warzone2100 - en to sl_SI translation catalogue (2843 entries)

en: OBJECTIVE: Locate and recover neural synapse technology
sl_SI: CILJ: Najdite in pridobite tehnologijo nevronskih sinaps

en: Establish a base, then search for a Pre-Collapse structure.
sl_SI: Vzpostavite bazo, nato iščite predpropadno zgradbo.

en: This structure contains technology vital for the success of the Project.
sl_SI: Ta zgradba vsebuje tehnologijo, ki je nujna za uspeh Projekta.

en: ALPHA BASE MISSION: Scavenger Raiders
sl_SI: MISIJA BAZE ALFA: Mrhovinarski roparji

en: Scavenger raiders are approaching our base.
sl_SI: Naši bazi se približujejo mrhovinarski roparji.

en: Defend the base then destroy the Scavenger camps.
sl_SI: Ubranite bazo, nato uničite mrhovinarske tabore.

en: ALPHA BASE MISSION: Power Surge Detected
sl_SI: MISIJA BAZE ALFA: Zaznano povečanje moči

en: A power surge has been detected to the south of our position.
sl_SI: Južno od našega položaja je bilo zaznano povečanje moči.

en: Investigate and secure the area.
sl_SI: Preiščite in zavarujte območje.

en: ALPHA BASE MISSION: The New Paradigm
sl_SI: MISIJA BAZE ALFA: Nova Paradigma

en: The New Paradigm control superior weapons technology.
sl_SI: Nova Paradigma ima v oblasti boljšo orožno tehnologijo.

en: They may have the synaptic link technology, it's vital we retrieve it.
sl_SI: Morda imajo tehnologijo sinaptične povezave, nujno jo moramo pridobiti.

en: TRANSPORT MISSION: Locate and Recover Artifacts
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Najdite in pridobite artefakte

en: Load an attack force into the transport.
sl_SI: Naložite bojno silo v prevoz.

en: On landing, explore the ruins and recover any artifacts.
sl_SI: Po pristanku raziščite ruševine in pridobite kakršne koli artefakte.

en: TRANSPORT MISSION: Investigate Research Center
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Preiščite raziskovalno središče

en: Investigate the area and recover any artifacts present.
sl_SI: Preiščite območje in pridobite kakršne koli prisotne artefakte.

en: Reinforcements are available.
sl_SI: Okrepitve so na voljo.

en: TRANSPORT MISSION: Encoded Signals Detected
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Zaznani kodirani signali

en: Take a scout force to investigate these signals.
sl_SI: Vzemite ogledniško silo za preiskavo teh signalov.

en: Use your trucks to build defenses at your LZ.
sl_SI: Uporabite vaše tovornjake za gradnjo obrambe pri vaši PO.

en: TRANSPORT MISSION: Enemy Transmissions Detected
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Zaznana sporočila sovražnikov

en: Scout the designated area for enemy research facilities.
sl_SI: Preglejte označeno območje za sovražne raziskovalne stavbe.

en: Proceed to LZ#2. Do not engage the enemy at this time.
sl_SI: Nadaljujte do PO#2. Trenutno še ne napadajte sovražnika.

en: TRANSPORT MISSION: Synaptic Link Location
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Položaj sinaptične povezave

en: The New Paradigm are analyzing synaptic link technology at this location.
sl_SI: Nova Paradigma na tem položaju analizira tehnologijo sinaptične povezave.

en: Assemble an attack team and recover the synaptic link technology.
sl_SI: Sestavite bojni tim in pridobite tehnologijo sinaptične povezave.

en: TRANSPORT MISSION: New Objectives
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Novi cilji

en: New Paradigm are searching for artifacts in this vicinity.
sl_SI: Pripadniki Nove Paradigme v tej okolici iščejo artefakte.

en: Intercept them. Do not let any enemies exit this area.
sl_SI: Prestrežite jih. Ne dovolite katerim koli sovražnikom oditi iz tega območja.

en: TRANSPORT MISSION: Enemy Base Under Construction
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Sovražna baza v gradnji

en: Enemy forces are establishing a forward base at this location.
sl_SI: Sovražne sile vzpostavljajo prednjo bazo na tem položaju.

en: Eradicate the base and secure the area.
sl_SI: Uničite bazo in zavarujte območje.

en: ALPHA BASE MISSION: Establish a Forward Base
sl_SI: MISIJA BAZE ALFA: Vzpostavite prednjo bazo

en: ALPHA BASE MISSION: Counter Attack
sl_SI: MISIJA BAZE ALFA: Protinapad

en: Enemy forces are approaching from the east and north.
sl_SI: Sovražne enote se približujejo iz vzhoda in severa.

en: Hold the bases and repulse any attacks.
sl_SI: Držite baze in odvrnite vse napade.

en: ALPHA BASE MISSION: Incoming Transmission
sl_SI: MISIJA BAZE ALFA: Dohodno sporočilo

en: We are detecting enemy forces at these locations.
sl_SI: Na teh položajih zaznavamo sovražne posadke.

en: This is our chance to defeat the New Paradigm and destroy their base.
sl_SI: To je naša priložnost, da premagamo Novo Paradigmo in uničimo njihovo bazo.

en: Congratulations Commander.
sl_SI: Čestitke, poveljnik.

en: We now have a further task for you.
sl_SI: Zdaj imamo za vas nadaljno nalogo.

en: ALPHA BASE MISSION: Locate and Recover Artifacts
sl_SI: MISIJA BAZE ALFA: Najdite in pridobite artefakte

en: The first two zones are now secure.
sl_SI: Prvi dve območji sta zdaj zavarovani.

en: PROJECT TEAM UPDATES
sl_SI: POSODOBITEV INFORMACIJ PROJEKTOVIH TIMOV

en: TEAM BETA UPDATE
sl_SI: POSODOBITEV INFORMACIJ TIMA BETA

en: We have recovered some artifacts.
sl_SI: Pridobili smo nekaj artefaktov.

en: There is a better equipped force operating in this area.
sl_SI: Na tem območju deluje bolje opremljena sila.

en: TEAM GAMMA UPDATE
sl_SI: POSODOBITEV INFORMACIJ TIMA GAMA

en: Nothing to report.
sl_SI: Nič za poročati.

en: We've discovered no artifacts and encountered no hostiles.
sl_SI: Nismo odkrili nobenih artefaktov in nismo srečali nobenih sovražnikov.

en: ALPHA BASE INTELLIGENCE REPORT: Enemy Attack
sl_SI: OBVEŠČEVALNO POROČILO BAZE ALFA: Sovražni napad

en: We are detecting an enemy attack force at this location.
sl_SI: Zaznavamo sovražno bojno silo na tem položaju.

en: PRIMARY OBJECTIVE
sl_SI: PRIMARNI CILJ

en: This structure is your primary objective.
sl_SI: Ta zgradba je vaš primarni cilj.

en: Search for and recover any artifacts here.
sl_SI: Poiščite in pridobite kakršne koli artefakte tukaj.

en: ENEMY LZ
sl_SI: SOVRAŽNO PO

en: Destroy this LZ to prevent enemy landings.
sl_SI: Uničite to PO, da preprečite pristanke sovražnikov.

en: ALPHA BASE INTELLIGENCE REPORT: NEXUS
sl_SI: OBVEŠČEVALNO POROČILO BAZE ALFA: NEXUS

en: New objective.
sl_SI: Nov cilj.

en: We have detected and isolated an intruder program.
sl_SI: Zaznali in osamili smo vdorni program.

en: Supplemental
sl_SI: Dodatno

en: The synaptic link technology was at this location but was removed.
sl_SI: Tehnologija sinaptične povezave je bila na tem položaju, vendar je bila odstranjena.

en: Establish a forward base then continue the search for the synaptic link.
sl_SI: Vzpostavite prednjo bazo, nato nadaljujte z iskanjem sinaptične povezave.

en: INCOMING TRANSMISSION
sl_SI: DOHODNO SPOROČILO

en: Decoding in progress.....
sl_SI: Dešifriranje poteka.....

en: Commander.
sl_SI: Poveljnik.

en: We have decoded the incoming message to the New Paradigm...
sl_SI: Dešifrirali smo dohodno sporočilo za Novo Paradigmo...

en: Destroy Enemy Base
sl_SI: Uničite sovražno bazo

en: Assemble an attack force and board the transport.
sl_SI: Sestavite bojno silo in jo vkrcajte v prevoz.

en: Destroy the base and recover any artifacts present.
sl_SI: Uničite bazo in pridobite kakršne koli prisotne artefakte.

en: The synaptic link technology has been recovered!
sl_SI: Pridobljena je bila tehnologija sinaptične povezave!

en: Initial research confirms it will be of great benefit to the Project.
sl_SI: Začetne raziskave potrjujejo, da bo Projektu v veliko korist.

en: Base Beta is under heavy attack, they may need assistance.
sl_SI: Baza Beta je pod težkim napadom, morda bodo potrebovali pomoč.

en: We will send further updates as they arrive.
sl_SI: Nadaljne posodobitve podatkov bomo poslali, ko bodo prispele.

en: This transmission was intercepted a few minutes ago.
sl_SI: To sporočilo smo prestregli pred nekaj minutami.

en: It originates from the east.
sl_SI: Izvira iz vzhoda.

en: POWER MODULE ARTIFACT
sl_SI: ARTEFAKT MODULA ZA MOČ

en: Research the power module artifact.
sl_SI: Raziščite artefakt modula za moč.

en: Then use a truck to upgrade your power generator with the module.
sl_SI: Nato uporabite tovornjak za nadgradnjo vašega generatorja moči z modulom.

en: SCAVENGER BASE DETECTED
sl_SI: ZAZNANA MRHOVINARSKA BAZA

en: Defeat the scavengers and retrieve any artifacts.
sl_SI: Premagajte zbiralce in pridobite kakršne koli artefakte.

en: Congratulations on defeating the New Paradigm, this sector is now secure.
sl_SI: Čestitke za premaganje Nove Paradigme, ta sektor je zdaj varen.

en: The Nexus Intruder Program was in the New Paradigm system.
sl_SI: Vdorni program Nexus je bil v sistemu Nove Paradigme.

en: We recorded two conversations with it, extracts follow...
sl_SI: Posneli smo dva pogovora z njim, izvlečki sledijo...

en: We'll keep you informed of further developments
sl_SI: Obveščali vas bomo o nadaljnih razvojih dogodkov

en: Commander you are to assist Team Beta
sl_SI: Poveljnik, pomagati morate timu Beta

en: BETA BASE MISSION: Eastern Sector
sl_SI: MISIJA BAZE BETA: Vzhodni sektor

en: Upon arrival you are to assume command of the base.
sl_SI: Po prihodu boste prevzeli poveljstvo nad bazo.

en: You must defend it and hold it.
sl_SI: Morate jo braniti in držati.

en: BETA BASE MISSION: Defend and Fortify
sl_SI: MISIJA BAZE BETA: Branite in utrdite

en: Be sure to fortify the perimeter and establish anti-aircraft defenses.
sl_SI: Ne pozabite utrditi obrobja in vzpostaviti protizračno obrambo.

en: New technologies are available.
sl_SI: Nove tehnologije so na voljo.

en: We are currently detecting coded bitstream signals.
sl_SI: Trenutno zaznavamo šifrirane bitnotokovne signale.

en: Decoding...
sl_SI: Dešifriranje...

en: TRANSPORT MISSION: Transport Down
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Prevoz sestreljen

en: Our transport carrying units from team Alpha Base has been shot down.
sl_SI: Naš prevoz, ki je prenašal enote iz tima Alfa, je bil sestreljen.

en: It is under attack from The Collective at this location.
sl_SI: Kolektiv ga napada na tem položaju.

en: Assemble a rescue team to recover the transport and its cargo.
sl_SI: Sestavite reševalni tim za pridobitev prevoza in njegovega tovora.

en: IN-FLIGHT BRIEFING
sl_SI: NAPOTKI MED LETOM

en: Team Beta are searching for Vertical Takeoff and Landing (VTOL) technology.
sl_SI: Tim Beta išče tehnologijo navpičnega vzletanja in pristajanja (NVP).

en: It's believed to be at a pre-Collapse airbase in this area.
sl_SI: Verjetno se nahaja na predpropadni letalski bazi na tem območju.

en: Team Beta under heavy attack
sl_SI: Tim Beta pod težkim napadom

en: BETA BASE MISSION: Hold at all costs
sl_SI: MISIJA BAZE BETA: Držite za vsako ceno

en: We are detecting coded bitstream signals from the Collective.
sl_SI: Zaznavamo šifrirane bitnotokovne signale Kolektiva.

en: BETA BASE MISSION: Hold At All Costs
sl_SI: MISIJA BAZE BETA: Držite za vsako ceno

en: We are detecting ground and aerial forces from the north.
sl_SI: Iz severne smeri zaznavamo kopenske in zračne enote.

en: Hold your position and repulse these attacks, then eradicate the enemy's northern base.
sl_SI: Držite položaj in odvrnite te napade, nato uničite sovražnikovo severno bazo.

en: TRANSPORT MISSION: Intercept convoy.
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Prestrežite konvoj.

en: Data from the Collective's base indicates the presence of the NEXUS intruder program.
sl_SI: Podatki iz baze Kolektiva kažejo prisotnost vdornega programa NEXUS.

en: Before NEXUS switched itself off-line we accessed the following.
sl_SI: Preden se je NEXUS izključil iz mreže, smo dostopili do naslednjih podatkov.

en: An enemy commander is collecting a shipment from NEXUS at this location.
sl_SI: Sovražni poveljnik gre po NEXUS-ovo pošiljko, ki se nahaja na tem položaju.

en: Once at the LZ, eradicate the enemy commander and recover the shipment.
sl_SI: Ko boste na PO, uničite sovražnega poveljnika in pridobite pošiljko.

en: Then return to the LZ.
sl_SI: Nato se vrnite na PO.

en: Disturbing news regarding NASDA.
sl_SI: Skrb vzbujajoče novice glede NASDA.

en: TRANSPORT MISSION: Search for and Destroy Convoy
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Poiščite in uničite konvoj

en: The shipment you recovered was a decoy.
sl_SI: Pošiljka, ki ste jo pridobili, je bila vaba.

en: We have detected another convoy proceeding along the river.
sl_SI: Zaznali smo še en konvoj, ki se premika vzdolž reke.

en: You are to intercept the convoy and recover its cargo.
sl_SI: Prestrežite konvoj in pridobite njegov tovor.

en: Enemy VTOLs are likely to be flying close escort.
sl_SI: Sovražni NVP-ji verjetno letijo v bližnjem spremstvu.

en: TRANSPORT MISSION: Rescue civilians from Containment Camp
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Rešite civiliste iz pridržalnega tabora

en: The Collective are processing and exterminating civilians at this base.
sl_SI: Kolektiv v tej bazi predeluje in iztreblja civiliste.

en: You are to rescue the civilians.
sl_SI: Rešiti morate civiliste.

en: Then destroy the camp.
sl_SI: Nato uničite tabor.

en: BETA BASE MISSION: Destroy Enemy Air Base and Recover VTOLs.
sl_SI: MISIJA BAZE BETA: Uničite sovražno letalsko bazo in pridobite NVP-je.

en: Analysis of flight paths indicate that The Collective's VTOLs originate from here.
sl_SI: Analize poti letov kažejo, da Kolektivovi NVP-ji izvirajo od tukaj.

en: BETA BASE MISSION: Destroy Enemy Air Base and Recover VTOLs
sl_SI: MISIJA BAZE BETA: Uničite sovražno letalsko bazo in pridobite NVP-je

en: The location of the enemy airbase is here; this is your primary objective.
sl_SI: Tukaj je položaj sovražne letalske baze; to je vaš primarni cilj.

en: Eradicate all Collective forces and recover all artifacts.
sl_SI: Uničite vse sile Kolektiva in pridobite vse artefakte.

en: SECONDARY MISSION: Destroy or Drive Off Enemy Transport
sl_SI: SEKUNDARNA MISIJA: Uničite ali odženite sovražni prevoz

en: The Collective are rounding up all civilians in this area.
sl_SI: Kolektiv zbira vse civiliste na tem območju.

en: They are then flying them to an unknown location.
sl_SI: Nato jih po zraku odpeljejo na neznani položaj.

en: Destroy or drive off The Collective's transport.
sl_SI: Uničite ali odženite prevoz Kolektiva.

en: Rescue as many civilians as possible.
sl_SI: Rešite čim več civilistov.

en: TRANSPORT MISSION: Destroy Reactor
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Uničite reaktor

en: The Collective are searching for knowledge of nuclear reactors.
sl_SI: Kolektiv išče znanje o jedrskih reaktorjih.

en: They must be stopped.
sl_SI: Treba jih je ustaviti.

en: Proceed from the LZ to the reactor and destroy it.
sl_SI: Od PO nadaljujte pot do reaktorja in ga uničite.

en: Do not allow the Collective to bring the reactor on-line.
sl_SI: Ne dovolite Kolektivu zagona reaktorja.

en: BETA BASE MISSION: Capture NASDA Central
sl_SI: MISIJA BAZE BETA: Zavzemite središče NASDA

en: Capture NASDA central before NEXUS and the Collective can use it.
sl_SI: Zavzemite središče NASDA, preden ga lahko NEXUS in Kolektiv uporabita.

en: TRANSPORT MISSION: Satellite Uplink Site
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Mesto za satelitsko povezavo

en: NEXUS is searching for still functioning memory banks.
sl_SI: NEXUS išče še delujoče spominske banke.

en: Part of its consciousness has moved to a remote NASDA control-site.
sl_SI: Del njegove zavesti se je premaknil na odročno mesto za kontrolo NASDA.

en: We are detecting transmissions from this site that are reaching high orbit.
sl_SI: Iz tega mesta zaznavamo sporočila, ki dosegajo visoko orbito.

en: NEXUS has now reconnected itself with the NASDA satellites.
sl_SI: NEXUS se je zdaj ponovno povezal z NASDA sateliti.

en: Use the transport to carry a strike force to this site.
sl_SI: Uporabite prevoz za prenos bojne sile na to mesto.

en: Destroy the site and return to your base.
sl_SI: Uničite mesto in se vrnite v svojo bazo.

en: TRANSPORT MISSION: Destroy Enemy SAM Sites
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Uničite sovražna mesta RZZ

en: If you are to escape, eradicate the surface-to-air missile sites around your base.
sl_SI: Da lahko pobegnete, uničite mesta izstrelkov zemlja-zrak okoli svoje baze.

en: Fly to the LZ, then head overland to destroy the SAM sites.
sl_SI: Letite na PO, nato pojdite preko kopna in uničite mesta RZZ.

en: TRANSPORT MISSION: Establish Safe Haven
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Vzpostavite varno zavetje

en: We can confirm a missile is heading for Alpha Base.
sl_SI: Lahko potrdimo, da izstrelek leti v smeri proti bazi Alfa.

en: You are to establish a safe haven for evacuation of Beta Base.
sl_SI: Vzpostaviti morate varno zavetje za evakuacijo baze Beta.

en: Eradicate any enemy and secure the area.
sl_SI: Uničite kakršne koli sovražnike in zavarujte območje.

en: Once a safe haven is established, return to the LZ for further orders.
sl_SI: Ko bo varno zavetje vzpostavljeno, se vrnite na PO po nadaljne ukaze.

en: Commander, we have grave news.
sl_SI: Poveljnik, imamo zelo slabe novice.

en: Alpha base has been destroyed by nuclear missile attack.
sl_SI: Baza Alfa je bila uničena v napadu z jedrskim izstrelkom.

en: The Collective are unaware of the nuclear attack and have air units heading for your base.
sl_SI: Kolektiv ne ve za jedrski napad in je poslal svoje zračne enote v smeri vaše baze.

en: This message was intercepted a few moments ago...
sl_SI: To sporočilo je bilo prestreženo nekaj trenutkov nazaj...

en: You must transport as many of your forces as possible.
sl_SI: Morate prepeljati čim več svojih enot.

en: Good luck, Commander.
sl_SI: Vso srečo, poveljnik.

en: TRANSPORT MISSION: Northern Sector
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Severni sektor

en: Congratulations on your successful evacuation of Beta Base.
sl_SI: Čestitke za vašo uspešno evakuacijo baze Beta.

en: NEXUS has gained access to nuclear weapons and is determined to destroy the Project.
sl_SI: NEXUS je dobil dostop do jedrskega orožja in je odločen, da bo uničil Projekt.

en: Take your forces to the Northern Sector
sl_SI: Odpeljite svoje sile v severni sektor

en: Once at the mountains secure an LZ. Then establish a forward base.
sl_SI: Ko boste pri gorah, zavarujte PO. Nato vzpostavite prednjo bazo.

en: Team Gamma will contact you there.
sl_SI: Tam bo z vami navezal stik tim Gama.

en: TRANSPORT MISSION: Establish A Forward Base
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Vzpostavite prednjo bazo

en: Commander, the success of the Project lies with you.
sl_SI: Poveljnik, uspeh Projekta je odvisen od vas.

en: Secure an LZ, then establish a forward base.
sl_SI: Zavarujte PO, nato vzpostavite prednjo bazo.

en: TRANSPORT MISSION: Missile Launch Site Coordinates
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Koordinate mesta za izstrelitev izstrelkov

en: We have located the site of the missile launches.
sl_SI: Našli smo mesto, kjer so bili izstrelki izstreljeni.

en: There were one or more missiles at this NASDA site.
sl_SI: Na tem mestu NASDA je bil eden ali več izstrelkov.

en: We are transmitting coordinates of an LZ near the silos.
sl_SI: Prenašamo koordinate PO blizu silosov.

en: Coordinate Download Completed.
sl_SI: Prenos koordinat dokončan.

en: Secure your LZ, then head overland to destroy the missile silo.
sl_SI: Zavarujte svoje PO, nato pojdite preko kopna in uničite izstrelitveni silos.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Nuclear Blast
sl_SI: MISIJA V SEVERNEM SEKTORJU: Jedrska eksplozija

en: All units must escape the area before the warhead detonates.
sl_SI: Vse enote morajo pobegniti iz območja, preden bojna glava eksplodira.

en: Air-lift by transport is not possible. You'll have to head overland.
sl_SI: Zračni prevoz ni možen. Morali boste iti po kopnem.

en: The mountain range to the east should shield you from the blast.
sl_SI: Gorovje na vzhodu naj bi vas zavarovalo pred eksplozijo.

en: The valley is your only chance of escape.
sl_SI: Dolina je vaša edina možnost za pobeg.

en: AWAY TEAM UPDATE
sl_SI: POSODOBITEV INFORMACIJ ODPOSLANIH TIMOV

en: All communication with the away team was lost after the nuclear explosions.
sl_SI: Vse komunikacije z odposlanim timom so bile prekinjene po jedrskih eksplozijah.

en: Their last transmission indicated they were heading back to base.
sl_SI: Njihovo zadnje sporočilo je nakazovalo, da se vračajo nazaj v bazo.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Assist Team Gamma
sl_SI: MISIJA V SEVERNEM SEKTORJU: Pomagajte timu Gama

en: You are to assist Team Gamma.
sl_SI: Pomagati morate timu Gama.

en: On reaching Gamma Base, help secure the area from further NEXUS attacks.
sl_SI: Ko dosežete bazo Gama, pomagajte zavarovati območje pred nadaljnimi NEXUS-ovimi napadi.

en: NEXUS DEFEATED
sl_SI: NEXUS PREMAGAN

en: Commander, we have defeated NEXUS.
sl_SI: Poveljnik, premagali smo NEXUS.

en: Unfortunately, our systems' performance has been affected by NEXUS. We are trying to rectify this.
sl_SI: Na žalost je bilo delovanje naših sistemov prizadeto od NEXUS-a. Poskušamo jih popraviti.

en: We are currently receiving this transmission.
sl_SI: Trenutno sprejemamo to sporočilo.

en: TRANSPORT MISSION: Team Alpha Detected
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Zaznan tim Alfa

en: Take a scout force to these coordinates and evaluate the situation.
sl_SI: Vzemite ogledniško silo na te koordinate in ocenite stanje.

en: Determine whether they are Team Alpha. If so, rescue and escort them back to the LZ.
sl_SI: Ugotovite, ali so tim Alfa. Če so, jih rešite in spremljajte nazaj na PO.

en: This group are part of Team Alpha, Rescue them and escort them to the LZ.
sl_SI: Ta skupina je del tima Alfa, rešite jih in jih spremljajte na PO.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Team Alpha Debrief
sl_SI: MISIJA V SEVERNEM SEKTORJU: Poročilo tima Alfa

en: Team Alpha power transfer in progress.
sl_SI: Prenos moči skupine Alfa v teku.

en: Commander, after you left the Western Sector we recovered this artifact.
sl_SI: Poveljnik, ko ste zapustili zahodni sektor, smo pridobili ta artefakt.

en: The benefits from researching it could be vast.
sl_SI: Z njegovo raziskavo bi lahko pridobili ogromne koristi.

en: Enemy forces are ....... from these coordinates.
sl_SI: Sovražne sile prihajajo ....... od teh koordinat.

en: Defend the base and ........ the .......
sl_SI: Branite bazo in ........ tudi .......

en: Search and destroy ....
sl_SI: Poiščite in uničite ....

en: TRANSPORT MISSION: Ambush NEXUS Forces
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Pripravite zasedo NEXUS-ovim močem

en: Commander, your decisive actions halted the spread of NEXUS.
sl_SI: Poveljnik, vaša odločna dejanja so ustavila širitev NEXUS-a.

en: Before NEXUS was expelled, we intercepted this message - Decoding completed.
sl_SI: Preden je bil NEXUS izgnan, smo prestregli to sporočilo - dešifriranje dokončano.

en: A NEXUS task force is heading for these coordinates.
sl_SI: NEXUS-ova namenska sila se premika proti tem koordinatam.

en: You have an opportunity to destroy NEXUS before they get there.
sl_SI: Imate priložnost uničiti NEXUS preden prispejo sem.

en: Take an attack force and ambush NEXUS task force at ....... the  .......
sl_SI: Vzemite bojno silo in pripravite zasedo NEXUS-ovi namenski sili na ....... pri .......

en: TRANSPORT MISSION: Away Team
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Odposlan tim

en: Commander, your attack on ....
sl_SI: Poveljnik, vaš napad na ....

en: NEXUS exiting system.
sl_SI: NEXUS zapušča sistem.

en: Incoming transmission from away team.
sl_SI: Dohodno sporočilo odposlanega tima.

en: Commander, we are attempting to return to base.
sl_SI: Poveljnik, poskušamo se vrniti v bazo.

en: This is our current position.
sl_SI: To je naš trenutni položaj.

en: Take control of our forces and lead us.
sl_SI: Prevzemite poveljstvo naših enot in nas vodite.

en: Control transfer successful.
sl_SI: Prenos nadzora uspešen.

en: Entering new zone.
sl_SI: Vstopanje v novo cono.

en: Incoming Transmission...
sl_SI: Dohodno sporočilo...

en: Elements of Team Gamma have contacted us.
sl_SI: Elementi skupine Gama so vzpostavili stik z nami.

en: They claim to be free of NEXUS, and offer their base as a site of operations.
sl_SI: Trdijo, da so brez NEXUS-a in ponujajo svojo bazo kot mesto za operacije.

en: Base coordinates download in progress.
sl_SI: Poteka nalaganje bazinih koordinat.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Laser Satellites
sl_SI: MISIJA V SEVERNEM SEKTORJU: Laserski sateliti

en: We are detecting strong energy surges from orbit.
sl_SI: Zaznavamo močne energijske poraste iz orbite.

en: The laser satellites are charged and moving towards our position.
sl_SI: Laserski sateliti so napolnjeni in se premikajo proti našemu položaju.

en: The 2nd Team Gamma base is at this location.
sl_SI: Druga baza tima Gama je na tem položaju.

en: We have limited time to evacuate this base and move to Gamma Base.
sl_SI: Imamo omejen čas za evakuacijo te baze in premik v bazo Gama.

en: The laser satellites are not functioning properly, they are misfiring.
sl_SI: Laserski sateliti ne delujejo pravilno, zatajujejo.

en: They are directing their fire towards this position.
sl_SI: Streljanje usmerjajo proti temu položaju.

en: We will need to evacuate this base shortly.
sl_SI: V kratkem bomo morali evakuirati to bazo.

en: Team Gamma reports a missile silo at this location.
sl_SI: Skupina Gama poroča o izstrelitvenem silosu na tem položaju.

en: They believe that the silo contains missiles capable of reaching high orbit.
sl_SI: Domnevajo, da silos vsebuje izstrelke, ki so sposobni doseči visoko orbito.

en: Capture this silo at all costs.
sl_SI: Za vsako ceno zavzemite ta silos.

en: Missile silos captured.
sl_SI: Izstrelitveni silos zavzet.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Missile Codes
sl_SI: MISIJA V SEVERNEM SEKTORJU: Šifre izstrelka

en: Commander, there are missiles present at the silos.
sl_SI: Poveljnik, v silosu so prisotni izstrelki.

en: Nexus is preventing us from accessing the missile control code.
sl_SI: Nexus nam preprečuje dostop do šifre za nadzor izstrelka.

en: NEXUS is present in our systems.
sl_SI: NEXUS se nahaja v naših sistemih.

en: To defeat NEXUS we must research the Nexus Intruder Program.
sl_SI: Da lahko premagamo NEXUS, moramo raziskati vdorni program NEXUS.

en: Assign this task to a research facility.
sl_SI: Dodelite to nalogo raziskovalni stavbi.

en: NEXUS forces detected at these locations.
sl_SI: NEXUS-ove sile zaznane na teh položajih.

en: NEXUS has been eradicated from all Project systems.
sl_SI: NEXUS je bil izbrisan iz vseh Projektovih sistemov.

en: We are attempting to access the missile control codes.
sl_SI: Poskušamo dobiti dostop do šifer za nadzor izstrelka.

en: A research facility is required to crack the code. Allocate one immediately.
sl_SI: Za razbitje šifre je potrebna raziskovalna stavba. Nemudoma jo dodelite.

en: Protect the missile silos from NEXUS attacks.
sl_SI: Zaščitite izstrelitveni silos pred NEXUS-ovimi napadi.

en: PROJECT UPDATE: 1st Level Missile Code Cracked.
sl_SI: POSODOBITEV PROJEKTOVIH INFORMACIJ: 1. stopnja šifre izstrelka razbita.

en: Missile arming in progress.
sl_SI: Poteka oborožitev izstrelkov.

en: More research is required to proceed further.
sl_SI: Za nadaljevanje je potrebnih več raziskav.

en: PROJECT UPDATE: 2nd Level Missile Code Cracked.
sl_SI: POSODOBITEV PROJEKTOVIH INFORMACIJ: 2. stopnja šifre izstrelka razbita.

en: Missile target programming in progress.
sl_SI: Poteka programiranje tarč izstrelkov.

en: Once level 3 codes are cracked we initiate launch procedures.
sl_SI: Ko bodo razbite šifre 3. stopnje, začnemo izstrelitvene postopke.

en: PROJECT UPDATE: 3rd Level Missile Code Cracked.
sl_SI: POSODOBITEV PROJEKTOVIH INFORMACIJ: 3. stopnja šifre izstrelka razbita.

en: Missile launch sequence initiated.
sl_SI: Začenja se izstrelitveno zaporedje.

en: TRANSPORT MISSION: Attack NEXUS Final Base
sl_SI: PREVOZNA MISIJA: Napadite zadnjo NEXUS-ovo bazo

en: We have located NEXUS' base at this location.
sl_SI: Na tem položaju smo našli NEXUS-ovo bazo.

en: This area contains numerous NEXUS structures.
sl_SI: To območje vsebuje številne NEXUS-ove zgradbe.

en: We are certain that NEXUS's core systems are located here.
sl_SI: Prepričani smo, da se tukaj nahajajo NEXUS-ovi osrednji sistemi.

en: Establish an LZ.
sl_SI: Vzpostavite PO.

en: Begin your attacks on NEXUS. You must destroy his core systems.
sl_SI: Začnite vaš napad na NEXUS. Morate uničiti njegove osrednje sisteme.

en: Incoming intelligence report... Team Gamma
sl_SI: Dohodno obveščevalno poročilo... Skupina Gama

en: Briefing Commences:
sl_SI: Napotki se začenjajo:

en: Scavenger Outpost
sl_SI: Mrhovinarsko oporišče

en: Power Resource
sl_SI: Vir moči

en: Unknown Artifact
sl_SI: Neznan artefakt

en: Source of Power Surge
sl_SI: Izvor povečanja moči

en: Landing Zone
sl_SI: Pristajalno območje

en: Mission Target
sl_SI: Cilj misije

en: Pre-Collapse Research Center
sl_SI: Predpropadno raziskovalno središče

en: En-route To Mission Site
sl_SI: Med potjo na mesto misije

en: Mission Failed
sl_SI: Misija spodletela

en: Mission Successful
sl_SI: Misija uspela

en: Enemy Landing Zone
sl_SI: Sovražno pristajalno območje

en: Enemy Base
sl_SI: Sovražna baza

en: Incoming transmission
sl_SI: Dohodno sporočilo

en: Incoming intelligence report.
sl_SI: Dohodno obveščevalno poročilo.

en: Nuclear Reactor
sl_SI: Jedrski reaktor

en: New Design
sl_SI: Nov načrt

en: Cyborg Cannon
sl_SI: Kiborški top

en: Demolish
sl_SI: Poruši

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/propulsion.json: $.Naval.name
en: Naval
sl_SI: Pomorski

en: Repair Center
sl_SI: Popravi središče

en: Tornado AA Flak Site
sl_SI: PZ mesto s flak Tornadom

en: Dragon's Teeth
sl_SI: Zmajevi zobje

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-Howitzer.name data/base/stats/structure.json: $.Emplacement-Howitzer105.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Howitzer.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-Howitzer105.name
en: Howitzer Emplacement
sl_SI: Namestitev s havbico

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-HvyHowitzer.name data/base/stats/structure.json: $.Emplacement-Howitzer150.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-HvyHowitzer.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-Howitzer150.name
en: Ground Shaker Emplacement
sl_SI: Namestitev s tresalcem tal

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-RotHow.name data/base/stats/structure.json: $.Emplacement-RotHow.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-RotHow.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-RotHow.name
en: Hellstorm Emplacement
sl_SI: Namestitev s Peklenskim viharjem

en: Mortar Emplacement
sl_SI: Ploščad z možnarjem

en: Bombard Emplacement
sl_SI: Ploščad z bombardirjem

en: Pepperpot Emplacement
sl_SI: Ploščad s poprnico

en: Tornado Flak Turret
sl_SI: Kupola s flak tornadom

en: Proximity Bomb Turret
sl_SI: Kupola z bližinsko bombo

en: Proximity Superbomb Turret
sl_SI: Kupola z bližinsko superbombo

en: Bunker Blaster Cyborg
sl_SI: Kiborg Razstreljevalec bunkerjev

en: Jump Bunker Blaster
sl_SI: Skakalni Razstreljevalec bunkerjev

en: Jump Heavy Gunner
sl_SI: Skakalni Težki puškar

en: Jump Lancer
sl_SI: Skakalni Suličar

en: Jump Assault Gunner
sl_SI: Skakalni Jurišni  puškar

en: Jump Needle Gunner
sl_SI: Skakalni Iglični puškar

en: Jump Scourge
sl_SI: Skakalni Poguba

en: Jump Flashlight Gunner
sl_SI: Skakalni Svetilni puškar

en: Cyborg Jump Pack
sl_SI: Kiborški skakalni nahrbtnik

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.CyborgLegs02.name data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Legs02.name
en: Cyborg Propulsion II
sl_SI: Kiborški pogon II

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.CyborgLegs03.name
en: Cyborg Propulsion III
sl_SI: Kiborški pogon III

en: NP-Hardcrete
sl_SI: NP-trdobeton

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-Pillbox01.name data/base/stats/structure.json: $.PillBox1.name data/base/stats/weapons.json: $.MG3-Pillbox.name ... + 3 refs
en: Heavy Machinegun Bunker
sl_SI: Bunker s težko strojnico

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-PrisLas.name data/base/stats/structure.json: $.Emplacement-PrisLas.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-PrisLas.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-PrisLas.name
en: Flashlight Emplacement
sl_SI: Namestitev s svetilko

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-Tower03.name data/base/stats/structure.json: $.GuardTower1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Tower01.name data/mp/stats/structure.json: $.GuardTower1.name
en: Heavy Machinegun Guard Tower
sl_SI: Stražni stolp s težko strojnico

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-Tower04.name data/base/stats/structure.json: $.GuardTower4.name data/mp/stats/structure.json: $.GuardTower4.name
en: Flamer Guard Tower
sl_SI: Stražni stolp s plamenometalcem

en: Lancer Guard Tower
sl_SI: Stražni stolp s suličarjem

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.WallTower05.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower05.name
en: Flamer Hardpoint
sl_SI: Nosilec s plamenometalcem

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_FCY7.text[1]
en: Advanced Cyborg Production
sl_SI: Napredna izdelava kiborgov

en: Advanced Cyborg Production Mk2
sl_SI: Napredna izdelava kiborgov tip 2

en: Advanced Cyborg Production Mk3
sl_SI: Napredna izdelava kiborgov tip 3

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_FU7.text[1]
en: Advanced Factory Production
sl_SI: Napredna tovarniška izdelava

en: Advanced Factory Production Mk2
sl_SI: Napredna tovarniška izdelava tip 2

en: Advanced Factory Production Mk3
sl_SI: Napredna tovarniška izdelava tip 3

en: Advanced Repair Facility Upgrade
sl_SI: Nadgradnja napredna stavba za popravila

en: Advanced Repair Facility Upgrade Mk2
sl_SI: Nadgradnja napredna stavba za popravila tip 2

en: Advanced Repair Facility Upgrade Mk3
sl_SI: Nadgradnja napredna stavba za popravila tip 3

en: Robotic VTOL Rearming Mk4
sl_SI: Robotska ponovna oborožitev NVP tip 4

en: Cyborg Self-Repair
sl_SI: Samopopravilo kiborgov

en: Automated Cyborg Repair Mk2
sl_SI: Samodejno popravilo kiborgov tip 2

en: Automated Cyborg Repair Mk3
sl_SI: Samodejno popravilo kiborgov tip 3

en: Defenses Self-Repair
sl_SI: Samopopravilo obramb

en: Automated Defenses Repair Mk2
sl_SI: Samodejno popravilo obramb tip 2

en: Automated Defenses Repair Mk3
sl_SI: Samodejno popravilo obramb tip 3

en: Base Structure Self-Repair
sl_SI: Samopopravilo baznih zgradb

en: Automated Base Structure Repair Mk2
sl_SI: Samodejno popravilo baznih zgradb tip 2

en: Automated Base Structure Repair Mk3
sl_SI: Samodejno popravilo baznih zgradb tip 2

en: Vehicle Self-Repair
sl_SI: Samopopravilo vozil

en: Automated Vehicle Repair Mk2
sl_SI: Samodejno popravilo vozil tip 2

en: Automated Vehicle Repair Mk3
sl_SI: Samodejno popravilo vozil tip 3

en: Heavy Mobile Repair Turret
sl_SI: Težka premična kupola za popravila

en: Mobile Repair Upgrade
sl_SI: Nadgradnja premična popravila

en: Mobile Repair Upgrade Mk2
sl_SI: Nadgradnja premična popravila tip 2

en: CB Sensor Upgrade
sl_SI: Nadgradnja CB senzorjev

en: CB Sensor Upgrade Mk2
sl_SI: Nadgradnja CB senzorjev tip 2

en: CB Sensor Upgrade Mk3
sl_SI: Nadgradnja CB senzorjev tip 3

en: VTOL CB Upgrade
sl_SI: Nadgradnja NVP CB

en: VTOL CB Upgrade Mk2
sl_SI: Nadgradnja NVP CB tip 2

en: VTOL CB Upgrade Mk3
sl_SI: Nadgradnja NVP CB tip 3

en: VTOL Strike Upgrade
sl_SI: Nadgradnja za NVP napad

en: VTOL Strike Upgrade Mk2
sl_SI: Nadgradnja za NVP napad tip 2

en: VTOL Strike Upgrade Mk3
sl_SI: Nadgradnja za NVP napad tip 3

en: Improved Scrambler
sl_SI: Izboljšan kodirnik

en: Scrambler Turret Mk2
sl_SI: Kodirna kupola tip 2

en: Sensor Lock
sl_SI: Senzorsko usmerjanje

en: Improved Laser Focusing Mk2
sl_SI: Izboljšano osredotočanje laserja tip 2

en: Improved Laser Focusing Mk3
sl_SI: Izboljšano osredotočanje laserja tip 3

en: HEAP Missile Warhead
sl_SI: VEOP bojna glava izstrelka

en: HEAP Missile Warhead Mk2
sl_SI: VEOP bojna glava izstrelka tip 2

en: HEAP Missile Warhead Mk3
sl_SI: VEOP bojna glava izstrelka tip 3

en: Improved Missile Loading System
sl_SI: Izboljšan sistem polnjenja izstrelkov

en: Rapid Fire Mini-Rockets
sl_SI: Brzostrelne mini-rakete

en: Rapid Fire Mini-Rockets Mk2
sl_SI: Brzostrelne mini-rakete tip 2

en: Rapid Fire Mini-Rockets Mk3
sl_SI: Brzostrelne mini-rakete tip 3

en: Scavenger Flame Tower End
sl_SI: Konec mrhovinarskega plamenskega stolpa

en: Bridge
sl_SI: Most

en: Wrecked Tank
sl_SI: Razbit tank

en: Cyborg Laboratory
sl_SI: Delavnica za kiborge

en: Advanced Warfare Laboratory
sl_SI: Delavnica za napredno vojskovanje

en: Engineering Laboratory
sl_SI: Delavnica za strojegradnjo

en: Robotics Laboratory
sl_SI: Delavnica za robotiko

en: Laser Optics Laboratory
sl_SI: Delavnica za lasersko optiko

en: Electronics Laboratory
sl_SI: Delavnica za elektroniko

en: Chemical Laboratory
sl_SI: Delavnica za kemijo

en: Advanced Warfare
sl_SI: Napredno vojskovanje

en: Bunker Blaster
sl_SI: Razstreljevalec bunkerjev

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CYMET1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_CYMET4.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYMET10.text[0] ... + 5 refs
en: Cyborg Materials Improved
sl_SI: Snovi kiborgov izboljšane

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_CYMET4.text[1] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_MET4.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_CYMET4.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_MET4.text[1]
en: Layered dense composite alloys and energy-absorbing fibres
sl_SI: Slojne goste sestavljene zlitine in energijo-vsrkajoča vlakna

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CYMET1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_CYMET4.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYMET10.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYMET7.text[2]
en: Increases Kinetic Armor and Body Points
sl_SI: Poveča kinetični oklep in telesne točke

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CYMET1.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_CY_AH1.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_CYMET4.text[3] ... + 13 refs
en: All Cyborgs upgraded automatically
sl_SI: Vsi kiborgi nadgrajeni samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_CY_AH1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CY_AH4.text[0] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_CY_AH1.text[0] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CY_AH4.text[0]
en: Cyborg Thermal Armor Improved
sl_SI: Kiborški toplotni oklep izboljšan

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_CY_AH1.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CY_AH4.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_CY_AH1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CY_AH4.text[1]
en: Heat resistant armored layers
sl_SI: Vročinsko odporne oklepne plasti

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_CY_AH1.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CY_AH4.text[2]
en: Thermal Armor increased
sl_SI: Toplotni oklep povečan

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CYW_CN1.text[0] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CYW_FL1.text[0] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CYW_MG1.text[0] ... + 28 refs
en: New Cyborg Available
sl_SI: Nov kiborg na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_CYW_BB1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_CYW_BB1.text[1]
en: Armed with Bunker Buster rocket
sl_SI: Oborožen z raketo Uničevalec bunkerjev

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CN1MK1.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CN2MK1.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CYW_CN1.text[2] ... + 76 refs
en: Body Points: Medium
sl_SI: Telesne točke: srednje

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CYW_CN1.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CYW_FL1.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CYW_MG1.text[3] ... + 36 refs
en: Requires Cyborg factory to produce
sl_SI: Potrebuje tovarno kiborgov za izdelavo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_CYW_MG4.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_CYW_MG4.text[1]
en: Armed with Cyborg Assault Gun
sl_SI: Oborožen s kiborško jurišno puško

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYJ_ATM.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYJ_LS1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYJ_MG4.text[0] ... + 7 refs
en: New Jump Cyborg Available
sl_SI: Nov skakalni kiborg na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYW_MIS.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CYW_MIS.text[1]
en: Armed with Revenger Surface-to-Air missile
sl_SI: Oborožen z zemlja-zrak izstrelkom Maščevalec

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_DF_WU1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_DF_WU4.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_DF_WU10.text[0] ... + 5 refs
en: Defenses Improved
sl_SI: Obrambe izboljšane

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_DF_WU4.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_DF_WU4.text[1]
en: High-tensile concrete reinforced with boron
sl_SI: Visokoraztezen beton okrepljen z boronom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_MAT1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_DF_WU4.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_MAT4.text[2] ... + 4 refs
en: Increases Armor and Body Points
sl_SI: Poveča oklep in telesne točke

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_DF_WU1.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_DF_WU4.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_DF_WU10.text[3] ... + 5 refs
en: All defenses and walls upgraded automatically
sl_SI: Vse obrambe in zidovi nadgrajeni samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_DF_P1.text[0] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_EMP_PODTOW.text[0] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_PB_ATR.text[0] ... + 112 refs
en: New Defensive Structure Available
sl_SI: Nove obrambne zgradbe na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_AA4.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_AA4.text[1]
en: AA Site with Tornado Flak Turret
sl_SI: PZ mesto s flak kupolo Tornado

