warzone2100 - en to sk_SK translation catalogue (846 entries)

en: OBJECTIVE: Locate and recover neural synapse technology
sk_SK: CIEĽ: Nájsť a získať technológiu neurálnych synapsií

en: Establish a base, then search for a Pre-Collapse structure.
sk_SK: Založ základňu, potom vyhľadaj stavbu spred kolapsu.

en: This structure contains technology vital for the success of the Project.
sk_SK: Táto budova obsahuje technológie dôležité pre úspech Projektu.

en: ALPHA BASE MISSION: Scavenger Raiders
sk_SK: MISIA ZÁKLADNE ALFA: Nájazdníci

en: Scavenger raiders are approaching our base.
sk_SK: Nájazdníci sa blížia k našej základni.

en: Defend the base then destroy the Scavenger camps.
sk_SK: Obráň základňu a následne znič tábory nájazdníkov.

en: ALPHA BASE MISSION: Power Surge Detected
sk_SK: MISIA ZÁKLADNE ALFA: Zistené prepätie

en: A power surge has been detected to the south of our position.
sk_SK: Bolo zistené prepätie smerom na juh od našej pozície.

en: Investigate and secure the area.
sk_SK: Preskúmaj a zabezpeč oblasť.

en: ALPHA BASE MISSION: The New Paradigm
sk_SK: MISIA ZÁKLADNE ALFA: Nová Paradigma

en: The New Paradigm control superior weapons technology.
sk_SK: Nová Paradigma vlastní technológiu špičkových zbraní.

en: They may have the synaptic link technology, it's vital we retrieve it.
sk_SK: Môžu mať technológiu synaptických spojení, jej získanie je zásadné.

en: TRANSPORT MISSION: Locate and Recover Artifacts
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Nájdi a získaj artefakty

en: Load an attack force into the transport.
sk_SK: Naložte útočné sily do transportu.

en: On landing, explore the ruins and recover any artifacts.
sk_SK: Po pristátí skontrolujte ruiny a získajte všetky artefakty.

en: TRANSPORT MISSION: Investigate Research Center
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Preskúmajte výskumné stredisko

en: Investigate the area and recover any artifacts present.
sk_SK: Preskúmajte oblasť a získajte všetky prítomné artefakty.

en: Reinforcements are available.
sk_SK: Posily sú k dispozícii.

en: TRANSPORT MISSION: Encoded Signals Detected
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Zistené zakódované signály

en: Take a scout force to investigate these signals.
sk_SK: Pre prieskum týchto signálov použi prieskumné jednotky.

en: Use your trucks to build defenses at your LZ.
sk_SK: Pre výstavbu obrany na svojom MV použi nákladné autá.

en: TRANSPORT MISSION: Enemy Transmissions Detected
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Detekované vysielania nepriateľa

en: Scout the designated area for enemy research facilities.
sk_SK: Prehľadaj oblasť kvôli nepriateľským výskumným zariadeniam.

en: Proceed to LZ#2. Do not engage the enemy at this time.
sk_SK: Pokračuj k MV#2. Zatiaľ neútoč na nepriateľské jednotky.

en: TRANSPORT MISSION: Synaptic Link Location
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Nájdenie synaptického spojenia

en: The New Paradigm are analyzing synaptic link technology at this location.
sk_SK: Nová Paradigma analyzuje na tomto mieste technológiu synaptických spojení.

en: Assemble an attack team and recover the synaptic link technology.
sk_SK: Zlož útočný tím a získaj technológiu synaptických spojení.

en: TRANSPORT MISSION: New Objectives
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Nové ciele

en: New Paradigm are searching for artifacts in this vicinity.
sk_SK: Nová paradigma hľadá v tejto oblasti artefakty.

en: Intercept them. Do not let any enemies exit this area.
sk_SK: Prenasleduj ich. Neumožni z tejo oblasti uniknúť žiadnemu nepriateľovi.

en: TRANSPORT MISSION: Enemy Base Under Construction
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Nepriateľská základňa vo výstavbe

en: Enemy forces are establishing a forward base at this location.
sk_SK: Nepriateľ zriaďuje v tejto oblasti novú predsunutú základňu.

en: Eradicate the base and secure the area.
sk_SK: Znič základňu a zabezpeč oblasť.

en: ALPHA BASE MISSION: Establish a Forward Base
sk_SK: MISIA ZÁKLADNE ALFA: Založ predsunutú základňu

en: Establish a forward base on the plateau and fend off the New Paradigm.
sk_SK: Založ predsunutú základňu na plošine a odraz Novú Paradigmu.

en: Build defensive structures until the green objective blip disappears.
sk_SK: Stavajte obranné štruktúry, kým nezmizne zelená značka cieľu misie.

en: ALPHA BASE MISSION: Counter Attack
sk_SK: MISIA ZÁKLADNE ALFA: Protiútok

en: Enemy forces are approaching from the east and north.
sk_SK: Nepriateľské jednotky sa blížia z východu a severu.

en: Hold the bases and repulse any attacks.
sk_SK: Udrž základne a odraz akýkoľvek útok.

en: ALPHA BASE MISSION: Incoming Transmission
sk_SK: MISIA ZÁKLADNE ALFA: Prichádzajúci prenos

en: We are detecting enemy forces at these locations.
sk_SK: Na týchto miestach detekujeme nepriateľské sily.

en: This is our chance to defeat the New Paradigm and destroy their base.
sk_SK: Toto je naša šanca poraziť Novú Paradigmu a zničiť ich základňu.

en: Congratulations Commander.
sk_SK: Gratulujeme, veliteľ.

en: We now have a further task for you.
sk_SK: Máme pre teba teraz nové úlohy.

en: ALPHA BASE MISSION: Locate and Recover Artifacts
sk_SK: MISIA ZÁKLADNE ALFA: Nájdi a získaj artefakty

en: The first two zones are now secure.
sk_SK: Prvé dve oblasti sú teraz bezpečné.

en: PROJECT TEAM UPDATES
sk_SK: AKTUALIZÁCIE PROJEKTOVÉHO TÍMU

en: TEAM BETA UPDATE
sk_SK: AKTUALIZÁCIA TÍMU BETA

en: We have recovered some artifacts.
sk_SK: Získali sme nejaké artefakty.

en: There is a better equipped force operating in this area.
sk_SK: V oblasti operuje lepšie vyzbrojená jednotka.

en: TEAM GAMMA UPDATE
sk_SK: AKTUALIZÁCIA TÍMU GAMA

en: Nothing to report.
sk_SK: Nič pre nahlásenie.

en: We've discovered no artifacts and encountered no hostiles.
sk_SK: Neobjavili sme žiadne artefakty a nenarazili sme na žiadnych nepriateľov.

en: ALPHA BASE INTELLIGENCE REPORT: Enemy Attack
sk_SK: SPRÁVA ROZVIEDKY ZÁKLADNE ALFA: Nepriateľský útok

en: We are detecting an enemy attack force at this location.
sk_SK: Na tomto mieste detekujeme nepriateľské útočné sily.

en: PRIMARY OBJECTIVE
sk_SK: HLAVNÝ CIEĽ

en: This structure is your primary objective.
sk_SK: Táto budova je tvoj hlavný cieľ.

en: Search for and recover any artifacts here.
sk_SK: Vyhľadaj a získaj všetky artefakty.

en: ENEMY LZ
sk_SK: NEPRIATEĽSKÉ MV

en: Destroy this LZ to prevent enemy landings.
sk_SK: Znič toto MV pre zabránenie nepriateľským výsadkom.

en: ALPHA BASE INTELLIGENCE REPORT: NEXUS
sk_SK: SPRÁVA ROZVIEDKY ZÁKLADNE ALFA: NEXUS

en: New objective.
sk_SK: Nový cieľ.

en: We have detected and isolated an intruder program.
sk_SK: Odhalili a izolovali sme program pre neoprávnený prístup.

en: Supplemental
sk_SK: Doplnkové

en: The synaptic link technology was at this location but was removed.
sk_SK: Technológia synaptického spojenia sa nachádzala na tomto mieste, ale bola odstránená.

en: Establish a forward base then continue the search for the synaptic link.
sk_SK: Založ predsunutú základňu a pokračuj v hľadaní synaptického spojenia.

en: INCOMING TRANSMISSION
sk_SK: PRICHÁDZAJÚCE VYSIELANIE

en: Decoding in progress.....
sk_SK: Prebieha dekódovanie.....

en: Commander.
sk_SK: Veliteľ.

en: We have decoded the incoming message to the New Paradigm...
sk_SK: Dekódovali sme prichádzajúcu správu pre Novú Paradigmu...

en: Destroy Enemy Base
sk_SK: Znič nepriateľskú základňu

en: Assemble an attack force and board the transport.
sk_SK: Zostav útočnú jednotku a nastúp na transportér.

en: Destroy the base and recover any artifacts present.
sk_SK: Zničte základňu a získajte všetky artefakty, ktoré sa v nej nachádzajú.

en: The synaptic link technology has been recovered!
sk_SK: Technológia synaptických spojení bola získaná!

en: Initial research confirms it will be of great benefit to the Project.
sk_SK: Predbežný výskum potvrdzuje, že bude veľkým prínosom pre projekt.

en: Base Beta is under heavy attack, they may need assistance.
sk_SK: Základňa Beta je pod ťažkým útokom, môžu potrebovať asistenciu.

en: We will send further updates as they arrive.
sk_SK: Ďalšie správy pošleme hneď, ako dorazia.

en: This transmission was intercepted a few minutes ago.
sk_SK: Toto vysielanie bolo zachytené pred pár minútami.

en: It originates from the east.
sk_SK: Pochádza z východu.

en: POWER MODULE ARTIFACT
sk_SK: ARTEFAKT NAPÁJACIEHO MODULU

en: Research the power module artifact.
sk_SK: Vyskúmaj artefakt napájacieho modulu.

en: Then use a truck to upgrade your power generator with the module.
sk_SK: Následne použi konšruktérsku jednotku pre vylepšenie generátora pomocou modulu.

