
he_IL: כל מפעלי הרכב שודרגו אוטומטית

en: Self-Replicating Factory Production
he_IL: ייצור מפעל משתכפל

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FM1.text[2] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FU1.text[2]
en: Increases factory output
he_IL: מגדיל תפוקת מפעל

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RU1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RU4.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RU7.text[0] ... + 3 refs
en: Research Improved
he_IL: מחקר שופר

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RU4.text[1] data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade04.name data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RU4.text[1] data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade04.name
en: Dedicated Synaptic Link Data Analysis
he_IL: ניתוח מידע קשר סינפטי ייעודי

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RM1.text[2] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RU1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RU4.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RU7.text[2]
en: Increases research speed
he_IL: מגדיל מהירות מחקר

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RU1.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RU4.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RU7.text[3] ... + 3 refs
en: All research facilities upgraded automatically
he_IL: כל מפעלי המחקר שודרגו אוטומטית

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_MAT1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_MAT4.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_MAT10.text[0] ... + 5 refs
en: Increases Damage Resistance
he_IL: מגדיל חסינות נזק

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_MAT4.text[1] data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Materials04.name data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_MAT4.text[1] data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Materials02.name
en: Hardened Base Structure Materials
he_IL: חומרים מוקשים למבנה הבסיס

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_MAT1.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_MAT4.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_MAT10.text[3] ... + 5 refs
en: All base structures upgraded automatically
he_IL: כל מבני הבסיס שודרגו אוטומטית

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FM1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VFU1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VFU4.text[0] ... + 5 refs
en: Production Improved
he_IL: ייצור שופר

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VFU1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VFU1.text[1]
en: Robotic VTOL Production
he_IL: ייצור מטוסי VTOL רובוטיים

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VFU1.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VFU4.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VFU1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VFU4.text[2]
en: Increases VTOL factory output
he_IL: מגדיל תפוקה למפעל מטוסי VTOL

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VFU1.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VFU4.text[3] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VFU1.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VFU4.text[3]
en: All VTOL factories upgraded automatically
he_IL: כל מפעלי מטוסי ה-VTOL שודרגו אוטומטית

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VPU1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VPU4.text[0] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VPU1.text[0] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VPU4.text[0]
en: VTOL Rearming Times Reduced
he_IL: זמן חימוש למטוסי VTOL הוקטן

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VPU1.text[1] data/base/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad-Upgrade01.name data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VPU1.text[1] data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad-Upgrade01.name
en: Automated VTOL Rearming
he_IL: חימוש מחדש אוטומטי למטוסי VTOL

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VPU1.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VPU4.text[2]
en: Reduces rearming time
he_IL: מקטין זמן חימוש מחדש

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VPU1.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VPU4.text[3] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VPU1.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VPU4.text[3]
en: All rearming pads upgraded automatically
he_IL: כל משטחי החימוש שודרגו אוטומטית

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSTU1.text[0] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VSTU1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ST1.text[0] ... + 8 refs
en: New Systems Turret Available
he_IL: צריח מערכות חדש זמין

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTUHVY.text[1]
en: Heavy repair unit
he_IL: יחידת תיקון כבד

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTU1.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTU1.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTUHVY.text[2]
en: Automatically Repairs Damaged Units
he_IL: מתקן אוטומטית יחידות פגועות

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTU1.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTU1.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTUHVY.text[3]
en: Or damaged units may be selected as target
he_IL: או שיחידות פגועות יכולות להיבחר כמטרות

en: Research Breakthrough Improves Repair Speeds
he_IL: פריצת דרך במחקר משפרת את מהירויות התיקון

en: Increases repair speed
he_IL: משפר מהירות תיקון

en: All mobile repair units upgraded automatically
he_IL: כל יחידות התיקון הנע שודרגו אוטומטית

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_STW2.text[0] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_STW2.text[0]
en: Improved Sensor Tower Available
he_IL: מגדל חיישן משופר זמין

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_STW2.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_STW2.text[1]
en: New construction techniques improve tower
he_IL: טכניקות בנייה חדשות משפרות את המגדל

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_STW2.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_STW2.text[2]
en: Replaces existing sensor tower
he_IL: מחליף את מגדל החיישן הקיים

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_STW2.text[3] data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_SENSO1.text[3] data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_STW1.text[3] ... + 3 refs
en: May be assigned as spotter for indirect fire weapons
he_IL: רשאי להיות מוקצה כתצפיתן עבור נשקי אש עקיפה

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSTU1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSTU1.text[1]
en: VTOL CB turret detects enemy indirect fire batteries
he_IL: צריח סוללת נגד למטוסי VTOL מזהה סוללות אש עקיפה עוינות

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSTU1.text[2] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSTW1.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSTU1.text[2] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSTW1.text[2]
en: Orders assigned VTOLs to attack the enemy batteries
he_IL: הוראות הקצו מטוסי VTOL לתקוף את סוללות האויב

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSTU1.text[3] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSTW1.text[3] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSTU1.text[3] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSTW1.text[3]
en: VTOLs attack until enemy battery is suppressed
he_IL: מטוסי VTOL תוקפים עד שסוללת האויב מדוכאת

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSU1.text[0] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSU2.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_VCBSU3.text[0] ... + 3 refs
en: VTOL CB Improved
he_IL: סוללות נגד למטוסי VTOL שופרו

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_SY_CBSU1.text[1] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSU1.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_SY_CBSU1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSU1.text[1]
en: New fire detection systems
he_IL: מערכות זיהוי אש חדשות

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSU1.text[2] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSU2.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_VCBSU3.text[2] ... + 3 refs
en: Extends VTOL CB Range
he_IL: מגדיל את טווח סוללות הנגד למטוסי VTOL

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSU1.text[3] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSU2.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_VCBSU3.text[3] ... + 3 refs
en: All VTOL CB sensors upgraded automatically
he_IL: כל חיישני סוללת נגד למטוסי VTOL שודרגו אוטומטית

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VS1.text[0] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VS2.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_VS3.text[0] ... + 3 refs
en: VTOL Strike Improved
he_IL: תקיפת מטוסי VTOL שופרה

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VS1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VS1.text[1]
en: New target recognition systems
he_IL: מערכות זיהוי מטרה חדשות

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VS1.text[2] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VS2.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_VS3.text[2] ... + 3 refs
en: Extends VTOL Strike Range
he_IL: מגדיל את טווח התקיפות למטוסי VTOL

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VS1.text[3] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VS2.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_VS3.text[3] ... + 3 refs
en: All VTOL Strike sensors upgraded automatically
he_IL: כל חיישני התקיפה למטוסי VTOL שודרגו אוטומטית

en: Scrambler Improved
he_IL: משבש שופר

en: Improvement in synaptic link technology
he_IL: שיפור בטכנולוגיית הקשר הסינפטי

en: Increases scrambler rate
he_IL: מגדיל את קצב המשבש

en: All scramblers upgraded automatically
he_IL: כל המשבשים שודרגו אוטומטית
