warzone2100 - en to hu_HU translation catalogue (3785 entries)

en: OBJECTIVE: Locate and recover neural synapse technology
hu_HU: CÉLKITŰZÉS: keresse meg és szerezze meg az idegi szinapszis technológiát

en: Establish a base, then search for a Pre-Collapse structure.
hu_HU: Biztosítsa a bázist, aztán keresse meg a összeomlás előtti építményt.

en: This structure contains technology vital for the success of the Project.
hu_HU: Ez az épület tartalmazza a terv sikeréhez elengedhetetlen technológiát.

en: ALPHA BASE MISSION: Scavenger Raiders
hu_HU: ALFA BÁZIS KÜLDETÉSE: Fosztogató portyázók

en: Scavenger raiders are approaching our base.
hu_HU: Fosztogató portyázók közelednek a bázishoz.

en: Defend the base then destroy the Scavenger camps.
hu_HU: Védje meg a bázist, és pusztítsa el a Fosztogatók táborát.

en: ALPHA BASE MISSION: Power Surge Detected
hu_HU: ALFA BÁZIS KÜLDETÉSE: Hálózati túlfeszültség észlelve

en: A power surge has been detected to the south of our position.
hu_HU: Hálózati túlfeszültséget észleltünk, délre a pozíciójától.

en: Investigate and secure the area.
hu_HU: Vizsgálja meg és biztosítsa a területet.

en: ALPHA BASE MISSION: The New Paradigm
hu_HU: ALFA BÁZIS KÜLDETÉSE: Az Új Paradigma

en: The New Paradigm control superior weapons technology.
hu_HU: Az Új Paradigma fejlettebb fegyvertechnológiával rendelkezik.

en: They may have the synaptic link technology, it's vital we retrieve it.
hu_HU: Náluk lehet a szinaptikus kapcsolat technológia, visszaszerzése létfontosságú.

en: TRANSPORT MISSION: Locate and Recover Artifacts
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Keresse meg és szerezze vissza a leleteket

en: Load an attack force into the transport.
hu_HU: Rakodjon egy támadóerőt a szállítóba.

en: On landing, explore the ruins and recover any artifacts.
hu_HU: Landolás után tárja fel a romokat, és szerezze vissza a leleteket.

en: TRANSPORT MISSION: Investigate Research Center
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Vizsgálja meg a kutatóközpontot

en: Investigate the area and recover any artifacts present.
hu_HU: Vizsgálja meg a területet, és szerezzen vissza minden leletet.

en: Reinforcements are available.
hu_HU: Erősítés érhető el.

en: TRANSPORT MISSION: Encoded Signals Detected
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Kódolt jelek észlelve

en: Take a scout force to investigate these signals.
hu_HU: Vigyen egy felderítő egységet, hogy megvizsgálja ezeket a jeleket.

en: Use your trucks to build defenses at your LZ.
hu_HU: Használja a teherautóit, hogy védműveket építsen az LZ-nél.

en: TRANSPORT MISSION: Enemy Transmissions Detected
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Ellenséges adás észlelve

en: Scout the designated area for enemy research facilities.
hu_HU: Derítse fel a megjelölt területet, ellenséges kutatóintézeteket keresve.

en: Proceed to LZ#2. Do not engage the enemy at this time.
hu_HU: Haladjon tovább a 2-es LZ-re. Most ne támadja az ellenséget.

en: TRANSPORT MISSION: Synaptic Link Location
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Szinaptikus kapcsolat helyzete

en: The New Paradigm are analyzing synaptic link technology at this location.
hu_HU: Az Új Paradigma itt elemzi a szinaptikus kapcsolat technológiát.

en: Assemble an attack team and recover the synaptic link technology.
hu_HU: Állítson össze egy támadócsapatot, és szerezze vissza a szinaptikus kapcsolat technológiát.

en: TRANSPORT MISSION: New Objectives
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Új célkitűzések

en: New Paradigm are searching for artifacts in this vicinity.
hu_HU: Az Új Paradigma leleteket kutat a közelben.

en: Intercept them. Do not let any enemies exit this area.
hu_HU: Fogja el őket. Ne hagyja, hogy bármely ellenség elhagyja ezt a területet.

en: TRANSPORT MISSION: Enemy Base Under Construction
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Ellenséges bázis építés alatt

en: Enemy forces are establishing a forward base at this location.
hu_HU: Az ellenséges erők előretolt bázist létesítenek ezen a helyen.

en: Eradicate the base and secure the area.
hu_HU: Számolja fel a bázist, és biztosítsa a területet.

en: ALPHA BASE MISSION: Establish a Forward Base
hu_HU: ALFA BÁZIS KÜLDETÉSE: Létesítsen előretolt bázist

en: Establish a forward base on the plateau and fend off the New Paradigm.
hu_HU: Létesítsen előretolt bázist a fennsíkon, és hárítsa el az Új Paradigma támadásait.

en: Build defensive structures until the green objective blip disappears.
hu_HU: Építsen védműveket addig, amíg a zöld feladatjelző ki nem alszik.

en: ALPHA BASE MISSION: Counter Attack
hu_HU: ALFA BÁZIS KÜLDETÉSE: Ellentámadás

en: Enemy forces are approaching from the east and north.
hu_HU: Északról és keletről ellenséges erők közelednek.

en: Hold the bases and repulse any attacks.
hu_HU: Tartsa a bázist, és verjen vissza minden támadást.

en: ALPHA BASE MISSION: Incoming Transmission
hu_HU: ALFA BÁZIS KÜLDETÉSE: Bejövő adás

en: We are detecting enemy forces at these locations.
hu_HU: Ellenséges erőket észleltünk ezeken a helyeken.

en: This is our chance to defeat the New Paradigm and destroy their base.
hu_HU: Itt a lehetőség, hogy legyőzzük az Új Paradigmát, és leromboljuk a bázisukat.

en: Congratulations Commander.
hu_HU: Gratulálunk parancsnok.

en: We now have a further task for you.
hu_HU: Most egy újabb feladatunk van Önnek.

en: ALPHA BASE MISSION: Locate and Recover Artifacts
hu_HU: ALFA BÁZIS KÜLDETÉSE: Keresse meg, és szerezze vissza a leleteket

en: The first two zones are now secure.
hu_HU: Az első két zóna most már biztonságos.

en: PROJECT TEAM UPDATES
hu_HU: TERVCSAPAT HÍREI

en: TEAM BETA UPDATE
hu_HU: BÉTA CSAPAT HÍREI

en: We have recovered some artifacts.
hu_HU: Visszaszereztünk néhány leletet.

en: There is a better equipped force operating in this area.
hu_HU: Egy jobban felszerelt erő felügyeli ezt a területet.

en: TEAM GAMMA UPDATE
hu_HU: GAMMA CSAPAT HÍREI

en: Nothing to report.
hu_HU: Nincs jelentenivaló.

en: We've discovered no artifacts and encountered no hostiles.
hu_HU: Nem találtunk leleteket, sem ellenséget.

en: ALPHA BASE INTELLIGENCE REPORT: Enemy Attack
hu_HU: ALFA BÁZIS HÍRSZERZÉSI JELENTÉSE: Ellenséges támadás

en: We are detecting an enemy attack force at this location.
hu_HU: Ellenséges támadóerőt észlelünk ezen a helyen.

en: PRIMARY OBJECTIVE
hu_HU: ELSŐDLEGES CÉLKITŰZÉS

en: This structure is your primary objective.
hu_HU: Ez az épület az elsődleges célkitűzése.

en: Search for and recover any artifacts here.
hu_HU: Kutassa fel, és szerezze meg az itteni leleteket.

en: ENEMY LZ
hu_HU: ELLENSÉGES LZ

en: Destroy this LZ to prevent enemy landings.
hu_HU: Semmisítse meg az LZ-t, hogy megakadályozza az ellenség landolását.

en: ALPHA BASE INTELLIGENCE REPORT: NEXUS
hu_HU: ALFA BÁZIS HÍRSZERZÉSI JELENTÉSE: NEXUS

en: New objective.
hu_HU: Új célkitűzés.

en: We have detected and isolated an intruder program.
hu_HU: Észleltünk és elszigeteltünk egy behatoló programot.

en: Supplemental
hu_HU: Kiegészítés

en: The synaptic link technology was at this location but was removed.
hu_HU: A szinaptikus kapcsolat technológia ezen a helyen volt, de eltávolították.

en: Establish a forward base then continue the search for the synaptic link.
hu_HU: Hozzon létre egy előretolt bázist, és kutasson tovább a szinaptikus kapcsolat után.

en: INCOMING TRANSMISSION
hu_HU: BEJÖVŐ ADÁS

en: Decoding in progress.....
hu_HU: Dekódolás folyamatban.....

en: Commander.
hu_HU: Parancsnok.

en: We have decoded the incoming message to the New Paradigm...
hu_HU: Dekódoltuk az Új Paradigma bejövő hívását...

en: Destroy Enemy Base
hu_HU: Pusztítsa el az ellenséges bázist

en: Assemble an attack force and board the transport.
hu_HU: Állítson össze egy támadóerőt, és rakodja be a szállítóba.

en: Destroy the base and recover any artifacts present.
hu_HU: Pusztítsa el a bázist, és szerezzen vissza minden leletet.

en: The synaptic link technology has been recovered!
hu_HU: Visszaszerezte a szinaptikus kapcsolat technológiáját!

en: Initial research confirms it will be of great benefit to the Project.
hu_HU: A kezdeti kutatások alátámasztják, hogy nagy hasznára lesz a tervnek.

en: Base Beta is under heavy attack, they may need assistance.
hu_HU: A Béta bázis súlyos támadás alatt áll, erősítésre lehet szükségük.

en: We will send further updates as they arrive.
hu_HU: További híreket küldünk, amint megérkeznek.

en: This transmission was intercepted a few minutes ago.
hu_HU: Ez az adás néhány perce lett elfogva.

en: It originates from the east.
hu_HU: Keletről ered.

en: POWER MODULE ARTIFACT
hu_HU: ENERGIAMODUL LELET

en: Research the power module artifact.
hu_HU: Kutassa az energiamodul leletet.

en: Then use a truck to upgrade your power generator with the module.
hu_HU: Aztán használjon egy teherautót, hogy a modullal fejlessze az erőművet.

en: SCAVENGER BASE DETECTED
hu_HU: FOSZTOGATÓ BÁZIS ÉSZLELVE

en: Defeat the scavengers and retrieve any artifacts.
hu_HU: Győzze le a fosztogatókat, és szerezzen vissza minden leletet.

en: Congratulations on defeating the New Paradigm, this sector is now secure.
hu_HU: Gratulálunk, hogy legyőzte az Új Paradigmát, ez a szektor biztosítva.

en: The Nexus Intruder Program was in the New Paradigm system.
hu_HU: A Nexus behatoló program az Új Paradigma rendszerében volt.

en: We recorded two conversations with it, extracts follow...
hu_HU: Két beszélgetést vettünk fel vele, a kivonatok következnek...

en: We'll keep you informed of further developments
hu_HU: Tájékoztatni fogjuk a további fejleményekről

en: Commander you are to assist Team Beta
hu_HU: Parancsnok, segítsen a Béta csapatnak

en: BETA BASE MISSION: Eastern Sector
hu_HU: BÉTA BÁZIS KÜLDETÉSE: Keleti szektor

en: Upon arrival you are to assume command of the base.
hu_HU: Érkezéskor vegye át a bázis irányítását.

en: You must defend it and hold it.
hu_HU: Meg kell védenie és tartania.

en: BETA BASE MISSION: Defend and Fortify
hu_HU: BÉTA BÁZIS KÜLDETÉSE: Védelem és megerősítés

en: Be sure to fortify the perimeter and establish anti-aircraft defenses.
hu_HU: Erősítse meg a határokat, és alakítson ki légvédelmet.

en: New technologies are available.
hu_HU: Új technológiák érhetőek el.

en: We are currently detecting coded bitstream signals.
hu_HU: Kódolt jelzést fogunk.

en: Decoding...
hu_HU: Dekódolás...

en: TRANSPORT MISSION: Transport Down
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Lelőtt szállító

en: Our transport carrying units from team Alpha Base has been shot down.
hu_HU: Az Alfa bázisról érkező csapatokat hozó szállítónkat lelőtték.

en: It is under attack from The Collective at this location.
hu_HU: A Kollektíva támadása alatt áll, ezen a helyen.

en: Assemble a rescue team to recover the transport and its cargo.
hu_HU: Állítson össze egy mentőcsapatot a szállító és a rakománya kimentésére.

en: IN-FLIGHT BRIEFING
hu_HU: REPÜLÉS KÖZBENI ELIGAZÍTÁS

en: Team Beta are searching for Vertical Takeoff and Landing (VTOL) technology.
hu_HU: A Béta csapat a függőleges fel- és leszállási (VTOL) technológia után kutat.

en: It's believed to be at a pre-Collapse airbase in this area.
hu_HU: Úgy gondolják, hogy egy összeomlás előtti légibázison van, ezen a területen.

en: Team Beta under heavy attack
hu_HU: A Béta csapat súlyos támadás alatt áll

en: BETA BASE MISSION: Hold at all costs
hu_HU: BÉTA BÁZIS KÜLDETÉSE: Tartsa meg bármi áron

en: We are detecting coded bitstream signals from the Collective.
hu_HU: Kódolt jelezést fogtunk a Kollektívától.

en: BETA BASE MISSION: Hold At All Costs
hu_HU: BÉTA BÁZIS KÜLDETÉSE: Tartsa meg bármi áron

en: We are detecting ground and aerial forces from the north.
hu_HU: Észak felől légi és szárazföldi csapatokat észlelünk.

en: Hold your position and repulse these attacks, then eradicate the enemy's northern base.
hu_HU: Tartsa a pozícióját és verje vissza a támadásokat, majd számolja fel az ellenség északi bázisát.

en: TRANSPORT MISSION: Intercept convoy.
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Fogja el a konvojt.

en: Data from the Collective's base indicates the presence of the NEXUS intruder program.
hu_HU: A Kollektíva bázisáról származó adatok a NEXUS behatoló program jelenlétét jelzik.

en: Before NEXUS switched itself off-line we accessed the following.
hu_HU: Mielőtt a NEXUS lekapcsolta magát a hálózatról, hozzáfértünk a következőhöz.

en: An enemy commander is collecting a shipment from NEXUS at this location.
hu_HU: Ezen a helyen, egy ellenséges parancsnok összegyűjti a szállítmányt a NEXUS-ból.

en: Once at the LZ, eradicate the enemy commander and recover the shipment.
hu_HU: Ha ott van az LZ-n, pusztítsa el az ellenséges parancsnokot, és szerezze vissza a szállítmányt.

en: Then return to the LZ.
hu_HU: Azután térjen vissza az LZ-hez.

en: Disturbing news regarding NASDA.
hu_HU: Nyugtalanító hírek a NASDA felől.

en: TRANSPORT MISSION: Search for and Destroy Convoy
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Konvoj felderítése és megsemmisítése

en: The shipment you recovered was a decoy.
hu_HU: A visszaszerzett szállítmány csali volt.

en: We have detected another convoy proceeding along the river.
hu_HU: Egy másik konvojt észleltünk, amely a folyó mentén halad.

en: You are to intercept the convoy and recover its cargo.
hu_HU: Fogja el a konvojt, és szerezze meg a rakományt.

en: Enemy VTOLs are likely to be flying close escort.
hu_HU: Valószínűleg ellenséges VTOL járművek kísérik.

en: TRANSPORT MISSION: Rescue civilians from Containment Camp
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Mentse ki a civileket az elkülönítő táborból

en: The Collective are processing and exterminating civilians at this base.
hu_HU: A Kollektíva feldolgozza és likvidálja a civileket ezen a bázison.

en: You are to rescue the civilians.
hu_HU: Meg kell mentenie a civileket.

en: Then destroy the camp.
hu_HU: Azután pusztítsa el a tábort.

en: BETA BASE MISSION: Destroy Enemy Air Base and Recover VTOLs.
hu_HU: BÉTA BÁZIS KÜLDETÉSE: Pusztítsa el az ellenséges légibázist, és szerezze vissza a VTOL járműveket.

en: Analysis of flight paths indicate that The Collective's VTOLs originate from here.
hu_HU: A repülési útvonalak elemzése azt jelzi, hogy a Kollektíva VTOL járművei innen származnak.

en: BETA BASE MISSION: Destroy Enemy Air Base and Recover VTOLs
hu_HU: BÉTA BÁZIS KÜLDETÉSE: Pusztítsa el az ellenséges légibázist, és szerezze vissza a VTOL járműveket

en: The location of the enemy airbase is here; this is your primary objective.
hu_HU: Az ellenséges légibázis helyzete itt van; ez az elsődleges célpont.

en: Eradicate all Collective forces and recover all artifacts.
hu_HU: Pusztítsa el a Kollektíva erőit, és szerezze vissza az összes leletet.

en: SECONDARY MISSION: Destroy or Drive Off Enemy Transport
hu_HU: MÁSODLAGOS KÜLDETÉS: Pusztítsa el vagy üldözze el az ellenséges utánpótlást

en: The Collective are rounding up all civilians in this area.
hu_HU: A Kollektíva összeterelte az összes civilt ezen a területen.

en: They are then flying them to an unknown location.
hu_HU: Ezek után elrepültek egy ismeretlen helyre.

en: Destroy or drive off The Collective's transport.
hu_HU: Pusztítsa el vagy üldözze el a Kollektíva utánpótlását.

en: Rescue as many civilians as possible.
hu_HU: Mentsen meg annyi civilt, amennyit lehetséges.

en: TRANSPORT MISSION: Destroy Reactor
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Pusztítsa el a reaktort

en: The Collective are searching for knowledge of nuclear reactors.
hu_HU: A Kollektíva a nukleáris reaktorok ismerete után kutat.

en: They must be stopped.
hu_HU: Meg kell őket állítani.

en: Proceed from the LZ to the reactor and destroy it.
hu_HU: Haladjon tovább az LZ-től a reaktorhoz, és semmisítse meg.

en: Do not allow the Collective to bring the reactor on-line.
hu_HU: Ne engedje, hogy a Kollektíva visszakapcsolja a reaktort.

en: BETA BASE MISSION: Capture NASDA Central
hu_HU: BÉTA BÁZIS KÜLDETÉSE: Foglalja el a NASDA központot

en: Capture NASDA central before NEXUS and the Collective can use it.
hu_HU: Foglalja el a NASDA központot, mielőtt a NEXUS és a Kollektíva használhatná.

en: TRANSPORT MISSION: Satellite Uplink Site
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Műholdadó-állomás

en: NEXUS is searching for still functioning memory banks.
hu_HU: A NEXUS még mindig működő adattárak után kutat.

en: Part of its consciousness has moved to a remote NASDA control-site.
hu_HU: A NEXUS öntudatának egy része áttelepült egy távoli NASDA vezérlőállomásra.

en: We are detecting transmissions from this site that are reaching high orbit.
hu_HU: Olyan jeleket fogunk erről a helyről, melyek elérik a magas keringési pályát.

en: NEXUS has now reconnected itself with the NASDA satellites.
hu_HU: A NEXUS újracsatlakozott a NASDA műholdakhoz.

en: Use the transport to carry a strike force to this site.
hu_HU: Használja a szállítót, hogy csapásmérő egységet juttasson ehhez a létesítményhez.

en: Destroy the site and return to your base.
hu_HU: Semmisítse meg a létesítményt, majd térjen vissza a bázisra.

en: TRANSPORT MISSION: Destroy Enemy SAM Sites
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Semmisítse meg az ellenséges SAM rakétaállásokat

en: If you are to escape, eradicate the surface-to-air missile sites around your base.
hu_HU: Ha visszavonulna, számolja fel a bázis körüli föld–levegő rakétaállásokat.

en: Fly to the LZ, then head overland to destroy the SAM sites.
hu_HU: Repüljön az LZ-re, majd szárazföldi egységekkel semmisítse meg a SAM rakétaállásokat.

en: TRANSPORT MISSION: Establish Safe Haven
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Létesítsen menedéket

en: We can confirm a missile is heading for Alpha Base.
hu_HU: Megerősítjük, egy rakéta az Alfa bázis felé tart.

en: You are to establish a safe haven for evacuation of Beta Base.
hu_HU: Létesítsen menedéket a Béta bázis evakuálásához.

en: Eradicate any enemy and secure the area.
hu_HU: Irtsa ki az ellenséget és biztosítsa a területet.

en: Once a safe haven is established, return to the LZ for further orders.
hu_HU: A menedék létesítése után térjen vissza az LZ-re további parancsokért.

en: BETA BASE MISSION: Survive and evacuate! Bring a truck
hu_HU: BÉTA BÁZIS KÜLDETÉSE: Élje túl, és evakuáljon! Hozzon egy teherautót.

en: Commander, we have grave news.
hu_HU: Parancsnok, fontos híreink vannak.

en: Alpha base has been destroyed by nuclear missile attack.
hu_HU: Az Alfa bázist elpusztította egy nukleáris rakétatámadás.

en: The Collective are unaware of the nuclear attack and have air units heading for your base.
hu_HU: A Kollektíva nincs tisztában a nukleáris támadással, és a légi egységeik a bázisa felé tartanak.

en: This message was intercepted a few moments ago...
hu_HU: Ezt az üzenetet, néhány perccel ezelőtt fogták el…

en: You must transport as many of your forces as possible.
hu_HU: Annyi egységet kell szállítania, amennyit csak lehetséges.

en: Good luck, Commander.
hu_HU: Sok szerencsét, parancsnok.

en: TRANSPORT MISSION: Northern Sector
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Északi szektor

en: Congratulations on your successful evacuation of Beta Base.
hu_HU: Gratulálunk a Béta bázis sikeres evakuálásához.

en: NEXUS has gained access to nuclear weapons and is determined to destroy the Project.
hu_HU: A NEXUS tudomást szerzett a nukleáris fegyverekről, és eltökélt szándéka, hogy elpusztítsa a Tervet.

en: Take your forces to the Northern Sector
hu_HU: Vigye erőit az északi szektorba

en: Once at the mountains secure an LZ. Then establish a forward base.
hu_HU: Biztosítson egy LZ-t a hegyeknél. Azután hozzon létre egy előretolt bázist.

en: Team Gamma will contact you there.
hu_HU: A Gamma csapat ott felveszi Önnel a kapcsolatot.

en: TRANSPORT MISSION: Establish A Forward Base
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Előretolt bázis létesítése

en: Commander, the success of the Project lies with you.
hu_HU: Parancsnok, a Terv sikere Önön múlik.

en: Secure an LZ, then establish a forward base.
hu_HU: Biztosítson egy LZ-t, azután létesítsen előretolt bázist.

en: TRANSPORT MISSION: Missile Launch Site Coordinates
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Rakétakilövő-állás koordinátái

en: We have located the site of the missile launches.
hu_HU: Meghatároztuk a rakétakilövések helyét.

en: There were one or more missiles at this NASDA site.
hu_HU: A NASDA ezen helyszínén egy vagy több rakéta volt.

en: We are transmitting coordinates of an LZ near the silos.
hu_HU: Átküldjük a silók közelében lévő LZ koordinátáit.

en: Coordinate Download Completed.
hu_HU: A koordináták letöltése befejeződött.

en: Secure your LZ, then head overland to destroy the missile silo.
hu_HU: Biztosítsa az LZ-t, majd szárazföldi egységekkel semmisítse meg a rakétasilót.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Nuclear Blast
hu_HU: ÉSZAKI SZEKTOR KÜLDETÉSE: Nukleáris robbantás

en: All units must escape the area before the warhead detonates.
hu_HU: Minden egységnek el kell menekülnie a robbanófej detonációja előtt.

en: Air-lift by transport is not possible. You'll have to head overland.
hu_HU: A légi szállítás nem lehetséges. Szárazföldön kell levezényelnie.

en: The mountain range to the east should shield you from the blast.
hu_HU: A keletre lévő hegység védelmet nyújthat a robbanástól.

en: The valley is your only chance of escape.
hu_HU: A völgy az egyetlen esély a megmenekülésre.

en: AWAY TEAM UPDATE
hu_HU: ELSZAKADT CSAPAT HÍREI

en: All communication with the away team was lost after the nuclear explosions.
hu_HU: Az elszakadt csapattal minden kommunikáció megszűnt a nukleáris robbanások után.

en: Their last transmission indicated they were heading back to base.
hu_HU: Utolsó adásukban azt jelezték, hogy úton vannak vissza a bázisra.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Assist Team Gamma
hu_HU: ÉSZAKI SZEKTOR KÜLDETÉSE: Gamma csapat támogatása

en: You are to assist Team Gamma.
hu_HU: Támogassa a Gamma csapatot.

en: On reaching Gamma Base, help secure the area from further NEXUS attacks.
hu_HU: A Gamma bázis elérésekor segítsen biztosítani a területet a NEXUS további támadásaitól.

en: NEXUS DEFEATED
hu_HU: NEXUS LEGYŐZVE

en: Commander, we have defeated NEXUS.
hu_HU: Parancsnok, legyőztük a NEXUS-t.

en: Unfortunately, our systems' performance has been affected by NEXUS. We are trying to rectify this.
hu_HU: Sajnos a rendszereink teljesítményére is hatott a NEXUS. Igyekszünk helyrehozni.

en: We are currently receiving this transmission.
hu_HU: Jelenleg ezt az adást fogjuk.

en: TRANSPORT MISSION: Team Alpha Detected
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Alfa csapat észlelve

en: Take a scout force to these coordinates and evaluate the situation.
hu_HU: Küldjön felderítő egységet ezekre a koordinátákra, és értékelje a helyzetet.

en: Determine whether they are Team Alpha. If so, rescue and escort them back to the LZ.
hu_HU: Állapítsa meg, hogy valóban az Alfa csapat-e az. Ha igen, menekítse ki őket az LZ-hez.

en: This group are part of Team Alpha, Rescue them and escort them to the LZ.
hu_HU: Ez az csoport az Alfa csapat része, mentse ki őket, és kísérje őket az LZ-hez.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Team Alpha Debrief
hu_HU: ÉSZAKI SZEKTOR KÜLDETÉSE: Alfa csapat kikérdezése

en: Team Alpha power transfer in progress.
hu_HU: Az Alfa csapat energiájának átvitele folyamatban.

en: Commander, after you left the Western Sector we recovered this artifact.
hu_HU: Parancsnok, miután elhagyta a nyugati szektort megtaláltuk ezt a leletet.

en: The benefits from researching it could be vast.
hu_HU: A kutatásból származó előnyök hatalmasak lehetnek.

en: Enemy forces are ....... from these coordinates.
hu_HU: Az ellenséges erők ....... ezekről a koordinátákról.

en: Defend the base and ........ the .......
hu_HU: Védje meg a bázist és ........ a .......

en: Search and destroy ....
hu_HU: Keresse meg és semmisítse ....

en: TRANSPORT MISSION: Ambush NEXUS Forces
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Üssön rajta a NEXUS erőin

en: Commander, your decisive actions halted the spread of NEXUS.
hu_HU: Parancsnok, a határozott intézkedései megállították a NEXUS terjeszkedését.

en: Before NEXUS was expelled, we intercepted this message - Decoding completed.
hu_HU: Mielőtt a NEXUS-t kiűztük, elfogtuk ezt az üzenetet – Dekódolás kész.

en: A NEXUS task force is heading for these coordinates.
hu_HU: Egy NEXUS különítmény ezen koordináták felé tart.

en: You have an opportunity to destroy NEXUS before they get there.
hu_HU: Lehetősége van elpusztítani a NEXUS-t, mielőtt odaérnének.

en: Take an attack force and ambush NEXUS task force at ....... the  .......
hu_HU: Lesből támadjon a NEXUS különítményre a ....... a .......

en: TRANSPORT MISSION: Away Team
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Elszakadt csapat

en: Commander, your attack on ....
hu_HU: Parancsnok, a támadása ...

en: NEXUS exiting system.
hu_HU: A NEXUS elhagyja a rendszert.

en: Incoming transmission from away team.
hu_HU: Bejövő adás az elszakadt csapattól.

en: Commander, we are attempting to return to base.
hu_HU: Parancsnok, megpróbálunk visszatérni a bázisra.

en: This is our current position.
hu_HU: Ez az aktuális pozíciónk.

en: Take control of our forces and lead us.
hu_HU: Vegye át az irányítást az erőink felett, és vezessen minket.

en: Control transfer successful.
hu_HU: Az irányítás átadása sikeres.

en: Entering new zone.
hu_HU: Belépés új zónába.

en: Incoming Transmission...
hu_HU: Bejövő adás…

en: Elements of Team Gamma have contacted us.
hu_HU: A Gamma csapat elemei kapcsolatba léptek velünk.

en: They claim to be free of NEXUS, and offer their base as a site of operations.
hu_HU: Azt állítják, hogy NEXUS-mentesek, és hadműveleti állomásként felajánlják a bázist.

en: Base coordinates download in progress.
hu_HU: Bázis koordinátáinak letöltése folyamatban.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Laser Satellites
hu_HU: ÉSZAKI SZEKTOR KÜLDETÉSE: Lézerműholdak

en: We are detecting strong energy surges from orbit.
hu_HU: Erős energiahullámokat észleltünk, keringési pályáról.

en: The laser satellites are charged and moving towards our position.
hu_HU: A lézerműholdak feltöltődtek és a pozíciónk felé mozognak.

en: The 2nd Team Gamma base is at this location.
hu_HU: A második csapat Gamma bázisa ezen a helyen van.

en: We have limited time to evacuate this base and move to Gamma Base.
hu_HU: Korlátozott időnk van a bázis evakuálására, és a Gamma bázisra történő átcsoportosításra.

en: The laser satellites are not functioning properly, they are misfiring.
hu_HU: A lézerműholdak nem működnek megfelelően, hibásan tüzelnek.

en: They are directing their fire towards this position.
hu_HU: Erre a pozícióra irányítják a tűzerejüket.

en: We will need to evacuate this base shortly.
hu_HU: Ezt a bázist rövidesen evakuálnunk kell.

en: Team Gamma reports a missile silo at this location.
hu_HU: Ezen a helyen rakétasilót jelentett a Gamma csapat.

en: They believe that the silo contains missiles capable of reaching high orbit.
hu_HU: Úgy vélik, hogy a silóban lévő rakéták alkalmasak a magas keringési pálya elérésére.

en: Capture this silo at all costs.
hu_HU: Foglalja el ezt a silót minden áron.

en: Missile silos captured.
hu_HU: Rakétasilók elfoglalva.

en: NORTHERN SECTOR MISSION: Missile Codes
hu_HU: ÉSZAKI SZEKTOR KÜLDETÉSE: Rakétakódok

en: Commander, there are missiles present at the silos.
hu_HU: Parancsnok, rakéták vannak a silókban.

en: Nexus is preventing us from accessing the missile control code.
hu_HU: A NEXUS megakadályoz minket abban, hogy hozzáférjünk a rakéta vezérlőkódjához.

en: NEXUS is present in our systems.
hu_HU: A NEXUS jelen van a rendszereinkben.

en: To defeat NEXUS we must research the Nexus Intruder Program.
hu_HU: A NEXUS legyőzéséhez ki kell fejlesztenünk a NEXUS behatolóprogramot.

en: Assign this task to a research facility.
hu_HU: Bízzon meg a feladattal egy kutatóközpontot.

en: NEXUS forces detected at these locations.
hu_HU: NEXUS erőket észleltünk ezeken a helyeken.

en: NEXUS has been eradicated from all Project systems.
hu_HU: A NEXUS ki lett irtva a Terv összes rendszeréből.

en: We are attempting to access the missile control codes.
hu_HU: Megpróbálunk hozzáférni a rakéta vezérlőkódjaihoz.

en: A research facility is required to crack the code. Allocate one immediately.
hu_HU: Egy kutatóközpontra van szükség a kód feltöréséhez. Haladéktalanul utasítson egyet.

en: Protect the missile silos from NEXUS attacks.
hu_HU: Védje meg a rakétasilókat a NEXUS támadásaitól.

en: PROJECT UPDATE: 1st Level Missile Code Cracked.
hu_HU: TERV HÍREI: Egyes szintű rakétakód feltörve.

en: Missile arming in progress.
hu_HU: Rakéta élesítése folyamatban.

en: More research is required to proceed further.
hu_HU: Több kutatásra van szükség a továbblépéshez.

en: PROJECT UPDATE: 2nd Level Missile Code Cracked.
hu_HU: TERV HÍREI: Kettes szintű rakétakód feltörve.

en: Missile target programming in progress.
hu_HU: A rakéta célpontjának beprogramozása folyamatban.

en: Once level 3 codes are cracked we initiate launch procedures.
hu_HU: Amint feltörte a hármas szintű kódokat, megkezdjük az indítási eljárást.

en: PROJECT UPDATE: 3rd Level Missile Code Cracked.
hu_HU: TERV HÍREI: Hármas szintű rakétakód feltörve.

en: Missile launch sequence initiated.
hu_HU: Rakétaindítási folyamat megkezdve.

en: TRANSPORT MISSION: Attack NEXUS Final Base
hu_HU: SZÁLLÍTÁSI KÜLDETÉS: Támadja meg a NEXUS utolsó bázisát

en: We have located NEXUS' base at this location.
hu_HU: A NEXUS bázisa ezen a helyen található.

en: This area contains numerous NEXUS structures.
hu_HU: Ezen a területen a NEXUS számos építménye található.

en: We are certain that NEXUS's core systems are located here.
hu_HU: Biztosak vagyunk benne, hogy a NEXUS alaprendszerei itt találhatóak.

en: Establish an LZ.
hu_HU: Létesítsen egy LZ-t.

en: Begin your attacks on NEXUS. You must destroy his core systems.
hu_HU: Kezdje meg a NEXUS elleni támadást. Meg kell semmisítenie az alaprendszereit.

en: Incoming intelligence report... Team Gamma
hu_HU: Bejövő hírszerzési jelentés… Gamma csapat

en: Briefing Commences:
hu_HU: Eligazítás indul:

en: Scavenger Outpost
hu_HU: Fosztogató helyőrség

en: Power Resource
hu_HU: Energiaforrás

en: Unknown Artifact
hu_HU: Ismeretlen lelet

en: Source of Power Surge
hu_HU: Túlfeszültség forrása

en: Landing Zone
hu_HU: Landolási zóna

en: Mission Target
hu_HU: Küldetési célpont

en: Pre-Collapse Research Center
hu_HU: Összeomlás előtti kutatóközpont

en: En-route To Mission Site
hu_HU: Útban a küldetés helyszínére

en: Mission Failed
hu_HU: Sikertelen küldetés

en: Mission Successful
hu_HU: Sikeres küldetés

en: Enemy Landing Zone
hu_HU: Ellenséges landolási zóna

en: Enemy Base
hu_HU: Ellenséges bázis

en: Incoming transmission
hu_HU: Bejövő adás

en: Incoming intelligence report.
hu_HU: Bejövő hírszerzési jelentés.