en: SCAVENGER BASE DETECTED
sk_SK: ZISTENÁ ZÁKLADŇA NÁJAZDNÍKOV

en: Defeat the scavengers and retrieve any artifacts.
sk_SK: Poraz nájazdníkov a získaj artefakty.

en: Congratulations on defeating the New Paradigm, this sector is now secure.
sk_SK: Gratulujeme k porazeniu Novej Paradigmy, táto oblasť je teraz bezpečná.

en: The Nexus Intruder Program was in the New Paradigm system.
sk_SK: Program Nexus pre neoprávnené vniknutie bol v systéme Novej paradigmy.

en: We recorded two conversations with it, extracts follow...
sk_SK: Nahrali sme s ním dve konverzácie, nasledujú výpisky...

en: We'll keep you informed of further developments
sk_SK: Budeme ťa informovať o ďalšom vývoji

en: Commander you are to assist Team Beta
sk_SK: Veliteľ, budete asistovať tímu Beta

en: BETA BASE MISSION: Eastern Sector
sk_SK: MISIA ZÁKLADNE BETA: Východný sektor

en: Upon arrival you are to assume command of the base.
sk_SK: Po príchode sa ujmeš vedenia základne.

en: You must defend it and hold it.
sk_SK: Musíš ju obrániť a udržať.

en: BETA BASE MISSION: Defend and Fortify
sk_SK: MISIA ZÁKLADNE BETA: Obráň a opevni

en: Be sure to fortify the perimeter and establish anti-aircraft defenses.
sk_SK: Uisti sa, že opevníš perimeter a zriadiš protivzdušnú obranu.

en: New technologies are available.
sk_SK: Sú dostupné nové technológie.

en: We are currently detecting coded bitstream signals.
sk_SK: Momentálne detegujeme kódované bitové signály.

en: Decoding...
sk_SK: Dekódujem...

en: TRANSPORT MISSION: Transport Down
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Transport zostrelený

en: Our transport carrying units from team Alpha Base has been shot down.
sk_SK: Náš transport prevážajúci jednotky zo základne Alfa bol zostrelený.

en: It is under attack from The Collective at this location.
sk_SK: Útočí tu na neho Spoločenstvo.

en: Assemble a rescue team to recover the transport and its cargo.
sk_SK: Zostav záchranný tím pre vyzdvihnutie transportu a jeho nákladu.

en: IN-FLIGHT BRIEFING
sk_SK: Letový brífing

en: Team Beta are searching for Vertical Takeoff and Landing (VTOL) technology.
sk_SK: Tím Beta hľadá technológiu pre vertikálny vzlet a pristátie (VTOL).

en: It's believed to be at a pre-Collapse airbase in this area.
sk_SK: Veríme, že v tejto oblasti sa nachádza letecká základňa spred kolapsu.

en: Team Beta under heavy attack
sk_SK: Tím Beta je pod ťažkým útokom

en: BETA BASE MISSION: Hold at all costs
sk_SK: MISIA ZÁKLADNE BETA: Udržte sa za každú cenu

en: We are detecting coded bitstream signals from the Collective.
sk_SK: Detegujeme šifrované bitové signály pochádzajúce od Spoločenstva.

en: BETA BASE MISSION: Hold At All Costs
sk_SK: MISIA ZÁKLADNE BETA: Udržte sa za každú cenu

en: We are detecting ground and aerial forces from the north.
sk_SK: Na Severe detegujeme pozemné a vzdušné sily.

en: Hold your position and repulse these attacks, then eradicate the enemy's northern base.
sk_SK: Udržte pozíciu a odrazte tieto útoky, následne zlikvidujte nepriateľskú základňu na severe.

en: TRANSPORT MISSION: Intercept convoy.
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Prenasledujte konvoj.

en: Data from the Collective's base indicates the presence of the NEXUS intruder program.
sk_SK: Údaje zo základne Spoločenstva indikujú prítomnosť programu na vniknutie NEXUS.

en: Before NEXUS switched itself off-line we accessed the following.
sk_SK: Pred tým, než sa NEXUS odpojil, získali sme prístup k nasledovnému.

en: An enemy commander is collecting a shipment from NEXUS at this location.
sk_SK: Nepriateľský veliteľ zhromažďuje na tomto mieste náklad z NEXUS.

en: Once at the LZ, eradicate the enemy commander and recover the shipment.
sk_SK: Až budete na MV, odstráňte nepriateľského veliteľa a získajte náklad.

en: Then return to the LZ.
sk_SK: Potom sa vráť na MV.

en: Disturbing news regarding NASDA.
sk_SK: Znepokojujúce správy týkajúce sa NASDA.

en: TRANSPORT MISSION: Search for and Destroy Convoy
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Vyhľadajte a zničte konvoj

en: The shipment you recovered was a decoy.
sk_SK: Náklad, ktorý si získal, bol návnada.

en: We have detected another convoy proceeding along the river.
sk_SK: Detegovali sme ďalší konvoj smerujúci pozdĺž rieky.

en: You are to intercept the convoy and recover its cargo.
sk_SK: Budeš prenasledovať konvoj a získaš jeho náklad.

en: Enemy VTOLs are likely to be flying close escort.
sk_SK: Nepriateľské VTOLy pravdepodobne letia v blízkom sprievode.

en: TRANSPORT MISSION: Rescue civilians from Containment Camp
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Zachráňte civilistov zo zadržiavacieho tábora

en: The Collective are processing and exterminating civilians at this base.
sk_SK: Spoločenstvo spracováva a vyhladzuje civilistov na tejto základni.

en: You are to rescue the civilians.
sk_SK: Budeš zachraňovať civilistov.

en: Then destroy the camp.
sk_SK: Potom znič kemp.

en: BETA BASE MISSION: Destroy Enemy Air Base and Recover VTOLs.
sk_SK: MISIA ZÁKLADNE BETA: Znič nepriateľskú leteckú základňu a získaj VTOLy.

en: Analysis of flight paths indicate that The Collective's VTOLs originate from here.
sk_SK: Analýza leteckých ciest indikuje, že VTOLy Spoločenstva pochádzajú odtiaľto.

en: BETA BASE MISSION: Destroy Enemy Air Base and Recover VTOLs
sk_SK: MISIA ZÁKLADNE BETA: Znič nepriateľskú leteckú základňu a získaj VTOLy

en: The location of the enemy airbase is here; this is your primary objective.
sk_SK: Nepriateľská letecká základňa je umiestnená na tomto mieste. Toto je tvoj primárny cieľ.

en: Eradicate all Collective forces and recover all artifacts.
sk_SK: Znič všetky jednotky Spoločenstva a získaj všetky artefakty.

en: SECONDARY MISSION: Destroy or Drive Off Enemy Transport
sk_SK: SEKUNDÁRNA MISIA: Znič, alebo odraz nepriateľský transport

en: The Collective are rounding up all civilians in this area.
sk_SK: Spoločenstvo zhromažďuje všetkých civilistov v tejto oblasti.

en: They are then flying them to an unknown location.
sk_SK: Potom s nimi letia na neznáme miesto.

en: Destroy or drive off The Collective's transport.
sk_SK: Znič, alebo odožeň transport Spoločenstva.

en: Rescue as many civilians as possible.
sk_SK: Zachráň toľko civilistov, koľko bude možné.

en: TRANSPORT MISSION: Destroy Reactor
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Znič reaktor

en: The Collective are searching for knowledge of nuclear reactors.
sk_SK: Spoločenstvo hľadá znalosti o nukleárnych reaktoroch.

en: They must be stopped.
sk_SK: Musia byť zastavení.

en: Proceed from the LZ to the reactor and destroy it.
sk_SK: Pokračuj z MV k reaktoru a znič ho.

en: Do not allow the Collective to bring the reactor on-line.
sk_SK: Znemožni Spoločenstvu spustiť reaktor.

en: BETA BASE MISSION: Capture NASDA Central
sk_SK: MISIA ZÁKLADNE BETA: Obsaď centrálu NASDA

en: Capture NASDA central before NEXUS and the Collective can use it.
sk_SK: Ovládni centrálu NASDA pred tým, než ju stihne NEXUS a Spoločenstvo použiť.

en: TRANSPORT MISSION: Satellite Uplink Site
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Satelitná komunikačná stanica

en: NEXUS is searching for still functioning memory banks.
sk_SK: NEXUS hľadá ešte stále funkčné pamäťové banky.

en: Part of its consciousness has moved to a remote NASDA control-site.
sk_SK: Časti jeho vedomia boli presunuté na odľahlú riadiacu stanicu NASDA.

en: We are detecting transmissions from this site that are reaching high orbit.
sk_SK: Detegujeme prenosy z tejto stanice, ktoré dosahujú vysokú orbitu.

en: NEXUS has now reconnected itself with the NASDA satellites.
sk_SK: NEXUS sa teraz znova prepojil so satelitmi NASDA.

en: Use the transport to carry a strike force to this site.
sk_SK: Použi transport na prevoz útočnej jednotky na toto miesto.

en: Destroy the site and return to your base.
sk_SK: Znič miesto a vráť sa späť na tvoju základňu.

en: TRANSPORT MISSION: Destroy Enemy SAM Sites
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Znič umiestnenia nepriateľských SAM

en: If you are to escape, eradicate the surface-to-air missile sites around your base.
sk_SK: Pokiaľ chceš uniknúť, zlikviduj odpaliská rakiet zem-vzduch okolo tvojej základne.

en: Fly to the LZ, then head overland to destroy the SAM sites.
sk_SK: Prileť k MV, následne pokračuj po pevnine a znič odpaliská SAM rakiet.

en: TRANSPORT MISSION: Establish Safe Haven
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Založ bezpečné útočisko

en: We can confirm a missile is heading for Alpha Base.
sk_SK: Potvrdzujeme, že na základňu Alfa smeruje raketa.

en: You are to establish a safe haven for evacuation of Beta Base.
sk_SK: Musíš založiť bezpečné útočisko pre evakuáciu základne Beta.