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_AA1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_AA3.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_AA4.text[2] ... + 7 refs
en: Automatically targets VTOLs
sl_SI: Samodejno cilja NVP-je

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_EMP_PODTOW.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_TTRAP1.text[3] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_EMP_Mpit.text[3] ... + 59 refs
en: Defensive Strength: Medium
sl_SI: Obrambna moč: srednja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_AA1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_AA1.text[1]
en: AA Site with Cyclone Flak Turret
sl_SI: PZ mesto s flak kupolo Ciklon

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_AA2.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_AA2.text[1]
en: AA Site with Hurricane Gun Turret
sl_SI: PZ mesto s strelno kupolo Hurikan

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_AA2.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_AA2.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_DEF_AALAS.text[2]
en: Automatically targets VTOL
sl_SI: Samodejno cilja NVP

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_AA3.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_AA3.text[1]
en: AA Site with Whirlwind Gun Turret
sl_SI: PZ mesto s strelno kupolo Vrtinec

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_IDFR.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_IDFR.text[1]
en: Indirect fire rocket battery
sl_SI: Raketna baterija z nedirektnim streljanjem

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_EMP_Mpit.text[2] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_EMP_MRL.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_HOW.text[2] ... + 22 refs
en: Assigned automatically to nearest sensor or CB tower
sl_SI: Samodejno dodeljen najbližjemu senzorju ali CB stolpu

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_HvyMor.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_HvyMor.text[1]
en: Armored Bombard battery pit
sl_SI: Oklepni vkop z bombardno baterijo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_RotMor.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_RotMor.text[1]
en: Armored Pepperpot mortar battery pit
sl_SI: Oklepni vkop z možnarsko baterijo Poprnica

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_HOW.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_HOW.text[1]
en: Armored howitzer emplacement
sl_SI: Oklepna namestitev s havbico

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_HvHOW.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_HvHOW.text[1]
en: Armored Ground Shaker howitzer emplacement
sl_SI: Oklepna namestitev s havbico Stresalec tal

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_IncHOW.text[1] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_RotHOW.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_IncHOW.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_RotHOW.text[1]
en: Armored Hellstorm howitzer emplacement
sl_SI: Oklepna namestitev s havbico Peklenski vihar

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_HVATR.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_HVATR.text[1]
en: Armored strongpoint with Tank Killer rocket
sl_SI: Oklepna odporna točka z raketo Morilec tankov

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_DEF_RotMG.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_HPV.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_HVATR.text[2] ... + 17 refs
en: Automatically targets enemies in range
sl_SI: Samodejno meri v sovražnike v dometu

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_HPV.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_HPV.text[1]
en: Armored strongpoint with Hyper-Velocity Cannon
sl_SI: Oklepna odporna točka s hiper-hitrostnim topom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_DF_P1.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_PB_ATR.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_PB_FL.text[3] ... + 45 refs
en: Defensive Strength: High
sl_SI: Obrambna moč: visoka

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_HVFL.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_HVFL.text[1]
en: Armored strongpoint with Inferno Flamer
sl_SI: Oklepna odporna točka z metalcem ognja Ognjeni pekel

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_RotCan.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_EMP_RotCan.text[1]
en: Armored strongpoint with Assault Cannon
sl_SI: Oklepna odporna točka z jurišnim topom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_DEF_RotMG.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_DEF_RotMG.text[1]
en: Reinforced tower with Assault Gun
sl_SI: Okrepljen stolp z jurišno puško

en: Armored guard tower with Heavy Machinegun
sl_SI: Oklepni stražni stolp s težko strojnico

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_DF_P1.text[2] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_EMP_PODTOW.text[2] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_PB_ATR.text[2] ... + 46 refs
en: Automatically targets enemies within sensor range
sl_SI: Samodejno meri v sovražnike znotraj dometa senzorja

en: Armored guard tower with Flamer
sl_SI: Oklepni stražni stolp s plamenometalcem

en: Armored guard tower with Lancer AT Rocket
sl_SI: Oklepni stražni stolp s PT raketo suličar

en: Armored bunker with Heavy Machinegun
sl_SI: Oklepni bunker s težko strojnico

en: Armored hardpoint with Flamer
sl_SI: Oklepna nosilec s plamenometalcem

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_WT7_RMG.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_WT7_RMG.text[1]
en: Armored hardpoint with Assault Gun
sl_SI: Oklepni nosilec z jurišno puško

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_WT8_RC.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_WT8_RC.text[1]
en: Armored hardpoint with Assault Cannon
sl_SI: Oklepni nosilec z jurišnim topom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_WT11_HFL.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_WT11_HFL.text[1]
en: Armored hardpoint with Inferno flamer
sl_SI: Oklepni nosilec z metalcem ognja Ognjeni pekel

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_WT12_HAT.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_WT12_HAT.text[1]
en: Armored hardpoint with Tank Killer AT missile
sl_SI: Oklepni nosilec s PT izstrelkom Morilec tankov

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_TTRAP1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_TTRAP1.text[1]
en: Reinforced concrete tank traps
sl_SI: Okrepljene betonske pasti za tanke

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_TTRAP1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_TTRAP1.text[2]
en: Prevents enemy movement
sl_SI: Preprečuje sovražniku gibanje

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RFU1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RFU4.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RFU7.text[0] ... + 3 refs
en: Repair Facility Improved
sl_SI: Stavba za popravila izboljšana

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RFU4.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RFU4.text[1]
en: New robotic repair techniques
sl_SI: Nove robotske tehnike popravil

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RFU1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RFU4.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RFU7.text[2]
en: Increases Repair Speed
sl_SI: Poveča hitrost popravil

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RFU1.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RFU4.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RFU7.text[3] ... + 3 refs
en: All repair facilities upgraded automatically
sl_SI: Vse stavbe za popravila nadgrajene samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY01.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FCY4.text[0] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY01.text[0] ... + 2 refs
en: Cyborg Production Improved
sl_SI: Izdelava kiborgov izboljšana

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FCY4.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FCY4.text[1]
en: Robotic Cyborg Production
sl_SI: Robotska izdelava kiborgov

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY01.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FCY4.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY01.text[2] ... + 2 refs
en: Increases Cyborg factory output
sl_SI: Poveča proizvodnjo tovarne kiborgov

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY01.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FCY4.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY01.text[3] ... + 2 refs
en: All Cyborg factories upgraded automatically
sl_SI: Vse tovarne kiborgov nadgrajene samodejno

en: Self-Replicating Cyborg Production
sl_SI: Samoreprodukcijska izdelava kiborgov

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FU1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FU4.text[0] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FU1.text[0]
en: Vehicle Production Improved
sl_SI: Izdelava vozil izboljšana

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FU4.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FU4.text[1]
en: New Robotic Techniques improve factory production
sl_SI: Nove robotske tehnike izboljšajo tovarniško izdelavo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FU4.text[2]
en: Increases factory production rate
sl_SI: Poveča hitrost tovarniške izdelave

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FU1.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FU4.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FU1.text[3]
en: All vehicle factories upgraded automatically
sl_SI: Vse tovarne vozil nadgrajene samodejno

en: Self-Replicating Factory Production
sl_SI: Samoreprodukcijska tovarniška izdelava

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FM1.text[2] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FU1.text[2]
en: Increases factory output
sl_SI: Poveča tovarniško proizvodnjo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RU1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RU4.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RU7.text[0] ... + 3 refs
en: Research Improved
sl_SI: Raziskovanje izboljšano

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RU4.text[1] data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade04.name data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RU4.text[1] data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade04.name
en: Dedicated Synaptic Link Data Analysis
sl_SI: Namenska sinaptično povezana analiza podatkov

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RM1.text[2] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RU1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RU4.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RU7.text[2]
en: Increases research speed
sl_SI: Poveča hitrost raziskav

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RU1.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RU4.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RU7.text[3] ... + 3 refs
en: All research facilities upgraded automatically
sl_SI: Vse raziskovalne stavbe nadgrajene samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_MAT1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_MAT4.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_MAT10.text[0] ... + 5 refs
en: Increases Damage Resistance
sl_SI: Poveča odpornost na poškodbe

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_MAT4.text[1] data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Materials04.name data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_MAT4.text[1] data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Materials02.name
en: Hardened Base Structure Materials
sl_SI: Utrjene snovi baznih zgradb

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_MAT1.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_MAT4.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_MAT10.text[3] ... + 5 refs
en: All base structures upgraded automatically
sl_SI: Vse bazne zgradbe nadgrajene samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FM1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VFU1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VFU4.text[0] ... + 5 refs
en: Production Improved
sl_SI: Izdelava izboljšana

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VFU1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VFU1.text[1]
en: Robotic VTOL Production
sl_SI: Robotska izdelava NVP

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VFU1.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VFU4.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VFU1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VFU4.text[2]
en: Increases VTOL factory output
sl_SI: Poveča proizvodnjo tovarne NVP

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VFU1.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VFU4.text[3] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VFU1.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VFU4.text[3]
en: All VTOL factories upgraded automatically
sl_SI: Vse tovarne NVP nadgrajene samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VPU1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VPU4.text[0] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VPU1.text[0] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VPU4.text[0]
en: VTOL Rearming Times Reduced
sl_SI: Časi ponovne oborožitve NVP zmanjšani

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VPU1.text[1] data/base/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad-Upgrade01.name data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VPU1.text[1] data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad-Upgrade01.name
en: Automated VTOL Rearming
sl_SI: Samodejna ponovna oborožitev NVP

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VPU1.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VPU4.text[2]
en: Reduces rearming time
sl_SI: Zmanjša čas ponovne oborožitve

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VPU1.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VPU4.text[3] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VPU1.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VPU4.text[3]
en: All rearming pads upgraded automatically
sl_SI: Vse ploščadi za ponovno oborožitev nadgrajene samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSTU1.text[0] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VSTU1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ST1.text[0] ... + 8 refs
en: New Systems Turret Available
sl_SI: Nova sistemska kupola na voljo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTUHVY.text[1]
en: Heavy repair unit
sl_SI: Težka enota za popravila

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTU1.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTU1.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTUHVY.text[2]
en: Automatically Repairs Damaged Units
sl_SI: Samodejno popravlja poškodovane enote

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTU1.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTU1.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTUHVY.text[3]
en: Or damaged units may be selected as target
sl_SI: Ali pa se lahko poškodovane enote izberejo kot tarča

en: Research Breakthrough Improves Repair Speeds
sl_SI: Raziskovalni prodor izboljša hitrosti popravil

en: Increases repair speed
sl_SI: Poveča hitrost popravil

en: All mobile repair units upgraded automatically
sl_SI: Vse premične enote za popravila nadgrajene samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_STW2.text[0] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_STW2.text[0]
en: Improved Sensor Tower Available
sl_SI: Izboljšan senzorski stolp na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_STW2.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_STW2.text[1]
en: New construction techniques improve tower
sl_SI: Nove gradbene tehnike izboljšajo stolp

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_STW2.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_STW2.text[2]
en: Replaces existing sensor tower
sl_SI: Nadomesti obstoječi senzorski stolp

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_STW2.text[3] data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_SENSO1.text[3] data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_STW1.text[3] ... + 3 refs
en: May be assigned as spotter for indirect fire weapons
sl_SI: Se lahko dodeli kot iskalec za orožja z nedirektnim streljanjem

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSTU1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSTU1.text[1]
en: VTOL CB turret detects enemy indirect fire batteries
sl_SI: NVP CB kupola zazna sovražne baterije z nedirektnim streljanjem

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSTU1.text[2] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSTW1.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSTU1.text[2] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSTW1.text[2]
en: Orders assigned VTOLs to attack the enemy batteries
sl_SI: Ukaže dodeljenim NVP-jem napad na sovražne baterije

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSTU1.text[3] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSTW1.text[3] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSTU1.text[3] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSTW1.text[3]
en: VTOLs attack until enemy battery is suppressed
sl_SI: NVP-ji napadajo, dokler ni sovražna baterija zatrta

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSU1.text[0] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSU2.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_VCBSU3.text[0] ... + 3 refs
en: VTOL CB Improved
sl_SI: NVP CB izboljšan

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_SY_CBSU1.text[1] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSU1.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_SY_CBSU1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSU1.text[1]
en: New fire detection systems
sl_SI: Novi sistemi zaznave streljanja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSU1.text[2] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSU2.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_VCBSU3.text[2] ... + 3 refs
en: Extends VTOL CB Range
sl_SI: Razširi domet NVP CB

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VCBSU1.text[3] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSU2.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_VCBSU3.text[3] ... + 3 refs
en: All VTOL CB sensors upgraded automatically
sl_SI: Vsi NVP CB senzorji nadgrajeni samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VS1.text[0] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VS2.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_VS3.text[0] ... + 3 refs
en: VTOL Strike Improved
sl_SI: NVP udar izboljšan

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VS1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VS1.text[1]
en: New target recognition systems
sl_SI: Novi sistemi prepoznavanja tarče

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VS1.text[2] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VS2.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_VS3.text[2] ... + 3 refs
en: Extends VTOL Strike Range
sl_SI: Razširi domet NVP udara

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_SY_VS1.text[3] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VS2.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_VS3.text[3] ... + 3 refs
en: All VTOL Strike sensors upgraded automatically
sl_SI: Vsi senzorji za NVP udar nadgrajeni samodejno

en: Scrambler Improved
sl_SI: Kodirnik izboljšan

en: Improvement in synaptic link technology
sl_SI: Izboljšava v tehnologiji sinaptične povezave

en: Increases scrambler rate
sl_SI: Poveča hitrost kodiranja

en: All scramblers upgraded automatically
sl_SI: Vsi motilci nadgrajeni samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_B02.text[0] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_B02.text[0]
en: Collective Light Body
sl_SI: Lahko telo Kolektiva

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_B02.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B03.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_B02.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B03.text[1]
en: Superior armor and body points to Viper
sl_SI: Boljši oklep in telesne točke proti Gadu

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_B02.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_B02.text[2]
en: Slower than Viper
sl_SI: Počasnejše kot Gad

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_B02.text[3] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_B02.text[3]
en: High power costs and slower to produce than Viper
sl_SI: Visoke porabe moči in počasnejša izdelava kot pri Gadu

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_B06.text[0] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_B06.text[0]
en: Collective Medium Body
sl_SI: Srednje telo Kolektiva

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_B06.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B07.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_B06.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B07.text[1]
en: Superior armor and body points to Cobra
sl_SI: Boljši oklep in telesne točke kot pri Kobri

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_B06.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_B06.text[2]
en: Slower than Cobra
sl_SI: Počasnejše kot Kobra

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_B06.text[3] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_B06.text[3]
en: High power costs and slower to produce than Cobra
sl_SI: Visoke porabe moči in počasnejša izdelava kot pri Kobri

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_EN1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_EN4.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_EN10.text[0] ... + 5 refs
en: Vehicle Engine Upgrade
sl_SI: Nadgradnja motorja vozila

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_EN4.text[1] data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine04.name data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_EN4.text[1] data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine04.name
en: Turbo-Charged Engine
sl_SI: Turbo-polnjen motor

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_EN1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_EN4.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_EN10.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_EN7.text[2]
en: Improves vehicle speed
sl_SI: Izboljša hitrost vozila

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_EN1.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_MET1.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_AH1.text[3] ... + 18 refs
en: All vehicles upgraded automatically
sl_SI: Vsa vozila nadgrajena samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_MET1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_MET4.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_MET10.text[0] ... + 5 refs
en: Vehicle Bodies Improved
sl_SI: Telesa vozil izboljšana

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_MET1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_MET4.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_MET10.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_MET7.text[2]
en: Increases kinetic armor and body points
sl_SI: Poveča kinetični oklep in telesne točke

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_AH1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_AH4.text[0] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_AH1.text[0] ... + 2 refs
en: Vehicle Thermal Armor Improved
sl_SI: Toplotni oklep vozil izboljšan

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_AH1.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_AH4.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_AH1.text[1] ... + 2 refs
en: Heat-resistant armored layers
sl_SI: Vročinsko-odporne oklepne plasti

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_AH1.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_AH4.text[2]
en: Increases Thermal Armor
sl_SI: Poveča toplotni oklep

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_HALFT2.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_TRACK2.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_P_H2.text[0] ... + 17 refs
en: Vehicle Propulsion Improved
sl_SI: Pogon vozil izboljšan

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_HALFT2.text[1] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_TRACK2.text[1] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_P_H2.text[1] ... + 17 refs
en: New armored construction
sl_SI: Nova oklepna zgradba

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_HALFT2.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_TRACK2.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_P_H2.text[2] ... + 17 refs
en: Increases Body Points
sl_SI: Poveča telesne točke

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_HALFT2.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_HALFT3.text[3] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_HALFT2.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_HALFT3.text[3]
en: All half-tracks upgraded automatically
sl_SI: Vse polgosenice nadgrajene samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_P_H2.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_P_H3.text[3] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_P_H2.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_P_H3.text[3]
en: All hovers upgraded automatically
sl_SI: Vse zračne blazine nadgrajene samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_TRACK2.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_TRACK3.text[3] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_TRACK2.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_TRACK3.text[3]
en: All tracks upgraded automatically
sl_SI: Vse gosenice nadgrajene samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_V_P_W2.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_P_W3.text[3] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_P_W2.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_P_W3.text[3]
en: All wheels upgraded automatically
sl_SI: Vsa kolesa nadgrajena samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AA1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AA2.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AA3.text[0] ... + 5 refs
en: New AA Turret Available
sl_SI: Nov PZ stolp na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AA1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AA1.text[1]
en: Twin 80mm flak weapon
sl_SI: Dvojno 80mm flak orožje

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AA1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AA2.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AA3.text[2] ... + 9 refs
en: Aerial targets only
sl_SI: Samo zračne tarče

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AA2.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AA2.text[1]
en: Quad 80mm flak weapon
sl_SI: Štirikratno 80mm flak orožje

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AA3.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AA3.text[1]
en: 30mm Anti-Aircraft machinegun
sl_SI: 30mm protizračna strojnica

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AA4.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AA4.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_WT_QUADAA.text[1]
en: Quad 30mm Anti-Aircraft machinegun
sl_SI: Štirikratna 30mm protizračna strojnica

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAAC1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAROF1.text[0] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_AAAC2.text[0] ... + 7 refs
en: AA Upgrade
sl_SI: PZ nadgradnja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAAC1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAAC1.text[1]
en: Detects and locks-on to VTOL engine emissions
sl_SI: Zazna in se usmeri na izpuste NVP motorja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAAC1.text[2] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_AAAC2.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_AAAC3.text[2]
en: Increases AA accuracy
sl_SI: Poveča PZ natančnost

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAAC1.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAROF1.text[3] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_AAAC2.text[3] ... + 7 refs
en: All AA weapons upgraded automatically
sl_SI: Vsa PZ orožja nadgrajena samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAD1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_AAD4.text[0] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAD1.text[0] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_AAD4.text[0]
en: AA Flak Upgrade
sl_SI: Nadgradnja PZ flak

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAD1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAD1.text[1]
en: High Explosive Flak shards
sl_SI: Visokoeksplozivni flak drobci

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAD1.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_AAD4.text[2]
en: Increases AA Flak damage
sl_SI: Poveča PZ flak škodo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAD1.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_AAD4.text[3] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAD1.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_AAD4.text[3]
en: All AA flak weapons upgraded automatically
sl_SI: Vsa PZ flak orožja nadgrajena samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAROF1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAROF1.text[1]
en: Recoil loaded AA ammunition hopper
sl_SI: Odbojni nakladalni skakač za PZ strelivo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAROF1.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_AAROF4.text[2]
en: Increases AA ROF
sl_SI: Poveča PZ HS

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_PBMB1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_PBMB2.text[0] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_PBMB1.text[0] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_PBMB2.text[0]
en: New Proximity Bomb Turret Available
sl_SI: Nova kupola z bližinsko bombo na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_PBMB1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_PBMB1.text[1]
en: Bomb turret explodes in proximity to enemy
sl_SI: Bombno kupolo raznese v bližini sovražnika

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_PBMB1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_PBMB2.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_PBMB1.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_PBMB2.text[2]
en: Best Targets: Base Structures and Defenses
sl_SI: Najboljše tarče: bazne zgradbe in obrambe

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_PBMB2.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_PBMB2.text[1]
en: Superbomb turret explodes in proximity to enemy
sl_SI: Superbombno kupolo raznese v bližini sovražnika

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_BMB1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_BMB2.text[0] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_BMB3.text[0] ... + 6 refs
en: New Bomb Bay Available
sl_SI: Nov predel za bombe na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_BMB1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_BMB1.text[1]
en: Drops High Explosive Cluster bombs
sl_SI: Spušča visokoeksplozivne kasetne bombe

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_BMB1.text[2]
en: Best Targets: Base Structures
sl_SI: Najboljše tarče: bazne zgradbe

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_MG1MK1.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_MG2MK1.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_P_H1.text[3] ... + 28 refs
en: Body Points: Low
sl_SI: Telesne točke: nizke

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_BMB2.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_BMB2.text[1]
en: Drops High Explosive Armor Piercing bombs
sl_SI: Spušča visokoeksplozivne oklepnoprebojne bombe

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_BMB2.text[2]
en: Best Targets: Defenses
sl_SI: Najboljše tarče: obrambe

en: Bombsight Upgrade
sl_SI: Nadgradnja bombnega vida

en: Locks on to thermal emissions
sl_SI: Se usmeri na toplotne izpuste

en: Increases Bombing accuracy
sl_SI: Poveča natančnost bombardiranja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_BDMG1.text[3] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_BDMG2.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_BDMG3.text[3] ... + 3 refs
en: All bomb bays upgraded automatically
sl_SI: Vsi predeli za bombe nadgrajeni samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CN1MK1.text[0] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CN2MK1.text[0] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CN3MK1.text[0] ... + 25 refs
en: New Weapon Turret Available
sl_SI: Nova orožna kupola na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_CN_4A.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_CN_4A.text[1]
en: Hyper-velocity automatic-cannon firing 88mm rounds
sl_SI: Hiper-hitrostni samodejni top strelja 88mm naboje

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_MP1.text[2] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_RK_HvAT.text[2] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_RK_IDF.text[2] ... + 13 refs
en: Best Targets: Vehicles
sl_SI: Najboljše tarče: vozila

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_CN_4A.text[3]
en: Replaces Medium Cannon
sl_SI: Nadomesti srednji top

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_CN5.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_CN5.text[1]
en: 76mm hyper-velocity quad-barrel automatic-cannon
sl_SI: 76mm hiper-hitrostni štiricevni samodejni top

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_C_CT1.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CN3MK1.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_TRACK1.text[3] ... + 12 refs
en: Body Points: High
sl_SI: Telesne točke: visoke

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_FLAME2.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_FLAME2.text[1]
en: Heavy Flame-thrower firing Propylene Oxide gel
sl_SI: Težki metalec ognja strelja propilenski oksidni gel

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_FLAME1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_FLAME2.text[2] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_BMB3.text[2] ... + 4 refs
en: Best Targets: Bunkers, wheeled and hover vehicles
sl_SI: Najboljše tarče: bunkerji, kolesna in vozila z zračno blazino

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_FL_D1.text[0] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_FL_R1.text[0] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_FL_ROF1.text[0] ... + 5 refs
en: Flamer Upgrade
sl_SI: Nadgradnja metalca ognja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_FL_D4.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_FL_D4.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_FL_D7.text[1]
en: Propylene Oxide treated to burn at superhot temperatures
sl_SI: Propilenski oksid obdelan za gorenje v supervročih temperaturah

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_FL_D1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_FL_D4.text[2]
en: Increases Flamer damage
sl_SI: Poveča škodo metalca ognja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_FL_D1.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_FL_R1.text[3] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_FL_ROF1.text[3] ... + 5 refs
en: All flamers upgraded automatically
sl_SI: Vsi metalci ognja nadgrajeni samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_MORTA1.text[0] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_M2.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HH1.text[0] ... + 13 refs
en: New Indirect Fire Weapon Available
sl_SI: Novo orožje z nedirektnim streljanjem na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HMK1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HMK1.text[1]
en: 105mm Howitzer may be assigned to a sensor
sl_SI: 105mm havbica se lahko dodeli senzorju

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HH1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HMK1.text[2] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_RHOW.text[2] ... + 4 refs
en: Best Targets: Base Structures, infantry, wheeled vehicles
sl_SI: Najboljše tarče: bazne zgradbe, pehota, kolesna vozila

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HH1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HH1.text[1]
en: 155mm Howitzer may be assigned to a sensor
sl_SI: 155mm havbica se lahko dodeli senzorju

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_IHOW.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_IHOW.text[1]
en: 105m Howitzer firing incendiaries, may be assigned to a sensor
sl_SI: 105m havbica strelja zažigalne bombe, se lahko dodeli senzorju

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_IHOW.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_IHOW.text[2]
en: Best Targets: Base Structures, bunkers
sl_SI: Najboljše tarče: bazne zgradbe, bunkerji

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HOWAC1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HOWD1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HOWRF1.text[0] ... + 9 refs
en: Howitzer Upgrade
sl_SI: Nadgradnja havbice

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HOWAC1.text[1] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_AAAC2.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HOWAC1.text[1] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_W_AAAC2.text[1]
en: Self-guided rocket powered shells
sl_SI: Samovodljivi izstrelki z raketnim pogonom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HOWAC1.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_HOWAC3.text[2]
en: Increases Howitzer accuracy
sl_SI: Poveča natančnost havbice

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HOWAC1.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HOWD1.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HOWRF1.text[3] ... + 9 refs
en: All howitzers upgraded automatically
sl_SI: Vse havbice nadgrajene samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_BDMG1.text[1] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HOWD1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_BDMG1.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HOWD1.text[1]
en: High Explosive shells
sl_SI: Visokoeksplozivni izstrelki

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HOWD1.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_HOWD4.text[2]
en: Increases Howitzer damage
sl_SI: Poveča škodo havbice

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CN_ROF1.text[1] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_FL_ROF1.text[1] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HOWRF1.text[1] ... + 3 refs
en: Automatic loading mechanism replaces manual loader
sl_SI: Samodejni polnilni mehanizem nadomesti ročni polnilec

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HOWRF1.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_HOWRF4.text[2]
en: Increases Howitzer ROF
sl_SI: Poveča HS havbice

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_MG_D1.text[0] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_MG_D2.text[0] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_MG_ROF1.text[0] ... + 13 refs
en: Machinegun Upgrade
sl_SI: Nadgradnja strojnice

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_MG_D5.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_MG_D5.text[1]
en: Tungsten-tipped armor-piercing bullets
sl_SI: Oklepno-prebojni naboji s konico iz volframa

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_MG_D1.text[2] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_MG_D2.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_MG_D5.text[2] ... + 2 refs
en: Increases Machinegun damage
sl_SI: Poveča škodo strojnice

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_MG_D1.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_MG_D2.text[3] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_MG_ROF1.text[3] ... + 13 refs
en: All machineguns upgraded automatically
sl_SI: Vse strojnice nadgrajene samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_MG_ROF2.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_MG_ROF2.text[1]
en: Improved chaingun mechanism
sl_SI: Izboljšan mehanizem verižne puške

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_MG_ROF1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_MG_ROF2.text[2] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_MG_ROF3.text[2]
en: Increases Machinegun ROF
sl_SI: Poveča HS strojnice

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_M2.text[1] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_M3.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_M2.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_M3.text[1]
en: May be assigned to a sensor
sl_SI: Se lahko dodeli senzorju

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_MORTA1.text[2] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_M2.text[2] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_RK_MRL1.text[2] ... + 7 refs
en: Best Targets: Base structures, infantry, wheeled vehicles
sl_SI: Najboljše tarče: bazne zgradbe, pehota, vozila s kolesi

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_MORTA1.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_MP1.text[3] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_M2.text[3] ... + 29 refs
en: Body Points: Very Low
sl_SI: Telesne točke: zelo nizke

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_M_D1.text[0] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_M_AC1.text[0] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_M_ROF1.text[0] ... + 11 refs
en: Mortar Upgrade
sl_SI: Nadgradnja možnarja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_M_D4.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_M_D4.text[1]
en: High Explosive Armor-Piercing Shells
sl_SI: Visokoeksplozivni oklepno-prebojni izstrelki

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_M_D1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_M_D4.text[2]
en: Increases Mortar damage
sl_SI: Poveča škodo možnarja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_M_D1.text[3] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_M_AC1.text[3] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_M_ROF1.text[3] ... + 11 refs
en: All mortars upgraded automatically
sl_SI: Vsi možnarji nadgrajeni samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_AC1.text[0] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_D1.text[0] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_ROF1.text[0] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_RK_D4.text[0]
en: Mini-Rocket Upgrade
sl_SI: Nadgradnja mini-rakete

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_RK_D4.text[1]
en: High Explosive Armor-Piercing warheads
sl_SI: Visokoeksplozivne oklepno-prebojne bojne glave

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_D1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_RK_D4.text[2]
en: Increases Mini-Rocket damage
sl_SI: Poveča škodo mini-raket

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_AC1.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_D1.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_ROF1.text[3] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_RK_D4.text[3]
en: All mini-rockets upgraded automatically
sl_SI: Vse mini-rakete nadgrajene samodejno

en: Robotic reload system
sl_SI: Robotski sistem ponovnega naboja

en: Increases Mini-Rocket ROF
sl_SI: Poveča HS mini-rakete

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_SRK_AC1.text[0] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_SRK_D1.text[0] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_SRK_AC2.text[0] ... + 14 refs
en: Rocket Upgrade
sl_SI: Nadgradnja rakete

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_SRK_D4.text[1] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_SRK_D4.text[1]
en: High Explosive Squash Head warhead
sl_SI: Visokoeksplozivna bojna glava s sploščljivo glavo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_SRK_D1.text[2] data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_SRK_D4.text[2]
en: Increases Rocket damage
sl_SI: Poveča škodo rakete

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_SRK_AC1.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_SRK_D1.text[3] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_SRK_AC2.text[3] ... + 14 refs
en: All rockets upgraded automatically
sl_SI: Vse rakete nadgrajene samodejno

en: Return to LZ
sl_SI: Vrnite se na PO

en: Manufacture (F1)
sl_SI: Izdelava (F1)

en: Manufacture - build factory first
sl_SI: Izdelava - najprej zgradi tovarno

en: Research (F2)
sl_SI: Raziskave (F2)

en: Research - build research facility first
sl_SI: Raziskava - najprej zgradi raziskovalno stavbo

en: Build (F3)
sl_SI: Gradnja (F3)

en: Build - manufacture constructor droids first
sl_SI: Gradnja - najprej izdelaj gradbene droide

en: Design (F4)
sl_SI: Načrtovanje (F4)

en: Design - construct HQ first
sl_SI: Načrtovanje - najprej zgradi poveljstvo

en: Commanders (F6)
sl_SI: Poveljniki (F6)

en: Commanders - manufacture commanders first
sl_SI: Poveljniki - najprej izdelaj poveljnike

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Intelligence Display (F5)
sl_SI: Obveščevalni zaslon (F5)

en: In this training session you'll learn how to build an effective base
sl_SI: V tej vadbeni seji se boste naučili kako zgraditi učinkovito bazo

en: Oil resources are key to your success
sl_SI: Naftni viri so ključ do vašega uspeha

en: To build an oil derrick, select one of your trucks
sl_SI: Da zgradite naftno vrtino, izberite enega od vaših tovornjakov

en: Left click the oil pool indicated by the radar pulse to order your truck to build
sl_SI: Levo-kliknite na naftni bazen, prikazan z radarskim pulzom, da ukažete vašemu tovornjaku gradnjo

en: The oil derrick is currently dormant. Build a power generator to convert the oil into power
sl_SI: Naftna vrtina trenutno miruje. Zgradite generator moči za pretvorbo nafte v moč

en: Left click the flashing build icon
sl_SI: Levo-kliknite na utripajočo ikono gradnja

en: Now left click the power generator in the build menu on the left
sl_SI: Zdaj levo-kliknite na generator moči v gradbenem meniju na levi

en: Position the square at your base and left click to start the build process
sl_SI: Namestite kvadrat v svojo bazo in z levim klikom začnite postopek izdelave

en: To increase your build rate, select your second truck
sl_SI: Da povečate hitrost izdelave, izberite svoj drugi tovornjak

en: Now left click the power generator site
sl_SI: Zdaj levo-kliknite na mesto generatorja moči

en: The other truck will now help to build the power generator
sl_SI: Drugi tovornjak bo zdaj pomagal graditi generator moči

en: During missions you need to locate and recover technologies from before the Collapse
sl_SI: Med misijami morate najti in pridobiti tehnologije izpred Propada

en: Use a truck to search for the artifact indicated by the radar pulse
sl_SI: Uporabite tovornjak za iskanje artefakta, prikazanega z radarskim sunkom

en: Move the pointer over the artifact and left click to recover it
sl_SI: Premaknite kazalec na artefakt in levo-kliknite za njegovo pridobitev

en: A research facility is required to research artifacts
sl_SI: Za raziskavo artefaktov je potrebna raziskovalna stavba

en: Left click the flashing BUILD icon
sl_SI: Levo-kliknite na utripajočo ikono GRADNJA

en: Now left click the research facility and position it at your base
sl_SI: Zdaj levo-kliknite na raziskovalno stavbo in jo namestite v svojo bazo

en: Use your other truck to help build the research facility
sl_SI: Uporabite drugi tovornjak za pomoč pri gradnji raziskovalne stavbe

en: To research the artifact, left click on the flashing RESEARCH icon
sl_SI: Za raziskavo artefakta levo-kliknite na utripajočo ikono RAZISKAVE

en: Now left click the machinegun artifact
sl_SI: Zdaj levo-kliknite na artefakt strojnice

en: The artifact is now being researched by the facility
sl_SI: Stavba zdaj raziskuje artefakt

en: The researched machinegun can now be used to design a new vehicle
sl_SI: Raziskana strojnica se zdaj lahko uporabi za načrtovanje novega vozila

en: Left click the flashing DESIGN icon
sl_SI: Levo-kliknite utripajočo ikono NAČRTOVANJE

en: To start your design, left click the NEW DESIGN icon
sl_SI: Da začnete vaš načrt, levo-kliknite na ikono NOV NAČRT

en: Now left click the Vehicle Body icon
sl_SI: Zdaj levo-kliknite ikono telo vozila

en: Then left click the Viper body
sl_SI: Nato levo-kliknite telo gad

en: Left click the Wheels icon
sl_SI: Levo-kliknite ikono kolesa

en: Then left click the machinegun to complete your design
sl_SI: Nato levo-kliknite strojnico, da dokončate vaš načrt

en: To finalize your design, left click the CLOSE icon
sl_SI: Da zaključite vaš načrt, levo-kliknite ikono ZAPRI

en: A factory is now required to manufacture your new vehicle
sl_SI: Za izdelavo vašega novega vozila je zdaj potrebna tovarna

en: Now left click the factory icon and position it at your base
sl_SI: Zdaj levo-kliknite na ikono tovarne in jo namestite v svojo bazo

en: Select a location for your factory
sl_SI: Izberite položaj za vašo tovarno

en: The delivery point is indicated by the number 1
sl_SI: Dostavna točka je prikazana s številko 1

en: All new units will drive to this location once built
sl_SI: Po izdelavi se bodo vse nove enote vozile na ta položaj

en: You can move the delivery point at any time by left clicking it
sl_SI: Dostavno točko lahko bilo kdaj premaknete z levim klikom na njo

en: Now click where you want to position the delivery point
sl_SI: Zdaj kliknite kamor hočete postaviti dostavno točko

en: The factory can now be ordered to build a new unit
sl_SI: Tovarni je zdaj možno ukazati izdelavo nove enote

en: Left click the flashing MANUFACTURE icon
sl_SI: Levo-kliknite utripajočo ikono IZDELAVA

en: Now left click the units you want to build from the menu at the left
sl_SI: Iz menija na levi zdaj levo-kliknite enote, ki jih hočete izdelati

en: Please wait whilst the factory manufactures the new unit(s)
sl_SI: Prosim počakajte medtem ko tovarna izdeluje novo(e) enoto(e)

en: Congratulations commander - you are ready for your first mission
sl_SI: Čestitke poveljnik - pripravljeni ste na vašo prvo misijo

en: CAMPAIGN ONE
sl_SI: KAMPANJA ENA

en: WESTERN SECTOR
sl_SI: ZAHODNI SEKTOR

en: Dawn, July 4th, 2100
sl_SI: Jutranja zarja, 4. julij, 2100

en: Project HQ
sl_SI: Poveljstvo Projekta

en: A New Era
sl_SI: Nova doba

en: Morning, July 4th, 2100
sl_SI: Jutro, 4. Julij, 2100

en: In-flight to Western Sector
sl_SI: V letu do zahodnega sektorja

en: Team Alpha nears its destination
sl_SI: Skupina Alfa se bliža svojemu cilju

en: Transport destinations follow:
sl_SI: Prevozni cilji sledijo:

en: Alpha - Western Sector....
sl_SI: Alfa - zahodni sektor...

en: Alpha you are cleared for take-off.
sl_SI: Alfa, imate dovoljenje za vzlet.

en: Good luck and good hunting.
sl_SI: Srečno in dober ulov.

en: Approaching Landing Zone. Team Alpha Briefing commences.
sl_SI: Približujemo se pristajalnemu območju. Napotki za tim Alfa se začenjajo.

en: Commander, you lead Team Alpha, one of three expeditionary teams sent out by the Project to recover artifacts from before the Collapse.
sl_SI: Poveljnik, vodite tim Alfa, eno izmed treh raziskovalnih ekip, ki jih je Projekt poslal ven za pridobitev artefaktov izpred Propada.

en: Your destination lies in the western zone.
sl_SI: Vaš cilj se nahaja v zahodnem območju.

en: Incoming Transmission
sl_SI: Dohodno sporočilo

en: Transmission from Beta Base
sl_SI: Sporočilo iz baze Beta

en: Mayday! Mayday!
sl_SI: Klic v sili! Klic v sili!

en: Please assist!...
sl_SI: Prosimo pomagajte!...

en: Commander, we have recovered a command turret from the New Paradigm.
sl_SI: Poveljnik, od Nove Paradigme smo pridobili poveljniško kupolo.

en: This turret allows commanders to coordinate attacks between assigned units and to act as a delivery point for factories. Researching and using this technology has the highest priority.
sl_SI: Ta kupola omogoča poveljnikom, da usklajujejo napade med določenimi enotami in da delujejo kot dostavna točka za tovarne. Raziskava in uporaba te tehnologije ima najvišjo prednost.

en: Commander, we are receiving this transmission.
sl_SI: Poveljnik, sprejemamo to sporočilo.

en: Your attacks upon us will not go unpunished.
sl_SI: Vaši napadi na nas ne bodo ostali nekaznovani.

en: You are in contravention of the New Paradigm.
sl_SI: Ste v kršitvi Nove Paradigme.

en: All attack groups commence attack on enemy.
sl_SI: Vse napadalne skupine pričnite napad na sovražnika.

en: They are in contravention of the New Paradigm.
sl_SI: So v kršitvi Nove Paradigme.

en: They must be eradicated.
sl_SI: Treba jih je izničiti.

en: Secure the LZ and establish a forward base.
sl_SI: Zavarujte PO in vzpostavite prednjo bazo.

en: Then destroy the New Paradigm's base.
sl_SI: Nato uničite bazo Nove Paradigme.

en: Open your systems to me.
sl_SI: Odprite mi svoje sisteme.

en: Let me meld with your machines and cyborgs.
sl_SI: Pustite mi, da se spojim z vašimi stroji in kiborgi.

en: We will create the perfect nexus of man and machine.
sl_SI: Ustvarili bomo popolno povezavo človeka in stroja.

en: Together we can create a new world.
sl_SI: Skupaj lahko ustvarimo nov svet.

en: I can give you power beyond your wildest dreams.
sl_SI: Lahko vam dam moč onkraj vaših najbolj divjih sanj.

en: Open your systems to me and you will be strong.
sl_SI: Odprite mi vaše sisteme in postali boste močni.

en: I can raise you as gods upon the blasted earth.
sl_SI: Lahko vas dvignem kot bogove na tej prekleti Zemlji.

en: When we failed to respond it became threatening.
sl_SI: Ko se nismo odzvali, je postalo preteče.

en: Your interference in my plans for the New Paradigm will not go unpunished.
sl_SI: Vaše vmešavanje v moje načrte za Novo Paradigmo ne bo ostalo nekaznovano.

en: You are weak flesh-things. I am strong and have many parts.
sl_SI: Vi ste slabotne mesene stvari. Jaz sem močen in imam mnogo delov.

en: You may defeat me here, but I shall rise again.
sl_SI: Lahko me premagate tukaj, vendar bom ponovno vstal.

en: As I once cleansed the world with fire, I will destroy you and your puny Project!!
sl_SI: Kot sem nekoč z ognjem očistil svet, bom uničil vas in vaš nepomemben Projekt!!

en: Nexus then removed itself from the system, destroying its memory banks, and removing all traces of its external connections.
sl_SI: Nexus se je nato odstranil iz sistema, uničil svoje spominske banke in odstranil vse sledi svojih zunanjih povezav.

en: We are not sure what Nexus is or who or what is directing it. Initial research links the Nexus Intruder Program with the Reed Corporation, the developer of the synaptic link.
sl_SI: Nismo prepričani, kaj je Nexus ali kdo ali kaj ga usmerja. Začetne raziskave povezujejo vdorni program Nexus s korporacijo Reed, razvijalcem sinaptične povezave.

en: We have ascertained that Nexus supplied the New Paradigm with most of its technology. Whatever Nexus is, it's more than a computer parasite.
sl_SI: Ugotovili smo, da je Nexus  Novi Paradigmi dobavil večino njene tehnologije. Karkoli že Nexus je, je več kot računalniški parazit.

en: It has technology and weapons. It knows about us, and it's not friendly.
sl_SI: Ima tehnologijo in orožje. Ve za nas in ni prijateljski.

en: The Synaptic Link was developed by the Reed Corporation in conjunction with the US Military.
sl_SI: Sinaptično povezavo je razvila korporacija Reed v povezavi z vojsko ZDA.

en: The synaptic link allows for almost instantaneous transfer of thought from human operators to vehicle control and guidance systems. The synaptic link is fitted into the base of the skull circling the spinal column.
sl_SI: Sinaptična povezava dovoljuje skoraj takojšnji prenos misli od človeških operaterjev do krmil in vodilnih sistemov vozil. Sinaptična povezava je vstavljena v lobanjsko dno okoli hrbtenice.

en: The link has a hi-speed data transfer port that plugs into any computer system.
sl_SI: Povezava ima visokohitrostni prenosni vhod, ki se priključi v katerikoli računalniški sistem.

en: More importantly the development of the synaptic link made the creation of cyborgs possible. Early attempts at power suits for individual soldiers failed as they proved to be slow and unresponsive.
sl_SI: Bolj pomembno je, da je razvoj sinaptične povezave omogočil izdelavo kiborgov. Zgodnji poskusi na močnih oblekah za posamezne vojake so propadli, saj so se izkazale za počasne in neodzivne.

en: The synaptic link allowed soldiers to be placed in power suits that they controlled as easily as their own bodies. Power suits allowed infantry to function effectively on the battlefields of the 21st Century.
sl_SI: Sinaptična povezava je omogočila vstavitev vojakov v močne obleke, ki so jih krmilili tako enostavno kot svoja lastna telesa.  Močne obleke so omogočile pešadiji učinkovito delovanje na bojiščih 21-ega stoletja.

en: Unfortunately, this technology has fallen into the hands of the New Paradigm. It is imperative that you research and develop synaptic link technologies.
sl_SI: Na žalost je ta tehnologija padla v roke Nove Paradigme. Nujno je, da raziščete in razvijete tehnologije sinaptične povezave.

en: Warning!
sl_SI: Opozorilo!

en: You are entering a restricted area.
sl_SI: Vstopate na prepovedano območje.

en: Return to your designated zone or be destroyed.
sl_SI: Vrnite se v vašo dodeljeno cono ali bodite uničeni.

en: Repeat. Return to your designated zone or be destroyed.
sl_SI: Ponavljam. Vrnite se v vašo dodeljeno cono ali bodite uničeni.

en: Message Ends.
sl_SI: Konec sporočila.

en: You will be destroyed.
sl_SI: Uničeni boste.

en: NEXUS, the synaptic technology you required has been recovered and sent for collection.
sl_SI: NEXUS, sinaptična tehnologija, ki si jo potreboval, je bila pridobljena in poslana za pobiranje.

en: This Nexus Intruder Program is a self-mutating computer parasite. This makes it difficult to eradicate from systems once it has been identified.
sl_SI: Ta vdorni program Nexus je samo-mutacijski računalniški parazit.

en: Further analysis was prevented by the manual shutdown of the system by our technicians to prevent additional contamination by the Nexus Intruder Program.
sl_SI: Nadaljna analiza je bila preprečena zaradi ročnega izklopa sistema s strani naših tehnikov, da bi preprečili dodatno kontaminacijo od vdornega programa Nexus.

en: However, the spread of the Nexus Intruder Program was not checked by New Paradigm. We need to capture New Paradigm's core systems to further investigate Nexus and determine its origins.
sl_SI: Vendar pa širitev vdornega programa Nexus ni bila preverjena od Nove Paradigme. Pridobiti moramo osrednje sisteme Nove Paradigme za nadaljno preiskavo Nexus-a in določiti njegove izvore.