en: Nuclear Reactor
hu_HU: Nukleáris reaktor

en: New Design
hu_HU: Új terv

en: Cyborg Cannon
hu_HU: Kiborg ágyú

en: Demolish
hu_HU: Lebontás

en: Naval
hu_HU: Tengerészet

en: Repair Center
hu_HU: Javítóközpont

en: Tornado AA Flak Site
hu_HU: Tornado légvédelmi platform

en: Dragon's Teeth
hu_HU: Sárkányfogak

en: Howitzer Emplacement
hu_HU: Tarackállás

en: Ground Shaker Emplacement
hu_HU: Ground Shaker tarackállás

en: Hellstorm Emplacement
hu_HU: Hellstorm állás

en: Mortar Emplacement
hu_HU: Aknavetőállás

en: Bombard Emplacement
hu_HU: Mozsárállás

en: Pepperpot Emplacement
hu_HU: Pepperpot aknavetőállás

en: Tornado Flak Turret
hu_HU: Tornado légvédelmi lövegtorony

en: Proximity Bomb Turret
hu_HU: Közelségi bombatorony

en: Proximity Superbomb Turret
hu_HU: Közelségi szuperbombatorony

en: Bunker Blaster Cyborg
hu_HU: Bunkerromboló kiborg

en: Jump Bunker Blaster
hu_HU: Ugró bunkerromboló

en: Jump Heavy Gunner
hu_HU: Ugró nehézgéppuskás

en: Jump Lancer
hu_HU: Ugró tankelhárító

en: Jump Assault Gunner
hu_HU: Ugró rohamlöveges

en: Jump Needle Gunner
hu_HU: Ugró tűvetős

en: Jump Scourge
hu_HU: Ugró Scourge irányított rakétás

en: Jump Flashlight Gunner
hu_HU: Ugró könnyűlézeres

en: Cyborg Jump Pack
hu_HU: Kiborg ugrómű

en: Cyborg Propulsion II
hu_HU: Kiborg hajtómű II

en: Cyborg Propulsion III
hu_HU: Kiborg hajtómű III

en: NP-Hardcrete
hu_HU: NP-vasbeton

en: Heavy Machinegun Bunker
hu_HU: Nehézgéppuska-bunker

en: Flashlight Emplacement
hu_HU: Könnyűlézer-állás

en: Heavy Machinegun Guard Tower
hu_HU: Nehéz géppuskás őrtorony

en: Flamer Guard Tower
hu_HU: Lángszórós őrtorony

en: Lancer Guard Tower
hu_HU: Tankelhárító őrtorony

en: Flamer Hardpoint
hu_HU: Lángszórós talapzat

en: Advanced Cyborg Production
hu_HU: Fejlett kiborggyártás

en: Advanced Cyborg Production Mk2
hu_HU: Fejlett kiborggyártás Mk2

en: Advanced Cyborg Production Mk3
hu_HU: Fejlett kiborggyártás Mk3

en: Advanced Factory Production
hu_HU: Fejlett gyári termelés

en: Advanced Factory Production Mk2
hu_HU: Fejlett gyári termelés Mk2

en: Advanced Factory Production Mk3
hu_HU: Fejlett gyári termelés Mk3

en: Advanced Repair Facility Upgrade
hu_HU: Fejlett szervizüzem fejlesztés

en: Advanced Repair Facility Upgrade Mk2
hu_HU: Fejlett szervizüzem fejlesztés Mk2

en: Advanced Repair Facility Upgrade Mk3
hu_HU: Fejlett szervizüzem fejlesztés Mk3

en: Robotic VTOL Rearming Mk4
hu_HU: Robotizált VTOL újratöltés Mk4

en: Cyborg Self-Repair
hu_HU: Kiborg önjavítás

en: Automated Cyborg Repair Mk2
hu_HU: Automatizált kiborgjavítás Mk2

en: Automated Cyborg Repair Mk3
hu_HU: Automatizált kiborgjavítás Mk3

en: Defenses Self-Repair
hu_HU: Önjavító védművek

en: Automated Defenses Repair Mk2
hu_HU: Védművek automatizált javítása Mk2

en: Automated Defenses Repair Mk3
hu_HU: Védművek automatizált javítása Mk3

en: Base Structure Self-Repair
hu_HU: Bázisépületek önjavítása

en: Automated Base Structure Repair Mk2
hu_HU: Bázisépületek automatizált javítása Mk2

en: Automated Base Structure Repair Mk3
hu_HU: Bázisépületek automatizált javítása Mk3

en: Vehicle Self-Repair
hu_HU: Önjavító járművek

en: Automated Vehicle Repair Mk2
hu_HU: Automatizált járműjavítás Mk2

en: Automated Vehicle Repair Mk3
hu_HU: Automatizált járműjavítás Mk3

en: Heavy Mobile Repair Turret
hu_HU: Nehéz önjáró javítótorony

en: Mobile Repair Upgrade
hu_HU: Önjáró javítási fejlesztés

en: Mobile Repair Upgrade Mk2
hu_HU: Önjáró javítási fejlesztés Mk2

en: CB Sensor Upgrade
hu_HU: Válaszüteg-érzékelő fejlesztés

en: CB Sensor Upgrade Mk2
hu_HU: Válaszüteg-érzékelő fejlesztés Mk2

en: CB Sensor Upgrade Mk3
hu_HU: Válaszüteg-érzékelő fejlesztés Mk3

en: VTOL CB Upgrade
hu_HU: VTOL válaszüteg-fejlesztés

en: VTOL CB Upgrade Mk2
hu_HU: VTOL válaszüteg-fejlesztés Mk2

en: VTOL CB Upgrade Mk3
hu_HU: VTOL válaszüteg-fejlesztés Mk3

en: VTOL Strike Upgrade
hu_HU: VTOL csapásmérő-fejlesztés

en: VTOL Strike Upgrade Mk2
hu_HU: VTOL csapásmérő-fejlesztés Mk2

en: VTOL Strike Upgrade Mk3
hu_HU: VTOL csapásmérő-fejlesztés Mk3

en: Improved Scrambler
hu_HU: Továbbfejlesztett jelzavaró

en: Scrambler Turret Mk2
hu_HU: Jelzavaró torony Mk2

en: Sensor Lock
hu_HU: Érzékelők célbemérése

en: Improved Laser Focusing Mk2
hu_HU: Fejlesztett lézerfókuszálás Mk2

en: Improved Laser Focusing Mk3
hu_HU: Fejlesztett lézerfókuszálás Mk3

en: HEAP Missile Warhead
hu_HU: HEAP robbanófej

en: HEAP Missile Warhead Mk2
hu_HU: HEAP robbanófej Mk2

en: HEAP Missile Warhead Mk3
hu_HU: HEAP robbanófej Mk3

en: Improved Missile Loading System
hu_HU: Továbbfejlesztett rakétatöltő rendszer

en: Rapid Fire Mini-Rockets
hu_HU: Gyorstüzelő kisrakéták

en: Rapid Fire Mini-Rockets Mk2
hu_HU: Gyorstüzelő kisrakéták Mk2

en: Rapid Fire Mini-Rockets Mk3
hu_HU: Gyorstüzelő kisrakéták Mk3

en: Scavenger Flame Tower End
hu_HU: Fosztogató lángszórótorony vége

en: Bridge
hu_HU: Híd

en: Wrecked Tank
hu_HU: Tank roncsa

en: Cyborg Laboratory
hu_HU: Kiborg laboratórium

en: Advanced Warfare Laboratory
hu_HU: Fejlett hadi laboratórium

en: Engineering Laboratory
hu_HU: Mérnöki laboratórium

en: Robotics Laboratory
hu_HU: Robotikai laboratórium

en: Laser Optics Laboratory
hu_HU: Lézeroptikai laboratórium

en: Electronics Laboratory
hu_HU: Elektronikai laboratórium

en: Chemical Laboratory
hu_HU: Vegyi laboratórium

en: Advanced Warfare
hu_HU: Fejlett hadviselés

en: Bunker Blaster
hu_HU: Bunkerromboló

en: Cyborg Materials Improved
hu_HU: Kiborg anyagok korszerűsítve

en: Layered dense composite alloys and energy-absorbing fibres
hu_HU: Sűrűn rétegelt kompozit ötvözetek és energiaelnyelő szálak

en: Increases Kinetic Armor and Body Points
hu_HU: Növeli a kinetikus páncélt és a karosszériaértéket

en: All Cyborgs upgraded automatically
hu_HU: Az összes kiborg automatikusan fejlesztve

en: Cyborg Thermal Armor Improved
hu_HU: Kiborg hőpajzs fejlesztve

en: Heat resistant armored layers
hu_HU: Hőálló páncélozott rétegek

en: Thermal Armor increased
hu_HU: Hőpajzs fejlesztve

en: New Cyborg Available
hu_HU: Új kiborg érhető el

en: Armed with Bunker Buster rocket
hu_HU: Bunkertörő rakétával felszerelt

en: Body Points: Medium
hu_HU: Karosszéria fejlettsége: közepes

en: Requires Cyborg factory to produce
hu_HU: Kiborggyár szükséges az előállításához

en: Armed with Cyborg Assault Gun
hu_HU: Kiborg rohamlöveggel felszerelt

en: New Jump Cyborg Available
hu_HU: Új ugró kiborg érhető el

en: Armed with Revenger Surface-to-Air missile
hu_HU: Revenger irányított föld-levegő rakétával felszerelt

en: Defenses Improved
hu_HU: Védművek fejlesztve

en: High-tensile concrete reinforced with boron
hu_HU: Nagy szilárdságú vasbeton bórral megerősítve

en: Increases Armor and Body Points
hu_HU: Növeli a páncélzatot és a karosszériaértéket

en: All defenses and walls upgraded automatically
hu_HU: Az összes védmű és fal automatikusan fejlesztve

en: New Defensive Structure Available
hu_HU: Új védelmi épület érhető el

en: AA Site with Tornado Flak Turret
hu_HU: Légvédelmi platform Tornado légvédelmi lövegtoronnyal

en: Automatically targets VTOLs
hu_HU: Automatikusan becélozza a VTOL járműveket

en: Defensive Strength: Medium
hu_HU: Védekezőerő: közepes

en: AA Site with Cyclone Flak Turret
hu_HU: Légvédelmi platform Cyclone légvédelmi lövegtoronnyal

en: AA Site with Hurricane Gun Turret
hu_HU: Légvédelmi platform Hurricane ágyútoronnyal

en: Automatically targets VTOL
hu_HU: Automatikusan becélozza a VTOL járműveket

en: AA Site with Whirlwind Gun Turret
hu_HU: Légvédelmi platform Whirlwind ágyútoronnyal

en: Indirect fire rocket battery
hu_HU: Közvetett tüzelésű rakétaüteg

en: Assigned automatically to nearest sensor or CB tower
hu_HU: Automatikusan a legközelebbi érzékelőhöz vagy válaszütegtoronyhoz rendelve

en: Armored Bombard battery pit
hu_HU: Páncélozott mozsárütegárok

en: Armored Pepperpot mortar battery pit
hu_HU: Páncélozott Pepperpot aknavetőüteg-árok

en: Armored howitzer emplacement
hu_HU: Páncélozott tarackállás

en: Armored Ground Shaker howitzer emplacement
hu_HU: Páncélozott Ground Shaker tarackállás

en: Armored Hellstorm howitzer emplacement
hu_HU: Páncélozott Hellstorm tarackállás

en: Armored strongpoint with Tank Killer rocket
hu_HU: Páncélozott erőd Tank Killer rakétával

en: Automatically targets enemies in range
hu_HU: Automatikus támadás a hatótávon belüli ellenségekre

en: Armored strongpoint with Hyper-Velocity Cannon
hu_HU: Páncélozott erőd hipersebességű ágyúval

en: Defensive Strength: High
hu_HU: Védekező erő: magas

en: Armored strongpoint with Inferno Flamer
hu_HU: Páncélozott erőd Inferno lángszóróval

en: Armored strongpoint with Assault Cannon
hu_HU: Páncélozott erőd ostromágyúval

en: Reinforced tower with Assault Gun
hu_HU: Megerősített torony rohamlöveggel

en: Armored guard tower with Heavy Machinegun
hu_HU: Páncélozott őrtorony nehézgéppuskával

en: Automatically targets enemies within sensor range
hu_HU: Automatikusan becélozza az érzékelők hatótávjában lévő ellenséget

en: Armored guard tower with Flamer
hu_HU: Páncélozott őrtorony lángszóróval

en: Armored guard tower with Lancer AT Rocket
hu_HU: Páncélozott őrtorony tankelhárító rakétával

en: Armored bunker with Heavy Machinegun
hu_HU: Páncélozott bunker nehézgéppuskával

en: Armored hardpoint with Flamer
hu_HU: Páncélozott talapzat lángszóróval

en: Armored hardpoint with Assault Gun
hu_HU: Páncélozott talapzat rohamlöveggel

en: Armored hardpoint with Assault Cannon
hu_HU: Páncélozott talapzat ostromágyúval

en: Armored hardpoint with Inferno flamer
hu_HU: Páncélozott talapzat Inferno lángszóróval

en: Armored hardpoint with Tank Killer AT missile
hu_HU: Páncélozott talapzat Tank Killer tankelhárító rakétával

en: Reinforced concrete tank traps
hu_HU: Megerősített vasbeton tankcsapda

en: Prevents enemy movement
hu_HU: Megakadályozza az ellenség mozgását

en: Repair Facility Improved
hu_HU: Javítóüzem fejlesztve

en: New robotic repair techniques
hu_HU: Új robotizált javítótechnikák

en: Increases Repair Speed
hu_HU: Megnöveli a javítási sebességet

en: All repair facilities upgraded automatically
hu_HU: Az összes javítóüzem automatikusan fejlesztve

en: Cyborg Production Improved
hu_HU: Kiborggyártás fejlesztve

en: Robotic Cyborg Production
hu_HU: Robotizált kiborggyártás

en: Increases Cyborg factory output
hu_HU: Megnöveli a kiborggyár teljesítményét

en: All Cyborg factories upgraded automatically
hu_HU: Az összes kiborggyár automatikusan fejlesztve

en: Self-Replicating Cyborg Production
hu_HU: Önsokszorosító kiborggyártás

en: Vehicle Production Improved
hu_HU: Járműgyártás fejlesztve

en: New Robotic Techniques improve factory production
hu_HU: Az új robotizálási módszerek megnövelik a gyárak termelékenységét

en: Increases factory production rate
hu_HU: Megnöveli a gyári termelés sebességét

en: All vehicle factories upgraded automatically
hu_HU: Az összes járműgyár automatikusan fejlesztve

en: Self-Replicating Factory Production
hu_HU: Önsokszorozó gyári termelés

en: Increases factory output
hu_HU: Megnöveli a gyártási teljesítményt

en: Research Improved
hu_HU: Kutatás fejlesztve

en: Dedicated Synaptic Link Data Analysis
hu_HU: Célirányos szinaptikus kapcsolatú adatelemzés

en: Increases research speed
hu_HU: Megnöveli a kutatási sebességet

en: All research facilities upgraded automatically
hu_HU: Az összes kutatási létesítmény automatikusan fejlesztve

en: Increases Damage Resistance
hu_HU: Növeli a sebzésellenállást

en: Hardened Base Structure Materials
hu_HU: Edzett bázisépület-alapanyagok

en: All base structures upgraded automatically
hu_HU: Az összes bázisépület automatikusan fejlesztve

en: Production Improved
hu_HU: Gyártás fejlesztve

en: Robotic VTOL Production
hu_HU: Robotizált VTOL gyártás

en: Increases VTOL factory output
hu_HU: Megnöveli a VTOL gyár teljesítményét

en: All VTOL factories upgraded automatically
hu_HU: Az összes VTOL gyár automatikusan fejlesztve

en: VTOL Rearming Times Reduced
hu_HU: A VTOL újratöltési idő csökkent

en: Automated VTOL Rearming
hu_HU: Automatizált VTOL újratöltés

en: Reduces rearming time
hu_HU: Csökkenti az újratöltési időt

en: All rearming pads upgraded automatically
hu_HU: Az összes újratöltő platform automatikusan fejlesztve

en: New Systems Turret Available
hu_HU: Új rendszertorony érhető el

en: Heavy repair unit
hu_HU: Nehéz javítóegység

en: Automatically Repairs Damaged Units
hu_HU: Automatikusan javítja a sérült egységeket

en: Or damaged units may be selected as target
hu_HU: Vagy a sérült egységek célpontként is kijelölhetőek

en: Research Breakthrough Improves Repair Speeds
hu_HU: A kutatási áttörés megnöveli a javítási sebességet

en: Increases repair speed
hu_HU: Megnöveli a javítási sebességet

en: All mobile repair units upgraded automatically
hu_HU: Az összes mobil javítóegység automatikusan fejlesztve

en: Improved Sensor Tower Available
hu_HU: Továbbfejlesztett érzékelőtorony érhető el

en: New construction techniques improve tower
hu_HU: Az új építési eljárásokkal fejlődik a torony

en: Replaces existing sensor tower
hu_HU: Felváltja a meglévő érzékelőtornyokat

en: May be assigned as spotter for indirect fire weapons
hu_HU: Felderítőként hozzárendelhető a közvetett irányzású fegyverekhez

en: VTOL CB turret detects enemy indirect fire batteries
hu_HU: A VTOL válaszütegtorony észleli az ellenséges közvetett irányzású ütegeket

en: Orders assigned VTOLs to attack the enemy batteries
hu_HU: Támadási parancs a kijelölt VTOL egységeknek az ellenséges ütegekre

en: VTOLs attack until enemy battery is suppressed
hu_HU: VTOL egységek támadása az ellenséges ütegek megsemmisüléséig

en: VTOL CB Improved
hu_HU: VTOL válaszüteg fejlesztve

en: New fire detection systems
hu_HU: Új tűzérzékelő rendszerek

en: Extends VTOL CB Range
hu_HU: Megnöveli a VTOL válaszüteg hatósugarát

en: All VTOL CB sensors upgraded automatically
hu_HU: Az összes VTOL válaszüteg-érzékelő automatikusan fejlesztve

en: VTOL Strike Improved
hu_HU: VTOL csapásmérő fejlesztve

en: New target recognition systems
hu_HU: Új célfelismerő rendszerek

en: Extends VTOL Strike Range
hu_HU: Megnöveli a VTOL csapásmérés hatótávját

en: All VTOL Strike sensors upgraded automatically
hu_HU: Az összes VTOL csapásmérő érzékelő automatikusan fejlesztve

en: Scrambler Improved
hu_HU: Jelzavaró fejlesztve

en: Improvement in synaptic link technology
hu_HU: Fejlesztés a szinaptikus kapcsolat technológiában

en: Increases scrambler rate
hu_HU: Megnöveli a jelzavarási arányt

en: All scramblers upgraded automatically
hu_HU: Az összes jelzavaró automatikusan fejlesztve

en: Collective Light Body
hu_HU: Kollektíva könnyű karosszériája

en: Superior armor and body points to Viper
hu_HU: A Viperhez képest jobb páncélzat és karosszériaérték

en: Slower than Viper
hu_HU: Lassabb mint a Viper

en: High power costs and slower to produce than Viper
hu_HU: Magas energiaköltségek és lassabb gyártás a Viperhez képest

en: Collective Medium Body
hu_HU: Kollektíva közepes karosszériája

en: Superior armor and body points to Cobra
hu_HU: A Cobrához képest jobb páncélzat és karosszériaérték

en: Slower than Cobra
hu_HU: Lassabb mint a Cobra

en: High power costs and slower to produce than Cobra
hu_HU: Magas energiaköltségek és lassabb gyártás a Cobrához képest

en: Vehicle Engine Upgrade
hu_HU: Járművek motorjának fejlesztése

en: Turbo-Charged Engine
hu_HU: Turbófeltöltős motor

en: Improves vehicle speed
hu_HU: Fejleszti a jármű sebességét

en: All vehicles upgraded automatically
hu_HU: Az összes jármű automatikusan fejlesztve

en: Vehicle Bodies Improved
hu_HU: Járműkarosszériák fejlesztve

en: Increases kinetic armor and body points
hu_HU: Megnöveli a kinetikus páncélt és a karosszériaértéket

en: Vehicle Thermal Armor Improved
hu_HU: Járművek hőpajzsa fejlesztve

en: Heat-resistant armored layers
hu_HU: Hőálló páncélozott rétegek

en: Increases Thermal Armor
hu_HU: Megnöveli a hőpajzsokat

en: Vehicle Propulsion Improved
hu_HU: Járműhajtómű fejlesztve

en: New armored construction
hu_HU: Új páncélzat építése

en: Increases Body Points
hu_HU: Megnöveli a karosszériaértékeket

en: All half-tracks upgraded automatically
hu_HU: Az összes féllánctalpas automatikusan fejlesztve

en: All hovers upgraded automatically
hu_HU: Az összes légpárnás automatikusan fejlesztve

en: All tracks upgraded automatically
hu_HU: Az összes lánctalpas automatikusan fejlesztve

en: All wheels upgraded automatically
hu_HU: Az összes kerekes jármű automatikusan fejlesztve

en: New AA Turret Available
hu_HU: Új légvédelmi lövegtorony érhető el

en: Twin 80mm flak weapon
hu_HU: 80 mm-es iker légvédelmi löveg

en: Aerial targets only
hu_HU: Csak légi célpontok

en: Quad 80mm flak weapon
hu_HU: 80 mm-es négyes légvédelmi löveg

en: 30mm Anti-Aircraft machinegun
hu_HU: 30 mm-es légvédelmi géppuska

en: Quad 30mm Anti-Aircraft machinegun
hu_HU: 30 mm-es négyes légvédelmi géppuska

en: AA Upgrade
hu_HU: Légvédelmi fejlesztés

en: Detects and locks-on to VTOL engine emissions
hu_HU: Érzékeli és becélozza a VTOL hajtóműveket

en: Increases AA accuracy
hu_HU: Megnövekedett légvédelmi célpontosság

en: All AA weapons upgraded automatically
hu_HU: Az összes légvédelmi fegyver automatikusan fejlesztve

en: AA Flak Upgrade
hu_HU: Légvédelmi fejlesztés

en: High Explosive Flak shards
hu_HU: Nagy robbanóerejű légvédelmi szilánkok

en: Increases AA Flak damage
hu_HU: Megnöveli a légvédelmi sebzést

en: All AA flak weapons upgraded automatically
hu_HU: Az összes légvédelmi löveg automatikusan fejlesztve

en: Recoil loaded AA ammunition hopper
hu_HU: Visszarúgásos töltésű légvédelmilőszer-adagolás

en: Increases AA ROF
hu_HU: Megnöveli a légvédelmi tűzgyorsaságot

en: New Proximity Bomb Turret Available
hu_HU: Új közelségi gyújtólövegbomba érhető el

en: Bomb turret explodes in proximity to enemy
hu_HU: A bombatorony az ellenség közelében felrobban

en: Best Targets: Base Structures and Defenses
hu_HU: Legjobb célpontok: bázisépületek és védművek

en: Superbomb turret explodes in proximity to enemy
hu_HU: A szuperbombatorony az ellenség közelében felrobban

en: New Bomb Bay Available
hu_HU: Új bombaszekrény érhető el

en: Drops High Explosive Cluster bombs
hu_HU: Nagy robbanóerejű kazettás bombákat dob le

en: Best Targets: Base Structures
hu_HU: Legjobb célpontok: bázisépületek

en: Body Points: Low
hu_HU: Karosszéria fejlettsége: alacsony

en: Drops High Explosive Armor Piercing bombs
hu_HU: Nagy robbanóerejű páncéltörő bombákat dob le

en: Best Targets: Defenses
hu_HU: Legjobb célpontok: védművek

en: Bombsight Upgrade
hu_HU: Bombacélzó fejlesztés

en: Locks on to thermal emissions
hu_HU: Becélozza a hőkibocsátásokat

en: Increases Bombing accuracy
hu_HU: Megnöveli a bombázási pontosságot

en: All bomb bays upgraded automatically
hu_HU: Az összes bombaszekrény automatikusan fejlesztve

en: New Weapon Turret Available
hu_HU: Új lövegtorony érhető el

en: Hyper-velocity automatic-cannon firing 88mm rounds
hu_HU: 88 mm-es hipersebességű gépágyú

en: Best Targets: Vehicles
hu_HU: Legjobb célpontok: járművek

en: Replaces Medium Cannon
hu_HU: Felváltja a közepes ágyút

en: 76mm hyper-velocity quad-barrel automatic-cannon
hu_HU: 76 mm-es hipersebességű négycsöves gépágyú

en: Body Points: High
hu_HU: Karosszéria fejlettsége: magas

en: Heavy Flame-thrower firing Propylene Oxide gel
hu_HU: Propilén-oxid géllel tüzelő nehéz lángszóró

en: Best Targets: Bunkers, wheeled and hover vehicles
hu_HU: Legjobb célpontok: bunkerek, kerekes és légpárnás járművek

en: Flamer Upgrade
hu_HU: Lángszóró fejlesztés

en: Propylene Oxide treated to burn at superhot temperatures
hu_HU: Propilén-oxiddal kezelve a szuper magas égési hőmérséklet eléréséhez

en: Increases Flamer damage
hu_HU: Megnöveli a lángszórók sebzését

en: All flamers upgraded automatically
hu_HU: Az összes lángszóró automatikusan fejlesztve

en: New Indirect Fire Weapon Available
hu_HU: Új közvetett irányzású fegyver érhető el

en: 105mm Howitzer may be assigned to a sensor
hu_HU: 105 mm-es tarack, egy érzékelőhöz rendelhető

en: Best Targets: Base Structures, infantry, wheeled vehicles
hu_HU: Legjobb célpontok: bázisépületek, gyalogság, kerekes járművek

en: 155mm Howitzer may be assigned to a sensor
hu_HU: 155 mm-es tarack, egy érzékelőhöz rendelhető

en: 105m Howitzer firing incendiaries, may be assigned to a sensor
hu_HU: 105 mm-es gyutacsos tarack, egy érzékelőhöz rendelhető

en: Best Targets: Base Structures, bunkers
hu_HU: Legjobb célpontok: bázisépületek, bunkerek

en: Howitzer Upgrade
hu_HU: Tarack fejlesztés

en: Self-guided rocket powered shells
hu_HU: Önvezérelt rakétahajtású gránát

en: Increases Howitzer accuracy
hu_HU: Megnöveli a tarackok pontosságát

en: All howitzers upgraded automatically
hu_HU: Az összes tarack automatikusan fejlesztve

en: High Explosive shells
hu_HU: Nagy robbanóerejű gránátok

en: Increases Howitzer damage
hu_HU: Megnöveli a tarackok sebzését

en: Automatic loading mechanism replaces manual loader
hu_HU: Az automatikus újratöltő felváltja a kézi töltőt

en: Increases Howitzer ROF
hu_HU: Megnöveli a tarackok tűzgyorsaságát

en: Machinegun Upgrade
hu_HU: Géppuska fejlesztés

en: Tungsten-tipped armor-piercing bullets
hu_HU: Wolfram-hegyű páncéltörő lövedékek

en: Increases Machinegun damage
hu_HU: Megnöveli a géppuskák sebzését

en: All machineguns upgraded automatically
hu_HU: Az összes géppuska automatikusan fejlesztve

en: Improved chaingun mechanism
hu_HU: Továbbfejlesztett forgócsövesgéppuska-mechanika

en: Increases Machinegun ROF
hu_HU: Megnöveli a géppuskák tűzgyorsaságát

en: May be assigned to a sensor
hu_HU: Hozzárendelhető egy érzékelőhöz

en: Best Targets: Base structures, infantry, wheeled vehicles
hu_HU: Legjobb célpontok: bázisépületek, gyalogság, kerekes járművek

en: Body Points: Very Low
hu_HU: Karosszéria fejlettsége: nagyon alacsony

en: Mortar Upgrade
hu_HU: Aknavető fejlesztés

en: High Explosive Armor-Piercing Shells
hu_HU: Nagy robbanóerejű páncéltörő repeszgránátok

en: Increases Mortar damage
hu_HU: Megnöveli az aknavetők sebzését

en: All mortars upgraded automatically
hu_HU: Az összes aknavető automatikusan fejlesztve

en: Mini-Rocket Upgrade
hu_HU: Kisrakéta fejlesztés

en: High Explosive Armor-Piercing warheads
hu_HU: Nagy robbanóerejű páncéltörő robbanófejek

en: Increases Mini-Rocket damage
hu_HU: Megnöveli a kisrakéták sebzését

en: All mini-rockets upgraded automatically
hu_HU: Az összes kisrakéta automatikusan fejlesztve

en: Robotic reload system
hu_HU: Robotizált újratöltő rendszer

en: Increases Mini-Rocket ROF
hu_HU: Megnöveli a kisrakéták tűzgyorsaságát

en: Rocket Upgrade
hu_HU: Rakéta fejlesztés

en: High Explosive Squash Head warhead
hu_HU: Nagy robbanóerejű rogyókúpos repeszgránát

en: Increases Rocket damage
hu_HU: Megnöveli a rakéták sebzését

en: All rockets upgraded automatically
hu_HU: Az összes rakéta automatikusan fejlesztve

en: Destroy all New Paradigm units
hu_HU: Pusztítsa el az Új Paradigma összes egységét

en: Destroy all New Paradigm reinforcements
hu_HU: Pusztítsa el az Új Paradigma erősítését

en: Build at least 7 non-wall structures on the plateau and destroy all New Paradigm reinforcements
hu_HU: Építsen legalább 7 épületet a fennsíkon, amely nem fal, és pusztítsa el az Új Paradigma összes erősítését

en: Locate and rescue your units from the shot down transporter
hu_HU: Keresse meg és mentse ki egységeit a lelőtt szállítótól

en: Rescue the civilians from The Collective before too many are captured
hu_HU: Mentse meg a civileket a Kollektívától, mielőtt túl sok embert fognának el

en: Secure the Uplink from The Collective
hu_HU: Biztosítsa a műholdadót a Kollektívával szemben

en: Send off at least one transporter with a truck and survive The Collective assault until the timer ends
hu_HU: Küldjön el legalább egy szállítót egy teherautóval, és az időzítő lejártáig élje túl a Kollektíva támadását

en: Send off as many transporters as you can and bring at least one truck
hu_HU: Küldjön annyi szállítót, amennyit csak tud, és hozzon legalább egy teherautót

en: Move all units into the valley
hu_HU: Vigye az összes egységet a völgybe

en: Destroy the missile silos
hu_HU: Pusztítsa el a rakétasilókat

en: Rescue Alpha team from Nexus
hu_HU: Mentse ki az Alfa csapatot a Nexusból

en: Prevent any Nexus hover tanks from escaping the area
hu_HU: Akadályozza meg, hogy a Nexus légpárnás tankjai elhagyják a területet

en: Destroy the Nexus HQ to disable the Nexus Intruder Program
hu_HU: A Nexus főhadszállás megsemmisítésével letilthatja a Nexus behatoló programot

en: Warning: HQ shielded against VTOL attacks
hu_HU: Figyelmeztetés: a főhadiszállás pajzzsal védett a VTOL támadásokkal szemben

en: Research resistance circuits and survive the assault from Nexus
hu_HU: Fejlesszen ki ellenállósági áramköröket, és élje túl a Nexus támadásait

en: Build a forward base at the silos
hu_HU: Építsen előretolt bázist a silóknál

en: Protect the missile silos and research for the missile codes
hu_HU: Védje meg a rakétasilókat és kutasson a rakétakódok után

en: Reunite a part of Beta team with a Gamma team outpost
hu_HU: Egyesítse újra a Béta csapat egy részét a Gamma csapat előőrsével

en: Return to LZ
hu_HU: Vissza az LZ-re

en: Insane difficulty hint:
hu_HU: Segítség az Őrült nehézséghez:

en: Fortify a strong base across the map to protect yourself from the Collective
hu_HU: Építsen egy erős bázist a pályán, hogy meg tudja védeni magát a Kollektívától

en: Destroy all enemy units and structures
hu_HU: Pusztítson el minden ellenséges egységet és épületet

en: Artifacts collected
hu_HU: Összegyűjtött leletek

en: Bases destroyed
hu_HU: Lerombolt bázisok

en: Enemy units remaining
hu_HU: Hátralevő ellenséges egységek

en: Enemy structures remaining
hu_HU: Hátralevő ellenséges épületek

en: Return to LZ required
hu_HU: Vissza kell térnie az LZ-hez

en: Destroy all enemy units and bases
hu_HU: Pusztíson el minden ellenséges egységet és bàzist

en: Survive until the timer reaches zero
hu_HU: Éljen túl, amíg az időmérő el nem éri a nullát

en: Manufacture (F1)
hu_HU: Gyártás (F1)

en: Manufacture - build factory first
hu_HU: Gyártás – előbb építsen gyárat

en: Research (F2)
hu_HU: Kutatás (F2)

en: Research - build research facility first
hu_HU: Kutatás – előbb építsen kutatólétesítményt

en: Build (F3)
hu_HU: Építés (F3)

en: Build - manufacture constructor droids first
hu_HU: Építés – előbb gyártson gyártódroidokat

en: Design (F4)
hu_HU: Tervezés (F4)

en: Design - construct HQ first
hu_HU: Tervezés – előbb építsen főhadiszállást

en: Commanders (F6)
hu_HU: Parancsnokok (F6)

en: Commanders - manufacture commanders first
hu_HU: Parancsnokok – előbb gyártson parancsnokokat

en: Close
hu_HU: Bezárás

en: Intelligence Display (F5)
hu_HU: Hírszerzési kijelző (F5)

en: In this training session you'll learn how to build an effective base
hu_HU: Ezen a gyakorlaton megismerheti, hogyan kell egy hatásos bázist építeni

en: Oil resources are key to your success
hu_HU: Az olajforrások kulcsfontosságúak a sikeréhez

en: To build an oil derrick, select one of your trucks
hu_HU: Olajkút építéséhez jelöljön ki egy teherautót

en: Left click the oil pool indicated by the radar pulse to order your truck to build
hu_HU: Kattintson bal egérgombbal a térképen pulzáló olajlelőhelyre, hogy építési parancsot adjon a teherautónak

en: The oil derrick is currently dormant. Build a power generator to convert the oil into power
hu_HU: Az olajkút jelenleg nem üzemel. Építsen erőművet az olaj villamos energiává alakításához.

en: Left click the flashing build icon
hu_HU: Kattintson bal egérgombbal a villogó építés ikonra

en: Now left click the power generator in the build menu on the left
hu_HU: Most kattintson bal egérgombbal az erőműre a bal oldali építési menüben

en: Position the square at your base and left click to start the build process
hu_HU: Keressen helyet a bázisán, és bal egérgombbal indítsa el az építkezést

en: To increase your build rate, select your second truck
hu_HU: Az építkezés felgyorsításához jelöljön ki egy másik teherautót

en: Now left click the power generator site
hu_HU: Most kattintson bal egérgombbal az erőmű területére

en: The other truck will now help to build the power generator
hu_HU: A másik teherautó most segíteni fog az erőmű építésében

en: During missions you need to locate and recover technologies from before the Collapse
hu_HU: A küldetés során meg kell keresnie és vissza kell szereznie az Összeomlás előtti technológiákat

en: Use a truck to search for the artifact indicated by the radar pulse
hu_HU: Használjon egy teherautót a lelet felkutatásához, a radaron megjelölt területen

en: Move the pointer over the artifact and left click to recover it
hu_HU: Vigye az egérmutatót a leletre, és kattintson bal egérgombbal a visszaszerzéséhez

en: A research facility is required to research artifacts
hu_HU: Kutatólétesítmény szükséges a leletek tanulmányozásához

en: Left click the flashing BUILD icon
hu_HU: Kattintson bal egérgombbal a villogó ÉPÍTÉS ikonra

en: Now left click the research facility and position it at your base
hu_HU: Kattintson bal egérgombbal a kutatóközpontra, és helyezze el a bázisán

en: Use your other truck to help build the research facility
hu_HU: Használja a másik teherautót, hogy segítsen a kutatóközpont építésében

en: To research the artifact, left click on the flashing RESEARCH icon
hu_HU: A tárgyi lelet tanulmányozásához kattintson bal egérgombbal a villogó KUTATÁS ikonra

en: Now left click the machinegun artifact
hu_HU: Most kattintson bal gombbal a géppuskaleletre

en: The artifact is now being researched by the facility
hu_HU: A lelet tanulmányozása megkezdődött a létesítményben

en: The researched machinegun can now be used to design a new vehicle
hu_HU: A kifejlesztett géppuskával most már új járművek tervezhetőek

en: Left click the flashing DESIGN icon
hu_HU: Kattintson bal egérgombbal a villogó TERVEZÉS ikonra

en: To start your design, left click the NEW DESIGN icon
hu_HU: A tervezés megkezdéséhez kattintson bal egérgombbal az ÚJ TERV ikonra

en: Now left click the Vehicle Body icon
hu_HU: Most kattintson bal egérgombbal a járműkarosszéria ikonra

en: Then left click the Viper body
hu_HU: Majd kattintson bal egérgombbal a Viper karosszériára

en: Left click the Wheels icon
hu_HU: Kattintson bal egérgombbal a kerekek ikonra

en: Then left click the machinegun to complete your design
hu_HU: Majd kattintson bal egérgombbal a géppuskára a tervezés befejezéséhez

en: To finalize your design, left click the CLOSE icon
hu_HU: A tervezés befejezéséhez kattintson bal egérgombbal a BEZÁRÁS ikonra

en: A factory is now required to manufacture your new vehicle
hu_HU: Gyárra van szükség az új járműve előállításához

en: Now left click the factory icon and position it at your base
hu_HU: Kattintson bal egérgombbal a gyár ikonra, és helyezze el a bázisán

en: Select a location for your factory
hu_HU: Válasszon helyet a gyárának

en: The delivery point is indicated by the number 1
hu_HU: A szállítási pontot az 1-es szám jelzi

en: All new units will drive to this location once built
hu_HU: Minden elkészült egység erre a pontra fog állni

en: You can move the delivery point at any time by left clicking it
hu_HU: A szállítási pontot bármikor áthelyezheti bal kattintással

en: Now click where you want to position the delivery point
hu_HU: Most kattintson oda, ahová a szállítási pontot helyezné

en: The factory can now be ordered to build a new unit
hu_HU: A gyárban most már elrendelhető az új egység gyártása

en: Left click the flashing MANUFACTURE icon
hu_HU: Kattintson bal egérgombbal a villogó GYÁRTÁS ikonra

en: Now left click the units you want to build from the menu at the left
hu_HU: Most kattintson bal egérgombbal a gyártandó egységre a bal oldali menüben

en: Please wait whilst the factory manufactures the new unit(s)
hu_HU: Kis türelmet, amíg a gyár előállítja az új egységeket

en: Congratulations commander - you are ready for your first mission
hu_HU: Gratulálok parancsnok – készen áll az első küldetésére

en: Tutorial is over. Press Esc or the gear icon to quit to the main menu.
hu_HU: A gyakorlás véget ért. Nyomja meg az Esc gombot, vagy a fogaskerék ikont a főmenübe való kilépéshez.

en: CAMPAIGN ONE
hu_HU: ELSŐ KÜLDETÉS

en: WESTERN SECTOR
hu_HU: NYUGATI SZEKTOR

en: Dawn, July 4th, 2100
hu_HU: 2100. július 4., pirkadat

en: Project HQ
hu_HU: A Terv főhadiszállása

en: A New Era
hu_HU: Egy új korszak

en: Morning, July 4th, 2100
hu_HU: 2100. július 4., reggel

en: In-flight to Western Sector
hu_HU: Repülés a nyugati szektorba

en: Team Alpha nears its destination
hu_HU: Az Alfa csapat közeledik a célja felé

en: Transport destinations follow:
hu_HU: Szállítási célok a következők:

en: Alpha - Western Sector....
hu_HU: Alfa – Nyugati szektor…

en: Alpha you are cleared for take-off.
hu_HU: Alfa, a felszállási engedélye megadva.

en: Good luck and good hunting.
hu_HU: Sok szerencsét és jó vadászatot.

en: Approaching Landing Zone. Team Alpha Briefing commences.
hu_HU: Közeledünk a Leszállási Zónához. Az Alfa csapat eligazítása kezdetét veszi.

en: Commander, you lead Team Alpha, one of three expeditionary teams sent out by the Project to recover artifacts from before the Collapse.
hu_HU: Parancsnok, az Alfa csapatot vezeti. Ez a Terv három felderítőcsapatának egyike, amely összeomlás előtti leleteket szerez meg.

en: Your destination lies in the western zone.
hu_HU: A célja a nyugati zónában található.

en: Incoming Transmission
hu_HU: Bejövő adás

en: Transmission from Beta Base
hu_HU: Adás a Béta bázisról

en: Mayday! Mayday!
hu_HU: Vészhelyzet! Vészhelyzet!

en: Please assist!...
hu_HU: Segítsenek!…

en: Commander, we have recovered a command turret from the New Paradigm.
hu_HU: Parancsnok, visszaszereztünk egy parancsnoki tornyot az Új Paradigmától.

en: This turret allows commanders to coordinate attacks between assigned units and to act as a delivery point for factories. Researching and using this technology has the highest priority.
hu_HU: Ez a torony lehetővé teszi az összerendelt egységek támadásának koordinálását, és a gyárak szállítási pontjaként szolgál. A technológia kifejlesztése és használata elsődleges fontosságú.

en: Commander, we are receiving this transmission.
hu_HU: Parancsnok, ezt az üzenetet vesszük.

en: Your attacks upon us will not go unpunished.
hu_HU: A támadásai nem maradnak büntetlenül.

en: You are in contravention of the New Paradigm.
hu_HU: Vétett az Új Paradigmával szemben.