en: Eradicate any enemy and secure the area.
sk_SK: Zlikviduj všetkých nepriateľov a zabeč oblasť.

en: Once a safe haven is established, return to the LZ for further orders.
sk_SK: Po zabezpečení útočiska sa vráť na MP pre ďalšie príkazy.

en: BETA BASE MISSION: Survive and evacuate! Bring a truck
sk_SK: MISIA ZÁKLADNE BETA: Preži a evakuuj! Dones nákladné auto

en: Commander, we have grave news.
sk_SK: Veliteľ, máme závažné správy.

en: Alpha base has been destroyed by nuclear missile attack.
sk_SK: Základňa Alfa bola zničená útokom jadrovou raketou.

en: The Collective are unaware of the nuclear attack and have air units heading for your base.
sk_SK: Spoločenstvo si nie je vedomé nuklárneho útoku a má vzdušné jednotky smerujúce k tvojej základni.

en: This message was intercepted a few moments ago...
sk_SK: Táto správa bola zachytená pred chvíľou...

en: You must transport as many of your forces as possible.
sk_SK: Musíš previezť toľko tvojich jednotiek, koľko len bude možné.

en: Good luck, Commander.
sk_SK: Veľa šťastia, veliteľ.

en: TRANSPORT MISSION: Northern Sector
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Severný sektor

en: Congratulations on your successful evacuation of Beta Base.
sk_SK: Gratulujeme k úspešnej evakuácii základne Beta.

en: NEXUS has gained access to nuclear weapons and is determined to destroy the Project.
sk_SK: NEXUS získal prístup k nukleárnym zbraniam a je rozhodnutý zničiť Projekt.

en: Take your forces to the Northern Sector
sk_SK: Zober tvoje jednotky do severného sektora

en: Team Gamma will contact you there.
sk_SK: Tím Gama Vás tu kontaktuje.

en: TRANSPORT MISSION: Establish A Forward Base
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Založ predsunutú základňu

en: Commander, the success of the Project lies with you.
sk_SK: Veliteľ, úspech projektu je na tebe.

en: Secure an LZ, then establish a forward base.
sk_SK: Zabezpeč MV, následne založ predsunutú základňu.

en: TRANSPORT MISSION: Missile Launch Site Coordinates
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Súradnice odpaľovacieho miesta rakiet

en: We have located the site of the missile launches.
sk_SK: Našli sme miesto odpalu rakiet.

en: There were one or more missiles at this NASDA site.
sk_SK: Na tomto mieste NASDA sa machádzala jedna, alebo viac rakiet.

en: We are transmitting coordinates of an LZ near the silos.
sk_SK: Odosielame koordináty MV v blízkosti síl.

en: Coordinate Download Completed.
sk_SK: Sťahovanie koordinátov dokončené.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Nuclear Blast
sk_SK: MISIA SEVERNÉHO SEKTORA: Nukleárny výbuch

en: All units must escape the area before the warhead detonates.
sk_SK: Všetky jednotky musia uniknúť z oblasti pred výbuchom hlavice.

en: Air-lift by transport is not possible. You'll have to head overland.
sk_SK: Vzdušná evakuácia nie je možná. Musíš pokračovať po zemi.

en: The mountain range to the east should shield you from the blast.
sk_SK: Horský masív na východe by ťa mal ochrániť pred výbuchom.

en: The valley is your only chance of escape.
sk_SK: Údolie je tvojou jedinou šancou na únik.

en: AWAY TEAM UPDATE
sk_SK: AKTUALIZÁCIA PRE VÝSADKOVÝ TÍM

en: All communication with the away team was lost after the nuclear explosions.
sk_SK: Všetka komunikácia s výsadkovým tímom bola prerušená po nukleárnych výbuchoch.

en: Their last transmission indicated they were heading back to base.
sk_SK: Ich posledné vysielanie naznačovalo, že smerovali späť na základňu.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Assist Team Gamma
sk_SK: MISIA SEVERNÉHO SEKTORU: Asistujte tímu Gama

en: You are to assist Team Gamma.
sk_SK: Budeš asistovať tímu Gama.

en: NEXUS DEFEATED
sk_SK: NEXUS PORAZENÝ

en: Commander, we have defeated NEXUS.
sk_SK: Veliteľ, porazili sme NEXUS.

en: Unfortunately, our systems' performance has been affected by NEXUS. We are trying to rectify this.
sk_SK: Nanešťastie, výkon nášich systémov bol ovplyvnený NEXUS. Snažíme sa to napraviť.

en: We are currently receiving this transmission.
sk_SK: Momentálne prijímame tento prenos.

en: TRANSPORT MISSION: Team Alpha Detected
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Tím Alfa nájdený

en: Take a scout force to these coordinates and evaluate the situation.
sk_SK: Pošli prieskumnú jednotku na tieto súradnice a zhodnoť situáciu.

en: Determine whether they are Team Alpha. If so, rescue and escort them back to the LZ.
sk_SK: Zisti, či sú to členovia tímu Alfa. Ak áno, zachráň a doprav ich späť na MV.

en: This group are part of Team Alpha, Rescue them and escort them to the LZ.
sk_SK: Táto skupina je súčasťou tímu Alfa, zachráň ich a doprav ich na MV.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Team Alpha Debrief
sk_SK: MISIA SEVERNÉHO SEKORA: Debrífing Teamu Alfa

en: Commander, after you left the Western Sector we recovered this artifact.
sk_SK: Veliteľ, po tom čo si opustil západný sektor, sme získali tento artefakt.

en: The benefits from researching it could be vast.
sk_SK: Výhody z jeho skúmania by mohli byť obrovské.

en: Enemy forces are ....... from these coordinates.
sk_SK: Nepriateľské jednotky sú ....... od týchto koordinátov.

en: Defend the base and ........ the .......
sk_SK: Obráň základňu a  ........ .......

en: Search and destroy ....
sk_SK: Nájdi a znič ....

en: TRANSPORT MISSION: Ambush NEXUS Forces
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Prepadni jednotky NEXUS

en: Commander, your decisive actions halted the spread of NEXUS.
sk_SK: Veliteľ, vaše rozhodné akcie zastavili rozšírenie NEXUS.

en: Before NEXUS was expelled, we intercepted this message - Decoding completed.
sk_SK: Pred vyhnaním NEXUS sme zachytili túto správu – Dekódovanie kompletné.

en: A NEXUS task force is heading for these coordinates.
sk_SK: Útočný oddiel NEXUS smeruje na tieto súradnice.

en: You have an opportunity to destroy NEXUS before they get there.
sk_SK: Máš príležitosť zničiť NEXUS pred tým, než sa tam dostanú.

en: TRANSPORT MISSION: Away Team
sk_SK: PREPRAVNÁ MISIA: Výsadkový tím

en: Commander, your attack on ....
sk_SK: Veliteľ, tvoj útok na ....

en: NEXUS exiting system.
sk_SK: NEXUS opúšťa systém.

en: Incoming transmission from away team.
sk_SK: Prichádzajúci prenos od výsadkového tímu.

en: Commander, we are attempting to return to base.
sk_SK: Veliteľ, pokúšame sa vrátiť na základňu.

en: This is our current position.
sk_SK: Toto je naša súčasná pozícia.

en: Take control of our forces and lead us.
sk_SK: Prevezmi kontrolu nad našimi jednotkami a veď nás.

en: Control transfer successful.
sk_SK: Odovzdanie ovládania úspešné.

en: Entering new zone.
sk_SK: Vstup do novej zóny.

en: Incoming Transmission...
sk_SK: Prichádzajúci prenos...

en: Elements of Team Gamma have contacted us.
sk_SK: Kontaktovali nás časti tímu Gama.

en: They claim to be free of NEXUS, and offer their base as a site of operations.
sk_SK: Tvrdia, že sa im podarilo zbaviť NEXUS a ponúkajú svoju základňu ako operačnú oblasť.

en: Base coordinates download in progress.
sk_SK: Prebieha sťahovanie koordinátorov základne.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Laser Satellites
sk_SK: MISIA SEVERNÉHO SEKTORA: Laserové satelity

en: We are detecting strong energy surges from orbit.
sk_SK: Detegujeme silné energetické výboje z orbity.

en: The laser satellites are charged and moving towards our position.
sk_SK: Laserové satelity sú nabité a pohybujú sa smerom k našej pozícii.

en: The 2nd Team Gamma base is at this location.
sk_SK: Na tomto mieste sa nachádza druhá základňa tímu Gama.

en: We have limited time to evacuate this base and move to Gamma Base.
sk_SK: Máme obmedzený čas na evakuáciu tejto základne a presun na základňu Gama.

en: The laser satellites are not functioning properly, they are misfiring.
sk_SK: Laserové satelity nefungujú správne, ich streľba zlyháva.

en: They are directing their fire towards this position.
sk_SK: Smerujú svoju paľbu na túto pozíciu.

en: We will need to evacuate this base shortly.
sk_SK: Čoskoro budeme musieť evakuovať túto základňu.

en: Team Gamma reports a missile silo at this location.
sk_SK: Tím Gama hlási na tomto mieste raketové silo.

en: They believe that the silo contains missiles capable of reaching high orbit.
sk_SK: Veria, že silo obsahuje rakety schopné dosiahnuť vysokú orbitu.

en: Capture this silo at all costs.
sk_SK: Obsaďte toto silo za každú cenu.

en: Missile silos captured.
sk_SK: Raketové silá obsadené.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Missile Codes
sk_SK: MISIA SEVERNÉHO SEKTORA: Raketové kódy

en: Commander, there are missiles present at the silos.
sk_SK: Veliteľ, v silách sa nachádzajú rakety.

en: Nexus is preventing us from accessing the missile control code.
sk_SK: Nexus nám bráni v prístupe ku kontrolnému kódu rakety.

en: NEXUS is present in our systems.
sk_SK: NEXUS sa nachádza v našich systémoch.

