warzone2100 - en to lt_LT translation catalogue (49 entries)

en: Manufacture (F1)
lt_LT: Pastatai (F1)

en: Research (F2)
lt_LT: Išradimas (F2)

en: Build (F3)
lt_LT: Pastatyti (F3)

en: Design (F4)
lt_LT: Kūrimas (F4)

en: Commanders (F6)
lt_LT: Kapitonas (F6)

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Intelligence Display (F5)
lt_LT: Valdymo skydas (F5)

en: Player
lt_LT: Žaidėjas

en: System locale
lt_LT: Vietinė sistema

en: Tab Scroll left
lt_LT: Pasukti į kairę

en: Tab Scroll right
lt_LT: Pasukti į dešinę

en: Power
lt_LT: Energija

en: Cannot Build. Oil Resource Burning.
lt_LT: Negalima statyti. Naftos telkinys dega.

en: Structure Restored
lt_LT: Pastatas atkurtas

en: Group %u selected - %u Unit | Group %u selected - %u Units
lt_LT[0]: Grupė %u priskirtas - %u Kovinis vienetas
lt_LT[1]: Grupė %u priskirti - %u Koviniai vienetai
lt_LT[2]: Grupė %u priskirti - %u Koviniai vienetai
lt_LT[3]: Grupė %u priskirti - %u Koviniai vienetai

en: %u unit assigned to Group %u | %u units assigned to Group %u
lt_LT[0]: %u kovinis vienetas priskirtas Grupei %u
lt_LT[1]: %u Koviniai vienetai priskirti Grupei %u
lt_LT[2]: %u Koviniai vienetai priskirti Grupei %u
lt_LT[3]: %u Koviniai vienetai priskirti Grupei %u

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new structure: %s.
lt_LT: Žaidėjas %u sukčiauja (debug meniu) jam/jai naujas pastatas: %s.

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new feature: %s.
lt_LT: Žaidėjas %u sukčiauja (debug meniu) jam/jai naujos galimybės: %s.

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new droid: %s.
lt_LT: Žaidėjas %u sukčiauja (debug meniu) jam/jai naujas droidas: %s.

en: Factory Delivery Point
lt_LT: Gamyklinis išeities taškas

en: Loop Production
lt_LT: Nesibaigianti gamyba

en: Progress Bar
lt_LT: Eigos juosta

en: Save Game
lt_LT: Išsaugoti žaidimą

en: Quit
lt_LT: Išeiti

en: Load Transport
lt_LT: Pakrauti transportą

en: OBJECTIVE ACHIEVED
lt_LT: Užduotis atlikta

en: OBJECTIVE FAILED
lt_LT: Užduotis neatlikta

en: Continue Game
lt_LT: Tęsti žaidimą

en: Quit To Main Menu
lt_LT: Išeiti į pagrindinį meniu

en: Load Saved Game
lt_LT: Pakrauti išsaugotą žaidimą

en: %s Gives You A Visibility Report
lt_LT: %s Duoda jums matymo pranešimą

en: %s Gives you a %s
lt_LT: %s Duoda jums %s

en: %s Gives You Technology Documents
lt_LT: %s Duoda tau technologinius dokumentus

en: %s Requests An Alliance With You
lt_LT: %s Prašo sąjungos su tavimi

en: You Invite %s To Form An Alliance
lt_LT: Tu pakviestas %s sukurti sąjungą

en: %s Breaks The Alliance With %s
lt_LT: %s nutraukia sąjungą %s

en: %s Forms An Alliance With %s
lt_LT: %s sukuria sąjungą su %s

en: You Discover Blueprints For %s
lt_LT: Tu išradai mėlynus pėdsakus skirtus %s

en: %d player | %d players
lt_LT[0]: %d žaidėjas
lt_LT[1]: %d žaidėjai
lt_LT[2]: %d žaidėjų
lt_LT[3]: %d žaidėjų

en: Green
lt_LT: Žalia

en: Orange
lt_LT: Oranžinė

en: Grey
lt_LT: Pilka

en: Black
lt_LT: Juoda

en: Red
lt_LT: Raudona

en: Blue
lt_LT: Mėlyna

en: Pink
lt_LT: Rožinė

en: Cyan
lt_LT: Žydra

en: Launch Transport
lt_LT: Išleisti transportą

en: Reinforcements landing
lt_LT: Pastiprinimas leidžiasi