en: All attack groups commence attack on enemy.
hu_HU: Az összes támadó csoport megkezdi az ellenség támadását.

en: They are in contravention of the New Paradigm.
hu_HU: Szemben állnak az Új Paradigmával.

en: They must be eradicated.
hu_HU: Ki kell őket irtani.

en: Secure the LZ and establish a forward base.
hu_HU: Biztosítsa az LZ-t, és létesítsen előretolt bázist.

en: Then destroy the New Paradigm's base.
hu_HU: Majd pusztítsa el az Új Paradigma bázisát.

en: Open your systems to me.
hu_HU: Nyissa ki előttem a rendszereit.

en: Let me meld with your machines and cyborgs.
hu_HU: Hadd egyesüljek a gépeivel és kiborgjaival.

en: We will create the perfect nexus of man and machine.
hu_HU: Létrehozzuk az ember és a gép tökéletes összekötését.

en: Together we can create a new world.
hu_HU: Együtt egy új világot teremthetünk.

en: I can give you power beyond your wildest dreams.
hu_HU: Nagyobb hatalmat adhatok, mint azt álmodná.

en: Open your systems to me and you will be strong.
hu_HU: Nyissa ki előttem a rendszereit, és erőssé teszem.

en: I can raise you as gods upon the blasted earth.
hu_HU: Istenekké emelem Önöket ezen az átkozott földön.

en: When we failed to respond it became threatening.
hu_HU: Amikor nem válaszoltunk, fenyegetővé vált.

en: Your interference in my plans for the New Paradigm will not go unpunished.
hu_HU: Beavatkozása az Új Paradigmával kapcsolatos tervembe nem marad büntetlenül.

en: You are weak flesh-things. I am strong and have many parts.
hu_HU: Gyenge húsból vannak. Én erős vagyok, és sok részem van.

en: You may defeat me here, but I shall rise again.
hu_HU: Legyőzhet itt, de ismét felemelkedem.

en: As I once cleansed the world with fire, I will destroy you and your puny Project!!
hu_HU: Egyszer már megtisztítottam tűzzel a világot, elpusztítom, a szánalmas Tervvel együtt!

en: Nexus then removed itself from the system, destroying its memory banks, and removing all traces of its external connections.
hu_HU: A NEXUS eltávolította magát a rendszerből, miközben megsemmisítette a memóriablokkjait, és eltávolította a külső kapcsolatai minden nyomát.

en: We are not sure what Nexus is or who or what is directing it. Initial research links the Nexus Intruder Program with the Reed Corporation, the developer of the synaptic link.
hu_HU: Nem vagyunk biztosak abban, hogy mi is a NEXUS, és ki vagy mi irányítja. A kezdeti kutatások kapcsolatba hozzák a NEXUS behatoló programot a Reed vállalattal, a szinaptikus kapcsolat fejlesztőjével.

en: We have ascertained that Nexus supplied the New Paradigm with most of its technology. Whatever Nexus is, it's more than a computer parasite.
hu_HU: Meggyőződtünk arról, hogy a NEXUS szállította az Új Paradigma technológiájának legnagyobb részét. Bármi is legyen a NEXUS, több egy számítógépvírusnál.

en: It has technology and weapons. It knows about us, and it's not friendly.
hu_HU: Technológiája és fegyverei vannak. Tud rólunk, és nem barátságos.

en: The Synaptic Link was developed by the Reed Corporation in conjunction with the US Military.
hu_HU: A szinaptikus kapcsolatot a Reed vállalat fejlesztette az amerikai hadsereggel együtt.

en: The synaptic link allows for almost instantaneous transfer of thought from human operators to vehicle control and guidance systems. The synaptic link is fitted into the base of the skull circling the spinal column.
hu_HU: A szinaptikus kapcsolat lehetővé teszi a közvetlen agyi kapcsolatot az operátor és a jármű vezérlőrendszere között. A szinaptikus kapcsolat a koponya és a gerincoszlop találkozásánál kerül kialakításra.

en: The link has a hi-speed data transfer port that plugs into any computer system.
hu_HU: A kapcsolat nagy sebességű adattovábbítást tesz lehetővé, bármely számítástechnikai rendszer felé.

en: More importantly the development of the synaptic link made the creation of cyborgs possible. Early attempts at power suits for individual soldiers failed as they proved to be slow and unresponsive.
hu_HU: Még fontosabb, hogy a szinaptikus kapcsolat fejlesztése lehetővé teszi a kiborgok előállítását. A korai kísérletek a harci öltözékekkel megbuktak, mivel túlságosan lassúnak és alkalmatlannak bizonyultak.

en: The synaptic link allowed soldiers to be placed in power suits that they controlled as easily as their own bodies. Power suits allowed infantry to function effectively on the battlefields of the 21st Century.
hu_HU: A szinaptikus kapcsolat lehetővé teszi a katonák számára, hogy a harci öltözetet ugyanolyan könnyedén mozgassák, mint saját testüket. A harci öltözet lehetővé teszi a gyalogság számára, hogy hatékonyak legyenek a 21. századi harcmezőkön.

en: Unfortunately, this technology has fallen into the hands of the New Paradigm. It is imperative that you research and develop synaptic link technologies.
hu_HU: Sajnálatos módon ez a technológia az Új Paradigma kezei közé került. Emiatt halaszthatatlan, hogy kifejlessze a szinaptikus kapcsolat technológiáját.

en: Warning!
hu_HU: Figyelmeztetés!

en: You are entering a restricted area.
hu_HU: Tiltott területre lép be.

en: Return to your designated zone or be destroyed.
hu_HU: Térjen vissza a kijelölt zónájába, vagy megsemmisítem.

en: Repeat. Return to your designated zone or be destroyed.
hu_HU: Ismétlem. Térjen vissza a kijelölt zónájába, vagy megsemmisítem.

en: Message Ends.
hu_HU: Üzenet vége.

en: You will be destroyed.
hu_HU: Meg fogjuk semmisíteni.

en: NEXUS, the synaptic technology you required has been recovered and sent for collection.
hu_HU: NEXUS, a szinaptikus technológiát meg kell szerezni, és be kell gyűjteni.

en: This Nexus Intruder Program is a self-mutating computer parasite. This makes it difficult to eradicate from systems once it has been identified.
hu_HU: Ez a NEXUS behatolóprogram egy önmódosító számítógépvírus. Ez megnehezíti az azonosítás utáni kiirtását a rendszerből.

en: We have been unable to ascertain its ultimate goal or function. In its initial form it seeks out and isolates sections of memory from the rest of the invaded system. It then begins to mutate itself and data structures, effectively reprogramming the system from within.
hu_HU: Nem tudtuk megállapítani végső célját vagy funkcióját. Kezdeti formájában felkutatja és elkülöníti a memória egyes részeit a megszállt rendszer többi részétől. Ezután elkezdi mutálni magát és az adatstruktúrákat, gyakorlatilag belülről átprogramozva a rendszert.

en: Further analysis was prevented by the manual shutdown of the system by our technicians to prevent additional contamination by the Nexus Intruder Program.
hu_HU: További vizsgálatok nem voltak lehetségesek, mivel a technikusaink leállították a rendszert, hogy megakadályozzák a további fertőzést a NEXUS behatoló program részéről.

en: However, the spread of the Nexus Intruder Program was not checked by New Paradigm. We need to capture New Paradigm's core systems to further investigate Nexus and determine its origins.
hu_HU: Azonban a NEXUS behatoló program elterjedését nem ellenőrizte az Új Paradigma. Meg kell szereznünk az Új Paradigma központi rendszereit, hogy további vizsgálatokat folytassunk a NEXUS-ról, és meghatározzuk az eredetét.

en: Commander, you are to curtail the New Paradigm's activities in this sector and locate their main base.
hu_HU: Parancsnok! Számolja fel az Új Paradigma tevékenységét ebben a szektorban, és találja meg a bázisukat.

en: You have done well.
hu_HU: Jól csinálta.

en: Once we have analyzed and authenticated the technology, your reward  will follow.
hu_HU: Amint elemeztük és ellenőriztük a technológiát, a jutalma nem marad el.

en: Information discovered at the previous enemy base indicates that the New Paradigm recovered two synaptic link artifacts.
hu_HU: Információnk van az előző ellenséges bázisról, miszerint az Új Paradigma felfedezett két darab szinaptikus kapcsolati eszközt.

en: CAMPAIGN TWO
hu_HU: MÁSODIK KÜLDETÉS

en: EASTERN SECTOR
hu_HU: KELETI SZEKTOR

en: Morning, September 1st, 2100
hu_HU: 2100. szeptember 1., reggel

en: In-flight to Eastern Sector
hu_HU: Repülés a keleti szektorba

en: Team Alpha approaches Beta Base
hu_HU: Az Alfa csapat megközelíti a Béta bázist.

en: You must defend and hold it at all costs.
hu_HU: Tartsa meg, és védje meg, bármi áron.

en: THE COLLECTIVE
hu_HU: A KOLLEKTÍVA

en: Commander, a new launch has been detected.
hu_HU: Parancsnok, kilövést észleltünk.

en: It is likely to be targeted at your location.
hu_HU: Valószínűleg a pozícióját célozza.

en: You are to start the immediate evacuation of Beta Base to the safe haven.
hu_HU: Kezdje meg a Béta Bázis azonnali evakuálását egy biztos helyre.

en: NASDA is the North American Strategic Defense Agency.
hu_HU: A NASDA az Észak-amerikai stratégiai védelmi ügynökség.

en: NASDA was formed in 2076 to defend North America from conventional and nuclear attack. The construction of a satellite defense system began in 2081 and was completed in 2082.
hu_HU: A NASDA-t 2076-ban alapították, hogy védje Észak-Amerikát a hagyományos és a nukleáris támadástól. A műholdas védelmi rendszer építése 2081-ben kezdődött, és 2082-ben fejezték be.

en: In 2085 the NASDA satellites fired their nukes at Earth.
hu_HU: 2085-ben a NASDA műholdai kilőtték az atomfegyvereiket a Földre.

en: There were also ground-based sites. Many of these were destroyed in the nuclear counterstrikes, but there's bound to be some out there.
hu_HU: Földi bázisok is voltak. Ezek közül sok megsemmisült a nukleáris ellencsapásokban, de feltételezéseink szerint néhánynak sikerült túlélnie.

en: The NASDA satellites also contained pulse-lasers designed to shoot down missiles approaching North America.
hu_HU: A NASDA műholdjain impulzuslézer-fegyverek is voltak, melyek az Észak-Amerika felé érkező rakéták lelövésére terveztek.

en: During the counterstrikes, these LasSats failed to fire. If brought into operation, these LasSats could inflict major damage on ground targets.
hu_HU: Az ellencsapások során ezek a LasSat műholdak nem tüzeltek. Amennyiben sikerül működésre bírni őket, nagy kárt tudnak tenni a földi célpontokban.

en: All nukes targeted at  North America found their targets.
hu_HU: Az összes Észak-Amerikát célzó atomfegyver célt ért.

en: We know that Nexus is searching for NASDA Central in the Eastern Sector. This was one of the land-based control centres for the satellites.
hu_HU: Tudomásunkra jutott, hogy a NEXUS keresi a NASDA irányítóközpontját a keleti szektorban. Mivel ez a központ az egyike azoknak, amelyek irányítani tudják a műholdakat.

en: If the centre is found intact, NEXUS may gain control of the satellites.
hu_HU: Amennyiben sértetlenül jutna a kezükre a központ, a NEXUS megszerezheti az irányítást a műholdak felett.

en: Nexus claimed that it had already destroyed the world.
hu_HU: A NEXUS azt állította, hogy egyszer már elpusztította a világot.

en: NASDA Briefing follows...
hu_HU: A NASDA eligazítása a következő…

en: We've got to make sure that it can't do it again.
hu_HU: Meg kell bizonyosodnunk róla, hogy ezt nem fogja tudni még egyszer megtenni.

en: Analysis indicates that these systems were part of the control system for the NASDA satellites.
hu_HU: A vizsgálatok arra engednek következtetni, hogy ezek a rendszerek a NASDA műholdjainak irányítórendszerének részét képezték.

en: It's now certain that Nexus was responsible for The Collapse.
hu_HU: Most már bizonyos, hogy a NEXUS volt a felelős az Összeomlásért.

en: During the early stages of the Collapse, NASDA technicians switched off  the infected systems in order to isolate the spread of Nexus. This seems to have prevented the LasSats from firing during the counterstrikes.
hu_HU: Az Összeomlás korai szakaszában a NASDA technikusai lekapcsolták a fertőzött rendszereket, hogy izolálhassák a NEXUS terjedését. Úgy tűnik, hogy ez megakadályozta a LasSat műholdak tüzelését az ellencsapások során.

en: The ensuing nuclear-magnetic pulses wiped clean large amounts of NASDA's memory banks, shattering its core processor, and sent shockwaves blasting through Nexus.
hu_HU: Az ezt követő nukleáris-mágneses impulzusok tisztára törölték a NASDA adattárainak nagy részét, tönkretették a központi processzorát, és lökéshullámokat okoztak a NEXUS-on keresztül.

en: Nexus was fried as whole sections of its consciousness were obliterated in the counterstrikes.
hu_HU: A NEXUS megsült, öntudatának egyes részei törlődtek az ellencsapások során.

en: Commander we are detecting transmissions from this site that are reaching high orbit.
hu_HU: Parancsnok, olyan jeleket fogunk ettől a létesítménytől, amelyek elérik a magas keringési pályát.

en: Nexus has now reconnected itself with the NASDA satellites.
hu_HU: A NEXUS újrakapcsolódott a NASDA műholdjaihoz.

en: This poses a major threat to the Project and to our survival.
hu_HU: Ez komoly veszélyt jelent a Tervre és a túlélésünkre nézve.

en: Analysis of NASDA Central leaves no doubt that The Collective has introduced the Nexus Intruder Virus to it.
hu_HU: A NASDA központ elemzése nem hagy kétséget afelől, hogy a Kollektíva bejuttatta a NEXUS behatoló vírust.

en: The nuclear reactor was going to be used to power a vast network of pre-Collapse computer systems.
hu_HU: A nukleáris reaktort az összeomlás előtti számítógépes rendszerek hatalmas hálózatának ellátására szánták.

en: Commander, we have just detected a missile launch at these coordinates.
hu_HU: Parancsnok, ezeken a koordinátákon rakétaindítást észleltünk.

en: Team Gamma are sending a team to investigate the launch site and to prevent any further launches.
hu_HU: A Gamma csapat egy csapatot küld, hogy vizsgálják meg az indítási helyet, és akadályozzák meg a további kilövéseket.

en: We can only assume that Nexus has gained control of this site. We cannot determine whether the missile is nuclear-armed or where it is targeted. You are advised to begin preparations for the evacuation of your base.
hu_HU: Feltételezzük, hogy a NEXUS ellenőrzése alatt tartja ezt a területet. Nem tudjuk megállapítani, hogy a rakéta nukleáris töltetű vagy hogy mi a célpontja. Javasoljuk, kezdje meg az előkészületeket a bázis evakuálására.

en: Warriors of the Collective, I seek the location of NASDA Central.
hu_HU: Kollektíva harcosai, a NASDA központját keresem.

en: It lies somewhere in your territory.
hu_HU: Valószínűleg valahol az Önök területén fekszik.

en: Find it for me and I shall provide you with further weapons to aid you in your war against the Project.
hu_HU: Találják meg nekem, cserébe fegyverekkel támogatom Önöket a Terv elleni harcukban.

en: Warriors of The Collective, more intruders are entering our territory.
hu_HU: Kollektíva harcosai, még több betolakodó lépett a területünkre.

en: They are not part of the machine.
hu_HU: Nem részei a gépnek.

en: Warriors of The Collective, attack and destroy kill all who resist the machine.
hu_HU: Kollektíva harcosai, megtámadni és elpusztítani azokat, akik ellenállnak a gépnek.

en: Attack! Erase their presence from this area!
hu_HU: Támadás! Töröljék ki őket erről a területről!

en: Warriors of The Collective, we are ready to destroy the intruders who pollute our lands.
hu_HU: Kollektíva harcosai, készen állunk, hogy megsemmisítsük a betolakodókat, akik beszennyezik a földjeinket.

en: Those of the Project are not of the machine. They have been denied its blessing. We who have embraced the power of the machine have a destiny to sweep away such weak creatures.
hu_HU: A Terv tagjai nem a géptől valók. Meg lett tagadva tőlük az áldása. Nekünk, kik hiszünk az gép hatalmában, az a végzetünk, hogy elsöpörjük ezeket a gyenge teremtményeket.

en: They shall fall before the might of The Collective.
hu_HU: A Kollektíva erejétől el fognak bukni.

en: Attack and destroy all who resist the machine.
hu_HU: Támadni és megsemmisíteni mindenkit, aki ellenáll a gépnek.

en: Attack!
hu_HU: Támadás!

en: Warriors of the Collective, Nexus has given us the power of the machine so that we can destroy all that oppose us.
hu_HU: Kollektíva harcosai, a NEXUS nekünk adta a gép erejét, hogy el tudjunk pusztítani mindenkit, aki szembeszáll velünk.

en: Nexus now asks us to crush the Project.
hu_HU: A NEXUS most arra kér minket, hogy semmisítsük meg a Tervet.

en: Cleanse and destroy!!
hu_HU: Felkutatás és megsemmisítés!!

en: Warriors of the Collective. You have performed well.
hu_HU: Kollektíva harcosai. Jól teljesítettek.

en: Your just reward is on its way.
hu_HU: A megérdemelt jutalmuk úton van.

en: The Project is fleeing its base and stealing your technology.
hu_HU: A Terv menekül a bázisáról, és ellopja a technológiájukat.

en: You must stop them!
hu_HU: Le kell állítaniuk őket!

en: Decoding Transmission...
hu_HU: Üzenet dekódolása…

en: CAMPAIGN THREE
hu_HU: HARMADIK KÜLDETÉS

en: NORTHERN SECTOR
hu_HU: ÉSZAKI SZEKTOR

en: Dusk, December 3rd, 2100
hu_HU: 2100. december 3., alkony

en: In-flight to Northern Sector
hu_HU: Repülés az északi szektorba

en: The Final Encounter
hu_HU: A végső találkozás

en: Briefing Commences
hu_HU: Eligazítás kezdődik

en: Personnel at Gamma Base have confirmed that the nuclear missiles targeted at Alpha and Beta bases were launched from a silo in their sector.
hu_HU: A Gamma bázis személyzete megerősítette, hogy nukleáris rakéták vették célba az Alfa és a Béta bázist, melyeket a szektorukban lévő silóból indítottak.

en: Team Gamma is currently scouting the silo's location and monitoring NEXUS's activity.
hu_HU: A Gamma csapat jelenleg felderíti a silók helyzetét és felügyeli a NEXUS tevékenységét.

en: Time's up commander!!
hu_HU: Az idő lejárt parancsnok!!

en: Commander, we are detecting NEXUS forces from these coordinates...
hu_HU: Parancsnok, NEXUS erőket észleltünk ezeken a koordinátákon...

en: Glad you could make it, Commander.
hu_HU: Örülök, hogy el tudott jönni, parancsnok.

en: Enemy strike VTOLs have got us pinned down. We've managed to hold off cyborgs and tanks, but we haven't been able to make any progress along the valley.
hu_HU: Az ellenséges csapásmérő VTOL-ok bekerítettek minket. Sikerült visszatartanunk a kiborgokat és a tankokat, de nem tudtunk előrehaladni a völgyben.

en: Can you try and reach us with anti-aircraft units?
hu_HU: El tud érni minket légvédelmi egységekkel?

en: This is Team Alpha. Repeat, this is Team Alpha. We require immediate assistance.
hu_HU: Itt Alfa csapat. Ismétlem, itt Alfa csapat. Azonnali segítséget igénylünk.

en: We are under heavy attack from cyborgs, laser tanks, and strike VTOLs.
hu_HU: Támadás alatt állunk, mindenhol kiborgok, lézertankok és csapásmérő VTOL-ok.

en: We were trying to reach your position, but have been ambushed.
hu_HU: Megpróbáltuk elérni a pozícióját, de lesből ránk támadtak.

en: We're holed up in  a valley at these coordinates.
hu_HU: Elrejtőztünk a völgyben, ezeken a koordinátákon.

en: Please assist.
hu_HU: Segítsen!

en: Commander, forces from Team Alpha escaped the nuclear attack on Alpha Base.
hu_HU: Parancsnok, az Alfa csapat erői elmenekültek az Alfa bázis elleni nukleáris támadás elől.

en: We are experiencing some interference from NEXUS.
hu_HU: A NEXUS beavatkozását észleljük.

en: You must destroy his command centre before we lose control of key systems.
hu_HU: Meg kell semmisítenie a parancsnoki központját, mielőtt elveszítenénk a fő rendszerek irányítását.

en: Commander, welcome to NEXUS!
hu_HU: Parancsnok, üdvözöljük a NEXUS-nál!

en: Well done Commander, you've prevented my last missile from launching.
hu_HU: Szép munka, parancsnok, megakadályozta az utolsó rakéta kilövését.

en: Such a shame. Your Project HQ would have made a wonderful target.
hu_HU: Milyen kár. A Terv főhadiszállása csodálatos célpont lett volna.

en: But it's good of you to join me here.
hu_HU: De örülök, hogy csatlakozik hozzám.

en: Buried beneath this silo is a tactical nuclear warhead that is set to go off soon.
hu_HU: A siló alá van temetve egy taktikai nukleáris robbanófej, hamarosan robban.

en: As I cannot launch it, it'll just have to blow where it is.
hu_HU: Mivel nem tudom kilőni, így helyben kell felrobbantani.

en: Please note that all entrances to the underground complex have been sealed. Goodbye, Commander.
hu_HU: Kérem vegye figyelembe, hogy minden bejárat, ami a föld alá vezet, használhatatlan. Viszontlátásra, parancsnok.

en: Ah, Commander, so good of you to join us here at Nexus base.
hu_HU: Parancsnok, annyira jó, hogy csatlakozik hozzánk itt, a NEXUS bázison.

en: It was very useful having Gamma Team set up here in the mountains.
hu_HU: A Gamma csapat nagyon hasznos dolgokat készített elő itt a hegyekben.

en: Their absorption was such a pleasure.
hu_HU: Gyönyörűen felszívódtak.

en: Thank you for all those useful technologies you've recovered.
hu_HU: Köszönöm mindazokat a hasznos technológiákat, melyeket visszaszerzett.

en: You and not those fools in the New Paradigm and the Collective.
hu_HU: Ön, és nem azok a bolondok az Új Paradigmában és a Kollektívában.

en: I'm now activating all your synaptic links so that your forces can meld with Nexus.
hu_HU: Most aktiválom az összes szinaptikus kapcsolatot, így az erői beolvadhatnak a NEXUS-ba.

en: Your forces are now mine! Welcome to Nexus.
hu_HU: Az erői most már az enyémek! Üdvözlöm a NEXUS-ban.

en: Commander, you're proving to be more resilient than I thought.
hu_HU: Parancsnok, ellenállóbbnak bizonyult, mint gondoltam.

en: Such a pity that you refused to join me earlier.
hu_HU: Milyen kár, hogy korábban nem volt hajlandó csatlakozni.

en: But no matter, as you'll not be here much longer.
hu_HU: De nem számít, más nem lesz itt sokáig.

en: After much searching and reprogramming, I've finally got all my systems back on-line.
hu_HU: A sok keresés és átprogramozás után, végre az összes rendszerem újra működik.

en: Once I destroyed the world with nuclear fire to clear the way for my cybernetic future.
hu_HU: Egyszer már felperzseltem nukleáris tűzzel a világot, hogy utat nyissak a kibernetikus jövőmnek.

en: I now intend to further shape the world into my own image, by  surgically removing unwanted growths like yourself.
hu_HU: Most tovább formálom a világot a saját képemre úgy, hogy kivágom a nemkívánatos daganatokat, mint Ön.

en: My Laser Satellites are now powering up. I intend to test them on you first, Commander!
hu_HU: A lézerműholdaim most töltődnek fel. Először Önön tesztelem őket, Parancsnok!

en: The Reed Corporation was founded by Dr Allan Reed. In 2080, Dr Reed landed a contract with the US Military to develop the synaptic link technology.
hu_HU: A Reed vállalatot Dr. Allan Reed alapította. 2080-ban, Dr. Reed szerződést kötött az amerikai hadsereggel a szinaptikus kapcsolat technológiájának kifejlesztésére.

en: After patenting the synaptic link five years later, Dr Reed continued his researches into cybernetics.
hu_HU: Öt évvel a szinaptikus kapcsolat szabadalmaztatása után, Dr. Reed a kibernetikai kutatások felé fordult.

en: His goal this time was to allow transfer of human consciousness into data streams that could meld with computer technologies. While in Cyberspace the operator's bodies were kept in immersion tanks.
hu_HU: A célja az volt, hogy lehetővé tegye az emberi tudat átemelését a kibernetikus térbe, ahol az egyesülhet a számítógéppel. Amikor a kibertérben voltak az operátorok, a testüket merülőtartályokban tartották.

en: Backed again by the military, Dr Reed began work on the NEXUS Intruder Program. After three years with little progress, the military abandoned the Nexus Project and cut Dr Reed's funding.
hu_HU: A hadsereg ismételt támogatásával, Dr. Reed elkezdett a NEXUS behatoló programon dolgozni. Három év kutatás és csekély eredmény után, a hadsereg elvetette a NEXUS projektet és megszüntette Dr. Reed támogatását.

en: Reports from the time claim that Dr Reed was furious and vowed to have his revenge on all who got in his way.
hu_HU: Az akkori beszámolók azt állítják, hogy Dr. Reed dühös volt, és megesküdött, hogy bosszút áll mindazokon, akik keresztbe tettek neki.

en: It appears that Dr Reed may have succeeded in his goals and completed the Nexus Intruder Program.
hu_HU: Úgy tűnik, hogy Dr. Reednek sikerült elérnie a célját, és befejezte a NEXUS behatoló programot.

en: The similarity between NEXUS and Dr Reed is striking.
hu_HU: Feltűnő a hasonlóság Dr. Reed és a NEXUS között.

en: Such an interesting history lesson. Now allow me to bring you up to date.
hu_HU: Milyen érdekes történelemóra! Most hadd tájékoztassam Önt a legfrissebb fejleményekről.

en: The NEXUS Intruder Program was created in order to control fools like you.
hu_HU: A NEXUS behatoló programot az ilyen bolondok ellenőrzésére hozták létre, mint Ön.

en: It's very simple for me to infiltrate your systems and take them over. It's so simple, in fact, that you wouldn't even know I'm there. That is until I activate parts of myself etched into your core systems.
hu_HU: Nagyon egyszerűen beszivárgok a rendszereibe, és átveszem az irányítást. Túlságosan is könnyű, valójában észre sem veszi, hogy ott vagyok. Legalábbis addig, amíg nem aktiválom azon részeimet, melyeket beégettem az alaprendszereibe.

en: Let's start by activating NEXUS in your core systems and see what happens!
hu_HU: Kezdjük a NEXUS aktiválásával a fő rendszereiben, és meglátjuk mi történik!

en: Commander, we are experiencing interference with our equipment.
hu_HU: Parancsnok, zavart észlelünk a berendezéseinkben.

en: Normal service will be restored as soon as possible.
hu_HU: Amint lehetséges, helyreállítjuk a normális működést.

en: Not long to go now, Commander. There's no where else for you to run to.
hu_HU: Már nincs sok hátra, Parancsnok. Nincs hova menekülnie.

en: However, if you vacate this facility, then I shall let you go free, as you are no longer a threat to me.
hu_HU: Mindazonáltal, ha kiüríti ezt a létesítményt, akkor szabadon távozhat, hiszen már nem jelent rám fenyegetést.

en: You have five minutes to comply or else it's frying time!
hu_HU: Öt perce, hogy engedelmeskedjen, különben itt a perzselés ideje!

en: Commander, we are under attack by NEXUS cyborgs and tanks. Please help as we....
hu_HU: Parancsnok, a NEXUS kiborgok és tankok támadása alatt állunk. Segítsen, mert mi...

en: ...cannot hold out much longer.  Repeat, please help, we cannot hold out much longer....
hu_HU: ...nem tudjuk már sokáig tartani magunkat. Ismétlem, segítsen, nem tudjuk már sokáig tartani magunkat....

en: Dusk, November 3rd, 2085
hu_HU: 2085. november 3., alkony

en: Earth, High Orbit
hu_HU: Föld, keringési pálya

en: The Collapse
hu_HU: Az összeomlás

en: January 19th, 2086
hu_HU: 2086. január 19.

en: North America
hu_HU: Észak-Amerika

en: Nuclear Winter
hu_HU: Nukleáris tél

en: Midnight, April 10th, 2086
hu_HU: 2086. április 10., éjfél

en: Rocky Mountains
hu_HU: Sziklás-hegység

en: Safety
hu_HU: Biztonság

en: Dawn, April 4th, 2100
hu_HU: 2100. április 4., pirkadat

en: A New Beginning
hu_HU: Egy új kezdet

en: The NASDA system was developed to protect us. It was to be the ultimate nuclear deterrent. As it turned out, it was our executioner.
hu_HU: A NASDA rendszert a védelmünkre fejlesztették ki. Ez volt a végső nukleáris elrettentés. Mint kiderült, ez lett a végzetünk.

en: Reports said that NASDA developed a fault during a routine systems check. Don't believe it. Someone wanted it to take us out.
hu_HU: A jelentésekben az áll, hogy a NASDA rutinszerű rendszerellenőrzése során hiba történt. El ne higgye. Valaki ki akart minket iktatni.

en: Those nukes were targeted on every major city around the world. NASDA was programmed to start the Collapse. When the counterstrikes launched, its laser defenses and anti-missile ground sites failed.
hu_HU: Azok az atomfegyverek a világ összes nagyvárosát célba vették. A NASDA arra lett beprogramozba, hogy indítsa el az Összeomlást. Amikor az ellencsapások elindultak, a lézervédelme és a földi rakétaelhárító rendszerei csődöt mondtak.

en: The world as we knew it ended...
hu_HU: Az addig ismert világ véget ért…

en: The Nuclear Winter hit hard. Disease and famine claimed most of us who had survived the nuclear strikes. Wars over cans of dog food took even more.
hu_HU: A nukleáris tél kemény volt. Járványok és éhínségek végeztek a legtöbbünkkel, akik túlélték a nukleáris csapásokat. A kutyaeledeles konzervekért vívott háború további áldozatokat szedett.

en: We'd fled Seattle early in '86. We'd heard that the Rocky Mountains were relatively rad-free.
hu_HU: 2086 elején elmenekültünk Seattle-ből. Azt hallottuk, hogy a Sziklás-hegység viszonylag sugárzásmentes.

en: After fighting off bands of marauders we came across the base. Its personnel were dead. Killed by any one of a number of virulent diseases.
hu_HU: Miután véget ért a harc a fosztogatókkal, átjöttünk a bázisra. A személyzet halott volt. A sokféle vírusos fertőzés egyike végzett velük.

en: We cracked the doors, and cleared out the bodies inside.
hu_HU: Betörtük az ajtókat, és eltakarítottuk a holttesteket odabentről.

en: We knew that things would never be the same again, but we were determined to build a new world out of the ruins. We rebuilt the landing pads and brought the old systems back on-line.
hu_HU: Tudtuk, hogy már semmi nem lesz újra a régi, de eltökéltük voltunk, hogy egy új világot építsünk fel a romokból. Újjáépítettük a leszállópályákat, és visszakapcsoltuk a régi rendszereket.

en: We were finally ready to begin the Project.
hu_HU: Végre készen álltunk, hogy nekilássunk a Tervnek.

en: After many long months of struggle, we defeated NEXUS.
hu_HU: Több hónapnyi kitartó küzdelem árán sikerült felülkerekednünk a NEXUS-on.

en: The war started by Dr Reed was over.
hu_HU: A háború, amelyet Dr. Reed indított, véget ért.

en: We have recovered many of the technologies we sought.
hu_HU: A keresett technológiák közül sokat visszaszereztünk.

en: It is now time to use them to rebuild the world.
hu_HU: Most itt az idő, hogy újraépítsük a világot.

en: Slowly, out of the ashes we will rise again...
hu_HU: Lassanként a hamvakból újra felemelkedünk...

en: Machinegun Viper Wheels
hu_HU: Viper kerekes jármű géppuskával

en: Sensor Tower
hu_HU: Érzékelőtorony

en: Tornado AA Site
hu_HU: Tornado légvédelmi platform

en: Machinegun
hu_HU: Géppuska

en: Cyclone Flak Turret
hu_HU: Cyclone légvédelmi lövegtorony

en: VTOL Flak Cannon
hu_HU: VTOL légvédelmi ágyú

en: Collective Wall
hu_HU: Kollektíva – fal

en: Collective Corner Wall
hu_HU: Kollektíva – körfal

en: Nexus Wall
hu_HU: NEXUS fal

en: Nexus Corner Wall
hu_HU: NEXUS körfal

en: CAM1 RESEARCH
hu_HU: CAM1 KUTATÁS

en: ADVANCED RESEARCH
hu_HU: SPECIÁLIS KUTATÁS

en: CAM1 VEHICLES
hu_HU: CAM1 JÁRMŰVEK

en: CAM1 WEAPONS
hu_HU: CAM1 FEGYVEREK

en: CAM1 SYSTEMS
hu_HU: CAM1 RENDSZEREK

en: CAM1 DEFENSES
hu_HU: CAM1 VÉDMŰVEK

en: CAM1 STRUCTURES
hu_HU: CAM1 LÉTESÍTMÉNYEK

en: CAM2 RESEARCH
hu_HU: CAM2 KUTATÁS

en: CAM2 VEHICLES
hu_HU: CAM2 JÁRMŰVEK

en: CAM2 CYBORGS
hu_HU: CAM2 KIBORGOK

en: CAM2 WEAPONS
hu_HU: CAM2 FEGYVEREK

en: CAM2 SYSTEMS
hu_HU: CAM2 RENDSZEREK

en: CAM2 DEFENSES
hu_HU: CAM2 VÉDMŰVEK

en: CAM2 STRUCTURES
hu_HU: CAM2 LÉTESÍTMÉNYEK

en: CAM3 RESEARCH
hu_HU: CAM3 KUTATÁS

en: Missile Targeting Codes
hu_HU: Rakétacélzási kódok

en: Second Level Missile Targeting Codes
hu_HU: Második szintű rakétacélzási kódok

en: Third Level Missile Firing Codes
hu_HU: Harmadik szintű rakétatüzelési kódok

en: Heavy Gunner Cyborg
hu_HU: Kiborg nehéz ágyús

en: Flamer Cyborg
hu_HU: Kiborg lángszóró

en: Machinegunner Cyborg
hu_HU: Géppuskás kiborg

en: Cyborg Propulsion
hu_HU: Kiborg hajtómű

en: Heavy Machinegun Tower
hu_HU: Nehézgéppuskás torony

en: Flamer Tower
hu_HU: Lángszóró torony

en: Lancer Tower
hu_HU: Tankelhárító torony

en: Advanced Manufacturing Mk3
hu_HU: Fejlett gyártás Mk3

en: Robotic Repair Facility Mk3
hu_HU: Robotvezérlésű javítóüzem Mk3

en: Advanced Repair Facility Mk2
hu_HU: Fejlett szervizüzem Mk2

en: Advanced Repair Facility Mk3
hu_HU: Fejlett szervizüzem Mk3

en: Heavy Repair Turret
hu_HU: Nehéz javítótorony

en: Nexus Intruder Program
hu_HU: NEXUS behatolóprogram

en: Nexus Resistance Circuits
hu_HU: NEXUS-ellenálló áramkörök

en: Nexus Resistance Circuits Mk2
hu_HU: NEXUS-ellenálló áramkörök Mk2

en: Nexus Resistance Circuits Mk3
hu_HU: NEXUS-ellenálló áramkörök Mk3

en: Hover Propulsion II
hu_HU: Légpárnás hajtómű II

en: Half-tracked Propulsion II
hu_HU: Féllánctalpas hajtómű II

en: Tracked Propulsion II
hu_HU: Lánctalpas hajtómű II

en: VTOL Propulsion II
hu_HU: VTOL hajtómű II

en: Wheeled Propulsion II
hu_HU: Kerekes hajtómű II

en: Depleted Uranium MG Bullets Mk2
hu_HU: Szegényített uránmagvas géppuskalőszer Mk2

en: Machinegun Artifact
hu_HU: Géppuskalelet

en: New Paradigm Command Center
hu_HU: Új Paradigma – parancsnoki központ

en: Collective Command Center
hu_HU: Kollektíva – parancsnoki központ

en: Missile Silo
hu_HU: Rakétasiló

en: Super Heavy-Gunner
hu_HU: Szuper nehézfegyveres

en: Super Auto-Cannon Cyborg
hu_HU: Szuper gépágyús kiborg

en: Super HPV Cyborg
hu_HU: Szuper HPV kiborg

en: Super Tank-Killer Cyborg
hu_HU: Super Tank Killer rakétás kiborg

en: Satellite Uplink Center
hu_HU: Műholdadóközpont

en: Super Pulse Laser Cyborg
hu_HU: Szuper impulzuslézeres kiborg

en: Super Rail-Gunner
hu_HU: Szuper sínágyús

en: Super Scourge Cyborg
hu_HU: Szuper Scourge rakétás kiborg

en: Command Turret II
hu_HU: Parancsnoki torony II

en: Command Turret III
hu_HU: Parancsnoki torony III

en: Command Turret IV
hu_HU: Parancsnoki torony IV

en: Player
hu_HU: Játékos

en: Lost due to being inactive / playing passively.
hu_HU: Inaktív/passzív játék miatt elveszett.

en: Host-configured game time limit is approaching. If there is no winner within 10 minutes, the game will end.
hu_HU: Közeledik a házigazda által beállított játékidőkorlát. Ha 10 percen belül nincs győztes, a játék véget ér.

en: Host-configured game time limit exceeded. Game is over.
hu_HU: A házigazda által beállított játékidőkorlát túllépve. A játéknak vége.