en: To defeat NEXUS we must research the Nexus Intruder Program.
sk_SK: Pre porazenie NEXUS musíme vyskúmať program narušiteľ Nexus.

en: Assign this task to a research facility.
sk_SK: Priraď túto úlohu výskumnému stredisku.

en: NEXUS forces detected at these locations.
sk_SK: Jednotky NEXUS boli detegované na týchto miestach.

en: NEXUS has been eradicated from all Project systems.
sk_SK: NEXUS bol odstránený zo všetkých systémov projektu.

en: We are attempting to access the missile control codes.
sk_SK: Pokúšame sa získať prístup ku kontrolným kódom strely.

en: A research facility is required to crack the code. Allocate one immediately.
sk_SK: Na prelomenie kódu je vyžadované výskumné stredisko. Okamžite jedno vyhraď.

en: Protect the missile silos from NEXUS attacks.
sk_SK: Ochráň raketové silá pred útokmi NEXUS.

en: PROJECT UPDATE: 1st Level Missile Code Cracked.
sk_SK: AKTUALIZÁCIA PROJEKTU: Prelomený raketový kód prvej úrovne.

en: Missile arming in progress.
sk_SK: Aktivovanie rakety prebieha.

en: More research is required to proceed further.
sk_SK: Pre ďalší postup je potrebný ďalší výskum.

en: PROJECT UPDATE: 2nd Level Missile Code Cracked.
sk_SK: AKTUALIZÁCIA PROJEKTU: Prelomený raketový kód druhej úrovne.

en: Missile target programming in progress.
sk_SK: Prebieha programovanie cieľa raketového útoku.

en: Once level 3 codes are cracked we initiate launch procedures.
sk_SK: Po prelomení kódov úrovne 3 zahájime odpaľovacie procedúry.

en: PROJECT UPDATE: 3rd Level Missile Code Cracked.
sk_SK: AKTUALIZÁCIA PROJEKTU: Prelomený raketový kód tretej úrovne.

en: Missile launch sequence initiated.
sk_SK: Zahájená sekvencia odpálenia rakety.

en: We have located NEXUS' base at this location.
sk_SK: Na tomto mieste sme lokalizovali základňu NEXUSu.

en: This area contains numerous NEXUS structures.
sk_SK: Táto oblasť obsahuje množstvo budov NEXUSu.

en: We are certain that NEXUS's core systems are located here.
sk_SK: Sme si istí, že sa tu nachádzajú hlavné systémy NEXUS.

en: Establish an LZ.
sk_SK: Založte MV.

en: Begin your attacks on NEXUS. You must destroy his core systems.
sk_SK: Začnite s útokmi na NEXUS. Musíte zničiť jeho základné systémy.

en: Briefing Commences:
sk_SK: Brífing začína:

en: Scavenger Outpost
sk_SK: Tábor nájazdníkov

en: Power Resource
sk_SK: Zdroj energie

en: Unknown Artifact
sk_SK: Neznámy artefakt

en: Source of Power Surge
sk_SK: Zdroj prepätia

en: Landing Zone
sk_SK: Miesto pristátia

en: Mission Target
sk_SK: Cieľ misie

en: Pre-Collapse Research Center
sk_SK: Výskumné centru spred kolapsu

en: En-route To Mission Site
sk_SK: Na ceste na miesto misie

en: Mission Failed
sk_SK: Misia neúspešná

en: Mission Successful
sk_SK: Misia úspešná

en: Enemy Landing Zone
sk_SK: Nepriateľské miesto pristátia

en: Enemy Base
sk_SK: Nepriateľská základňa

en: Incoming transmission
sk_SK: Prichádzajúci prenos

en: Incoming intelligence report.
sk_SK: Prichádzajúca spravodajská správa.

en: Nuclear Reactor
sk_SK: Jadrový reaktor

en: New Design
sk_SK: Nový návrh

en: Demolish
sk_SK: Zbúrať

en: Naval
sk_SK: Námorné

en: Repair Center
sk_SK: Opravárenské centrum

en: Dragon's Teeth
sk_SK: Dračie zuby

en: Heavy Machinegun Bunker
sk_SK: Bunker s ťažkým guľometom

en: Heavy Machinegun Guard Tower
sk_SK: Strážna veža s ťažkým guľometom

en: Flamer Guard Tower
sk_SK: Strážna plameňometná veža

en: Advanced Cyborg Production
sk_SK: Pokročilá výroba cyborgov

en: Advanced Cyborg Production Mk2
sk_SK: Pokročilá výroba cyborgov Mk2

en: Advanced Cyborg Production Mk3
sk_SK: Pokročilá výroba cyborgov Mk3

en: Defenses Self-Repair
sk_SK: Samooprava obrany

en: Bridge
sk_SK: Most

en: Wrecked Tank
sk_SK: Zničený tank

en: Chemical Laboratory
sk_SK: Chemické laboratórium

en: New Cyborg Available
sk_SK: Dostupný nový kyborg

en: New Defensive Structure Available
sk_SK: K dispozícii nová obranná budova

en: Defensive Strength: Medium
sk_SK: Sila obrany : stredná

en: Defensive Strength: High
sk_SK: Sila obrany : vysoká

en: Increases Repair Speed
sk_SK: Zvyšuje rýchlosť opravy

en: Vehicle Production Improved
sk_SK: Vylepšená produkcia vozidiel

en: Increases factory production rate
sk_SK: Zvýši rýchlosť výroby v továrni

en: All vehicle factories upgraded automatically
sk_SK: Všetky továrne na vozidlá boli automaticky vylepšené

en: Self-Replicating Factory Production
sk_SK: Výroba samoreplikujúcej továrne

en: Increases factory output
sk_SK: Zvyšuje produkciu továrne

en: Research Improved
sk_SK: Vylepšený výskum

en: Increases research speed
sk_SK: Zvyšuje rýchlosť výskumu

en: Increases Damage Resistance
sk_SK: Zvýšená odolnosť voči poškodeniu

en: Hardened Base Structure Materials
sk_SK: Tvrdené materiály konštrukcií základne

en: All base structures upgraded automatically
sk_SK: Všetky konštrukcie základne boli automaticky vylepšené

en: Production Improved
sk_SK: Vylepšená produkcia

en: Heavy repair unit
sk_SK: Ťažká opravárenská jednotka

en: Automatically Repairs Damaged Units
sk_SK: Automaticky opravuje poškodené jednotky

en: New fire detection systems
sk_SK: Nový systém detekcie ohňa

en: Improves vehicle speed
sk_SK: Zlepší rýchlosť vozidiel

en: All vehicles upgraded automatically
sk_SK: Všetky vozidlá vylepšené automaticky

en: Vehicle Thermal Armor Improved
sk_SK: Tepelná ochrana vozidiel vylepšená

en: Heat-resistant armored layers
sk_SK: Teplu odolné vrstvy pancieru

en: Increases Thermal Armor
sk_SK: Zvýši tepelnú ochranu

en: AA Upgrade
sk_SK: Vylepšenie AA

en: Increases AA accuracy
sk_SK: Zvýši presnosť AA

en: All AA weapons upgraded automatically
sk_SK: Všetky AA zbrane vylepšené automaticky

en: Best Targets: Vehicles
sk_SK: Najlepšie ciele: vozidlá

en: Flamer Upgrade
sk_SK: Upgrade plameňometov

en: Machinegun Upgrade
sk_SK: Upgrade guľometov

en: Move all units into the valley
sk_SK: Presuňte všetky jednotky do údolia

en: Destroy the missile silos
sk_SK: Zničte všetky raketové silá

en: Rescue Alpha team from Nexus
sk_SK: Zachráňte Alfa tím od Nexus

en: Destroy the Nexus HQ to disable the Nexus Intruder Program
sk_SK: Znič ústredie Nexusu, aby si deaktivoval program Nexus Intruder

en: Warning: HQ shielded against VTOL attacks
sk_SK: Pozor: Ústredie je odolné voči VTOL útokom

en: Return to LZ
sk_SK: Vráť sa na MV

en: Destroy all enemy units and structures
sk_SK: Znič všetky nepriateľské jednotky a budovy

en: Artifacts collected
sk_SK: Zozbieraných artefaktov

en: Bases destroyed
sk_SK: Zničených základní

en: Enemy units remaining
sk_SK: Zostávajúce nepriateľské jednotky

en: Enemy structures remaining
sk_SK: Zostávajúce nepriateľské budovy

en: Return to LZ required
sk_SK: Je vyžadovaný návrat na MV

en: Survive until the timer reaches zero
sk_SK: Preži, kým časomiera neukáže nulu

en: Manufacture (F1)
sk_SK: Výroba (F1)

en: Research (F2)
sk_SK: Výskum (F2)

en: Build (F3)
sk_SK: Stavba (F3)

en: Design (F4)
sk_SK: Konštrukcia (F4)

en: Design - construct HQ first
sk_SK: Návrh – najskôr postav ústredie

en: Commanders (F6)
sk_SK: Velitelia (F6)

en: Close
sk_SK: Zavrieť

en: Intelligence Display (F5)
sk_SK: Spravodajské okno (F5)

en: In this training session you'll learn how to build an effective base
sk_SK: V tomto kole výcviku sa naučíte ako postaviť efektívnu základňu

en: Oil resources are key to your success
sk_SK: Zdroje ropy sú kľúčom k Vášmu úspechu

en: To build an oil derrick, select one of your trucks
sk_SK: Na stavbu ropného vrtu vyberte niektoré zo svojich vozidiel

en: Left click the oil pool indicated by the radar pulse to order your truck to build
sk_SK: Kliknite ľavým tlačidlom na ropné nálezisko označené radarovým impulzom, aby ste prikázali vozidlu stavať

en: The oil derrick is currently dormant. Build a power generator to convert the oil into power
sk_SK: Ropný vrt je momentálne nevyužitý. Postavte elektráreň na premenu oleja na elektrinu

en: Left click the flashing build icon
sk_SK: Klikni ľavým tlačidlom na blikajúcu ikonu stavby