en: Commander, you are to curtail the New Paradigm's activities in this sector and locate their main base.
sl_SI: Poveljnik, okrnite dejavnosti Nove Paradigme v tem sektorju in locirajte njihovo glavno bazo.

en: You have done well.
sl_SI: Dobro ste opravili.

en: Once we have analyzed and authenticated the technology, your reward  will follow.
sl_SI: Ko bomo analizirali in potrdili tehnologijo, sledi vaša nagrada.

en: Information discovered at the previous enemy base indicates that the New Paradigm recovered two synaptic link artifacts.
sl_SI: V prejšnji sovražni bazi najdeni podatki kažejo, da je Nova Paradigma pridobila dva artefakta sinaptične povezave.

en: CAMPAIGN TWO
sl_SI: KAMPANJA DVA

en: EASTERN SECTOR
sl_SI: VZHODNI SEKTOR

en: Morning, September 1st, 2100
sl_SI: Jutro, 1. september, 2100

en: In-flight to Eastern Sector
sl_SI: V letu do vzhodnega sektorja

en: Team Alpha approaches Beta Base
sl_SI: Skupina Alfa se približuje Bazi Beta

en: You must defend and hold it at all costs.
sl_SI: Morate jo braniti in obdržati za vsako ceno.

en: THE COLLECTIVE
sl_SI: KOLEKTIV

en: Commander, a new launch has been detected.
sl_SI: Poveljnik, zaznana je bila nova izstrelitev.

en: It is likely to be targeted at your location.
sl_SI: Zelo verjetno je usmerjena na vaš položaj.

en: You are to start the immediate evacuation of Beta Base to the safe haven.
sl_SI: Začeti morate takojšnjo evakuacijo baze Beta v varno zavetje.

en: NASDA is the North American Strategic Defense Agency.
sl_SI: NASDA je severnoameriška agencija za strateško obrambo.

en: NASDA was formed in 2076 to defend North America from conventional and nuclear attack. The construction of a satellite defense system began in 2081 and was completed in 2082.
sl_SI: NASDA je bila ustanovljena leta 2076 za obrambo severne Amerike pred običajnim in jedrskim napadom. Izdelava satelitskega obrambnega sistema se je začela leta 2081 in je bila dokončana leta 2082.

en: In 2085 the NASDA satellites fired their nukes at Earth.
sl_SI: Leta 2085 so NASDA sateliti izstrelili svoje jedrske izstrelke proti Zemlji.

en: There were also ground-based sites. Many of these were destroyed in the nuclear counterstrikes, but there's bound to be some out there.
sl_SI: Obstajala so tudi mesta na površju. Mnogo jih je bilo uničenih v jedrskih protinapadih, vendar jih je tam zunaj gotovo še nekaj.

en: The NASDA satellites also contained pulse-lasers designed to shoot down missiles approaching North America.
sl_SI: NASDA sateliti so vsebovali tudi pulzne laserje, načrtovane za sestrelitev raket, ki se približujejo severni Ameriki.

en: During the counterstrikes, these LasSats failed to fire. If brought into operation, these LasSats could inflict major damage on ground targets.
sl_SI: Med protiudarci ti LasSat-i niso streljali. Če se jih usposobi, bi ti LasSat-i lahko povzročili ogromno škodo površinskim tarčam.

en: All nukes targeted at  North America found their targets.
sl_SI: Vse na severno Ameriko usmerjene jedrske rakete so našle svoje tarče.

en: We know that Nexus is searching for NASDA Central in the Eastern Sector. This was one of the land-based control centres for the satellites.
sl_SI: Vemo, da Nexus išče NASDA središče v vzhodnem sektorju. Bilo je eno izmed kopenskih krmilnih središč za satelite.

en: If the centre is found intact, NEXUS may gain control of the satellites.
sl_SI: Če je središče najdeno celo, bi NEXUS lahko dobil nadzor nad sateliti.

en: Nexus claimed that it had already destroyed the world.
sl_SI: Nexus trdi, da je že uničil svet.

en: NASDA Briefing follows...
sl_SI: NASDA napotki sledijo...

en: We've got to make sure that it can't do it again.
sl_SI: Zagotoviti moramo, da tega ne more narediti ponovno.

en: Analysis indicates that these systems were part of the control system for the NASDA satellites.
sl_SI: Analiza kaže, da so bili ti sistemi del krmilnega sistema za NASDA satelite.

en: It's now certain that Nexus was responsible for The Collapse.
sl_SI: Zdaj je nedvomno, da je bil Nexus odgovoren za Propad.

en: During the early stages of the Collapse, NASDA technicians switched off  the infected systems in order to isolate the spread of Nexus. This seems to have prevented the LasSats from firing during the counterstrikes.
sl_SI: NASDA tehniki so v začetnih stopnjah Propada odklopili okužene sisteme, da bi osamili širjenje Nexus-a. Zdi se, da je to onemogočilo streljanje LasSat-ov med protiudarci.

en: The ensuing nuclear-magnetic pulses wiped clean large amounts of NASDA's memory banks, shattering its core processor, and sent shockwaves blasting through Nexus.
sl_SI: Sledeči jedrsko-magnetni pulzi so počistili velike količine NASDA spominskih bank, razbili njen osrednji procesor in poslali sunkovite udarne valove skozi Nexus.

en: Nexus was fried as whole sections of its consciousness were obliterated in the counterstrikes.
sl_SI: Nexus je bil scvrt, saj so bili celotni oddelki njegove zavesti izbrisani v protiudarcih.

en: Commander we are detecting transmissions from this site that are reaching high orbit.
sl_SI: Iz tega mesta zaznavamo sporočila, ki dosegajo visoko orbito.

en: Nexus has now reconnected itself with the NASDA satellites.
sl_SI: Nexus se je zdaj ponovno povezal z NASDA sateliti.

en: This poses a major threat to the Project and to our survival.
sl_SI: To predstavlja veliko grožnjo za Projekt in za naše preživetje.

en: Analysis of NASDA Central leaves no doubt that The Collective has introduced the Nexus Intruder Virus to it.
sl_SI: Analiza NASDA središča ne pušča dvoma, da je Kolektiv vanj vstavil vdorni virus Nexus.

en: The nuclear reactor was going to be used to power a vast network of pre-Collapse computer systems.
sl_SI: Jedrski reaktor je bil namenjen proizvodnji moči za ogromno omrežje pred-propadnih računalniških sistemov.

en: Commander, we have just detected a missile launch at these coordinates.
sl_SI: Poveljnik, pravkar smo zaznali izstrelitev izstrelka na teh koordinatah.

en: Team Gamma are sending a team to investigate the launch site and to prevent any further launches.
sl_SI: Skupina Gama pošilja skupino za preiskavo izstrelitvenega mesta in preprečitev nadaljnih izstrelitev.

en: We can only assume that Nexus has gained control of this site. We cannot determine whether the missile is nuclear-armed or where it is targeted. You are advised to begin preparations for the evacuation of your base.
sl_SI: Lahko le domnevamo, da je Nexus prevzel nadzor nad tem mestom. Ne moremo določiti, ali je izstrelek jedrsko oborožen ali kam je usmerjen. Svetujemo vam, da začnete priprave za evakuacijo vaše baze.

en: Warriors of the Collective, I seek the location of NASDA Central.
sl_SI: Bojevniki Kolektiva, iščem položaj NASDA središča.

en: It lies somewhere in your territory.
sl_SI: Leži nekje na vašem območju.

en: Find it for me and I shall provide you with further weapons to aid you in your war against the Project.
sl_SI: Najdite jo zame in založil vas bom z nadaljnimi orožji za pomoč v vaši vojni proti Projektu.

en: Warriors of The Collective, more intruders are entering our territory.
sl_SI: Bojevniki Kolektiva, še več vsiljivcev vstopa na vaše območje.

en: They are not part of the machine.
sl_SI: Oni niso del stroja.

en: Warriors of The Collective, attack and destroy kill all who resist the machine.
sl_SI: Bojevniki Kolektiva, napadite in uničite vse, ki se upirajo stroju.

en: Attack! Erase their presence from this area!
sl_SI: Napadite! Izbrišite njihovo prisotnost iz tega obmnočja!

en: Warriors of The Collective, we are ready to destroy the intruders who pollute our lands.
sl_SI: Bojevniki Kolektiva, pripravljeni smo uničiti vsiljivce, ki onesnažujejo naše dežele.

en: Those of the Project are not of the machine. They have been denied its blessing. We who have embraced the power of the machine have a destiny to sweep away such weak creatures.
sl_SI: Ti od Projekta niso od stroja. Njegov blagoslov jim je bil odrečen. Nam, ki smo sprejeli moč stroja, je usojeno pomesti stran take šibke stvore.

en: They shall fall before the might of The Collective.
sl_SI: Padli bodo pred mogočnostjo Kolektiva.

en: Attack and destroy all who resist the machine.
sl_SI: Napadite in uničite vse, ki se upirajo stroju.

en: Attack!
sl_SI: Napad!

en: Warriors of the Collective, Nexus has given us the power of the machine so that we can destroy all that oppose us.
sl_SI: Bojevniki Kolektiva, Nexus nam je dal moč stroja, da lahko uničimo vse, ki nam nasprotujejo.

en: Nexus now asks us to crush the Project.
sl_SI: Nexus nas zdaj prosi, da stremo Projekt.

en: Cleanse and destroy!!
sl_SI: Očisti in uniči!!

en: Warriors of the Collective. You have performed well.
sl_SI: Bojevniki Kolektiva. Delali ste dobro.

en: Your just reward is on its way.
sl_SI: Vaša pravična nagrada je na poti.

en: The Project is fleeing its base and stealing your technology.
sl_SI: Projekt beži iz svoje baze in krade vašo tehnologijo.

en: You must stop them!
sl_SI: Morate jih ustaviti!

en: Decoding Transmission...
sl_SI: Dekodiram prenos...

en: CAMPAIGN THREE
sl_SI: KAMPANJA TRI

en: NORTHERN SECTOR
sl_SI: SEVERNI SEKTOR

en: Dusk, December 3rd, 2100
sl_SI: Mrak, 3. december, 2100

en: In-flight to Northern Sector
sl_SI: V letu do severnega sektorja

en: The Final Encounter
sl_SI: Končno srečanje

en: Briefing Commences
sl_SI: Napotki se začenjajo

en: Personnel at Gamma Base have confirmed that the nuclear missiles targeted at Alpha and Beta bases were launched from a silo in their sector.
sl_SI: Osebje v bazi Gama je potrdilo, da sta jedrska izstrelka, usmerjena proti bazama Alfa in Beta bila izstreljena iz silosa v njihovem sektorju.

en: Team Gamma is currently scouting the silo's location and monitoring NEXUS's activity.
sl_SI: Skupina Gama trenutno poizveduje za lokacijo silosa in spremlja NEXUS-ovo dejavnost.

en: Time's up commander!!
sl_SI: Čas je potekel, poveljnik!!

en: Commander, we are detecting NEXUS forces from these coordinates...
sl_SI: Poveljnik, zaznavamo NEXUS-ove sile iz teh koordinat...

en: Glad you could make it, Commander.
sl_SI: Veseli me, da vam je uspelo, poveljnik.

en: Enemy strike VTOLs have got us pinned down. We've managed to hold off cyborgs and tanks, but we haven't been able to make any progress along the valley.
sl_SI: Sovražni jurišni NVP-ji so nas prikovali na mesto. Uspelo nam je odvrniti kiborge in tanke, vendar nismo uspeli narediti nikakršnega napredka vzdolž po dolini.

en: Can you try and reach us with anti-aircraft units?
sl_SI: Ali nas lahko poskusite doseči s protizračnimi enotami?

en: This is Team Alpha. Repeat, this is Team Alpha. We require immediate assistance.
sl_SI: To je skupina Alfa. Ponavljam, to je skupina Alfa. Potrebujemo takojšnjo asistenco.

en: We are under heavy attack from cyborgs, laser tanks, and strike VTOLs.
sl_SI: Smo pod težkim napadom od kiborgov, laserskih tankov in jurišnih NVP-jev.

en: We were trying to reach your position, but have been ambushed.
sl_SI: Poskušamo doseči vašo pozicijo, vendar smo padli v zasedo.

en: We're holed up in  a valley at these coordinates.
sl_SI: Zalegli smo se v dolini na teh koordinatah.

en: Please assist.
sl_SI: Pomagajte prosim.

en: Commander, forces from Team Alpha escaped the nuclear attack on Alpha Base.
sl_SI: Poveljnik, sile iz skupine Alfa so pobegnile jedrskemu napadu na bazo Alfa.

en: We are experiencing some interference from NEXUS.
sl_SI: Izkušamo nekaj motenj od NEXUS.

en: You must destroy his command centre before we lose control of key systems.
sl_SI: Uničiti morate njegovo poveljniško središče, preden izgubimo nadzor nad ključnimi sistemi.

en: Commander, welcome to NEXUS!
sl_SI: Poveljnik, dobrodošel v NEXUS!

en: Well done Commander, you've prevented my last missile from launching.
sl_SI: Dobro opravljeno, poveljnik; preprečili ste izstrelitev mojega zadnjega izstrelka.

en: Such a shame. Your Project HQ would have made a wonderful target.
sl_SI: Kakšna škoda. Vaše poveljstvo Projekta bi naredilo čudovito tarčo.

en: But it's good of you to join me here.
sl_SI: Vendar je dobro, da ste se mi pridružili tukaj.

en: Buried beneath this silo is a tactical nuclear warhead that is set to go off soon.
sl_SI: Pod silosom je zakopana taktična jedrska bojna glava, ki je nastavljena, da jo kmalu raznese.

en: As I cannot launch it, it'll just have to blow where it is.
sl_SI: Ker je ne morem izstreliti, jo bo pač moralo raznesti kjer je.

en: Please note that all entrances to the underground complex have been sealed. Goodbye, Commander.
sl_SI: Zavedajte se prosim, da so bili vsi vhodi v podzemni kompleks zaprti. Nasvidenje, poveljnik.

en: Ah, Commander, so good of you to join us here at Nexus base.
sl_SI: Ah, poveljnik, tako prijazno od vas, da ste se mi pridružili tukaj v bazi Nexus.

en: It was very useful having Gamma Team set up here in the mountains.
sl_SI: Zelo je bilo koristno imeti Skupino Gama postavljeno tu zgoraj v gorah.

en: Their absorption was such a pleasure.
sl_SI: Njihova absorbcija je bila takšen užitek.

en: Thank you for all those useful technologies you've recovered.
sl_SI: Hvala vam za vse te uporabne tehnologije, ki ste jih pridobili.

en: You and not those fools in the New Paradigm and the Collective.
sl_SI: Vi in ne tisti neumneži v Novi Paradigmi in Kolektivu.

en: I'm now activating all your synaptic links so that your forces can meld with Nexus.
sl_SI: Sedaj aktiviram vse vaše sinaptične povezave, da se lahko vaše sile spojijo z Nexus-om.

en: Your forces are now mine! Welcome to Nexus.
sl_SI: Vaše sile so sedaj moje! Dobrodošli v Nexus.

en: Commander, you're proving to be more resilient than I thought.
sl_SI: Poveljnik, izkazujete se za bolj odpornega, kot sem mislil.

en: Such a pity that you refused to join me earlier.
sl_SI: Takšna škoda, da se mi prej niste želeli pridružiti.

en: But no matter, as you'll not be here much longer.
sl_SI: Vendar ni važno, saj ne boste več prav dolgo tukaj.

en: After much searching and reprogramming, I've finally got all my systems back on-line.
sl_SI: Po mnogo iskanja in reprogramiranja sem končno ponovno vzpostavil vse svoje sisteme .

en: Once I destroyed the world with nuclear fire to clear the way for my cybernetic future.
sl_SI: Enkrat sem uničil svet z jedrskim ognjem, da bi očistil pot za mojo kibernetsko prihodnost.

en: I now intend to further shape the world into my own image, by  surgically removing unwanted growths like yourself.
sl_SI: Sedaj nameravam še bolj oblikovati svet v svoji lastni podobi s kirurško odstranitvijo nezaželenih izrastkov, kot ste vi.

en: My Laser Satellites are now powering up. I intend to test them on you first, Commander!
sl_SI: Moji laserski sateliti se sedaj vključujejo. Najprej jih nameravam preizkusiti na vas, poveljnik!

en: The Reed Corporation was founded by Dr Allan Reed. In 2080, Dr Reed landed a contract with the US Military to develop the synaptic link technology.
sl_SI: Korporacijo Reed je ustanovil dr. Allan Reed. Leta 2080 je dr. Reed sklenil pogodbo z vojsko ZD za razvoj tehnologije sinaptične povezave.

en: After patenting the synaptic link five years later, Dr Reed continued his researches into cybernetics.
sl_SI: Ko je pet let kasneje patentiral sinaptično povezavo, je dr. Reed nadaljeval svoje raziskave v kibernetiki.

en: His goal this time was to allow transfer of human consciousness into data streams that could meld with computer technologies. While in Cyberspace the operator's bodies were kept in immersion tanks.
sl_SI: Njegov tokratni cilj je bil omogočenje prenosa človeške zavesti v podatkovne tokove, ki bi se lahko zlili z računalniškimi tehnologijami.

en: Backed again by the military, Dr Reed began work on the NEXUS Intruder Program. After three years with little progress, the military abandoned the Nexus Project and cut Dr Reed's funding.
sl_SI: Ponovno podprt od vojske je dr. Reed začel delo na vdornem programu NEXUS. Po treh letih z malo napredka je vojska opustila Projekt Nexus in prekinila financiranje dr. Reed-a.

en: Reports from the time claim that Dr Reed was furious and vowed to have his revenge on all who got in his way.
sl_SI: Poročila iz tega časa trdijo, da je bil dr. Reed besen in je zaprisegel maščevanje vsem, ki so mu bili napoti.

en: It appears that Dr Reed may have succeeded in his goals and completed the Nexus Intruder Program.
sl_SI: Izgleda, da je dr. Reed-u uspelo doseči cilj in je dokončal vdorni program Nexus.

en: The similarity between NEXUS and Dr Reed is striking.
sl_SI: Podobnost med NEXUS-om in dr. Reed-om je vpadljiva.

en: Such an interesting history lesson. Now allow me to bring you up to date.
sl_SI: Tako zanimiva učna ura zgodovine. Zdaj mi dovolite, da osvežim vaše znanje.

en: The NEXUS Intruder Program was created in order to control fools like you.
sl_SI: Vdorni program NEXUS je bil narejen za nadzor neumnežev, kot ste vi.

en: It's very simple for me to infiltrate your systems and take them over. It's so simple, in fact, that you wouldn't even know I'm there. That is until I activate parts of myself etched into your core systems.
sl_SI: Zelo enostavno se mi je vtihotapiti v vaše sisteme in jih prevzeti. Tako enostavno pravzaprav, da ne bi niti vedeli, da sem tam. To je, dokler ne sprožim svojih delov, vrezanih v vaše osrednje sisteme.

en: Let's start by activating NEXUS in your core systems and see what happens!
sl_SI: Začnimo z sprožitvijo NEXUS-a v vaših osrednjih sistemih in poglejmo, kaj se zgodi!

en: Commander, we are experiencing interference with our equipment.
sl_SI: Poveljnik, izkušamo motnje v naši opremi.

en: Normal service will be restored as soon as possible.
sl_SI: Običajna dejavnost bo vzpostavljena takoj, ko bo možno.

en: Not long to go now, Commander. There's no where else for you to run to.
sl_SI: Ni več daleč do konca, poveljnik. Nikamor več ne morete pobegniti.

en: However, if you vacate this facility, then I shall let you go free, as you are no longer a threat to me.
sl_SI: Vendar vas bom, če se izselite iz te stavbe, zatem pustil oditi žive, saj me ne boste več ogrožali.

en: You have five minutes to comply or else it's frying time!
sl_SI: Imate pet minut za podreditev, drugače je čas za cvrtje!

en: Commander, we are under attack by NEXUS cyborgs and tanks. Please help as we....
sl_SI: Poveljnik, napadajo nas NEXUS-ovi kiborgi in tanki. Prosimo pomagajte, saj ne....

en: ...cannot hold out much longer.  Repeat, please help, we cannot hold out much longer....
sl_SI: ...moremo zdržati dosti dlje. Ponavljam, prosimo pomagajte, ne moremo zdržati dosti dlje...

en: Dusk, November 3rd, 2085
sl_SI: Mrak, 3. november, 2085

en: Earth, High Orbit
sl_SI: Zemlja, visoka orbita

en: The Collapse
sl_SI: Propad

en: January 19th, 2086
sl_SI: 19. januar, 2086

en: North America
sl_SI: Severna Amerika

en: Nuclear Winter
sl_SI: Jedrska zima

en: Midnight, April 10th, 2086
sl_SI: Polnoč, 10. april, 2086

en: Rocky Mountains
sl_SI: Pogorje Rocky Mountains

en: Safety
sl_SI: Varnost

en: Dawn, April 4th, 2100
sl_SI: Jutranja zarja, 4. april, 2100

en: A New Beginning
sl_SI: Nov začetek

en: The NASDA system was developed to protect us. It was to be the ultimate nuclear deterrent. As it turned out, it was our executioner.
sl_SI: NASDA sistem je bil razvit, da bi nas varoval. Postal naj bi dokončno jedrsko sredstvo odvračanja. Kot se je izkazalo, je bil naš rabelj.

en: Reports said that NASDA developed a fault during a routine systems check. Don't believe it. Someone wanted it to take us out.
sl_SI: Poročila so govorila, da je NASDA razvila napako med rutinskim preverjanjem sistemov. Ne verjemite tega. Nekdo je hotel, da nas uniči.

en: Those nukes were targeted on every major city around the world. NASDA was programmed to start the Collapse. When the counterstrikes launched, its laser defenses and anti-missile ground sites failed.
sl_SI: Te jedrske rakete so bile usmerjene na vsako večje mesto po svetu. NASDA je bila programirana, da začne Propad. Ko so bili izstreljeni protiudarci, so njene laserske obrambe in protiraketna talna mesta odpovedale.

en: The world as we knew it ended...
sl_SI: Svet, kot smo ga poznali, se je končal...

en: The Nuclear Winter hit hard. Disease and famine claimed most of us who had survived the nuclear strikes. Wars over cans of dog food took even more.
sl_SI: Jedrska zima je trdo udarila. Bolezen in lakota sta vzeli večino izmed nas, ki smo preživeli jedrske udare. Vojne za konzerve pasje hrane so jih vzele še več.

en: We'd fled Seattle early in '86. We'd heard that the Rocky Mountains were relatively rad-free.
sl_SI: Iz Seattla smo zbežali zgodaj v '86. Slišali smo, da je gorovje Rocky Mountains relativno brez sevanja.

en: After fighting off bands of marauders we came across the base. Its personnel were dead. Killed by any one of a number of virulent diseases.
sl_SI: Po bojih s tolpami plenilcev smo naleteli na bazo. Njeno osebje je bilo mrtvo. Ubito od bilokatere izmed številnih nalezljivih bolezni.

en: We cracked the doors, and cleared out the bodies inside.
sl_SI: Zlomili smo vrata in odstranili telesa v notranjosti.

en: We knew that things would never be the same again, but we were determined to build a new world out of the ruins. We rebuilt the landing pads and brought the old systems back on-line.
sl_SI: Vedeli smo, da stvari nikoli več ne bodo iste, vendar pa smo bili odločeni zgraditi nov svet iz ruševin. Ponovno smo zgradili pristajalne ploščadi in vzpostavili stare sisteme.

en: We were finally ready to begin the Project.
sl_SI: Končno smo bili pripravljeni začeti Projekt.

en: After many long months of struggle, we defeated NEXUS.
sl_SI: Po mnogih mesecih borbe smo premagali NEXUS.

en: The war started by Dr Reed was over.
sl_SI: Vojne, ki jo je začel Dr. Reed, je bilo konec.

en: We have recovered many of the technologies we sought.
sl_SI: Ponovno smo pridobili mnoge tehnologije, ki smo jih iskali.

en: It is now time to use them to rebuild the world.
sl_SI: Zdaj je čas, da jih uporabimo za obnovo sveta.

en: Slowly, out of the ashes we will rise again...
sl_SI: Počasi bomo ponovno vstali iz pepela...

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.ViperLtMGWheels.name data/base/stats/templates.json: $.ViperMG01Wheels.name data/mp/stats/templates.json: $.A-Viper-Wheels-MG.name data/mp/stats/templates.json: $.ViperMG01Wheels.name
en: Machinegun Viper Wheels
sl_SI: Strojnica Gad Kolesa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-Sensor-Tower01.name data/base/stats/sensor.json: $.SensorTower1Mk1.name data/base/stats/structure.json: $.Sys-SensoTower01.name ... + 2 refs
en: Sensor Tower
sl_SI: Senzorski stolp

en: Tornado AA Site
sl_SI: PZ mesto s Tornadom

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG1Mk1.name data/base/stats/weapons.json: $.MG1Mk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG1Mk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.MG1Mk1.name
en: Machinegun
sl_SI: Strojnica

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun02.name data/base/stats/weapons.json: $.AAGun2Mk1.name
en: Cyclone Flak Turret
sl_SI: Kupola s flak Ciklonom

en: VTOL Flak Cannon
sl_SI: NVP flak top

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.CollectiveWall.name data/mp/stats/structure.json: $.CollectiveWall.name
en: Collective Wall
sl_SI: Kolektivov zid

en: Collective Corner Wall
sl_SI: Kolektivov kotni zid

en: Nexus Wall
sl_SI: Nexus-ov zid

en: Nexus Corner Wall
sl_SI: Nexus-ov kotni zid

en: CAM1 RESEARCH
sl_SI: KAM1 RAZISKAVE

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.ADVANCEDRESEARCH.name
en: ADVANCED RESEARCH
sl_SI: NAPREDNE RAZISKAVE

en: CAM1 VEHICLES
sl_SI: KAM1 VOZILA

en: CAM1 WEAPONS
sl_SI: KAM1 OROŽJA

en: CAM1 SYSTEMS
sl_SI: KAM1 SISTEMI

en: CAM1 DEFENSES
sl_SI: KAM1 OBRAMBE

en: CAM1 STRUCTURES
sl_SI: KAM1 ZGRADBE

en: CAM2 RESEARCH
sl_SI: KAM2 RAZISKAVE

en: CAM2 VEHICLES
sl_SI: KAM2 VOZILA

en: CAM2 CYBORGS
sl_SI: KAM2 KIBORGI

en: CAM2 WEAPONS
sl_SI: KAM2 OROŽJA

en: CAM2 SYSTEMS
sl_SI: KAM2 SISTEMI

en: CAM2 DEFENSES
sl_SI: KAM2 OBRAMBE

en: CAM2 STRUCTURES
sl_SI: KAM2 ZGRADBE

en: CAM3 RESEARCH
sl_SI: KAM3 RAZISKAVE

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Comp-MissileCodes01.name
en: Missile Targeting Codes
sl_SI: Šifre za ciljanje izstrelkov

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Comp-MissileCodes02.name
en: Second Level Missile Targeting Codes
sl_SI: Šifre druge stopnje za ciljanje izstrelkov

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Comp-MissileCodes03.name
en: Third Level Missile Firing Codes
sl_SI: Šifre tretje stopnje za izstrelitev izstrelkov

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Wpn-Cannon.name data/base/stats/templates.json: $.Cyb-Cannon-GROUND.name data/base/stats/templates.json: $.CyborgCannon01Grd.name ... + 2 refs
en: Heavy Gunner Cyborg
sl_SI: Kiborg Težki puškar

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Wpn-Flamer.name data/base/stats/templates.json: $.Cyb-Flamer-GROUND.name data/base/stats/templates.json: $.CyborgFlamer01Grd.name ... + 2 refs
en: Flamer Cyborg
sl_SI: Kiborg Metalec ognja

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Wpn-MG.name data/base/stats/templates.json: $.Cyb-Chain-GROUND.name data/base/stats/templates.json: $.CyborgChain01Ground.name ... + 2 refs
en: Machinegunner Cyborg
sl_SI: Kiborg Strojničar

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.CyborgLegs.name data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Legs01.name data/mp/stats/propulsion.json: $.CyborgLegs.name
en: Cyborg Propulsion
sl_SI: Kiborški pogon

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.MG3-Tower.name data/mp/stats/structure.json: $.GuardTower3.name
en: Heavy Machinegun Tower
sl_SI: Stolp s težko strojnico

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Flame1Mk1-Tower.name
en: Flamer Tower
sl_SI: Stolp s plamenometalcem

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.GuardTower5.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Pillbox06.name data/mp/stats/structure.json: $.GuardTower5.name
en: Lancer Tower
sl_SI: Stolp s suličarjem

en: Advanced Manufacturing Mk3
sl_SI: Napredna izdelava tip 3

en: Robotic Repair Facility Mk3
sl_SI: Robotska stavba za popravila tip 3

en: Advanced Repair Facility Mk2
sl_SI: Napredna stavba za popravila tip 2

en: Advanced Repair Facility Mk3
sl_SI: Napredna stavba za popravila tip 3

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/repair.json: $.HeavyRepair.name data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-MobileRepairTurretHvy.name
en: Heavy Repair Turret
sl_SI: Kupola za težka popravila

en: Nexus Intruder Program
sl_SI: Nexus-ov vdorni program

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-Resistance-Circuits.name
en: Nexus Resistance Circuits
sl_SI: Nexus-ovi uporni tokokrogi

en: Nexus Resistance Circuits Mk2
sl_SI: Nexus-ovi uporni tokokrogi tip 2

en: Nexus Resistance Circuits Mk3
sl_SI: Nexus-ovi uporni tokokrogi tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Prop-Hover02.name
en: Hover Propulsion II
sl_SI: Pogon z zračno blazino II

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Prop-Halftracks02.name
en: Half-tracked Propulsion II
sl_SI: Polgosenični pogon II

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Prop-Tracks02.name
en: Tracked Propulsion II
sl_SI: Gosenični pogon II

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Prop-VTOL02.name
en: VTOL Propulsion II
sl_SI: NVP pogon II

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Prop-Wheels02.name
en: Wheeled Propulsion II
sl_SI: Kolesni pogon II

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-Damage09.name
en: Depleted Uranium MG Bullets Mk2
sl_SI: ST naboji z osiromašenim uranom tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-TUTMG.name
en: Machinegun Artifact
sl_SI: Artefakt strojnice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0CommandCentreNP.name
en: New Paradigm Command Center
sl_SI: Poveljniško središče Nove paradigme

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0CommandCentreCO.name
en: Collective Command Center
sl_SI: Poveljniško središče Kolektiva

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.NX-CruiseSite.name data/mp/stats/structure.json: $.NX-CruiseSite.name
en: Missile Silo
sl_SI: Izstrelitveni silos

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Hvywpn-Mcannon.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cyb-Hvywpn-Mcannon.name
en: Super Heavy-Gunner
sl_SI: Super težki puškar

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Hvywpn-Acannon.name data/mp/stats/templates.json: $.Cyb-Hvy-Acannon.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cyb-Hvywpn-Acannon.name
en: Super Auto-Cannon Cyborg
sl_SI: Super samo-top kiborg

en: Super HPV Cyborg
sl_SI: Super HH kiborg

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Hvywpn-TK.name data/mp/stats/templates.json: $.Cyb-Hvy-TK.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cyb-Hvywpn-TK.name
en: Super Tank-Killer Cyborg
sl_SI: Super kiborg morilec tankov

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-Sensor-UpLink.name data/mp/stats/structure.json: $.A0Sat-linkCentre.name
en: Satellite Uplink Center
sl_SI: Središče za satelitsko povezavo

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Hvywpn-PulseLsr.name data/mp/stats/templates.json: $.Cyb-Hvy-PulseLsr.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cyb-Hvywpn-PulseLsr.name
en: Super Pulse Laser Cyborg
sl_SI: Super kiborg s pulznim laserjem

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Hvywpn-RailGunner.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cyb-Hvywpn-RailGunner.name
en: Super Rail-Gunner
sl_SI: Super tirni puškar

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Hvywpn-A-T.name data/mp/stats/templates.json: $.Cyb-Hvy-A-T.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cyb-Hvywpn-A-T.name
en: Super Scourge Cyborg
sl_SI: Super kiborg Poguba

en: Command Turret II
sl_SI: Poveljniška kupola II

en: Command Turret III
sl_SI: Poveljniška kupola III

en: Command Turret IV
sl_SI: Poveljniška kupola IV

en: Player
sl_SI: Igralec

en: Scavengers
sl_SI: Mrhovinarji

en: No Scavengers
sl_SI: Brez mrhovinarjev

en: No Alliances
sl_SI: Nobenih zavezništev

en: Allow Alliances
sl_SI: Dovoli zavezništva

en: Locked Teams
sl_SI: Zaklenjene skupine

en: Locked Teams, No Shared Research
sl_SI: Zaklenjene skupine, ni deljenih raziskav

en: Low Power Levels
sl_SI: Nizke stopnje moči

en: Medium Power Levels
sl_SI: Srednje velike stopnje moči

en: High Power Levels
sl_SI: Visoke stopnje moči

en: Start with No Bases
sl_SI: Začnite brez baz

en: Start with Bases
sl_SI: Začnite z bazami

en: Start with Advanced Bases
sl_SI: Začnite z naprednimi bazami

en: EASY
sl_SI: ENOSTAVNO

en: MEDIUM
sl_SI: SREDNJE

en: HARD
sl_SI: TEŽKO

en: INSANE
sl_SI: NORO

en: Personality change successful.
sl_SI: Sprememba osebnosti uspešna.

en: No such personality! Try one of these:
sl_SI: Ni takšne osebnosti! Poskusi eno izmed teh:

en: Forced research cleared, will research anything I want now.
sl_SI: Prisilna raziskava odobrena, zdaj bo raziskovalo karkoli želim.

en: Research blocked, will research nothing now.
sl_SI: Raziskava blokirana, zdaj ne bo raziskovalo ničesar.

en: Researching fundamental technology.
sl_SI: Raziskujem osnovno tehnologijo.

en: Researching
sl_SI: Raziskujem

en: No such research path! Try one of these:
sl_SI: Ni takšne raziskovalne poti! Poskusi eno od teh:

en: Sorry, I have no trucks.
sl_SI: Oprosti, nimam nobenih tovornjakov.

en: You can use this one.
sl_SI: Lahko uporabite to.

en: Sorry, droid transfer failed.
sl_SI: Oprosti, prenos droidov je spodletel.

en: Power transferred.
sl_SI: Moč prenesena.

en: Please put a beacon!
sl_SI: Prosim postavi svetilnik!

en: Coming!
sl_SI: Prihajam!

en: Sorry, I don't have any free forces to send for help!
sl_SI: Oprosti, nimam nobenih prostih sil za poslat v pomoč!

en: Any time, big boss!
sl_SI: Kadarkoli, veliki šef!

en: System locale
sl_SI: Sistemska lokalizacija

en: Could not open required port (%s) on  (%s)
sl_SI: Ni bilo mogoče odpreti zahtevanih vrat (%s) na (%s)

en: Game configured port (%s) correctly on (%s)
    Your external IP is %s
sl_SI: Igra je pravilno nastavila vrata (%s) na (%s)
    Vaš zunanji IP je %s

en: Could not resolve masterserver name (%s)!
sl_SI: Ni bilo mogoče razrešiti imena glavnega strežnika (%s)!

en: Error connecting to the lobby server: %s.
    Make sure port %d can receive incoming connections.
    If you're using a router configure it to use UPnP
     or to forward the port to your system.
sl_SI: Napaka pri povezavi z vežnim strežnikom: %s.
    Zagotovite, da vrata %d lahko prejemajo dohodne povezave.
    Če uporabljate usmerjevalnik, ga nastavite za uporabo UPnP
    ali za posredovanje vrat vašemu sistemu.

en: Failed to get a lobby response!
sl_SI: Ni uspelo dobiti odgovora veže!

en: Campaign
sl_SI: Kampanja

en: Tab Scroll left
sl_SI: Tab premakni levo

en: Tab Scroll right
sl_SI: Tab premakni desno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_MG3MK1.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_MG3MK1.text[1]
en: .50-calibre heavy machinegun
sl_SI: .50-kaliberska težka strojnica

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_RHOW.text[1] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_W_RHOW.text[1]
en: 105mm multi-barrel Howitzer may be assigned to a sensor
sl_SI: 105mm mnogocevna havbica se lahko dodeli senzorju

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_MG1MK1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_MG1MK1.text[1]
en: 7.62mm machinegun
sl_SI: 7.62mm strojnica

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_CN6_T_A.text[1]
en: 76mm twin-barrel automatic-cannon
sl_SI: 76mm dvocevni samodejni top

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAAC1.text[2] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_W_AAAC2.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_AAAC3.text[2]
en: AA accuracy +10%
sl_SI: Laserska natančnost +10%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun-ROF02.name
en: AA Ammunition Hopper Mk2
sl_SI: Skakač za PZ strelivo tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun-ROF03.name
en: AA Ammunition Hopper Mk3
sl_SI: Skakač za PZ strelivo tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun-ROF01.name
en: AA Ammunition Hopper
sl_SI: Skakač za PZ strelivo

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun-ROF05.name
en: AA Chainfeed Loader Mk2
sl_SI: PZ polnilec z verižnim polnjenjem tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun-ROF06.name
en: AA Chainfeed Loader Mk3
sl_SI: PZ polnilec z verižnim polnjenjem tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun-ROF04.name
en: AA Chainfeed Loader
sl_SI: PZ polnilec z verižnim polnjenjem

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAD1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_AAD4.text[2]
en: AA Flak damage +25%
sl_SI: PZ flak škoda +25%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun-Damage02.name
en: AA HE Flak Mk2
sl_SI: PZ VE flak tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun-Damage03.name
en: AA HE Flak Mk3
sl_SI: PZ VE flak tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun-Damage01.name
en: AA HE Flak
sl_SI: PZ VE flak

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun-Damage05.name
en: AA HEAP Flak Mk2
sl_SI: PZ VEOP flak tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun-Damage06.name
en: AA HEAP Flak Mk3
sl_SI: PZ VEOP flak tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun-Damage04.name
en: AA HEAP Flak
sl_SI: PZ VEOP flak

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_AAROF1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_AAROF4.text[2]
en: AA reload time -15%
sl_SI: Čas ponovne polnitve PZ -15%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun-Accuracy02.name
en: AA Target Acquisition Shells
sl_SI: PZ izstrelki s pridobivanjem tarč

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun-Accuracy03.name
en: AA Target Prediction Computer
sl_SI: Računalnik za predvidevanje PZ tarč

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun-Accuracy01.name
en: AA Thermal Imaging Sensor
sl_SI: PZ senzor s toplotnim slikanjem

note: TRANSLATORS: data/mp/multiplay/skirmish/nb_generic.json: $.AI.tip
en: Adaptive AI with multiple personalities
sl_SI: Prilagodljiva UI z večimi osebnostmi

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Materials08.name
en: Advanced Base Structure Materials Mk2
sl_SI: Napredne snovi baznih zgradb tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Materials09.name
en: Advanced Base Structure Materials Mk3
sl_SI: Napredne snovi baznih zgradb tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_MAT7.text[1] data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Materials07.name data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_MAT7.text[1] data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Materials03.name
en: Advanced Base Structure Materials
sl_SI: Napredne snovi baznih zgradb

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Bomb-Damage03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Bomb-Damage03.name
en: Advanced Bomb Warhead
sl_SI: Napredna bombna bojna glava

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ENGIN3.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ENGIN3.text[1]
en: Advanced Engineering Techniques
sl_SI: Napredne inženirske tehnike

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-Engineering03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-Engineering03.name
en: Advanced Engineering
sl_SI: Napredna strojegradnja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_VCBSU3.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_VCBSU3.text[1]
en: Advanced fire detection systems
sl_SI: Napredni sistemi zaznave streljanja

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Factory-Upgrade07.name
en: Advanced Manufacturing
sl_SI: Napredna izdelava

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-ROF02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-ROF02.name
en: Advanced Missile Allocation System Mk2
sl_SI: Napredni sistem razporeditve izstrelkov tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-ROF03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-ROF03.name
en: Advanced Missile Allocation System Mk3
sl_SI: Napredni sistem razporeditve izstrelkov tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-ROF01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-ROF01.name
en: Advanced Missile Allocation System
sl_SI: Napredni sistem razporeditve izstrelkov

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-Damage02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-Damage02.name
en: Advanced Missile Warhead Mk2
sl_SI: Napredna bojna glava izstrelka tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-Damage03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-Damage03.name
en: Advanced Missile Warhead Mk3
sl_SI: Napredna bojna glava izstrelka tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-Damage01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-Damage01.name
en: Advanced Missile Warhead
sl_SI: Napredna bojna glava izstrelka

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-RprFac-Upgrade06.name
en: Advanced Repair Facility
sl_SI: Napredna stavba za popravila

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RFU7.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RFU7.text[1]
en: Advanced repair techniques
sl_SI: Napredne tehnike popravil

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_VS3.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_VS3.text[1]
en: Advanced target recognition systems
sl_SI: Napredni sistemi prepoznavanja tarče

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU3.text[1]
en: Advanced Thermal Emissions detection
sl_SI: Napredna zaznava toplotnih izpustov

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VFU4.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VFU4.text[1]
en: Advanced VTOL Production
sl_SI: Napredna izdelava NVP

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.Advmaterialslab.name
en: Advancedmaterialslab
sl_SI: Delavnica za napredne snovi

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CY_JP1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CY_JP1.text[1]
en: Aerodynamic Jump Pack
sl_SI: Aerodinamični skakalni nahrbtnik

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.Aerodynamicslab.name
en: Aerodynamicslab
sl_SI: Delavnica za aerodinamiko

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_CN_D1.text[3] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CN_D4.text[3] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CN_ROF1.text[3] ... + 11 refs
en: All cannons upgraded automatically
sl_SI: Vsi topovi nadgrajeni samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_SY_CBSU1.text[3] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_CBSU2.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_CBSU3.text[3] ... + 3 refs
en: All CB sensors upgraded automatically
sl_SI: Vsi CB senzorji nadgrajeni samodejno

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FU4.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_FU7.text[3]
en: All factories upgraded automatically
sl_SI: Vse tovarne nadgrajene samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_LASAC1.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_LASD1.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_LASROF1.text[3] ... + 3 refs
en: All lasers upgraded automatically
sl_SI: Vsi laserji nadgrajeni samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_AC1.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_AC2.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_D1.text[3] ... + 7 refs
en: All missiles upgraded automatically
sl_SI: Vsi izstrelki nadgrajeni samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_POWU1.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_POWU2.text[3] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_POWU1.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_POWU2.text[3]
en: All power generators upgraded automatically
sl_SI: Vsi generatorji moči nadgrajeni samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_AC1.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_D1.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_ROF1.text[3] ... + 3 refs
en: All rail guns upgraded automatically
sl_SI: Vse tirne puške nadgrajene samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU1.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU1.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU2.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU3.text[3]
en: All sensors upgraded automatically
sl_SI: Vsi senzorji nadgrajeni samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_ENGIN1.text[3] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_ENGIN2.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ENGIN3.text[3] ... + 3 refs
en: All trucks upgraded automatically
sl_SI: Vsi tovornjaki nadgrajeni samodejno

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_P_V2.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_P_V3.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_P_V2.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_P_V3.text[3]
en: All VTOLs upgraded automatically
sl_SI: Vsi NVP-ji nadgrajeni samodejno

note: TRANSLATORS: data/mp/challenges/hidebehind.json: $.player_1.name data/mp/challenges/hidebehind.json: $.player_2.name data/mp/tests/miza.json: $.player_1.name data/mp/tests/miza.json: $.player_2.name
en: Ally
sl_SI: Zaveznik

note: TRANSLATORS: data/base/campaigns/alpha.json: $.name
en: Alpha Campaign
sl_SI: Kampanja alfa

note: TRANSLATORS: data/mp/challenges/two-faced.json: $.player_1.name
en: Alpha
sl_SI: Alfa

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_P_H1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_P_H1.text[1]
en: Amphibious hover propulsion
sl_SI: Amfibijski pogon z zračno blazino

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-MdArtMissile.name
en: Angel Missile Battery
sl_SI: Baterija z izstrelki angel

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.Emplacement-MdART-pit.name
en: Angel Missile Emplacement
sl_SI: Ploščad z izstrelki Angel

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MdArtMissile.name data/base/stats/weapons.json: $.Missile-MdArt.name
en: Angel Missile
sl_SI: Izstrelek Angel

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_ASM_AT.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_ASM_AT.text[1]
en: Anti-tank missile
sl_SI: Protitankovski izstrelek

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_RK_LTAT1.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_RK_LTAT1.text[1]
en: Anti-tank rocket
sl_SI: Protitankovska raketa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-Damage03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-Damage03.name
en: APDSB MG Bullets Mk2
sl_SI: OPNOO ST naboji tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-Damage04.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-Damage04.name
en: APDSB MG Bullets Mk3
sl_SI: OPNOO ST naboji tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-Damage02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-Damage02.name
en: APDSB MG Bullets
sl_SI: OPNOO ST naboji

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage05.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage05.name
en: APFSDS Cannon Rounds Mk2
sl_SI: OPKUOO topovski naboji tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage06.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage06.name
en: APFSDS Cannon Rounds Mk3
sl_SI: OPKUOO topovski naboji tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage04.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage04.name
en: APFSDS Cannon Rounds
sl_SI: OPKUOO topovski naboji

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-HvyArtMissile.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-HvyArtMissile.name
en: Archangel Missile Battery
sl_SI: Baterija z izstrelki nadangel