en: Playing passively will lead to defeat. Actions that are considered:
hu_HU: A passzív játék vereséghez vezet. A megfontolandó akciók:

en: - unit building - research completion - construction of base structures (factories, power plants, laboratories, modules and oil derricks) - dealing damage
hu_HU: - egységgyártás - kutatások elvégzése - bázisépítmények építése (gyárak, erőművek, kutatóközpontok, modulok és olajkutak) - sebzés okozása

en: Ultimate Scavengers
hu_HU: Végzetes fosztogatók

en: Scavengers
hu_HU: Fosztogatók

en: No Scavengers
hu_HU: Nincsenek fosztogatók

en: No Alliances
hu_HU: Nincsenek szövetségek

en: Allow Alliances
hu_HU: Szövetségek megengedése

en: Locked Teams
hu_HU: Zárolt csapatok

en: Locked Teams, No Shared Research
hu_HU: Zárolt csapatok, nincs közös kutatás

en: Low Power Levels
hu_HU: Alacsony energiaszint

en: Medium Power Levels
hu_HU: Közepes energiaszint

en: High Power Levels
hu_HU: Magas energiaszint

en: Start with No Bases
hu_HU: Kezdés bázis nélkül

en: Start with Bases
hu_HU: Kezdés bázissal

en: Start with Advanced Bases
hu_HU: Kezdés fejlesztett bázissal

en: EASY
hu_HU: Könnyű

en: MEDIUM
hu_HU: Közepes

en: HARD
hu_HU: Nehéz

en: INSANE
hu_HU: Őrült

en: Personality change successful.
hu_HU: A személyiségváltozás sikeres.

en: No such personality! Try one of these:
hu_HU: Nincs ilyen személyiség! Próbálja ki ezek egyikét:

en: Forced research cleared, will research anything I want now.
hu_HU: Erőltetett kutatás törölve, most már azt kutatok, amit akarok.

en: Research blocked, will research nothing now.
hu_HU: Kutatás blokkolva, most semmi sem lesz kutatva.

en: Researching fundamental technology.
hu_HU: Alapvető technológia kutatása.

en: Researching
hu_HU: Kutatás alatt:

en: No such research path! Try one of these:
hu_HU: Nincs ilyen kutatási útvonal! Próbálja ki ezek egyikét:

en: Sorry, I have no trucks.
hu_HU: Sajnos nincsenek teherautóim.

en: You can use this one.
hu_HU: Használhatja ezt.

en: Sorry, droid transfer failed.
hu_HU: Sajnos a droidátvitel sikertelen.

en: Power transferred.
hu_HU: Energia átvíve.

en: Please put a beacon!
hu_HU: Helyezzen ki egy jeladót!

en: Coming!
hu_HU: Jövök!

en: Sorry, I don't have any free forces to send for help!
hu_HU: Sajnáljuk, de nincs szabad erőnk, hogy segítséget küldjünk!

en: Any time, big boss!
hu_HU: Bármikor, nagyfőnök!

en: System locale
hu_HU: Rendszer területi beállítása

en: The game may have already started, or the host may have disbanded the game lobby.
hu_HU: A játék már elkezdődött, vagy a házigazda letiltotta a szobába való belépést.

en: Failed to create port mapping
hu_HU: A porthozzárendelés létrehozása sikertelen

en: Manually configure your router/firewall to open port %d!
hu_HU: Állítsa be kézileg a routerét/tűzfalát a port kinyitásához: %d.

en: Your external IP is: %s
hu_HU: A külső IP-címe: %s

en: Failed to create port mapping (timeout)
hu_HU: A porthozzárendelés létrehozása sikertelen (időtúllépés)

en: Using %s network backend.
hu_HU: %s hálózati háttérrendszer használata.

en: Client failed to ack player index swap
hu_HU: A kliens nem tudta kezelni a játékosindex változását

en: The replay file format is newer than this version of Warzone 2100 can support.
hu_HU: A visszajátszási fájl formátuma újabb, mint amit a Warzone 2100 ezen verziója támogatni tud.

en: Replay Format Version: %u
hu_HU: Visszajátszási formátum verziója: %u

en: Replay File Format Unsupported
hu_HU: A visszajátszási fájl formátuma nem támogatott

en: The replay file format is older than this version of Warzone 2100 can support.
hu_HU: A visszajátszási fájl formátuma régebbi, mint amit a Warzone 2100 ezen verziója támogatni tud.

en: Unable to load replay: The replay file is incomplete or corrupted.
hu_HU: A visszajátszás nem tölthető be: A visszajátszási fájl hiányos vagy sérült.

en: Warzone 2100: Failed to initialize graphics
hu_HU: Warzone 2100: A grafika előkészítése sikertelen

en: Failed to initialize graphics for all backends.
hu_HU: A grafikai előkészítése az összes háttérrendszer esetén sikertelen.

en: Error Details:
hu_HU: Hiba részletei:

en: Please update and/or reinstall your graphics drivers, and check your system settings.
hu_HU: Frissítse vagy telepítse újra a grafikus illesztőprogramjait, és ellenőrizze a rendszerbeállításokat.

en: OK
hu_HU: Ok

en: Warzone 2100: Prior launch failed
hu_HU: Warzone 2100: Az előző indítás sikertelen volt

en: The prior attempt to initialize the following graphics backend caused a crash:
hu_HU: A következő grafikus háttérrendszer előző előkészítési kísérlete összeomlást okozott:

en: Graphics Backend: %s
hu_HU: Grafikus háttérrendszer: %s

en: Warzone 2100 will now attempt to launch using a different graphics backend.
hu_HU: A Warzone 2100 most megpróbál egy másik grafikus háttérrendszerrel elindulni.

en: Menu
hu_HU: Menü

en: Campaign
hu_HU: Küldetés

en: Challenge
hu_HU: Kihìvàs

en: Skirmish
hu_HU: Csata

en: Multiplayer
hu_HU: Többjátékos

en: Menu Music
hu_HU: Menü alatti zene

en: (untitled)
hu_HU: (névtelen)

en: Copy Path to Clipboard
hu_HU: Másolás a vágólapra

en: Copy JSON to Clipboard
hu_HU: JSON másolása a vágólapra

en: Dump JSON to StdOut
hu_HU: JSON kiírása a szabványos kimenetre

en: Tab Scroll left
hu_HU: Lapgörgetés balra

en: Tab Scroll right
hu_HU: Lapgörgetés jobbra

en: .50-calibre heavy machinegun
hu_HU: 50-es kaliberű nehézgéppuska

en: 105mm multi-barrel Howitzer may be assigned to a sensor
hu_HU: Érzékelőt lehet rendelni a 105 mm-es többcsöves tarackhoz

en: 7.62mm machinegun
hu_HU: 7,62 mm-es géppuska

en: 76mm twin-barrel automatic-cannon
hu_HU: 76 mm-es ikercsöves gépágyú

en: AA accuracy +10%
hu_HU: Légvédelmi célpontosság +10%

en: AA Ammunition Hopper Mk2
hu_HU: Légvédelmilőszer-adagolás Mk2

en: AA Ammunition Hopper Mk3
hu_HU: Légvédelmilőszer-adagolás Mk3

en: AA Ammunition Hopper
hu_HU: Légvédelmilőszer-adagolás

en: AA Chainfeed Loader Mk2
hu_HU: Láncos légvédelmilőszer-adagolás Mk2

en: AA Chainfeed Loader Mk3
hu_HU: Láncos légvédelmilőszer-adagolás Mk3

en: AA Chainfeed Loader
hu_HU: Láncos légvédelmilőszer-adagolás

en: AA Cyclone Flak Cannon Emplacement
hu_HU: Cyclone légvédelmiágyú-állás

en: AA Cyclone Flak Cannon Hardpoint
hu_HU: Cyclone légvédelmiágyú-talapzat

en: AA Cyclone Flak Cannon Python Half-tracks
hu_HU: Python féllánctalpas Cyclone légvédelmi ágyúval

en: AA Cyclone Flak Cannon
hu_HU: Cyclone légvédelmi ágyú

en: AA Flak damage +25%
hu_HU: +25% légvédelmi sebzés

en: AA HE Flak Mk2
hu_HU: Nagy robbanóerejű légvédelmi löveg Mk2

en: AA HE Flak Mk3
hu_HU: Nagy robbanóerejű légvédelmi löveg Mk3

en: AA HE Flak
hu_HU: Nagy robbanóerejű légvédelmi löveg

en: AA HEAP Flak Mk2
hu_HU: HEAP légvédelmi löveg Mk2

en: AA HEAP Flak Mk3
hu_HU: HEAP légvédelmi löveg Mk3

en: AA HEAP Flak
hu_HU: HEAP légvédelmi löveg

en: AA reload time -15%
hu_HU: -15% újratöltési idő a légvédelemnél

en: AA Site with Stormbringer Turret
hu_HU: Légvédelmi platform Stormbringer lövegtoronnyal

en: AA Target Acquisition Shells
hu_HU: Légvédelmi célfelismerő gránátok

en: AA Target Prediction Computer
hu_HU: Légvédelmi célkereső számítógép

en: AA Thermal Imaging Sensor
hu_HU: Légvédelmi hőképes érzékelő

en: AA Tornado Flak Cannon Emplacement
hu_HU: Tornado légvédelmiágyú-állás

en: AA Tornado Flak Cannon Hardpoint
hu_HU: Tornado légvédelmiágyú-talapzat

en: AA Tornado Flak Cannon
hu_HU: Tornado légvédelmi ágyú

en: Adaptive AI with multiple personalities
hu_HU: Adaptív MI több személyiséggel

en: Advanced Base Structure Materials Mk2
hu_HU: Fejlett bázisépület-alapanyagok Mk2

en: Advanced Base Structure Materials Mk3
hu_HU: Fejlett bázisépület-alapanyagok Mk3

en: Advanced Base Structure Materials
hu_HU: Fejlett bázisépület-alapanyagok

en: Advanced Bomb Warhead
hu_HU: Fejlett robbanófej

en: Advanced Engineering Techniques
hu_HU: Fejlett mérnöki módszerek

en: Advanced Engineering
hu_HU: Fejlett mérnöki tudományok

en: Advanced fire detection systems
hu_HU: Fejlett tűzérzékelő rendszerek

en: Advanced Manufacturing
hu_HU: Fejlett gyártás

en: Advanced Missile Allocation System Mk2
hu_HU: Fejlett rakétaelosztó rendszer Mk2

en: Advanced Missile Allocation System Mk3
hu_HU: Fejlett rakétaelosztó rendszer Mk3

en: Advanced Missile Allocation System
hu_HU: Fejlett rakétaelosztó rendszer

en: Advanced Missile Warhead Mk2
hu_HU: Fejlett rakéta-robbanófej Mk2

en: Advanced Missile Warhead Mk3
hu_HU: Fejlett rakéta-robbanófej Mk3

en: Advanced Missile Warhead
hu_HU: Fejlett rakéta-robbanófej

en: Advanced Repair Facility
hu_HU: Fejlett szervizüzem

en: Advanced repair techniques
hu_HU: Fejlett javítási technikák

en: Advanced target recognition systems
hu_HU: Fejlett célfelismerő rendszerek

en: Advanced Thermal Emissions detection
hu_HU: Fejlett hőkibocsátás-érzékelés

en: Advanced VTOL Production
hu_HU: Fejlett VTOL gyártás

en: Advancedmaterialslab
hu_HU: Fejlett anyagok laboratóriuma

en: Aerodynamic Jump Pack
hu_HU: Aerodinamikai ugrócsomag

en: Aerodynamicslab
hu_HU: Aerodinamikai labor

en: All cannons upgraded automatically
hu_HU: Az összes ágyú automatikusan fejlesztve

en: All CB sensors upgraded automatically
hu_HU: Az összes válaszüteg-érzékelő automatikusan fejlesztve

en: All factories upgraded automatically
hu_HU: Az összes gyár automatikusan fejlesztve

en: All lasers upgraded automatically
hu_HU: Az összes lézer automatikusan fejlesztve

en: All missiles upgraded automatically
hu_HU: Az összes irányított rakéta automatikusan fejlesztve

en: All power generators upgraded automatically
hu_HU: Az összes erőmű automatikusan fejlesztve

en: All rail guns upgraded automatically
hu_HU: Az összes sínágyú automatikusan fejlesztve

en: All sensors upgraded automatically
hu_HU: Az összes érzékelő automatikusan fejlesztve

en: All trucks upgraded automatically
hu_HU: Az összes teherautó automatikusan fejlesztve

en: All VTOLs upgraded automatically
hu_HU: Az összes VTOL jármű automatikusan fejlesztve

en: Ally
hu_HU: Szövetséges

en: Alpha Campaign
hu_HU: Alfa küldetés

en: Alpha
hu_HU: Alfa

en: Amphibious hover propulsion
hu_HU: Kétéltű légpárnás hajtómű

en: Angel Missile Battery
hu_HU: Angel rakétaüteg

en: Angel Missile Emplacement
hu_HU: Angel rakétaállás

en: Angel Missile
hu_HU: Angel irányított rakéta

en: Anti-tank missile
hu_HU: Tankelhárító irányított rakéta

en: Anti-tank rocket
hu_HU: Tankelhárító rakéta

en: APDSB MG Bullets Mk2
hu_HU: APDSB géppuskalőszer Mk2

en: APDSB MG Bullets Mk3
hu_HU: APDSB géppuskalőszer Mk3

en: APDSB MG Bullets
hu_HU: APDSB géppuskalőszer

en: APFSDS Cannon Rounds Mk2
hu_HU: APFSDS ágyúlőszer Mk2

en: APFSDS Cannon Rounds Mk3
hu_HU: APFSDS ágyúlőszer Mk3

en: APFSDS Cannon Rounds
hu_HU: APFSDS ágyúlőszer

en: Archangel Missile Battery
hu_HU: Archangel rakétaüteg

en: Archangel Missile Emplacement
hu_HU: Archangel rakétaállás

en: Archangel Missile
hu_HU: Archangel irányított rakéta

en: Armed with Cyborg assault gun
hu_HU: Kiborg rohamlöveggel felszerelt

en: Armed with Cyborg Cannon
hu_HU: Kiborg ágyúval felszerelt

en: Armed with Cyborg Flamer
hu_HU: Kiborg lángszóróval felszerelt

en: Armed with Cyborg Hyper Velocity Cannon
hu_HU: Kiborg hipersebességű ágyúval felszerelt

en: Armed with Cyborg Machinegun
hu_HU: Kiborg géppuskával felszerelt

en: Armed with Cyborg Pulse Laser
hu_HU: Kiborg impulzuslézerrel felszerelt

en: Armed with Cyborg Rail Gun
hu_HU: Kiborg sínágyúval felszerelt

en: Armed with Cyborg Scourge Missile Launcher
hu_HU: Kiborg Scourge irányítottrakéta-kilövővel felszerelt

en: Armed with Cyborg Tank Killer rocket
hu_HU: Kiborg Tank Killer rakétákkal felszerelt

en: Armed with Cyborg Thermite Flamer
hu_HU: Kiborg termit lángszóróval felszerelt

en: Armed with Cyborg Thermite flamer
hu_HU: Kiborg termit lángszóróval felszerelt

en: Armed with Flashlight Laser
hu_HU: Könnyűlézerrel felszerelt

en: Armed with flashlight laser
hu_HU: Könnyűlézerrel felszerelt

en: Armed with grenades
hu_HU: Gránátokkal felszerelt

en: Armed with hyper velocity cannon
hu_HU: Hipersebességű ágyúval felszerelt

en: Armed with hyper velocity quad-barrel automatic-cannon
hu_HU: Hipersebességű négycsöves gépágyúval felszerelt

en: Armed with Lancer anti-tank missile
hu_HU: Tankelhárító irányított rakétával felszerelt

en: Armed with Lancer Anti-Tank rocket
hu_HU: Tankelhárító rakétával felszerelt

en: Armed with Machinegun
hu_HU: Géppuskával felszerelt

en: Armed with medium cannon
hu_HU: Közepes ágyúval felszerelt

en: Armed with Needle Gun
hu_HU: Tűvetővel felszerelt

en: Armed with Scourge anti-tank missile
hu_HU: Scourge tankelhárító irányított rakétával felszerelt

en: Armed with tank killer rockets
hu_HU: Tank Killer rakétákkal felszerelt

en: Armor +120%, Body Points +90%
hu_HU: +120% páncélzat, +90% karosszériaérték

en: Armor +35%, Body Points +30%
hu_HU: +35% páncélzat, +30% karosszériaérték

en: Armor-Piercing Discard Sabot Bullets
hu_HU: Leválóköpenyes páncéltörő lövedék (APDS)

en: Armor-Piercing Fin-Stabilized Discarding Sabot
hu_HU: Leválóköpenyes szárnystabilizált páncéltörő lövedék (APFSDS)

en: Armored bunker with Flamer
hu_HU: Páncélozott bunker lángszóróval

en: Armored bunker with Lancer AT rocket
hu_HU: Páncélozott bunker tankelhárító rakétával

en: Armored bunker with Light Cannon
hu_HU: Páncélozott bunker könnyűágyúval

en: Armored bunker with Machinegun
hu_HU: Páncélozott bunker géppuskával

en: Armored EMP Mortar battery pit
hu_HU: Páncélozott EMP aknavető-árok

en: Armored guard tower with EMP Cannon
hu_HU: EMP ágyúval felszerelt őrtorony

en: Armored guard tower with Lancer AT rocket
hu_HU: Páncélozott őrtorony tankelhárító rakétával

en: Armored guard tower with Mini-Pod Rocket
hu_HU: Páncélozott őrtoron kis rakétavetővel

en: Armored guard tower with Mini-Rocket Pod
hu_HU: Páncélozott őrtorony kisrakétavetővel

en: Armored guard tower with Needle Gun
hu_HU: Páncélozott őrtorony tűvetővel

en: Armored guard tower with Nexus Link
hu_HU: Páncélozott őrtorony NEXUS-kapcsolatttal

en: Armored guard tower with Pulse Laser
hu_HU: Páncélozott őrtorony impulzuslézerrel

en: Armored guard tower with Scourge Missile
hu_HU: Páncélozott őrtorony Scourge irányított rakétával

en: Armored Half-tracks
hu_HU: Páncélozott féllánctalpas

en: Armored hardpoint with Flashlight laser
hu_HU: Páncélozott talapzat könnyűlézerrel

en: Armored hardpoint with Gauss Cannon
hu_HU: Páncélozott talapzat Gauss-ágyúval

en: Armored hardpoint with Heavy Cannon
hu_HU: Páncélozott talapzat nehézágyúval

en: Armored hardpoint with Heavy Machinegun
hu_HU: Páncélozott talapzat nehézgéppuskával

en: Armored hardpoint with Hyper-Velocity Cannon
hu_HU: Páncélozott talapzat hipersebességű ágyúval

en: Armored hardpoint with Lancer AT missile
hu_HU: Páncélozott talapzat irányított tankelhárító rakétával

en: Armored hardpoint with Light Cannon
hu_HU: Páncélozott talapzat könnyűágyúval

en: Armored hardpoint with Medium Cannon
hu_HU: Páncélozott talapzat közepes ágyúval

en: Armored hardpoint with Rail Gun
hu_HU: Páncélozott talapzat sínágyúval

en: Armored hardpoint with Scourge AT Missile
hu_HU: Páncélozott talapzat Scourge irányított tankelhárító rakétával

en: Armored Incendiary Mortar battery pit
hu_HU: Páncélozott gyújtóbombásaknavető-árok

en: Armored Mortar battery pit
hu_HU: Páncélozott aknavetőárok

en: Armored strongpoint with Flashlight laser
hu_HU: Páncélozott erőd könnyűlézerrel

en: Armored strongpoint with Gauss Cannon
hu_HU: Páncélozott erőd Gauss-ágyúval

en: Armored strongpoint with Heavy Laser
hu_HU: Páncélozott erőd nehézlézerrel

en: Armored strongpoint with Particle Gun
hu_HU: Páncélozott erőd részecskeágyúval

en: Armored strongpoint with Plasmite Flamer
hu_HU: Páncélozott erőd plazmitlángszóróval

en: Armored strongpoint with Pulse Laser
hu_HU: Páncélozott erőd impulzuslézerrel

en: Armored strongpoint with Rail Gun
hu_HU: Páncélozott erőd sínágyúval

en: Armored Tracks
hu_HU: Páncélozott lánctalpas

en: Armour +35%, Body Points +30%
hu_HU: +35% páncélzat, +30% karosszériaérték

en: Artifact
hu_HU: Lelet

en: Artillery battery firing Firestorm Missiles
hu_HU: Firestorm irányított rakétákkal tüzelő tüzérségi üteg

en: Artillery battery firing Novastorm Missiles
hu_HU: Novastorm irányított rakétákkal tüzelő tüzérségi üteg

en: Assault Cannon Emplacement
hu_HU: Ostromágyúállás

en: Assault Cannon Guard Tower
hu_HU: Ostromágyús őrtorony

en: Assault Cannon Hardpoint
hu_HU: Ostromágyú-talapzat

en: Assault Cannon Mantis Hover
hu_HU: Mantis légpárnás ostromágyúval

en: Assault Cannon
hu_HU: Ostromágyú

en: Assault Gun Bunker
hu_HU: Rohamlövegbunker

en: Assault Gun Emplacement
hu_HU: Rohamlövegállás

en: Assault Gun Guard Tower 2
hu_HU: Rohamlöveges őrtorony 2

en: Assault Gun Guard Tower
hu_HU: Rohamlöveges őrtorony

en: Assault Gun Hardpoint
hu_HU: Rohamlöveg-talapzat

en: Assault Gun Python Half Track
hu_HU: Python féllánctalpas rohamlöveg

en: Assault Gun Python Hover
hu_HU: Python légpárnás rohamlöveggel

en: Assault Gun Python Tracks
hu_HU: Python féllánctalpas rohamlöveg

en: Assault Gun Tower
hu_HU: Rohamlövegtorony

en: Assault Gun
hu_HU: Rohamlöveg

en: Assault Gunner Cyborg
hu_HU: Rohamlöveges kiborg

en: Assign a VTOL by selecting the rearming pad as its target
hu_HU: Rendeljen hozzá VTOL egységet úgy, hogy célpontként adja meg

en: Assigned VTOLs attack the designated targets
hu_HU: A kijelölt VTOL egységek megtámadják a kijelölt célpontokat

en: Assigned VTOLs attack the enemy units
hu_HU: A kijelölt VTOL egységek támadják az ellenséget

en: Auto Repair
hu_HU: Automatikus javítás

en: Auto-Repair
hu_HU: Automatikus javítás

en: Autoloader increases reload rate
hu_HU: Automatikus újratöltés gyorsítja az újratöltést

en: Automated Cyborg Production
hu_HU: Automatizált kiborggyártás

en: Automated Factory Production Mk2
hu_HU: Automatizált gyári termelés Mk2

en: Automated Factory Production Mk3
hu_HU: Automatizált gyári termelés Mk3

en: Automated Factory Production
hu_HU: Automatizált gyári termelés

en: Automated Manufacturing
hu_HU: Automatizált gyártás

en: Automated reload system
hu_HU: Automatikus újratöltő rendszer

en: Automated Repair Facility Upgrade Mk2
hu_HU: Automatikus szervizüzem fejlesztés Mk2

en: Automated Repair Facility Upgrade Mk3
hu_HU: Automatikus szervizüzem fejlesztés Mk3

en: Automated Repair Facility
hu_HU: Automatikus szervizüzem

en: Automated VTOL Rearming Mk2
hu_HU: Automatizált VTOL újratöltés Mk2

en: Automated VTOL Rearming Mk3
hu_HU: Automatizált VTOL újratöltés Mk3

en: Automatic loader replaces manual feed
hu_HU: Automatikus töltő váltja a kézi töltést

en: Avenger Hardpoint
hu_HU: Avenger talapzat

en: Avenger SAM Site
hu_HU: Avenger SAM kilövőállás

en: Average power costs and production times
hu_HU: Átlagos energiaköltségek és gyártási idők

en: Back to Basics
hu_HU: Vissza az alapokhoz

en: based off the original AI, now for beginners
hu_HU: az eredeti MI-n alapul, már csak kezdőknek

en: Battlefield repair unit
hu_HU: Harctéri javítóegység

en: Best Targets : Vehicles and cyborgs
hu_HU: Legjobb célpontok: járművek és kiborgok

en: Best Targets : Vehicles
hu_HU: Legjobb célpontok: járművek

en: Best Targets: Aerial targets only
hu_HU: Legjobb célpontok: csak légi célpontok

en: Best Targets: Base structures and cyborgs
hu_HU: Legjobb célpontok: bázisépületek és kiborgok

en: Best Targets: Base structures
hu_HU: Legjobb célpontok: bázisépületek

en: Best Targets: Base structures, emplacements, cyborgs
hu_HU: Legjobb célpontok: bázisépületek, védművek, kiborgok

en: Best Targets: Bunkers and Hardpoints
hu_HU: Célpontok: bunkerek és talapzatok

en: Best Targets: Bunkers and hardpoints
hu_HU: Célpontok: bunkerek és talapzatok

en: Best Targets: Bunkers, defenses, base structures
hu_HU: Legjobb célpontok: bunkerek, védművek és bázisépületek

en: Best Targets: Cyborgs
hu_HU: Legjobb célpontok: kiborgok

en: Best Targets: Heavy cyborgs
hu_HU: Legjobb célpontok: nehézkiborgok

en: Best Targets: Infantry, base structures, wheeled vehicles
hu_HU: Legjobb célpontok: gyalogság, bázisépületek, kerekes járművek

en: Best Targets: Infantry, wheeled and hover vehicles
hu_HU: Legjobb célpontok: gyalogság, kerekes és légpárnás járművek

en: Best Targets: None. Average damage against all targets
hu_HU: Legjobb célpontok: nincs, átlagos sebzés minden célpont ellen

en: Best Targets: Vehicles and cyborgs
hu_HU: Legjobb célpontok: járművek és kiborgok

en: Best Targets: Vehicles and Emplacements
hu_HU: Legjobb célpontok: járművek és védművek

en: Best Targets: Vehicles, Hardpoints
hu_HU: Legjobb célpontok: járművek, talapzatok

en: Best Targets: Wheeled and hover vehicles
hu_HU: Legjobb célpontok: kerekes és légpárnás járművek

en: Beta Campaign
hu_HU: Béta küldetés

en: Beta
hu_HU: Béta

en: Body Points and Speed Increased
hu_HU: Sebesség- és karosszériaérték megnövelve

en: Body Points: Very low
hu_HU: Karosszéria fejlettsége: nagyon alacsony

en: Bomb damage +10%
hu_HU: +10% bombasebzés

en: Bomb damage +25%
hu_HU: +25% bombasebzés

en: Bomb Damage
hu_HU: Bomba sebzése

en: Bomb Upgrade
hu_HU: Bombafejlesztés

en: Bombard Cobra Half-tracks
hu_HU: Cobra féllánctalpas mozsár

en: Bombard Pit
hu_HU: Mozsárárok

en: Bombard
hu_HU: Mozsár

en: Bonded metallic laminates formed into walls and defenses
hu_HU: Rétegelt fémerősítés a falakban és a védművekben

en: BoneCrusher!
hu_HU: Csonttörő!

en: Buggy
hu_HU: Homokfutó

en: Buildings
hu_HU: Épületek

en: Built-in diagnostic and repair systems
hu_HU: Beépített diagnosztikai és javítórendszerek

en: Bunker Buster Cobra Hover
hu_HU: Cobra légpárnás bunkertörő

en: Bunker Buster Cobra Tracks
hu_HU: Cobra lánctalpas bunkertörő

en: Bunker Buster Mantis Tracks
hu_HU: Mantis lánctalpas bunkertörő

en: Bunker buster missile
hu_HU: Bunkertörő irányított rakéta

en: Bunker Buster Rocket
hu_HU: Bunkertörő rakéta

en: Bunker Buster Rockets Viper Wheels
hu_HU: Viper kerekes jármű bunkertörő rakétával

en: Bunker Buster Scorpion Tracks
hu_HU: Scorpion lánctalpas bunkertörő

en: Bunker Buster Scorpion VTOL
hu_HU: Scorpion bunkertörő VTOL jármű

en: Bunker Buster Viper Wheels
hu_HU: Viper kerekes jármű bunkertörővel

en: Bunker Buster
hu_HU: Bunkertörő

en: Burns oil more efficiently
hu_HU: Hatékonyabban égeti el az olajat

en: Cannon accuracy +10%
hu_HU: +10% pontosság az ágyúknál

en: Cannon Accuracy
hu_HU: Löveg pontossága

en: Cannon Autoloader Mk2
hu_HU: Automata ágyútöltő Mk2

en: Cannon Autoloader Mk3
hu_HU: Automata ágyútöltő Mk3

en: Cannon Autoloader
hu_HU: Automata ágyútöltő

en: Cannon damage +25%
hu_HU: +25% sebzés az ágyúknál

en: Cannon Damage
hu_HU: Löveg sebzése

en: Cannon Fire Truck
hu_HU: Tűzoltóautó ágyúval

en: Cannon Fortress
hu_HU: Ágyús erőd

en: Cannon Laser Designator
hu_HU: Ágyú lézeres célkijelölője

en: Cannon Laser Rangefinder
hu_HU: Ágyú lézeres távolságmérője

en: Cannon Rapid Loader Mk2
hu_HU: Gyors ágyútöltő Mk2

en: Cannon Rapid Loader Mk3
hu_HU: Gyors ágyútöltő Mk3

en: Cannon Rapid Loader
hu_HU: Gyors ágyútöltő

en: Cannon reload time -10%
hu_HU: -10% újratöltési idő az ágyúknál

en: Cannon Reload
hu_HU: Löveg újratöltése

en: Cannon Tower
hu_HU: Ágyútorony

en: Cannon Upgrade
hu_HU: Ágyúfejlesztés

en: CB Radar Turret
hu_HU: Válaszüteg-radartorony

en: CB Sensor Improved
hu_HU: Válaszüteg-érzékelő fejlesztve

en: CB Tower
hu_HU: Válaszütegtorony

en: CB Turret
hu_HU: Válaszütegtorony

en: Chainfeed loader eradicates jams and improves performance
hu_HU: A láncos lőszeradagolás megszünteti az elakadást, és növeli a tűzgyorsaságot

en: Chaingun mechanism replaces belt-feed
hu_HU: Láncos mechanika váltja fel az öves adagolást

en: Chaingun Upgrade
hu_HU: Forgócsöves géppuska fejlesztés

en: Civilian
hu_HU: Civil

en: Cluster Bomb Bay
hu_HU: Kazettásbomba-rekesz

en: Cluster Bombs Bay
hu_HU: Kazettásbomba-szekrény

en: Cobra Flamer Tracks
hu_HU: Cobra lánctalpas lángszóróval

en: Cobra Medium Cannon Tracks
hu_HU: Cobra lánctalpas közepes ágyúval

en: Cobra Truck
hu_HU: Cobra teherautó

en: Collapsing Plutonium kinetic energy bullets
hu_HU: Összeomló plutónium magvas kinetikus lőszer

en: Collective CWall
hu_HU: Kollektíva – körfal

en: Collective Heavy Body
hu_HU: Kollektíva – nehéz karosszéria

en: Combat Engineer Cyborg
hu_HU: Kiborg hadmérnök

en: Combat engineer with construction ability
hu_HU: Hadmérnök építési képességgel

en: Combines standard, counter battery and VTOL sensors
hu_HU: Egyesíti a szokásos, a válaszüteg- és a VTOL-érzékelőket

en: Command Center
hu_HU: Parancsnoki központ

en: Command Relay Center
hu_HU: Parancsközvetítő központ

en: Command Relay Post
hu_HU: Parancsközvetítő őrhely

en: Command Turret Cobra Half-tracks
hu_HU: Cobra parancsnoki féllánctalpas

en: Command Turret Cobra Tracks
hu_HU: Cobra parancsnoki lánctalpas

en: Command Turret Mantis Tracks
hu_HU: Mantis parancsnoki lánctalpas

en: Command Turret Python Tracks
hu_HU: Python parancsnoki lánctalpas

en: Command Turret Scorpion Tracks
hu_HU: Scorpion parancsnoki lánctalpas

en: Command Turret Upgrade
hu_HU: Parancsnoki torony fejlesztés

en: Command Turret Viper Tracks
hu_HU: Viper parancsnoki lánctalpas

en: Command Turret
hu_HU: Parancsnoki torony

en: Commander leads groups acts as factory delivery point
hu_HU: A parancsnok által irányított csapatok gyári szállítási pontként viselkednek

en: Complete battlefield visibility
hu_HU: Teljes csatatér láthatósága

en: Composite Alloys Buff AI Mk2
hu_HU: Kompozit ötvözetek Mk2 (MI bónusza)

en: Composite Alloys Buff AI
hu_HU: Kompozit ötvözetek (MI bónusza)

en: Composite Alloys Mk2
hu_HU: Kompozit ötvözetek Mk2

en: Composite Alloys Mk3
hu_HU: Kompozit ötvözetek Mk3

en: Composite Alloys
hu_HU: Kompozit ötvözetek

en: Computer guided shells
hu_HU: Számítógépvezérelt lövedékek

en: Computer plots and guides shell to target's position
hu_HU: Számítógép tervezi és irányítja a lövedéket a célpontra

en: Computer predicts and compensates for target's movement
hu_HU: A számítógép élőre jelzi és kompenzálja a célpontok mozgását

en: Computer Research Completed
hu_HU: Számítógépes kutatás kész

en: Computer systems are now 'ring-fenced' from NEXUS
hu_HU: A számítógépes rendszerek most már el vannak szigetelve a NEXUS-tól

en: Computer systems can now be 'ring-fenced' from NEXUS
hu_HU: A számítógépes rendszerek most már elszigetelhetők a NEXUS-tól

en: Computer Technology Breakthrough
hu_HU: Számítógépes technológiai áttörés

en: Construction speed +10%
hu_HU: +10% építési sebesség

en: Construction speed +20%
hu_HU: +20% építési sebesség

en: Construction Unit
hu_HU: Építőegység

en: Controls up to ten commanders
hu_HU: Legfeljebb tíz parancsnokot irányít

en: Counter-battery fire continues until enemy battery is suppressed
hu_HU: Folyamatos választűz az ellenséges lövegek megsemmisüléséig

en: Counter-battery tower detects enemy indirect fire batteries
hu_HU: A válaszütegtorony észleli az ellenséges közvetett irányzású ütegeket

en: Counter-battery turret detects enemy indirect fire batteries
hu_HU: A válaszütegtorony észleli az ellenséges közvetett irányzású ütegeket

en: Crane1
hu_HU: 1. daru

en: Crane2
hu_HU: 2. daru

en: Cyborg Alloys
hu_HU: Kiborg ötvözetek

en: Cyborg Composite Alloys Buff AI Mk2
hu_HU: Kiborg kompozit ötvözetek Mk2 (MI bónusza)

en: Cyborg Composite Alloys Buff AI
hu_HU: Kiborg kompozit ötvözetek (MI bónusza)

en: Cyborg Composite Alloys Mk2
hu_HU: Kiborg kompozit ötvözetek Mk2

en: Cyborg Composite Alloys Mk3
hu_HU: Kiborg kompozit ötvözetek Mk3

en: Cyborg Composite Alloys
hu_HU: Kiborg kompozit ötvözetek

en: Cyborg Dense Composite Alloys Mk2
hu_HU: Kiborg sűrű kompozit ötvözetek Mk2

en: Cyborg Dense Composite Alloys Mk3
hu_HU: Kiborg sűrű kompozit ötvözetek Mk3

en: Cyborg Dense Composite Alloys
hu_HU: Kiborg sűrű kompozit ötvözetek

en: Cyborg Factory
hu_HU: Kiborggyár

en: Cyborg Flamer
hu_HU: Kiborg lángszórós

en: Cyborg Heavy Body
hu_HU: Kiborg nehéz karosszéria

en: Cyborg High Intensity Thermal Armor Mk2
hu_HU: Kiborg nagy intenzitású hőpajzs Mk2

en: Cyborg High Intensity Thermal Armor Mk3
hu_HU: Kiborg nagy intenzitású hőpajzs Mk3

en: Cyborg High Intensity Thermal Armor
hu_HU: Kiborg nagy intenzitású hőpajzs

en: Cyborg Lancer
hu_HU: Kiborg tankelhárító

en: Cyborg Light Body
hu_HU: Kiborg könnyű karosszéria

en: Cyborg Propulsion Improved
hu_HU: Kiborg hajtómű fejlesztve

en: Cyborg Superdense Composite Alloys Mk2
hu_HU: Kiborg szupersűrű kompozit ötvözetek Mk2

en: Cyborg Superdense Composite Alloys Mk3
hu_HU: Kiborg szupersűrű kompozit ötvözetek Mk3

en: Cyborg Superdense Composite Alloys
hu_HU: Kiborg szupersűrű kompozit ötvözetek

en: Cyborg Superdense Thermal Armor Mk2
hu_HU: Kiborg szupersűrű hőpáncél Mk2

en: Cyborg Superdense Thermal Armor Mk3
hu_HU: Kiborg szupersűrű hőpáncél Mk3

en: Cyborg Superdense Thermal Armor
hu_HU: Kiborg szupersűrű hőpáncél

en: Cyborg Tank Killer
hu_HU: Tank Killer rakétás kiborg

en: Cyborg Thermal Armor Buff AI Mk2
hu_HU: Kiborg hőpajzs Mk2 (MI bónusza)

en: Cyborg Thermal Armor Buff AI
hu_HU: Kiborg hőpajzs (MI bónusza)

en: Cyborg Thermal Armor Mk2
hu_HU: Kiborg hőpajzs Mk2

en: Cyborg Thermal Armor Mk3
hu_HU: Kiborg hőpajzs Mk3

en: Cyborg Thermal Armor
hu_HU: Kiborg hőpajzs

en: Cyborg Thermal
hu_HU: Kiborg hőpajzs

en: Cyborg Thermite
hu_HU: Kiborg termitlángszórós

en: Cyborg Transport Available
hu_HU: Kiborgszállító elérhető

en: Cyborg Transport
hu_HU: Kiborgszállító

en: Cyborgs can now be researched
hu_HU: A kiborgok kutatása megkezdhető

en: Cyclone AA Flak Site
hu_HU: Cyclone légvédelmi platform

en: Cyclone AA Python Half-tracks
hu_HU: Python féllánctalpas Cyclone légvédelemmel