en: Now left click the power generator in the build menu on the left
sk_SK: Teraz kliknite ľavým tlačidlom na elektráreň v menu stavieb naľavo

en: Position the square at your base and left click to start the build process
sk_SK: Umiestnite štvorec niekde na základni a klikni ľavým tlačidlo pre začiatok stavby

en: To increase your build rate, select your second truck
sk_SK: Na zvýšenie rýchlosti stavania vyberte ďalšie vozidlo

en: Now left click the power generator site
sk_SK: Teraz kliknite ľavým tlačidlom na záložku elektrárne

en: The other truck will now help to build the power generator
sk_SK: Ďalšie vozidlo bude teraz pomáhať postaviť elektráreň

en: During missions you need to locate and recover technologies from before the Collapse
sk_SK: Počas misie potrebuješ pred Kolapsom nájsť a získať technológie

en: Use a truck to search for the artifact indicated by the radar pulse
sk_SK: Použi vozidlo k hľadaniu artefaktu označeného radarovým impulzom

en: Move the pointer over the artifact and left click to recover it
sk_SK: K získaniu artefaktu premiestnite nad neho ukazovateľ a kliknite pravým tlačidlom

en: A research facility is required to research artifacts
sk_SK: K preskúmaniu artefaktu je potrebné výskumné laboratórium

en: Left click the flashing BUILD icon
sk_SK: Kliknite ľavým tlačidlom na blikajúcu ikonu STAVBA

en: Now left click the research facility and position it at your base
sk_SK: Teraz kliknite ľavým tlačidlom na výskumné laboratórium a umiestnite ho na základňu

en: Use your other truck to help build the research facility
sk_SK: Použi ostatné vozidlá, aby pomohli postaviť výskumné laboratórium

en: To research the artifact, left click on the flashing RESEARCH icon
sk_SK: Na preskúmanie artefaktu kliknite ľavým tlačidlom na blikajúcu ikonu VÝSKUM

en: Now left click the machinegun artifact
sk_SK: Teraz kliknite ľavým tlačidlom na guľometový artefakt

en: The artifact is now being researched by the facility
sk_SK: Artefakt je preskúmavaný laboratóriom

en: The researched machinegun can now be used to design a new vehicle
sk_SK: Vynájdený guľomet môže byť teraz použitý v návrhu nového vozidla

en: Left click the flashing DESIGN icon
sk_SK: Kliknite ľavým tlačidlom na blikajúcu ikonu NÁVRH

en: To start your design, left click the NEW DESIGN icon
sk_SK: Pre začatie Vašeho návrhu kliknite ľavým tlačidlom na ikonu NOVÝ NÁVRH

en: To finalize your design, left click the CLOSE icon
sk_SK: Pre dokončenie návrhu kliknite ľavým tlačidlom na ikonu ZAVRIEŤ

en: A factory is now required to manufacture your new vehicle
sk_SK: Teraz potrebujete továreň na výrobu nových jednotiek

en: Now left click the factory icon and position it at your base
sk_SK: Teraz kliknite ľavým tlačidlom na ikonu továrne a umiestnite ju na základni

en: Select a location for your factory
sk_SK: Vyberte miesto pre Vašu továreň

en: The delivery point is indicated by the number 1
sk_SK: Miesto dodania je označené číslom 1

en: All new units will drive to this location once built
sk_SK: Všetky nové jednotky sa po dokončení budú premiestňovať na toto miesto

en: You can move the delivery point at any time by left clicking it
sk_SK: Dodací bod môžete kedykoľvek premiestniť kliknutím naň ľavým tlačidlom

en: Now click where you want to position the delivery point
sk_SK: Teraz kliknite na miesto pre určenie dodacieho bodu

en: The factory can now be ordered to build a new unit
sk_SK: Továrni teraz môže byť nariadená výroba novej jednotky

en: Left click the flashing MANUFACTURE icon
sk_SK: Kliknite ľavým tlačidlom na blikajúcu ikonu VÝROBA

en: Now left click the units you want to build from the menu at the left
sk_SK: Teraz kliknite ľavým tlačidlom na jednotku, ktorú chcete postaviť z menu naľavo

en: Please wait whilst the factory manufactures the new unit(s)
sk_SK: Počkaj prosím, kým továreň vyrobí nové jednotky

en: Congratulations commander - you are ready for your first mission
sk_SK: Blahoželám veliteľ - ste pripravený na Vašu prvú misiu

en: CAMPAIGN ONE
sk_SK: KAMPAŇ JEDNA

en: WESTERN SECTOR
sk_SK: ZÁPADNÝ SEKTOR

en: Dawn, July 4th, 2100
sk_SK: Úsvit, 4. Júl 2100

en: Project HQ
sk_SK: HQ projektu

en: A New Era
sk_SK: Nová doba

en: Morning, July 4th, 2100
sk_SK: Ráno, 4. Júl 2100

en: Team Alpha nears its destination
sk_SK: Tím Alfa sa blíži ku svojmu cieľu

en: Alpha - Western Sector....
sk_SK: Alfa - Západný sektor....

en: Good luck and good hunting.
sk_SK: Veľa šťastia a dobrý lov.

en: Your destination lies in the western zone.
sk_SK: Tvoj cieľ leží v západnej zóne.

en: Incoming Transmission
sk_SK: Prichádzajúci prenos

en: Transmission from Beta Base
sk_SK: Prenos zo základne Beta

en: Please assist!...
sk_SK: Prosím pomôžte!...

en: Warning!
sk_SK: Varovanie!

en: You are entering a restricted area.
sk_SK: Vstupuješ do obmedzenej oblasti.

en: Message Ends.
sk_SK: Správa končí.

en: You will be destroyed.
sk_SK: Budete zničení.

en: You have done well.
sk_SK: Viedol si si dobre.

en: CAMPAIGN TWO
sk_SK: KAMPAŇ DVA

en: EASTERN SECTOR
sk_SK: VÝCHODNÝ SEKTOR

en: Morning, September 1st, 2100
sk_SK: Ráno, 1. September, 2100

en: Team Alpha approaches Beta Base
sk_SK: Tím Alfa sa priblížil k základni Beta

en: It is likely to be targeted at your location.
sk_SK: Je pravdepodobne nasmerovaný na tvoju lokáciu.

en: It lies somewhere in your territory.
sk_SK: Leží niekde v tvojom teritóriu.

en: Find it for me and I shall provide you with further weapons to aid you in your war against the Project.
sk_SK: Nájdi to pre mňa a ja ti poskytnem ďalšie zbrane, ktoré ti pomôžu v tvojom boji proti Projektu.

en: Warriors of The Collective, more intruders are entering our territory.
sk_SK: Bojovníci spoločnestva, viac votrelcov vstupuje na naše teritórium.

en: They are not part of the machine.
sk_SK: Nie sú súčasťou stroja.

en: Warriors of The Collective, attack and destroy kill all who resist the machine.
sk_SK: Bojovníci Spoločenstva, zaútočte a zničte všetkých, ktorí odporujú stroju.

en: Attack! Erase their presence from this area!
sk_SK: Útok! Vymažte ich prítomnosť v tejto oblasti!

en: Warriors of The Collective, we are ready to destroy the intruders who pollute our lands.
sk_SK: Bojovníci Spoločenstva, sme pripravení zničiť votrelcov, ktorí znečisťujú naše územia.

en: Those of the Project are not of the machine. They have been denied its blessing. We who have embraced the power of the machine have a destiny to sweep away such weak creatures.
sk_SK: Tí z Projektu nepatria stroju. Bolo im odopreté jeho požehnanie. My, ktorí sme prijali silu stroja, máme osud zotrieť z povrchu takých slabých tvorov.

en: They shall fall before the might of The Collective.
sk_SK: Musia padnúť pred silou Spoločenstva.

en: Attack and destroy all who resist the machine.
sk_SK: Zaútoč a znič všetkých, ktorí odporujú stroju.

en: Attack!
sk_SK: Útok!

en: Warriors of the Collective, Nexus has given us the power of the machine so that we can destroy all that oppose us.
sk_SK: Bojovníci Kolektívu, Nexus nám dal silu stroja, aby sme mohli zničiť všetkých, ktorí sa nám postavia.

en: Nexus now asks us to crush the Project.
sk_SK: Nexus nás teraz žiada rozdrviť Projekt.

en: Cleanse and destroy!!
sk_SK: Vyčistiť a zničiť!!

en: Warriors of the Collective. You have performed well.
sk_SK: Bojovníci Spoločenstva. Viedli ste si dobre.

en: Your just reward is on its way.
sk_SK: Vaša odmena je na ceste.

en: The Project is fleeing its base and stealing your technology.
sk_SK: Projekt opúšťa svoju základňu a kradne tvoju technológiu.

en: You must stop them!
sk_SK: Musíš ich zastaviť!

en: NORTHERN SECTOR
sk_SK: SEVERNÝ SEKTOR

en: Dusk, December 3rd, 2100
sk_SK: Súmrak, 3. December, 2100

en: Please assist.
sk_SK: Prosím pomôžte.

en: Dusk, November 3rd, 2085
sk_SK: Súmrak, 3. November 2085

en: Earth, High Orbit
sk_SK: Zem, vysoká orbita

en: The Collapse
sk_SK: Kolaps

en: January 19th, 2086
sk_SK: 19. Január 2086

en: North America
sk_SK: Severná Amerika

en: Nuclear Winter
sk_SK: Nukleárna zima

en: Midnight, April 10th, 2086
sk_SK: Polnoc, 10. Apríl 2086

en: Rocky Mountains
sk_SK: Skalnaté vrchy

en: Safety
sk_SK: Bezpečie

en: Dawn, April 4th, 2100
sk_SK: Úsvit, 4. Apríl 2100

en: A New Beginning
sk_SK: Nový začiatok

en: The world as we knew it ended...
sk_SK: Svet ako ho poznáme skončil...