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.Emplacement-HvART-pit.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-HvART-pit.name
en: Archangel Missile Emplacement
sl_SI: Ploščad z izstrelki Nadangel

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-HvArtMissile.name data/base/stats/weapons.json: $.Missile-HvyArt.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-HvArtMissile.name data/mp/stats/weapons.json: $.Missile-HvyArt.name
en: Archangel Missile
sl_SI: Izstrelek Nadangel

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYJ_MG4.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CYJ_MG4.text[1]
en: Armed with Cyborg assault gun
sl_SI: Oborožen s kiborško jurišno puško

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CYW_CN1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_CYW_CN1.text[1]
en: Armed with Cyborg Cannon
sl_SI: Oborožen s kiborškim topom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CYW_FL1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_CYW_FL1.text[1]
en: Armed with Cyborg Flamer
sl_SI: Oborožen s kiborškim metalcem ognja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CYW_MG1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_CYW_MG1.text[1]
en: Armed with Cyborg Machinegun
sl_SI: Oborožen s kiborško strojnico

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_CYW_H_PLAS.text[1]
en: Armed with Cyborg Pulse Laser
sl_SI: Oborožen s kiborgovim pulznim laserjem

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_CYW_H_RG.text[1]
en: Armed with Cyborg Rail Gun
sl_SI: Oborožen s kiborgovo tirno puško

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_CYW_H_AT.text[1]
en: Armed with Cyborg Scourge Missile Launcher
sl_SI: Oborožen s kiborgovim izstreljevalcem izstrelka Poguba

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_CYW_TFL.text[1]
en: Armed with Cyborg Thermite Flamer
sl_SI: Oborožen s kiborgovim termitnim plamenometalcem

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYJ_LS1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CYJ_LS1.text[1]
en: Armed with Flashlight Laser
sl_SI: Oborožen z bliskovnim laserjem

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYW_LS1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CYW_LS1.text[1]
en: Armed with flashlight laser
sl_SI: Oborožen z bliskovnim laserjem

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_CYW_GRN.text[1]
en: Armed with grenades
sl_SI: Oborožen z granatami

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_CYW_H_HPV.text[1]
en: Armed with hyper velocity cannon
sl_SI: Oborožen s hiper-hitrostnim topom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYJ_RKT.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CYJ_RKT.text[1]
en: Armed with Lancer anti-tank missile
sl_SI: Oborožen s protitankovskim izstrelkom Suličar

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_CYTRANS.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SUPERTRANS.text[1]
en: Armed with Machinegun
sl_SI: Oborožen s strojnico

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_CYW_H_MC.text[1]
en: Armed with medium cannon
sl_SI: Oborožen s srednje težkim topom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYJ_RL1.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYW_RL1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CYJ_RL1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CYW_RL1.text[1]
en: Armed with Needle Gun
sl_SI: Oborožen z iglično puško

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYJ_ATM.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYW_ATM.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CYJ_ATM.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CYW_ATM.text[1]
en: Armed with Scourge anti-tank missile
sl_SI: Oborožen s protitankovskim izstrelkom Poguba

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_CYW_H_TK.text[1]
en: Armed with tank killer rockets
sl_SI: Oborožen z raketami morilec tankov

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_DF_WU4.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_DF_WU10.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_DF_WU7.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_MAT10.text[2]
en: Armor +35%, Body Points +30%
sl_SI: Oklep +35%, telesne točke +30%

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_MG_D2.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_MG_D2.text[1]
en: Armor-Piercing Discard Sabot Bullets
sl_SI: Oklepno-prebojne krogle z zavrgljivo oblogo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CN_D4.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CN_D4.text[1]
en: Armor-Piercing Fin-Stabilized Discarding Sabot
sl_SI: Oklepno-prebojna krilno-uravnotežena zavrgljiva obloga

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_PB_FL.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_PB_FL.text[1]
en: Armored bunker with Flamer
sl_SI: Oklepni bunker z metalcem ognja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_PB_ATR.text[1]
en: Armored bunker with Lancer AT rocket
sl_SI: Oklepni bunker s PT raketo Suličar

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_PB_LC.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_PB_LC.text[1]
en: Armored bunker with Light Cannon
sl_SI: Oklepni bunker z lahkim topom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_DF_P1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_DF_P1.text[1]
en: Armored bunker with Machinegun
sl_SI: Oklepni bunker s strojnico

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_DEF_EMPM.text[1]
en: Armored EMP Mortar battery pit
sl_SI: Oklepni vkop z EMS možnarsko topniško edinico

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_DEF_EMP.text[1]
en: Armored guard tower with EMP Cannon
sl_SI: Oklepni stražni stolp z EMS topom

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_PB_ATR.text[1]
en: Armored guard tower with Lancer AT rocket
sl_SI: Oklepni stražni stolp s PT raketo Suličar

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_EMP_PODTOW.text[1]
en: Armored guard tower with Mini-Pod Rocket
sl_SI: Oklepni stražni stolp z mini-metalcem raket

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_EMP_PODTOW.text[1]
en: Armored guard tower with Mini-Rocket Pod
sl_SI: Oklepni stražni stolp z metalcem mini-raket

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_RL1TOW.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_RL1TOW.text[1]
en: Armored guard tower with Needle Gun
sl_SI: Oklepni stražni stolp z iglično puško

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SPYT.text[1]
en: Armored guard tower with Nexus Link
sl_SI: Oklepni stražni stolp z Nexus-ovo povezavo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_PulseLas.text[1]
en: Armored guard tower with Pulse Laser
sl_SI: Oklepni stražni stolp s pulznim laserjem

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_ATMTOW.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_ATMTOW.text[1]
en: Armored guard tower with Scourge Missile
sl_SI: Oklepni stražni stolp z izstrelkom Poguba

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_HALFT1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_HALFT1.text[1]
en: Armored Half-tracks
sl_SI: Oklepne polgosenice

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_WT14_PLS.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_WT14_PLS.text[1]
en: Armored hardpoint with Flashlight laser
sl_SI: Oklepni nosilec z bliskovnim laserjem

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_WT15_RL3.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_WT15_RL3.text[1]
en: Armored hardpoint with Gauss Cannon
sl_SI: Oklepni nosilec z Gaussovim topom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_WT4_HC.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_WT4_HC.text[1]
en: Armored hardpoint with Heavy Cannon
sl_SI: Oklepni nosilec s težkim topom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_DF_WT1.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_DF_WT1.text[1]
en: Armored hardpoint with Heavy Machinegun
sl_SI: Oklepni nosilec s težko strojnico

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_WT13_HPV.text[1] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_WT13_HPV.text[1]
en: Armored hardpoint with Hyper-Velocity Cannon
sl_SI: Oklepni nosilec s hiper-hitrostnim topom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_WT6_ATR.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_WT6_ATR.text[1]
en: Armored hardpoint with Lancer AT missile
sl_SI: Oklepni nosilec s PT izstrelkom Suličar

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_WT2_LC.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_WT2_LC.text[1]
en: Armored hardpoint with Light Cannon
sl_SI: Oklepni nosilec z lahkim topom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_WT3_MC.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_WT3_MC.text[1]
en: Armored hardpoint with Medium Cannon
sl_SI: Oklepni nosilec s srednjim topom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_WT15_RL2.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_WT15_RL2.text[1]
en: Armored hardpoint with Rail Gun
sl_SI: Oklepni nosilec s tirno puško

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_WT9_ATM.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_WT9_ATM.text[1]
en: Armored hardpoint with Scourge AT Missile
sl_SI: Oklepni nosilec s PT izstrelkom Poguba

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_EMP_IMP.text[1]
en: Armored Incendiary Mortar battery pit
sl_SI: Oklepni vkop z zažigalno možnarsko topniško edinico

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_EMP_Mpit.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_EMP_Mpit.text[1]
en: Armored Mortar battery pit
sl_SI: Oklepni vkop z možnarsko topniško baterijo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_PrisLas.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_PrisLas.text[1]
en: Armored strongpoint with Flashlight laser
sl_SI: Oklepna odporna točka z bliskovnim laserjem

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_Rail3.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_Rail3.text[1]
en: Armored strongpoint with Gauss Cannon
sl_SI: Oklepna odporna točka z Gaussovim topom

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_EMP_HEAVYLAS.text[1]
en: Armored strongpoint with Heavy Laser
sl_SI: Oklepna odporna točka s težkim laserjem

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_EMP_PFL.text[1]
en: Armored strongpoint with Plasmite Flamer
sl_SI: Oklepna odporna točka s plazmitnim plamenometalcem

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_PulseLas.text[1]
en: Armored strongpoint with Pulse Laser
sl_SI: Oklepna odporna točka s pulznim laserjem

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_Rail2.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_Rail2.text[1]
en: Armored strongpoint with Rail Gun
sl_SI: Oklepna odporna točka s tirno puško

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_TRACK1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_TRACK1.text[1]
en: Armored Tracks
sl_SI: Oklepne gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_DF_WU1.text[2]
en: Armour +35%, Body Points +30%
sl_SI: Oklep +35%, telesne točke +30%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.Crate.name
en: Artifact
sl_SI: Artefakt

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_MdAM.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_MdAM.text[1]
en: Artillery battery firing Firestorm Missiles
sl_SI: Topniška baterija strelja izstrelke Ognjeni vihar

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_HvAM.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_HvAM.text[1]
en: Artillery battery firing Novastorm Missiles
sl_SI: Topniška baterija strelja izstrelke Nova vihar

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-RotCannon.name
en: Assault Cannon Emplacement
sl_SI: Ploščad z jurišnim topom

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.Tower-VulcanCan.name data/mp/stats/structure.json: $.Tower-VulcanCan.name
en: Assault Cannon Guard Tower
sl_SI: Stražni stolp z jurišnim topom

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-Wall-VulcanCan.name data/base/stats/structure.json: $.Wall-VulcanCan.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Wall-VulcanCan.name data/mp/stats/structure.json: $.Wall-VulcanCan.name
en: Assault Cannon Hardpoint
sl_SI: Nosilec z jurišnim topom

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.MantisHoverAC.name
en: Assault Cannon Mantis Hover
sl_SI: Jurišni top Bogomolka Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon5.name data/base/stats/weapons.json: $.Cannon5VulcanMk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon5.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cannon5VulcanMk1.name
en: Assault Cannon
sl_SI: Jurišni top

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/structure.json: $.Tower-RotMg.name
en: Assault Gun Emplacement
sl_SI: Ploščad z jurišno puško

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-RotMG.name data/base/stats/structure.json: $.GuardTower-RotMg.name
en: Assault Gun Guard Tower
sl_SI: Stražni stolp z jurišno puško

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-Wall-RotMg.name data/base/stats/structure.json: $.Wall-RotMg.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Wall-RotMg.name data/mp/stats/structure.json: $.Wall-RotMg.name
en: Assault Gun Hardpoint
sl_SI: Nosilec z jurišno puško

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.PhytonHTrackAssGun.name
en: Assault Gun Python Half Track
sl_SI: Jurišna puška Piton Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.PhytonHoverAssGun.name
en: Assault Gun Python Hover
sl_SI: Jurišna puška Piton Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.P0cam3PyAsltGnTrk.name data/mp/stats/templates.json: $.P0cam3PyAsltGnTrk.name
en: Assault Gun Python Tracks
sl_SI: Jurišna puška Piton Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/structure.json: $.GuardTower-RotMg.name
en: Assault Gun Tower
sl_SI: Stolp z jurišno puško

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG4.name data/base/stats/weapons.json: $.MG4ROTARYMk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG4.name data/mp/stats/weapons.json: $.MG4ROTARYMk1.name
en: Assault Gun
sl_SI: Jurišna puška

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Wpn-RotMG.name data/base/stats/templates.json: $.Cyb-RotMG-GROUND.name data/mp/stats/templates.json: $.Cyb-RotMG-GROUND.name data/mp/stats/templates.json: $.CyborgRotMgGround.name
en: Assault Gunner Cyborg
sl_SI: Kiborg Jurišni puškar

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_VP.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_VP.text[2]
en: Assign a VTOL by selecting the rearming pad as its target
sl_SI: Dodelite NVP z izbiro ploščadi za ponovno oborožitev kot njegovo tarčo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VSTU1.text[2] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VSTU1.text[2]
en: Assigned VTOLs attack the designated targets
sl_SI: Dodeljeni NVP-ji napadajo določene tarče

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VSTW1.text[2] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VSTW1.text[2]
en: Assigned VTOLs attack the enemy units
sl_SI: Dodeljeni NVP-ji napadajo sovražne enote

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/repair.json: $.AutoRepair.name
en: Auto Repair
sl_SI: Samopopravilo

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-Autorepair-General.name
en: Auto-Repair
sl_SI: Samo-popravilo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_SRK_ROF1.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_SRK_ROF1.text[1]
en: Autoloader increases reload rate
sl_SI: Samopolnilec poveča hitrost ponovnega polnjenja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY01.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY01.text[1]
en: Automated Cyborg Production
sl_SI: Samodejna izdelava kiborgov

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Factory-Upgrade02.name
en: Automated Factory Production Mk2
sl_SI: Samodejna tovarniška izdelava tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Factory-Upgrade03.name
en: Automated Factory Production Mk3
sl_SI: Samodejna tovarniška izdelava tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FU1.text[1] data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Factory-Upgrade-AI.name data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Factory-Upgrade01.name data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FU1.text[1]
en: Automated Factory Production
sl_SI: Samodejna tovarniška izdelava

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Factory-Upgrade01.name
en: Automated Manufacturing
sl_SI: Samodejna izdelava

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_ROF1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_ROF1.text[1]
en: Automated reload system
sl_SI: Samodejni sistem ponovnega polnjenja

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-RprFac-Upgrade02.name
en: Automated Repair Facility Upgrade Mk2
sl_SI: Nadgradnja samodejna stavba za popravila tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-RprFac-Upgrade03.name
en: Automated Repair Facility Upgrade Mk3
sl_SI: Nadgradnja samodejna stavba za popravila tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-RprFac-Upgrade01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-RprFac-Upgrade01.name
en: Automated Repair Facility
sl_SI: Samodejna stavba za popravila

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad-Upgrade02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad-Upgrade02.name
en: Automated VTOL Rearming Mk2
sl_SI: Samodejna ponovna oborožitev NVP tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad-Upgrade03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad-Upgrade03.name
en: Automated VTOL Rearming Mk3
sl_SI: Samodejna ponovna oborožitev NVP tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_M_ROF1.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_M_ROF1.text[1]
en: Automatic loader replaces manual feed
sl_SI: Samodejni polnilec nadomesti ročno polnjenje

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower-SamSite.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower-SamSite.name
en: Avenger Hardpoint
sl_SI: Nosilec z Maščevalcem

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-SamSite1.name data/base/stats/structure.json: $.P0-AASite-SAM1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-SamSite1.name data/mp/stats/structure.json: $.P0-AASite-SAM1.name
en: Avenger SAM Site
sl_SI: Mesto RZZ Maščevalec

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-LtSAM.name data/base/stats/weapons.json: $.Missile-LtSAM.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-LtSAM.name data/mp/stats/weapons.json: $.Missile-LtSAM.name
en: Avenger SAM
sl_SI: RZZ Maščevalec

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B05.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B05.text[3]
en: Average power costs and production times
sl_SI: Povprečne porabe moči in časi izdelave

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.BaBaLegs.name data/mp/stats/propulsion.json: $.BaBaLegs.name
en: BaBaLegs
sl_SI: BaBaNoge

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.BaBaProp.name data/mp/stats/propulsion.json: $.BaBaProp.name
en: BaBaProp
sl_SI: BaBaPog

note: TRANSLATORS: data/mp/challenges/b2basics.json: $.challenge.name
en: Back to Basics
sl_SI: Nazaj k osnovam

note: TRANSLATORS: data/mp/multiplay/skirmish/nexus.json: $.AI.tip
en: based off the original AI, now for beginners
sl_SI: temelji na originalni UI, zdaj za začetnike

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTU1.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_REPTU1.text[1]
en: Battlefield repair unit
sl_SI: Enota za popravila na bojišču

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_EMP_CAN.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_EMP_CANT.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_EMP_MD.text[2] ... + 3 refs
en: Best Targets : Vehicles
sl_SI: Najboljše tarče: vozila

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_HvSAM1.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_LtSAM1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_HvSAM1.text[2] ... + 3 refs
en: Best Targets: Aerial targets only
sl_SI: Najboljše tarče: samo zračne tarče

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_HART.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_MART.text[2]
en: Best Targets: Base structures and cyborgs
sl_SI: Najboljše tarče: bazne zgradbe in kiborgi

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_RK_MRL1.text[2]
en: Best Targets: Base structures
sl_SI: Najboljše tarče: bazne zgradbe

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_W_BMB3.text[2]
en: Best Targets: Bunkers and Hardpoints
sl_SI: Najboljše tarče: bunkerji in nosilci

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_ASM_BB.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_ASM_BB.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_BMB4.text[2] ... + 2 refs
en: Best Targets: Bunkers and hardpoints
sl_SI: Najboljše tarče: bunkerji in nosilci

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_LAS1.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_LAS2.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_LAS1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_LAS2.text[2]
en: Best Targets: Cyborgs
sl_SI: Najboljše tarče: kiborgi

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_HLAS.text[2]
en: Best Targets: Heavy cyborgs
sl_SI: Najboljše tarče: težki kiborgi

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_MG1MK1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_MG2MK1.text[2] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_MG3MK1.text[2] ... + 3 refs
en: Best Targets: Infantry, base structures, wheeled vehicles
sl_SI: Najboljše tarče: pehota, bazne zgradbe, vozila s kolesi

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_RK_IDF.text[2]
en: Best Targets: Vehicles and Emplacements
sl_SI: Najboljše tarče: vozila in namestitve

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_CN2MK1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_CN3MK1.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_CN_4A.text[2]
en: Best Targets: Vehicles, Hardpoints
sl_SI: Najboljše tarče: Vozila, Nosilci

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_MP1.text[2]
en: Best Targets: Wheeled and hover vehicles
sl_SI: Najboljše tarče: kolesna in vozila z zračno blazino

note: TRANSLATORS: data/base/campaigns/beta.json: $.name
en: Beta Campaign
sl_SI: Kampanja beta

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_P_V2.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_P_V3.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_P_V2.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_P_V3.text[2]
en: Body Points and Speed Increased
sl_SI: Povečane telesne točke in hitrost

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_FLAME1.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_FLAME1.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_PLFL.text[3]
en: Body Points: Very low
sl_SI: Telesne točke: zelo nizke

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_BDMG1.text[2] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_W_BDMG2.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_BDMG3.text[2]
en: Bomb damage +25%
sl_SI: Škoda bomb +25%

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages2.json: $.RES_W_BDMG1.text[0] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_BDMG2.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_BDMG3.text[0] ... + 3 refs
en: Bomb Upgrade
sl_SI: Nadgradnja bomb

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.CobraHvyMortarHalftrack.name data/mp/stats/templates.json: $.CobraHvyMortarHalftrack.name
en: Bombard Cobra Half-tracks
sl_SI: Bombardir Kobra Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-HvyMor.name data/base/stats/structure.json: $.Emplacement-MortarPit02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-HvyMor.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-MortarPit02.name
en: Bombard Pit
sl_SI: Vkop z bombardirjem

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Mortar2Mk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.Mortar2Mk1.name
en: Bombard
sl_SI: Bombardir

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_DF_WU10.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_DF_WU10.text[1]
en: Bonded metallic laminates formed into walls and defenses
sl_SI: Vezane kovinske večslojne plošče vdelane v zidove in obrambe

note: TRANSLATORS: data/mp/multiplay/skirmish/bonecrusher.json: $.AI.name
en: BoneCrusher!
sl_SI: KostoLomec!

note: TRANSLATORS: data/base/stats/body.json: $.Body4ABT.name data/mp/stats/body.json: $.Body4ABT.name
en: Bug
sl_SI: Hrošč

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.BarbarianBuggy.name data/mp/stats/templates.json: $.BarbarianBuggy.name
en: Buggy
sl_SI: Bugi

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ADEF.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ASTRUC.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ADEF.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ASTRUC.text[2]
en: Built-in diagnostic and repair systems
sl_SI: Vgrajeni diagnostični in popravilni sistemi

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.Sk-CobraBBHover.name
en: Bunker Buster Cobra Hover
sl_SI: Uničevalcem bunkerjev Kobra Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.CobraBBTracks.name
en: Bunker Buster Cobra Tracks
sl_SI: Uničevalec bunkerjev Kobra Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.MantisBBTracks.name
en: Bunker Buster Mantis Tracks
sl_SI: Uničevalec bunkerjev Bogomolka Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_ASM_BB.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_ASM_BB.text[1]
en: Bunker buster missile
sl_SI: Izstrelek Uničevalec bunkerjev

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket03-HvAT.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket03-HvAT.name
en: Bunker Buster Rocket
sl_SI: Raketa za uničevanje bunkerjev

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.ViperBBWheels.name
en: Bunker Buster Rockets Viper Wheels
sl_SI: Gad z raketami za uničevanje bunkerjev in kolesi

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.ScorpBBTracks.name
en: Bunker Buster Scorpion Tracks
sl_SI: Uničevalec bunkerjev Škorpijon Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.H-Scorp-VTOL-BB.name
en: Bunker Buster Scorpion VTOL
sl_SI: Uničevalec bunkerjev Škorpijon NVP

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.ViperBBWheels.name
en: Bunker Buster Viper Wheels
sl_SI: Uničevalec bunkerjev Gad Kolesa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Rocket-BB.name data/mp/stats/weapons.json: $.Rocket-BB.name
en: Bunker Buster
sl_SI: Uničevalec bunkerjev

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_POWMD1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_POWMD1.text[2]
en: Burns oil more efficiently
sl_SI: Bolj učinkovito sežiga nafto

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CNAC1.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_CNAC2.text[2]
en: Cannon accuracy +10%
sl_SI: Natančnost topa +10%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-ROF02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-ROF02.name
en: Cannon Autoloader Mk2
sl_SI: Samopolnilec topa tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-ROF03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-ROF03.name
en: Cannon Autoloader Mk3
sl_SI: Samopolnilec topa tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-ROF01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-ROF01.name
en: Cannon Autoloader
sl_SI: Samopolnilec topa

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_CN_D1.text[2] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CN_D4.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_CN_D7.text[2]
en: Cannon damage +25%
sl_SI: Škoda topa +25%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.BabaFireCan.name data/mp/stats/templates.json: $.BabaFireCan.name
en: Cannon Fire Truck
sl_SI: Gasilski avto s topom

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Super-Cannon.name data/mp/stats/structure.json: $.X-Super-Cannon.name data/mp/stats/weapons.json: $.CannonSuper.name
en: Cannon Fortress
sl_SI: Topovska trdnjava

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Accuracy02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Accuracy02.name
en: Cannon Laser Designator
sl_SI: Topovski laserski označevalec

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Accuracy01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Accuracy01.name
en: Cannon Laser Rangefinder
sl_SI: Topovski laserski iskalec razdalje

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-ROF05.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-ROF05.name
en: Cannon Rapid Loader Mk2
sl_SI: Zelo hiter polnilec topa tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-ROF06.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-ROF06.name
en: Cannon Rapid Loader Mk3
sl_SI: Zelo hiter polnilec topa tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-ROF04.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-ROF04.name
en: Cannon Rapid Loader
sl_SI: Zelo hiter polnilec topa

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CN_ROF1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_CN_ROF4.text[2]
en: Cannon reload time -10%
sl_SI: Čas ponovne polnitve topa -10%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0CannonTower.name data/mp/stats/structure.json: $.A0CannonTower.name
en: Cannon Tower
sl_SI: Stolp s topom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_CN_D1.text[0] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CN_D4.text[0] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CN_ROF1.text[0] ... + 11 refs
en: Cannon Upgrade
sl_SI: Nadgradnja topa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/sensor.json: $.Sys-CBTurret01.name data/mp/stats/sensor.json: $.Sys-CBTurret01.name
en: CB Radar Turret
sl_SI: CB radarska kupola

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_SY_CBSU1.text[0] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_CBSU2.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_CBSU3.text[0] ... + 3 refs
en: CB Sensor Improved
sl_SI: CB senzor izboljšan

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-CBSensor-Tower01.name data/base/stats/structure.json: $.Sys-CB-Tower01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-CBSensor-Tower01.name data/mp/stats/structure.json: $.Sys-CB-Tower01.name
en: CB Tower
sl_SI: CB stolp

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-CBSensor-Turret01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-CBSensor-Turret01.name
en: CB Turret
sl_SI: CB kupola

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_AAROF4.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_AAROF4.text[1]
en: Chainfeed loader eradicates jams and improves performance
sl_SI: Polnilec z verižnim polnjenjem izniči zastoje in izboljša delovanje

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_MG_ROF1.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_MG_ROF1.text[1]
en: Chaingun mechanism replaces belt-feed
sl_SI: Verižni mehanizem nadomesti jermensko polnjenje

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-ROF01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-ROF01.name
en: Chaingun Upgrade
sl_SI: Nadgradnja verižne puške

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.BaBaCivilian.name data/mp/stats/templates.json: $.BaBaCivilian.name
en: Civilian
sl_SI: Civilist

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Bomb01.name
en: Cluster Bomb Bay
sl_SI: Predel za kasetne bombe

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Bomb01.name
en: Cluster Bombs Bay
sl_SI: Predel za kasetne bombe

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.P0CobraFlameTracks.name
en: Cobra Flamer Tracks
sl_SI: Kobra Metalec ognja Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.P0CobraMedCnTrks.name
en: Cobra Medium Cannon Tracks
sl_SI: Kobra Srednji top Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.CobraSpadeTracks.name data/base/stats/templates.json: $.P0CobraSpadeTracks.name data/mp/stats/templates.json: $.CobraSpadeTracks.name data/mp/stats/templates.json: $.P0CobraSpadeTracks.name
en: Cobra Truck
sl_SI: Kobra Tovornjak

note: TRANSLATORS: data/base/stats/body.json: $.Body5REC.name data/mp/multiplay/skirmish/Cobra.json: $.AI.name data/mp/stats/body.json: $.Body5REC.name
en: Cobra
sl_SI: Kobra

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MG_D10.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MG_D10.text[1]
en: Collapsing Plutonium kinetic energy bullets
sl_SI: Kinetično energijski naboji z razpadajočim plutonijem

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.CollectiveCWall.name data/mp/stats/structure.json: $.CollectiveCWall.name
en: Collective CWall
sl_SI: Kolektivov kzid

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_B09.text[0] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_B09.text[0]
en: Collective Heavy Body
sl_SI: Težko telo Kolektiva

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_CYS_CEN.text[1]
en: Combat engineer with construction ability
sl_SI: Bojni inženir s sposobnostjo gradnje

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_S_WS.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_S_WST.text[1]
en: Combines standard, counter battery and VTOL sensors
sl_SI: Združi navadne, protitopniške in NVP senzorje

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0CommandCentre.name data/mp/stats/structure.json: $.A0CommandCentre.name
en: Command Center
sl_SI: Poveljniško središče

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0ComDroidControl.name data/mp/stats/structure.json: $.A0ComDroidControl.name
en: Command Relay Center
sl_SI: Središče za prenos povelij

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-CommandRelay.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-CommandRelay.name
en: Command Relay Post
sl_SI: Postaja za prenos povelij

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.CobraComHalftrack.name data/mp/stats/templates.json: $.CobraComHalftrack.name
en: Command Turret Cobra Half-tracks
sl_SI: Poveljniška kupola Kobra Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.Cobra-Trk-Com.name
en: Command Turret Cobra Tracks
sl_SI: Poveljniška kupola Kobra Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.Mantis-Trk-Com.name
en: Command Turret Mantis Tracks
sl_SI: Poveljniška kupola Bogomolka Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.P0PythonComTracks.name data/base/stats/templates.json: $.PythonComTracks.name data/mp/stats/templates.json: $.P0PythonComTracks.name data/mp/stats/templates.json: $.PythonComTracks.name
en: Command Turret Python Tracks
sl_SI: Poveljniška kupola Piton Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.Scorp-Trk-Com.name
en: Command Turret Scorpion Tracks
sl_SI: Poveljniška kupola Škorpijon Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Comp-CommandTurret02.name
en: Command Turret Upgrade
sl_SI: Nadgradnja poveljniške kupole

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.Viper-Trk-Com.name
en: Command Turret Viper Tracks
sl_SI: Poveljniška kupola Gad Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/brain.json: $.CommandBrain01.name data/base/stats/research.json: $.R-Comp-CommandTurret01.name data/base/stats/weapons.json: $.CommandTurret1.name ... + 3 refs
en: Command Turret
sl_SI: Poveljniška kupola

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_C_CT1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_C_CT1.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_C_CT2.text[2] ... + 2 refs
en: Commander leads groups acts as factory delivery point
sl_SI: Poveljnik vodi skupine, deluje kot dostavna točka tovarne

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_S_UP.text[1]
en: Complete battlefield visibility
sl_SI: Popolna vidljivost bojišča

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals02.name
en: Composite Alloys Mk2
sl_SI: Sestavljene zlitine tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals03.name
en: Composite Alloys Mk3
sl_SI: Sestavljene zlitine tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals01.name
en: Composite Alloys
sl_SI: Sestavljene zlitine

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_HOWAC3.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_HOWAC3.text[1]
en: Computer guided shells
sl_SI: Računalniško vodeni izstrelki

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_AAAC3.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_AAAC3.text[1]
en: Computer plots and guides shell to target's position
sl_SI: Računalnik načrtuje in vodi izstrelek do tarčinega položaja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_AC1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_AC1.text[1]
en: Computer predicts and compensates for target's movement
sl_SI: Računalnik predvidi in nadoknadi za premikanje tarče

note: TRANSLATORS: data/base/messages/messages.json: $.MSG3.text[0]
en: Computer Research Completed
sl_SI: Računalniška raziskava dokončana

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_RESU2.text[2]
en: Computer systems can now be 'ring-fenced' from NEXUS
sl_SI: Računalniške sisteme je zdaj mogoče 'omejiti' od NEXUS-a

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_C_SL1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_RESU1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_RESU2.text[0] ... + 6 refs
en: Computer Technology Breakthrough
sl_SI: Preboj računalniške tehnologije

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_ENGIN1.text[2]
en: Construction speed +10%
sl_SI: Hitrost gradnje +10%

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_ENGIN2.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ENGIN3.text[2]
en: Construction speed +20%
sl_SI: Hitrost gradnje +10%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-Spade1Mk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-Spade1Mk1.name
en: Construction Unit
sl_SI: Gradbena enota

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_CR1.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_CR1.text[3]
en: Controls up to ten commanders
sl_SI: Nadzoruje do deset poveljnikov

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_SY_CBSTU1.text[3] data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_CBSTW1.text[3] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_SY_CBSTU1.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_CBSTW1.text[3]
en: Counter-battery fire continues until enemy battery is suppressed
sl_SI: Protibaterijski ogenj se nadaljuje, dokler ni sovražna baterija zatrta

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_CBSTW1.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_CBSTW1.text[1]
en: Counter-battery tower detects enemy indirect fire batteries
sl_SI: Protitopniški stolp zazna sovražne baterije z nedirektnim streljanjem

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_SY_CBSTU1.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_SY_CBSTU1.text[1]
en: Counter-battery turret detects enemy indirect fire batteries
sl_SI: Protibaterijska kupola zazna sovražne topniške baterije z nedirektnim streljanjem

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals02.name
en: Cyborg Composite Alloys Mk2
sl_SI: Kiborške sestavljene zlitine tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals03.name
en: Cyborg Composite Alloys Mk3
sl_SI: Kiborške sestavljene zlitine tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals01.name
en: Cyborg Composite Alloys
sl_SI: Kiborške sestavljene zlitine

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals05.name data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals05.name
en: Cyborg Dense Composite Alloys Mk2
sl_SI: Goste Goste kiborške sestavljene zlitine 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals06.name data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals06.name
en: Cyborg Dense Composite Alloys Mk3
sl_SI: Goste Goste kiborške sestavljene zlitine 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals04.name data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals04.name
en: Cyborg Dense Composite Alloys
sl_SI: Goste kiborške sestavljene zlitine

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY1.text[1] data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Factory-Cyborg.name data/base/stats/structure.json: $.A0CyborgFactory.name ... + 3 refs
en: Cyborg Factory
sl_SI: Tovarna kiborgov

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.CyborgFlamer01.name data/mp/stats/weapons.json: $.CyborgFlamer01.name
en: Cyborg Flamer
sl_SI: Kiborški metalec ognja

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/body.json: $.CyborgHeavyBody.name
en: Cyborg Heavy Body
sl_SI: Kiborško težko telo

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Armor-Heat05.name data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Armor-Heat05.name
en: Cyborg High Intensity Thermal Armor Mk2
sl_SI: Visokointenzivni kiborški toplotni oklep tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Armor-Heat06.name data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Armor-Heat06.name
en: Cyborg High Intensity Thermal Armor Mk3
sl_SI: Visokointenzivni kiborški toplotni oklep tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Armor-Heat04.name data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Armor-Heat04.name
en: Cyborg High Intensity Thermal Armor
sl_SI: Visokointenzivni kiborški toplotni oklep

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.CyborgRocket.name data/mp/stats/weapons.json: $.CyborgRocket.name
en: Cyborg Lancer
sl_SI: Kiborški suličar

note: TRANSLATORS: data/base/stats/body.json: $.CyborgLightBody.name data/mp/stats/body.json: $.CyborgLightBody.name
en: Cyborg Light Body
sl_SI: Kiborško lahko telo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_CY_LG2.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CY_LG3.text[0] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_CY_LG2.text[0] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CY_LG3.text[0]
en: Cyborg Propulsion Improved
sl_SI: Kiborški pogon izboljšan

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals08.name data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals08.name
en: Cyborg Superdense Composite Alloys Mk2
sl_SI: Supergoste kiborške sestavljene zlitine tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals09.name data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals09.name
en: Cyborg Superdense Composite Alloys Mk3
sl_SI: Supergoste kiborške sestavljene zlitine tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals07.name data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Metals07.name
en: Cyborg Superdense Composite Alloys
sl_SI: Supergoste kiborške sestavljene zlitine

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Armor-Heat08.name
en: Cyborg Superdense Thermal Armor Mk2
sl_SI: Supergosti toplotni oklep za kiborge tip 2

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Armor-Heat09.name
en: Cyborg Superdense Thermal Armor Mk3
sl_SI: Supergosti toplotni oklep za kiborge tip 3

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Armor-Heat07.name
en: Cyborg Superdense Thermal Armor
sl_SI: Supergosti toplotni oklep za kiborge

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Armor-Heat02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Armor-Heat02.name
en: Cyborg Thermal Armor Mk2
sl_SI: Kiborški toplotni oklep tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Armor-Heat03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Armor-Heat03.name
en: Cyborg Thermal Armor Mk3
sl_SI: Kiborški toplotni oklep tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Armor-Heat01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Armor-Heat01.name
en: Cyborg Thermal Armor
sl_SI: Kiborški toplotni oklep

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_CYTRANS.text[0]
en: Cyborg Transport Available
sl_SI: Prevoz kiborgov na voljo

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Cyborg-Transport.name data/mp/stats/templates.json: $.Transporter.name
en: Cyborg Transport
sl_SI: Prevoz kiborgov

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_C_SL1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_C_SL1.text[2]
en: Cyborgs can now be researched
sl_SI: Zdaj je možna raziskava kiborgov

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-AASite-QuadBof.name data/base/stats/structure.json: $.AASite-QuadBof.name
en: Cyclone AA Flak Site
sl_SI: PZ mesto s flak Ciklonom

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.P0cam3PyFlakHT.name
en: Cyclone AA Python Half-tracks
sl_SI: PZ Ciklon Piton Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade05.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade05.name
en: Dedicated Synaptic Link Data Analysis Mk2
sl_SI: Namenska sinaptično povezana analiza podatkov tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade06.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade06.name
en: Dedicated Synaptic Link Data Analysis Mk3
sl_SI: Namenska sinaptično povezana analiza podatkov tip 3

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_EMP_CAN.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_EMP_MD.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_EMP_MSL.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_EMP_RKT.text[3]
en: Defensive Strength : High
sl_SI: Obrambna moč: visoka

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_TOWER1.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_TOWER2.text[3] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_TOWER3.text[3] ... + 2 refs
en: Defensive Strength: Low
sl_SI: Obrambna moč: nizka

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0ADemolishStructure.name data/mp/stats/structure.json: $.A0ADemolishStructure.name
en: Demolish Structure
sl_SI: Podri zgradbo

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals05.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals05.name
en: Dense Composite Alloys Mk2
sl_SI: Goste sestavljene zlitine tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals06.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals06.name
en: Dense Composite Alloys Mk3
sl_SI: Goste sestavljene zlitine tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals04.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals04.name
en: Dense Composite Alloys
sl_SI: Goste sestavljene zlitine

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MG_D8.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MG_D8.text[1]
en: Depleted uranium kinetic energy bullets
sl_SI: Kinetično energijski naboji z osiromašenim uranom

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-Damage08.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-Damage08.name
en: Depleted Uranium MG Bullets
sl_SI: ST naboji z osiromašenim uranom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CNAC1.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CNAC1.text[1]
en: Determines range to target
sl_SI: Določi razdaljo do tarče

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_CR1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_CR1.text[2]
en: Directs and collates information for command turrets
sl_SI: Usmerja in primerja podatke za poveljniške kupole

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_S_UP.text[3]
en: Does not offer sensor targeting
sl_SI: Ne ponuja senzorskega merjenja

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.WreckedTransporter.name data/mp/stats/structure.json: $.WreckedTransporter.name
en: Downed Transport
sl_SI: Sestreljen prevoz

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/body.json: $.Body14SUP.name
en: Dragon
sl_SI: Zmaj

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_BMB5.text[1]
en: Drops high intensity Plasmite bombs
sl_SI: Spušča visokointenzivne plazmitne bombe

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_BMB4.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_BMB4.text[1]
en: Drops high intensity thermite bombs
sl_SI: Spušča visokointenzivne termitne bombe

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_BMB3.text[1] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_W_BMB3.text[1]
en: Drops incendiary bombs
sl_SI: Spušča zažigalne bombe

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ST1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ST1.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SPT.text[2]
en: Electronically attacks and disrupts enemy structures
sl_SI: Elektronsko napade in moti sovražne zgradbe

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-EMPCannon.name data/mp/stats/weapons.json: $.EMP-Cannon.name
en: EMP Cannon
sl_SI: EMS top

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Bomb06.name
en: EMP Missile Launcher
sl_SI: Izstreljevalec EMS izstrelkov

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-EMPMortar.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-MortarEMP.name
en: EMP Mortar Pit
sl_SI: Vkop z EMS možnarjem

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MortarEMP.name data/mp/stats/weapons.json: $.MortarEMP.name
en: EMP Mortar
sl_SI: EMS možnar

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_DF_HCW1.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_DF_HCW1.text[2]
en: Enables Hardcrete walls
sl_SI: Omogoči trdobetonske zidove

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_RC.text[3]
en: Enables resistance to Nexus Link technology
sl_SI: Omogoči odpornost na tehnologijo Nexus-ove povezave

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ASTRUC.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ASTRUC.text[3]
en: Enables self-repair in all base structures
sl_SI: Omogoči samopopravilo v vseh baznih zgradbah

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ACYB.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ACYB.text[3]
en: Enables self-repair in all Cyborgs
sl_SI: Omogoči samopopravilo v vseh kiborgih

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ADEF.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ADEF.text[3]
en: Enables self-repair in all defenses
sl_SI: Omogoči samopopravilo v vseh obrambah

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_AVEH.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_AVEH.text[3]
en: Enables self-repair in all vehicles
sl_SI: Omogoči samopopravilo v vseh vozilih

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_AR.text[3]
en: Enables self-repair
sl_SI: Omogoči samopopravilo

note: TRANSLATORS: data/mp/challenges/hidebehind.json: $.player_3.name data/mp/challenges/hidebehind.json: $.player_4.name data/mp/challenges/hidebehind.json: $.player_5.name ... + 7 refs
en: Enemy
sl_SI: Sovražnik

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-Engineering01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-Engineering01.name
en: Engineering
sl_SI: Strojegradnja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B07.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B07.text[3]
en: Expensive and slow to produce
sl_SI: Draga in počasna izdelava

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B03.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B03.text[3]
en: Expensive to produce
sl_SI: Draga izdelava

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_STW1.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_STW1.text[1]
en: Extended sensor range
sl_SI: Razširjen domet senzorja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_SY_CBSU1.text[2] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_CBSU2.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_CBSU3.text[2] ... + 3 refs
en: Extends CB Range
sl_SI: Razširi domet CB

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU1.text[2]
en: Extends Sensor Range
sl_SI: Razširi domet senzorja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FM1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FM1.text[1]
en: Factory module enables medium and large bodies
sl_SI: Tovarniški modul omogoči srednja in velika telesa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Factory-Module.name data/base/stats/structure.json: $.A0FacMod1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Factory-Module.name data/mp/stats/structure.json: $.A0FacMod1.name
en: Factory Module
sl_SI: Tovarniški modul

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FM1.text[2]
en: Factory output speed +100%% per module
sl_SI: Hitrost tovarniške izdelave +100%% na modul

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FU1.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_FU7.text[2]
en: Factory output speed +60%
sl_SI: Hitrost tovarniške izdelave +60%

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_FU4.text[2]
en: Factory production rate +60%
sl_SI: Hitrost tovarniške izdelave +60%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0LightFactory.name data/mp/stats/structure.json: $.A0LightFactory.name
en: Factory
sl_SI: Tovarna

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_RDST1.text[3]
en: Farther range compared to other sensors
sl_SI: Daljši doseg v primerjavi z drugimi senzorji

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-ROF02.name
en: Fast Fire Mini-Rockets Mk2
sl_SI: Hitrostrelne mini-rakete tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-ROF03.name
en: Fast Fire Mini-Rockets Mk3
sl_SI: Hitrostrelne mini-rakete tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-ROF01.name
en: Fast Fire Mini-Rockets
sl_SI: Hitrostrelne mini-rakete

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_MP1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_MP1.text[1]
en: Fast firing light anti-vehicle rockets
sl_SI: Hitro streljajoče lahke proti-vozilne rakete

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-ROF04.name
en: Fast Loader
sl_SI: Hiter polnilec

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B08.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B07.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B08.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B07.text[2]
en: Faster than Cobra
sl_SI: Hitrejše kot Kobra

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B12.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B10.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B12.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B10.text[2]
en: Faster than Python
sl_SI: Hitrejše kot Piton

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B04.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B03.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B04.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B03.text[2]
en: Faster than Viper
sl_SI: Hitrejše kot Gad

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_AC1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_AC1.text[1]
en: Fin-stabilization improves flight trajectory
sl_SI: Krilno uravnoteženje izboljša pot letenja

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.BabaFireTruck.name data/mp/stats/templates.json: $.BabaFireTruck.name
en: Fire Truck
sl_SI: Gasilski avto

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_BMB6.text[1]
en: Fires Electronic Magnetic Pulse Missiles
sl_SI: Strelja elektronsko magnetno sunkovne izstrelke

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_HLAS.text[1]
en: Fires heavy pulses of laser light
sl_SI: Strelja težke sunke laserske svetlobe

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_LAS2.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_LAS2.text[1]
en: Fires pulses of laser light
sl_SI: Strelja pulze laserske svetlobe

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_RK_MRL1.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_RK_MRL1.text[1]
en: Fires salvoes of mini-rockets
sl_SI: Strelja salve mini-raket

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_FLAME1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_FLAME1.text[1]
en: Flame-thrower firing Propylene Oxide gel
sl_SI: Metalec ognja strelja propilenski oksidni gel

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-ROF02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-ROF02.name
en: Flamer Autoloader Mk2
sl_SI: Samopolnilec plamenometalca tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-ROF03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-ROF03.name
en: Flamer Autoloader Mk3
sl_SI: Samopolnilec plamenometalca tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-ROF01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-ROF01.name
en: Flamer Autoloader
sl_SI: Samopolnilec plamenometalca

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-Pillbox05.name data/base/stats/structure.json: $.PillBox5.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Pillbox05.name data/mp/stats/structure.json: $.PillBox5.name
en: Flamer Bunker
sl_SI: Bunker z metalcem ognja

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.CobraFlameTracks.name data/mp/stats/templates.json: $.CobraFlameTracks.name data/mp/stats/templates.json: $.P0CobraFlameTracks.name
en: Flamer Cobra Tracks
sl_SI: Metalec ognja Kobra Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_FL_D1.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_FL_D4.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_FL_D7.text[2]
en: Flamer damage +25%
sl_SI: Škoda plamenometalca +25%

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_FL_ROF1.text[2]
en: Flamer reload time -15%
sl_SI: Čas ponovne polnitve metalca plamenov -15%

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.ViperFlameHalfTracks.name
en: Flamer Viper Half-Tracks
sl_SI: Metalec ognja Gad Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.ViperFlameWheels.name data/mp/stats/templates.json: $.ViperFlameWheels.name
en: Flamer Viper Wheels
sl_SI: Metalec ognja Gad Kolesa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer01Mk1.name data/base/stats/weapons.json: $.Flame1Mk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer01Mk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.Flame1Mk1.name
en: Flamer
sl_SI: Metalec ognja

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Wpn-Laser1.name data/base/stats/templates.json: $.Cyb-Laser1-GROUND.name data/mp/stats/templates.json: $.Cyb-Laser1-GROUND.name data/mp/stats/templates.json: $.MP-Cyb-Laser1-GRD.name
en: Flashlight Gunner Cyborg
sl_SI: Kiborg Svetilni puškar