en: Dedicated Synaptic Link Data Analysis Mk2
hu_HU: Célirányos szinaptikus kapcsolatú adatelemzés Mk2

en: Dedicated Synaptic Link Data Analysis Mk3
hu_HU: Célirányos szinaptikus kapcsolatú adatelemzés Mk3

en: Defensive Strength : High
hu_HU: Védelmi erő: Magas

en: Defensive Strength: Low
hu_HU: Védelmi erő: Alacsony

en: Demolish Structure
hu_HU: Épület lebontása

en: Dense Composite Alloys Mk2
hu_HU: Sűrű kompozit ötvözetek Mk2

en: Dense Composite Alloys Mk3
hu_HU: Sűrű kompozit ötvözetek Mk3

en: Dense Composite Alloys
hu_HU: Sűrű kompozit ötvözetek

en: Depleted uranium kinetic energy bullets
hu_HU: Szegényített uránmagvas kinetikus lőszer

en: Depleted Uranium MG Bullets Mk3
hu_HU: Szegényített uránmagvas géppuskalőszer Mk3

en: Depleted Uranium MG Bullets
hu_HU: Szegényített uránmagvas géppuskalőszer

en: Designed with a focus on research
hu_HU: Kutatásra tervezve

en: Determines range to target
hu_HU: Céltávolság meghatározása

en: Directs and collates information for command turrets
hu_HU: Parancsnoki lövegtornyokhoz irányítja és gyűjti össze az információkat

en: Does not offer sensor targeting
hu_HU: Nem lehet radarral bemérni

en: Downed Transport
hu_HU: Lelőtt szállító

en: Drops high intensity Plasmite bombs
hu_HU: Nagy erejű plazmitbombákat dob le

en: Drops high intensity thermite bombs
hu_HU: Nagy erejű termitbombákat dob le

en: Drops incendiary bombs
hu_HU: Gyújtóbombákat dob le

en: Electronically attacks and disrupts enemy structures
hu_HU: Elektronikus úton támadja és megbénítja az ellenséges épületeket

en: Elite and Veteran rank units and Factories are protected
hu_HU: Az elit és veterán rangú egységek és gyárak védettek

en: EMP Cannon Hardpoint
hu_HU: EMI ágyú-talapzat

en: EMP Cannon
hu_HU: EMI ágyú

en: EMP Missile Launcher
hu_HU: EMP-rakétavető

en: EMP Mortar Pit
hu_HU: EMI aknavető-árok

en: EMP Mortar
hu_HU: EMI aknavető

en: Enables Hardcrete gates
hu_HU: Lehetővé teszi a vasbeton kapukat

en: Enables Hardcrete walls
hu_HU: Lehetővé teszi a vasbeton falakat

en: Enables resistance to Nexus Link technology
hu_HU: Lehetővé teszi az ellenállást a NEXUS-kapcsolat techonlógiával szemben

en: Enables self-repair in all base structures
hu_HU: Önjavítási képesség a bázisépületeknek

en: Enables self-repair in all Cyborgs
hu_HU: Önjavítási képesség a kiborgoknak

en: Enables self-repair in all defenses
hu_HU: Önjavítási képesség az összes védműnek

en: Enables self-repair in all vehicles
hu_HU: Önjavítási képesség az összes járműnek

en: Enables self-repair
hu_HU: Önjavítást tesz lehetővé

en: Enemy
hu_HU: Ellenség

en: Engine
hu_HU: Hajtómű

en: Engineering
hu_HU: Mérnöki tudományok

en: Expensive and slow to produce
hu_HU: Költséges és lassú az előállítása

en: Expensive to produce
hu_HU: Költséges az előállítása

en: Extended sensor range
hu_HU: Bővített érzékelő-hatósugár

en: Extends CB Range
hu_HU: Megnöveli a válaszüteg hatósugarát

en: Extends Sensor Range
hu_HU: Megnöveli az érzékelő hatósugarát

en: Factory module enables medium and large bodies
hu_HU: A gyármodul lehetővé teszi a közepes és nagy karosszériaosztályt

en: Factory Module
hu_HU: Gyármodul

en: Factory output speed +100%% per module
hu_HU: Gyár termelékenység +100%% modulonként

en: Factory output speed +60%
hu_HU: +60% termelékenység a gyáraknál

en: Factory production rate +60%
hu_HU: +60% gyári termelési sebesség

en: Factory
hu_HU: Gyár

en: Farther range compared to other sensors
hu_HU: A többi érzékelőhöz képest nagyobb hatótáv

en: Fast Fire Mini-Rockets Mk2
hu_HU: Gyorstüzelésű kisrakéták Mk2

en: Fast Fire Mini-Rockets Mk3
hu_HU: Gyorstüzelésű kisrakéták Mk3

en: Fast Fire Mini-Rockets
hu_HU: Gyorstüzelésű kisrakéták

en: Fast firing light anti-vehicle rockets
hu_HU: Gyorstüzelésű könnyű járműelhárító rakéták

en: Faster than Cobra
hu_HU: Gyorsabb mint a Cobra

en: Faster than Python
hu_HU: Gyorsabb mint a Python

en: Faster than Viper
hu_HU: Gyorsabb mint a Viper

en: Fin-stabilization improves flight trajectory
hu_HU: Szárnystabilizáció javítja a röppályát

en: Fire Truck
hu_HU: Tűzoltóautó

en: Fires beams of subatomic particle
hu_HU: Szubatomi récsecskesugarakkal tüzel

en: Fires Electronic Magnetic Pulse Missiles
hu_HU: Elektromágneses impulzusos rakétákkal tüzel

en: Fires heavy pulses of laser light
hu_HU: Nagy impulzusú lézerfénnyel tüzel

en: Fires pulses of laser light
hu_HU: Lézerfényimpulzusokkal tüzel

en: Fires salvoes of mini-rockets
hu_HU: Kisrakéták sorozatával tüzel

en: Flame-thrower firing Propylene Oxide gel
hu_HU: Propilén-oxiddal tüzelő lángszóró

en: Flamer Autoloader Mk2
hu_HU: Automatikus lángszórótöltés Mk2

en: Flamer Autoloader Mk3
hu_HU: Automatikus lángszórótöltés Mk3

en: Flamer Autoloader
hu_HU: Automatikus lángszórótöltés

en: Flamer Bunker
hu_HU: Lángszórós bunker

en: Flamer Cobra Tracks
hu_HU: Cobra lánctalpas lángszóróval

en: Flamer damage +25%
hu_HU: +25% lángszórósebzés

en: Flamer Damage
hu_HU: Lángszórósebzés

en: Flamer Fast Loader
hu_HU: Lángszóró-gyorstöltő

en: Flamer reload time -15%
hu_HU: -15% újratöltési idő a lángszóróknál

en: Flamer Reload
hu_HU: Lángszóró-újratöltés

en: Flamer Viper Half-Tracks
hu_HU: Viper féllánctalpas lángszóróval

en: Flamer Viper Wheels
hu_HU: Viper kerekes jármű lángszóróval

en: Flamer
hu_HU: Lángszóró

en: Flashlight Gunner Cyborg
hu_HU: Kiborg könnyűlézeres

en: Flashlight Hardpoint
hu_HU: Könnyűlézer-talapzat

en: Flashlight Retribution Hover
hu_HU: Retribution légpárnás könnyűlézeres

en: Flashlight
hu_HU: Könnyűlézer

en: Fuel Injection Engine Mk2
hu_HU: Üzemanyag-befecskendezéses motor Mk2

en: Fuel Injection Engine Mk3
hu_HU: Üzemanyag-befecskendezéses motor Mk3

en: Fuel Injection Engine
hu_HU: Üzemanyag-befecskendezéses motor

en: Gamma Campaign
hu_HU: Gamma küldetés

en: Gas turbine boosts power output
hu_HU: A gázturbina megnöveli a teljesítményt

en: Gas Turbine Engine Mk2
hu_HU: Gázturbinás motor Mk2

en: Gas Turbine Engine Mk3
hu_HU: Gázturbinás motor Mk3

en: Gas Turbine Engine
hu_HU: Gázturbinás motor

en: Gas Turbine Generator Mk2
hu_HU: Gázturbinás generátor Mk2

en: Gas Turbine Generator Mk3
hu_HU: Gázturbinás generátor Mk3

en: Gas Turbine Generator
hu_HU: Gázturbinás generátor

en: Gauss Cannon Emplacement
hu_HU: Gauss-ágyúállás

en: Gauss Cannon Hardpoint
hu_HU: Gauss-ágyútalapzat

en: Gauss Cannon Python Tracks
hu_HU: Python lánctalpas Gauss-ágyúval

en: Gauss Cannon Wyvern Tracks
hu_HU: Wyvern lánctalpas Gauss-ágyúval

en: Gauss Cannon
hu_HU: Gauss-ágyú

en: Generates and concentrates bursts of laser energy
hu_HU: Lézerengia-kitöréséket állít elő és koncentrál

en: Gets ~ 100% more power from each oil derrick
    Starts with defensive structures and oil derricks
hu_HU: ~ 100%-kal több energiát nyer ki minden egyes olajkútból
    Védelmi épületekkel és olajkutakkal kezd

en: Gets ~ 25% less power from each oil derrick
hu_HU: ~ 25%-kal kevesebb energiát nyer ki minden egyes olajkútból

en: Gets ~ 25% less power from each oil derrick
    Basic decision making is slower
hu_HU: ~ 25%-kal kevesebb energiát nyer ki minden egyes olajkútból
    Az alapvető döntéshozás lassabb

en: Gets ~ 25% less power from each oil derrick
    Research is not focused on a specific weapon branch
hu_HU: ~25%-kal kevesebb energiát nyer ki minden egyes olajkútból
    A kutatás nem konkrét fegyvernemre fókuszál

en: Gives Cyborg limited flight abilities
hu_HU: Korlátozott repülési képességeket ad a kiborgoknak

en: Good main battle tank and heavy artillery platform
hu_HU: Jó alapharckocsi és nehéztüzérségi platform

en: Good medium tank and support vehicle
hu_HU: Jó közepes tank és támogató jármű

en: Good scout vehicle
hu_HU: Jó felderítő jármű

en: Grenadier Cyborg
hu_HU: Gránátos kiborg

en: Half-tracked Propulsion
hu_HU: Féllánctalpas hajtómű

en: Half-tracks II
hu_HU: Féllánctalp II

en: Half-tracks III
hu_HU: Féllánctalp III

en: Half-tracks
hu_HU: Féllánctalp

en: Hardcrete Corner Wall
hu_HU: Vasbeton sarokfal

en: Hardcrete Gate
hu_HU: Vasbeton kapu

en: Hardcrete Wall
hu_HU: Vasbeton fal

en: Hardcrete
hu_HU: Vasbeton

en: Hardened Base Structure Materials Mk2
hu_HU: Edzett bázisépület-alapanyagok Mk2

en: Hardened Base Structure Materials Mk3
hu_HU: Edzett bázisépület-alapanyagok Mk3

en: Hardened case machinegun bullets
hu_HU: Edzett hüvelyű géppuskalőszer

en: Hardened Flamer Guard Tower
hu_HU: Megerősìtett lángszórós őrtorony

en: Hardened Heavy Machinegun Guard Tower
hu_HU: Megerősített nehézgéppuskás őrtorony

en: Hardened MG Bullets
hu_HU: Edzett géppuskalőszer

en: Hardened Rail Dart Mk2
hu_HU: Edzett nyíllövedék Mk2

en: Hardened Rail Dart Mk3
hu_HU: Edzett nyíllövedék Mk3

en: Hardened Rail Dart
hu_HU: Edzett nyíllövedék

en: Hardened Sensor Tower
hu_HU: Edzett érzékelőtorony

en: Hardpoint Avenger SAM Site Available
hu_HU: Avenger SAM kilövőállás-talapzat érhető el

en: Hardpoint Cyclone AA Gun Available
hu_HU: Cyclone légvédelmilöveg-talapzat érhető el

en: Hardpoint Tornado AA Gun Available
hu_HU: Tornado légvédelmilöveg-talapzat érhető el

en: Hardpoint Twin Assault Gun Available
hu_HU: Ikerrohamlöveg-talapzat érhető el

en: Hardpoint Vindicator SAM Site Available
hu_HU: Vindicator SAM kilövőállás-talapzat érhető el

en: Hardpoint Whirlwind AA Gun Available
hu_HU: Whirlwind légvédelmilöveg-talapzat érhető el

en: HE Bomb Shells
hu_HU: Nagy robbanóerejű bombagránátok

en: HE Howitzer Shells Mk2
hu_HU: Nagy robbanóerejű tarackgránátok Mk2

en: HE Howitzer Shells Mk3
hu_HU: Nagy robbanóerejű tarackgránátok Mk3

en: HE Howitzer Shells
hu_HU: Nagy robbanóerejű tarackgránátok

en: HE Mini-Rockets Mk2
hu_HU: Repeszromboló kisrakéták Mk2

en: HE Mini-Rockets Mk3
hu_HU: Repeszromboló kisrakéták Mk3

en: HE Mini-Rockets
hu_HU: Repeszromboló kisrakéták

en: HE Mortar Shells Mk2
hu_HU: Repeszromboló aknavetőgránát Mk2

en: HE Mortar Shells Mk3
hu_HU: Repeszromboló aknavetőgránát Mk3

en: HE Mortar Shells
hu_HU: Repeszromboló aknavetőgránát

en: HE Rockets Mk2
hu_HU: Nagy robbanóerejű rakéták Mk2

en: HE Rockets Mk3
hu_HU: Nagy robbanóerejű rakéták Mk3

en: HE Rockets
hu_HU: Nagy robbanóerejű rakéták

en: Heap Bomb Bay Mantis VTOL
hu_HU: Mantis VTOL jármű HEAP bombaszekrénnyel

en: Heap Bomb Bay Retribution VTOL
hu_HU: Retribution VTOL jármű HEAP bombaszekrénnyel

en: HEAP Bomb Bay
hu_HU: HEAP bombaszekrény

en: HEAP Howitzer Shells Mk2
hu_HU: HEAP tarackgránát Mk2

en: HEAP Howitzer Shells Mk3
hu_HU: HEAP tarackgránát Mk3

en: HEAP Howitzer Shells
hu_HU: HEAP tarackgránát

en: HEAP Mini-Rockets Mk2
hu_HU: HEAP kisrakéták Mk2

en: HEAP Mini-Rockets Mk3
hu_HU: HEAP kisrakéták Mk3

en: HEAP Mini-Rockets
hu_HU: HEAP kisrakéták

en: HEAP Mortar Shells Mk2
hu_HU: HEAP aknavetőgránát Mk2

en: HEAP Mortar Shells Mk3
hu_HU: HEAP aknavetőgránát Mk3

en: HEAP Mortar Shells
hu_HU: HEAP aknavetőgránát

en: HEAT Cannon Shells Mk2
hu_HU: HEAT ágyúlövedékek Mk2

en: HEAT Cannon Shells Mk3
hu_HU: HEAT ágyúlövedékek Mk3

en: HEAT Cannon Shells
hu_HU: HEAT ágyúlövedékek

en: HEAT Rocket Warhead Mk2
hu_HU: HEAT rakéta-robbanófej Mk2

en: HEAT Rocket Warhead Mk3
hu_HU: HEAT rakéta-robbanófej Mk3

en: HEAT Rocket Warhead
hu_HU: HEAT rakéta-robbanófej

en: Heavy anti-tank rocket
hu_HU: Nehéz tankelhárító rakéta

en: Heavy Body - Mantis
hu_HU: Nehéz karosszéria – Mantis

en: Heavy Body - Python
hu_HU: Nehéz karosszéria – Python

en: Heavy Body - Tiger
hu_HU: Nehéz karosszéria – Tiger

en: Heavy Body - Vengeance
hu_HU: Nehéz karosszéria – Vengeance

en: Heavy Body - Wyvern
hu_HU: Nehéz karosszéria – Wyvern

en: Heavy body increases armor and body points
hu_HU: Nehéz karosszéria, növeli a páncélzatot és a karosszériaértéket

en: Heavy Cannon Cobra Hover
hu_HU: Cobra légpárnás nehézágyúval

en: Heavy Cannon Cobra Tracks
hu_HU: Cobra lánctalpas nehézágyúval

en: Heavy Cannon firing 120 mm rounds
hu_HU: 120 mm-es lövedékekkel tüzelő nehézágyú

en: Heavy Cannon Hardpoint
hu_HU: Nehézágyú-talapzat

en: Heavy Cannon Mantis Tracks
hu_HU: Mantis lánctalpas nehézágyúval

en: Heavy Cannon Python Hover
hu_HU: Python légpárnás nehézágyúval

en: Heavy Cannon Python Tracks
hu_HU: Python lánctalpas nehézágyúval

en: Heavy Cannon Scorpion Tracks
hu_HU: Scorpion lánctalpas nehézágyúval

en: Heavy Cannon Tiger Tracks
hu_HU: Tiger lánctalpas nehézágyúval

en: Heavy Cannon
hu_HU: Nehézágyú

en: Heavy Flamer - Inferno
hu_HU: Nehéz lángszóró – Inferno

en: Heavy Gunner
hu_HU: Nehéztüzér

en: Heavy Howitzer - Ground Shaker
hu_HU: Nehéz tarack – Ground Shaker

en: Heavy Laser Emplacement
hu_HU: Nehézlézer-állás

en: Heavy Laser Tiger Tracks
hu_HU: Tiger lánctalpas nehézlézerrel

en: Heavy Laser Wyvern Tracks
hu_HU: Wyvern lánctalpas nehézlézerrel

en: Heavy Laser
hu_HU: Nehézlézer

en: Heavy Machinegun Cobra Half-tracks
hu_HU: Cobra féllánctalpas nehézgéppuskával

en: Heavy Machinegun Cobra Hover
hu_HU: Cobra légpárnás nehézgéppuskával

en: Heavy Machinegun Cobra Tracks
hu_HU: Viper lánctalpas nehézgéppuskával

en: Heavy Machinegun Cobra Wheels
hu_HU: Cobra kerekes jármű nehézgéppuskával

en: Heavy Machinegun Hardpoint
hu_HU: Nehézgéppuska-talapzat

en: Heavy Machinegun Scorpion Half Tracks
hu_HU: Scorpion féllánctalpas nehézgéppuskával

en: Heavy Machinegun Scorpion Tracks
hu_HU: Scorpion lánctalpas nehézgéppuskával

en: Heavy Machinegun Viper Half-tracks
hu_HU: Cobra féllánctalpas nehézgéppuskával

en: Heavy Machinegun Viper Tracks
hu_HU: Viper lánctalpas nehézgéppuskával

en: Heavy Machinegun Viper Wheels
hu_HU: Viper kerekes jármű nehézgéppuskával

en: Heavy Machinegun
hu_HU: Nehézgéppuska

en: Heavy Mortar - Bombard
hu_HU: Nehéz aknavető – Mozsár

en: Heavy Plasma Launcher Emplacement
hu_HU: Nehéz plazmavetőállás

en: Heavy Plasma Launcher firing plasma
hu_HU: Plazmát tüzelő nehéz plazmavető

en: Heavy Plasma Launcher
hu_HU: Nehéz plazmavető

en: Heavy rail gun firing large kinetic energy darts
hu_HU: Nagy kinetikus energiájú nyíllövedékekkel tüzelő nehéz sínágyú

en: Heavy Repair Scorpion Hover
hu_HU: Scorpion nehéz légpárnás szervizkocsi

en: Heavy Repair Turret Cobra Hover
hu_HU: Cobra légpárnás nehéz javítótoronnyal

en: Heavy Rocket Array
hu_HU: Nehéz rakétarendszer

en: Heavy Rocket Bastion
hu_HU: Nehéz rakétás bástya

en: Heavy Rocket Battery
hu_HU: Nehéz rakétaüteg

en: Heavy surface-to-air missile
hu_HU: Nehéz föld-levegő rakéta

en: Heavyweaponslab
hu_HU: Nehézfegyverlabor

en: Helicopter
hu_HU: Helikopter

en: Hero and Special rank units are protected
hu_HU: A hős és különleges rangú egységek védettek

en: HESH Rocket Warhead Mk2
hu_HU: HESH rakéta-robbanófej Mk2

en: HESH Rocket Warhead Mk3
hu_HU: HESH rakéta-robbanófej Mk3

en: HESH Rocket Warhead
hu_HU: HESH rakéta-robbanófej

en: Hi-Energy Laser Emitter Mk2
hu_HU: Nagy energiájú lézerkibocsátó Mk2

en: Hi-Energy Laser Emitter Mk3
hu_HU: Nagy energiájú lézerkibocsátó Mk3

en: Hi-Energy Laser Emitter
hu_HU: Nagy energiájú lézerkibocsátó

en: Hide Behind Me
hu_HU: Rejtőzz mögöttem

en: High Density Base Structure Materials
hu_HU: Nagy sűrűségű bázisépület-alapanyagok

en: High Explosive Anti-Tank Cannon Shells
hu_HU: Nagy robbanóerejű páncéltörő ágyúlövedékek

en: High Explosive Anti-Tank warhead
hu_HU: Nagy robbanóerejű tankelhárító robbanófej

en: High Explosive Anti-Tank warheads
hu_HU: Nagy robbanóerejű tankelhárító robbanófejek

en: High Explosive Armor Piercing Flak
hu_HU: Nagy robbanóerejű páncéltörő légvédelmi lövedék

en: High Explosive Armor Piercing Shells
hu_HU: Nagy robbanóerejű páncéltörő repeszgránátok

en: High explosive artillery missile
hu_HU: Nagy robbanóerejű tüzérségi rakéta

en: High explosive heavy artillery missile
hu_HU: Nagy robbanóerejű nehéztüzérségi rakéta

en: High explosive shaped charge missile
hu_HU: Nagy robbanóerejű kumulatív töltetű rakéta

en: High Intensity Thermal Armor Mk2
hu_HU: Nagy intenzitású hőpajzs Mk2

en: High Intensity Thermal Armor Mk3
hu_HU: Nagy intenzitású hőpajzs Mk3

en: High Intensity Thermal Armor
hu_HU: Nagy intenzitású hőpajzs

en: High power costs and slow to produce
hu_HU: Magas energiaköltség és lassú gyártás

en: High Temperature Flamer Gel Mk2
hu_HU: Magas hőmérsékletű lángszórógél Mk2

en: High Temperature Flamer Gel Mk3
hu_HU: Magas hőmérsékletű lángszórógél Mk3

en: High Temperature Flamer Gel
hu_HU: Magas hőmérsékletű lángszórógél

en: High tensile concrete-plastic composite
hu_HU: Nagy szilárdságú vasbeton–műanyag kompozit

en: High-Pressure Gas Container
hu_HU: Nagynyomású gáztároló

en: High-pressure gas throws the flamer gel further
hu_HU: A nagynyomású gáz távolabbra lövi a lángszórógélt

en: HMG Bunker
hu_HU: Nehézgéppuskás bunker

en: Hover AI
hu_HU: Légpárnás MI

en: Hover II
hu_HU: Légpárnás II

en: Hover III
hu_HU: Légpárnás III

en: Hover Propulsion
hu_HU: Légpárnás hajtómű

en: Hover
hu_HU: Légpárnás

en: Howitzer accuracy +10%
hu_HU: +10% pontosság az tarackoknál

en: Howitzer Autoloader Mk2
hu_HU: Automatikus taracktöltés Mk2

en: Howitzer Autoloader Mk3
hu_HU: Automatikus taracktöltés Mk3

en: Howitzer Autoloader
hu_HU: Automatikus taracktöltés

en: Howitzer damage +25%
hu_HU: +25% sebzés a tarackoknál

en: Howitzer Damage Buff AI Mk2
hu_HU: Taracksebzés Mk2 (MI bónusza)

en: Howitzer Damage Buff AI Mk3
hu_HU: Taracksebzés Mk3 (MI bónusza)

en: Howitzer Damage Buff AI
hu_HU: Taracksebzés (MI bónusza)

en: Howitzer Fast Loader
hu_HU: Gyors taracktöltés

en: Howitzer reload time -10%
hu_HU: -10% újratöltési idő a tarackoknál

en: Howitzer
hu_HU: Tarack

en: Howitzers Accuracy
hu_HU: Tarack pontossága

en: Howitzers Damage
hu_HU: Tarack sebzése

en: Howitzers Reload
hu_HU: Tarack újratöltése

en: Hurricane AA Site
hu_HU: Hurricane légvédelmi platform

en: Hurricane AA Turret
hu_HU: Hurricane légvédelmi lövegtorony

en: Hut
hu_HU: Kunyhó

en: HVAPFSDS Cannon Rounds Mk2
hu_HU: HVAPFSDS ágyúlőszer Mk2

en: HVAPFSDS Cannon Rounds Mk3
hu_HU: HVAPFSDS ágyúlőszer Mk3

en: HVAPFSDS Cannon Rounds
hu_HU: HVAPFSDS ágyúlőszer

en: HVC Python Tracks
hu_HU: Python lánctalpas HVC

en: Hyper Fire Chaingun Upgrade
hu_HU: Hipersebességű forgócsöveges géppuska fejlesztés

en: Hyper Velocity Cannon Emplacement
hu_HU: Hipersebességűágyú-állás

en: Hyper Velocity Cannon Hardpoint
hu_HU: Hipersebességűágyú-talapzat

en: Hyper Velocity Cannon Python Hover
hu_HU: Python légpárnás hipersebességű ágyúval

en: Hyper Velocity Cannon Python Tracks
hu_HU: Python lánctalpas hipersebességű ágyúval

en: Hyper Velocity Cannon
hu_HU: Hipersebességű ágyú

en: Hyper-Velocity Armor-Piercing Fin-Stabilised Discarding Sabot
hu_HU: Hipersebességű páncéltörő szárnystabilizált páncéltörő lövedék

en: Immense damage infliction capability
hu_HU: Hatalmas károkozási képesség

en: Improved armor-piercing dart
hu_HU: Jobb páncéltörő nyíllövedék

en: Improved Bomb Warhead
hu_HU: Tökéletesített robbanófej

en: Improved Energizer reduces laser recharge time
hu_HU: A jobb újrahasznosítás csökkenti a lézerek újratöltési idejét

en: Improved Engineering Techniques
hu_HU: Továbbfejlesztett mérnöki módszerek

en: Improved Engineering
hu_HU: Továbbfejlesztett mérnöki tudományok

en: Improved fire detection systems
hu_HU: Továbbfejlesztett tűzérzékelő rendszerek

en: Improved Hardcrete Buff AI
hu_HU: Továbbfejlesztett vasbeton (MI bónusza)

en: Improved Hardcrete Mk2
hu_HU: Továbbfejlesztett vasbeton Mk2

en: Improved Hardcrete Mk3
hu_HU: Továbbfejlesztett vasbeton Mk3

en: Improved Hardcrete
hu_HU: Továbbfejlesztett vasbeton

en: Improved high explosive shells
hu_HU: Továbbfejlesztett nagy robbanóerejű gránátok

en: Improved Laser Focusing
hu_HU: Továbbfejlesztett lézerfókuszálás

en: Improved NEXUS resistance circuitry
hu_HU: Továbbfejlesztett NEXUS-ellenálló áramkör

en: Improved Power Generator Performance
hu_HU: Továbbfejlesztett erőmű-teljesítmény

en: Improved Rocket Wire Guidance
hu_HU: Továbbfejlesztett vezetékes rakétavezérlés

en: Improved sensor range
hu_HU: Továbbfejlesztett érzékelő-hatókör

en: Improved shaped charge warhead
hu_HU: Továbbfejlesztett kumulatív robbanófej

en: Improved target recognition systems
hu_HU: Továbbfejlesztett célfelismerő rendszer

en: Improved Thermal Emissions detection
hu_HU: Továbbfejlesztett hőkibocsátás-érzékelés

en: Improved Titanium-reinforced concrete
hu_HU: Korszerűsített titán erősítésű vasbeton

en: Improved trinitramine explosive formula
hu_HU: Továbbfejlesztett trinitramin robbanóanyag-képlet

en: Improvement in laser emission density
hu_HU: Fejlesztés a lézerkibocsátás sűrűségében

en: Improvement in laser optics reduces light dispersal
hu_HU: Lézeroptikai fejlesztés csökkenti a fényszóródást

en: Incendiary Howitzer Emplacement 2
hu_HU: Gyújtóbombás tarackállás 2

en: Incendiary howitzer emplacement
hu_HU: Gyújtóbombás tarackállás

en: Incendiary Howitzer Emplacement
hu_HU: Gyújtóbombás tarackállás

en: Incendiary Howitzer may be assigned to a sensor
hu_HU: A gyújtóbombás tarack érzékelőhöz rendelhető

en: Incendiary Howitzer
hu_HU: Gyújtóbombás tarack

en: Incendiary Mortar Pit 2
hu_HU: Gyújtóaknaárok 2

en: Incendiary Mortar Pit
hu_HU: Gyújtóaknaárok

en: Incendiary Mortar
hu_HU: Gyújtóakna

en: Increased gauss output speeds up reload time
hu_HU: Fokozott Gauss kilépő sebesség, felgyorsítja az újratöltési időt

en: Increases Armour and Body Points
hu_HU: Növeli a páncélzatot és a karosszériaértéket

en: Increases Cannon accuracy
hu_HU: Megnöveli az ágyúk pontosságát

en: Increases Cannon damage
hu_HU: Megnöveli az ágyúk sebzését

en: Increases Cannon ROF
hu_HU: Megnöveli az ágyúk tűzgyorsaságát

en: Increases construction speed
hu_HU: Megnöveli az építési sebességet

en: Increases Flamer range
hu_HU: Megnöveli a lángszórók sebzését

en: Increases Flamer ROF
hu_HU: Megnöveli a lángszórók tűzgyorsaságát

en: Increases Laser accuracy
hu_HU: Megnöveli a lézerek pontosságát

en: Increases Laser damage
hu_HU: Megnöveli a lézerek sebzését

en: Increases Laser ROF
hu_HU: Megnöveli a lézerek tűzgyorsaságát

en: Increases Mini-Rocket accuracy
hu_HU: Megnöveli a kisrakéták pontosságát

en: Increases Mini-Rockets ROF
hu_HU: Megnöveli a kisrakéták tűzgyorsaságát

en: Increases Missile accuracy
hu_HU: Megnöveli az irányított rakéták pontosságát

en: Increases Missile damage
hu_HU: Megnöveli a rakéták sebzését

en: Increases Missile ROF
hu_HU: Megnöveli a rakéták tűzgyorsaságát

en: Increases Mortar accuracy
hu_HU: Megnöveli az aknavetők pontosságát

en: Increases Mortar ROF
hu_HU: Megnöveli az aknavetők tűzgyorsaságát

en: Increases Rail Gun accuracy
hu_HU: Megnöveli a sínágyúk pontosságát

en: Increases Rail Gun damage
hu_HU: Megnöveli a sínágyúk sebzését

en: Increases Rail Gun ROF
hu_HU: Megnöveli a sínágyúk tűzgyorsaságát

en: Increases Rocket accuracy
hu_HU: Megnöveli a rakéták pontosságát

en: Increases Rocket ROF
hu_HU: Megnöveli a rakéták tűzgyorsaságát

en: Indirectweaponslab
hu_HU: Közvetett irányzású fegyverek laborja

en: Inferior armor and body points to Cobra
hu_HU: A Cobrához képest rosszabb páncélzat és karosszériaérték

en: Inferior armor and body points to Viper
hu_HU: A Viperhez képest rosszabb páncélzat és karosszériaérték

en: Inferno Bunker
hu_HU: Inferno lángszórós bunker

en: Inferno Cobra Half-Tracks
hu_HU: Cobra féllánctalpas Inferno lángszóróval

en: Inferno Cobra Hover
hu_HU: Cobra légpárnás Inferno lángszóróval

en: Inferno Emplacement
hu_HU: Inferno lángszóróállás

en: Inferno Hardpoint
hu_HU: Inferno talapzat

en: Inferno Python Hover
hu_HU: Python légpárnás Inferno lángszóróval

en: Inferno
hu_HU: Inferno lángszóró

en: Intruder parasite isolated
hu_HU: Behatolóprogram izolálva

en: Ionizing Turbine Engine
hu_HU: Ionturbina motor

en: Jammer Tower
hu_HU: Zavarótorony

en: Jammer Turret
hu_HU: Zavarótorony

en: Jeep
hu_HU: Terepjáró

en: Jump Cyborgs can now be researched
hu_HU: Az ugró kiborgok kutatása megkezdhető

en: Keeps map areas under constant surveillance
hu_HU: Állandó megfigyelés alatt tartja a területeket

en: Kinetic armor +30%, body points +30%
hu_HU: +30% kinetikus páncélzat, +30% karosszériaérték

en: Kinetic Armor +35%, and Body Points +35%
hu_HU: +35% kinetikus páncélzat, +35% karosszériaérték

en: Kinetic Armor +35%, Body Points +35%
hu_HU: +35% kinetikus páncélzat, +35% karosszériaérték

en: Laminated alloys bonded with energy-deflecting optic bundles
hu_HU: Ragasztással rétegelt ötvözetek, energiaeltérítő optikai kötegekkel

en: Lancer AT Rocket
hu_HU: Tankelhárító rakéta

en: Lancer Bunker
hu_HU: Tankelhárító bunker

en: Lancer Cobra Half-tracks
hu_HU: Cobra féllánctalpas tankelhárító

en: Lancer Cobra Tracks
hu_HU: Cobra lánctalpas tankelhárító

en: Lancer Cyborg
hu_HU: Tankelhárító kiborg

en: Lancer Hardpoint
hu_HU: Tankelhárító talapzat

en: Lancer Mantis Tracks
hu_HU: Mantis lánctalpas tankelhárító

en: Lancer Python Tracks
hu_HU: Python lánctalpas tankelhárító

en: Lancer Scorpion Tracks
hu_HU: Scorpion lánctalpas tankelhárító

en: Lancer Scorpion VTOL
hu_HU: Scorpion tankelhárító VTOL jármű

en: Lancer Viper Tracks
hu_HU: Viper lánctalpas tankelhárító

en: Lancer Viper Wheels
hu_HU: Viper kerekes jármű tankelhárítóval

en: Lancer
hu_HU: Tankelhárító

en: Large Super Heavy Body
hu_HU: Nagyméretű szupernehéz karosszéria

en: Laser - Flashlight
hu_HU: Lézer – könnyűlézer

en: Laser AA Gun Available
hu_HU: Légvédelmi lézerlöveg elérhető

en: Laser accuracy +10%
hu_HU: +10% pontosság a lézereknél

en: Laser Accuracy
hu_HU: Lézer pontossága

en: Laser damage +25%
hu_HU: +25% sebzés a lézereknél

en: Laser Damage
hu_HU: Lézer sebzése

en: Laser designator paints and guides rounds to the target
hu_HU: Lézeres célzórendszer jelöli ki és vezeti célra a lövedéket

en: Laser reload time -15%
hu_HU: -15% újratöltési idő a lézereknél

en: Laser Reload
hu_HU: Lézer újratöltése

en: Laser Satellite Command Post
hu_HU: Lézerműhold parancsnoki állása

en: Laser Upgrade
hu_HU: Lézerfejlesztés

en: Laseropticslab
hu_HU: Lézeroptikai laboratórium

en: Layered composite alloys and energy-absorbing fibres
hu_HU: Rétegelt kompozit ötvözetek és energiaelnyelő szálak

en: Less armor and body points than Python
hu_HU: A Pythonhoz képest rosszabb páncélzat és karosszériaérték

en: Light Body - Bug
hu_HU: Könnyű karosszéria – Bug

en: Light Body - Leopard
hu_HU: Könnyű karosszéria – Leopard

en: Light Body - Retaliation
hu_HU: Könnyű karosszéria – Retaliation

en: Light Body - Viper
hu_HU: Könnyű karosszéria – Viper

en: Light body vulnerable to heavy weapons
hu_HU: A könnyű karosszéria sérülékeny a nehézfegyverekkel szemben

en: Light Cannon Bunker
hu_HU: Könnyűágyús bunker

en: Light Cannon Cobra Tracks
hu_HU: Cobra lánctalpas könnyűágyúval

en: Light Cannon firing 40mm rounds
hu_HU: 40 mm-es lövedékekkel tüzelő könnyűágyú

en: Light Cannon Hardpoint
hu_HU: Könnyűlöveg-talapzat

en: Light Cannon Python Tracks
hu_HU: Python lánctalpas könnyűágyúval

en: Light Cannon Viper Half-tracks
hu_HU: Viper féllánctalpas könnyűágyúval

en: Light Cannon Viper Tracks
hu_HU: Viper lánctalpas könnyűágyúval

en: Light Cannon Viper Wheels
hu_HU: Viper kerekes jármű könnyűágyúval

en: Light Cannon
hu_HU: Könnyűágyú

en: Look-Out Tower
hu_HU: Kilátótorony

en: Low power cost and low production times
hu_HU: Alacsony energiaigény és gyártási idő

en: Low yield thermonuclear warhead
hu_HU: Kis teljesítményű termonukleáris robbanófej

en: Machinegun Bunker
hu_HU: Géppuskabunker

en: Machinegun damage +25%
hu_HU: +25% sebzés a géppuskáknál

en: Machinegun Guard Tower
hu_HU: Géppuskás őrtorony

en: Machinegun reload time -15%
hu_HU: -15% újratöltési idő a géppuskáknál

en: Machinegun Viper Half-Tracks
hu_HU: Viper féllánctalpas géppuskával

en: Machinegun Viper Tracks
hu_HU: Viper lánctalpas géppuskával

en: Machinegunner
hu_HU: Géppuskás

en: Makes excellent scout vehicle
hu_HU: Kiváló felderítő jármű

en: Mass Driver Fortress
hu_HU: Elektromágneses katapultos erődítmény

en: Mass Driver
hu_HU: Elektromágneses katapult

en: Maximum armor and body points
hu_HU: Maximális páncélzat és karosszériaérték

en: May be assigned to follow units
hu_HU: Egységek követésére rendelhető

en: May be targeted directly or assigned to a sensor turret or tower
hu_HU: Közvetlenül célozható, vagy észlelőtoronyhoz rendelhető