en: Sensor Tower
sk_SK: Senzorová veža

en: CAM1 RESEARCH
sk_SK: CAM1 VÝSKUM

en: ADVANCED RESEARCH
sk_SK: POKROČILÝ VÝSKUM

en: CAM1 VEHICLES
sk_SK: CAM1 VOZIDLÁ

en: CAM1 WEAPONS
sk_SK: CAM1 ZBRANE

en: CAM1 SYSTEMS
sk_SK: CAM1 SYSTÉMY

en: CAM1 DEFENSES
sk_SK: CAM1 OBRANA

en: CAM1 STRUCTURES
sk_SK: CAM1 BUDOVY

en: CAM2 RESEARCH
sk_SK: CAM2 VÝSKUM

en: CAM2 VEHICLES
sk_SK: CAM2 VOZIDLÁ

en: CAM2 CYBORGS
sk_SK: CAM2 KYBORGOVIA

en: CAM2 WEAPONS
sk_SK: CAM2 ZBRANE

en: CAM2 SYSTEMS
sk_SK: CAM2 SYSTÉMY

en: CAM2 DEFENSES
sk_SK: CAM2 OBRANA

en: CAM2 STRUCTURES
sk_SK: CAM2 BUDOVY

en: CAM3 RESEARCH
sk_SK: CAM3 VÝSKUM

en: Missile Silo
sk_SK: Raketové silo

en: Command Turret II
sk_SK: Rozkaz veži II

en: Command Turret IV
sk_SK: Rozkaz veži IV

en: Player
sk_SK: Hráč

en: Scavengers
sk_SK: Nájazdníci

en: No Scavengers
sk_SK: Žiadni nájazdníci

en: No Alliances
sk_SK: Bez spojenectiev

en: Allow Alliances
sk_SK: Povoľ spojenectvá

en: Locked Teams
sk_SK: Pevné týmy

en: Low Power Levels
sk_SK: Nízke energetické úrovne

en: Medium Power Levels
sk_SK: Stredné energetické úrovne

en: High Power Levels
sk_SK: Vysoké energetické úrovne

en: Start with No Bases
sk_SK: Začni bez základní

en: Start with Bases
sk_SK: Začni so základňami

en: Start with Advanced Bases
sk_SK: Začni s rozvinutými základňami

en: EASY
sk_SK: ĽAHKÁ

en: MEDIUM
sk_SK: STREDNÁ

en: HARD
sk_SK: ŤAŽKÁ

en: INSANE
sk_SK: ŠIALENÁ

en: Personality change successful.
sk_SK: Zmena osobnosti úspešná.

en: Researching
sk_SK: Prebieha výskum

en: System locale
sk_SK: Systémové údaje

en: Campaign
sk_SK: Kampaň

en: Challenge
sk_SK: Výzva

en: Multiplayer
sk_SK: Hra viac hráčov

en: Menu Music
sk_SK: Hudba v menu

en: Copy Path to Clipboard
sk_SK: Kopírovať cestu do schránky

en: Copy JSON to Clipboard
sk_SK: Kopírovať JSON do schránky

en: Dump JSON to StdOut
sk_SK: Vypísať JSON do StdOut

en: Advanced Repair Facility
sk_SK: Pokročilé opravárenské zariadenie

en: All trucks upgraded automatically
sk_SK: Všetky nákladné autá boli automaticky vylepšené

en: Ally
sk_SK: Spojenec

en: Alpha Campaign
sk_SK: Kampaň Alfa

en: Alpha
sk_SK: Alfa

en: Armored Tracks
sk_SK: Obrnené pásy

en: Best Targets : Vehicles
sk_SK: Najlepšie ciele : vozidlá

en: Best Targets: Vehicles, Hardpoints
sk_SK: Najlepšie ciele : vozidlá, oporné body

en: Bomb Upgrade
sk_SK: Upgrade bômb

en: Cannon Tower
sk_SK: Kanónová veža

en: Cannon Upgrade
sk_SK: Vylepšenie kanónov

en: CB Sensor Improved
sk_SK: Vylepšený CB senzor

en: Civilian
sk_SK: Civilista

en: Cobra
sk_SK: Kobra

en: Computer Research Completed
sk_SK: Vývoj počítača dokončený

en: Crane1
sk_SK: Žeriav1

en: Crane2
sk_SK: Žeriav2

en: Cyborg Factory
sk_SK: Továreň na kyborgov

en: Defensive Strength : High
sk_SK: Sila obrany : vysoká

en: Defensive Strength: Low
sk_SK: Sila obrany : nízka

en: Gamma Campaign
sk_SK: Kampaň Gama

en: Gamma
sk_SK: Gama

en: Hut
sk_SK: Chatrč

en: Improved Engineering Techniques
sk_SK: Zlepšuje inžiniersku techniku

en: Increases construction speed
sk_SK: Zvyšuje stavebnú rýchlosť

en: Mantis
sk_SK: Modlivka

en: Mini-Rocket Array
sk_SK: Zoskupenie Mini-rakiet

en: Missile reload time -15%
sk_SK: Čas znovunabitia rakety -15%

en: New Base Structure Available
sk_SK: Dostupná nová základná budova

en: Plasma Cannon firing plasma
sk_SK: Plazmový kanón strieľajúci plazmu

en: Power Research Completed
sk_SK: Vývoj energie dokončený

en: Power
sk_SK: Energia

en: Produces Cyborgs
sk_SK: Vyrába kyborgov

en: Repair Turret
sk_SK: Opravná veža

en: Research speed +30%
sk_SK: Rýchlosť výskumu +30%

en: Research speed +85%
sk_SK: Rýchlosť výskumu +85%

en: Research
sk_SK: Výskum

en: Scavenger Bunker
sk_SK: Bunker nájazdníkov

en: Scavenger
sk_SK: Nájazdník

en: School Bus
sk_SK: Školský Autobus

en: Sensor Range +10%
sk_SK: Dosah senzorov +10%

en: Sensor Range +15%
sk_SK: Dosah senzorov +15%

en: Sensor Range +25%
sk_SK: Dosah senzorov +25%

en: Sensor Upgrade Mk2
sk_SK: Upgrade senzorov Mk2

en: Sensor Upgrade Mk3
sk_SK: Upgrade senzorov Mk3

en: Speed: Fast
sk_SK: Rýchlosť : vysoká

en: Speed: Medium
sk_SK: Rýchlosť : stredná

en: Speed: Slow
sk_SK: Rýchlosť : nízka

en: Structure Research Completed
sk_SK: Vývoj budovy dokončený

en: Systems Research Completed
sk_SK: Vývoj systému dokončený

en: Tank Killer
sk_SK: Zabijak tankov

en: Tank Traps
sk_SK: Protitankové prekážky

en: Thermal Armor +35%
sk_SK: Tepelné brnenie +35%

en: Thermal Armor +40%
sk_SK: Tepelné brnenie +40%

en: Thermal armor +40%
sk_SK: Tepelné brnenie +40%

en: Thermal Armor +45%
sk_SK: Tepelné brnenie +45%

en: Truck
sk_SK: Nákladiak

en: Unit Research Completed
sk_SK: Vývoj jednotky dokončený

en: Uses advanced cannon technology
sk_SK: Používa pokročilú technológiu kanónov

en: Vehicle speed +5%
sk_SK: Rýchlosť vozidla +5%

en: Weapon Research Completed
sk_SK: Vývoj zbrane dokončený

en: Wreck
sk_SK: Vrak

en: Wrecked Bridge
sk_SK: Zničený most

en: Wrecked Tanker
sk_SK: Zničená cisterna

en: Wrecked Van
sk_SK: Zničená dodávka

en: Wrecked Vehicle
sk_SK: Zničené vozidlo

[ctx: rank]
en: Elite
sk_SK: Elita

[ctx: rank]
en: Green
sk_SK: Zelenáč

[ctx: rank]
en: Hero
sk_SK: Hrdina

[ctx: rank]
en: Professional
sk_SK: Profesionál

[ctx: rank]
en: Regular
sk_SK: Štandardný

[ctx: rank]
en: Rookie
sk_SK: Nováčik

[ctx: rank]
en: Special
sk_SK: Špeciálny

[ctx: rank]
en: Trained
sk_SK: Trénovaný

[ctx: rank]
en: Veteran
sk_SK: Veterán

en: Postnuclear realtime strategy
sk_SK: Postnukleárna realtime stratégia

en: Strategy Game
sk_SK: Strategická hra

en: Allies
sk_SK: Spojenci

en: Spectators
sk_SK: Diváci

en: Set configuration directory
sk_SK: Nastaviť adresár s konfiguráciou

en: configuration directory
sk_SK: adresár s konfiguráciou

en: data directory
sk_SK: adresár s dátami

en: Show debug for given level
sk_SK: Ukáž ladiace informácie pre zvolený level

en: debug level
sk_SK: úroveň ladenia

en: Log debug output to file
sk_SK: Zapíš ladiace info do súboru

en: file
sk_SK: súbor

en: Play in fullscreen mode
sk_SK: Hrať v režime celej obrazovky

en: Disable asserts
sk_SK: Zakázať asserty

en: savegame
sk_SK: uložená hra

en: Play in windowed mode
sk_SK: Hrať v okne

en: Set the resolution to use
sk_SK: Nastavte rozlíšenie

en: WIDTHxHEIGHT
sk_SK: ŠÍRKAxVÝŠKA

en: Enable shadows
sk_SK: Zapnúť tiene

en: Disable shadows
sk_SK: Vypnúť tiene

en: Enable sound
sk_SK: Zapnúť zvuk

en: Disable sound
sk_SK: Vypnúť zvuk

en: Enable texture compression
sk_SK: Zapnúť kompresiu textúr

en: Disable texture compression
sk_SK: Vypnúť kompresiu textúr

en: New Vehicle
sk_SK: Nové vozidlo

en: Vehicle Body
sk_SK: Telo vozidla

en: Vehicle Propulsion
sk_SK: Pohon vozidla

en: Vehicle Turret
sk_SK: Veža vozidla

en: Delete Design
sk_SK: Zmazať návrh

en: Kinetic Armour
sk_SK: Pohybové brnenie

en: Thermal Armour
sk_SK: Tepelné brnenie

en: Engine Output
sk_SK: Exhaláty

en: Weight
sk_SK: Hmotnosť

en: Total Power Required
sk_SK: Celkovo požadovaná energia

en: Power Usage
sk_SK: Spotreba energie

en: Sensor Range
sk_SK: Dosah snímačov

en: Range
sk_SK: Dosah

en: Damage
sk_SK: Poškodenie

en: Air Speed
sk_SK: Rýchlosť letu

en: Road Speed
sk_SK: Rýchlosť na ceste

en: Off-Road Speed
sk_SK: Rýchlosť na pevnine

en: Water Speed
sk_SK: Rýchlosť po vode

en: Weapons
sk_SK: Zbrane

en: Cannot Build. Oil Resource Burning.
sk_SK: Nemožno stavať. Ropný vrt horí.