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower-PulseLas.name data/base/stats/structure.json: $.WallTower-PulseLas.name
en: Flashlight Hardpoint
sl_SI: Nosilec s svetilko

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.RetreHoverFlashLight.name
en: Flashlight Retribution Hover
sl_SI: Svetilni Kazen Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Laser3BEAMMk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.Laser3BEAMMk1.name
en: Flashlight
sl_SI: Svetilka

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine02.name
en: Fuel Injection Engine Mk2
sl_SI: Motor z vbrizgom goriva tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine03.name
en: Fuel Injection Engine Mk3
sl_SI: Motor z vbrizgom goriva tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_EN1.text[1] data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine01.name data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_EN1.text[1] data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine01.name
en: Fuel Injection Engine
sl_SI: Motor z vbrizgom goriva

note: TRANSLATORS: data/base/campaigns/gamma.json: $.name
en: Gamma Campaign
sl_SI: Kampanja gama

note: TRANSLATORS: data/mp/challenges/two-faced.json: $.player_3.name
en: Gamma
sl_SI: Gama

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_POWU1.text[2] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_POWU1.text[1]
en: Gas turbine boosts power output
sl_SI: Plinska turbina poveča proizvodnjo moči

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine08.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine08.name
en: Gas Turbine Engine Mk2
sl_SI: Motor s plinsko turbino tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine09.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine09.name
en: Gas Turbine Engine Mk3
sl_SI: Motor s plinsko turbino tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_EN7.text[1] data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine07.name data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_EN7.text[1] data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine07.name
en: Gas Turbine Engine
sl_SI: Motor s plinsko turbino

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Power-Upgrade01b.name
en: Gas Turbine Generator Mk2
sl_SI: Generator s plinsko turbino tip 2

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Power-Upgrade01c.name
en: Gas Turbine Generator Mk3
sl_SI: Generator s plinsko turbino tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Power-Upgrade01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Power-Upgrade01.name
en: Gas Turbine Generator
sl_SI: Generator s plinsko turbino

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-Rail3.name data/base/stats/structure.json: $.Emplacement-Rail3.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Rail3.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-Rail3.name
en: Gauss Cannon Emplacement
sl_SI: Namestitev z Gaussovim topom

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower-Rail3.name data/base/stats/structure.json: $.WallTower-Rail3.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower-Rail3.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower-Rail3.name
en: Gauss Cannon Hardpoint
sl_SI: Nosilec z Gaussovim topom

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.PythonGaussTracks.name
en: Gauss Cannon Python Tracks
sl_SI: Gaussov top Piton Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.WyvernGaussTracks.name
en: Gauss Cannon Wyvern Tracks
sl_SI: Gaussov top Krilata kača Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-RailGun03.name data/base/stats/weapons.json: $.RailGun3Mk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-RailGun03.name data/mp/stats/weapons.json: $.RailGun3Mk1.name
en: Gauss Cannon
sl_SI: Gaussov top

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_LAS1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_LAS1.text[1]
en: Generates and concentrates bursts of laser energy
sl_SI: Proizvaja in osredotoča izbruhe laserske energije

note: TRANSLATORS: data/mp/multiplay/skirmish/bonecrusher.json: $.AI.insane_tip data/mp/multiplay/skirmish/Cobra.json: $.AI.insane_tip data/mp/multiplay/skirmish/nb_generic.json: $.AI.insane_tip ... + 4 refs
en: Gets ~ 100% more power from each oil derrick
    Starts with defensive structures and oil derricks
sl_SI: Dobi ~ 100% več moči od vsake naftne vrtine
    Začne z obrambnimi zgradbami in naftnimi vrtinami

note: TRANSLATORS: data/mp/multiplay/skirmish/bonecrusher.json: $.AI.easy_tip data/mp/multiplay/skirmish/nb_hover.json: $.AI.easy_tip data/mp/multiplay/skirmish/nexus.json: $.AI.easy_tip data/mp/multiplay/skirmish/semperfi.json: $.AI.easy_tip
en: Gets ~ 25% less power from each oil derrick
sl_SI: Dobi ~ 25% manj moči od vsake naftne vrtine

note: TRANSLATORS: data/mp/multiplay/skirmish/Cobra.json: $.AI.easy_tip
en: Gets ~ 25% less power from each oil derrick
    Basic decision making is slower
sl_SI: Dobi ~ 25% manj moči od vsake naftne vrtine
    Osnovno odločanje je počasnejše

note: TRANSLATORS: data/mp/multiplay/skirmish/nb_generic.json: $.AI.easy_tip data/mp/multiplay/skirmish/nb_turtle.json: $.AI.easy_tip
en: Gets ~ 25% less power from each oil derrick
    Research is not focused on a specific weapon branch
sl_SI: Dobi ~ 25% manj moči od vsake naftne vrtine
    Raziskovanje ni osredotočeno na določeno vejo orožja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CY_JP1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CY_JP1.text[2]
en: Gives Cyborg limited flight abilities
sl_SI: Da kiborgom omejene letalne sposobnosti

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B11.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B11.text[2]
en: Good main battle tank and heavy artillery platform
sl_SI: Dober glavni bojni tank in ploščad za težko topništvo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B05.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B05.text[2]
en: Good medium tank and support vehicle
sl_SI: Dober srednji tank in podporno vozilo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B01.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B01.text[2]
en: Good scout vehicle
sl_SI: Dobro izvidniško vozilo

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Howitzer150Mk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.Howitzer150Mk1.name
en: Ground Shaker
sl_SI: Tresalec tal

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Prop-Halftracks.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Prop-Halftracks.name
en: Half-tracked Propulsion
sl_SI: Polgosenični pogon

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.HalfTrack02.name
en: Half-tracks II
sl_SI: Polgosenice II

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.HalfTrack03.name
en: Half-tracks III
sl_SI: Polgosenice III

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.HalfTrack.name data/mp/stats/propulsion.json: $.HalfTrack.name
en: Half-tracks
sl_SI: Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0HardcreteMk1CWall.name data/mp/stats/structure.json: $.A0HardcreteMk1CWall.name
en: Hardcrete Corner Wall
sl_SI: Trdobetonski kotni zid

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-HardcreteGate.name data/mp/stats/structure.json: $.A0HardcreteMk1Gate.name
en: Hardcrete Gate
sl_SI: Trdobetonska vrata

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0HardcreteMk1Wall.name data/mp/stats/structure.json: $.A0HardcreteMk1Wall.name
en: Hardcrete Wall
sl_SI: Trdobetonski zid

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-HardcreteWall.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-HardcreteWall.name
en: Hardcrete
sl_SI: Trdobeton

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Materials05.name
en: Hardened Base Structure Materials Mk2
sl_SI: Utrjene snovi baznih zgradb tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Materials06.name
en: Hardened Base Structure Materials Mk3
sl_SI: Utrjene snovi baznih zgradb tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_MG_D1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_MG_D1.text[1]
en: Hardened case machinegun bullets
sl_SI: Strojnične krogle z utrjenim ohišjem

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-Damage01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-Damage01.name
en: Hardened MG Bullets
sl_SI: Utrjeni ST naboji

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rail-Damage02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rail-Damage02.name
en: Hardened Rail Dart Mk2
sl_SI: Utrjeno tirno želo tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rail-Damage03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rail-Damage03.name
en: Hardened Rail Dart Mk3
sl_SI: Utrjeno tirno želo tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rail-Damage01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rail-Damage01.name
en: Hardened Rail Dart
sl_SI: Utrjeno tirno želo

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-Sensor-Tower02.name data/base/stats/sensor.json: $.SensorTower2Mk1.name data/base/stats/structure.json: $.Sys-SensoTower02.name ... + 3 refs
en: Hardened Sensor Tower
sl_SI: Utrjen senzorski stolp

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_MS_SAM1WT.text[0]
en: Hardpoint Avenger SAM Site Available
sl_SI: Mesto z nosilcem z RZZ Maščevalec na voljo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_WT_DOUBLEAA.text[0]
en: Hardpoint Cyclone AA Gun Available
sl_SI: Nosilec s PZ puško Ciklon na voljo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_WT_TWINAGHP.text[0]
en: Hardpoint Twin Assault Gun Available
sl_SI: Nosilec z dvojno jurišno puško na voljo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_MS_SAM2WT.text[0]
en: Hardpoint Vindicator SAM Site Available
sl_SI: Mesto z nosilcem z RZZ Branilec na voljo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_WT_QUADAA.text[0]
en: Hardpoint Whirlwind AA Gun Available
sl_SI: Nosilec s PZ puško Vrtinec na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Bomb-Damage01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Bomb-Damage01.name
en: HE Bomb Shells
sl_SI: VE bombne izstrelki

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Damage02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Damage02.name
en: HE Howitzer Shells Mk2
sl_SI: VE izstrelki za havbico tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Damage03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Damage03.name
en: HE Howitzer Shells Mk3
sl_SI: VE izstrelki za havbico tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Damage01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Damage01.name
en: HE Howitzer Shells
sl_SI: VE izstrelki za havbico

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Damage02.name
en: HE Mini-Rockets Mk2
sl_SI: VE mini-rakete tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Damage03.name
en: HE Mini-Rockets Mk3
sl_SI: VE mini-rakete tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Damage01.name
en: HE Mini-Rockets
sl_SI: VE mini-rakete

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Damage02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Damage02.name
en: HE Mortar Shells Mk2
sl_SI: VE izstrelki za možnar tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Damage03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Damage03.name
en: HE Mortar Shells Mk3
sl_SI: VE izstrelki za možnar tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Damage01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Damage01.name
en: HE Mortar Shells
sl_SI: VE izstrelki za možnar

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Damage02.name
en: HE Rockets Mk2
sl_SI: VE rakete tip 2

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Damage03.name
en: HE Rockets Mk3
sl_SI: VE rakete tip 3

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Damage01.name
en: HE Rockets
sl_SI: VE rakete

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.SK-Mantis-VTOL-HBB.name
en: Heap Bomb Bay Mantis VTOL
sl_SI: Predel za Veop bombe Bogomolka NVP

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.SK-Retre-VTOL-HBB.name
en: Heap Bomb Bay Retribution VTOL
sl_SI: Predel za Veop bombe Kazen NVP

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Bomb02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Bomb02.name
en: HEAP Bomb Bay
sl_SI: Predel za VEOP bombe

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Damage05.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Damage05.name
en: HEAP Howitzer Shells Mk2
sl_SI: VEOP izstrelki za havbico tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Damage06.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Damage06.name
en: HEAP Howitzer Shells Mk3
sl_SI: VEOP izstrelki za havbico tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Damage04.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Damage04.name
en: HEAP Howitzer Shells
sl_SI: VEOP izstrelki za havbico

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Damage05.name
en: HEAP Mini-Rockets Mk2
sl_SI: VEOP mini-rakete tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Damage06.name
en: HEAP Mini-Rockets Mk3
sl_SI: VEOP mini-rakete tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Damage04.name
en: HEAP Mini-Rockets
sl_SI: VEOP mini-rakete

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Damage05.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Damage05.name
en: HEAP Mortar Shells Mk2
sl_SI: VEOP izstrelki za možnar tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Damage06.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Damage06.name
en: HEAP Mortar Shells Mk3
sl_SI: VEOP izstrelki za možnar tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Damage04.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Damage04.name
en: HEAP Mortar Shells
sl_SI: VEOP izstrelki za možnar

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage02.name
en: HEAT Cannon Shells Mk2
sl_SI: VEPT topovske izstrelki tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage03.name
en: HEAT Cannon Shells Mk3
sl_SI: VEPT topovske izstrelki tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage01.name
en: HEAT Cannon Shells
sl_SI: VEPT topovske izstrelki

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-RocketSlow-Damage02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Damage05.name
en: HEAT Rocket Warhead Mk2
sl_SI: VEPT bojna glava rakete tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-RocketSlow-Damage03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Damage06.name
en: HEAT Rocket Warhead Mk3
sl_SI: VEPT bojna glava rakete tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-RocketSlow-Damage01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Damage04.name
en: HEAT Rocket Warhead
sl_SI: VEPT bojna glava rakete

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_RK_HvAT.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_RK_HvAT.text[1]
en: Heavy anti-tank rocket
sl_SI: Težka protitankovska raketa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body12.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body12.name
en: Heavy Body - Mantis
sl_SI: Težko telo - Bogomolka

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body11.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body11.name
en: Heavy Body - Python
sl_SI: Težko telo - Piton

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body09.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body09.name
en: Heavy Body - Tiger
sl_SI: Težko telo - Tiger

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body10.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body10.name
en: Heavy Body - Vengeance
sl_SI: Težko telo - Maščevanje

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body13.name
en: Heavy Body - Wyvern
sl_SI: Težko telo - Krilata kača

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B11.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B11.text[1]
en: Heavy body increases armor and body points
sl_SI: Težko telo poveča oklep in telesne točke

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.Cobra-Hover-HC.name
en: Heavy Cannon Cobra Hover
sl_SI: Težki top Kobra Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.CobraHvyCnTrks.name data/mp/stats/templates.json: $.CobraHvyCnTrks.name
en: Heavy Cannon Cobra Tracks
sl_SI: Težki top Kobra Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CN3MK1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_CN3MK1.text[1]
en: Heavy Cannon firing 120 mm rounds
sl_SI: Težki top strelja 120 mm naboje

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower04.name data/base/stats/structure.json: $.WallTower04.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower04.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower04.name
en: Heavy Cannon Hardpoint
sl_SI: Nosilec s težkim topom

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.MantisTrkHC.name
en: Heavy Cannon Mantis Tracks
sl_SI: Težki top Bogomolka Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Python-Hover-HC.name
en: Heavy Cannon Python Hover
sl_SI: Težki top Piton Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.PythonHvyCnTrks.name data/mp/stats/templates.json: $.A-Python-Trk-HC.name data/mp/stats/templates.json: $.P0PythonHvyCnTrks.name ... + 2 refs
en: Heavy Cannon Python Tracks
sl_SI: Težki top Piton Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.H-Scorp-Trk-HC.name
en: Heavy Cannon Scorpion Tracks
sl_SI: Težki top Škorpijon Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Tiger-Trk-HC.name
en: Heavy Cannon Tiger Tracks
sl_SI: Težki top Tiger Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon3Mk1.name data/base/stats/weapons.json: $.Cannon375mmMk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon3Mk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cannon375mmMk1.name
en: Heavy Cannon
sl_SI: Težki top

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Flame2.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Flame2.name
en: Heavy Flamer - Inferno
sl_SI: Težki metalec ognja - Ognjeni pekel

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.CyborgCannon.name data/mp/stats/weapons.json: $.CyborgCannon.name
en: Heavy Gunner
sl_SI: Težki puškar

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-HvyHowitzer.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-HvyHowitzer.name
en: Heavy Howitzer - Ground Shaker
sl_SI: Težka havbica - Stresalec tal

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-HeavyLas.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-HeavyLaser.name
en: Heavy Laser Emplacement
sl_SI: Ploščad s težkim laserjem

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.TigerHvLaserTracks.name
en: Heavy Laser Tiger Tracks
sl_SI: Težki laser Tiger Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.WyvernHvLaserTracks.name
en: Heavy Laser Wyvern Tracks
sl_SI: Težki laser Krilata kača Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-HvyLaser.name data/mp/stats/weapons.json: $.HeavyLaser.name
en: Heavy Laser
sl_SI: Težki laser

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.CobraHMGHalfTrack.name data/base/stats/templates.json: $.P0CobraHvyMGHtrack.name data/mp/stats/templates.json: $.CobraHMGHalfTrack.name data/mp/stats/templates.json: $.P0CobraHvyMGHtrack.name
en: Heavy Machinegun Cobra Half-tracks
sl_SI: Težka strojnica Kobra Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Cobra-Hover-HMG.name
en: Heavy Machinegun Cobra Hover
sl_SI: Težka strojnica Kobra Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Cobra-Trk-HMG.name data/mp/stats/templates.json: $.CobraHMGTracks.name
en: Heavy Machinegun Cobra Tracks
sl_SI: Težka strojnica Kobra Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Cobra-Wheels-HMG.name
en: Heavy Machinegun Cobra Wheels
sl_SI: Težka strojnica Kobra Kolesa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower01.name data/base/stats/structure.json: $.WallTower01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower01.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower01.name
en: Heavy Machinegun Hardpoint
sl_SI: Nosilec s težko strojnico

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.ScorpHTrackHMG.name
en: Heavy Machinegun Scorpion Half Tracks
sl_SI: Težka strojnica Škorpijon Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.ScorpTrkHMG.name
en: Heavy Machinegun Scorpion Tracks
sl_SI: Težka strojnica Škorpijon Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.ViperHMGHalftrack.name data/mp/stats/templates.json: $.ViperHMGHalftrack.name
en: Heavy Machinegun Viper Half-tracks
sl_SI: Težka strojnica Gad Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.ViperHMGTracks.name data/mp/stats/templates.json: $.A-Viper-Trk-HMG.name data/mp/stats/templates.json: $.ViperHMGTracks.name
en: Heavy Machinegun Viper Tracks
sl_SI: Težka strojnica Gad Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Viper-Wheels-HMG.name data/mp/stats/templates.json: $.ViperHMGWheels.name
en: Heavy Machinegun Viper Wheels
sl_SI: Težka strojnica Gad Kolesa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG3Mk1.name data/base/stats/weapons.json: $.MG3Mk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG3Mk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.MG3Mk1.name
en: Heavy Machinegun
sl_SI: Težka strojnica

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar02Hvy.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar02Hvy.name
en: Heavy Mortar - Bombard
sl_SI: Težki možnar - bombardir

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL3.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL3.text[1]
en: Heavy rail gun firing large kinetic energy darts
sl_SI: Težka tirna puška strelja velika kinetično-energijske puščice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.ScorpHRepairHover.name
en: Heavy Repair Scorpion Hover
sl_SI: Težka popravila Škorpijon Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.CobraHRepairHover.name
en: Heavy Repair Turret Cobra Hover
sl_SI: Kupola za težka popravila Kobra Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Super-Rocket.name data/mp/stats/structure.json: $.X-Super-Rocket.name data/mp/stats/weapons.json: $.RocketSuper.name
en: Heavy Rocket Bastion
sl_SI: Branik s težko raketo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_HvSAM1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_HvSAM1.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_MS_SAM2WT.text[1]
en: Heavy surface-to-air missile
sl_SI: Težki izstrelek zemlja-zrak

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.Heavywepslab.name
en: Heavyweaponslab
sl_SI: Delavnica za težko orožje

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/propulsion.json: $.Helicopter.name
en: Helicopter
sl_SI: Helikopter

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Howitzer03-Rot.name data/mp/stats/weapons.json: $.Howitzer03-Rot.name
en: Hellstorm
sl_SI: Peklenski vihar

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-RocketSlow-Damage05.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Damage08.name
en: HESH Rocket Warhead Mk2
sl_SI: VEZG raketna bojna glava tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-RocketSlow-Damage06.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Damage09.name
en: HESH Rocket Warhead Mk3
sl_SI: VEZG raketna bojna glava tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-RocketSlow-Damage04.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Damage07.name
en: HESH Rocket Warhead
sl_SI: VEZG raketna bojna glava

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Energy-Damage02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Energy-Damage02.name
en: Hi-Energy Laser Emitter Mk2
sl_SI: Visokoenergijski laserski oddajnik tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Energy-Damage03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Energy-Damage03.name
en: Hi-Energy Laser Emitter Mk3
sl_SI: Visokoenergijski laserski oddajnik tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Energy-Damage01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Energy-Damage01.name
en: Hi-Energy Laser Emitter
sl_SI: Visokoenergijski laserski oddajnik

note: TRANSLATORS: data/mp/challenges/hidebehind.json: $.challenge.name
en: Hide Behind Me
sl_SI: Skrij se za mene

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_MAT10.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_MAT10.text[1]
en: High Density Base Structure Materials
sl_SI: Snovi baznih zgradb z visoko gostoto

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_CN_D1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_CN_D1.text[1]
en: High Explosive Anti-Tank Cannon Shells
sl_SI: Visokoeksplozivni protitankovski topovski izstrelki

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_SRK_D1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_SRK_D1.text[1]
en: High Explosive Anti-Tank warhead
sl_SI: Visokoeksplozivna protitankovska bojna glava

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_RK_D4.text[1]
en: High Explosive Anti-Tank warheads
sl_SI: Visokoeksplozivne protitankovske bojne glave

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_AAD4.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_AAD4.text[1]
en: High Explosive Armor Piercing Flak
sl_SI: Visokoeksplozivni oklepnoprebojni flak

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_HOWD4.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_HOWD4.text[1]
en: High Explosive Armor Piercing Shells
sl_SI: Visokoeksplozivni oklepnoprebojni izstrelki

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_MART.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_MART.text[1]
en: High explosive artillery missile
sl_SI: Visokoeksplozivni topniški izstrelek

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_HART.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_HART.text[1]
en: High explosive heavy artillery missile
sl_SI: Visokoeksplozivni težki topniški izstrelek

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_RK_HVAT1.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_RK_HVAT1.text[1]
en: High explosive shaped charge missile
sl_SI: Visokoeksplozivni izstrelek z oblikovanim polnilom

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Armor-Heat05.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Armor-Heat05.name
en: High Intensity Thermal Armor Mk2
sl_SI: Visokointenzivni toplotni oklep tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Armor-Heat06.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Armor-Heat06.name
en: High Intensity Thermal Armor Mk3
sl_SI: Visokointenzivni toplotni oklep tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Armor-Heat04.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Armor-Heat04.name
en: High Intensity Thermal Armor
sl_SI: Visokointenzivni toplotni oklep

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_B09.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_B09.text[3]
en: High power costs and slow to produce
sl_SI: Visoke porabe moči in počasna izdelava

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-Damage02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-Damage02.name
en: High Temperature Flamer Gel Mk2
sl_SI: Visokotemperaturni gel za metalec ognja tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-Damage03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-Damage03.name
en: High Temperature Flamer Gel Mk3
sl_SI: Visokotemperaturni gel za metalec ognja tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-Damage01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-Damage01.name
en: High Temperature Flamer Gel
sl_SI: Visokotemperaturni gel za metalec ognja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_DF_WU7.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_DF_WU7.text[1]
en: High tensile concrete-plastic composite
sl_SI: Visokoraztezna betonsko-plastična zmes

note: TRANSLATORS: data/mp/multiplay/skirmish/nb_hover.json: $.AI.name
en: Hover AI
sl_SI: Zračna blazina UI

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.hover02.name
en: Hover II
sl_SI: Zračna blazina II

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.hover03.name
en: Hover III
sl_SI: Zračna blazina III

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Prop-Hover.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Prop-Hover.name
en: Hover Propulsion
sl_SI: Pogon z zračno blazino

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.hover01.name data/mp/stats/propulsion.json: $.hover01.name
en: Hover
sl_SI: Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HOWAC1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_HOWAC3.text[2]
en: Howitzer accuracy +10%
sl_SI: Natančnost havbice +10%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-ROF02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-ROF02.name
en: Howitzer Autoloader Mk2
sl_SI: Samopolnilec havbice tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-ROF03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-ROF03.name
en: Howitzer Autoloader Mk3
sl_SI: Samopolnilec havbice tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-ROF01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-ROF01.name
en: Howitzer Autoloader
sl_SI: Samopolnilec havbice

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HOWD1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_HOWD4.text[2]
en: Howitzer damage +25%
sl_SI: Škoda havbice +25%

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-ROF04.name
en: Howitzer Fast Loader
sl_SI: Hiter polnilec havbice

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_HOWRF1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_HOWRF4.text[2]
en: Howitzer reload time -10%
sl_SI: Čas ponovne polnitve havbice -10%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-HowitzerMk1.name data/base/stats/weapons.json: $.Howitzer105Mk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-HowitzerMk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.Howitzer105Mk1.name
en: Howitzer
sl_SI: Havbica

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-AASite-QuadMg1.name data/base/stats/structure.json: $.AASite-QuadMg1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-AASite-QuadMg1.name data/mp/stats/structure.json: $.AASite-QuadMg1.name
en: Hurricane AA Site
sl_SI: PZ mesto s Hurikanom

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun03.name data/base/stats/weapons.json: $.QuadMg1AAGun.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun03.name data/mp/stats/weapons.json: $.QuadMg1AAGun.name
en: Hurricane AA Turret
sl_SI: PZ kupola s Hurikanom

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.BarbHUT.name
en: Hut
sl_SI: Koliba

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage08.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage08.name
en: HVAPFSDS Cannon Rounds Mk2
sl_SI: VHOPKUOO topovski naboji tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage09.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage09.name
en: HVAPFSDS Cannon Rounds Mk3
sl_SI: VHOPKUOO topovski naboji tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage07.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon-Damage07.name
en: HVAPFSDS Cannon Rounds
sl_SI: VHOPKUOO topovski naboji

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-ROF03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-ROF03.name
en: Hyper Fire Chaingun Upgrade
sl_SI: Nadgradnja hiperstrelne verižne puške

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-Emplacement-HPVcannon.name data/base/stats/structure.json: $.Emplacement-HPVcannon.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Emplacement-HPVcannon.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-HPVcannon.name
en: Hyper Velocity Cannon Emplacement
sl_SI: Ploščad s Hiper-hitrostnim topom

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower-HPVcannon.name data/base/stats/structure.json: $.WallTower-HPVcannon.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower-HPVcannon.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower-HPVcannon.name
en: Hyper Velocity Cannon Hardpoint
sl_SI: Nosilec s Hiper-hitrostnim topom

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.PythonHoverHVC.name
en: Hyper Velocity Cannon Python Hover
sl_SI: Hiper-hitrostni top Piton Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.P0cam3PyHPVcanTrk.name
en: Hyper Velocity Cannon Python Tracks
sl_SI: Hiper-hitrostni top Piton Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon4AMk1.name data/base/stats/weapons.json: $.Cannon4AUTOMk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon4AMk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cannon4AUTOMk1.name
en: Hyper Velocity Cannon
sl_SI: Hiper-hitrostni top

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_LASSAT.text[2]
en: Immense damage infliction capability
sl_SI: Sposobnost zadajanja ogromne škode

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_D1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_D1.text[1]
en: Improved armor-piercing dart
sl_SI: Izboljšana oklepno-prebojna puščica

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Bomb-Damage02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Bomb-Damage02.name
en: Improved Bomb Warhead
sl_SI: Izboljšana bombna bojna glava

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_LASROF1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_LASROF1.text[1]
en: Improved Energizer reduces laser recharge time
sl_SI: Izboljšan napajalnik zmanjša čas ponovnega polnjenja laserja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_ENGIN1.text[1] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_ENGIN2.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_ENGIN1.text[1] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_ENGIN2.text[1]
en: Improved Engineering Techniques
sl_SI: Izboljšane inženirske tehnike

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-Engineering02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-Engineering02.name
en: Improved Engineering
sl_SI: Izboljšana strojegradnja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_CBSU2.text[1] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSU2.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_CBSU3.text[1] ... + 3 refs
en: Improved fire detection systems
sl_SI: Izboljšani sistemi zaznave streljanja

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade02.name
en: Improved Hardcrete Mk2
sl_SI: Izboljšan trdobeton tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade03.name
en: Improved Hardcrete Mk3
sl_SI: Izboljšan trdobeton tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade01.name
en: Improved Hardcrete
sl_SI: Izboljšan trdobeton

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_M_D1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_M_D1.text[1]
en: Improved high explosive shells
sl_SI: Izboljšani visokoeksplozivni izstrelki

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Energy-Accuracy01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Energy-Accuracy01.name
en: Improved Laser Focusing
sl_SI: Izboljšano osredotočanje laserja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_RESU2.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_RESU3.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_RESU4.text[1] ... + 2 refs
en: Improved NEXUS resistance circuitry
sl_SI: Izboljšano NEXUS-odporno tokokrožje

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_POWMD1.text[1] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_POWU1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_POWU2.text[0] ... + 3 refs
en: Improved Power Generator Performance
sl_SI: Izboljšano delovanje generatorja moči

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-RocketSlow-Accuracy01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Accuracy02.name
en: Improved Rocket Wire Guidance
sl_SI: Izboljšano žično vodenje rakete

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_SENSO1.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SENSO1.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_S_WS.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_S_WST.text[3]
en: Improved sensor range
sl_SI: Izboljšan domet senzorja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_D1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_D1.text[1]
en: Improved shaped charge warhead
sl_SI: Izboljšana bojna glava z oblikovanim polnilom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VS2.text[1] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VS2.text[1]
en: Improved target recognition systems
sl_SI: Izboljšani sistemi spoznavanja tarče

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU2.text[1]
en: Improved Thermal Emissions detection
sl_SI: Izboljšana zaznava toplotnih izpustov

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_DF_WU1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_DF_WU1.text[1]
en: Improved Titanium-reinforced concrete
sl_SI: Izboljšan titansko-okrepljen beton

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_BDMG2.text[1] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_W_BDMG2.text[1]
en: Improved trinitramine explosive formula
sl_SI: Izboljšana eksplozivna formula trinitramin

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_LASD1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_LASD1.text[1]
en: Improvement in laser emission density
sl_SI: Izboljšanje v gostoti laserskega izpusta

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_LASAC1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_LASAC1.text[1]
en: Improvement in laser optics reduces light dispersal
sl_SI: Izboljšanje v laserski optiki zmanjša razpršitev svetlobe

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Howitzer-Incendiary.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-Howitzer-Incendiary.name
en: Incendiary Howitzer Emplacement
sl_SI: Ploščad z zažigalno havbico

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_EMP_INH.text[1]
en: Incendiary howitzer emplacement
sl_SI: Ploščad z zažigalno havbico

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_INH.text[1]
en: Incendiary Howitzer may be assigned to a sensor
sl_SI: Zažigalna havbica se lahko dodeli senzorju

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Incendiary.name data/mp/stats/weapons.json: $.Howitzer-Incendiary.name
en: Incendiary Howitzer
sl_SI: Zažigalna havbica

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-MortarPit-Incendiary.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-MortarPit-Incendiary.name
en: Incendiary Mortar Pit
sl_SI: Vkop z zažigalnim možnarjem

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Incendiary.name data/mp/stats/weapons.json: $.Mortar-Incendiary.name
en: Incendiary Mortar
sl_SI: Zažigalni možnar

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_ROF1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_ROF1.text[1]
en: Increased gauss output speeds up reload time
sl_SI: Povečan donos gaussov pohitri čas ponovnega polnjenja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_DF_WU1.text[2]
en: Increases Armour and Body Points
sl_SI: Poveča oklep in telesne točke

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CNAC1.text[2] data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_CNAC2.text[2]
en: Increases Cannon accuracy
sl_SI: Poveča natančnost topa

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_CN_D1.text[2] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CN_D4.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_CN_D7.text[2]
en: Increases Cannon damage
sl_SI: Poveča škodo topa

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_CN_ROF1.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_CN_ROF4.text[2]
en: Increases Cannon ROF
sl_SI: Poveča HS topa

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_ENGIN1.text[2] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_ENGIN2.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ENGIN3.text[2]
en: Increases construction speed
sl_SI: Poveča hitrost gradnje

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_FL_ROF1.text[2]
en: Increases Flamer ROF
sl_SI: Poveča HS metalca ognja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_LASAC1.text[2]
en: Increases Laser accuracy
sl_SI: Poveča natančnost laserja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_LASD1.text[2]
en: Increases Laser damage
sl_SI: Poveča škodo laserja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_LASROF1.text[2]
en: Increases Laser ROF
sl_SI: Poveča HS laserja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_AC1.text[2]
en: Increases Mini-Rocket accuracy
sl_SI: Poveča natančnost mini-raket

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_ROF1.text[2]
en: Increases Mini-Rockets ROF
sl_SI: Poveča HS mini-raket

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_AC1.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_AC2.text[2]
en: Increases Missile accuracy
sl_SI: Izboljša natančnost izstrelkov

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_D1.text[2]
en: Increases Missile damage
sl_SI: Poveča škodo izstrelkov

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_ROF1.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_SMS_ROF1.text[2]
en: Increases Missile ROF
sl_SI: Poveča HS izstrelka

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_M_AC1.text[2] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_M_AC2.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_M_AC3.text[2]
en: Increases Mortar accuracy
sl_SI: Poveča natančnost možnarja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_M_ROF1.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_M_ROF4.text[2]
en: Increases Mortar ROF
sl_SI: Poveča HS možnarja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_AC1.text[2]
en: Increases Rail Gun accuracy
sl_SI: Poveča natančnost tirne puške

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_D1.text[2]
en: Increases Rail Gun damage
sl_SI: Poveča škodo tirne puške

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_ROF1.text[2]
en: Increases Rail Gun ROF
sl_SI: Poveča HS tirne puške

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_SRK_AC1.text[2] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_SRK_AC2.text[2] data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_SRK_AC3.text[2]
en: Increases Rocket accuracy
sl_SI: Poveča natančnost rakete

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_SRK_ROF1.text[2] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_SRK_ROF4.text[2]
en: Increases Rocket ROF
sl_SI: Poveča HS rakete

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.Indirectlab.name
en: Indirectweaponslab
sl_SI: Delavnica za nedirektno orožje

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B08.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B08.text[1]
en: Inferior armor and body points to Cobra
sl_SI: Slabši oklep in telesne točke kot pri Kobri

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B04.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B04.text[1]
en: Inferior armor and body points to Viper
sl_SI: Slabši oklep in telesne točke kot pri Gadu

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-HvyFlamer.name data/mp/stats/structure.json: $.Tower-Projector.name
en: Inferno Bunker
sl_SI: Bunker z Ognjenim peklom

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.CobraInfernoHTracks.name
en: Inferno Cobra Half-Tracks
sl_SI: Ognjeni pekel Kobra Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.CobraInfernoHover.name
en: Inferno Cobra Hover
sl_SI: Ognjeni pekel Kobra Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-HvyFlamer.name data/base/stats/structure.json: $.Tower-Projector.name
en: Inferno Emplacement
sl_SI: Namestitev z Ognjenim peklom

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.WallTower-Projector.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower-Projector.name
en: Inferno Hardpoint
sl_SI: Nosilec z Ognjenim peklom

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.PythonHoverInferno.name
en: Inferno Python Hover
sl_SI: Ognjeni pekel Piton Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Flame2.name data/mp/stats/weapons.json: $.Flame2.name
en: Inferno
sl_SI: Ognjeni pekel

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_RESU1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_RESU1.text[2]
en: Intruder parasite isolated
sl_SI: Vdorni parazit osamljen

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_EN10.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_EN10.text[1]
en: Ionizing Turbine Engine
sl_SI: Motor z ionizirajočo turbino

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/structure.json: $.ECM1PylonMk1.name
en: Jammer Tower
sl_SI: Motilni stolp

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/ecm.json: $.ECM1TurretMk1.name
en: Jammer Turret
sl_SI: Motilna kupola

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.BabaJeep.name data/mp/stats/templates.json: $.BabaJeep.name
en: Jeep
sl_SI: Džip

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CY_JP1.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CY_JP1.text[3]
en: Jump Cyborgs can now be researched
sl_SI: Zdaj je možna raziskava skakalnih kiborgov

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_STW1.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_S_UP.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_S_WS.text[2] ... + 2 refs
en: Keeps map areas under constant surveillance
sl_SI: Ohranja območja zemljevida pod stalnim nadzorom

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_MET1.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_MET4.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_MET10.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_MET7.text[2]
en: Kinetic armor +30%, body points +30%
sl_SI: Kinetični oklep +30%, telesne točke +30%

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_CYMET4.text[2]
en: Kinetic Armor +35%, and Body Points +35%
sl_SI: Kinetični oklep +35% in telesne točke +35%

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_CYMET1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CYMET10.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CYMET7.text[2]
en: Kinetic Armor +35%, Body Points +35%
sl_SI: Kinetični oklep +35%, telesne točke +35%

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYMET10.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_MET10.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CYMET10.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_MET10.text[1]
en: Laminated alloys bonded with energy-deflecting optic bundles
sl_SI: Večslojne zlitine vezane z energijo-odbijajočimi optičnimi zavitki

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket01-LtAT.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket01-LtAT.name
en: Lancer AT Rocket
sl_SI: PT raketa suličar

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-Pillbox06.name data/base/stats/structure.json: $.PillBox6.name data/mp/stats/structure.json: $.PillBox6.name
en: Lancer Bunker
sl_SI: Bunker s Suličarjem

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.CobraLtA-Thalftrack.name data/base/stats/templates.json: $.P0CobraLtATRktHtrack.name data/mp/stats/templates.json: $.CobraLtA-Thalftrack.name data/mp/stats/templates.json: $.P0CobraLtATRktHtrack.name
en: Lancer Cobra Half-tracks
sl_SI: Suličar Kobra Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.CobraTrkLancer.name
en: Lancer Cobra Tracks
sl_SI: Suličar Kobra Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Wpn-Rocket.name data/base/stats/templates.json: $.Cyb-Rocket-GROUND.name data/base/stats/templates.json: $.CyborgRkt01Ground.name ... + 2 refs
en: Lancer Cyborg
sl_SI: Kiborg Suličar

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower06.name data/base/stats/structure.json: $.WallTower06.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower06.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower06.name
en: Lancer Hardpoint
sl_SI: Nosilec s suličarjem

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Mantis-Trk-Lancer.name
en: Lancer Mantis Tracks
sl_SI: Suličar Bogomolka Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Python-Trk-Lancer.name
en: Lancer Python Tracks
sl_SI: Suličar Piton Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.H-Scorp-Trk-Lancer.name
en: Lancer Scorpion Tracks
sl_SI: Suličar Škorpijon Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.H-Scorp-VTOL-Lancer.name
en: Lancer Scorpion VTOL
sl_SI: Suličar Škorpijon NVP

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.ViperTrkLancer.name
en: Lancer Viper Tracks
sl_SI: Suličar Gad Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.ViperLtA-Twheels.name data/mp/stats/templates.json: $.ViperLtA-Twheels.name
en: Lancer Viper Wheels
sl_SI: Suličar Gad Kolesa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Rocket-LtA-T.name data/mp/stats/weapons.json: $.Rocket-LtA-T.name
en: Lancer
sl_SI: Suličar

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_B14.text[0]
en: Large Super Heavy Body
sl_SI: Veliko super težko telo

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Laser01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Laser01.name
en: Laser - Flashlight
sl_SI: Laser - svetilka

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_AALAS.text[0]
en: Laser AA Gun Available
sl_SI: Laserska PZ puška na voljo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_LASAC1.text[2]
en: Laser accuracy +10%
sl_SI: Natančnost laserja +10%

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_LASD1.text[2]
en: Laser damage +25%
sl_SI: Škoda laserja +25%

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_CNAC2.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_CNAC2.text[1]
en: Laser designator paints and guides rounds to the target
sl_SI: Laserski označevalec obarva in vodi naboje do tarče

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_LASROF1.text[2]
en: Laser reload time -15%
sl_SI: Čas ponovne polnitve laserja -10%

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-LasSat.name data/mp/stats/structure.json: $.A0LasSatCommand.name data/mp/stats/weapons.json: $.LasSat.name
en: Laser Satellite Command Post
sl_SI: Poveljniška postaja laserskega satelita

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_LASAC1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_LASD1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_LASROF1.text[0] ... + 3 refs
en: Laser Upgrade
sl_SI: Nadgradnja laserja

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.Laseropticslab.name
en: Laseropticslab
sl_SI: Delavnica za lasersko optiko

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CYMET1.text[1] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_MET1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_CYMET1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_MET1.text[1]
en: Layered composite alloys and energy-absorbing fibres
sl_SI: Slojne sestavljene zlitine in energijo-vsrkajoča vlakna

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B12.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B12.text[1]
en: Less armor and body points than Python
sl_SI: Manj oklepa in telesnih točk kot pri Pitonu

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body04.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body04.name
en: Light Body - Bug
sl_SI: Lahko telo - Hrošč

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body02.name
en: Light Body - Leopard
sl_SI: Lahko telo - Leopard

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body03.name
en: Light Body - Retaliation
sl_SI: Lahko telo - Povračilo

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body01.name
en: Light Body - Viper
sl_SI: Lahko telo - Gad

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B01.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B01.text[1]
en: Light body vulnerable to heavy weapons
sl_SI: Lahko telo, ranljivo proti težkim orožjem

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-Pillbox04.name data/base/stats/structure.json: $.PillBox4.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Pillbox04.name data/mp/stats/structure.json: $.PillBox4.name
en: Light Cannon Bunker
sl_SI: Bunker z lahkim topom

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.CobraLtCnTrks.name data/mp/stats/templates.json: $.CobraLtCnTrks.name
en: Light Cannon Cobra Tracks
sl_SI: Lahki top Kobra Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CN1MK1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_CN1MK1.text[1]
en: Light Cannon firing 40mm rounds
sl_SI: Lahki top strelja 40mm naboje

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower02.name data/base/stats/structure.json: $.WallTower02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower02.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower02.name
en: Light Cannon Hardpoint
sl_SI: Nosilec z lahkim topom

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.PythonLtCnTrks.name data/mp/stats/templates.json: $.PythonLtCnTrks.name
en: Light Cannon Python Tracks
sl_SI: Lahki top Piton Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.ViperLtCannonHTracks.name
en: Light Cannon Viper Half-tracks
sl_SI: Gad z lahkim topom in polgosenicami

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.ViperLtCannonTracks.name data/mp/stats/templates.json: $.ViperLtCannonTracks.name
en: Light Cannon Viper Tracks
sl_SI: Lahki top Gad Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.ViperLtCannonWheels.name data/mp/stats/templates.json: $.ViperLtCannonWheels.name
en: Light Cannon Viper Wheels
sl_SI: Lahki top Gad Kolesa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon1Mk1.name data/base/stats/weapons.json: $.Cannon1Mk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon1Mk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cannon1Mk1.name
en: Light Cannon
sl_SI: Lahki top

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.LookOutTower.name data/mp/stats/structure.json: $.LookOutTower.name
en: Look-Out Tower
sl_SI: Razgledni stolp

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B01.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B01.text[3]
en: Low power cost and low production times
sl_SI: Majhna poraba moči in kratki časi izdelave

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_BDMG3.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_D1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_BDMG3.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_D1.text[1]
en: Low yield thermonuclear warhead
sl_SI: Toplotnojedrska bojna glava z nizkim izkoristkom

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.MG1-Pillbox.name data/mp/stats/weapons.json: $.MG1-Pillbox.name
en: Machinegun Bunker
sl_SI: Bunker s strojnico

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_MG_D1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_MG_D2.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_MG_D5.text[2] ... + 2 refs
en: Machinegun damage +25%
sl_SI: Škoda strojnice +25%

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_MG_ROF1.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_MG_ROF2.text[2] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_W_MG_ROF3.text[2]
en: Machinegun reload time -15%
sl_SI: Čas ponovne polnitve strojnice -15%

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.ViperLtMGHalfTracks.name
en: Machinegun Viper Half-Tracks
sl_SI: Strojnica Gad Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Viper-Trk-MG.name
en: Machinegun Viper Tracks
sl_SI: Strojnica Gad Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.CyborgChaingun.name data/mp/stats/weapons.json: $.CyborgChaingun.name
en: Machinegunner
sl_SI: Strojničar

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_SENSO1.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SENSO1.text[2]
en: Makes excellent scout vehicle
sl_SI: Naredi odlično izvidniško vozilo

note: TRANSLATORS: data/base/stats/body.json: $.Body12SUP.name data/mp/stats/body.json: $.Body12SUP.name
en: Mantis
sl_SI: Bogomolka

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-MassDriver.name data/mp/stats/structure.json: $.X-Super-MassDriver.name
en: Mass Driver Fortress
sl_SI: Množična poganjalna trdnjava

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/weapons.json: $.MassDriver.name
en: Mass Driver
sl_SI: Množični poganjač

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_B14.text[1]
en: Maximum armor and body points
sl_SI: Maksimalni oklep in telesne točke

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SUE1.text[3]
en: May be assigned to follow units
sl_SI: Se lahko dodeli za sledenje enotam

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_MORTA1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_MORTA1.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_IMORT.text[1]
en: May be targeted directly or assigned to a sensor turret or tower
sl_SI: Lahko se usmeri neposredno ali se dodeli senzorski kupoli ali stolpu

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_VF.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_VF.text[3]
en: May be upgraded using factory modules
sl_SI: Se lahko nadgradi z uporabo tovarniških modulov

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_CYS_MCH.text[1]
en: Mechanic with repair ability
sl_SI: Mehanik s sposobnostjo popravil

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body05.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body05.name
en: Medium Body - Cobra
sl_SI: Srednje težko telo - Kobra

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body06.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body06.name
en: Medium Body - Panther
sl_SI: Srednje težko telo - Panter

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body07.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body07.name
en: Medium Body - Retribution
sl_SI: Srednje težko telo - Kazen

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body08.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body08.name
en: Medium Body - Scorpion
sl_SI: Srednje težko telo - Škorpijon

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B05.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B05.text[1]
en: Medium body increases armor and body points
sl_SI: Srednje telo poveča oklep in telesne točke

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.CobraMedCnHTrks.name
en: Medium Cannon Cobra Half Track
sl_SI: Srednji top Kobra Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Cobra-Hover-MC.name
en: Medium Cannon Cobra Hover
sl_SI: Srednji top Kobra Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.CobraMedCnTrks.name data/mp/stats/templates.json: $.CobraMedCnTrks.name data/mp/stats/templates.json: $.P0CobraMedCnTrks.name
en: Medium Cannon Cobra Tracks
sl_SI: Srednji top Kobra Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_CN2MK1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_CN2MK1.text[1]
en: Medium Cannon firing 76mm rounds
sl_SI: Srednji top strelja 76mm naboje