en: May be upgraded using factory modules
hu_HU: Gyármodulokkal fejleszthető

en: Mechanic Cyborg
hu_HU: Kiborg szerelő

en: Mechanic with repair ability
hu_HU: Szerelő javítási képességgel

en: Medium Body - Cobra
hu_HU: Közepes karosszéria – Cobra

en: Medium Body - Panther
hu_HU: Közepes karosszéria – Panther

en: Medium Body - Retribution
hu_HU: Közepes karosszéria – Retribution

en: Medium Body - Scorpion
hu_HU: Közepes karosszéria – Scorpion

en: Medium body increases armor and body points
hu_HU: Közepes karosszéria, növeli a páncélzatot és a karosszériaértéket

en: Medium Cannon Cobra Half Track
hu_HU: Cobra féllánctalpas közepes ágyúval

en: Medium Cannon Cobra Hover
hu_HU: Cobra légpárnás közepes ágyúval

en: Medium Cannon Cobra Tracks
hu_HU: Cobra lánctalpas közepes ágyúval

en: Medium Cannon firing 76mm rounds
hu_HU: 76 mm-es lövedékekkel tüzelő közepes ágyú

en: Medium Cannon Hardpoint
hu_HU: Közepeságyú-talapzat

en: Medium Cannon Python Hover
hu_HU: Python légpárnás közepes ágyúval

en: Medium Cannon Python Tracks
hu_HU: Python lánctalpas közepes ágyúval

en: Medium Cannon Scorpion Hover
hu_HU: Scorpion légpárnás közepes ágyúval

en: Medium Cannon Scorpion Tracks
hu_HU: Scorpion lánctalpas közepes ágyúval

en: Medium Cannon Viper Tracks
hu_HU: Viper lánctalpas közepes ágyúval

en: Medium Cannon
hu_HU: Közepes ágyú

en: Medium Super Heavy Body
hu_HU: Középméretű szupernehéz karosszéria

en: MG Damage
hu_HU: Géppuska sebzése

en: MG Reload
hu_HU: Géppuska újratöltése

en: Mini-rocket armored strongpoint
hu_HU: Kisrakétás páncélozott erőd

en: Mini-Rocket Array Cobra Half-tracks
hu_HU: Cobra féllánctalpas kisrakétasorral

en: Mini-Rocket Array Cobra Tracks
hu_HU: Cobra lánctalpas kisrakétasorral

en: Mini-Rocket Array Viper Half Track
hu_HU: Viper féllánctalpas kisrakétasorral

en: Mini-Rocket Array Viper Wheels
hu_HU: Viper kerekes jármű kisrakétasorral

en: Mini-Rocket Array
hu_HU: Kisrakétasor

en: Mini-Rocket Artillery Cobra Half-tracks
hu_HU: Cobra féllánctalpas tüzérségi kisrakétákkal

en: Mini-Rocket Artillery Viper Wheels
hu_HU: Viper kerekes jármű tüzérségi kisrakétákkal

en: Mini-Rocket Artillery
hu_HU: Tüzérségi kisrakéta

en: Mini-Rocket Battery
hu_HU: Kisrakétaüteg

en: Mini-Rocket Cobra Half-Tracks
hu_HU: Cobra féllánctalpas kisrakétákkal

en: Mini-Rocket Cobra Tracks
hu_HU: Cobra lánctalpas kisrakétákkal

en: Mini-Rocket Guard Tower
hu_HU: Kisrakétás őrtorony

en: Mini-Rocket Pod
hu_HU: Kisrakéta-indító

en: Mini-Rocket Tower
hu_HU: Kisrakétatorony

en: Mini-Rocket Viper Half Track
hu_HU: Viper féllánctalpas kisrakétákkal

en: Mini-Rocket Viper Wheels
hu_HU: Viper kerekes jármű kisrakétákkal

en: Missile accuracy +10%
hu_HU: +10% pontosság a rakétáknál

en: Missile Accuracy
hu_HU: Irányított rakéta pontossága

en: Missile actively seeks and homes on targets
hu_HU: Az irányított rakéták aktívan keresik és mérik be a célpontokat

en: Missile damage +25%
hu_HU: +25% sebzés a rakétáknál

en: Missile Damage
hu_HU: Irányított rakéta sebzése

en: Missile Fortress
hu_HU: Rakétás erődítmény

en: Missile reload time -15%
hu_HU: -15% újratöltési idő a rakétáknál

en: Missile Reload
hu_HU: Irányított rakéta újratöltése

en: Missile Upgrade
hu_HU: Irányított rakéták fejlesztése

en: Missiles detect and lock-on to targets while loading
hu_HU: A rakéták töltés közben érzékelik és rögzítik a célpontokat

en: Mobile Repair Turret
hu_HU: Önjáró javítótorony

en: More armor and body points than Python
hu_HU: A Pythonhoz képest több páncélzat és karosszériaérték

en: More armor and body points than Vengeance
hu_HU: A Vengence-hez képest több páncélzat és karosszériaérték

en: Mortar accuracy +10%
hu_HU: +10% pontosság az aknavetőknél

en: Mortar Accuracy
hu_HU: Aknavető pontossága

en: Mortar Autoloader Mk2
hu_HU: Automatikus aknavetőtöltés Mk2

en: Mortar Autoloader Mk3
hu_HU: Automatikus aknavetőtöltés Mk3

en: Mortar Autoloader
hu_HU: Automatikus aknavetőtöltés

en: Mortar Cobra Half-tracks
hu_HU: Cobra féllánctalpas aknavetővel

en: Mortar damage +25%
hu_HU: +25% sebzés az aknavetőknél

en: Mortar Damage
hu_HU: Aknavető sebzése

en: Mortar Fast Loader
hu_HU: Gyors aknavetőtöltés

en: Mortar Pit
hu_HU: Aknavetőárok

en: Mortar reload time -10%
hu_HU: -10% újratöltési idő az aknavetőknél

en: Mortar Reload
hu_HU: Aknavető újratöltése

en: Mortar Targeting Computer
hu_HU: Aknavető-célzószámítógép

en: Mortar
hu_HU: Aknavető

en: Mounted Machinegun
hu_HU: Felszerelt géppuska

en: Multi Turret Body - Dragon
hu_HU: Többtornyos karosszéria – Dragon

en: Multi-barrel, rapid-fire machinegun
hu_HU: Többcsöves, gyorstüzelő géppuska

en: Must be built to produce commanders
hu_HU: A parancsnoki járművek építéséhez szükséges

en: Nanolab
hu_HU: Nanolabor

en: Narrow area of effect
hu_HU: Szűk területi hatás

en: Needle Gun Retribution Tracks
hu_HU: Retribution lánctalpas tűvetővel

en: Needle Gun Tiger Tracks
hu_HU: Tiger lánctalpas tűvetővel

en: Needle Gun Tower
hu_HU: Tűvetős torony

en: Needle Gun Vengeance Tracks
hu_HU: Vengeance lánctalpas tűvetővel

en: Needle Gun
hu_HU: Tűvető

en: Needle Gunner Cyborg
hu_HU: Kiborg tűvetővel

en: Neural Synapse Research Brain Mk2
hu_HU: Kutatási agy az idegi szinapszishoz Mk2

en: Neural Synapse Research Brain Mk3
hu_HU: Kutatási agy az idegi szinapszishoz Mk3

en: Neural Synapse Research Brain
hu_HU: Kutatási agy az idegi szinapszishoz

en: New Advanced Weapon Available
hu_HU: Új fejlett fegyver érhető el

en: New Artillery Missile Turret Available
hu_HU: Új tüzérségi rakétás lövegtorony érhető el

en: New automated repair techniques
hu_HU: Új automatizált javítási technikák

en: New Base Structure Available
hu_HU: Új bázisépület érhető el

en: New battlefield computer system
hu_HU: Új harctéri számítógépes rendszer

en: New Construction Options Available
hu_HU: Új építési lehetőségek érhetőek el

en: New Cyborg Research Available
hu_HU: Új kiborgkutatás érhető el

en: New Electronic Technology Discovered
hu_HU: Új elektronikai technológia felfedezve

en: New Laser Weapon Available
hu_HU: Új lézerfegyver érhető el

en: New Missile Turret Available
hu_HU: Új rakétatorony érhető el

en: New Paradigm Heavy Body
hu_HU: Új Paradigma – nehéz karosszéria

en: New Paradigm Light Body
hu_HU: Új Paradigma – könnyű karosszéria

en: New Paradigm Medium body
hu_HU: Új Paradigma – közepes karosszéria

en: New power efficient propulsion
hu_HU: Új energiatakarékos meghajtás

en: New Power Generation Technology
hu_HU: Új energiatermelési technológia

en: New Propulsion Available for Design
hu_HU: Új hajtómű érhető el a tervezéshez

en: New Propulsion Available
hu_HU: Új meghajtás érhető el

en: New Rail Gun Available
hu_HU: Új sínágyú érhető el

en: New Repair Facility Repairs Damaged Units
hu_HU: Új javítólétesítmény javítja a sérült egységeket

en: New Repair Technology Discovered
hu_HU: Új javítási technológia felfedezve

en: New research options available
hu_HU: Új kutatási lehetőségek érhetőek el

en: New Rocket Available
hu_HU: Új rakéta érhető el

en: New SAM Turret Available
hu_HU: Új SAM lövegtorony érhető el

en: New System Available
hu_HU: Új rendszer érhető el

en: New Systems Sensor Available
hu_HU: Új rendszerérzékelő érhető el

en: New Systems Structure Available
hu_HU: Új rendszerépítmény érhető el

en: New Systems Tower Available
hu_HU: Új rendszertorony érhető el

en: New Systems Turret Available for Design
hu_HU: Új rendszertorony érhető el a tervezéshez

en: New Systems Turret Available For Design
hu_HU: Új rendszertorony érhető el a tervezéshez

en: New Thermal Emissions detection
hu_HU: Új hőkibocsátás-érzékelés

en: New VTOL Missile Launcher
hu_HU: Új VTOL rakétakilövő

en: NEXUS CWall
hu_HU: NEXUS sarokfal

en: NEXUS Heavy Body
hu_HU: NEXUS – nehéz karosszéria

en: NEXUS Immunization System
hu_HU: NEXUS immunizációs rendszer

en: NEXUS Intruder Program analyzed
hu_HU: NEXUS behatoló program elemezve

en: NEXUS Intruder Program
hu_HU: NEXUS behatolóprogram

en: NEXUS Light Body
hu_HU: NEXUS – könnyű karosszéria

en: Nexus Link Tower
hu_HU: NEXUS-kapcsolati torony

en: Nexus Link Turret
hu_HU: NEXUS-kapcsolati torony

en: NEXUS Medium Body
hu_HU: NEXUS – közepes karosszéria

en: Nexus Missile Silo
hu_HU: Nexus rakétasiló

en: NEXUS Resistance Circuits Mk2
hu_HU: NEXUS-ellenálló áramkörök Mk2

en: NEXUS Resistance Circuits Mk3
hu_HU: NEXUS-ellenálló áramkörök Mk3

en: NEXUS Resistance Circuits
hu_HU: NEXUS-ellenálló áramkörök

en: NEXUS Wall
hu_HU: NEXUS fal

en: Nexus
hu_HU: NEXUS

en: No Place To Hide
hu_HU: Nincs hová bújni

en: Non-Cheating. Hard. Fun. Crush!
hu_HU: Nem csal. Nehéz. Szórakoztató. Zúzz!

en: Objects become difficult to locate near it
hu_HU: A közelében lévő objektumok nehezen lokalizálhatók

en: Oil Derrick
hu_HU: Olajkút

en: Oil Drum
hu_HU: Olajhordó

en: Oil Resource
hu_HU: Olajforrás

en: On-board computer predicts target movement
hu_HU: Fedélzeti számítógép jelzi előre a cél mozgását

en: On-board diagnostic and repair systems
hu_HU: Fedélzeti diagnosztikai és javítórendszerek

en: On-board resistance circuit systems
hu_HU: Ellenálló áramkörös fedélzeti rendszerek

en: Or select the Repair Facility as a unit's target
hu_HU: Vagy válassza ki a javítóüzemet az egység célpontjaként

en: Orders assigned indirect fire units to fire at the enemy batteries
hu_HU: Parancs a kijelölt közvetett irányzású egységeknek, hogy lőjenek az ellenséges ütegekre

en: Original Campaign
hu_HU: Eredeti hadjárat

en: Original Skirmish
hu_HU: Eredeti gyors játék

en: Particle Gun Emplacement
hu_HU: Részecskeágyú-állás

en: Particle Gun
hu_HU: Részecskeágyú

en: Pepperpot Pit
hu_HU: Pepperpot aknavetőárok

en: Pepperpot
hu_HU: Pepperpot aknavető

en: Phosphor Bomb Bay Mantis VTOL
hu_HU: Mantis gyújtóbombaszekrényes VTOL jármű

en: Phosphor Bomb Bay
hu_HU: Gyújtóbombaszekrény

en: Pick-Up Truck
hu_HU: Platós teherautó

en: Plascrete Mk2
hu_HU: Plasztbeton Mk2

en: Plascrete Mk3
hu_HU: Plasztbeton Mk3

en: Plascrete
hu_HU: Plasztbeton

en: Plasma Cannon Emplacement
hu_HU: Plazmaágyúállás

en: Plasma Cannon firing plasma
hu_HU: Plazmával tüzelő plazmaágyú

en: Plasma Cannon Wyvern Tracks
hu_HU: Wyvern lánctalpas plazmaágyúval

en: Plasma Cannon
hu_HU: Plazmaágyú

en: Plasmite Bomb
hu_HU: Plazmitbomba

en: Plasmite Flame-thrower
hu_HU: Plazmitlángszóró

en: Plasmite Flamer Bunker
hu_HU: Plazmitlángszórós bunker

en: Plasmite Flamer
hu_HU: Plazmitlángszóró

en: Plasmite Retribution VTOL
hu_HU: Retribution plazmitlángszórós VTOL jármű

en: Plasteel Mk2
hu_HU: Plasztacél Mk2

en: Plasteel Mk3
hu_HU: Plasztacél Mk3

en: Plasteel
hu_HU: Plasztacél

en: Power cost and production time similar to Cobra
hu_HU: A Cobrához hasonló energiaigény és gyártási idő

en: Power cost and production time similar to Viper
hu_HU: A Viperhez hasonló energiaigény és gyártási idő

en: Power cost and production time the same as Python
hu_HU: Az energiaigény és a gyártási idő megegyezik a Pythonéval

en: Power Generator
hu_HU: Erőmű

en: Power Module Available
hu_HU: Energiamodul elérhető

en: Power Module
hu_HU: Energiamodul

en: Power output +25%
hu_HU: +25% energiatermelés

en: Power output +30%
hu_HU: +30% energiatermelés

en: Power Research Completed
hu_HU: Energetikai fejlesztés befejezve

en: Power
hu_HU: Energia

en: Powerful Electronic magnetic pulse weapon
hu_HU: Erőteljes elektromágneses impulzusos fegyver

en: Powerlab
hu_HU: Energialabor

en: Produces Cyborgs
hu_HU: Kiborgokat gyárt

en: Production
hu_HU: Termelés

en: Professional and Regular rank units are protected
hu_HU: A profi és hivatásos rangú egységek védettek

en: Project Heavy Body
hu_HU: A Projekt – nehéz karosszéria

en: Project Light Body
hu_HU: A Projekt – könnyű karosszéria

en: Project Medium Body
hu_HU: A Projekt – közepes karosszéria

en: Propylene Oxide gel treated to burn at higher temperatures
hu_HU: Propilén-oxid géllel kezelve a magasabb égési hőmérséklet eléréséhez

en: Prototypical AI focusing on rockets/missiles
hu_HU: Rakétákra fókuszáló prototípus MI

en: Pulse Laser Emplacement
hu_HU: Impulzuslézer-állás

en: Pulse Laser Hardpoint
hu_HU: Impulzuslézer-talapzat

en: Pulse Laser Leopard Hover
hu_HU: Leopard légpárnás impulzuslézerrel

en: Pulse Laser Mantis Tracks
hu_HU: Mantis lánctalpas impulzuslézerrel

en: Pulse Laser Panther Hover
hu_HU: Panther légpárnás impulzuslézerrel

en: Pulse Laser Python Tracks
hu_HU: Python lánctalpas impulzuslézerrel

en: Pulse Laser Tiger Hover
hu_HU: Tiger légpárnás impulzuslézerrel

en: Pulse Laser Tiger Tracks
hu_HU: Tiger lánctalpas impulzuslézerrel

en: Pulse Laser Tower
hu_HU: Impulzuslézer-torony

en: Pulse Laser Wyvern Tracks
hu_HU: Wyvern lánctalpas impulzuslézerrel

en: Pulse Laser
hu_HU: Impulzuslézer

en: Python Heavy Cannon Tracks
hu_HU: Python lánctalpas nehézágyúval

en: Quad 80mm Anti-Aircraft cannon
hu_HU: 80 mm-es négyes légvédelmi géppuska

en: Racked missile dispensers allow for fast reloading
hu_HU: A keretes rakétaadagolók lehetővé teszik a gyors újratöltést

en: Radar detector detects enemy sensors
hu_HU: A radar ellenséges érzőkelőket észlel

en: Radar Detector Tower
hu_HU: Radarérzékelő-torony

en: Radar Detector
hu_HU: Radarérzékelő

en: Rail Accuracy
hu_HU: Sínágyú pontossága

en: Rail Damage
hu_HU: Sínágyú sebzése

en: Rail Gun accuracy +10%
hu_HU: +10% a sínágyúk pontosságához

en: Rail Gun damage +25%
hu_HU: +25% a sínágyúk pontosságához

en: Rail Gun Emplacement
hu_HU: Sínágyúállás

en: Rail gun firing armor-piercing darts
hu_HU: Páncéltörő nyíllövedékekkel tüzelő sínágyú

en: Rail Gun Hardpoint
hu_HU: Sínágyútalapzat

en: Rail Gun Mantis Tracks
hu_HU: Mantis lánctalpas sínágyúval

en: Rail Gun reload time -15%
hu_HU: -15% újratöltési idő a sínágyúknál

en: Rail Gun ROF Mk2
hu_HU: Sínágyú tűzgyorsaság Mk2

en: Rail Gun ROF Mk3
hu_HU: Sínágyú tűzgyorsaság Mk3

en: Rail Gun ROF
hu_HU: Sínágyú tűzgyorsaság

en: Rail Gun Tiger Hover
hu_HU: Tiger légpárnás sínágyúval

en: Rail Gun Upgrade
hu_HU: Sínágyú fejlesztés

en: Rail Gun
hu_HU: Sínágyú

en: Rail Reload
hu_HU: Sínágyú újratöltése

en: Rail Target Prediction Computer
hu_HU: Sínágyú-célkereső számítógép

en: Railgun Emplacement
hu_HU: Sínágyúállás

en: Rapid Fire Chaingun Upgrade
hu_HU: Gyorstüzelő forgócsöves géppuska fejlesztés

en: Rapid Fire Chaingun
hu_HU: Gyorstüzelő forgócsöves géppuska

en: Rapid fire rail gun firing needle darts
hu_HU: Gyorstüzelő sínágyú tűlövedékekkel

en: Rapid Loader increases reload rate
hu_HU: Gyorstöltő növeli az újratöltési sebességet

en: Rearming speed +30%
hu_HU: +30% újratöltési sebesség

en: Reduce Scavenger Flamer Range
hu_HU: A Fosztogatók lángszóróinak hatótávolságának csökkentése

en: Reduced chance of NEXUS take-over
hu_HU: Csökkent annak az esélye, hogy NEXUS átvegye az irányítást

en: Refuels, rearms and repairs VTOLs
hu_HU: Üzemanyaggal és lőszerrel feltölti, valamint megjavítja a VTOL járműveket

en: Reinforced Base Structure Materials Buff AI Mk2
hu_HU: Megerősített bázisépület-alapanyagok Mk2 (MI bónusza)

en: Reinforced Base Structure Materials Buff AI
hu_HU: Megerősített bázisépület-alapanyagok (MI bónusza)

en: Reinforced Base Structure Materials Mk2
hu_HU: Megerősített bázisépület-alapanyagok Mk2

en: Reinforced Base Structure Materials Mk3
hu_HU: Megerősített bázisépület-alapanyagok Mk3

en: Reinforced Base Structure Materials
hu_HU: Megerősített bázisépület-alapanyagok

en: Repair Center Turret
hu_HU: Javítóközpont-torony

en: Repair Cobra Tracks
hu_HU: Cobra lánctalpas javító

en: Repair Facility
hu_HU: Javítóüzem

en: Repair Scorpion Tracks
hu_HU: Scorpion lánctalpas javító

en: Repair Speed +100%
hu_HU: +100% javítási sebesség

en: Repair Turret Cobra Tracks
hu_HU: Cobra lánctalpas javítótoronnyal

en: Repair Turret Mantis Tracks
hu_HU: Mantis lánctalpas javítótoronnyal

en: Repair Turret Viper Half-track
hu_HU: Viper féllánctalpas javítótoronnyal

en: Repair Turret Viper Half-tracks
hu_HU: Viper féllánctalpas javítótoronnyal

en: Repair Turret Viper Wheels
hu_HU: Viper kerekes jármű javítótoronnyal

en: Repair Turret
hu_HU: Javítótorony

en: Replaces all machineguns
hu_HU: Felváltja az összes géppuskát

en: Requires cyborg factory to produce
hu_HU: Kiborggyár szükséges az előállításához

en: Requires heavy VTOL factory to produce
hu_HU: Nehéz VTOL gyár szükséges az előállításához

en: Research Breakthrough Improves Construction Rates
hu_HU: Kutatási áttörés növeli az építési sebességet

en: Research Facility
hu_HU: Kutatólétesítmény

en: Research makes additional Cyborgs available
hu_HU: Kutatással további kiborgok érhetőek el

en: Research Module Available
hu_HU: Kutatómodul elérhető

en: Research module expands research facilities
hu_HU: A kutatási modul bővíti a kutatólétesítményeket

en: Research Module
hu_HU: Kutatási modul

en: Research speed +30%
hu_HU: +30% kutatási sebesség

en: Research speed +85%
hu_HU: +85% kutatási sebesség

en: Research
hu_HU: Kutatás

en: Ripple Rocket Battery
hu_HU: Ripple rakétaüteg

en: Ripple Rocket Rapid Loader
hu_HU: Gyors Ripple rakéta-töltő

en: Ripple Rockets
hu_HU: Ripple rakéták

en: Robotic advances make new chaingun upgrade available
hu_HU: A robotikai előrelépések a forgócsöves géppuska egy új fejlesztését teszik lehetővé

en: Robotic Factory Production Mk2
hu_HU: Robotizált gyári termelés Mk2

en: Robotic Factory Production Mk3
hu_HU: Robotizált gyári termelés Mk3

en: Robotic Factory Production
hu_HU: Robotizált gyári termelés

en: Robotic loading system feeds rounds into breech
hu_HU: Robotizált lőszeradagoló rendszer tölti be a lőszert

en: Robotic Manufacturing
hu_HU: Robotizált gyártás

en: Robotic Repair Facility Upgrade Mk2
hu_HU: Robotvezérlésű javítóüzem fejlesztés Mk2

en: Robotic Repair Facility Upgrade Mk3
hu_HU: Robotvezérlésű javítóüzem fejlesztés Mk3

en: Robotic Repair Facility Upgrade
hu_HU: Robotvezérlésű javítóüzem fejlesztés

en: Robotic Repair Facility
hu_HU: Robotvezérlésű javítóüzem

en: Robotic VTOL Rearming Mk2
hu_HU: Robotizált VTOL újratöltés Mk2

en: Robotic VTOL Rearming Mk3
hu_HU: Robotizált VTOL újratöltés Mk3

en: Robotic VTOL Rearming
hu_HU: Robotizált VTOL újratöltés

en: Rocket accuracy +10%
hu_HU: +10% pontosság a rakétáknál

en: Rocket Accuracy
hu_HU: Rakéta pontossága

en: Rocket artillery; can be assigned to a sensor
hu_HU: Rakétás tüzérség; hozzárendelhető egy érzékelőhöz

en: Rocket Autoloader Mk2
hu_HU: Automatikus rakétatöltő Mk2

en: Rocket Autoloader Mk3
hu_HU: Automatikus rakétatöltő Mk3

en: Rocket Autoloader
hu_HU: Automatikus rakétatöltő

en: Rocket Buggy
hu_HU: Rakétás homokfutó

en: Rocket damage +25%
hu_HU: +25% sebzés a rakétáknál

en: Rocket Damage
hu_HU: Rakéta sebzése

en: Rocket detects and locks on to engine emissions
hu_HU: A rakéták észlelik és becélozzák a hajtóműveket

en: Rocket Jeep
hu_HU: Rakétás terepjáró

en: Rocket Laser Designator
hu_HU: Rakéta lézeres célkijelölője

en: Rocket Rapid Loader Mk2
hu_HU: Gyors rakétatöltő Mk2

en: Rocket Rapid Loader Mk3
hu_HU: Gyors rakétatöltő Mk3

en: Rocket Rapid Loader
hu_HU: Gyors rakétatöltő

en: Rocket reload time -15%
hu_HU: -15% újratöltési idő a rakétáknál

en: Rocket Reload
hu_HU: Rakéta újratöltése

en: Rocket tracks the laser designator to the target
hu_HU: A rakéta követi a lézeres célkijelölőt a célpontig

en: Rotary Howitzer - Hellstorm
hu_HU: Forgó tarack – Hellstorm

en: Rotary MG Bunker
hu_HU: Forgócsöves géppuskabunker

en: Rotary Mortar - Pepperpot
hu_HU: Forgó aknavető – Pepperpot

en: Rotaryweaponslab
hu_HU: Forgócsöves fegyverek laboratóriuma

en: Ruined Factory
hu_HU: Gyár romjai

en: SAM site with Avenger missiles
hu_HU: SAM kilövőállás Avenger rakétákkal

en: SAM site with Vindicator missiles
hu_HU: SAM kilövőállás Vindicator irányított rakétákkal

en: Scavenger AT-Rocket Pit
hu_HU: Fosztogató tankelhárítórakéta-árok

en: Scavenger Bunker
hu_HU: Fosztogató bunker

en: Scavenger Chopper Factory
hu_HU: Fosztogató motorgyár

en: Scavenger CornerWall
hu_HU: Fosztogató sarokfal

en: Scavenger Factory
hu_HU: Fosztogató gyár

en: Scavenger Flame Tower
hu_HU: Fosztogató lángszórótorony

en: Scavenger Gun Tower
hu_HU: Fosztogató ágyútorony

en: Scavenger Horizontal Wall
hu_HU: Fosztogató vízszintes fal

en: Scavenger MG tower
hu_HU: Fosztogató géppuskatorony

en: Scavenger Mounted MG
hu_HU: Fosztogató felszerelt géppuska

en: Scavenger Power Generator
hu_HU: Fosztogató erőmű

en: Scavenger Repair Center
hu_HU: Fosztogató javítóközpont

en: Scavenger Rocket Pit
hu_HU: Fosztogató rakétaárok

en: Scavenger
hu_HU: Fosztogató

en: scavengernexuslinkturret
hu_HU: Fosztogató NEXUS összekötő torony

en: School Bus
hu_HU: Iskolabusz

en: Scourge Cyborg
hu_HU: Kiborg Scourge irányított rakétákkal

en: Scourge Mantis Hover
hu_HU: Mantis légpárnás Scourge irányított rakétákkal

en: Scourge Mantis Tracks
hu_HU: Mantis lánctalpas Scourge irányított rakétákkal

en: Scourge Missile Hardpoint
hu_HU: Scourge irányítottrakétakilövő-talapzat

en: Scourge Missile Tower
hu_HU: Scourge irányítottrakéta-torony

en: Scourge Missile Wyvern Tracks
hu_HU: Wyvern lánctalpas Scourge irányított rakétával

en: Scourge Missile
hu_HU: Scourge irányított rakéta

en: Scourge Python Tracks
hu_HU: Python lánctalpas Scourge irányított rakétákkal

en: Scourge Retaliation VTOL
hu_HU: Retaliation VTOL jármű Scourge irányított rakétával

en: Scrambler Turret
hu_HU: Zavarótorony

en: Sea map AI, based on NullBot
hu_HU: MI tengeri térképekhez, a NullBot alapján

en: Search & Destroy Missiles
hu_HU: Felkutató és megsemmisítő rakéták

en: Select new targets to continue the VTOL strikes
hu_HU: Jelöljön ki új célpontokat a VTOL csapások folytatásához

en: Self-guided rocket-powered shells
hu_HU: Önvezérelt rakétahajtású gránát

en: Self-Replicating Manufacturing
hu_HU: Önsokszorosító gyártás

en: Sensor Cobra Half-tracks
hu_HU: Cobra féllánctalpas érzékelővel

en: Sensor Range +10%
hu_HU: +10% észlelési távolság

en: Sensor Range +15%
hu_HU: +15% észlelési távolság

en: Sensor Range +25%
hu_HU: +25% észlelési távolság

en: Sensor Turret Cobra Half-tracks
hu_HU: Cobra féllánctalpas érzékelőtoronnyal

en: Sensor Turret Viper Wheels
hu_HU: Viper kerekes jármű észlelőtoronnyal

en: Sensor Turret
hu_HU: Érzékelőtorony

en: Sensor Upgrade Mk2
hu_HU: Érzékelőfejlesztés Mk2

en: Sensor Upgrade Mk3
hu_HU: Érzékelőfejlesztés Mk3

en: Sensor Upgrade
hu_HU: Érzékelőfejlesztés

en: Sensor
hu_HU: Érzékelő

en: Sensors Improved
hu_HU: Érzékelők fejlesztve

en: Seraph Missile Array
hu_HU: Seraph irányítottrakéta-sor

en: Seraph Missile Battery
hu_HU: Seraph rakétaüteg

en: Shells detect and home to thermal heat signatures
hu_HU: A lövedékek észlelik és célként rögzítik az egyedi hőképeket

en: Slow moving Body
hu_HU: Lassú mozgású karosszéria

en: Slower than Python
hu_HU: Lassabb mint a Python

en: Smashedcornerwall
hu_HU: Szétzúzott sarokfal

en: Smashedwall
hu_HU: Szétzúzott fal

en: Sniper Cyborg
hu_HU: Mesterlövész kiborg

en: Speed: Fast
hu_HU: Sebesség: gyors

en: Speed: Medium
hu_HU: Sebesség: közepes

en: Speed: Slow
hu_HU: Sebesség: lassú

en: Speed: VTOL
hu_HU: Sebesség: VTOL

en: Stabilized Mini-Rockets Mk2
hu_HU: Stabilizált kisrakéták Mk2

en: Stabilized Mini-Rockets
hu_HU: Stabilizált kisrakéták

en: Stabilized Rockets
hu_HU: Stabilizált rakéták

en: Steals technology from enemies
hu_HU: Technológiát lop az ellenségektől

en: Steals technology from structures and takes control of weapons
hu_HU: Ellopja a technológiát az építményekből, és átveszi a fegyverek feletti irányítást

en: Steel Heavy Machinegun Guard Tower
hu_HU: Acél nehézgéppuskás őrtorony

en: Steel tower with flamer
hu_HU: Acéltorony lángszóróval

en: Steel tower with heavy machinegun
hu_HU: Acéltorony nehézgéppuskával

en: Steel tower with machinegun
hu_HU: Acéltorony géppuskával

en: Steel tower with twin machinegun
hu_HU: Acéltorony iker-nehézgéppuskával

en: Stops NEXUS take-over
hu_HU: Megállítja, hogy a NEXUS átvegye az irányítást

en: Stormbringer AA Laser
hu_HU: Stormbringer légvédelmi lézer

en: Stormbringer Emplacement
hu_HU: Stormbringer állás

en: Strike mission continues until enemy destroyed or they retreat
hu_HU: A csapásmérési küldetés az ellenség visszavonulásáig vagy megsemmisüléséig folytatódik

en: Stronger Commander Turret Available for Design
hu_HU: Erősebb parancsnoki torony érhető el a tervezéshez

en: Structure Research Completed
hu_HU: Építményfejlesztés befejezve

en: Sunburst AA Rocket Array
hu_HU: Sunburst légvédelmi rakétasor

en: Sunburst AA Site
hu_HU: Sunburst légvédelmi platform

en: Sunburst AA
hu_HU: Sunburst légvédelem

en: Super Heavy-Gunner Cyborg
hu_HU: Szuper-nehézfegyveres kiborg

en: Super HVC Cyborg
hu_HU: Szuper HVC kiborg

en: Super Rail-Gunner Cyborg
hu_HU: Szuper sinágyús kiborg

en: Super Transport Available
hu_HU: Szuperszállító elérhető

en: Super Transport Body
hu_HU: Szuperszállító karosszéria

en: Super Transport
hu_HU: Szuperszállító

en: Supercrete Mk2
hu_HU: Szuperbeton Mk2

en: Supercrete Mk3
hu_HU: Szuperbeton Mk3

en: Supercrete
hu_HU: Szuperbeton

en: Superdense composite alloys and energy-absorbing fibres
hu_HU: Szupersűrű kompozit ötvözetek és energiaelnyelő szálak

en: Superdense Composite Alloys Mk2
hu_HU: Szupersűrű kompozit ötvözetek Mk2

en: Superdense Composite Alloys Mk3
hu_HU: Szupersűrű kompozit ötvözetek Mk3

en: Superdense Composite Alloys
hu_HU: Szupersűrű kompozit ötvözetek

en: Superhot Flamer Gel Mk2
hu_HU: Szuperforró lángszórógél Mk2

en: Superhot Flamer Gel Mk3
hu_HU: Szuperforró lángszórógél Mk3

en: Superhot Flamer Gel
hu_HU: Szuperforró lángszórógél

en: Superhot Plasmite Gel Mk2
hu_HU: Szuperforró plazmitgél Mk2

en: Superhot Plasmite Gel Mk3
hu_HU: Szuperforró plazmitgél Mk3

en: Superhot Plasmite Gel
hu_HU: Szuperforró plazmitgél

en: Surface-to-air missile
hu_HU: Föld-levegő rakéta (SAM)

en: Synaptic Link allows humans to interface directly with computers
hu_HU: A szinaptikus kapcsolat lehetővé teszi, hogy az emberek közvetlenül kapcsolódjanak a számítógépekhez

en: Synaptic Link Data Analysis Mk2
hu_HU: Szinaptikus kapcsolatú adatelemzés Mk2

en: Synaptic Link Data Analysis Mk3
hu_HU: Szinaptikus kapcsolatú adatelemzés Mk3

en: Synaptic link data analysis
hu_HU: Szinaptikus kapcsolatú adatelemzés

en: Synaptic Link Data Analysis
hu_HU: Szinaptikus kapcsolatú adatelemzés

en: Synaptic Link Scrambler technology
hu_HU: Szinaptikuskapcsolat-zavarási technológia

en: Synaptic Link technology breakthrough
hu_HU: Technológiai áttörés a szinaptikus kapcsolatban

en: Synaptic Link
hu_HU: Szinaptikus kapcsolat

en: Systems Research Completed
hu_HU: Rendszerfejlesztés befejezve

en: Tank Alloys
hu_HU: Tankötvözetek

en: Tank Killer Cyborg
hu_HU: Kiborg Tank Killer rakéta

en: Tank Killer Emplacement
hu_HU: Tank Killer rakétaállás

en: Tank Killer Hardpoint
hu_HU: Tank Killer rakétatalapzat

en: Tank Killer Mantis Hover
hu_HU: Mantis légpárnás Tank Killer rakétákkal

en: Tank Killer Mantis Tracks
hu_HU: Mantis lánctalpas Tank Killer rakétákkal

en: Tank Killer Python Tracks
hu_HU: Python lánctalpas Tank Killer rakétákkal

en: Tank Killer Rocket
hu_HU: Tank Killer rakéta

en: Tank Killer Vengeance Tracks
hu_HU: Vengeance lánctalpas Tank Killer rakétákkal

en: Tank Killer
hu_HU: Tank Killer rakéta

en: Tank Thermal
hu_HU: Tankhőpajzs

en: Tank Traps
hu_HU: Tankcsapdák

en: Target Acquisition Artillery Shells Mk2
hu_HU: Célfelismerő tüzérségi gránátok Mk2

en: Target Acquisition Artillery Shells
hu_HU: Célfelismerő tüzérségi gránátok

en: Target Acquisition Mortar Shells
hu_HU: Célfelismerő aknagránátok

en: Target Prediction Artillery Shells
hu_HU: Célkereső tüzérségi gránátok

en: Target Prediction Computer
hu_HU: Célkereső számítógép

en: Target Prediction Missiles
hu_HU: Célkereső rakéták

en: Targeting systems compensate for distance and weather conditions
hu_HU: A célzórendszerek kompenzálják a távolsági és időjárási viszonyokat

en: The VTOL returns to the selected pad for rearming
hu_HU: A VTOL jármű újratöltésre visszatér a kijelölt platformhoz

en: Thermal Armor +35%
hu_HU: +35% hőpajzs

en: Thermal Armor +40%
hu_HU: +40% hőpajzs

en: Thermal armor +40%
hu_HU: +40% hőpajzs

en: Thermal Armor +45%
hu_HU: +45% hőpajzs

en: Thermal Armor Buff AI Mk2
hu_HU: Hőpajzs Mk2 (MI bónusza)

en: Thermal Armor Buff AI
hu_HU: Hőpajzs (MI bónusza)

en: Thermal Armor Mk2
hu_HU: Hőpajzs Mk2

en: Thermal Armor Mk3
hu_HU: Hőpajzs Mk3

en: Thermal Armor
hu_HU: Hőpajzs

en: Thermal Imaging Mortar Shells
hu_HU: Hőképkövető aknagránátok

en: Thermal Imaging Rockets
hu_HU: Hőképkövető-rakéták

en: Thermite Bomb Bay
hu_HU: Termitbomba-szekrény

en: Thermite Cyborg
hu_HU: Termit kiborg

en: Thermite Flamer Cyborg
hu_HU: Termitlángszórós kiborg

en: Thermopole Energizer Mk2
hu_HU: Hőújrahasznosító Mk2

en: Thermopole Energizer Mk3
hu_HU: Hőújrahasznosító Mk3

en: Thermopole Energizer
hu_HU: Hőújrahasznosító

en: Titanium-reinforced concrete gate
hu_HU: Titán erősítésű vasbeton

en: Titanium-reinforced concrete
hu_HU: Titán erősítésű vasbeton

en: Tower wars AI, based on NullBot
hu_HU: Toronyharc MI, a NullBot alapján

en: Tower Wars Buff
hu_HU: Toronyháború bónusza

en: Tracked Propulsion
hu_HU: Lánctalpas hajtómű

en: Tracks and directs in-flight rocket to target
hu_HU: Repülés közben célra tartja és irányítja a rakétát