en: Player left
sk_SK: Hráč odišiel

en: Player dropped
sk_SK: Hráč spadol

en: Structure Restored
sk_SK: Budova obnovená

en: %u unit selected | %u units selected
sk_SK[0]: jednotka %u vybraná
sk_SK[1]: %u jednotky vybrané
sk_SK[2]: %u jednotiek vybraných
sk_SK[3]: %u jednotiek vybraných

en: Group %u selected - %u Unit | Group %u selected - %u Units
sk_SK[0]: Skupina %u vybraná - %u jednotka
sk_SK[1]: Skupina %u vybraná - %u jednotky
sk_SK[2]: Skupina %u vybraná - %u jednotiek
sk_SK[3]: Skupina %u vybraná - %u jednotiek

en: %u unit assigned to Group %u | %u units assigned to Group %u
sk_SK[0]: %u jednotka pripojená ku skupine %u
sk_SK[1]: %u jednotky pripojené ku skupine %u
sk_SK[2]: %u jednotiek pripojených ku skupine %u
sk_SK[3]: %u jednotiek pripojených ku skupine %u

en: Centered on Group %u - %u Unit | Centered on Group %u - %u Units
sk_SK[0]: Zamerané na skupinu %u - %u jednotka
sk_SK[1]: Zamerané na skupinu %u - %u jednotky
sk_SK[2]: Zamerané na skupinu %u - %u jednotiek
sk_SK[3]: Zamerané na skupinu %u - %u jednotiek

en: Aligning with Group %u - %u Unit | Aligning with Group %u - %u Units
sk_SK[0]: Vyrovnanie so skupinou %u - %u jednotka
sk_SK[1]: Vyrovnanie so skupinou %u - %u jednotky
sk_SK[2]: Vyrovnanie so skupinou %u - %u jednotiek
sk_SK[3]: Vyrovnanie so skupinou %u - %u jednotiek

en: Normal
sk_SK: Normálna

en: Single Player
sk_SK: Hra jedného hráča

en: Multi Player
sk_SK: Hra viacerých hráčov

en: Tutorial
sk_SK: Výcvik

en: Options
sk_SK: Nastavenia

en: View Intro
sk_SK: Prehrať intro

en: Continue Last Save
sk_SK: Pokračovať v poslednej uloženej pozícii

en: No last save available
sk_SK: Nie je dostupná žiadna posledná uložená pozícia

en: Quit Game
sk_SK: Ukončiť Hru

en: MAIN MENU
sk_SK: HLAVNÉ MENU

en: Official site: http://wz2100.net/
sk_SK: Oficiálna stránka: http://wz2100.net/

en: Come visit the forums and all Warzone 2100 news! Click this link.
sk_SK: Prídi navštíviť fóra a všetky novinky ohľadom Warzone 2100! Klikni na odkaz.

en: Donate: http://donations.wz2100.net/
sk_SK: Prispej: http://donations.wz2100.net/

en: Fast Play
sk_SK: Rýchla hra

en: TUTORIALS
sk_SK: VÝCVIKY

[ctx: menu]
en: Return
sk_SK: Späť

en: New Campaign
sk_SK: Nová kampaň

en: Start Skirmish Game
sk_SK: Začať súbojovú hru

en: SINGLE PLAYER
sk_SK: HRA JEDNÉHO HRÁČA

en: MULTI PLAYER
sk_SK: HRA VIACERÝCH HRÁČOV

en: Join Game
sk_SK: Pripojiť sa ku hre

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new structure: %s.
sk_SK: Hráč %u podvádza (ladiace menu) novou budovou: %s

en: Loop Production
sk_SK: Opakovať výrobu

en: Progress Bar
sk_SK: Panel priebehu

en: Resume Game
sk_SK: Pokračovať v hre

en: Load Game
sk_SK: Nahraj Hru

en: Save Game
sk_SK: Uložiť hru

en: Quit
sk_SK: Ukončiť

en: Host has quit the game!
sk_SK: Hostiteľ ukončil hru!

en: -->  QUIT  <--
sk_SK: --> KONIEC <--

en: Build
sk_SK: Stavať

en: Design
sk_SK: Návrh

en: Take Screen Shot
sk_SK: Spraviť snímku obrazovky

en: View Location of Previous Message
sk_SK: Zobraziť pozíciu predchádzajúcej správy

en: Assign Group 0
sk_SK: Priradiť ku skupine 0

en: Assign Group 1
sk_SK: Priradiť ku skupine 1

en: Assign Group 2
sk_SK: Priradiť ku skupine 2

en: Assign Group 3
sk_SK: Priradiť ku skupine 3

en: Assign Group 4
sk_SK: Priradiť ku skupine 4

en: Assign Group 5
sk_SK: Priradiť ku skupine 6

en: Assign Group 6
sk_SK: Priradiť ku skupine 6

en: Assign Group 7
sk_SK: Priradiť ku skupine 7

en: Assign Group 8
sk_SK: Priradiť ku skupine 8

en: Assign Group 9
sk_SK: Priradiť ku skupine 9

en: Select Group 0
sk_SK: Vybrať skupinu 0

en: Select Group 1
sk_SK: Vybrať skupinu 1

en: Select Group 2
sk_SK: Vybrať skupinu 2

en: Select Group 3
sk_SK: Vybrať skupinu 3

en: Select Group 4
sk_SK: Vybrať skupinu 4

en: Select Group 5
sk_SK: Vybrať skupinu 5

en: Select Group 6
sk_SK: Vybrať skupinu 6

en: Select Group 7
sk_SK: Vybrať skupinu 7

en: Select Group 8
sk_SK: Vybrať skupinu 8

en: Select Group 9
sk_SK: Vybrať skupinu 9

en: Select Commander 0
sk_SK: Vybrať veliteľa 0

en: Select Commander 1
sk_SK: Vybrať veliteľa 1

en: Select Commander 2
sk_SK: Vybrať veliteľa 2

en: Select Commander 3
sk_SK: Vybrať veliteľa 3

en: Select Commander 4
sk_SK: Vybrať veliteľa 4

en: Select Commander 5
sk_SK: Vybrať veliteľa 5

en: Select Commander 6
sk_SK: Vybrať veliteľa 6

en: Select Commander 7
sk_SK: Vybrať veliteľa 7

en: Select Commander 8
sk_SK: Vybrať veliteľa 8

en: Select Commander 9
sk_SK: Vybrať veliteľa 9

en: Zoom Radar Out
sk_SK: Oddialenie radaru

en: Zoom Radar In
sk_SK: Priblíženie radaru

en: Zoom In
sk_SK: Priblížiť

en: Zoom Out
sk_SK: Oddialiť

en: Rotate Left
sk_SK: Otočiť doľava

en: Rotate Right
sk_SK: Otočiť doprava

en: Orders Menu
sk_SK: Menu príkazov

en: Decrease Game Speed
sk_SK: Znížiť rýchlosť hry

en: Increase Game Speed
sk_SK: Zvýšiť rýchlosť hry

en: Reset Game Speed
sk_SK: Resetovať rýchlosť hry

en: View North
sk_SK: Pohľad na sever

en: View South
sk_SK: Pohľad na juh

en: View East
sk_SK: Pohľad na východ

en: View West
sk_SK: Pohľad na západ

en: View next Oil Derrick
sk_SK: Zobraz nasledujúcu ropnú plošinu

en: View next Repair Unit
sk_SK: Zobraz ďalšiu opravnú jednotku

en: View next Truck
sk_SK: Zobraz ďalšie vozidlo

en: View next Sensor Unit
sk_SK: Zobraz ďalšiu senzorovú jednotku

en: View next Commander
sk_SK: Zobraz ďalšieho veliteľa

en: Center View on HQ
sk_SK: Vycentruj pohľad na HQ

en: Hold Fire
sk_SK: Nestrieľaj

en: View Unassigned Units
sk_SK: Zobraz nepriradené jednotky

en: Return Fire
sk_SK: Opätuj paľbu

en: Fire at Will
sk_SK: Páliť podľa uváženia

en: Guard Position
sk_SK: Bráň pozíciu

en: Return to HQ
sk_SK: Späť na veliteľstvo

en: Hold Position
sk_SK: Drž pozíciu

en: Optimum Range
sk_SK: Oprimálny dosah

en: Short Range
sk_SK: Krátky dostrel

en: Go to Transport
sk_SK: Nastúp do transportu

en: Long Range
sk_SK: Dlhý dostrel

en: Retreat at Medium Damage
sk_SK: Ústup pri strednom poškodení

en: Retreat at Heavy Damage
sk_SK: Ústup pri ťažkom poškodení

en: Do or Die!
sk_SK: Bojuj až do konca!