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower03.name data/base/stats/structure.json: $.WallTower03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower03.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower03.name
en: Medium Cannon Hardpoint
sl_SI: Nosilec s srednje težkim topom

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Python-Hover-MC.name
en: Medium Cannon Python Hover
sl_SI: Srednji top Piton Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.PythonMedCnTrks.name data/mp/stats/templates.json: $.PythonMedCanTracks.name data/mp/stats/templates.json: $.PythonMedCnTrks.name
en: Medium Cannon Python Tracks
sl_SI: Srednji top Piton Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Scorp-Hover-MC.name
en: Medium Cannon Scorpion Hover
sl_SI: Srednji top Škorpijon Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Scorp-Trk-MC.name
en: Medium Cannon Scorpion Tracks
sl_SI: Srednji top Škorpijon Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.ViperMedCnTrks.name data/mp/stats/templates.json: $.ViperMedCnTrks.name
en: Medium Cannon Viper Tracks
sl_SI: Srednji top Gad Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon2Mk1.name data/base/stats/weapons.json: $.Cannon2A-TMk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon2Mk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cannon2A-TMk1.name
en: Medium Cannon
sl_SI: Srednji top

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_B13.text[0]
en: Medium Super Heavy Body
sl_SI: Srednje veliko super težko telo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_EMP_MRL.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_EMP_MRL.text[1]
en: Mini-rocket armored strongpoint
sl_SI: Oklepna odporna točka z mini-raketo

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.CobraMRLHalftrack.name
en: Mini-Rocket Array Cobra Half-tracks
sl_SI: Mini-raketni razpored Kobra Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.CobraMRLTracks.name
en: Mini-Rocket Array Cobra Tracks
sl_SI: Mini-raketni razpored Kobra Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.ViperMRLHalfTracks.name
en: Mini-Rocket Array Viper Half Track
sl_SI: Mini-raketni razpored Gad Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.ViperMRLWheels.name
en: Mini-Rocket Array Viper Wheels
sl_SI: Mini-raketni razpored Gad Kolesa

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket02-MRL.name data/mp/stats/weapons.json: $.Rocket-MRL.name
en: Mini-Rocket Array
sl_SI: Mini-raketni razpored

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.CobraMRLHalftrack.name
en: Mini-Rocket Artillery Cobra Half-tracks
sl_SI: Mini-raketno topništvo Kobra Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.ViperMRLWheels.name
en: Mini-Rocket Artillery Viper Wheels
sl_SI: Mini-raketno topništvo Gad Kolesa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket02-MRL.name data/base/stats/weapons.json: $.Rocket-MRL.name
en: Mini-Rocket Artillery
sl_SI: Mini-raketno topništvo

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-MRL.name data/base/stats/structure.json: $.Emplacement-MRL-pit.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-MRL.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-MRL-pit.name
en: Mini-Rocket Battery
sl_SI: Mini-raketna baterija

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.CobraPODHTracks.name
en: Mini-Rocket Cobra Half-Tracks
sl_SI: Mini-raketa Kobra Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.CobraPODTracks.name
en: Mini-Rocket Cobra Tracks
sl_SI: Mini-raketa Kobra Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-Tower06.name data/base/stats/structure.json: $.GuardTower6.name
en: Mini-Rocket Guard Tower
sl_SI: Stražni stolp z mini-raketo

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket05-MiniPod.name data/base/stats/weapons.json: $.Rocket-Pod.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket05-MiniPod.name data/mp/stats/weapons.json: $.Rocket-Pod.name
en: Mini-Rocket Pod
sl_SI: Metalec mini-raket

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Tower06.name data/mp/stats/structure.json: $.GuardTower6.name
en: Mini-Rocket Tower
sl_SI: Stolp z mini-raketo

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.ViperPODHalfTracks.name
en: Mini-Rocket Viper Half Track
sl_SI: Mini-raketa Gad Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.ViperPODWheels.name data/mp/stats/templates.json: $.ViperPODWheels.name
en: Mini-Rocket Viper Wheels
sl_SI: Mini-raketa Gad Kolesa

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_AC1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_AC2.text[2]
en: Missile accuracy +10%
sl_SI: Natančnost izstrelkov +10%

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_AC2.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_AC2.text[1]
en: Missile actively seeks and homes on targets
sl_SI: Izstrelek dejavno išče in se usmerja na tarčo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_D1.text[2]
en: Missile damage +25%
sl_SI: Škoda izstrelkov +25%

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Super-Missile.name data/mp/stats/structure.json: $.X-Super-Missile.name data/mp/stats/weapons.json: $.MissileSuper.name
en: Missile Fortress
sl_SI: Izstrelniška trdnjava

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_ROF1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_SMS_ROF1.text[2]
en: Missile reload time -15%
sl_SI: Čas ponovnega polnjenja izstrelkov -15%

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_AC1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_AC2.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_D1.text[0] ... + 7 refs
en: Missile Upgrade
sl_SI: Nadgradnja izstrelka

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_ROF1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_ROF1.text[1]
en: Missiles detect and lock-on to targets while loading
sl_SI: Izstrelki zaznajo in se usmerijo v tarče med polnjenjem

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-MobileRepairTurret01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-MobileRepairTurret01.name
en: Mobile Repair Turret
sl_SI: Premična kupola za popravila

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B10.text[1] data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_B09.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B10.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_B09.text[1]
en: More armor and body points than Python
sl_SI: Več oklepa in telesnih točk kot pri Pitonu

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_B13.text[1]
en: More armor and body points than Vengeance
sl_SI: Več oklepa in telesnih točk kot pri Maščevanju

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_M_AC1.text[2] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_W_M_AC2.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_M_AC3.text[2]
en: Mortar accuracy +10%
sl_SI: Natančnost možnarja +10%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-ROF02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-ROF02.name
en: Mortar Autoloader Mk2
sl_SI: Samopolnilec možnarja tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-ROF03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-ROF03.name
en: Mortar Autoloader Mk3
sl_SI: Samopolnilecmožnarja tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-ROF01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-ROF01.name
en: Mortar Autoloader
sl_SI: Samopolnilec možnarja

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.CobraMortarHalfTrack.name data/mp/stats/templates.json: $.CobraMortarHalfTrack.name
en: Mortar Cobra Half-tracks
sl_SI: Možnar Kobra Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_M_D1.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_M_D4.text[2]
en: Mortar damage +25%
sl_SI: Škoda možnarja +25%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-ROF04.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-ROF04.name
en: Mortar Fast Loader
sl_SI: Hiter polnilec možnarja

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-MortarPit.name data/base/stats/structure.json: $.Emplacement-MortarPit01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-MortarPit.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-MortarPit01.name
en: Mortar Pit
sl_SI: Vkop z možnarjem

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_M_ROF1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_M_ROF4.text[2]
en: Mortar reload time -10%
sl_SI: Čas ponovne polnitve možnarja -10%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Acc01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Acc01.name
en: Mortar Targeting Computer
sl_SI: Računalnik za ciljanje možnarja

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar01Lt.name data/base/stats/weapons.json: $.Mortar1Mk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar01Lt.name data/mp/stats/weapons.json: $.Mortar1Mk1.name
en: Mortar
sl_SI: Možnar

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Body14.name
en: Multi Turret Body - Dragon
sl_SI: Telo z večimi kupolami - Zmaj

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_MG4.text[1] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_W_MG4.text[1]
en: Multi-barrel, rapid-fire machinegun
sl_SI: Mnogocevna brzostrelna strojnica

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.Nanolab.name
en: Nanolab
sl_SI: Nanodelavnica

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_LASSAT.text[3]
en: Narrow area of effect
sl_SI: Ozko območje vpliva

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Retrib-Trk-Needle.name
en: Needle Gun Retribution Tracks
sl_SI: Iglična puška Kazen Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Tiger-Trk-Needle.name
en: Needle Gun Tiger Tracks
sl_SI: Iglična puška Tiger Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-GuardTower-Rail1.name data/base/stats/structure.json: $.GuardTower-Rail1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-GuardTower-Rail1.name data/mp/stats/structure.json: $.GuardTower-Rail1.name
en: Needle Gun Tower
sl_SI: Stolp z iglično puško

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Veng-Trk-Needle.name
en: Needle Gun Vengeance Tracks
sl_SI: Iglična puška Maščevanje Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-RailGun01.name data/base/stats/weapons.json: $.RailGun1Mk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-RailGun01.name data/mp/stats/weapons.json: $.RailGun1Mk1.name
en: Needle Gun
sl_SI: Iglična puška

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Wpn-Rail1.name data/base/stats/templates.json: $.Cyb-Rail1-GROUND.name data/mp/stats/templates.json: $.Cyb-Rail1-GROUND.name data/mp/stats/templates.json: $.MP-Cyb-Needle-GRD.name
en: Needle Gunner Cyborg
sl_SI: Kiborg Iglični puškar

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade08.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade08.name
en: Neural Synapse Research Brain Mk2
sl_SI: Raziskovalni možgani z nevronskimi sinapsami tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade09.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade09.name
en: Neural Synapse Research Brain Mk3
sl_SI: Raziskovalni možgani z nevronskimi sinapsami tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RU7.text[1] data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade07.name data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RU7.text[1] data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade07.name
en: Neural Synapse Research Brain
sl_SI: Raziskovalni možgani z nevronskimi sinapsami

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_LASSAT.text[0]
en: New Advanced Weapon Available
sl_SI: Novo napredno orožje na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_HART.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_MART.text[0] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_HART.text[0] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_MART.text[0]
en: New Artillery Missile Turret Available
sl_SI: Nova kupola s topniškim izstrelkom na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RFU1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RFU1.text[1]
en: New automated repair techniques
sl_SI: Nove tehnike samodejnih popravil

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_REPAI1.text[0] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_CR1.text[0] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY1.text[0] ... + 7 refs
en: New Base Structure Available
sl_SI: Nova bazna zgradba na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_C_CT1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_C_CT1.text[1]
en: New battlefield computer system
sl_SI: Nov bojiščni računalniški sistem

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_DF_HCW1.text[0] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_DF_HCW1.text[0] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_DF_HCW2.text[0]
en: New Construction Options Available
sl_SI: Nove gradbene možnosti na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CY_JP1.text[0] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CY_JP1.text[0]
en: New Cyborg Research Available
sl_SI: Nova kiborška raziskava na voljo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_RC.text[0]
en: New Electronic Technology Discovered
sl_SI: Nova elektronska tehnologija odkrita

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_LAS1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_LAS2.text[0] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_LAS1.text[0] ... + 2 refs
en: New Laser Weapon Available
sl_SI: Novo lasersko orožje na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_ASM_AT.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_ASM_BB.text[0] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_ASM_AT.text[0] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_ASM_BB.text[0]
en: New Missile Turret Available
sl_SI: Nov stolp z izstrelki na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B12.text[0] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B12.text[0]
en: New Paradigm Heavy Body
sl_SI: Težko telo Nove Paradigme

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B04.text[0] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B04.text[0]
en: New Paradigm Light Body
sl_SI: Lahko telo Nove Paradigme

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B08.text[0] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B08.text[0]
en: New Paradigm Medium body
sl_SI: Srednje telo Nove Paradigme

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_P_V2.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_P_V3.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_P_V2.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_P_V3.text[1]
en: New power efficient propulsion
sl_SI: Nov pogon z učinkovito porabo moči

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_POWU1.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_POWU2.text[1]
en: New Power Generation Technology
sl_SI: Nova tehnologija proizvodnje moči

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_P_V1.text[0] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_P_V1.text[0]
en: New Propulsion Available for Design
sl_SI: Nov pogon na voljo za načrt

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_HALFT1.text[0] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_TRACK1.text[0] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_P_H1.text[0] ... + 5 refs
en: New Propulsion Available
sl_SI: Nov pogon na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL2.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL3.text[0] ... + 3 refs
en: New Rail Gun Available
sl_SI: Nova tirna puška na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_REPAI1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_REPAI1.text[1]
en: New Repair Facility Repairs Damaged Units
sl_SI: Nova stavba za popravila popravlja poškodovane enote

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ACYB.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ADEF.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ASTRUC.text[0] ... + 6 refs
en: New Repair Technology Discovered
sl_SI: Odkrita nova tehnologija popravil

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_C_SL1.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_C_SL1.text[3]
en: New research options available
sl_SI: Nove raziskovalne možnosti na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_MP1.text[0] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_RK_HvAT.text[0] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_RK_IDF.text[0] ... + 9 refs
en: New Rocket Available
sl_SI: Nova raketa na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_HvSAM1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_LtSAM1.text[0] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_HvSAM1.text[0] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_LtSAM1.text[0]
en: New SAM Turret Available
sl_SI: Nova RZZ kupola na voljo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_S_WST.text[0]
en: New System Available
sl_SI: Nov sistem na voljo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SUE1.text[0]
en: New Systems Sensor Available
sl_SI: Nov sistemski senzor na voljo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_S_UP.text[0] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_S_WS.text[0]
en: New Systems Structure Available
sl_SI: Nova sistemska zgradba na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSTW1.text[0] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VSTW1.text[0] data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_CBSTW1.text[0] ... + 6 refs
en: New Systems Tower Available
sl_SI: Nov sistemski stolp na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_C_CT1.text[0] data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_SY_CBSTU1.text[0] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_C_CT1.text[0] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_SY_CBSTU1.text[0]
en: New Systems Turret Available for Design
sl_SI: Nova sistemska kupola na voljo za načrt

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_SENSO1.text[0] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SENSO1.text[0]
en: New Systems Turret Available For Design
sl_SI: Nova sistemska kupola na voljo za načrt

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU1.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU1.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SUE1.text[1]
en: New Thermal Emissions detection
sl_SI: Nova zaznava toplotnih izpustov

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_BMB6.text[0]
en: New VTOL Missile Launcher
sl_SI: Nov NVP izstreljevalec izstrelkov

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.NEXUSCWall.name data/mp/stats/structure.json: $.NEXUSCWall.name
en: NEXUS CWall
sl_SI: NEXUS-ov kzid

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B10.text[0] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B10.text[0]
en: NEXUS Heavy Body
sl_SI: Težko telo NEXUS-a

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_RESU1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_RESU1.text[1]
en: NEXUS Intruder Program analyzed
sl_SI: Vdorni program NEXUS analiziran

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-Resistance.name
en: NEXUS Intruder Program
sl_SI: Vdorni program NEXUS

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B03.text[0] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B03.text[0]
en: NEXUS Light Body
sl_SI: Lahko telo NEXUS-a

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-SpyTower.name data/mp/stats/structure.json: $.Sys-SpyTower.name
en: Nexus Link Tower
sl_SI: Stolp z Nexus-ovo povezavo

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-SpyTurret.name data/mp/stats/weapons.json: $.SpyTurret01.name
en: Nexus Link Turret
sl_SI: Kupola z Nexus-ovo povezavo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B07.text[0] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B07.text[0]
en: NEXUS Medium Body
sl_SI: Srednje telo NEXUS-a

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.NX-ANTI-SATSite.name data/mp/stats/structure.json: $.NX-ANTI-SATSite.name
en: Nexus Missile Silo
sl_SI: Nexus izstrelitveni silos

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-Resistance-Upgrade02.name
en: NEXUS Resistance Circuits Mk2
sl_SI: NEXUS-ovi uporni tokokrogi tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-Resistance-Upgrade03.name
en: NEXUS Resistance Circuits Mk3
sl_SI: NEXUS-ovi uporni tokokrogi tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-Resistance-Upgrade01.name
en: NEXUS Resistance Circuits
sl_SI: NEXUS-ovi uporni tokokrogi

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.NEXUSWall.name data/mp/stats/structure.json: $.NEXUSWall.name
en: NEXUS Wall
sl_SI: NEXUS-ov zid

note: TRANSLATORS: data/mp/challenges/noplace.json: $.challenge.name
en: No Place To Hide
sl_SI: Ni prostora za skritje

note: TRANSLATORS: data/mp/multiplay/skirmish/bonecrusher.json: $.AI.tip
en: Non-Cheating. Hard. Fun. Crush!
sl_SI: Ne goljufa. Težek. Zabaven. Zdrobi!

note: TRANSLATORS: data/mp/multiplay/skirmish/nb_generic.json: $.AI.name
en: NullBot
sl_SI: NičBot

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SUE1.text[2]
en: Objects become difficult to locate near it
sl_SI: V bližini postanejo predmeti težki za locirati

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0ResourceExtractor.name data/mp/stats/structure.json: $.A0ResourceExtractor.name
en: Oil Derrick
sl_SI: Naftna vrtina

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.OilDrum.name
en: Oil Drum
sl_SI: Sod nafte

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.OilResource.name
en: Oil Resource
sl_SI: Vir nafte

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_AC1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_AC1.text[1]
en: On-board computer predicts target movement
sl_SI: Krovni računalnik predvideva gibanje tarče

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ACYB.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_AVEH.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ACYB.text[2] ... + 2 refs
en: On-board diagnostic and repair systems
sl_SI: Krovni diagnostični in popravilni sistemi

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_RC.text[2]
en: On-board resistance circuit systems
sl_SI: Krovni sistemi upornega tokokroga

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_REPAI1.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_REPAI1.text[3]
en: Or select the Repair Facility as a unit's target
sl_SI: Ali izberite stavbo za popravila kot tarčo enote

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_SY_CBSTU1.text[2] data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_CBSTW1.text[2] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_SY_CBSTU1.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_CBSTW1.text[2]
en: Orders assigned indirect fire units to fire at the enemy batteries
sl_SI: Ukaže dodeljenim enotam z nedirektnim streljanjem, naj streljajo na sovražne baterije

note: TRANSLATORS: data/base/ruleset.json: $.name
en: Original Campaign
sl_SI: Originalna kampanja

note: TRANSLATORS: data/mp/ruleset.json: $.name
en: Original Skirmish
sl_SI: Originalni spopad

note: TRANSLATORS: data/base/stats/body.json: $.Body6SUPP.name data/mp/stats/body.json: $.Body6SUPP.name
en: Panther
sl_SI: Panter

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-RotMor.name data/base/stats/structure.json: $.Emplacement-RotMor.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-RotMor.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-RotMor.name
en: Pepperpot Pit
sl_SI: Vkop s Poprnico

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Mortar3ROTARYMk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.Mortar3ROTARYMk1.name
en: Pepperpot
sl_SI: Poprnica

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.SK-Mantis-VTOL-PBB.name
en: Phosphor Bomb Bay Mantis VTOL
sl_SI: Predel za fosforne bombe Bogomolka NVP

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Bomb03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Bomb03.name
en: Phosphor Bomb Bay
sl_SI: Predel za fosforne bombe

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.BabaPickUp.name data/mp/stats/templates.json: $.BabaPickUp.name
en: Pick-Up Truck
sl_SI: Poltovornjak

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade08.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade08.name
en: Plascrete Mk2
sl_SI: Plasbeton tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade09.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade09.name
en: Plascrete Mk3
sl_SI: Plasbeton tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade07.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade07.name
en: Plascrete
sl_SI: Plasbeton

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-PlasmaCannon.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-PlasmaCannon.name
en: Plasma Cannon Emplacement
sl_SI: Ploščad s plazma topom

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_EMP_PLASCAN.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_PLASCAN.text[1]
en: Plasma Cannon firing plasma
sl_SI: Plazma top strelja plazmo

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.WyvernPlasmaCTracks.name
en: Plasma Cannon Wyvern Tracks
sl_SI: Plazma top Krilata kača Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-PlasmaCannon.name data/mp/stats/weapons.json: $.Laser4-PlasmaCannon.name
en: Plasma Cannon
sl_SI: Plazma top

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Bomb05.name
en: Plasmite Bomb
sl_SI: Plazmitna bomba

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_PLFL.text[1]
en: Plasmite Flame-thrower
sl_SI: Plazmitni metalec plamenov

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-PlasmiteFlamer.name data/mp/stats/structure.json: $.Plasmite-flamer-bunker.name
en: Plasmite Flamer Bunker
sl_SI: Bunker s plazmitnim plamenometalcem

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Plasmite-Flamer.name data/mp/stats/weapons.json: $.PlasmiteFlamer.name
en: Plasmite Flamer
sl_SI: Plazmitni metalec ognja

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.SK-Retre-VTOL-Plasmite.name
en: Plasmite Retribution VTOL
sl_SI: Plazmit Kazen NVP

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade11.name
en: Plasteel Mk2
sl_SI: Plasjeklo tip 2

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade12.name
en: Plasteel Mk3
sl_SI: Plasjeklo tip 3

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade10.name
en: Plasteel
sl_SI: Plasjeklo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B08.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B08.text[3]
en: Power cost and production time similar to Cobra
sl_SI: Poraba moči in čas izdelave podobna kot pri Kobri

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B04.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B04.text[3]
en: Power cost and production time similar to Viper
sl_SI: Poraba moči in čas izdelave podobna kot pri Gadu

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B12.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B12.text[3]
en: Power cost and production time the same as Python
sl_SI: Poraba moči in čas izdelave enaka kot pri Pitonu

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0PowerGenerator.name data/mp/stats/structure.json: $.A0PowerGenerator.name
en: Power Generator
sl_SI: Generator moči

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_POWMD1.text[0] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_POWMD1.text[0]
en: Power Module Available
sl_SI: Modul za moč na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-PowerModuleMk1.name data/base/stats/structure.json: $.A0PowMod1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-PowerModuleMk1.name data/mp/stats/structure.json: $.A0PowMod1.name
en: Power Module
sl_SI: Modul za moč

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_POWU1.text[2]
en: Power output +25%
sl_SI: Proizvodnja moči +25%

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_POWU2.text[2]
en: Power output +30%
sl_SI: Proizvodnja moči +30%

note: TRANSLATORS: data/base/messages/messages.json: $.MSG2.text[0]
en: Power Research Completed
sl_SI: Raziskava moči dokončana

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_EMP_CANT.text[1]
en: Powerful Electronic magnetic pulse weapon
sl_SI: Močno elektronsko magnetno sunkovno orožje

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.Powlab.name
en: Powerlab
sl_SI: Delavnica za moč

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY1.text[2]
en: Produces Cyborgs
sl_SI: Izdeluje kiborge

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B11.text[0] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B11.text[0]
en: Project Heavy Body
sl_SI: Težko telo Projekta

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B01.text[0] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B01.text[0]
en: Project Light Body
sl_SI: Lahko telo Projekta

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B05.text[0] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B05.text[0]
en: Project Medium Body
sl_SI: Srednje telo Projekta

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_FL_D1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_FL_D1.text[1]
en: Propylene Oxide gel treated to burn at higher temperatures
sl_SI: Propilenski oksidni gel obdelan za gorenje v višjih temperaturah

note: TRANSLATORS: data/mp/multiplay/skirmish/semperfi.json: $.AI.tip
en: Prototypical AI focusing on rockets/missiles
sl_SI: Prototipska UI, osredotočena na rakete/izstrelke

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-PulseLas.name data/base/stats/structure.json: $.Emplacement-PulseLaser.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-PulseLaser.name
en: Pulse Laser Emplacement
sl_SI: Ploščad s pulznim laserjem

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower-PulseLas.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower-PulseLas.name
en: Pulse Laser Hardpoint
sl_SI: Nosilec s pulznim laserjem

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.LeopardHoverPulseLas.name
en: Pulse Laser Leopard Hover
sl_SI: Pulzni laser Leopard Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Mantis-Trk-Pulse.name
en: Pulse Laser Mantis Tracks
sl_SI: Pulzni laser Bogomolka Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.PantherHoverPulseLas.name
en: Pulse Laser Panther Hover
sl_SI: Pulzni laser Panter Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.PythonPulseTracks.name
en: Pulse Laser Python Tracks
sl_SI: Pulzni laser Piton Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.TigerHoverPulseLas.name
en: Pulse Laser Tiger Hover
sl_SI: Pulzni laser Tiger Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.TigerPulseTracks.name
en: Pulse Laser Tiger Tracks
sl_SI: Pulzni laser Tiger Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-PulseLas.name data/mp/stats/structure.json: $.GuardTower-BeamLas.name
en: Pulse Laser Tower
sl_SI: Stolp s pulznim laserjem

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.WyvernPulseTracks.name
en: Pulse Laser Wyvern Tracks
sl_SI: Pulzni laser Krilata kača Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Laser02.name data/base/stats/weapons.json: $.Laser2PULSEMk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Laser02.name data/mp/stats/weapons.json: $.Laser2PULSEMk1.name
en: Pulse Laser
sl_SI: Pulzni laser

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.P0PythonHvyCnTrks.name
en: Python Heavy Cannon Tracks
sl_SI: Piton Težki top Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/body.json: $.Body11ABT.name data/mp/stats/body.json: $.Body11ABT.name
en: Python
sl_SI: Piton

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_SMS_ROF1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_SMS_ROF1.text[1]
en: Racked missile dispensers allow for fast reloading
sl_SI: Poličasti razdeljevalci izstrelkov vračunajo hitro ponovno polnjenje

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_RDST1.text[2]
en: Radar detector detects enemy sensors
sl_SI: Radarski detektor odkriva sovražne senzorje

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/structure.json: $.Sys-RadarDetector01.name
en: Radar Detector Tower
sl_SI: Radarski zaznavni stolp

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-RadarDetector01.name data/mp/stats/sensor.json: $.RadarDetector.name
en: Radar Detector
sl_SI: Radarski zaznavalec

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_AC1.text[2]
en: Rail Gun accuracy +10%
sl_SI: Natančnost tirne puške +10%

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_D1.text[2]
en: Rail Gun damage +25%
sl_SI: Škoda tirne puške +25%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-Rail2.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Rail2.name
en: Rail Gun Emplacement
sl_SI: Ploščad s tirno puško

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL2.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL2.text[1]
en: Rail gun firing armor-piercing darts
sl_SI: Tirna puška strelja oklepno-prebojne puščice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower-Rail2.name data/base/stats/structure.json: $.WallTower-Rail2.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower-Rail2.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower-Rail2.name
en: Rail Gun Hardpoint
sl_SI: Nosilec s tirno puško

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Mantis-Trk-Rail.name
en: Rail Gun Mantis Tracks
sl_SI: Tirna puška Bogomolka Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_ROF1.text[2]
en: Rail Gun reload time -15%
sl_SI: Čas ponovnega polnjenja tirne puške -15%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rail-ROF02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rail-ROF02.name
en: Rail Gun ROF Mk2
sl_SI: HS tirne puške tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rail-ROF03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rail-ROF03.name
en: Rail Gun ROF Mk3
sl_SI: HS tirne puške tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rail-ROF01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rail-ROF01.name
en: Rail Gun ROF
sl_SI: HS tirne puške

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.TigerHoverRailGun.name
en: Rail Gun Tiger Hover
sl_SI: Tirna puška Tiger Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_AC1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_D1.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL_ROF1.text[0] ... + 3 refs
en: Rail Gun Upgrade
sl_SI: Nadgradnja tirne puške

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-RailGun02.name data/base/stats/weapons.json: $.RailGun2Mk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-RailGun02.name data/mp/stats/weapons.json: $.RailGun2Mk1.name
en: Rail Gun
sl_SI: Tirna puška

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rail-Accuracy01.name
en: Rail Target Prediction Computer
sl_SI: Računalnik za predvidevanje tirne tarče

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.Emplacement-Rail2.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-Rail2.name
en: Railgun Emplacement
sl_SI: Ploščad s tirno puško

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-ROF02.name
en: Rapid Fire Chaingun Upgrade
sl_SI: Nadgradnja brzostrelne verižne puške

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-ROF02.name
en: Rapid Fire Chaingun
sl_SI: Brzostrelna verižna puška

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_RAIL1.text[1]
en: Rapid fire rail gun firing needle darts
sl_SI: Brzostrelna tirna puška strelja iglične puščice

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_VPU1.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VPU4.text[2]
en: Rearming speed +30%
sl_SI: Hitrost ponovne oborožitve +30%

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_RESU1.text[3] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_RESU2.text[2] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_RESU3.text[2] ... + 3 refs
en: Reduced chance of NEXUS take-over
sl_SI: Zmanjšana verjetnost NEXUS-ovega prevzema

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_VP.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_VP.text[1]
en: Refuels, rearms and repairs VTOLs
sl_SI: Napolni z gorivom, ponovno oboroži in popravi NVP-je

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Materials02.name
en: Reinforced Base Structure Materials Mk2
sl_SI: Okrepljene snovi baznih zgradb tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Materials03.name
en: Reinforced Base Structure Materials Mk3
sl_SI: Okrepljene snovi baznih zgradb tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_MAT1.text[1] data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Materials01.name data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_MAT1.text[1] data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Materials01.name
en: Reinforced Base Structure Materials
sl_SI: Okrepljene snovi baznih zgradb

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/ecm.json: $.RepairCentre.name
en: Repair Center Turret
sl_SI: Popravi srednjo kupolo

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.P0CobraRepairTrks.name
en: Repair Cobra Tracks
sl_SI: Popravilo Kobra Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-RepairFacility.name data/base/stats/structure.json: $.A0RepairCentre3.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-RepairFacility.name data/mp/stats/structure.json: $.A0RepairCentre3.name
en: Repair Facility
sl_SI: Stavba za popravila

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.ScorpRepairTrk.name
en: Repair Scorpion Tracks
sl_SI: Popravila Škorpijon Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RFU1.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RFU4.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RFU7.text[2]
en: Repair Speed +100%
sl_SI: Hitrost popravil +100%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.P0CobraRepairTrks.name data/mp/stats/templates.json: $.A-Rep-Cobra-Trk.name
en: Repair Turret Cobra Tracks
sl_SI: Kupola za popravila Kobra Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Rep-Mantis-Trk.name
en: Repair Turret Mantis Tracks
sl_SI: Kupola za popravila Bogomolka Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.ViperRepairHalftrack.name
en: Repair Turret Viper Half-track
sl_SI: Kupola za popravila Gad Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.ViperRepairHalftrack.name
en: Repair Turret Viper Half-tracks
sl_SI: Kupola za popravila Gad Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.ViperRepairWheels.name data/mp/stats/templates.json: $.ViperRepairWheels.name
en: Repair Turret Viper Wheels
sl_SI: Kupola za popravila Gad Kolesa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/repair.json: $.LightRepair1.name data/mp/stats/repair.json: $.LightRepair1.name
en: Repair Turret
sl_SI: Kupola za popravila

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_MG4.text[3] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_W_MG4.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_WT_TWINAGHP.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_WT_TWINAGUN.text[3]
en: Replaces all machineguns
sl_SI: Nadomesti vse strojnice

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYJ_LS1.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CYJ_LS1.text[3]
en: Requires cyborg factory to produce
sl_SI: Potrebuje tovarno kiborgov za izdelavo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_CYTRANS.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SUPERTRANS.text[3]
en: Requires heavy VTOL factory to produce
sl_SI: Potrebuje težko tovarno NVP za izdelavo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_ENGIN1.text[0] data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_ENGIN2.text[0] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ENGIN3.text[0] ... + 3 refs
en: Research Breakthrough Improves Construction Rates
sl_SI: Raziskovalni preboj izboljša hitrosti gradnje

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0ResearchFacility.name data/mp/stats/structure.json: $.A0ResearchFacility.name
en: Research Facility
sl_SI: Raziskovalna stavba

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY1.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FCY1.text[3]
en: Research makes additional Cyborgs available
sl_SI: Raziskava omogoči dodatne kiborge

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RM1.text[0] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RM1.text[0]
en: Research Module Available
sl_SI: Raziskovalni modul na voljo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RM1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RM1.text[1]
en: Research module expands research facilities
sl_SI: Raziskovalni modul razširi raziskovalne stavbe

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Module.name data/base/stats/structure.json: $.A0ResearchModule1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Module.name data/mp/stats/structure.json: $.A0ResearchModule1.name
en: Research Module
sl_SI: Raziskovalni modul

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RU1.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_ST_RU4.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_RU7.text[2]
en: Research speed +30%
sl_SI: Hitrost raziskav +30%

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RM1.text[2]
en: Research speed +85%
sl_SI: Hitrost raziskav +85%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/body.json: $.Body3MBT.name data/mp/stats/body.json: $.Body3MBT.name
en: Retaliation
sl_SI: Povračilo

note: TRANSLATORS: data/base/stats/body.json: $.Body7ABT.name data/mp/stats/body.json: $.Body7ABT.name
en: Retribution
sl_SI: Kazen

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-IDFRocket.name data/base/stats/structure.json: $.Emplacement-Rocket06-IDF.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-IDFRocket.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-Rocket06-IDF.name
en: Ripple Rocket Battery
sl_SI: Baterija z valovnimi raketami

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket06-IDF.name data/base/stats/weapons.json: $.Rocket-IDF.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket06-IDF.name data/mp/stats/weapons.json: $.Rocket-IDF.name
en: Ripple Rockets
sl_SI: Valovne rakete

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_MG_ROF3.text[1] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_W_MG_ROF3.text[1]
en: Robotic advances make new chaingun upgrade available
sl_SI: Robotski napredki dajejo na voljo novo nadgradnjo verižne puške

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Factory-Upgrade05.name
en: Robotic Factory Production Mk2
sl_SI: Robotska tovarniška izdelava tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Factory-Upgrade06.name
en: Robotic Factory Production Mk3
sl_SI: Robotska tovarniška izdelava tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Factory-Upgrade04.name
en: Robotic Factory Production
sl_SI: Robotska tovarniška izdelava

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_CN_ROF4.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_HOWRF4.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_M_ROF4.text[1] ... + 3 refs
en: Robotic loading system feeds rounds into breech
sl_SI: Robotski polnilni sistem polni naboje v ležišče

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Factory-Upgrade04.name
en: Robotic Manufacturing
sl_SI: Robotska izdelava

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-RprFac-Upgrade05.name
en: Robotic Repair Facility Upgrade Mk2
sl_SI: Nadgradnja robotska stavba za popravila tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-RprFac-Upgrade06.name
en: Robotic Repair Facility Upgrade Mk3
sl_SI: Nadgradnja robotska stavba za popravila tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-RprFac-Upgrade04.name
en: Robotic Repair Facility Upgrade
sl_SI: Nadgradnja robotska stavba za popravila

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-RprFac-Upgrade04.name
en: Robotic Repair Facility
sl_SI: Robotska stavba za popravila

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad-Upgrade05.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad-Upgrade05.name
en: Robotic VTOL Rearming Mk2
sl_SI: Robotska ponovna oborožitev NVP tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad-Upgrade06.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad-Upgrade06.name
en: Robotic VTOL Rearming Mk3
sl_SI: Robotska ponovna oborožitev NVP tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VPU4.text[1] data/base/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad-Upgrade04.name data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_ST_VPU4.text[1] data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad-Upgrade04.name
en: Robotic VTOL Rearming
sl_SI: Robotska ponovna oborožitev NVP

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_AC1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_SRK_AC1.text[2] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_SRK_AC2.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_SRK_AC3.text[2]
en: Rocket accuracy +10%
sl_SI: Natančnost raket +10%

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_RK_IDF.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_RK_IDF.text[1]
en: Rocket artillery; can be assigned to a sensor
sl_SI: Raketno topništvo; se lahko dodeli senzorju

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-RocketSlow-ROF02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-ROF02.name
en: Rocket Autoloader Mk2
sl_SI: Samopolnilec rakete tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-RocketSlow-ROF03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-ROF03.name
en: Rocket Autoloader Mk3
sl_SI: Samopolnilec rakete tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-RocketSlow-ROF01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-ROF01.name
en: Rocket Autoloader
sl_SI: Samopolnilec rakete

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.BarbarianRKBuggy.name data/mp/stats/templates.json: $.BarbarianRKBuggy.name
en: Rocket Buggy
sl_SI: Raketni bugi

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_D1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_SRK_D1.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_RK_D4.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_W_SRK_D4.text[2]
en: Rocket damage +25%
sl_SI: Škoda rakete +25%

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_SRK_AC3.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_SRK_AC3.text[1]
en: Rocket detects and locks on to engine emissions
sl_SI: Raketa zazna in se usmeri na izpuste motorja

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.BabaRKJeep.name data/mp/stats/templates.json: $.BabaRKJeep.name
en: Rocket Jeep
sl_SI: Raketni džip

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-RocketSlow-Accuracy02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-RocketSlow-Accuracy01.name
en: Rocket Laser Designator
sl_SI: Raketni laserski označevalec

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_RK_ROF1.text[2] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_SRK_ROF1.text[2]
en: Rocket reload time -15%
sl_SI: Čas ponovne polnitve raket -15%

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_SRK_AC2.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_SRK_AC2.text[1]
en: Rocket tracks the laser designator to the target
sl_SI: Raketa sledi laserskemu označevalcu do tarče

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer03-Rot.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer03-Rot.name
en: Rotary Howitzer - Hellstorm
sl_SI: Krožna havbica - peklenski vihar

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-RotMG.name data/mp/stats/structure.json: $.Pillbox-RotMG.name
en: Rotary MG Bunker
sl_SI: Krožni ST bunker

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar3.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar3.name
en: Rotary Mortar - Pepperpot
sl_SI: Krožni možnar - poprnica

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.Rotarywepslab.name
en: Rotaryweaponslab
sl_SI: Rotirniorožnilaboratorij

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.BarbTechRuin.name
en: Ruined Factory
sl_SI: Uničena tovarna

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_SAM1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_SAM1.text[1]
en: SAM site with Avenger missiles
sl_SI: Mesto RZZ z izstrelki Maščevalec

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_SAM2.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_EMP_SAM2.text[1]
en: SAM site with Vindicator missiles
sl_SI: Mesto RZZ z izstrelki Branilec

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0BaBaRocketPitAT.name data/mp/stats/structure.json: $.A0BaBaRocketPitAT.name
en: Scavenger AT-Rocket Pit
sl_SI: Mrhovinarski PT-raketni vkop

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0BaBaBunker.name data/mp/stats/structure.json: $.A0BaBaBunker.name
en: Scavenger Bunker
sl_SI: Mrhovinarski bunker

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0BabaCornerWall.name data/mp/stats/structure.json: $.A0BabaCornerWall.name
en: Scavenger CornerWall
sl_SI: Mrhovinarski kotni zid

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0BaBaFactory.name data/mp/stats/structure.json: $.A0BaBaFactory.name
en: Scavenger Factory
sl_SI: Mrhovinarska tovarna

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0BaBaFlameTower.name data/mp/stats/structure.json: $.A0BaBaFlameTower.name
en: Scavenger Flame Tower
sl_SI: Mrhovinarski plamenski stolp

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0BaBaGunTower.name data/mp/stats/structure.json: $.A0BaBaGunTower.name
en: Scavenger Gun Tower
sl_SI: Mrhovinarski strelni stolp

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0BaBaHorizontalWall.name data/mp/stats/structure.json: $.A0BaBaHorizontalWall.name
en: Scavenger Horizontal Wall
sl_SI: Mrhovinarski vodoravni zid

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0BaBaPowerGenerator.name data/mp/stats/structure.json: $.A0BaBaPowerGenerator.name
en: Scavenger Power Generator
sl_SI: Mrhovinarski generator moči

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.A0BaBaRocketPit.name data/mp/stats/structure.json: $.A0BaBaRocketPit.name
en: Scavenger Rocket Pit
sl_SI: Mrhovinarski raketni vkop

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.BaBaPeople.name data/mp/stats/templates.json: $.BaBaPeople.name
en: Scavenger
sl_SI: Mrhovinar

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.BabaBusCan.name data/mp/stats/templates.json: $.BabaBusCan.name
en: School Bus
sl_SI: Šolski avtobus

note: TRANSLATORS: data/base/stats/body.json: $.Body8MBT.name data/mp/stats/body.json: $.Body8MBT.name
en: Scorpion
sl_SI: Škorpijon

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Cyborg-Wpn-ATMiss.name data/base/stats/templates.json: $.Cyb-Atmiss-GROUND.name data/mp/stats/templates.json: $.Cyb-Atmiss-GROUND.name data/mp/stats/templates.json: $.MP-Cyb-ATmiss-GRD.name
en: Scourge Cyborg
sl_SI: Kiborg Poguba

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.Scourge-Mantis-H.name
en: Scourge Mantis Hover
sl_SI: Poguba Bogomolka Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.MantisScourgeTracks.name
en: Scourge Mantis Tracks
sl_SI: Poguba Bogomolka Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower-A-Tmiss.name data/base/stats/structure.json: $.WallTower-Atmiss.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower-A-Tmiss.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower-Atmiss.name
en: Scourge Missile Hardpoint
sl_SI: Nosilec z izstrelkom Poguba

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-GuardTower-ATMiss.name data/base/stats/structure.json: $.GuardTower-ATMiss.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-GuardTower-ATMiss.name data/mp/stats/structure.json: $.GuardTower-ATMiss.name
en: Scourge Missile Tower
sl_SI: Stolp z izstrelki Poguba

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.WyvernScourgeTracks.name
en: Scourge Missile Wyvern Tracks
sl_SI: Izstrelek Poguba Krilata kača Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile2A-T.name data/base/stats/weapons.json: $.Missile-A-T.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile2A-T.name data/mp/stats/weapons.json: $.Missile-A-T.name
en: Scourge Missile
sl_SI: Izstrelek Poguba

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.PythonScourgeTracks.name
en: Scourge Python Tracks
sl_SI: Poguba Piton Gosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.SK-Retal-VTOL-Scourge.name
en: Scourge Retaliation VTOL
sl_SI: Poguba Povračilo NVP

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-SpyTurret.name data/base/stats/weapons.json: $.SpyTurret01.name
en: Scrambler Turret
sl_SI: Kodirna kupola

note: TRANSLATORS: data/mp/multiplay/skirmish/nb_hover.json: $.AI.tip
en: Sea map AI, based on NullBot
sl_SI: UI za morske zemljevide, ki temelji na NullBot-u

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-Accuracy02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-Accuracy02.name
en: Search & Destroy Missiles
sl_SI: Izstrelki išči & uniči

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VSTU1.text[3] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VSTU1.text[3]
en: Select new targets to continue the VTOL strikes
sl_SI: Izberite nove tarče za nadaljevanje NVP udarov

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_M_AC3.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_M_AC3.text[1]
en: Self-guided rocket-powered shells
sl_SI: Samovodljivi izstrelki z raketnim pogonom

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Factory-Upgrade09.name
en: Self-Replicating Manufacturing
sl_SI: Samoreprodukcijska izdelava

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.CobraSensorHalftrack.name
en: Sensor Cobra Half-tracks
sl_SI: Senzor Kobra Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU3.text[2]
en: Sensor Range +10%
sl_SI: Domet senzorja +10%

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU2.text[2]
en: Sensor Range +15%
sl_SI: Domet senzorja +15%

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU1.text[2]
en: Sensor Range +25%
sl_SI: Domet senzorja +25%

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.CobraSensorHalftrack.name
en: Sensor Turret Cobra Half-tracks
sl_SI: Kobra s senzorsko kupolo in polgosenicami

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.ViperSensorWheels.name data/mp/stats/templates.json: $.ViperSensorWheels.name
en: Sensor Turret Viper Wheels
sl_SI: Senzorska kupola Gad Kolesa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-Sensor-Turret01.name data/base/stats/sensor.json: $.SensorTurret1Mk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-Sensor-Turret01.name data/mp/stats/sensor.json: $.SensorTurret1Mk1.name
en: Sensor Turret
sl_SI: Senzorska kupola

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-Sensor-Upgrade02.name
en: Sensor Upgrade Mk2
sl_SI: Nadgradnja senzorjev tip 2

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-Sensor-Upgrade03.name
en: Sensor Upgrade Mk3
sl_SI: Nadgradnja senzorjev tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-Sensor-Upgrade01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-Sensor-Upgrade01.name
en: Sensor Upgrade
sl_SI: Nadgradnja senzorjev

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU1.text[0] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU1.text[0] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU2.text[0] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SU3.text[0]
en: Sensors Improved
sl_SI: Senzorji izboljšani

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MdArtMissile.name data/mp/stats/weapons.json: $.Missile-MdArt.name
en: Seraph Missile Array
sl_SI: Raketni razpored Seraf

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-MdArtMissile.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-MdART-pit.name
en: Seraph Missile Battery
sl_SI: Baterija z izstrelki Seraf

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_W_M_AC2.text[1] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_W_M_AC2.text[1]
en: Shells detect and home to thermal heat signatures
sl_SI: Izstrelki zaznajo in se usmerijo k toplotnim oznakam

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_B13.text[2]
en: Slow moving Body
sl_SI: Počasi premikajoče se telo

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_B09.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_B09.text[2]
en: Slower than Python
sl_SI: Počasnejše kot Piton

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.WallCornerSmashed.name
en: Smashedcornerwall
sl_SI: Razbitzidnikot

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.WallSmashed.name
en: Smashedwall
sl_SI: Razbitzid

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_P_H1.text[2] data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_P_W1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_P_H1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_P_W1.text[2]
en: Speed: Fast
sl_SI: Hitrost: hitra

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_HALFT1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_HALFT1.text[2]
en: Speed: Medium
sl_SI: Hitrost: srednja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_TRACK1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_TRACK1.text[2]
en: Speed: Slow
sl_SI: Hitrost: počasna

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_P_V1.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_P_V1.text[2]
en: Speed: VTOL
sl_SI: Hitrost: NVP

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Accuracy02.name
en: Stabilized Mini-Rockets Mk2
sl_SI: Uravnotežene mini-rakete tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Accuracy01.name
en: Stabilized Mini-Rockets
sl_SI: Uravnotežene mini-rakete

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket-Accuracy01.name
en: Stabilized Rockets
sl_SI: Uravnotežene rakete