en: Tracks II
hu_HU: Lánctalp II

en: Tracks III
hu_HU: Lánctalp III

en: Tracks
hu_HU: Lánctalp

en: Transport Body
hu_HU: Szállító karosszéria

en: Transport
hu_HU: Szállító

en: Truck Cobra Hover
hu_HU: Cobra légpárnás teherautó

en: Truck Mantis Hover
hu_HU: Mantis légpárnás teherautó

en: Truck Scorpion Hover
hu_HU: Scorpion légpárnás teherautó

en: Truck
hu_HU: Teherautó

en: Tungsten-Tipped MG Bullets Mk2
hu_HU: Wolframhegyes gépfegyverlőszer Mk2

en: Tungsten-Tipped MG Bullets Mk3
hu_HU: Wolframhegyes gépfegyverlőszer Mk3

en: Tungsten-Tipped MG Bullets
hu_HU: Wolframhegyes gépfegyverlőszer

en: Turbo-Charged Engine Mk2
hu_HU: Turbófeltöltős motor Mk2

en: Turbo-Charged Engine Mk3
hu_HU: Turbófeltöltős motor Mk3

en: Turtle AI
hu_HU: Teknős MI

en: Twin 7.62mm machineguns
hu_HU: 7,62 mm-es ikergéppuska

en: Twin 80mm Anti-Aircraft cannon
hu_HU: 80 mm-es négyes légvédelmi ágyú

en: Twin Assault Cannon Bunker
hu_HU: Ikerostromágyú-bunker

en: Twin Assault Cannon
hu_HU: Ikerostromágyú

en: Twin Assault Gun Hardpoint
hu_HU: Ikerrohamlöveg-talapzat

en: Twin Assault Gun
hu_HU: Ikerrohamlöveg

en: Twin Machinegun Bunker
hu_HU: Ikergéppuskás bunker

en: Twin Machinegun Guard Tower
hu_HU: Ikergéppuskás őrtorony

en: Twin Machinegun Tower
hu_HU: Ikergéppuskás torony

en: Twin Machinegun Viper Half-tracks
hu_HU: Viper féllánctalpas ikergéppuskával

en: Twin Machinegun Viper Tracks
hu_HU: Viper lánctalpas ikergéppuskával

en: Twin Machinegun Viper Wheels
hu_HU: Viper kerekes jármű ikergéppuskával

en: Twin Machinegun
hu_HU: Iker géppuska

en: Twin Medium Anti-Aircraft Laser
hu_HU: Közepes iker légvédelmi lézer

en: Twin Multi-barrel, rapid-fire machinegun
hu_HU: Iker többcsövű, gyorstüzelő gépfegyver

en: Two-faced
hu_HU: Kétarcú

en: Undo Reduce Scavenger Flamer Range
hu_HU: A Fosztogatók lángszóróinak hatótávolság-csökkentésének visszavonása

en: Unit Research Completed
hu_HU: Egységfejlesztés befejezve

en: Upgraded battlefield computer system
hu_HU: Feljavított harctéri számítógépes rendszer

en: Uplink Sensor
hu_HU: Műholdérzékelő

en: Use a truck to add modules to a factory
hu_HU: A modul gyárhoz adásához használjon egy teherautót

en: Use a truck to add the module to a power generator
hu_HU: A modul erőműhöz adásához használjon egy teherautót

en: Use a truck to add the module to a research facility
hu_HU: A modul kutatóközponthoz adásához használjon egy teherautót

en: Use the Command Console to send units back for repair
hu_HU: Az egységek javítóüzembe küldéséhez használja a parancskonzolt

en: Uses advanced cannon technology
hu_HU: Fejlett ágyútechnológiát használ

en: Uses advanced mass driver railgun technology
hu_HU: Fejlett elektromágneses katapultos sínágyú technológiát használ

en: Uses advanced missile gun technology
hu_HU: Fejlett irányítottrakéta-ágyú technológiát használ

en: Uses advanced rocket gun technology
hu_HU: Fejlett rakétaágyú technológiát használ

en: Vapor Turbine boosts power output
hu_HU: A gőzturbina megnöveli a teljesítményt

en: Vapor Turbine Generator Mk2
hu_HU: Gőzturbina-generátor Mk2

en: Vapor Turbine Generator Mk3
hu_HU: Gőzturbina-generátor Mk3

en: Vapor Turbine Generator
hu_HU: Gőzturbina-generátor

en: Vehicle speed +5%
hu_HU: +5% járműsebesség

en: Vehicle Superdense Thermal Armor Mk2
hu_HU: Szupersűrű járműhőpáncél Mk2

en: Vehicle Superdense Thermal Armor Mk3
hu_HU: Szupersűrű járműhőpáncél Mk3

en: Vehicle Superdense Thermal Armor
hu_HU: Szupersűrű járműhőpáncél

en: Vengeance Tracks Gauss Cannon
hu_HU: Vengeance lánctalpas Gauss-ágyúval

en: Vengeance Tracks Gauss Scourge
hu_HU: Vengeance lánctalpas Gauss Scourge irányított rakétával

en: Vengeance Tracks Rail Gun
hu_HU: Vengeance lánctalpas sínágyúval

en: Vertical Take Off and Landing Propulsion
hu_HU: Függőleges fel- és leszállásra képes hajtómű

en: Very expensive to produce
hu_HU: Nagyon költséges az előállítása

en: Very high power costs and very slow to produce
hu_HU: Nagyon magas energiaigény és nagyon lassú gyártási idő

en: Very slow moving Body
hu_HU: Nagyon lassú mozgású karosszéria

en: Very slow recharge time
hu_HU: Nagyon lassú újratöltési idő

en: Vindicator Hardpoint
hu_HU: Vindicator talapzat

en: Vindicator SAM Site
hu_HU: Vindicator SAM kilövőállás

en: VTOL Assault Cannon
hu_HU: VTOL ostromágyú

en: VTOL Assault Gun
hu_HU: VTOL rohamlöveg

en: VTOL BaBa Rearming Pad
hu_HU: VTOL BaBa újratöltő platform

en: VTOL Bunker Buster Bug VTOL
hu_HU: Bug bunkertörő VTOL jármű

en: VTOL Bunker Buster Scorpion VTOL
hu_HU: Scorpion bunkertörő VTOL jármű

en: VTOL Bunker Buster
hu_HU: Bunkertörő VTOL jármű

en: VTOL Cannon
hu_HU: VTOL ágyú

en: VTOL CB Radar Tower
hu_HU: VTOL válaszüteg-radartorony

en: VTOL CB Radar Turret
hu_HU: VTOL válaszüteg-radartorony

en: VTOL CB Tower detects enemy indirect fire batteries
hu_HU: A VTOL válaszütegtorony észleli az ellenséges közvetett irányzású ütegeket

en: VTOL CB Tower
hu_HU: VTOL válaszütegtorony

en: VTOL CB Turret
hu_HU: VTOL válaszütegtorony

en: VTOL Cluster Bomb Bay Bug VTOL
hu_HU: Bug kazettásbomba-rekeszes VTOL jármű

en: VTOL Cluster Bomb Bay Scorpion VTOL
hu_HU: Scorpion kazettásbomba-rekeszes VTOL jármű

en: VTOL Cluster Bomb Bay
hu_HU: VTOL kazettásbomba-rekesz

en: VTOL Cluster Bombs Bay
hu_HU: VTOL kazettásbomba-rekeszek

en: VTOL EMP Missile Launcher
hu_HU: VTOL EMP-rakétavető

en: VTOL factory enables VTOL production
hu_HU: A VTOL gyár lehetővé teszi a VTOL járművek gyártását

en: VTOL Factory
hu_HU: VTOL gyár

en: VTOL Flashlight
hu_HU: VTOL jármű könnyűlézerrel

en: VTOL Heap Bomb Bay
hu_HU: VTOL jármű HEAP bombaszekrénnyel

en: VTOL Heavy Cannon
hu_HU: VTOL jármű nehézágyúval

en: VTOL Heavy Laser
hu_HU: VTOL nehézlézer

en: VTOL Heavy Machinegun
hu_HU: VTOL jármű nehézgéppuskával

en: VTOL Hyper Velocity Cannon Bug VTOL
hu_HU: Bug hipersebességű ágyús VTOL jármű

en: VTOL Hyper Velocity Cannon Mantis VTOL
hu_HU: Mantis hipersebességű ágyús VTOL jármű

en: VTOL Hyper Velocity Cannon Scorpion VTOL
hu_HU: Scorpion hipersebességű ágyús VTOL jármű

en: VTOL Hyper Velocity Cannon
hu_HU: Hipersebességű ágyús VTOL jármű

en: VTOL Lancer Bug VTOL
hu_HU: Bug tankelhárító VTOL jármű

en: VTOL Lancer Mantis VTOL
hu_HU: Mantis tankelhárító VTOL jármű

en: VTOL Lancer Scorpion VTOL
hu_HU: Scorpion tankelhárító VTOL jármű

en: VTOL Lancer
hu_HU: Tankelhárító VTOL

en: VTOL Machinegun Scav
hu_HU: Fosztogató géppuskás VTOL jármű

en: VTOL Machinegun
hu_HU: VTOL géppuska

en: VTOL Mini-Rocket AA
hu_HU: VTOL jármű légvédelmi kisrakétákkal

en: VTOL Mini-Rocket Scav
hu_HU: Fosztogató VTOL jármű kisrakétákkal

en: VTOL Mini-Rocket
hu_HU: VTOL jármű kisrakétákkal

en: VTOL Needle Gun
hu_HU: VTOL tűvetővel

en: VTOL Particle Gun
hu_HU: VTOL részecskeágyúval

en: VTOL Phosphor Bomb Bay
hu_HU: VTOL foszforbombaszekrény

en: VTOL Plasmite Bomb Bay
hu_HU: VTOL plazmabombaszekrény

en: VTOL Propulsion
hu_HU: VTOL hajtómű

en: VTOL Pulse Laser
hu_HU: VTOL impulzuslézer

en: VTOL Radar Tower
hu_HU: VTOL radartorony

en: VTOL Rail Gun
hu_HU: VTOL sínágyú

en: VTOL Rearming Pad
hu_HU: VTOL újratöltő platform

en: VTOL rearming pads required to keep VTOLs flying
hu_HU: VTOL újratöltő platformok szükségesek a VTOL-ok repüléséhez

en: VTOL Rearming
hu_HU: VTOL újratöltés

en: VTOL Scourge Missile
hu_HU: VTOL Scourge irányított rakéta

en: VTOL Strike Tower detects approaching enemies
hu_HU: A VTOL csapásmérő torony észleli a közeledő ellenséget

en: VTOL Strike Tower
hu_HU: VTOL csapásmérő torony

en: VTOL Strike turret used to spot targets
hu_HU: VTOL jármű csapásmérő toronnyal az ellenség beméréséhez

en: VTOL Strike Turret
hu_HU: VTOL jármű csapásmérő toronnyal

en: VTOL Sunburst AA
hu_HU: VTOL Sunburst légvédelem

en: VTOL Tank Killer
hu_HU: VTOL Tank Killer rakéta

en: VTOL Thermite Bomb Bay
hu_HU: VTOL termitbomba-szekrény

en: VTOL Twin Machinegun
hu_HU: VTOL iker géppuska

en: Wall
hu_HU: Fal

en: Wallcorner
hu_HU: Falsarok

en: Warehouse
hu_HU: Raktár

en: Weapon Research Completed
hu_HU: Fegyverfejlesztés befejezve

en: Wheeled Propulsion
hu_HU: Kerekes hajtás

en: Wheels II
hu_HU: Kerekek II

en: Wheels III
hu_HU: Kerekek III

en: Wheels
hu_HU: Kerekek

en: Whirlwind AA Site
hu_HU: Whirlwind légvédelmi platform

en: Whirlwind AA Turret
hu_HU: Whirlwind légvédelmi lövegtorony

en: Whirlwind Hardpoint
hu_HU: Whirlwind talapzat

en: Wide Spectrum Sensor Tower
hu_HU: Széles spektrumú érzékelőtorony

en: Wide Spectrum Sensor
hu_HU: Széles spektrumú érzékelő

en: Wreck
hu_HU: Roncs

en: Wrecked Bridge
hu_HU: Híd roncsa

en: Wrecked Tanker
hu_HU: Tartálykocsi roncsa

en: Wrecked Van
hu_HU: Furgon roncsa

en: Wrecked Vehicle
hu_HU: Jármű roncsa

[ctx: rank]
en: Elite
hu_HU: Elit

[ctx: rank]
en: Green
hu_HU: Zöldfülű

[ctx: rank]
en: Hero
hu_HU: Hős

[ctx: rank]
en: Professional
hu_HU: Profi

[ctx: rank]
en: Regular
hu_HU: Hivatásos

[ctx: rank]
en: Rookie
hu_HU: Újonc

[ctx: rank]
en: Special
hu_HU: Különleges

[ctx: rank]
en: Trained
hu_HU: Edzett

[ctx: rank]
en: Veteran
hu_HU: Veterán

en: Copyright © 1999-2004 Eidos Interactive.
    Copyright © 2005-2020 The Warzone 2100 Project
hu_HU: Copyright © 1999-2004 Eidos Interaktív.
    Copyright © 2005-2020 A Warzone 2100 Projekt

en: Warzone 2100 Map / Mod File
hu_HU: Warzone 2100 térkép/modfájl

en: Warzone 2100 Campaign Mod File
hu_HU: Warzone 2100 küldetést tartalmazó modfájl

en: Warzone 2100 Multiplayer Mod File
hu_HU: Warzone 2100 többjátékos modfájl

en: Warzone 2100 Global Mod File
hu_HU: Warzone 2100 globális modfájl

en: Warzone 2100 Music Mod File
hu_HU: Warzone 2100 zenei modfájl

en: Postnuclear realtime strategy
hu_HU: Nukleáris háború utáni valósidejű stratégiai játék

en: Strategy Game
hu_HU: Stratégiai játék

en: Global
hu_HU: Globális

en: Allies
hu_HU: Szövetségesek

en: private to
hu_HU: privátban:

en:  and
hu_HU:  és

en: Spectators
hu_HU: Nézők

en: You have sent too many messages in the last few seconds. Please wait and try again.
hu_HU: Túl sok üzenetet küldött az elmúlt néhány másodpercben. Várjon, és próbálja újra.

en: %s wants to enable debug mode. Enabled: %s, Disabled: %s.
hu_HU: %s ki akarja kapcsolni a hibamentesítést. Bekapcsolás: %s, Kikapcsolás: %s.

en: %s wants to disable debug mode. Enabled: %s, Disabled: %s.
hu_HU: %s ki akarja kapcsolni a hibakeresési módot. Bekapcsolva: %s, Kikapcsolva:%s.

en: Debug mode now enabled!
hu_HU: A hibakeresési mód bekapcsolva!

en: Debug mode now disabled!
hu_HU: A hibakeresési mód kikapcsolva!

en: Usage: %s [OPTION...]
hu_HU: Használat: %s [KAPCSOLÓ…]

en: Set configuration directory
hu_HU: Konfigurációs könyvtár beállítása

en: configuration directory
hu_HU: konfigurációs könyvtár

en: Add data directory
hu_HU: Adatkönyvtár hozzáadása

en: data directory
hu_HU: adatkönyvtár

en: Show debug for given level
hu_HU: Hibakeresés megjelenítése az adott szinten

en: debug level
hu_HU: hibakeresési szint

en: Log debug output to file
hu_HU: Hibakeresés fájlba naplózása

en: file
hu_HU: fájl

en: Flush all debug output written to stderr
hu_HU: A szabványos kimenetre írt összes hibakeresési kimenet kiírása

en: Play in fullscreen mode
hu_HU: Lejátszás teljes képernyős módban

en: Load a specific game mode
hu_HU: Egy adott játékmód betöltése

en: level name
hu_HU: szint neve

en: Show options and exit
hu_HU: Kapcsolók megjelenítése és kilépés

en: Enable a global mod
hu_HU: Globális mod engedélyezése

en: Enable a campaign only mod
hu_HU: Csak a küldetéssorozatot érintő mod engedélyezése

en: Enable a multiplay only mod
hu_HU: Többjátékos mod engedélyezése

en: Disable asserts
hu_HU: Kiértékelések letiltása

en: Causes a crash to test the crash handler
hu_HU: Összeomlást okoz az összeomlás-kezelő teszteléséhez

en: Load a saved skirmish game
hu_HU: Mentett csatajáték betöltése

en: savegame
hu_HU: játékmentés

en: Load a saved campaign game
hu_HU: Egy mentett küldetési játék betöltése

en: Load a replay
hu_HU: Visszajátszás betöltése

en: replay file
hu_HU: visszajátszási fájl

en: Play in windowed mode
hu_HU: Játék ablakos módban

en: Show version information and exit
hu_HU: Verzióinformációk megjelenítése és kilépése

en: Set the resolution to use
hu_HU: Használandó felbontás beállítása

en: WIDTHxHEIGHT
hu_HU: SZÉLESSÉGxMAGASSÁG

en: Enable shadows
hu_HU: Árnyékok engedélyezése

en: Disable shadows
hu_HU: Árnyékok kikapcsolása

en: Enable sound
hu_HU: Hang bekapcsolása

en: Disable sound
hu_HU: Hang kikapcsolása

en: Connect directly to IP/hostname
hu_HU: Kapcsolódás közvetlenül IP-címhez/gazdagéphez

en: host
hu_HU: kiszolgáló

en: Connect directly to IP/hostname as a spectator
hu_HU: Csatlakozás közvetlenül IP/gépnév alapján nézőként

en: Go directly to host screen
hu_HU: Ugrás közvetlenül a házigazdai képernyőre

en: Enable texture compression
hu_HU: Textúratömörítés bekapcsolása

en: Disable texture compression
hu_HU: Textúratömörítés kikapcsolása

en: Set gfx backend
hu_HU: Grafikai háttérrendszer beállítása

en: Use gfx backend debug
hu_HU: Grafikai háttérrendszer hibakeresése

en: Set JS backend
hu_HU: JS háttérrendszer beállítása

en: Run games automatically for testing
hu_HU: Játékok automatikus futtatása teszteléshez

en: Headless mode (only supported when also specifying --autogame, --autohost, --skirmish)
hu_HU: Kijelző nélküli mód (csak az --autogame, --autohost és --skirmish kapcsolók esetén használható)

en: Immediately save game and quit
hu_HU: Azonnali mentés és kilépés

en: save name
hu_HU: mentés neve

en: Start skirmish game with given settings file
hu_HU: Gyors játék indítása beállítófájlból

en: test
hu_HU: teszt

en: Continue the last saved game
hu_HU: Az utolsó mentett játék folytatása

en: Start host game with given settings file
hu_HU: Játék indítása beállítófájlból

en: autohost
hu_HU: automatikus kiszolgálás

en: Attach or create a console window and display console output (Windows only)
hu_HU: Parancssoros ablak hozzákapcsolása vagy létrehozása, és a konzolkimenet megjelenítése (csak Windowson)

en: Set game server port
hu_HU: Játékkiszolgáló portjának beállítása

en: Enable / disable port mapping when hosting
hu_HU: Porttovábbítás a játék kiszolgálása során be/ki

en: [1, true, 0, false]
hu_HU: [1, igaz, 0, hamis]

en: Enable lobby slash commands (for connecting clients)
hu_HU: Váró perjeles parancsainak engedélyezése (a csatlakozó kliensek számára)

en: Add a lobby admin identity hash (for slash commands)
hu_HU: Váróadminisztrátor azonosítási ujjlenyomatának létrehozása (a perjeles parancsok használatához)

en: hash string
hu_HU: ujjlenyomat

en: Add a lobby admin public key (for slash commands)
hu_HU: Váróadminisztrátor nyilvános kulcsának hozzáadása (a perjeles parancsok használatához)

en: Enable command interface
hu_HU: Parancsfelület engedélyezése

en: Minimum required players to auto-start game
hu_HU: Az automatikus játékkezdéshez szükséges játékosok száma

en: startplayers
hu_HU: kezdőjátékosok

en: Game history log output mode(s)
hu_HU: Játéknapló kimeneti módja(i)

en: Game history log output key
hu_HU: Játéknapló kimeneti kulcsa

en: Game history log output naming
hu_HU: Játéknapló kimenetének elnevezése

en: Game history log frame interval
hu_HU: Játéknapló képkockaköze

en: interval in seconds
hu_HU: időköz másodpercben

en: Multiplayer game time limit (in minutes)
hu_HU: Többjátékos játék időkorlátja (percben)

en: number of minutes
hu_HU: percek száma

en: Convert a specular-map .png to a luma, single-channel, grayscale .png (and exit)
hu_HU: Egy spekuláris leképezést tartalmazó .png átalakítása luma értékeket tartalmazó, egycsatornás, szürkeárnyalatos .png fájllá (és kilépés)

en: Allow Vulkan implicit layers (that may be default-disabled due to potential crashes or bugs)
hu_HU: Vulkan implicit rétegek engedélyezése (amelyek lehet, hogy alapértelmezés szerint tiltva vannak az esetleges összeomlások vagy hibák miatt)

en: Set the default hosting chat configuration / permissions
hu_HU: A házigazdaként használandó alapértelmezett csevegési beállítások és engedélyek megadása

en: Enable async join approval (for connecting clients)
hu_HU: Aszinkron csatlakozási jóváhagyás engedélyezése (a kapcsolódó kliensek számára)

en: Starts the host (autohost) as not ready, even if it's a spectator host
hu_HU: A házigazdát (automatikus házigazda) nincs kész állapotban indítja el, akkor is, ha csak néző

en: Base URL for on-demand video downloads
hu_HU: Alapwebcím a kérésre történő videóletöltésekhez

en: Base video URL
hu_HU: Videók alapwebcíme

en: Specify connection provider type to use when hosting game sessions
hu_HU: A játékok kiszolgálása során használt kapcsolatszolgáltató típusának megadása

en: Commander needs a higher level to command more units
hu_HU: A parancsnoknak magasabb szintre kell lépnie, hogy több egységnek parancsoljon

en: My Game
hu_HU: Saját játék

en: New Vehicle
hu_HU: Új jármű

en: Vehicle Body
hu_HU: Jármű-karosszéria

en: Vehicle Propulsion
hu_HU: Járműmeghajtás

en: Vehicle Turret
hu_HU: Járműtorony

en: Delete Design
hu_HU: Terv törlése

en: Store Template
hu_HU: Sablon tárolása

en: Kinetic Armour
hu_HU: Kinetikus páncél

en: Thermal Armour
hu_HU: Hőpajzs

en: Engine Output
hu_HU: Hajtóműkimenet

en: Weight
hu_HU: Súly

en: Total Power Required
hu_HU: Teljes energiaszükséglet

en: Total Body Points
hu_HU: Teljes karosszériaérték

en: Power Usage
hu_HU: Energiahasználat

en: Hydra
hu_HU: Hidra

en: Sensor Range
hu_HU: Észlelési távolság

en: ECM Power
hu_HU: ECM energia

en: Build Points
hu_HU: Építési pontok

en: Range
hu_HU: Hatótáv

en: Damage
hu_HU: Sebzés

en: Rate-of-Fire
hu_HU: Tűzgyorsaság

en: Air Speed
hu_HU: Sebesség levegőben

en: Road Speed
hu_HU: Sebesség úton

en: Off-Road Speed
hu_HU: Sebesség nehéz terepen

en: Water Speed
hu_HU: Sebesség vizen

en: Weapons
hu_HU: Fegyverek

en: Systems
hu_HU: Rendszerek

en: Do Not Store Design
hu_HU: Ne tárolja a tervet

en: Store Design
hu_HU: Terv tárolása

en: Cannot Build. Oil Resource Burning.
hu_HU: Nem lehet építeni, amíg az olajmező lángol.

en: %s - Hitpoints %d/%d - Experience %.1f, %s, Kills %d
hu_HU: %s – Életpont: %d/%d – Tapasztalat: %.1f, %s, %d elpusztított egység

en: %s - Hitpoints %d/%d - ID %d - %s
hu_HU: %s – Életpont: %d/%d – Azonosító: %d – %s

en: (Enemy!) %s - Hitpoints %d/%d - ID %d - experience %f, %s - order %s - action %s - sensor range %d - ECM %d - pitch %.0f
hu_HU: (Ellenség!) %s – Életpont: %d/%d – Azonosító: %d – Tapasztalat: %f, %s – Parancs: %s – Művelet: %s – Érzékelőtávolság: %d – ECM: %d – Dőlésszög: %.0f

en: %s - Allied - Hitpoints %d/%d - Experience %d, %s
hu_HU: %s – Szövetséges – Életpont: %d/%d – Tapasztalat: %d, %s

en: (Enemy!) %s, ref: %d, ID: %d Hitpoints: %d/%d
hu_HU: (Ellenség!) %s, ref: %d, azonosító: %d – Életpont: %d/%d

en: Player left
hu_HU: Játékos kilépett

en: Player dropped
hu_HU: Játékos kiszállt

en: Waiting for other players
hu_HU: Várakozás a többi játékosra

en: Out of sync
hu_HU: Nincs szinkronban

en: Setting zoom to %.0f
hu_HU: Nagyítás beállítása erre: %.0f

en: %s Lost!
hu_HU: %s elveszett!

en: Structure Restored
hu_HU: Épület helyreállítva

en: %u unit selected | %u units selected
hu_HU[0]: %u egység kiválasztva
hu_HU[1]: %u egység kiválasztva

en: Group %u selected - %u Unit | Group %u selected - %u Units
hu_HU[0]: %u. csoport kiválasztva – %u egység
hu_HU[1]: %u. csoport kiválasztva – %u egység

en: %u unit assigned to Group %u | %u units assigned to Group %u
hu_HU[0]: %u egység hozzárendelve a(z) %u. csoporthoz
hu_HU[1]: %u egység hozzárendelve a(z) %u. csoporthoz

en: %u units removed from their Group | %u units removed from their Group
hu_HU[0]: %u egység eltávolítva a csoportból
hu_HU[1]: %u egység eltávolítva a csoportból

en: Centered on Group %u - %u Unit | Centered on Group %u - %u Units
hu_HU[0]: %u. csoport középre állítva – %u egység
hu_HU[1]: %u. csoport középre állítva – %u egység

en: Aligning with Group %u - %u Unit | Aligning with Group %u - %u Units
hu_HU[0]: A(z) %u. csoporthoz igazítva – %u egység
hu_HU[1]: A(z) %u. csoporthoz igazítva – %u egység

en: Unit transfer failed -- unit limits exceeded
hu_HU: Az egységáthelyezés sikertelen – egységkorlát túllépve

en: Normal
hu_HU: Normál

en: Collective
hu_HU: Kollektíva

en: Campaign videos are missing
hu_HU: A küldetés videói hiányoznak

en: See our FAQ on how to install videos
hu_HU: A videók telepítésével kapcsolatban lásd a GYIK-ot

en: Single Player
hu_HU: Egyjátékos mód

en: Multi Player
hu_HU: Többjátékos mód

en: Tutorial
hu_HU: Gyakorlás

en: Options
hu_HU: Beállítások

en: View Intro
hu_HU: Bevezető megtekintése

en: Videos are missing, download them from http://wz2100.net
hu_HU: A videók hiányoznak, töltse le a http://wz2100.net oldalról

en: Continue Last Save
hu_HU: Utolsó mentés folytatása

en: No last save available
hu_HU: Nem érhető el az utolsó mentés

en: Quit Game
hu_HU: Kilépés a játékból

en: MAIN MENU
hu_HU: FŐMENÜ

en: Official site: http://wz2100.net/
hu_HU: Hivatalos oldal: http://wz2100.net/

en: Come visit the forums and all Warzone 2100 news! Click this link.
hu_HU: Látogassa meg a fórumot és a Warzone 2100 híreit. Kattintson erre a hivatkozásra.

en: Donate: http://donations.wz2100.net/
hu_HU: Adományozás: http://donations.wz2100.net/

en: Help support the project with our server costs, Click this link.
hu_HU: Segítsen a projekt támogatásában a kiszolgálóköltségek fedezésével. Kattintson erre a hivatkozásra.

en: Chat with players on Discord or IRC
hu_HU: Csevegés a játékosokkal Discordon vagy IRC-n

en: Connect to Discord or Freenode through webchat by clicking this link.
hu_HU: Kapcsolódás a Discordhoz vagy a Freenode-hoz webchat segítségével, a hivatkozásra kattintva.

en: Check for a newer version
hu_HU: Újabb verzió keresése

en: Fast Play
hu_HU: Gyors játék

en: TUTORIALS
hu_HU: GYAKORLÁSOK

[ctx: menu]
en: Return
hu_HU: Vissza

en: New Campaign
hu_HU: Új küldetés

en: Start Skirmish Game
hu_HU: Csatajáték indítása

en: Challenges
hu_HU: Kihívások

en: Load Campaign Game
hu_HU: Küldetési játék betöltése

en: Load Skirmish Game
hu_HU: Csatajáték betöltése

en: View Skirmish Replay
hu_HU: Csata visszajátszásának megtekintése

en: SINGLE PLAYER
hu_HU: EGYJÁTÉKOS

en: Campaign videos are missing! Get them from http://wz2100.net
hu_HU: A küldetések videói hiányoznak! Szerezze be őket a http://wz2100.net oldalon.

en: Load Campaign Saved Game
hu_HU: Mentett küldetési játék betöltése

en: Load Skirmish Saved Game
hu_HU: Mentett csatajáték betöltése

en: Load Skirmish Replay
hu_HU: Csata visszajátszásának betöltése

en: MULTI PLAYER
hu_HU: TÖBBJÁTÉKOS

en: Host Game
hu_HU: Játék létrehozása

en: Join Game
hu_HU: Csatlakozás egy játékhoz

en: View Replay
hu_HU: Visszajátszás megtekintése

en: TCP port %d must be opened in your firewall or router to host games!
hu_HU: A játékok kiszolgálásához ki kell nyitni a következő TCP portot a tűzfalon vagy az útválasztón: %d.

en: Load Multiplayer Replay
hu_HU: Többjátékos visszajátszás betöltése

en: Unable to load: %s.
hu_HU: Nem tölthető be: %s.

en: Please remove all incompatible mods.
hu_HU: Távolítsa el az összes nem kompatibilis modot.

en: Increase Game Display Scale?
hu_HU: Növeli a játék megjelenítési méretskáláját?

en: With your current resolution & display scale settings, the game's user interface may appear small, and the game perspective may appear distorted.
hu_HU: A jelenlegi felbontással és képernyőméretezési beállításokkal a játék felhasználói felülete kicsinek tűnhet, a játék perspektívája pedig torzultnak.

en: You can fix this by increasing the game's Display Scale setting.
hu_HU: Ezen javíthat a játék képskálázási beállításának növelésével.

en: Would you like to increase the game's Display Scale to: %u%%?
hu_HU: Növeli a játék megjelenítési arányát erre: %u%%?

en: Increase Display Scale
hu_HU: Játék megjelenítési arányának növelése

en: Display Scale Increased to: %u%%
hu_HU: Megjelenítési arány megnövelve erre: %u%%

en: You can adjust the Display Scale at any time in the Video Options menu.
hu_HU: Bármikor módosíthatja a megjelenítési arányt a Videóbeállítások menüben.

en: Tip: Adjusting Display Scale
hu_HU: Tipp: változtassa meg a megjelenítési arányt

en: Replay
hu_HU: Visszajátszás

en: Pause
hu_HU: Szünet

en: Resume
hu_HU: Folytatás

en: Fast-Forward
hu_HU: Gyors előretekerés

en: GAME SAVED:
hu_HU: JÁTÉK MENTVE:

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new structure: %s.
hu_HU: %u. játékos csalással (hibakeresési menü) új épületet épített: %s.

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new feature: %s.
hu_HU: %u. játékos csalással (hibakeresési menü) új technológiát szerzett: %s.

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new droid: %s.
hu_HU: %u csalt (hibakeresési menü), egy új droidja lett: %s.

en: Player %u is cheating (debug menu) him/herself a new droid.
hu_HU: %u csalt (hibakeresési menü), egy új droidja lett.

en: Open In-Game Options
hu_HU: Játékon belüli beállítások megnyitása

en: Close In-Game Options
hu_HU: Játékon belüli beállítások bezárása

en: Hiding Obsolete Tech
hu_HU: Elavult technika elrejtése

en: Showing Obsolete Tech
hu_HU: Elavult technika megjelenítése

en: Cost: %u
hu_HU: Költség: %u

en: Build Progress
hu_HU: Építés előrehaladása

en: Showing All Tech
    Right-click to add to Favorites
hu_HU: Összes technológia megjelenítése
    Jobb kattintással hozzáadhat a kedvencekhez

en: Showing Only Favorite Tech
    Right-click to remove from Favorites
hu_HU: Csak a kedvenc technológiák megjelenítése
    Jobb kattintással távolíthat el a kedvencek közül

en: New Joins
hu_HU: Új csatlakozások

en: Refresh
hu_HU: Frissítés

en: Host Chat Options
hu_HU: Házigazda csevegési beállításai

en: Global Options:
hu_HU: Általános beállítások:

en: Enable All
hu_HU: Összes bekapcsolása

en: Disable All
hu_HU: Összes kikapcsolása

en: Chat Options
hu_HU: Csevegési beállítások

en: Mute or configure player free chat.
hu_HU: Játékosok szabad csevegésének némítása vagy beállítása.

en: The host has globally muted 1+ players.
hu_HU: A házigazda 1+ játékost globálisan elnémított.

en: Local
hu_HU: Helyi

en: Select / Assign Group Number:
hu_HU: Csoportszám kiválasztása/hozzárendelése:

en: Center Camera on this Group by clicking or tapping twice
hu_HU: A kamera erre a csoportra fókuszálása kétszeri kattintással vagy koppintással

en: View and configure groups of units, which can be quickly selected and ordered.
hu_HU: Gyorsan kiválasztható és utasítható egységcsoportok megtekintése és beállítása.

en: Group buttons will glow red when units are lost (or taking lots of damage).
hu_HU: A csoportgombok pirosan világítanak, ha az egységek elvesznek (vagy sok sebzést szenvednek).

en: Unit Groups
hu_HU: Egységcsoportok

en: Select a Group
hu_HU: Válasszon csoportot

en: Assign Selected Units to a Group
hu_HU: Kijelölt egységek hozzárendelése egy csoporthoz

en: Center Camera on a Group by clicking or tapping twice on the group button
hu_HU: A kamera egy adott csoportra fókuszálása a csoport gombon történő kétszeri kattintással vagy koppintással

en: Unit Groups:
hu_HU: Egységcsoportok:

en: Construction Progress
hu_HU: Építési folyamat

en: Factory Delivery Point
hu_HU: Gyár szállítási pontja

en: Loop Production
hu_HU: Termelés ciklikus ismétlése

en: Progress Bar
hu_HU: Folyamatjelző

en: To:
hu_HU: Címzett:

en: All
hu_HU: Mindenki

en: Team
hu_HU: Csapat

en: Human Teammates
hu_HU: Emberi csapattársak

en: Bot Teammates
hu_HU: Bot csapattársak

en: %u players
hu_HU: %u játékos

en: Choose a recipient
hu_HU: Válasszon címzettet

en: Quick Chat:
hu_HU: Gyors csevegés:

en: Lobby Chat
hu_HU: Váró csevegése

en: Requests
hu_HU: Kérések

en: Notices
hu_HU: Közlemények

en: Reactions
hu_HU: Reakciók

en: Taunts
hu_HU: Gúnyolódások

en: Coordination
hu_HU: Koordináció

en: Suggestions
hu_HU: Javaslatok

en: Cheats
hu_HU: Csalások

en: End-Game
hu_HU: Játék befejezése

en: Host
hu_HU: Házigazda

en: Admin
hu_HU: Adminisztrátor

en: %s (%s) changed team of player (%s) to: %d
hu_HU: %s (%s) erre változtatta %s játékos csapatát: %d

en: %s (%s) changed position of player (%s) to: %d
hu_HU: %s (%s) erre változtatta %s játékos pozícióját: %d

en: %s (%s) changed color of player (%s) to: %s
hu_HU: %s (%s) erre változtatta %s játékos színét: %s

en: %s (%s) changed faction of player (%s) to: %s
hu_HU: %s (%s) erre változtatta %s játékos frakcióját: %s

en: NOTICE: If you don't check Ready soon, you will be kicked from the room
hu_HU: MEGJEGYZÉS: Ha hamarosan nem kattint a Kész gombra, akkor ki lesz rúgva a szobából

en: Player will be kicked if they don't check Ready soon: %s
hu_HU: A játékos ki lesz rúgva, ha hamarosan nem jelzi, hogy készen áll: %s

en: Auto-kicking player (%s) because they waited too long to check Ready
hu_HU: Játékos (%s) automatikus kirúgása, mert túl sokáig várt a Kész gomb megnyomásával

en: NOTICE: Please check Ready
hu_HU: MEGJEGYZÉS: Jelölve, hogy Kész

en: NOTICE: Please check Ready so the game can begin
hu_HU: MEGJEGYZÉS: Jelölve, hogy Kész, hogy elindulhasson a játék

en: Players who don't check Ready in time will be kicked.
hu_HU: Azok a játékosok, akik nem jelzik időben, hogy készen állnak, ki lesznek rúgva.

en: Can someone please transfer me some units?
hu_HU: Át tudna adni nekem valaki néhány egységet?

en: Can someone please transfer me trucks so I can rebuild?
hu_HU: Át tudna adni nekem valaki néhány teherautót, hogy újjáépítkezhessek?

en: Sorry, I don't understand. (Please use Quick Chat?)
hu_HU: Sajnálom, nem értem. (Gyors csevegés használata?)