en: Select all Combat Units
sk_SK: Vybrať všetky bojové jednotky

en: Select all Heavily Damaged Units
sk_SK: Vybrať všetky ťažko poškodené jednotky

en: Select all Half-tracks
sk_SK: Vybrať všetky polopásové jednotky

en: Select all Hovers
sk_SK: Vybrať všetky vzášadlá

en: Select all Units on Screen
sk_SK: Vybrať všetky jednotky na obrazovke

en: Select all Tracks
sk_SK: Vybrať všetny pásové jednotky

en: Select EVERY unit
sk_SK: Vybrať VŠETKY jednotky

en: Select all Wheels
sk_SK: Vybrať všetky kolesové jednotky

en: Select next Factory
sk_SK: Vybrať dalšiu továreň

en: Select next Research Facility
sk_SK: Vybrať dalšie výskumné zariadenie

en: Select next Power Generator
sk_SK: Vybrať další generátor energie

en: PAUSED
sk_SK: PAUZA

en: Recycle
sk_SK: Recyklovať

en: Circle
sk_SK: Kruh

en: Sorry, that cheat is disabled in multiplayer games.
sk_SK: Ospravedlňujeme sa, ale tento cheat je vypnutý pre hru viacerých hráčov.

en: Lets us see what you see!
sk_SK: Ukáž nám čo vidíš!

en: Fine, weapon & sensor display is off!
sk_SK: Drobnosti, zbrane a senzory sú vypnuté!

en: Hard as nails!!!
sk_SK: Tvrdý ako kameň!!!

en: Power overwhelming
sk_SK: Ohromujúci výkon

en: Back to normality!
sk_SK: Späť do normálu!

en: FPS display is enabled.
sk_SK: Zobrazovanie FPS je zapnuté.

en: FPS display is disabled.
sk_SK: Zobrazovanie FPS je vypnuté.

en: Fog on
sk_SK: Zapnutá hmla

en: Fog off
sk_SK: Hmla vypnutá

en: Researched
sk_SK: Vyvinuté

en: All enemies destroyed by cheating!
sk_SK: Všetci nepriatelia zničený podvádzaním!

en: Unable to locate HQ!
sk_SK: Nedá sa nájsť HQ!

en: Sorry, but game speed cannot be changed in multiplayer.
sk_SK: Prepáčte, ale hra nemôže byť zmenená v móde viacerých hráčov.

en: Game Speed Reset
sk_SK: Reset rýchlosti hry

en: Radar showing player colors
sk_SK: Radar ukazuje farby hráčov

en: Radar showing only objects
sk_SK: Radar ukazuje iba objekty

en: Radar showing terrain
sk_SK: Radar ukazuje terén

en: Radar showing height
sk_SK: Radar ukazuje výšku

en: Could not save game!
sk_SK: Nemožno uložiť hru!

en: Load Transport
sk_SK: Naložiť transport

en: OBJECTIVE ACHIEVED by cheating!
sk_SK: CIEL SPLNENÝ podvádzaním!

en: OBJECTIVE ACHIEVED
sk_SK: CIEĽ BOL SPLNENÝ

en: OBJECTIVE FAILED--and you cheated!
sk_SK: CIEL NESPLNENÝ-a podvádzal si!

en: OBJECTIVE FAILED
sk_SK: CIEĽ NEBOL SPLNENÝ

en: Continue Game
sk_SK: Pokračovat v hre

en: Quit To Main Menu
sk_SK: Skončiť do hlavého menu

en: Load Saved Game
sk_SK: Nahrať uloženú hru

en: GAME SAVED :
sk_SK: HRA ULOŽENÁ :

en: %s Gives You A Visibility Report
sk_SK: %s Vám dá viditeľnú správu

en: %s Gives you a %s
sk_SK: %s Vám dá %s

en: Tried to give away a non-empty %s - but this is not allowed.
sk_SK: Skúšal si dať preč neprázdnu %s - to ale nie je povolené.

en: %s Gives You Technology Documents
sk_SK: %s Vám dá technologické dokumenty

en: %s Requests An Alliance With You
sk_SK: %s žiada o alianciu s Vami

en: You Invite %s To Form An Alliance
sk_SK: Ste pozvaný %s na vytvorenie aliancie

en: %s Breaks The Alliance With %s
sk_SK: %s zrušil spojenectvo s %s

en: %s Forms An Alliance With %s
sk_SK: %s uzavrel spojenectvo s %s

en: You Discover Blueprints For %s
sk_SK: Našiel si plány na %s

en: Easy
sk_SK: Ľahká

en: Hard
sk_SK: Ťažká

en: Select Player Name
sk_SK: Vyber meno hráča

en: OPTIONS
sk_SK: NASTAVENIA

en: Return To Previous Screen
sk_SK: Návrat na predchádzajúcu obrazovku

en: The host has kicked %s from the game!
sk_SK: Hostiteľ vyhodil %s z hry!

en: Players
sk_SK: Hráči

en: PLAYERS
sk_SK: HRÁČI

en: Host is Starting Game
sk_SK: Hostiteľ začína hru

en: Apply Defaults and Return To Previous Screen
sk_SK: Nastav východzie a návrat na predchádzajúcu obrazovku

en: Accept Settings
sk_SK: Potvrď nastavenia

en: Any number of players
sk_SK: Ľubovolný počet hráčov

en: %d player | %d players
sk_SK[0]: %d hráč
sk_SK[1]: %d hráči
sk_SK[2]: %d hráčov
sk_SK[3]: %d hráčov

en: Structs
sk_SK: Stavby

en: Alliances
sk_SK: Spojenectvá

en: Units
sk_SK: Jednotky

en: Green
sk_SK: Zelená

en: Orange
sk_SK: Oranžová

en: Grey
sk_SK: Šedá

en: Black
sk_SK: Čierna

en: Red
sk_SK: Červená

en: Blue
sk_SK: Modrá

en: Pink
sk_SK: Ružová

en: Cyan
sk_SK: Azurová

en: Yellow
sk_SK: Žltá

en: Purple
sk_SK: Fialová

en: White
sk_SK: Biela

en: Bright blue
sk_SK: Svetlomodrá

en: Neon green
sk_SK: Neónovo zelená

en: Infrared
sk_SK: Infračervená

en: Ultraviolet
sk_SK: Ultrafialová

en: Brown
sk_SK: Hnedá

en: Spectator Mode
sk_SK: Mód pozorovateľa

en: You are a spectator. Enjoy watching the game!
sk_SK: Si pozorovateľ. Uži si sledovanie hry!

en: Research completed: %s
sk_SK: Výzkum dokončený: %s

en: Own Units: %u
sk_SK: Vlastné jednotky: %u

en: Enemy Units: %u
sk_SK: Nepriateľské jednotky: %u

en: Own Structures: %u
sk_SK: Vlastné budovy: %u

en: Enemy Structures: %u
sk_SK: Nepriateľské budovy: %u

en: Units Manufactured: %u
sk_SK: Vyrobených jednotek: %u

en: Total Units: %u
sk_SK: Jednotiek celkom: %u

en: Structures Built: %u
sk_SK: Postavených budov: %u

en: Total Structures: %u
sk_SK: Budov celkom: %u

en: Rookie: %u
sk_SK: Nováčik: %u

[ctx: rank]
en: Green: %u
sk_SK: Zelená: %u

en: Trained: %u
sk_SK: Trénovaný: %u

en: Regular: %u
sk_SK: Obvyklý: %u

en: Professional: %u
sk_SK: Profesionál: %u

en: Veteran: %u
sk_SK: Veterán: %u

en: Elite: %u
sk_SK: Elita: %u

en: Special: %u
sk_SK: Špeciálna: %u

en: Hero: %u
sk_SK: Hrdina: %u

en: Unit Losses
sk_SK: Straty jednotiek

en: Structure Losses
sk_SK: Straty budov

en: Force Information
sk_SK: Informácie o armáde

en: ARTIFACTS RECOVERED: %d
sk_SK: ZÍSKANÝCH ARTEFAKTOV: %d

en: Mission Time - %s
sk_SK: Čas misie - %s

en: Total Game Time - %s
sk_SK: Celkový čas hry - %s

en: You cheated!
sk_SK: Podvádzali ste!

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Error:
sk_SK: Chyba:

en: Join Attempt Rejected
sk_SK: Pokus o pripojenie odmietnutý

en: Unable to locate any repair units!
sk_SK: Nemožno nájsť žiadnu opravnú jednotku!

en: Unable to locate any Trucks!
sk_SK: Nemožno nájsť žiadne vozidlo!

en: Unable to locate any Sensor Units!
sk_SK: Nemožno nájsť žiadnu senzorovú jednotku!

en: Unable to locate any Commanders!
sk_SK: Nemožno nájsť žiadneho velitela!

en: Laser Satellite is ready to fire!
sk_SK: Laserový satelit je pripravený na paľbu!

en: Start Game
sk_SK: Začať hru

en: Unsupported
sk_SK: Nepodporované

en: GAMES
sk_SK: HRY

en: Voice Volume
sk_SK: Hlasitosť reči

en: FX Volume
sk_SK: Hlasitosť efektov

en: Music Volume
sk_SK: Hlasitosť hudby

en: Subtitles
sk_SK: Titulky

en: Off
sk_SK: Vypnuté

en: On
sk_SK: Zapnuté

en: Reverse Rotation
sk_SK: Opačné otáčanie

en: Shadows
sk_SK: Tiene

en: Adaptive
sk_SK: Adaptívne

en: Language
sk_SK: Jazyk

en: Display Scale
sk_SK: Škála zobrazenia

en: Rotating
sk_SK: Otáčanie

en: Video Playback
sk_SK: Prehrávanie videa

en: Fullscreen
sk_SK: Celá obrazovka

en: Windowed
sk_SK: V okne

en: On (Fullscreen)
sk_SK: Zapnuté (Celá obrazovka)

en: CONNECTION
sk_SK: SPOJENIE

en: IP Address or Machine Name
sk_SK: IP adresa alebo meno stroja

en: Base
sk_SK: Základňa

en: Launch Transport
sk_SK: Spustiť transport

en: Reinforcements landing
sk_SK: Pristáli posily

en:  - DEBUG
sk_SK:  - LADENIE

en: YOU ARE VICTORIOUS!
sk_SK: SI VÍŤAZ!

en: YOU WERE DEFEATED!
sk_SK: BOLI STE PORAZENÝ!