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ST1.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ST1.text[3]
en: Steals technology from enemies
sl_SI: Krade sovražnikovo tehnologijo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SPT.text[3]
en: Steals technology from structures and takes control of weapons
sl_SI: Krade tehnologijo iz zgradb in prevzame nadzor nad orožji

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_TOWER1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_TOWER1.text[1]
en: Steel tower with machinegun
sl_SI: Jekleni stolp s strojnico

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-AALaser.name data/mp/stats/weapons.json: $.AAGunLaser.name
en: Stormbringer AA Laser
sl_SI: PZ laser hudournik

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-AA-Laser.name data/mp/stats/structure.json: $.P0-AASite-Laser.name
en: Stormbringer Emplacement
sl_SI: Ploščad s hudournikom

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VSTW1.text[3] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VSTW1.text[3]
en: Strike mission continues until enemy destroyed or they retreat
sl_SI: Udarna misija se nadaljuje dokler niso sovražniki uničeni ali se umaknejo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_C_CT2.text[0] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_C_CT3.text[0] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_C_CT4.text[0]
en: Stronger Commander Turret Available for Design
sl_SI: Močnejša poveljniška kupola na voljo za načrt

note: TRANSLATORS: data/base/messages/messages.json: $.MSG1.text[0]
en: Structure Research Completed
sl_SI: Raziskava zgradbe dokončana

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Sunburst.name
en: Sunburst AA Rocket Array
sl_SI: Mini-raketni PZ razpored Sončni izbruh

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Sunburst.name data/mp/stats/structure.json: $.P0-AASite-Sunburst.name
en: Sunburst AA Site
sl_SI: PZ mesto s Sončnim izbruhom

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/weapons.json: $.Rocket-Sunburst.name
en: Sunburst AA
sl_SI: PZ Sončni izbruh

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SUPERTRANS.text[0]
en: Super Transport Available
sl_SI: Super prevoz na voljo

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/body.json: $.SuperTransportBody.name
en: Super Transport Body
sl_SI: Super prevozno telo

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-SuperTransport.name data/mp/stats/templates.json: $.SuperTransport.name
en: Super Transport
sl_SI: Super prevoz

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade05.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade05.name
en: Supercrete Mk2
sl_SI: Superbeton tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade06.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade06.name
en: Supercrete Mk3
sl_SI: Superbeton tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade04.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallUpgrade04.name
en: Supercrete
sl_SI: Superbeton

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_CYMET7.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_MET7.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CYMET7.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_MET7.text[1]
en: Superdense composite alloys and energy-absorbing fibres
sl_SI: Supergoste sestavljene zlitine in energijo-vsrkajoča vlakna

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals08.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals08.name
en: Superdense Composite Alloys Mk2
sl_SI: Supergoste sestavljene zlitine tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals09.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals09.name
en: Superdense Composite Alloys Mk3
sl_SI: Supergoste sestavljene zlitine tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals07.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Metals07.name
en: Superdense Composite Alloys
sl_SI: Supergoste sestavljene zlitine

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-Damage05.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-Damage05.name
en: Superhot Flamer Gel Mk2
sl_SI: Supervroči gel za metalec ognja tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-Damage06.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-Damage06.name
en: Superhot Flamer Gel Mk3
sl_SI: Supervroči gel za metalec ognja tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-Damage04.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Flamer-Damage04.name
en: Superhot Flamer Gel
sl_SI: Supervroči gel za metalec ognja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_LtSAM1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_W_MS_LtSAM1.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_MS_SAM1WT.text[1]
en: Surface-to-air missile
sl_SI: Izstrelek zemlja-zrak

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_C_SL1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_C_SL1.text[1]
en: Synaptic Link allows humans to interface directly with computers
sl_SI: Sinaptična povezava omogoča ljudem direktno povezavo z računalniki

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade02.name
en: Synaptic Link Data Analysis Mk2
sl_SI: Sinaptično povezana analiza podatkov tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade03.name
en: Synaptic Link Data Analysis Mk3
sl_SI: Sinaptično povezana analiza podatkov tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Research-Upgrade01.name
en: Synaptic Link Data Analysis
sl_SI: Sinaptično povezana analiza podatkov

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RU1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RU1.text[1]
en: Synaptic link data analysis
sl_SI: Sinaptično povezana analiza podatkov

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ST1.text[1] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ST1.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_SY_SPT.text[1]
en: Synaptic Link Scrambler technology
sl_SI: Tehnologija sinaptično povezanega kodirnika

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ACYB.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ADEF.text[1] data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_SY_ASTRUC.text[1] ... + 7 refs
en: Synaptic Link technology breakthrough
sl_SI: Preboj v tehnologiji sinaptične povezave

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Comp-SynapticLink.name
en: Synaptic Link
sl_SI: Sinaptična povezava

note: TRANSLATORS: data/base/messages/messages.json: $.MSG5.text[0]
en: Systems Research Completed
sl_SI: Sistemska raziskava dokončana

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-HvyA-Trocket.name data/base/stats/structure.json: $.Emplacement-HvyATrocket.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-HvyA-Trocket.name data/mp/stats/structure.json: $.Emplacement-HvyATrocket.name
en: Tank Killer Emplacement
sl_SI: Ploščad z morilcem tankov

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower-HvyA-Trocket.name data/base/stats/structure.json: $.WallTower-HvATrocket.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower-HvyA-Trocket.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower-HvATrocket.name
en: Tank Killer Hardpoint
sl_SI: Nosilec z morilcem tankov

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.TK-Mantis-H.name
en: Tank Killer Mantis Hover
sl_SI: Morilec tankov Bogomolka Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.MantisTKTracks.name
en: Tank Killer Mantis Tracks
sl_SI: Morilec tankov Bogomolka Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.P0cam3PyHvyATTrk.name data/mp/stats/templates.json: $.P0cam3PyHvyATTrk.name data/mp/stats/templates.json: $.PythonTKTracks.name
en: Tank Killer Python Tracks
sl_SI: Morilec tankov Piton Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket07-Tank-Killer.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Rocket07-Tank-Killer.name
en: Tank Killer Rocket
sl_SI: Raketa morilec tankov

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Veng-Trk-TK.name
en: Tank Killer Vengeance Tracks
sl_SI: Morilec tankov Maščevanje Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Rocket-HvyA-T.name data/mp/stats/weapons.json: $.Rocket-HvyA-T.name
en: Tank Killer
sl_SI: Morilec tankov

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-TankTrap01.name data/base/stats/structure.json: $.A0TankTrap.name data/base/stats/structure.json: $.TankTrapC.name ... + 3 refs
en: Tank Traps
sl_SI: Pasti za tanke

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Accuracy02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Accuracy02.name
en: Target Acquisition Artillery Shells Mk2
sl_SI: Topniški izstrelki s pridobivanjem tarč tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Accuracy01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Accuracy01.name
en: Target Acquisition Artillery Shells
sl_SI: Topniški izstrelki s pridobivanjem tarč

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Acc03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Acc03.name
en: Target Acquisition Mortar Shells
sl_SI: Možnarski izstrelki s pridobivanjem tarč

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Accuracy03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Howitzer-Accuracy03.name
en: Target Prediction Artillery Shells
sl_SI: Topniški izstrelki s predvidevanjem tarč

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Rail-Accuracy01.name
en: Target Prediction Computer
sl_SI: Računalnik za predvidevanje tarče

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-Accuracy01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-Accuracy01.name
en: Target Prediction Missiles
sl_SI: Izstrelki s predvidevanjem tarč

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages12.json: $.RES_W_M_AC1.text[1] data/mp/messages/resmessages12.json: $.RES_W_M_AC1.text[1]
en: Targeting systems compensate for distance and weather conditions
sl_SI: Merilni sistemi nadoknadijo za oddaljenost in vremenske razmere

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_VP.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_VP.text[3]
en: The VTOL returns to the selected pad for rearming
sl_SI: NVP se vrne na izbrano ploščad za ponovno oborožitev

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_CY_AH4.text[2]
en: Thermal Armor +35%
sl_SI: Toplotni oklep +35%

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_AH1.text[2]
en: Thermal armor +40%
sl_SI: Toplotni oklep +40%

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_AH4.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_AH7.text[2]
en: Thermal Armor +40%
sl_SI: Toplotni oklep +40%

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_CY_AH1.text[2]
en: Thermal Armor +45%
sl_SI: Toplotni oklep +45%

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Armor-Heat02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Armor-Heat02.name
en: Thermal Armor Mk2
sl_SI: Toplotni oklep tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Armor-Heat03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Armor-Heat03.name
en: Thermal Armor Mk3
sl_SI: Toplotni oklep tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Armor-Heat01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Armor-Heat01.name
en: Thermal Armor
sl_SI: Toplotni oklep

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Acc02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Mortar-Acc02.name
en: Thermal Imaging Mortar Shells
sl_SI: Možnarske izstrelki s toplotnim slikanjem

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-RocketSlow-Accuracy03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-RocketSlow-Accuracy02.name
en: Thermal Imaging Rockets
sl_SI: Rakete s toplotnim slikanjem

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Bomb04.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Bomb04.name
en: Thermite Bomb Bay
sl_SI: Predel za termitne bombe

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Energy-ROF02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Energy-ROF02.name
en: Thermopole Energizer Mk2
sl_SI: Spodbujevalnik termične palice tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Energy-ROF03.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Energy-ROF03.name
en: Thermopole Energizer Mk3
sl_SI: Spodbujevalnik termične palice tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Energy-ROF01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Energy-ROF01.name
en: Thermopole Energizer
sl_SI: Spodbujevalnik termične palice

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_DF_HCW1.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_DF_HCW1.text[1]
en: Titanium-reinforced concrete
sl_SI: Titansko-okrepljen beton

note: TRANSLATORS: data/mp/multiplay/skirmish/nb_turtle.json: $.AI.tip
en: Tower wars AI, based on NullBot
sl_SI: UI za stolpne vojne, ki temelji na NullBot-u

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Prop-Tracks.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Prop-Tracks.name
en: Tracked Propulsion
sl_SI: Gosenični pogon

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_W_SRK_AC1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_W_SRK_AC1.text[1]
en: Tracks and directs in-flight rocket to target
sl_SI: Spremlja in usmerja letečo raketo do tarče

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.tracked02.name
en: Tracks II
sl_SI: Gosenice II

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.tracked03.name
en: Tracks III
sl_SI: Gosenice III

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.tracked01.name data/mp/stats/propulsion.json: $.tracked01.name
en: Tracks
sl_SI: Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/body.json: $.TransporterBody.name data/mp/stats/body.json: $.TransporterBody.name
en: Transport Body
sl_SI: Prevozno telo

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.Transporter.name
en: Transport
sl_SI: Prevoz

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.BarbarianTrike.name data/mp/stats/templates.json: $.BarbarianTrike.name
en: Trike
sl_SI: Tricikel

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.CobraHoverTruck.name
en: Truck Cobra Hover
sl_SI: Tovornjak Kobra Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.MantisHoverTruck.name
en: Truck Mantis Hover
sl_SI: Tovornjak Bogomolka Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.ScorpHoverTruck.name
en: Truck Scorpion Hover
sl_SI: Tovornjak Škorpijon Zračna blazina

note: TRANSLATORS: data/base/stats/construction.json: $.Spade1Mk1.name data/base/stats/templates.json: $.ConstructionDroid.name data/base/stats/templates.json: $.ConstructorDroid.name ... + 5 refs
en: Truck
sl_SI: Tovornjak

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-Damage06.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-Damage06.name
en: Tungsten-Tipped MG Bullets Mk2
sl_SI: ST naboji s konico iz volframa tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-Damage07.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-Damage07.name
en: Tungsten-Tipped MG Bullets Mk3
sl_SI: ST naboji s konico iz volframa tip 3

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-Damage05.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG-Damage05.name
en: Tungsten-Tipped MG Bullets
sl_SI: ST naboji s konico iz volframa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine05.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine05.name
en: Turbo-Charged Engine Mk2
sl_SI: Turbo polnjen motor tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine06.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Engine06.name
en: Turbo-Charged Engine Mk3
sl_SI: Turbo polnjen motor tip 3

note: TRANSLATORS: data/mp/multiplay/skirmish/nb_turtle.json: $.AI.name
en: Turtle AI
sl_SI: Želvja UI

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_MG2MK1.text[1] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_MG2MK1.text[1]
en: Twin 7.62mm machineguns
sl_SI: Dvojni 7.62mm strojnici

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-Cannon6.name data/mp/stats/structure.json: $.PillBox-Cannon6.name
en: Twin Assault Cannon Bunker
sl_SI: Bunker z dvojnim jurišnim topom

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Cannon6TwinAslt.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cannon6TwinAslt.name
en: Twin Assault Cannon
sl_SI: Dvojni jurišni top

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower-TwinAGun.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower-TwinAssaultGun.name
en: Twin Assault Gun Hardpoint
sl_SI: Nosilec z dvojno jurišno puško

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG5.name data/mp/stats/weapons.json: $.MG5TWINROTARY.name
en: Twin Assault Gun
sl_SI: Dvojna jurišna puška

note: TRANSLATORS: data/base/stats/structure.json: $.PillBox2.name data/base/stats/weapons.json: $.MG2-Pillbox.name data/mp/stats/structure.json: $.PillBox2.name data/mp/stats/weapons.json: $.MG2-Pillbox.name
en: Twin Machinegun Bunker
sl_SI: Bunker z dvojno strojnico

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-Tower02.name data/base/stats/structure.json: $.GuardTower2.name data/mp/stats/structure.json: $.GuardTower2.name
en: Twin Machinegun Guard Tower
sl_SI: Stražni stolp z dvojno strojnico

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.ViperMG02Halftrack.name data/mp/stats/templates.json: $.ViperMG02Halftrack.name
en: Twin Machinegun Viper Half-tracks
sl_SI: Dvojna strojnica Gad Polgosenice

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Viper-Trk-TMG.name
en: Twin Machinegun Viper Tracks
sl_SI: Dvojna strojnica Gad Gosenice

note: TRANSLATORS: data/base/stats/templates.json: $.ViperMG02Wheels.name data/mp/stats/templates.json: $.A-Viper-Wheels-TMG.name data/mp/stats/templates.json: $.ViperMG02Wheels.name
en: Twin Machinegun Viper Wheels
sl_SI: Dvojna strojnica Gad Kolesa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-MG2Mk1.name data/base/stats/weapons.json: $.MG2Mk1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-MG2Mk1.name data/mp/stats/weapons.json: $.MG2Mk1.name
en: Twin Machinegun
sl_SI: Dvojna strojnica

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_AALAS.text[1]
en: Twin Medium Anti-Aircraft Laser
sl_SI: Dvojni srednji protizračni laser

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_WT_TWINAGHP.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_WT_TWINAGUN.text[1]
en: Twin Multi-barrel, rapid-fire machinegun
sl_SI: Dvojna mnogocevna brzostrelna strojnica

note: TRANSLATORS: data/mp/challenges/two-faced.json: $.challenge.name
en: Two-faced
sl_SI: Dvoličen

note: TRANSLATORS: data/base/messages/messages.json: $.MSG4.text[0]
en: Unit Research Completed
sl_SI: Raziskava enote dokončana

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_C_CT2.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_C_CT3.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_C_CT4.text[1]
en: Upgraded battlefield computer system
sl_SI: Nadgrajen bojiščni računalniški sistem

note: TRANSLATORS: data/base/stats/sensor.json: $.UplinkSensor.name data/mp/stats/sensor.json: $.UplinkSensor.name
en: Uplink Sensor
sl_SI: Povezovalni senzor

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FM1.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_FM1.text[3]
en: Use a truck to add modules to a factory
sl_SI: Uporabite tovornjak za dodajanje modulov k tovarni

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_POWMD1.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_POWMD1.text[3]
en: Use a truck to add the module to a power generator
sl_SI: Uporabite tovornjak za dodajanje modula h generatorju moči

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RM1.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_ST_RM1.text[3]
en: Use a truck to add the module to a research facility
sl_SI: Uporabite tovornjak za dodajanje modula k raziskovalni stavbi

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_REPAI1.text[2] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_REPAI1.text[2]
en: Use the Command Console to send units back for repair
sl_SI: Uporabite poveljniško konzolo za pošiljanje enot nazaj na popravilo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_EMP_CAN.text[1]
en: Uses advanced cannon technology
sl_SI: Uporablja napredno topovsko tehnologijo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_EMP_MD.text[1]
en: Uses advanced mass driver railgun technology
sl_SI: Uporablja napredno tehnologijo množičnega poganjača tirnih pušk

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_EMP_MSL.text[1]
en: Uses advanced missile gun technology
sl_SI: Uporablja napredno tehnologijo izstrelnih pušk

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_EMP_RKT.text[1]
en: Uses advanced rocket gun technology
sl_SI: Uporablja napredno tehnologijo raketnih pušk

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_POWU2.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_POWU2.text[1]
en: Vapor Turbine boosts power output
sl_SI: Parna turbina poveča proizvodnjo moči

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Power-Upgrade03.name
en: Vapor Turbine Generator Mk2
sl_SI: Generator s parno turbino tip 2

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Power-Upgrade03a.name
en: Vapor Turbine Generator Mk3
sl_SI: Generator s parno turbino tip 2

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-Power-Upgrade02.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-Power-Upgrade02.name
en: Vapor Turbine Generator
sl_SI: Generator s parno turbino

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_EN1.text[2] data/mp/messages/resmessages2.json: $.RES_V_EN4.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_EN10.text[2] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_EN7.text[2]
en: Vehicle speed +5%
sl_SI: Hitrost vozil +5%

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Armor-Heat08.name
en: Vehicle Superdense Thermal Armor Mk2
sl_SI: Supergosti toplotni oklep za vozila tip 2

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Armor-Heat09.name
en: Vehicle Superdense Thermal Armor Mk3
sl_SI: Supergosti toplotni oklep za vozila tip 3

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Armor-Heat07.name
en: Vehicle Superdense Thermal Armor
sl_SI: Supergosti toplotni oklep za vozila

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Veng-Trk-Guass.name
en: Vengeance Tracks Gauss Cannon
sl_SI: Maščevanje Gosenice Gaussov top

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Veng-Trk-Scourge.name
en: Vengeance Tracks Gauss Scourge
sl_SI: Maščevanje Gosenice Gaussova Poguba

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.A-Veng-Trk-Rail.name
en: Vengeance Tracks Rail Gun
sl_SI: Maščevanje Gosenice Tirna puška

note: TRANSLATORS: data/base/stats/body.json: $.Body10MBT.name data/mp/stats/body.json: $.Body10MBT.name
en: Vengeance
sl_SI: Maščevanje

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_P_V1.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_P_V1.text[1]
en: Vertical Take Off and Landing Propulsion
sl_SI: Pogon navpičnega vzletanja in pristajanja

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B10.text[3] data/mp/messages/resmessages3.json: $.RES_V_B10.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_B13.text[3] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_B14.text[3]
en: Very expensive to produce
sl_SI: Zelo draga izdelava

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B11.text[3] data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_B11.text[3]
en: Very high power costs and very slow to produce
sl_SI: Zelo visoka poraba moči in zelo počasna izdelava

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_V_B14.text[2]
en: Very slow moving Body
sl_SI: Zelo počasi premikajoče se telo

note: TRANSLATORS: data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_W_LASSAT.text[1]
en: Very slow recharge time
sl_SI: Zelo počasno ponovno polnjenje

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower-SamHvy.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower-SamHvy.name
en: Vindicator Hardpoint
sl_SI: Nosilec z Zaščitnikom

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-SamSite2.name data/base/stats/structure.json: $.P0-AASite-SAM2.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-SamSite2.name data/mp/stats/structure.json: $.P0-AASite-SAM2.name
en: Vindicator SAM Site
sl_SI: Mesto RZZ Branilec

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-HvSAM.name data/base/stats/weapons.json: $.Missile-HvySAM.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-Missile-HvSAM.name data/mp/stats/weapons.json: $.Missile-HvySAM.name
en: Vindicator SAM
sl_SI: RZZ Branilec

note: TRANSLATORS: data/base/stats/body.json: $.Body1REC.name data/mp/stats/body.json: $.Body1REC.name
en: Viper
sl_SI: Gad

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Cannon5Vulcan-VTOL.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cannon5Vulcan-VTOL.name
en: VTOL Assault Cannon
sl_SI: NVP jurišni top

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.MG4ROTARY-VTOL.name data/mp/stats/weapons.json: $.MG4ROTARY-VTOL.name
en: VTOL Assault Gun
sl_SI: NVP jurišna puška

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.V-Bug-BB.name
en: VTOL Bunker Buster Bug VTOL
sl_SI: NVP Uničevalec bunkerjev Hrošč NVP

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.V-Scor-BB.name
en: VTOL Bunker Buster Scorpion VTOL
sl_SI: NVP Uničevalec bunkerjev Škorpijon NVP

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Rocket-VTOL-BB.name data/mp/stats/weapons.json: $.Rocket-VTOL-BB.name
en: VTOL Bunker Buster
sl_SI: NVP uničevalec bunkerjev

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Cannon1-VTOL.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cannon1-VTOL.name
en: VTOL Cannon
sl_SI: NVP top

note: TRANSLATORS: data/base/stats/sensor.json: $.Sys-VTOLCBTower01.name data/mp/stats/sensor.json: $.Sys-VTOLCBTower01.name
en: VTOL CB Radar Tower
sl_SI: NVP CB radarski stolp

note: TRANSLATORS: data/base/stats/sensor.json: $.Sys-VTOLCBTurret01.name data/mp/stats/sensor.json: $.Sys-VTOLCBTurret01.name
en: VTOL CB Radar Turret
sl_SI: NVP CB radarska kupola

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSTW1.text[1] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VCBSTW1.text[1]
en: VTOL CB Tower detects enemy indirect fire batteries
sl_SI: NVP CB stolp zazna sovražne baterije z nedirektnim streljanjem

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-VTOLCBS-Tower01.name data/base/stats/structure.json: $.Sys-VTOL-CB-Tower01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-VTOLCBS-Tower01.name data/mp/stats/structure.json: $.Sys-VTOL-CB-Tower01.name
en: VTOL CB Tower
sl_SI: NVP CB stolp

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-VTOLCBS-Turret01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-VTOLCBS-Turret01.name
en: VTOL CB Turret
sl_SI: NVP CB kupola

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.V-Bug-ClusterBomb.name
en: VTOL Cluster Bomb Bay Bug VTOL
sl_SI: NVP Predel za kasetne bombe Hrošč NVP

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.V-Scor-ClusterBomb.name
en: VTOL Cluster Bomb Bay Scorpion VTOL
sl_SI: NVP Predel za kasetne bombe Škorpijon NVP

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/weapons.json: $.Bomb1-VTOL-LtHE.name
en: VTOL Cluster Bomb Bay
sl_SI: NVP predel za kasetne bombe

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Bomb1-VTOL-LtHE.name
en: VTOL Cluster Bombs Bay
sl_SI: NVP predel za kasetne bombe

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/weapons.json: $.Bomb6-VTOL-EMP.name
en: VTOL EMP Missile Launcher
sl_SI: NVP izstreljevalec EMS izstrelkov

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_VF.text[1] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_VF.text[1]
en: VTOL factory enables VTOL production
sl_SI: Tovarna NVP omogoči izdelavo NVP

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLFactory.name data/base/stats/structure.json: $.A0VTolFactory1.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLFactory.name data/mp/stats/structure.json: $.A0VTolFactory1.name
en: VTOL Factory
sl_SI: Tovarna NVP

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Laser3BEAM-VTOL.name data/mp/stats/weapons.json: $.Laser3BEAM-VTOL.name
en: VTOL Flashlight
sl_SI: NVP svetilka

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Bomb2-VTOL-HvHE.name data/mp/stats/weapons.json: $.Bomb2-VTOL-HvHE.name
en: VTOL Heap Bomb Bay
sl_SI: NVP predel za Veop bombe

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/weapons.json: $.HeavyLaser-VTOL.name
en: VTOL Heavy Laser
sl_SI: NVP težki laser

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.MG3-VTOL.name data/mp/stats/weapons.json: $.MG3-VTOL.name
en: VTOL Heavy Machinegun
sl_SI: NVP težka strojnica

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.V-Bug-HPV.name
en: VTOL Hyper Velocity Cannon Bug VTOL
sl_SI: NVP hiper-hitrostni top Hrošč NVP

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.V-Mantis-HPV.name
en: VTOL Hyper Velocity Cannon Mantis VTOL
sl_SI: NVP hiper-hitrostni top Bogomolka NVP

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.V-Scor-HPV.name
en: VTOL Hyper Velocity Cannon Scorpion VTOL
sl_SI: NVP Hiper-hitrostni top Škorpijon NVP

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Cannon4AUTO-VTOL.name data/mp/stats/weapons.json: $.Cannon4AUTO-VTOL.name
en: VTOL Hyper Velocity Cannon
sl_SI: NVP hiper-hitrostni top

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.V-Tol02.name
en: VTOL II
sl_SI: NVP II

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.V-Tol03.name
en: VTOL III
sl_SI: NVP III

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.V-Bug-Lancer.name
en: VTOL Lancer Bug VTOL
sl_SI: NVP Suličar Hrošč NVP

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.V-Mantis-Lancer.name
en: VTOL Lancer Mantis VTOL
sl_SI: NVP Suličar Bogomolka NVP

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/templates.json: $.V-Scor-Lancer.name
en: VTOL Lancer Scorpion VTOL
sl_SI: NVP Suličar Škorpijon NVP

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Rocket-VTOL-LtA-T.name data/mp/stats/weapons.json: $.Rocket-VTOL-LtA-T.name
en: VTOL Lancer
sl_SI: NVP suličar

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.MG1-VTOL.name data/mp/stats/weapons.json: $.MG1-VTOL.name
en: VTOL Machinegun
sl_SI: NVP strojnica

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Rocket-VTOL-Pod.name data/mp/stats/weapons.json: $.Rocket-VTOL-Pod.name
en: VTOL Mini-Rocket
sl_SI: NVP mini-raketa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.RailGun1-VTOL.name data/mp/stats/weapons.json: $.RailGun1-VTOL.name
en: VTOL Needle Gun
sl_SI: NVP iglična puška

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Bomb3-VTOL-LtINC.name data/mp/stats/weapons.json: $.Bomb3-VTOL-LtINC.name
en: VTOL Phosphor Bomb Bay
sl_SI: NVP predel za fosforne bombe

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/weapons.json: $.Bomb5-VTOL-Plasmite.name
en: VTOL Plasmite Bomb Bay
sl_SI: NVP predel za plazmitne bombe

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Prop-VTOL.name data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Prop-VTOL.name
en: VTOL Propulsion
sl_SI: NVP pogon

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Laser2PULSE-VTOL.name data/mp/stats/weapons.json: $.Laser2PULSE-VTOL.name
en: VTOL Pulse Laser
sl_SI: NVP pulzni laser

note: TRANSLATORS: data/base/stats/sensor.json: $.Sys-VTOLRadarTower01.name data/base/stats/structure.json: $.Sys-VTOL-RadarTower01.name data/mp/stats/sensor.json: $.Sys-VTOLRadarTower01.name
en: VTOL Radar Tower
sl_SI: NVP radarski stolp

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.RailGun2-VTOL.name data/mp/stats/weapons.json: $.RailGun2-VTOL.name
en: VTOL Rail Gun
sl_SI: NVP tirna puška

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad.name data/base/stats/structure.json: $.A0VtolPad.name data/mp/stats/research.json: $.R-Struc-VTOLPad.name data/mp/stats/structure.json: $.A0VtolPad.name
en: VTOL Rearming Pad
sl_SI: Ploščad za ponovno oborožitev NVP

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_VF.text[2] data/mp/messages/resmessagesall.json: $.RES_ST_VF.text[2]
en: VTOL rearming pads required to keep VTOLs flying
sl_SI: Ploščadi za ponovno oborožitev NVP potrebne za ohranitev letanja NVP-jev

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Missile-VTOL-AT.name data/mp/stats/weapons.json: $.Missile-VTOL-AT.name
en: VTOL Scourge Missile
sl_SI: NVP izstrelek Poguba

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VSTW1.text[1] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VSTW1.text[1]
en: VTOL Strike Tower detects approaching enemies
sl_SI: Stolp za NVP udar zazna bližajoče se sovražnike

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-VTOLStrike-Tower01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-VTOLStrike-Tower01.name data/mp/stats/structure.json: $.Sys-VTOL-RadarTower01.name
en: VTOL Strike Tower
sl_SI: Stolp za NVP napad

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VSTU1.text[1] data/mp/messages/resmessages23.json: $.RES_SY_VSTU1.text[1]
en: VTOL Strike turret used to spot targets
sl_SI: Kupola za NVP udar se uporablja za opažanje tarč

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Sys-VTOLStrike-Turret01.name data/base/stats/sensor.json: $.Sys-VstrikeTurret01.name data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-VTOLStrike-Turret01.name data/mp/stats/sensor.json: $.Sys-VstrikeTurret01.name
en: VTOL Strike Turret
sl_SI: Kupola za NVP napad

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/weapons.json: $.Rocket-VTOL-Sunburst.name
en: VTOL Sunburst AA
sl_SI: NVP PZ Sončni izbruh

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Rocket-VTOL-HvyA-T.name data/mp/stats/weapons.json: $.Rocket-VTOL-HvyA-T.name
en: VTOL Tank Killer
sl_SI: NVP Morilec tankov

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.Bomb4-VTOL-HvyINC.name data/mp/stats/weapons.json: $.Bomb4-VTOL-HvyINC.name
en: VTOL Thermite Bomb Bay
sl_SI: NVP predel za termitne bombe

note: TRANSLATORS: data/base/stats/weapons.json: $.MG2-VTOL.name data/mp/stats/weapons.json: $.MG2-VTOL.name
en: VTOL Twin Machinegun
sl_SI: NVP dvojna strojnica

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.V-Tol.name data/mp/stats/propulsion.json: $.V-Tol.name
en: VTOL
sl_SI: NVP

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.Wall.name
en: Wall
sl_SI: Zid

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.WallCorner.name
en: Wallcorner
sl_SI: Zidnikot

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.BarbWarehouse1.name
en: Warehouse
sl_SI: Skladišče

note: TRANSLATORS: data/base/messages/messages.json: $.MSG6.text[0]
en: Weapon Research Completed
sl_SI: Orožna raziskava dokončana

note: TRANSLATORS: data/base/messages/resmessages1.json: $.RES_V_P_W1.text[1] data/base/stats/research.json: $.R-Vehicle-Prop-Wheels.name data/mp/messages/resmessages1.json: $.RES_V_P_W1.text[1] data/mp/stats/research.json: $.R-Vehicle-Prop-Wheels.name
en: Wheeled Propulsion
sl_SI: Kolesni pogon

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.wheeled02.name
en: Wheels II
sl_SI: Kolesa II

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.wheeled03.name
en: Wheels III
sl_SI: Kolesa III

note: TRANSLATORS: data/base/stats/propulsion.json: $.wheeled01.name data/mp/stats/propulsion.json: $.wheeled01.name
en: Wheels
sl_SI: Kolesa

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Defense-AASite-QuadRotMg.name data/base/stats/structure.json: $.AASite-QuadRotMg.name data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-AASite-QuadRotMg.name data/mp/stats/structure.json: $.AASite-QuadRotMg.name
en: Whirlwind AA Site
sl_SI: PZ mesto z Vrtincem

note: TRANSLATORS: data/base/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun04.name data/base/stats/weapons.json: $.QuadRotAAGun.name data/mp/stats/research.json: $.R-Wpn-AAGun04.name data/mp/stats/weapons.json: $.QuadRotAAGun.name
en: Whirlwind AA Turret
sl_SI: PZ stolp z Vrtincem

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Defense-WallTower-QuadRotAA.name data/mp/stats/structure.json: $.WallTower-QuadRotAAGun.name
en: Whirlwind Hardpoint
sl_SI: Nosilec z Vrtincem

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-Sensor-WSTower.name data/mp/stats/structure.json: $.Sys-SensoTowerWS.name
en: Wide Spectrum Sensor Tower
sl_SI: Senzorski stolp s širokim spektrom

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/research.json: $.R-Sys-Sensor-WS.name data/mp/stats/sensor.json: $.Sensor-WideSpec.name
en: Wide Spectrum Sensor
sl_SI: Senzor s širokim spektrom

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.WreckedDroidHub.name
en: Wreck
sl_SI: Razbitina

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.WreckedBridge.name
en: Wrecked Bridge
sl_SI: Razbit most

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.WreckedTankerV.name
en: Wrecked Tanker
sl_SI: Razbita cisterna

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.WreckedVertCampVan.name
en: Wrecked Van
sl_SI: Razbit kombi

note: TRANSLATORS: data/base/stats/features.json: $.WreckedSuzukiJeep.name
en: Wrecked Vehicle
sl_SI: Razbito vozilo

note: TRANSLATORS: data/mp/stats/body.json: $.Body13SUP.name
en: Wyvern
sl_SI: Krilata kača

[ctx: rank]
note: TRANSLATORS: data/base/stats/brain.json: $.CommandBrain01.ranks[6] data/base/stats/brain.json: $.ZNULLBRAIN.ranks[6] data/mp/stats/brain.json: $.CommandBrain01.ranks[6] data/mp/stats/brain.json: $.ZNULLBRAIN.ranks[6]
en: Elite
sl_SI: Elita

[ctx: rank]
note: TRANSLATORS: data/base/stats/brain.json: $.CommandBrain01.ranks[1] data/base/stats/brain.json: $.ZNULLBRAIN.ranks[1] data/mp/stats/brain.json: $.CommandBrain01.ranks[1] data/mp/stats/brain.json: $.ZNULLBRAIN.ranks[1]
en: Green
sl_SI: Zelen

[ctx: rank]
note: TRANSLATORS: data/base/stats/brain.json: $.CommandBrain01.ranks[8] data/base/stats/brain.json: $.ZNULLBRAIN.ranks[8] data/mp/stats/brain.json: $.CommandBrain01.ranks[8] data/mp/stats/brain.json: $.ZNULLBRAIN.ranks[8]
en: Hero
sl_SI: Junak

[ctx: rank]
note: TRANSLATORS: data/base/stats/brain.json: $.CommandBrain01.ranks[4] data/base/stats/brain.json: $.ZNULLBRAIN.ranks[4] data/mp/stats/brain.json: $.CommandBrain01.ranks[4] data/mp/stats/brain.json: $.ZNULLBRAIN.ranks[4]
en: Professional
sl_SI: Poklicni

[ctx: rank]
note: TRANSLATORS: data/base/stats/brain.json: $.CommandBrain01.ranks[3] data/base/stats/brain.json: $.ZNULLBRAIN.ranks[3] data/mp/stats/brain.json: $.CommandBrain01.ranks[3] data/mp/stats/brain.json: $.ZNULLBRAIN.ranks[3]
en: Regular
sl_SI: Običajen

[ctx: rank]
note: TRANSLATORS: data/base/stats/brain.json: $.CommandBrain01.ranks[0] data/base/stats/brain.json: $.ZNULLBRAIN.ranks[0] data/mp/stats/brain.json: $.CommandBrain01.ranks[0] data/mp/stats/brain.json: $.ZNULLBRAIN.ranks[0]
en: Rookie
sl_SI: Novinec

[ctx: rank]
note: TRANSLATORS: data/base/stats/brain.json: $.CommandBrain01.ranks[7] data/base/stats/brain.json: $.ZNULLBRAIN.ranks[7] data/mp/stats/brain.json: $.CommandBrain01.ranks[7] data/mp/stats/brain.json: $.ZNULLBRAIN.ranks[7]
en: Special
sl_SI: Poseben

[ctx: rank]
note: TRANSLATORS: data/base/stats/brain.json: $.CommandBrain01.ranks[2] data/base/stats/brain.json: $.ZNULLBRAIN.ranks[2] data/mp/stats/brain.json: $.CommandBrain01.ranks[2] data/mp/stats/brain.json: $.ZNULLBRAIN.ranks[2]
en: Trained
sl_SI: Izurjen

en: Copyright © 1999-2004 Eidos Interactive.
    Copyright © 2005-2020 The Warzone 2100 Project
sl_SI: Avtorske pravice © 1999-2004 Eidos Interactive.
    Avtorske pravice © 2005-2020 The Warzone 2100 Project

en: Warzone 2100 Map / Mod File
sl_SI: Warzone 2100 zemljevid / modifikacijska datoteka

en: Warzone 2100 Campaign Mod File
sl_SI: Warzone 2100 kampanjska modifikacijska datoteka

en: Warzone 2100 Multiplayer Mod File
sl_SI: Warzone 2100 večigralska modifikacijska datoteka

en: Warzone 2100 Global Mod File
sl_SI: Warzone 2100 globalna modifikacijska datoteka

en: Warzone 2100 Music Mod File
sl_SI: Warzone 2100 glasbena modifikacijska datoteka

en: Postnuclear realtime strategy
sl_SI: Ponuklearna realnočasovna strategija

en: Strategy Game
sl_SI: Strateška igra

en: %s wants to enable debug mode. Enabled: %s, Disabled: %s.
sl_SI: %s želi omogočiti razhroščevalni način. Omogočen: %s, onemogočen: %s.

en: %s wants to disable debug mode. Enabled: %s, Disabled: %s.
sl_SI: %s želi onemogočiti razhroščevalni način. Omogočen: %s, onemogočen: %s.

en: Debug mode now enabled!
sl_SI: Razhroščevalni način je zdaj omogočen!

en: Debug mode now disabled!
sl_SI: Razhroščevalni način je zdaj onemogočen!

note: TRANSLATORS: Summary of commandline option syntax
en: Usage: %s [OPTION...]
sl_SI: Uporaba: %s [OPTION...]

en: Set configuration directory
sl_SI: Določi direktorij z nastavitvami

en: configuration directory
sl_SI: direktorij z nastavitvami

en: Add data directory
sl_SI: Dodaj podatke v direktorij

en: data directory
sl_SI: podatkovni direktorij

en: Show debug for given level
sl_SI: Pokaži razhroščitev za dano stopnjo

en: debug level
sl_SI: razhrošči stopnjo

en: Log debug output to file
sl_SI: Zabeleži proizvod razhroščitve v datoteko

en: file
sl_SI: datoteka

en: Flush all debug output written to stderr
sl_SI: Splakni ves proizvod razhroščitve napisan v stderr

en: Play in fullscreen mode
sl_SI: Igraj v celozaslonskem načinu

en: Load a specific game mode
sl_SI: Naloži določen način igre

en: level name
sl_SI: ime stopnje

en: Show options and exit
sl_SI: Pokaži možnosti in pojdi ven

en: Enable a global mod
sl_SI: Omogoči globalno modifikacijo

en: mod
sl_SI: modifikacija

en: Enable a campaign only mod
sl_SI: Omogoči le kampanjsko modifikacijo

en: Enable a multiplay only mod
sl_SI: Omogoči le večigralsko modifikacijo

en: Disable asserts
sl_SI: Prepreči zahteve

en: Causes a crash to test the crash handler
sl_SI: Povzroči sesutje za preverjanje obdelovalca sesutij

en: Load a saved skirmish game
sl_SI: Naloži shranjeno spopadno igro

en: savegame
sl_SI: shranjena igra

en: Load a saved campaign game
sl_SI: Naloži shranjeno kampanjsko igro

en: Play in windowed mode
sl_SI: Igraj v okenskem načinu

en: Show version information and exit
sl_SI: Pokaži informacijo o verziji in pojdi ven

en: Set the resolution to use
sl_SI: Določi ločljivosti uporabo

en: WIDTHxHEIGHT
sl_SI: ŠIRINAxVIŠINA

en: Enable shadows
sl_SI: Omogoči sence

en: Disable shadows
sl_SI: Prepreči sence

en: Enable sound
sl_SI: Omogoči zvoke

en: Disable sound
sl_SI: Prepreči zvoke

en: Connect directly to IP/hostname
sl_SI: Poveži se direktno na IP/ime gostitelja

en: host
sl_SI: gostitelj

en: Go directly to host screen
sl_SI: Pojdi naravnost na gostiteljev zaslon

en: Enable texture compression
sl_SI: Omogoči kompresijo tekstur

en: Disable texture compression
sl_SI: Onemogoči kompresijo tekstur

en: Run games automatically for testing
sl_SI: Poženi igre samodejno za preizkušanje

en: Immediately save game and quit
sl_SI: Takoj shrani igro in končaj

en: save name
sl_SI: ime shranjene igre

en: Start skirmish game with given settings file
sl_SI: Začni spopadno igro z dano nastavitveno datoteko

en: test
sl_SI: preizkus

en: Continue the last saved game
sl_SI: Nadaljuj zadnjo shranjeno igro

en: Start host game with given settings file
sl_SI: Začni gostitveno igro z dano nastavitveno datoteko

en: autohost
sl_SI: samodejno gostuj

en: Commander needs a higher level to command more units
sl_SI: Poveljnik potrebuje višjo stopnjo za poveljevanje večim enotam

en: My Game
sl_SI: Moja igra

en: New Vehicle
sl_SI: Novo vozilo

en: Vehicle Body
sl_SI: Telo vozila

en: Vehicle Propulsion
sl_SI: Pogon vozila

en: Vehicle Turret
sl_SI: Kupola vozila

en: Delete Design
sl_SI: Izbriši načrt

en: Store Template
sl_SI: Shrani predlogo

en: Kinetic Armour
sl_SI: Kinetični oklep

en: Thermal Armour
sl_SI: Toplotni oklep

en: Engine Output
sl_SI: Proizvodnja motorja

en: Weight
sl_SI: Teža

en: Total Power Required
sl_SI: Celotna potrebna moč

en: Total Body Points
sl_SI: Celotne telesne točke

en: Power Usage
sl_SI: Poraba moči

en: Hydra
sl_SI: Hidra

en: Sensor Range
sl_SI: Domet senzorja

en: ECM Power
sl_SI: Moč EPU

en: Build Points
sl_SI: Gradne točke

en: Range
sl_SI: Domet

en: Damage
sl_SI: Poškodbe

en: Rate-of-Fire
sl_SI: Brzina streljanja

en: Air Speed
sl_SI: Zračna hitrost

en: Road Speed
sl_SI: Cestna hitrost

en: Off-Road Speed
sl_SI: Izven cestna hitrost

en: Water Speed
sl_SI: Vodna hitrost

en: Weapons
sl_SI: Orožja

en: Systems
sl_SI: Sistemi

en: Do Not Store Design
sl_SI: Ne shrani načrta

en: Store Design
sl_SI: Shrani načrt

en: Cannot Build. Oil Resource Burning.
sl_SI: Gradnja ni možna. Vir nafte gori.

en: %s - Allied - Hitpoints %d/%d - Experience %d, %s
sl_SI: %s - Zaveznik - Udarne točke %d/%d - Izkušnje %d, %s

en: Player left
sl_SI: Igralec odšel

en: Player dropped
sl_SI: Igralec izpadel

en: Waiting for other players
sl_SI: Čakanje ostalih igralcev

en: Out of sync
sl_SI: Neusklajeno

en: Setting zoom to %.0f
sl_SI: Nastavljam bližino na %.0f

note: TRANSLATORS:	Refers to the loss of a single unit, known by its name
en: %s Lost!
sl_SI: %s izgubljen!

en: Structure Restored
sl_SI: Zgradba obnovljena

en: %u unit selected | %u units selected
sl_SI[0]: %u enot izbranih
sl_SI[1]: %u enota izbrana
sl_SI[2]: %u enoti izbrani
sl_SI[3]: %u enote izbrane

en: Group %u selected - %u Unit | Group %u selected - %u Units
sl_SI[0]: Skupina %u izbrana - %u enota
sl_SI[1]: Skupina %u izbrana - %u enoti
sl_SI[2]: Skupina %u izbrana - %u enote
sl_SI[3]: Skupina %u izbrana - %u enot

en: %u unit assigned to Group %u | %u units assigned to Group %u
sl_SI[0]: %u enota dodeljena skupini %u
sl_SI[1]: %u enoti dodeljeni skupini %u
sl_SI[2]: %u enote dodeljene skupini %u
sl_SI[3]: %u enot dodeljenih skupini %u

en: Centered on Group %u - %u Unit | Centered on Group %u - %u Units
sl_SI[0]: Centriran na skupino %u - %u enota
sl_SI[1]: Centriran na skupino %u - %u enoti
sl_SI[2]: Centriran na skupino %u - %u enote
sl_SI[3]: Centriran na skupino %u - %u enot

en: Aligning with Group %u - %u Unit | Aligning with Group %u - %u Units
sl_SI[0]: Poravnava s skupino %u - %u enota
sl_SI[1]: Poravnava s skupino %u - %u enoti
sl_SI[2]: Poravnava s skupino %u - %u enote
sl_SI[3]: Poravnava s skupino %u - %u enot

en: Unit transfer failed -- unit limits exceeded
sl_SI: Prenos enot spodletel -- meja enot presežena

note: TRANSLATORS: "Normal" Faction
en: Normal
sl_SI: Običajna

en: Single Player
sl_SI: En igralec

en: Multi Player
sl_SI: Več igralcev

en: Tutorial
sl_SI: Vaja

en: Options
sl_SI: Možnosti

en: View Intro
sl_SI: Oglejte si začetni film

en: Videos are missing, download them from http://wz2100.net
sl_SI: Videoposnetki manjkajo, prenesite jih iz http://wz2100.net

en: Continue Last Save
sl_SI: Nadaljuj zadnji shranjeni položaj

en: No last save available
sl_SI: Zadnjega shranjenega položaja ni na voljo

en: Quit Game
sl_SI: Končaj igro

en: MAIN MENU
sl_SI: GLAVNI MENI

en: Official site: http://wz2100.net/
sl_SI: Uradna stran: http://wz2100.net/

en: Come visit the forums and all Warzone 2100 news! Click this link.
sl_SI: Obiščite forume in vse Warzone 2100 novice! Kliknite to povezavo.

en: Donate: http://donations.wz2100.net/
sl_SI: Prispevajte: http://donations.wz2100.net/

en: Help support the project with our server costs, Click this link.
sl_SI: Pomagajte podpreti projekt z našimi strežniškimi stroški, kliknite to povezavo.

en: Check for a newer version
sl_SI: Preverite za novejšo verzijo

en: Fast Play
sl_SI: Hitra igra

en: TUTORIALS
sl_SI: VAJE

[ctx: menu]
note: TRANSLATORS: "Return", in this context, means "return to previous screen/menu"
en: Return
sl_SI: Nazaj

en: New Campaign
sl_SI: Nova kampanja

en: Start Skirmish Game
sl_SI: Začni spopad

en: Challenges
sl_SI: Izzivi

en: Load Campaign Game
sl_SI: Naloži kampanjsko igro

en: Load Skirmish Game
sl_SI: Naloži spopadno igro

en: SINGLE PLAYER
sl_SI: EN IGRALEC

en: Campaign videos are missing! Get them from http://wz2100.net
sl_SI: Kampanjski videoposnetki manjkajo! Dobite jih na http://wz2100.net

en: CAMPAIGNS
sl_SI: KAMPANJE

en: Load Campaign Saved Game
sl_SI: Naloži shranjeno kampanjsko igro

en: Load Skirmish Saved Game
sl_SI: Naloži shranjeno spopadno igro

en: MULTI PLAYER
sl_SI: VEČ IGRALCEV

en: Host Game
sl_SI: Gostite igro

en: Join Game
sl_SI: Pridružite se igri

en: Game Options
sl_SI: Možnosti igre

en: Graphics Options
sl_SI: Grafične možnosti

en: Video Options
sl_SI: Video možnosti

en: Audio / Zoom Options
sl_SI: Zvočne / bližinske možnosti

en: Mouse Options
sl_SI: Možnosti miške

en: Key Mappings
sl_SI: Vnosi tipk

en: OPTIONS
sl_SI: MOŽNOSTI

en: 1×
sl_SI: 1x

en: 2×
sl_SI: 2x

en: Fullscreen
sl_SI: Cel zaslon

en: Unsupported
sl_SI: Nepodprto

en: Off
sl_SI: Izklopljeno

en: Black
sl_SI: Črna

en: On
sl_SI: Vklopljeno

en: Rotating
sl_SI: Vrtljiv

en: Fixed
sl_SI: Nepremičen

en: Instant
sl_SI: Trenutek

en: Tracked
sl_SI: Spremljano

en: * Takes effect on game restart
sl_SI: * Začne delovati po ponovnem zagonu

en: Shadows
sl_SI: Sence

en: Radar Jump
sl_SI: Radarski skok

en: Video Playback
sl_SI: Igranje posnetkov

en: Scanlines
sl_SI: Skenirne črte

en: GRAPHICS OPTIONS
sl_SI: GRAFIČNE NASTAVITVE

en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

en: Auto
sl_SI: Samodejno

en: Voice Volume
sl_SI: Glasnost glasov

en: FX Volume
sl_SI: Glasnost učinkov

en: Music Volume
sl_SI: Glasnost glasbe

en: Subtitles
sl_SI: Podnapisi

en: HRTF is not supported on your device / system / OpenAL library
sl_SI: Vaša naprava / sistem / OpenAL knjižnica ne podpira HRTF

en: Map Zoom
sl_SI: Povečava zemljevida

en: Map Zoom Rate
sl_SI: Stopnja povečave zemljevida

en: Radar Zoom
sl_SI: Radarsko bližanje

note: TRANSLATORS: "AUDIO" options determine the volume of game sounds. "OPTIONS" means "SETTINGS". To break this message into two lines, you can use the delimiter "\n", e.g. "AUDIO / ZOOM\nOPTIONS" would show "OPTIONS" in a second line.
en: AUDIO / ZOOM OPTIONS
sl_SI: ZVOČNE / BLIŽINSKE NASTAVITVE

en: You can change the resolution by resizing the window normally. (Try dragging a corner / edge.)
sl_SI: Ločljivost lahko spremenite z navadno spremembo velikosti okna. (Poskusite potegniti kot / rob.)

en: Graphics Mode
sl_SI: Grafični način

en: Resolution
sl_SI: Ločljivost

en: Display Scale
sl_SI: Prikaži merilo

en: Windowed
sl_SI: Okensko

en: Texture size
sl_SI: Velikost tekstur

en: Vertical sync
sl_SI: Vertikalna sinhhronizacija

en: Antialiasing*
sl_SI: Glajenje*

en: Warning: Antialiasing can cause crashes, especially with values > 16
sl_SI: Opozorilo: Antialiasing lahko povzroči sesutja, še posebej z vrednostmi > 16

en: VIDEO OPTIONS
sl_SI: VIDEO NASTAVITVE

en: Middle Mouse
sl_SI: Srednja miška

en: Right Mouse
sl_SI: Desna miška

en: Reverse Rotation
sl_SI: Obrni rotacijo

en: Trap Cursor
sl_SI: Ujemi kazalec

en: Switch Mouse Buttons
sl_SI: Zamenjaj miškina gumba

en: Rotate Screen
sl_SI: Zavrti zaslon

en: Colored Cursors
sl_SI: Barvni kazalci

en: MOUSE OPTIONS
sl_SI: MIŠKINE NASTAVITVE

en: Easy
sl_SI: Lahka

en: Hard
sl_SI: Težka

en: Insane
sl_SI: Noro

en: GAME OPTIONS
sl_SI: MOŽNOSTI IGRE

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Unit Colour:
sl_SI: Barva enot:

en: Skirmish/Multiplayer
sl_SI: Spopad/Večigralstvo

en: Campaign Difficulty
sl_SI: Težavnost kampanje

en: Camera Speed
sl_SI: Hitrost kamere

en: Mod:
sl_SI: Modifikacija:

en: GAME SAVED:
sl_SI: IGRA SHRANJENA

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new structure: %s.
sl_SI: Igralec/ka %u si je prigoljufal/a (razhroščevalni meni) novo zgradbo: %s.

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new feature: %s.
sl_SI: Igralec/ka %u si je prigoljufal/a (razhroščevalni meni) novo odliko: %s.

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new droid: %s.
sl_SI: Igralec/ka %u si je prigoljufal/a (razhroščevalni meni) novega droida: %s.

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new droid.
sl_SI: Igralec/ka %u si je prigoljufal/a (razhroščevalni meni) novega droida.

en: Hiding Obsolete Tech
sl_SI: Odvečna tehnologija skrita

en: Showing Obsolete Tech
sl_SI: Odvečna tehnologija prikazana

en: Build Progress
sl_SI: Potek gradnje

en: Construction Progress
sl_SI: Potek izdelave

en: Factory Delivery Point
sl_SI: Dostavna točka tovarne

en: Loop Production
sl_SI: Ponavljaj izdelavo

en: Progress Bar
sl_SI: Črta napredka

en: Team
sl_SI: Skupina

en: Research Progress
sl_SI: Potek raziskave

en: Ally progress
sl_SI: Zaveznikov napredek

en: Resume Game
sl_SI: Nadaljuj igro

en: WARNING: You're the host. If you quit, the game ends for everyone!
sl_SI: OPOZORILO: Ti si gostitelj. Če končaš, se igra preneha za vse!

en: Host Quit
sl_SI: Gostitelj je končal

en: Tactical UI (Target Origin Icon): Show
sl_SI: Taktični UV (ikona tarčinega izvora): pokaži

en: Tactical UI (Target Origin Icon): Hide
sl_SI: Taktični UV (ikona tarčinega izvora): skrij

en: Load Game
sl_SI: Naloži igro

en: Save Game
sl_SI: Shrani igro

en: Quit
sl_SI: Končaj

en: Host has quit the game!
sl_SI: Gostitelj je končal igro!

en: The game can't continue without the host.
sl_SI: Igra se ne more nadaljevati brez gostitelja.

en: -->  QUIT  <--
sl_SI: --> KONČAJ <--

en: Audio Options
sl_SI: Zvočne možnosti

en: View Key Mappings
sl_SI: Ogled vnosov tipk

en: Save Campaign Game
sl_SI: Shrani kampanjsko igro

en: Save Skirmish Game
sl_SI: Shrani spopadno igro

en: The required mod could not be loaded: %s
    
    Warzone will try to load the game without it.
sl_SI: Zahtevane modifikacije ni bilo mogoče naložiti: %s
    
    Warzone bo poskušal naložiti igro brez nje.

en: Manufacture
sl_SI: Izdeluj

en: Research
sl_SI: Razišči

en: Build
sl_SI: Gradi

en: Design
sl_SI: Načrtuj

en: Intelligence Display
sl_SI: Obveščevalni zaslon

en: Commanders
sl_SI: Poveljniki

en: QuickSave
sl_SI: Hitra shramba

en: Toggle Radar
sl_SI: Preklopi radar

en: QuickLoad
sl_SI: Hitri zagon

en: Toggle Console Display
sl_SI: Preklopi prikaz konzole

en: Toggle Damage Bars On/Off
sl_SI: Preklopi vklop/izklop črt škode

en: Take Screen Shot
sl_SI: Naredi sliko zaslona

en: Toggle Formation Speed Limiting
sl_SI: Preklopi omejevanje hitrosti formacije

en: View Location of Previous Message
sl_SI: Poglej položaj prejšnjega sporočila

en: Toggle Sensor display
sl_SI: Preklopi prikaz senzorja

en: Assign Group 0
sl_SI: Dodeli skupino 0

en: Assign Group 1
sl_SI: Dodeli skupino 1

en: Assign Group 2
sl_SI: Dodeli skupino 2

en: Assign Group 3
sl_SI: Dodeli skupino 3

en: Assign Group 4
sl_SI: Dodeli skupino 4

en: Assign Group 5
sl_SI: Dodeli skupino 5

en: Assign Group 6
sl_SI: Dodeli skupino 6

en: Assign Group 7
sl_SI: Dodeli skupino 7

en: Assign Group 8
sl_SI: Dodeli skupino 8

en: Assign Group 9
sl_SI: Dodeli skupino 9

en: Select Group 0
sl_SI: Izberite skupino 0

en: Select Group 1
sl_SI: Izberite skupino 1

en: Select Group 2
sl_SI: Izberite skupino 2

en: Select Group 3
sl_SI: Izberite skupino 3

en: Select Group 4
sl_SI: Izberite skupino 4

en: Select Group 5
sl_SI: Izberite skupino 5

en: Select Group 6
sl_SI: Izberite skupino 6

en: Select Group 7
sl_SI: Izberite skupino 7

en: Select Group 8
sl_SI: Izberite skupino 8

en: Select Group 9
sl_SI: Izberite skupino 9

en: Select Commander 0
sl_SI: Izberite poveljnika 0

en: Select Commander 1
sl_SI: Izberite poveljnika 1

en: Select Commander 2
sl_SI: Izberite poveljnika 2

en: Select Commander 3
sl_SI: Izberite poveljnika 3

en: Select Commander 4
sl_SI: Izberite poveljnika 4

en: Select Commander 5
sl_SI: Izberite poveljnika 5

en: Select Commander 6
sl_SI: Izberite poveljnika 6

en: Select Commander 7
sl_SI: Izberite poveljnika 7

en: Select Commander 8
sl_SI: Izberite poveljnika 8

en: Select Commander 9
sl_SI: Izberite poveljnika 9

en: Multiplayer Options / Alliance dialog
sl_SI: Večigralske možnosti / Zavezniški pogovor

en: Move Camera Up
sl_SI: Premakni kamero gor

en: Move Camera Down
sl_SI: Premakni kamero dol

en: Move Camera Right
sl_SI: Premakni kamero desno

en: Move Camera Left
sl_SI: Premakni kamero levo

en: Snap View to North
sl_SI: Usmeri pogled na sever

en: Toggle Tracking Camera
sl_SI: Preklopi sledilno kamero

en: Display In-Game Options
sl_SI: Prikaži možnosti v igri

en: Zoom Radar Out
sl_SI: Zumiraj radar ven

en: Zoom Radar In
sl_SI: Zumiraj radar noter

en: Zoom In
sl_SI: Povečaj

en: Zoom Out
sl_SI: Pomanjšaj

en: Pitch Forward
sl_SI: Nagni naprej

en: Rotate Left
sl_SI: Zavrti levo

en: Reset Pitch
sl_SI: Ponastavi naklon

en: Rotate Right
sl_SI: Zavrti desno

en: Pitch Back
sl_SI: Nagni nazaj

en: Orders Menu
sl_SI: Ukazni meni

en: Decrease Game Speed
sl_SI: Zmanjšaj hitrost igre

en: Increase Game Speed
sl_SI: Povečaj hitrost igre

en: Reset Game Speed
sl_SI: Ponastavi hitrost igre

en: View North
sl_SI: Poglej sever

en: View South
sl_SI: Poglej jug

en: View East
sl_SI: Poglej vzhod

en: View West
sl_SI: Poglej zahod

en: View next Oil Derrick
sl_SI: Poglej naslednjo naftno vrtino

en: View next Repair Unit
sl_SI: Poglej naslednjo enoto za popravila

en: View next Truck
sl_SI: Poglej naslednji tovornjak

en: View next Sensor Unit
sl_SI: Poglej naslednjo senzorsko enoto

en: View next Commander
sl_SI: Poglej naslednjega poveljnika

en: Toggle Overlays
sl_SI: Preklopi prekrivanja

en: Toggle Console History
sl_SI: Preklopi zgodovino konzole

en: Toggle Team Chat History
sl_SI: Preklopi zgodovino timskega klepeta

en: Center View on HQ
sl_SI: Centriraj pogled na GS

en: Hold Fire
sl_SI: Ustavi streljanje

en: View Unassigned Units
sl_SI: Poglej nedodeljene enote

en: Return Fire
sl_SI: Vračaj streljanje

en: Fire at Will
sl_SI: Streljaj po želji

en: Guard Position
sl_SI: Straži položaj

en: Return to HQ
sl_SI: Vrni se v GS

en: Hold Position
sl_SI: Drži položaj

en: Optimum Range
sl_SI: Najugodnejši domet

en: Short Range
sl_SI: Kratki domet

en: Pursue
sl_SI: Zasleduj

en: Patrol
sl_SI: Patruliraj

en: Return For Repair
sl_SI: Vrni se na popravilo

en: Stop Droid
sl_SI: Ustavi droida

en: Go to Transport
sl_SI: Pojdi k prevozu

en: Long Range
sl_SI: Dolgi domet

en: Send Global Text Message
sl_SI: Pošlji globalno besedilno sporočilo

en: Send Team Text Message
sl_SI: Pošlji timu besedilno sporočilo

en: Drop a beacon
sl_SI: Spusti svetilnik

en: Toggles shadows
sl_SI: Preklopi sence

en: Trap cursor
sl_SI: Ujemi kazalec

en: Toggle radar terrain
sl_SI: Preklopi radarski teren

en: Toggle ally-enemy radar view
sl_SI: Preklopi radarski pogled zaveznik-sovražnik

en: Show all keyboard mappings
sl_SI: Pokaži vse tipkovnične vnose

en: Retreat at Medium Damage
sl_SI: Umik pri srednji poškodbi

en: Retreat at Heavy Damage
sl_SI: Umik pri težki poškodbi

en: Do or Die!
sl_SI: Stori ali umri!

en: Select all Combat Units
sl_SI: Izberi vse bojne enote

en: Select all Cyborgs
sl_SI: Izberi vse kiborge

en: Select all Heavily Damaged Units
sl_SI: Izberi vse težko poškodovane enote

en: Select all Half-tracks
sl_SI: Izberi vse polgosenice

en: Select all Hovers
sl_SI: Izberi vse zračne blazine

en: Return for Recycling
sl_SI: Vrni se za reciklažo

en: Select all Units on Screen
sl_SI: Izberi vse enote na zaslonu

en: Select all Tracks
sl_SI: Izberi vse gosenice

en: Select EVERY unit
sl_SI: Izberi VSE enote

en: Select all VTOLs
sl_SI: Izberi vse NVP

en: Select all fully-armed VTOLs
sl_SI: Izberi vse polno oborožene NVP

en: Select all Wheels
sl_SI: Izberi vsa kolesa

en: Show frame rate
sl_SI: Pokaži število slik

en: Select all units with the same components
sl_SI: Izberite vse enote z enakimi sestavnimi deli

en: Select all Combat Cyborgs
sl_SI: Izberi vse bojne kiborge

en: Select all Engineers
sl_SI: Izberi vse inženirje

en: Select all Land Combat Units
sl_SI: Izberi vse kopenske bojne enote

en: Select all Mechanics
sl_SI: Izberi vse mehanike

en: Select all Transporters
sl_SI: Izberi vse prevoze

en: Select all Repair Tanks
sl_SI: Izberi vse popravilne tanke

en: Select all Sensor Units
sl_SI: Izberi vse senzorske enote

en: Select all Trucks
sl_SI: Izberi vse tovornjake

en: Select next Factory
sl_SI: Izberi naslednjo tovarno

en: Select next Research Facility
sl_SI: Izberi naslednjo raziskovalno stavbo

en: Select next Power Generator
sl_SI: Izberi naslednji generator moči

en: Select next Cyborg Factory
sl_SI: Izberi naslednjo tovarno kiborgov

en: Toggle Debug Mappings
sl_SI: Preklopi razhroščevalne vnose

en: Toggle display of droid path
sl_SI: Preklopi prikaz droidne poti

en: Toggle display of gateways
sl_SI: Preklopi prikaz prehodov

en: Toggle visibility
sl_SI: Preklopi vidljivost

en: Raise tile height
sl_SI: Povišaj višino ploščic

en: Lower tile height
sl_SI: Znižaj višino ploščic

en: Toggles All fog
sl_SI: Preklopi vso meglo

en: Trigger some weather
sl_SI: Sproži nekaj vremena

en: Flip terrain triangle
sl_SI: Obrni terenski trikotnik

en: Make a performance measurement sample
sl_SI: Naredi vzorec meritve delovanja

en: Make all items available
sl_SI: Daj vse predmete na voljo

en: Kill Selected Unit(s)
sl_SI: Ubij izbrane enote

en: Toggle god Mode Status
sl_SI: Preklopi status božjega načina

en: Display Options Screen
sl_SI: Prikaži zaslon z možnostmi

en: Complete current research
sl_SI: Dokončaj trenutno raziskavo

en: Reveal map at mouse position
sl_SI: Razkrij zemljevid na položaju miške

en: Trace a game object
sl_SI: Sledi objektu v igri

en: Waiting for Power
sl_SI: Čakanje na moč

en: Power
sl_SI: Moč

en: Need more resources!
sl_SI: Potrebujem več sredstev!

en: PAUSED
sl_SI: V PREMORU

en: New Intelligence Report
sl_SI: Novo obveščevalno poročilo

en: Research Update
sl_SI: Posodobitev raziskav

en: Current Objective
sl_SI: Trenutni cilj

en: Fire-At-Will
sl_SI: Streljaj-po-želji

en: Return To HQ
sl_SI: Vrni se v GS

en: Recycle
sl_SI: Recikliraj

en: Assign Factory Production
sl_SI: Dodeli tovarniško izdelavo

en: Assign Cyborg Factory Production
sl_SI: Dodeli izdelavo tovarn kiborgov

en: Assign Fire Support
sl_SI: Dodeli strelno podporo

en: Assign VTOL Factory Production
sl_SI: Dodeli NVP tovarniško izdelavo

en: Circle
sl_SI: Kroži

en: Sorry, that cheat is disabled in multiplayer games.
sl_SI: Oprostite, ta goljufija je onemogočena v igrah z večimi igralci.

en: Warning! This cheat is buggy.  We recommend to NOT use it.
sl_SI: Opozorilo! Ta goljufija je hroščata. Priporočamo, da se je NE uporablja.

en: Ouch! Droid's health is down 20%!
sl_SI: Au! Droidovo zdravje se je zmanjšalo za 20%!

en: Ouch! Structure's health is down 20%!
sl_SI: Au! Zgradbino zdravje se je zmanjšalo za 20%!

en: Lets us see what you see!
sl_SI: Dovoli nam videti kar vidite vi!

en: Fine, weapon & sensor display is off!
sl_SI: Dobro, prikaz orožja & senzorja je izklopljen!

en: View Aligned to South
sl_SI: Pogled poravnan na jug

en: View Aligned to East
sl_SI: Pogled poravnan na vzhod

en: View Aligned to West
sl_SI: Pogled poravnan na zahod

en: Player %u is cheating a new droid army of: %d × %s.
sl_SI: Igralec/ka %u prigoljufuje novo droidno vojsko od: %d × %s.

en: (Player %u) is using cheat :%s
sl_SI: (Igralec %u) uporablja goljufijo :%s

en: Hard as nails!!!
sl_SI: Trdo kot žeblji!!!

en: Takings thing easy!
sl_SI: Enostavno jemanje stvari!

en: 1000 big ones!!!
sl_SI: 1000 velikih!!!

en: Power overwhelming
sl_SI: Neustavljiva moč

en: Back to normality!
sl_SI: Nazaj v normalnost!

en: Getting tricky!
sl_SI: Postaja zapleteno!

en: Twice as nice!
sl_SI: Dvakrat tako dobro!

en: FPS display is enabled.
sl_SI: Prikaz SNS je omogočen.

en: FPS display is disabled.
sl_SI: Prikaz SNS je onemogočen.

en: (Player %u) is using a cheat :Num Droids: %d  Num Structures: %d  Num Features: %d
sl_SI: (Igralec %u) uporablja goljufijo :Št droidov: %d  Št zgradb: %d  Št odlik: %d

en: Infinite power disabled
sl_SI: Neustavljiva moč onemogočena

en: Infinite power enabled
sl_SI: Neustavljiva moč omogočena

en: All items made available
sl_SI: Vse zadeve dane na voljo

en: Fog on
sl_SI: Megla vklopljena

en: Fog off
sl_SI: Megla izklopljena

en: Setting radar zoom to %u
sl_SI: Nastavljam bližino radarja na %u

en: God Mode ON
sl_SI: Božji način VKLOPLJEN

en: God Mode OFF
sl_SI: Božji način IZKLOPLJEN

en: View Aligned to North
sl_SI: Pogled poravnan na sever

en: Trap cursor %s
sl_SI: Ujemi kazalec %s

en: Researched EVERYTHING for you!
sl_SI: Raziskal VSE za vas!

en: Selected buildings instantly recharged!
sl_SI: Izbrane zgradbe v trenutku ponovno napolnjene!

en: (Player %u) is using cheat :%s %s
sl_SI: (Igralec %u) uporablja goljufijo :%s %s

en: Researched
sl_SI: Raziskano

en: Only displaying energy bars when selected
sl_SI: Črte moči prikazane le ob izboru

en: Always displaying energy bars for units
sl_SI: Vedno prikazane črte moči za enote

en: Always displaying energy bars for units and structures
sl_SI: Vedno prikazane črte moči za enote in zgradbe

en: Debug menu is Open
sl_SI: Razhroščevalni meni je odprt

en: Unable to locate any oil derricks!
sl_SI: Ni mogoče najti nobenih naftnih vrtin!

en: Oh, the weather outside is frightful... SNOW
sl_SI: Oh, vreme zunaj je strašno... SNEG

en: Singing in the rain, I'm singing in the rain... RAIN
sl_SI: Pojem v dežju, jaz pojem v dežju... DEŽ

en: Forecast : Clear skies for all areas... NO WEATHER
sl_SI: Napoved : jasno nebo za vsa območja... NI VREMENA

en: Warning! This can have drastic consequences if used incorrectly in missions.
sl_SI: Opozorilo! To ima lahko drastične posledice, če se nepravilno uporabi v misijah.

en: All enemies destroyed by cheating!
sl_SI: Vsi sovražniki uničeni z goljufanjem!

en: Destroying selected droids and structures!
sl_SI: Uničevanje izbranih droidov in zgradb!

en: Reveal OFF
sl_SI: Prikaz IZKLOPLJEN

en: Reveal ON
sl_SI: Prikaz VKLOPLJEN

en: Centered on player HQ, direction NORTH
sl_SI: Centriran na GS igralca, smer SEVER

en: Unable to locate HQ!
sl_SI: Ni mogoče najti GS!

en: Formation speed limiting has been removed from the game due to bugs.
sl_SI: Omejevanje hitrosti formacij je bilo zaradi hroščev odstranjeno iz igre.

en: Vertical rotation direction: Normal
sl_SI: Smer navpičnega obračanja: običajna

en: Vertical rotation direction: Flipped
sl_SI: Smer navpičnega obračanja: obrnjena

en: Sorry, but game speed cannot be changed in multiplayer.
sl_SI: Oprostite, hitrosti igre ni mogoče spreminjati v večigralstvu.

en: Game Speed Reset
sl_SI: Hitrost igre ponastavljena

en: Game Speed Increased to %s
sl_SI: Hitrost igre povečana na %s

en: Game Speed Reduced to %s
sl_SI: Hitrost igre zmanjšana na %s

en: Radar showing friend-foe colors
sl_SI: Radar kaže barve prijateja-sovražnika

en: Radar showing player colors
sl_SI: Radar kaže barve igralca

en: Radar showing only objects
sl_SI: Radar kaže le predmete

en: Radar blending terrain and height
sl_SI: Radar združuje teren in višino

en: Radar showing terrain
sl_SI: Radar kaže teren

en: Radar showing height
sl_SI: Radar kaže višino

en: KEY MAPPING
sl_SI: VNAŠANJE TIPK

en: Return To Previous Screen
sl_SI: Vrni se na prejšnji zaslon

en: Select Default
sl_SI: Izberi privzeto

en: Could not save game!
sl_SI: Ni bilo mogoče shraniti igre!

en: Load Transport
sl_SI: Naloži prevoz

en: OBJECTIVE ACHIEVED by cheating!
sl_SI: CILJ DOSEŽEN z goljufanjem!

en: OBJECTIVE ACHIEVED
sl_SI: CILJ DOSEŽEN

en: OBJECTIVE FAILED--and you cheated!
sl_SI: CILJ SPODLETEL--in vi ste goljufali!

en: OBJECTIVE FAILED
sl_SI: CILJ SPODLETEL

en: Continue Game
sl_SI: Nadaljuj igro

en: Quit To Main Menu
sl_SI: Končaj v glavni meni

en: Load Saved Game
sl_SI: Naloži shranjeno igro

en: GAME SAVED :
sl_SI: IGRA SHRANJENA:

en: You found %u power in an oil drum.
sl_SI: Našli ste %u moči v sodu nafte.

en: %s Gives You A Visibility Report
sl_SI: %s vam da poročilo o vidljivosti

en: %s Gives you a %s
sl_SI: %s vam da %s

en: Tried to give away a non-empty %s - but this is not allowed.
sl_SI: Poskušal oddati ne-prazen %s - vendar to ni dovoljeno.

en: %s Gives You Technology Documents
sl_SI: %s vam da tehnološke dokumente

en: %s Gives You %d Power
sl_SI: %s vam da %d moči

en: %s Requests An Alliance With You
sl_SI: %s predlaga zavezništvo z vami

en: You Invite %s To Form An Alliance
sl_SI: Povabili ste %s v zavezništvo

en: %s Breaks The Alliance With %s
sl_SI: %s je prekinil zavezništvo z %s

en: %s Forms An Alliance With %s
sl_SI: %s je sklenil zavezništvo z %s

en: You Discover Blueprints For %s
sl_SI: Odkrijete načrte za %s

en: Medium
sl_SI: Srednje

en: Commander
sl_SI: Poveljnik

en: MISSING AI NAME
sl_SI: MANJKA IME UI

en: MISSING AI DESCRIPTION
sl_SI: MANJKA OPIS UI

en: Tanks disabled!!
sl_SI: Tanki onemogočeni!!

en: Cyborgs disabled.
sl_SI: Kiborgi onemogočeni.

en: VTOLs disabled.
sl_SI: NVP-ji onemogočeni.

en: Satellite Uplink disabled.
sl_SI: Satelitska povezava onemogočena.

en: Laser Satellite disabled.
sl_SI: Laserski satelit onemogočen.

en: Structure Limits Enforced.
sl_SI: Omejitve zgradb uveljavljene.

en: Not enough votes to randomize or change the map.
sl_SI: Ni dovolj glasov za naključno menjavo ali sprembo zemljevida.

en: Select Game Name
sl_SI: Izberite ime igre

en: Game Name
sl_SI: Ime igre

en: One-Player Skirmish
sl_SI: Eno-igralski spopad

en: Select Map
    Can be blocked by players' votes
sl_SI: Izberite zemljevid
    Lahko se blokira z glasovi igralcev

en: Map-Mod!
sl_SI: Modifikacija zemljevida!

en: Click to set Password
sl_SI: Kliknite za nastavitev gesla

en: Enter password here
sl_SI: Vnesite geslo tukaj

en: Select Player Name
sl_SI: Izberite ime igralca

en: Alliances
sl_SI: Zavezništva

en: Base
sl_SI: Baza

en: Map Preview
sl_SI: Predogled zemljevida

en: Click to see Map
sl_SI: Kliknite za ogled zemljevida

en: Show Structure Limits
sl_SI: Pokaži gradbene meje

en: Set Structure Limits
sl_SI: Nastavi gradbene meje

en: Random Game Options
sl_SI: Naključne možnosti za igro

en: Random Game Options
    Can be blocked by players' votes
sl_SI: Naključne možnosti za igro se lahko blokira z glasovi igralcev

en: Start Hosting Game
sl_SI: Začnite gostiti igro

en: DIFFICULTY
sl_SI: TEŽAVNOST

en: Starts disadvantaged
sl_SI: Začne s pomankljivostmi

en: Plays nice
sl_SI: Igra prijazno

en: No holds barred
sl_SI: Brez omejitev

en: Starts with advantages
sl_SI: Začne s prednostmi

en: CHOOSE AI
sl_SI: IZBERI UI

en: Allow human players to join in this slot
sl_SI: Dovoli človeškim igralcem priključitev v to režo

en: Leave this slot unused
sl_SI: Pusti to režo neuporabljeno

en: Click to change to this slot
sl_SI: Kliknite za spremembo te reže

en: The host has kicked %s from the game!
sl_SI: Gostitelj je brcnil %s iz igre!

en: Players
sl_SI: Igralci

en: Choose Team
sl_SI: Izberi skupino

en: Teams locked
sl_SI: Skupina zaklenjene

en: Click to change player colour
sl_SI: Klikni za spremembo barve igralca

en: Click to change player position
sl_SI: Klikni za spremembo položaja igralca

en: Click to change AI, right click to distribute choice
sl_SI: Kliknite za spremembo UI, desno kliknite za delitev izbire

en: Player ID:
sl_SI: Igralec:

en: (none)
sl_SI: (brez)

en: Click to change difficulty
sl_SI: Kliknite za spremembo težavnosti

en: Waiting for player
sl_SI: Čakanje na igralca

en: Player is ready
sl_SI: Igralec je pripravljen

en: Player is downloading
sl_SI: Igralec prenaša

en: Click when ready
sl_SI: Kliknite, ko boste pripravljeni

en: Waiting for download
sl_SI: Čakanje na prenos

en: READY?
sl_SI: PRIPRAVLJENI?

en: PLAYERS
sl_SI: IGRALCI

en: CHAT
sl_SI: KLEPET

en: Sorry! Failed to host the game.
sl_SI: Oprostite! Ni uspelo gostovati igre.

en: Game Name Updated.
sl_SI: Ime igre posodobljeno.

en: *** password [%s] is now required! ***
sl_SI: *** geslo [%s] je zdaj zahtevano! ***

en: *** password is NOT required! ***
sl_SI: *** geslo NI zahtevano! ***

en: This is a map-mod, it can change your playing experience!
sl_SI: To je modifikacija zemljevida, lahko spremeni vašo igralsko izkušnjo!

en: Host is Starting Game
sl_SI: Gostitelj začenja igro

en: You have been kicked:
sl_SI: Bili ste brcnjeni:

en: No connection to host.
sl_SI: Ni povezave z gostiteljem.

en: Cannot change to a map with too few slots for all players.
sl_SI: Ni mogoče spremeniti na zemljevid s premalo rež za vse igralce.

en: The host has quit.
sl_SI: Gostitelj je odnehal.

en: Hit the ready box to begin your challenge!
sl_SI: Za začetek vašega izziva odkljukajte okvirček pripravljenosti!

en: Press the start hosting button to begin hosting a game.
sl_SI: Za začetek gostovanja igre pritisnite gumb začni gostovanje.

en: UPnP has been enabled.
sl_SI: UPnP je bil omogočen.

en: UPnP detection failed. You must manually configure router yourself.
sl_SI: Zaznava UPnP je bila neuspešna. Sami morate ročno nastaviti router.

en: UPnP detection is in progress...
sl_SI: Zaznava UPnP se izvaja...

en: Closed
sl_SI: Zaprto

en: Open
sl_SI: Odprto

en: Sending Map: %u%%
sl_SI: Pošiljam zemljevid: %u%%

en: Map: %u%% downloaded
sl_SI: Zemljevid: %u%% prejet

en: HOST
sl_SI: GOSTITELJ

en: Ping
sl_SI: Odzivni čas

en: %s has Left the Game
sl_SI: %s je zapustil igro

en: File transfer has been aborted for %d.
sl_SI: Prenos datotek je bil prekinjen za %d.

en: %s (%u) has an incompatible mod, and has been kicked.
sl_SI: %s (%u) ima nezdružljivo modifikacijo in je bil brcnjen.

en: %s is joining the game
sl_SI: %s se pridružuje igri

en: Server message:
sl_SI: Sporočilo strežnika:

note: TRANSLATORS: Sidetext of structure limits screen
en: LIMITS
sl_SI: MEJE

en: Map Can Exceed Limits
sl_SI: Zemljevid lahko presega omejitve

en: Force Limits at Start
sl_SI: Na začetku vsili omejitve

en: Apply Defaults and Return To Previous Screen
sl_SI: Nastavi privzeto in se vrni na prejšnji zaslon

en: Accept Settings
sl_SI: Sprejmi nastavitve

en: Limits reset to default values
sl_SI: Omejtve se ponovno nastavijo na privzete vrednosti

en: Any number of players
sl_SI: Katerokoli število igralcev

en: %d player | %d players
sl_SI[0]: %d igralec
sl_SI[1]: %d igralca
sl_SI[2]: %d igralci
sl_SI[3]: %d igralcev

en: Structs
sl_SI: Zgradbe

en: Score
sl_SI: Dosežene točke

en: Kills
sl_SI: Uničene enote

en: Units
sl_SI: Enote

en: Channel
sl_SI: Kanal

en: Toggle Alliance State
sl_SI: Preklopi zavezniško stanje

en: Give Visibility Report
sl_SI: Daj poročilo o vidljivosti

en: Leak Technology Documents
sl_SI: Prepusti tehnološke dokumente

en: Hand Over Selected Units
sl_SI: Predaj izbrane enote

en: Give Power To Player
sl_SI: Daj igralcu moč

en: Sent/Received per sec —
sl_SI: Poslano/dobljeno na sec —

en: Total Sent/Received —
sl_SI: Skupaj poslano/dobljeno —

en: Warning, this is a map-mod, it could alter normal gameplay.
sl_SI: Opozorilo, to je modifikacija zemljevida, lahko spremeni običajno igralsko izkušnjo.

en: Warning, HOST has altered the game code, and can't be trusted!
sl_SI: Opozorilo, GOSTITELJ je spremenil kodo igre in mu ni mogoče zaupati!

en: Kicking player %s, because they tried to bypass data integrity check!
sl_SI: Brcam igralca %s, ker so poskušali zaobiti preverjanje podatkovne integritete!

en: Map was requested: SENDING MAP!
sl_SI: Zahtevan je bil zemljevid: POŠILJAM ZEMLJEVID!

en: Mod was requested: SENDING MOD!
sl_SI: Zahtevana je bila modifikacija: POŠILJAM MODIFIKACIJO!

en: FILE SENT!
sl_SI: DATOTEKA POSLANA!

en: Beacon %d
sl_SI: Svetilnik %d

en: Beacon received from %s!
sl_SI: Prejet svetilnik od %s!

en: Green
sl_SI: Zelena

en: Orange
sl_SI: Oranžna

en: Grey
sl_SI: Siva

en: Red
sl_SI: Rdeča

en: Blue
sl_SI: Modra

en: Pink
sl_SI: Roza

en: Cyan
sl_SI: Sinja

en: Yellow
sl_SI: Rumena

en: Purple
sl_SI: Vijolična

en: White
sl_SI: Bela

en: Bright blue
sl_SI: Svetlo modra

en: Neon green
sl_SI: Neon zelena

en: Infrared
sl_SI: Infrardeča

en: Ultraviolet
sl_SI: Ultraviolična

en: Brown
sl_SI: Rjava

en: Dismiss
sl_SI: Opusti

en: Do not show again
sl_SI: Ne prikaži ponovno

en: We can't do that! We must be a Cyborg unit to use a Cyborg Transport!
sl_SI: Tega ne moremo storiti! Za uporabo kiborškega prevoza moramo biti kiborška enota!

en: Research completed: %s
sl_SI: Raziskava dokončana: %s

en: Research Award
sl_SI: Raziskovalna nagrada

en: Own Units: %u
sl_SI: Lastne enote: %u

en: Enemy Units: %u
sl_SI: Sovražne enote: %u

en: Own Structures: %u
sl_SI: Lastne zgradbe: %u

en: Enemy Structures: %u
sl_SI: Sovražne zgradbe: %u

en: Units Manufactured: %u
sl_SI: Število izdelanih enot: %u

en: Total Units: %u
sl_SI: Celotno število enot: %u

en: Structures Built: %u
sl_SI: Število zgrajenih zgradb: %u

en: Total Structures: %u
sl_SI: Celotno število zgradb: %u

en: Rookie: %u
sl_SI: Novinec: %u

[ctx: rank]
en: Green: %u
sl_SI: Zelen: %u

en: Trained: %u
sl_SI: Izurjen: %u

en: Regular: %u
sl_SI: Navaden: %u

en: Professional: %u
sl_SI: Poklicni: %u

en: Elite: %u
sl_SI: Elita: %u

en: Special: %u
sl_SI: Poseben: %u

en: Hero: %u
sl_SI: Junak: %u

en: Unit Losses
sl_SI: Izgube enot

en: Structure Losses
sl_SI: Izgube zgradb

en: Force Information
sl_SI: Podatki o silah

en: ARTIFACTS RECOVERED: %d
sl_SI: PRIDOBLJENI ARTEFAKTI: %d

en: Mission Time - %s
sl_SI: Čas misije - %s

en: Total Game Time - %s
sl_SI: Celotni čas igranja - %s

en: You cheated!
sl_SI: Goljufali ste!

en: Chat: All
sl_SI: Klepet: vsi

en: Chat: Team
sl_SI: Klepet: tim

en: Unable to locate any repair units!
sl_SI: Ni mogoče najti nobenih enot za popravila!

en: Unable to locate any Trucks!
sl_SI: Ni mogoče najti nobenih tovornjakov!

en: Unable to locate any Sensor Units!
sl_SI: Ni mogoče najti nobenih senzorskih enot!

en: Unable to locate any Commanders!
sl_SI: Ni mogoče najti nobenih poveljnikov!

en: Can't build any more units, Unit Limit Reached — Production Halted
sl_SI: Ne moremo izdelati več enot, meja enot dosežena - izdelava ustavljena

en: Can't build "%s" without a Command Relay Center — Production Halted
sl_SI: Ne moremo izdelati "%s" brez središča za prenos povelij - izdelava ustavljena

en: Can't build "%s", Commander Limit Reached — Production Halted
sl_SI: Ne moremo izdelati "%s", poveljniška meja dosežena - izdelava ustavljena

en: Can't build any more "%s", Construction Unit Limit Reached — Production Halted
sl_SI: Ne moremo izdelati več "%s", meja gradbenih enot dosežena - izdelava ustavljena

en: %s - %u Unit assigned - Hitpoints %d/%d | %s - %u Units assigned - Hitpoints %d/%d
sl_SI[0]: %s - %u Enota dodeljena - Udarne točke %d/%d
sl_SI[1]: %s - %u Enoti dodeljeni - Udarne točke %d/%d
sl_SI[2]: %s - %u Enote dodeljene - Udarne točke %d/%d
sl_SI[3]: %s - %u Enot dodeljenih - Udarne točke %d/%d

en: %s - %u Unit assigned - Damage %d/%d | %s - %u Units assigned - Hitpoints %d/%d
sl_SI[0]: %s - %u Enota dodeljena - Škoda %d/%d
sl_SI[1]: %s - %u Enoti dodeljeni - Udarne točke %d/%d
sl_SI[2]: %s - %u Enote dodeljene - Udarne točke %d/%d
sl_SI[3]: %s - %u Enot dodeljenih - Udarne točke %d/%d

en: %s - Hitpoints %d/%d
sl_SI: %s - Udarne točke %d/%d

en: %s - Connected %u of %u - Hitpoints %d/%d
sl_SI: %s - Povezanih %u od %u - Udarne točke %d/%d

en: %s - Electronically Damaged
sl_SI: %s - elektronsko poškodovan

en: Electronic Reward - Visibility Report
sl_SI: Elektronska nagrada - poročilo o vidljivosti

en: Factory Reward - Propulsion
sl_SI: Nagrada tovarne - pogon

en: Factory Reward - Body
sl_SI: Nagrada tovarne - telo

en: Factory Reward - Weapon
sl_SI: Nagrada tovarne - orožje

en: Factory Reward - Nothing
sl_SI: Nagrada tovarne - nič

en: Repair Facility Award - Repair
sl_SI: Nagrada stavbe za popravila - popravilo

en: Repair Facility Award - Nothing
sl_SI: Nagrada stavbe za popravila - nič

en: GAMES
sl_SI: IGRE

en: Refresh Games List
sl_SI: Osveži spisek iger

en: Filter Games List
sl_SI: Filtriraj spisek iger

en: Refreshing...
sl_SI: Osveževanje...

en: Searching
sl_SI: Iskanje

en: Connecting to the lobby server...
sl_SI: Povezovanje z vežinim strežnikom...

en: Map Name
sl_SI: Ime zemljevida

en: Status
sl_SI: Stanje

en: Can't connect to lobby server!
sl_SI: Ne morem se povezati z vežinim strežnikom!

en: Mods: %s
sl_SI: Modifikacije: %s

en: Mods: None!
sl_SI: Modifikacije: Nobenih!

en: Version: %s
sl_SI: Verzija: %s

en: Your version of Warzone is incompatible with this game.
sl_SI: Vaša verzija Warzone je nezdružljiva s to igro.

en: [Password required]
sl_SI: [Zahtevano geslo]

en: [No Tanks]
sl_SI: [Nobenih tankov]

en: [No Cyborgs]
sl_SI: [Nobenih kiborgov]

en: [No VTOLs]
sl_SI: [Nobenih NVP]

en: Hosted by %s
sl_SI: Gostovano od %s

en: Hosted by %s —%s
sl_SI: Gostovano od %s —%s

en: Can't find any games for your version.
sl_SI: Ne morem najti nobenih iger za vašo verzijo.

en: There appears to be a game update available!
sl_SI: Kot kaže, je na voljo nadgradnja igre!

en: No games are available for your version
sl_SI: Za vašo verzijo ni na voljo nobenih iger

en: Game is full
sl_SI: Igra je polna

en: You were kicked!
sl_SI: Bili ste brcnjeni!

en: Wrong Game Version!
sl_SI: Napačna verzija igre!

en: You have an incompatible mod.
sl_SI: Imate nezdružljivo modifikacijo.

en: Host couldn't send file?
sl_SI: Gostitelj ni mogel poslati datoteke?

en: Incorrect Password!
sl_SI: Napačno geslo!

en: Host has dropped connection!
sl_SI: Gostitelj je izgubil povezavo!

en: Connection Error
sl_SI: Napaka v povezavi

en: Continue
sl_SI: Nadaljuj

en: Enter Password:
sl_SI: Vnesite geslo:

en: OK
sl_SI: VREDU

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: CONNECTION
sl_SI: POVEZAVA

en: Lobby
sl_SI: Veža

en: IP Address or Machine Name
sl_SI: IP naslov ali ime računalnika

en: Launch Transport
sl_SI: Odpošlji prevoz

en: There is not enough room in the Transport!
sl_SI: V prevozu ni dovolj prostora!

en: Reinforcements landing
sl_SI: Okrepitve pristajajo

en: Update Available
sl_SI: Na voljo je posodobitev

en: Get Update Now
sl_SI: Dobi posodobitev zdaj

note: TRANSLATORS: Printed when compiling with uncommitted changes
en:  (modified locally)
sl_SI:  (lokalno spremenjeno)

note: TRANSLATORS: Printed in Debug builds
en:  - DEBUG
sl_SI:  - RAZHROŠČI

note: TRANSLATORS: This string looks as follows when expanded. "Version: <version name/number>, <working copy state>, Built: <BUILD DATE><BUILD TYPE>"
en: Version: %s,%s Built: %s%s
sl_SI: Verzija: %s,%s Zgrajen: %s%s

en: YOU ARE VICTORIOUS!
sl_SI: ZMAGALI STE!

en: YOU WERE DEFEATED!
sl_SI: BILI STE PREMAGANI!