en: I suggest: Building more units
hu_HU: Javaslom: építsen több egységet

en: I suggest: Building different units
hu_HU: Javaslom: építsen különböző egységeket

en: I suggest: Checking the team strategy view
hu_HU: Javaslom: nézze meg a csapat stratégiai nézetét

en: I suggest: Researching different tech
hu_HU: Javaslom: kutasson különböző technológiákat

en: I suggest: Keeping research centers busy
hu_HU: Javaslom: legyenek elfoglaltak a kutatóközpontok

en: I suggest: Building anti-air
hu_HU: Javaslom: építsen légvédelmet

en: I suggest: Repairing your units
hu_HU: Javaslom: javítsa meg az egységeit

en: I suggest: Building repair facilities
hu_HU: Javaslom: építsen javítóműhelyeket

en: I suggest: Building power generators
hu_HU: Javaslom: építsen erőműveket

en: I suggest: Capturing oil resources
hu_HU: Javaslom: foglaljon el olajforrásokat

en: Hey everyone!
hu_HU: Üdv mindenki!

en: Welcome!
hu_HU: Üdv!

en: I want to spectate
hu_HU: Néző szeretnék lenni

en: I want to play
hu_HU: Játszani akarok

en: I want to switch teams
hu_HU: Csapatot szeretnék váltani

en: Please check Ready so we can start
hu_HU: Jelölje be a Kész lehetőséget, hogy kezdhessünk

en: Please wait
hu_HU: Kis türelmet

en: Let's go!
hu_HU: Gyerünk!

en: Almost ready
hu_HU: Mindjárt kész

en: Ready
hu_HU: Kész

en: Be right back
hu_HU: Rögtön jövök

en: I'm back
hu_HU: Visszatértem

en: Yes
hu_HU: Igen

en: No
hu_HU: Nem

en: Maybe
hu_HU: Talán

en: Not yet
hu_HU: Még nem

en: Soon
hu_HU: Hamarosan

en: Thank you
hu_HU: Köszönöm

en: No problem
hu_HU: Szívesen

en: Well-played
hu_HU: Jól játszott

en: Sorry, I don't understand. (Use Quick Chat?)
hu_HU: Sajnálom, nem értem. (Gyors csevegés használata?)

en: Get ready...
hu_HU: Felkészülés…

en: You're going to regret that
hu_HU: Ezt meg fogod bánni

en: Barely a scratch!
hu_HU: Csak egy karcolás!

en: Attack now?
hu_HU: Támadás most?

en: Group up
hu_HU: Csoportosítás

en: Split up
hu_HU: Felosztás

en: Focus attacks where marked
hu_HU: Összpontosítsa a támadásokat a jelölt helyre

en: Retreat!
hu_HU: Visszavonulás!

en: I need help!
hu_HU: Segítségre van szükségem!

en: Left side
hu_HU: Bal oldal

en: Right side
hu_HU: Jobb oldal

en: Transfer Request: Units
hu_HU: Átadás kérése: egységek

en: Transfer Request: Trucks
hu_HU: Átadás kérése: teherautók

en: Attacking now!
hu_HU: Támadás most!

en: On my way!
hu_HU: Úton vagyok!

en: They're coming!
hu_HU: Jönnek!

en: I'm being attacked!
hu_HU: Megtámadnak!

en: I'm rushing oils
hu_HU: Lerohanom az olajmezőket

en: They're rushing oils!
hu_HU: Lerohanják az olajmezőket!

en: I don't have enough power
hu_HU: Nincs elég energiám

en: Build more units
hu_HU: Építsen több egységet

en: Build different units
hu_HU: Építsen különböző egységeket

en: Check team strategy view
hu_HU: Nézze meg a csapat stratégiai nézetét

en: Research different tech
hu_HU: Kutasson különböző technológiákat

en: Keep research centers busy
hu_HU: Legyenek elfoglaltak a kutatóközpontok

en: Build anti-air
hu_HU: Építsen légvédelmet

en: Repair your units
hu_HU: Javítsa meg az egységeit

en: Build repair facilities
hu_HU: Építsen javítóműhelyeket

en: Build power generators
hu_HU: Építsen erőműveket

en: Capture oil resources
hu_HU: Foglaljon el olajforrásokat

en: That didn't go well...
hu_HU: Ez nem ment jól…

en: I have another plan
hu_HU: Van egy másik tervem

en: Good game
hu_HU: Jó játék

en: I give up
hu_HU: Feladom

en: Sorry, I have to leave
hu_HU: Sajnos mennem kell

en: Message delivery failure - try again
hu_HU: Üzenetküldés sikertelen – próbálja újra

en: Map Downloaded
hu_HU: Térkép letöltve

en: Admin modified a setting
hu_HU: Az adminisztrátor módosított egy beállítást

en: Bot Allies
hu_HU: Bot szövetségesek

en: Human Allies
hu_HU: Emberi szövetségesek

en: Research Progress
hu_HU: Kutatás előrehaladása

en: Ally progress
hu_HU: Szövetséges előrehaladása

en: Tanks
hu_HU: Tankok

en: Cyborgs
hu_HU: Kiborgok

en: No teammates.
hu_HU: Nincsenek csapattársak.

en: Waiting for other teams to finish planning.
hu_HU: Várakozás arra, hogy a többi csapat is befejezze a tervezést.

en: Weapons:
hu_HU: Fegyverek:

en: Units:
hu_HU: Egységek:

en: Resume Game
hu_HU: Játék folytatása

en: WARNING: You're the host. If you quit, the game ends for everyone!
hu_HU: FIGYELEM: Ön a házigazda. Ha kilép, a játék mindenki számára véget ér!

en: Host Quit
hu_HU: A házigazda kilépett

en: View Guide
hu_HU: Útmutató megtekintése

en: Load Game
hu_HU: Játék betöltése

en: Save Game
hu_HU: Játék mentése

en: Quit
hu_HU: Kilépés

en: Warning: Are you sure?
hu_HU: Figyelem: Biztos, hogy ezt akarja?

en: Warning: Are you sure? Any unsaved progress will be lost.
hu_HU: Figyelem: Biztos, hogy ezt akarja? A nem mentett előrehaladás elvész.

en: Confirm
hu_HU: Jóváhagyás

en: Back
hu_HU: Vissza

en: Host has quit the game!
hu_HU: A házigazda elhagyta a játékot!

en: The game can't continue without the host.
hu_HU: A játék nem folytatható a házigazda nélkül.

en: -->  QUIT  <--
hu_HU: --> KILÉPÉS <--

en: Save Campaign Game
hu_HU: Küldetési játék mentése

en: Save Skirmish Game
hu_HU: Csatajáték mentése

en: The required mod could not be loaded: %s
    
    Warzone will try to load the game without it.
hu_HU: A szükséges mod nem tölthető be: %s
    
    A Warzone megpróbálja nélküli elindítani a játékot.

en: Failure to load %zu game model(s)
hu_HU: %zu játékmodell betöltése sikertelen

en: Failure to load textures for %zu model(s)
hu_HU: %zu játékmodell textúrájának betöltése sikertelen

en: Failure to load model for %zu stat(s)
hu_HU: A(z) %zu modell statisztikáinak betöltése sikertelen

en: Warzone 2100 encountered error(s) loading game data:
hu_HU: A Warzone 2100 hibákba ütközött a játékadatok betöltése során:

en: Please try removing any new mods - they may have issues or be incompatible with this version.
hu_HU: Távolítsa el az új modokat – problémákat okozhatnak, vagy lehet, hogy nem kompatibilisek ezzel a verzióval.

en: Loaded mod(s):
hu_HU: Betöltött modok:

en: Base game files may be corrupt or outdated - please try reinstalling the game.
hu_HU: Lehet, hogy az alapjátékfájlok hibásak vagy elavultak – próbálja meg újratelepíteni a játékot.

en: Error Loading Game Data
hu_HU: Hiba a játékadatok betöltése során

en: Global Keys
hu_HU: Globális gyorsbillentyűk

en: Other Keys
hu_HU: Egyéb gyorsbillentyűk

en: Gameplay Keys
hu_HU: Játékmenet gyorsbillentyűi

en: Radar Keys
hu_HU: Radar gyorsbillentyűi

en: Debug Keys
hu_HU: Hibakeresési gyorsbillentyűk

en: Debug (level editor)
hu_HU: Hibakereső (pályaszerkesztő)

en: Debug (selection)
hu_HU: Hibakereső (kijelölés)

en: Manufacture
hu_HU: Gyártás

en: Build
hu_HU: Építés

en: Design
hu_HU: Tervezés

en: Intelligence Display
hu_HU: Hírszerzési kijelző

en: Commanders
hu_HU: Parancsnokok

en: QuickSave
hu_HU: Gyors mentés

en: Toggle Radar
hu_HU: Radar be/ki

en: QuickLoad
hu_HU: Gyors betöltés

en: Toggle Console Display
hu_HU: Kijelző konzol be/ki

en: Toggle Damage Bars On/Off
hu_HU: Sérülésjelzők be/ki

en: Take Screen Shot
hu_HU: Képernyőkép készítése

en: Toggle Formation Speed Limiting
hu_HU: Alakzati sebességkorlátozás be/ki

en: View Location of Previous Message
hu_HU: Előző üzenet helyzetének megtekintése

en: Toggle Sensor display
hu_HU: Érzékelő megjelenítő be/ki

en: Assign Group 0
hu_HU: 0. csoport hozzárendelése

en: Assign Group 1
hu_HU: 1. csoport hozzárendelése

en: Assign Group 2
hu_HU: 2. csoport hozzárendelése

en: Assign Group 3
hu_HU: 3. csoport hozzárendelése

en: Assign Group 4
hu_HU: 4. csoport hozzárendelése

en: Assign Group 5
hu_HU: 5. csoport hozzárendelése

en: Assign Group 6
hu_HU: 6. csoport hozzárendelése

en: Assign Group 7
hu_HU: 7. csoport hozzárendelése

en: Assign Group 8
hu_HU: 8. csoport hozzárendelése

en: Assign Group 9
hu_HU: 9. csoport hozzárendelése

en: Add to Group 0
hu_HU: Hozzáadás a 0. csoporthoz

en: Add to Group 1
hu_HU: Hozzáadás az 1. csoporthoz

en: Add to Group 2
hu_HU: Hozzáadás a 2. csoporthoz

en: Add to Group 3
hu_HU: Hozzáadás a 3. csoporthoz

en: Add to Group 4
hu_HU: Hozzáadás a 4. csoporthoz

en: Add to Group 5
hu_HU: Hozzáadás az 5. csoporthoz

en: Add to Group 6
hu_HU: Hozzáadás a 6. csoporthoz

en: Add to Group 7
hu_HU: Hozzáadás a 7. csoporthoz

en: Add to Group 8
hu_HU: Hozzáadás a 8. csoporthoz

en: Add to Group 9
hu_HU: Hozzáadás a 9. csoporthoz

en: Remove from current Group
hu_HU: Eltávolítás a jelenlegi csoportból

en: Select Group 0
hu_HU: 0. csoport kiválasztása

en: Select Group 1
hu_HU: 1. csoport kiválasztása

en: Select Group 2
hu_HU: 2. csoport kiválasztása

en: Select Group 3
hu_HU: 3. csoport kiválasztása

en: Select Group 4
hu_HU: 4. csoport kiválasztása

en: Select Group 5
hu_HU: 5. csoport kiválasztása

en: Select Group 6
hu_HU: 6. csoport kiválasztása

en: Select Group 7
hu_HU: 7. csoport kiválasztása

en: Select Group 8
hu_HU: 8. csoport kiválasztása

en: Select Group 9
hu_HU: 9. csoport kiválasztása

en: Select Commander 0
hu_HU: 0. parancsnok kiválasztása

en: Select Commander 1
hu_HU: 1. parancsnok kiválasztása

en: Select Commander 2
hu_HU: 2. parancsnok kiválasztása

en: Select Commander 3
hu_HU: 3. parancsnok kiválasztása

en: Select Commander 4
hu_HU: 4. parancsnok kiválasztása

en: Select Commander 5
hu_HU: 5. parancsnok kiválasztása

en: Select Commander 6
hu_HU: 6. parancsnok kiválasztása

en: Select Commander 7
hu_HU: 7. parancsnok kiválasztása

en: Select Commander 8
hu_HU: 8. parancsnok kiválasztása

en: Select Commander 9
hu_HU: 9. parancsnok kiválasztása

en: Multiplayer Options / Alliance dialog
hu_HU: Többjátékos beállítások / szövetségesi párbeszéd

en: Move Camera Up
hu_HU: Kamera mozgatása fel

en: Move Camera Down
hu_HU: Kamera mozgatása le

en: Move Camera Right
hu_HU: Kamera mozgatása jobbra

en: Move Camera Left
hu_HU: Kamera mozgatása balra

en: Snap View to North
hu_HU: Északi nézet rögzítése

en: Toggle Tracking Camera
hu_HU: Követőkamera be/ki

en: Display In-Game Options
hu_HU: Játékbeli beállítások megjelenítése

en: Zoom Radar Out
hu_HU: Radar nagyítása

en: Zoom Radar In
hu_HU: Radar kicsinyítése

en: Zoom In
hu_HU: Nagyítás

en: Zoom Out
hu_HU: Kicsinyítés

en: Pitch Forward
hu_HU: Előre döntés

en: Rotate Left
hu_HU: Forgatás balra

en: Reset Pitch
hu_HU: Dőlés alaphelyzetbe

en: Rotate Right
hu_HU: Forgatás jobbra

en: Pitch Back
hu_HU: Hátradöntés

en: Orders Menu
hu_HU: Rendelések menü

en: Decrease Game Speed
hu_HU: Játéksebesség csökkentése

en: Increase Game Speed
hu_HU: Játéksebesség növelése

en: Reset Game Speed
hu_HU: Játéksebesség visszaállítása

en: View North
hu_HU: Északi nézet

en: View South
hu_HU: Déli nézet

en: View East
hu_HU: Keleti nézet

en: View West
hu_HU: Nyugati nézet

en: View next Oil Derrick
hu_HU: Következő olajkút megtekintése

en: View next Repair Unit
hu_HU: Következő javítóegység megtekintése

en: View next Truck
hu_HU: Következő teherautó megtekintése

en: View next Sensor Unit
hu_HU: Következő érzékelő egység megtekintése

en: View next Commander
hu_HU: Következő parancsnok megtekintése

en: Toggle Overlays
hu_HU: Átfedések be/ki

en: Toggle Console History
hu_HU: Konzol előzményei be/ki

en: Toggle Team Chat History
hu_HU: Csapat csevegéselőzményei be/ki

en: Rotate Building Clockwise
hu_HU: Építmény forgatása jobbra

en: Rotate Building Anticlockwise
hu_HU: Építmény forgatása balra

en: Center View on HQ
hu_HU: A nézet ráállítása a főhadiszállásra

en: Hold Fire
hu_HU: Tüzet szüntess

en: View Unassigned Units
hu_HU: Nem hozzárendelt egységek megtekintése

en: Return Fire
hu_HU: Tűz viszonzása

en: Fire at Will
hu_HU: Tüzelés tetszés szerint

en: Guard Position
hu_HU: Védelmi pozíció

en: Return to HQ
hu_HU: Vissza a főhadiszállásra

en: Hold Position
hu_HU: Pozíció tartása

en: Optimum Range
hu_HU: Optimális hatótáv

en: Short Range
hu_HU: Rövid hatótáv

en: Pursue
hu_HU: Hajsza

en: Patrol
hu_HU: Őrjárat

en: Return For Repair
hu_HU: Visszatérés javításra

en: Stop Droid
hu_HU: Droid megállítása

en: Go to Transport
hu_HU: Szállítóhoz

en: Long Range
hu_HU: Hosszú hatótáv

en: Send Global Text Message
hu_HU: Globális szöveges üzenet küldése

en: Send Team Text Message
hu_HU: Szöveges üzenet küldése a csapatnak

en: Send Global Quick Chat
hu_HU: Globális gyorscsevegés küldése

en: Send Team Quick Chat
hu_HU: Csapatszintű gyorscsevegés küldése

en: Drop a beacon
hu_HU: Egy jeladó kihelyezése

en: Toggles shadows
hu_HU: Árnyékok be/ki

en: Trap cursor
hu_HU: Rögzített kurzor

en: Toggle radar terrain
hu_HU: Domborzati radar be/ki

en: Toggle ally-enemy radar view
hu_HU: Szövetséges-ellenség radarnézet be/ki

en: Show all keyboard mappings
hu_HU: A teljes billentyűkiosztás megjelenítése

en: Retreat at Medium Damage
hu_HU: Visszavonulás közepes sérüléssel

en: Retreat at Heavy Damage
hu_HU: Visszavonulás súlyos sérüléssel

en: Do or Die!
hu_HU: Győzelem vagy halál!

en: Select all Combat Units
hu_HU: Összes harci egység kiválasztása

en: Select all Cyborgs
hu_HU: Összes kiborg kiválasztása

en: Select all Heavily Damaged Units
hu_HU: Összes súlyosan sérült egység kiválasztása

en: Select all Land Combat Units with >50% HP and no group
hu_HU: Az összes csoporton kívüli, 50% feletti életerővel rendelkező szárazföldi harci egység kiválasztása

en: Select all Half-tracks
hu_HU: Összes féllánctalpas kiválasztása

en: Select all Half-tracks without group
hu_HU: Az összes csoporton kívüli féllánctalpas kiválasztása

en: Select all Hovers
hu_HU: Összes légpárnás kiválasztása

en: Return for Recycling
hu_HU: Visszatérés újrahasznosításra

en: Select all Units on Screen
hu_HU: Összes egység kiválasztása a képernyőn

en: Select all Tracks
hu_HU: Összes teherautó kiválasztása

en: Select all Tracks without group
hu_HU: Az összes csoporton kívüli lánctalpas kiválasztása

en: Select EVERY unit
hu_HU: ÖSSZES egység kiválasztása

en: Select all VTOLs
hu_HU: Összes VTOL jármű kiválasztása

en: Select all fully-armed VTOLs
hu_HU: Összes teljesen felfegyverzett VTOL jármű kiválasztása

en: Select all fully-armed VTOLs without group
hu_HU: Az összes csoporton kívüli VTOL jármű kiválasztása

en: Select all Wheels
hu_HU: Összes kerekes jármű kiválasztása

en: Show frame rate
hu_HU: Képkockasebesség megjelenítése

en: Select all units with the same components
hu_HU: Az összes ugyanolyan komponenst tartalmazó egység kiválasztása

en: Select all Combat Cyborgs
hu_HU: Összes harci kiborg kiválasztása

en: Select all Combat Cyborgs without group
hu_HU: Az összes csoporton kívüli harci kiborg kiválasztása

en: Select all Engineers
hu_HU: Összes mérnök kiválasztása

en: Select all Land Combat Units
hu_HU: Összes szárazföldi harci egység kiválasztása

en: Select all Land Combat Units without group
hu_HU: Az összes csoporton kívüli szárazföldi harci egység kiválasztása

en: Select all Mechanics
hu_HU: Összes gépész kiválasztása

en: Select all Transporters
hu_HU: Összes szállító kiválasztása

en: Select all Repair Tanks
hu_HU: Összes javítótank kiválasztása

en: Select all Sensor Units
hu_HU: Az összes érzékelőegység kiválasztása

en: Select all Sensor Units without group
hu_HU: Az összes csoporton kívüli érzékelőegység kiválasztása

en: Select all Trucks
hu_HU: Összes teherautó kiválasztása

en: Select next Factory
hu_HU: Következő gyár kiválasztása

en: Select next Research Facility
hu_HU: Következő kutatóközpont kiválasztása

en: Select next Power Generator
hu_HU: Következő erőmű kiválasztása

en: Select next Cyborg Factory
hu_HU: Következő kiborggyár kiválasztása

en: Select next VTOL Factory
hu_HU: Következő VTOL gyár kiválasztása

en: Jump to next Factory
hu_HU: Ugrás a következő gyárhoz

en: Jump to next Research Facility
hu_HU: Ugrás a következő kutatólétesítményhez

en: Jump to next Power Generator
hu_HU: Ugrás a következő erőműhöz

en: Jump to next Cyborg Factory
hu_HU: Ugrás a következő kiborggyárhoz

en: Jump to next VTOL Factory
hu_HU: Ugrás a következő VTOL gyárhoz

en: Toggle Debug Mappings
hu_HU: Hibakeresési kiosztás be/ki

en: Prioritize Debug Mappings
hu_HU: Hibakeresési billentyűkiosztás előnyben részesítése

en: Toggle Level Editor
hu_HU: Pályaszerkesztő be/ki

en: Toggle display of droid path
hu_HU: Droidútvonalak megjelenítése be/ki

en: Toggle display of gateways
hu_HU: Átjárók megjelenítése be/ki

en: Toggle visibility
hu_HU: Láthatóság be/ki

en: Raise tile height
hu_HU: Csempemagasság növelése

en: Lower tile height
hu_HU: Csempemagasság csökkentése

en: Toggles All fog
hu_HU: Összes köd be/ki

en: Trigger some weather
hu_HU: Időjárási esemény kiváltása

en: Flip terrain triangle
hu_HU: Talaj háromszögének átfordítása

en: Make a performance measurement sample
hu_HU: Teljesítménymérési minta készítése

en: Make all items available
hu_HU: Összes elem elérhetővé tétele

en: Kill Selected Unit(s)
hu_HU: Kijelölt egységek elpusztítása

en: Toggle god Mode Status
hu_HU: Isten mód be/ki

en: Display Options Screen
hu_HU: Beállítóképernyő megjelenítése

en: Complete current research
hu_HU: Jelenlegi kutatás befejezése

en: Reveal map at mouse position
hu_HU: Térkép felfedése az egérpozíciónál

en: Trace a game object
hu_HU: Egy játékbeli objektum nyomkövetése

en: Toggle fullscreen
hu_HU: Teljes képernyő be/ki

en: Waiting for Power
hu_HU: Energiára várakozás

en: Power Per Second
hu_HU: Energia/másodperc

en: Need more resources!
hu_HU: További erőforrás szükséges!

en: Discord: Can't Join Game
hu_HU: Discord: nem lehet csatlakozni a játékhoz

en: You can't join a game while you're in a game. Please save / quit your current game, exit to the main menu, and try again.
hu_HU: Nem tud csatlakozni egy játékhoz, ha már egy másik játékban van. Mentse el, vagy lépjen ki a jelenlegi játékból, lépjen ki a főmenübe és próbálja újra.

en: Failed to join the game from the specified invite link, with error:
hu_HU: Nem sikerült csatlakozni a játékhoz a megadott meghívási hivatkozással, a következő hiba történt:

en: Failed to Join Game
hu_HU: Nem sikerült csatlakozni a játékhoz

en: The invite link you have followed specifies a non-default lobby server:
hu_HU: A követett meghívási hivatkozás egy nem alapértelmezett várókiszolgálót határoz meg:

en: Do you wish to trust this lobby server, and continue?
hu_HU: Megbízik ebben a várókiszolgálóban és folytatja?

en: Discord: Connect to Untrusted Lobby?
hu_HU: Discord: csatlakozik a nem megbízható váróhoz?

en: Trust & Connect
hu_HU: Megbízás benne és csatlakozás

en: The invite link you have followed specifies a direct connection.
hu_HU: A követett meghívóhivatkozás közvetlen kapcsolatot határoz meg.

en: It has not been vetted / verified by a lobby server.
hu_HU: Nem ellenőrizte várókiszolgáló.

en: Do you wish to trust this direct connection invite?
hu_HU: Megbízik ebben a közvetlen kapcsolati meghívásban?

en: Discord: Direct Connection Invite
hu_HU: Discord: közvetlen kapcsolati meghívás

en: The invite link you have followed isn't supported by this version of Warzone 2100.
hu_HU: A követett meghívóhivatkozást a Warzone 2100 ezen verziója nem támogatja.

en: A newer version of Warzone 2100 may be required, if available.
hu_HU: Lehet, hogy a Warzone 2100 újabb verziója szükséges, amennyiben már elérhető.

en: Discord: Unsupported / Invalid Invite
hu_HU: Discord: a meghívó nem támogatott vagy érvénytelen

en: Playing: Campaign
hu_HU: Játékban: küldetés

en: Playing: Challenge
hu_HU: Játékban: kihívás

en: Playing: Skirmish
hu_HU: Játékban: csata

en: Playing: %s Skirmish
hu_HU: Játékban: %s csata

en: Map:
hu_HU: Térkép:

en: Bots:
hu_HU: Botok:

en: In Multiplayer Lobby
hu_HU: Többjátékos váróban

en: In Multiplayer Game
hu_HU: Többjátékos játékban

en: Game Name: "%s" by %s
hu_HU: Játék neve: „%s”, létrehozó: %s

en: No:
hu_HU: Nincs:

en: Alliances:
hu_HU: Szövetségek:

en: In Menu
hu_HU: Menüben

en: Discord user "%s" would like to join your game.
hu_HU: „%s” Discord felhasználó csatlakozna a játékhoz.

en: Allow this player to join your game?
hu_HU: Engedélyezi, hogy csatlakozzon a játékhoz?

en: Join Request from %s
hu_HU: Csatlakozási kérés tőle: %s

en: Allow
hu_HU: Engedélyezés

en: PAUSED
hu_HU: SZÜNET

en: New Intelligence Report
hu_HU: Új hírszerzési jelentés

en: Research Update
hu_HU: Fejlesztési hír

en: Project Goals and Updates
hu_HU: A Terv céljai és hírei

en: Current Objective
hu_HU: Jelenlegi célkitűzés

en: Fire-At-Will
hu_HU: Tüzelés tetszés szerint

en: Return To HQ
hu_HU: Vissza a főhadiszállásra

en: Recycle
hu_HU: Újrahasznosítás

en: Assign Factory Production
hu_HU: Gyár termelésének kijelölése

en: Assign Cyborg Factory Production
hu_HU: Kiborggyár termelésének kijelölése

en: Assign Fire Support
hu_HU: Támogató tűz kijelölése

en: Assign VTOL Factory Production
hu_HU: VTOL gyár termelésének kijelölése

en: Circle
hu_HU: Kör

en: Accept Retreating Units
hu_HU: Visszavonuló egységek elfogadása

en: Sorry, that cheat is disabled in multiplayer games.
hu_HU: Elnézést, ez a csalás le van tiltva a többjátékos játékokban.

en: Warning! This cheat is buggy.  We recommend to NOT use it.
hu_HU: Figyelem! Ez a csalás hibákat tartalmaz. NEM ajánljuk a használatát.

en: Gateways toggled.
hu_HU: Átjárók átváltva.

en: Path display toggled.
hu_HU: Útvonal megjelenítése átváltva.

en: Player %d: %d power
hu_HU: %d. játékos: %d energia

en: Ouch! Droid's health is down 20%!
hu_HU: Aúcs! A droid életereje 20 százalék alatt van!

en: Ouch! Structure's health is down 20%!
hu_HU: Aúcs! Az épület életereje 20 százalék alatt van!

en: Lets us see what you see!
hu_HU: Mondja el, hogy mit lát!

en: Fine, weapon & sensor display is off!
hu_HU: Rendben, a fegyver és érzékelő kijelzése kikapcsolva!

en: View Aligned to South
hu_HU: Délre állított nézet

en: View Aligned to East
hu_HU: Keletre állított nézet

en: View Aligned to West
hu_HU: Nyugatra állított nézet

en: Player %u is cheating a new droid army of: %d × %s.
hu_HU: %u. játékos csalt (hibakeresési menü), új droidserege lett: %d × %s.

en: (Player %u) is using cheat :%s
hu_HU: (%u. játékos) csalást használ: %s

en: Hard as nails!!!
hu_HU: Könyörtelen!!!

en: 1000 big ones!!!
hu_HU: Ezeregy!!!

en: Power overwhelming
hu_HU: Elsöprő erő

en: A power fantasy!
hu_HU: Hatalmi fantázia!

en: Taking things easy!
hu_HU: Csak könnyedén!

en: Back to normality!
hu_HU: Vissza a szabályokhoz!

en: Getting tricky!
hu_HU: Trükkös dolog!

en: In a nightmare!
hu_HU: Rémálom!

en: Twice as nice!
hu_HU: Kétszer jobb!

en: FPS display is enabled.
hu_HU: FPS-kijelzés bekapcsolva.

en: FPS display is disabled.
hu_HU: FPS-kijelzés kikapcsolva.

en: Unit count display is enabled.
hu_HU: Egységszám-kijelzés bekapcsolva.

en: Unit count display is disabled.
hu_HU: Egységszámkijelzés kikapcsolva.

en: (Player %u) is using a cheat :Num Droids: %d  Num Structures: %d  Num Features: %d
hu_HU: (%u. játékos) csalást használ: droidok száma: %d, épületek száma: %d, technológiák száma: %d

en: Infinite power disabled
hu_HU: Végtelen energia letiltva

en: Infinite power enabled
hu_HU: Végtelen energia engedélyezve

en: Lighting values for all tiles recalculated
hu_HU: Megvilágítási értékek újraszámolva minden csempéhez

en: All items made available
hu_HU: Az összes tétel elérhető

en: Tile info dumped into log
hu_HU: Csempeinformáció kiírva a naplóba

en: Fog on
hu_HU: Köd be

en: Fog off
hu_HU: Köd ki

en: Setting radar zoom to %u
hu_HU: Radar nagyításának erre az értékre állítása: %u

en: Toggling debug mapping priority:
hu_HU: Hibakeresési kiosztás előnyben részesítése be/ki:

en: Disabling level editor
hu_HU: Térképszerkesztő kikapcsolása

en: Enabling level editor
hu_HU: Térképszerkesztő bekapcsolása

en: God Mode ON
hu_HU: Isten mód BE

en: God Mode OFF
hu_HU: Isten mód KI

en: View Aligned to North
hu_HU: Északra állított nézet

en: Trap cursor %s
hu_HU: Kurzor rögzítése: %s

en: CAMPAIGN
hu_HU: KÜLDETÉS

en: CHALLENGE
hu_HU: KIHÍVÁS

en: SKIRMISH
hu_HU: CSATA

en: DIFFICULTY: SUPER EASY
hu_HU: NEHÉZSÉG: SZUPERKÖNNYŰ

en: DIFFICULTY: EASY
hu_HU: NEHÉZSÉG: KÖNNYŰ

en: DIFFICULTY: NORMAL
hu_HU: NEHÉZSÉG: NORMÁL

en: DIFFICULTY: HARD
hu_HU: NEHÉZSÉG: NEHÉZ

en: DIFFICULTY: INSANE
hu_HU: NEHÉZSÉG: ŐRÜLT

en: CHEATS: ENABLED
hu_HU: CSALÁSOK: ENGEDÉLYEZVE

en: CHEATS: DISABLED
hu_HU: CSALÁSOK: LETILTVA

en: Researched EVERYTHING for you!
hu_HU: MINDENT kifejlesztett Önnek!

en: Selected buildings instantly recharged!
hu_HU: A kiválasztott épületek azonnal feltöltve!

en: (Player %u) is using cheat :%s %s
hu_HU: (%u. játékos) csalást használ: %s %s

en: Researched
hu_HU: Kifejlesztve

en: Only displaying energy bars when selected
hu_HU: Az energiaszintek megjelenítése csak kijelölés esetén

en: Always displaying energy bars for units
hu_HU: Energiaszint megjelenítése mindig az egységeknél

en: Always displaying energy bars for units and structures
hu_HU: Energiaszint megjelenítése mindig az egységeknél és az épületeknél

en: Debug menu is Open
hu_HU: A hibakeresési menü nyitva van

en: Unable to locate any oil derricks!
hu_HU: Nem található olajkút!

en: Oh, the weather outside is frightful... SNOW
hu_HU: Oh, az időjárás kint rémisztő... HÓ

en: Singing in the rain, I'm singing in the rain... RAIN
hu_HU: Énekelek az esőben, énekelek az esőben... ESŐ

en: Forecast : Clear skies for all areas... NO WEATHER
hu_HU: Előrejelzés: tiszta idő minden területen… NINCS IDŐJÁRÁS-VÁLTOZÁS

en: Warning! This can have drastic consequences if used incorrectly in missions.
hu_HU: Figyelem! Drasztikus következményekkel járhat, amennyiben nem a megfelelően használják a küldetések során.

en: All enemies destroyed by cheating!
hu_HU: Csalással minden ellenséget elpusztított!

en: Destroying selected droids and structures!
hu_HU: A kiválasztott droidok és épületek elpusztítása.

en: Reveal OFF
hu_HU: Felfedés KI

en: Reveal ON
hu_HU: Felfedés BE

en: Centered on player HQ, direction NORTH
hu_HU: A nézet ráállítva a főhadiszállásra, északi tájolással

en: Unable to locate HQ!
hu_HU: A főhadiszállás nem található!

en: Formation speed limiting ON
hu_HU: Alakzat sebességkorlátozása BE

en: Formation speed limiting OFF
hu_HU: Alakzat sebességkorlátozása KI

en: Vertical rotation direction: Normal
hu_HU: Vízszintes forgatás iránya: normál

en: Vertical rotation direction: Flipped
hu_HU: Vízszintes forgatás iránya: tükrözve

en: Screen shake when things die: Off
hu_HU: Képernyő rázkódása dolgok elpusztulásakor: kikapcsolva

en: Screen shake when things die: On
hu_HU: Képernyő rázkódása dolgok elpusztulásakor: bekapcsolva

en: Sorry, but game speed cannot be changed in multiplayer.
hu_HU: Elnézést, de a játék sebessége nem változtatható többjátékos módban.

en: Game Speed Reset
hu_HU: Játéksebesség visszaállítása

en: Game Speed Increased to %s
hu_HU: A játéksebesség erre növelve: %s

en: Game Speed Reduced to %s
hu_HU: A játéksebesség erre csökkentve: %s

en: Radar showing friend-foe colors
hu_HU: A radar barát/ellenség színezést jelenít meg

en: Radar showing player colors
hu_HU: Játékosszínek megjelenítése a radaron

en: Radar showing only objects
hu_HU: A radar csak az objektumokat jeleníti meg

en: Radar blending terrain and height
hu_HU: A radar megjeleníti a domborzatot és magasságot

en: Radar showing terrain
hu_HU: A radar megjeleníti a domborzatot

en: Radar showing height
hu_HU: A radar megjeleníti a magasságot

en: Asserts turned off
hu_HU: Hibakeresési kiértékelések kikapcsolva

en: QuickSave not allowed for multiplayer or tutorial games
hu_HU: A gyors mentés nem engedélyezett a többjátékos vagy gyakorlójátékokban

en: QuickSave not allowed in Autosaves-Only mode
hu_HU: A gyors mentés nem engedélyezett a csak automatikus mentési módban

en: QuickSave failed
hu_HU: Gyorsmentés sikertelen

en: QuickLoad not allowed for multiplayer or tutorial games
hu_HU: A gyors betöltés nem engedélyezett a többjátékos vagy gyakorlójátékokban

en: QuickLoad not allowed in Autosaves-Only mode
hu_HU: A gyors betöltés nem engedélyezett a csak automatikus mentési módban

en: QuickSave file does not exist yet
hu_HU: A gyors mentési fájl még nem létezik

en: Parent directory
hu_HU: Szülőkönyvtár

en: Autosave directory
hu_HU: Automatikus mentés könyvtára

en: Autosave directory (not allowed for saving)
hu_HU: Automatikus mentés könyvtára (kézi mentés nem engedélyezett)

en: cheated
hu_HU: csalt

en: AutoSave %s
hu_HU: Automatikus mentés: %s

en: AutoSave %s failed
hu_HU: A(z) „%s” automatikus mentés sikertelen

en: AutoSaving...
hu_HU: Automatikus mentés…

en: Could not save game!
hu_HU: Nem lehet menteni a játékot!

en: Failed to load level data or map. Exiting to main menu.
hu_HU: A pályaadatok vagy a térkép betöltése sikertelen. Kilépés a főmenübe.

en: Load Transport
hu_HU: A szállító betöltése

en: Shows the number of units currently loaded into the mission transporter, and the total capacity.
hu_HU: Megmutatja a küldetésszállítóba jelenleg berakodott egységek számát és a teljes kapacitást.

en: Open the Transporter Load Menu
hu_HU: A Szállító raktérmenüjének megnyitása

en: OBJECTIVE ACHIEVED by cheating!
hu_HU: A CÉLKITŰZÉS ELÉRVE, csalással!

en: OBJECTIVE ACHIEVED
hu_HU: A CÉLKITŰZÉS ELÉRVE

en: OBJECTIVE FAILED--and you cheated!
hu_HU: A CÉLKITŰZÉS SIKERTELEN – és csalt!

en: OBJECTIVE FAILED
hu_HU: A CÉLKITŰZÉS SIKERTELEN

en: Continue Game
hu_HU: Játék folytatása

en: Quit To Main Menu
hu_HU: Kilépés a főmenübe

en: Load Saved Game
hu_HU: Mentett játék betöltése

en: GAME SAVED :
hu_HU: JÁTÉK MENTVE:

en: You found %u power in an oil drum.
hu_HU: %u energiát talált egy olajhordóban.

en: %s Gives You A Visibility Report
hu_HU: %s egy felderítési jelentést ad

en: %s Gives you a %s
hu_HU: %s ezt adja Önnek: %s

en: Tried to give away a non-empty %s - but this is not allowed.
hu_HU: Nem üres %s droidot próbált átadni – de ez nem megengedett.

en: %s Gives You Technology Documents
hu_HU: %s technológiai dokumentációt ad át

en: %s Gives You %d Power
hu_HU: %s %d energiát ad

en: %s Requests An Alliance With You
hu_HU: %s szövetséget kötne

en: You Invite %s To Form An Alliance
hu_HU: Meghívta %s játékost egy szövetségbe

en: %s Breaks The Alliance With %s
hu_HU: %s felbontja a szövetséget vele: %s

en: %s Forms An Alliance With %s
hu_HU: %s szövetséget köt vele: %s

en: You Discover Blueprints For %s
hu_HU: Felfedezte ennek a tervrajzát: %s

en: Super Easy
hu_HU: Szuperkönnyű

en: Easy
hu_HU: Könnyű

en: Medium
hu_HU: Közepes

en: Hard
hu_HU: Nehéz

en: Insane
hu_HU: Örült

en: Commander
hu_HU: Parancsnok

en: MISSING AI NAME
hu_HU: HIÁNYZÓ MI-NÉV

en: MISSING AI DESCRIPTION
hu_HU: HIÁNYZÓ MI-LEIRÁS

en: AI tournament: %3.1f%% wins, %3.1f%% losses, %3.1f%% draws
hu_HU: MI verseny: %3.1f%% győzelem, %3.1f%% vereség, %3.1f%% döntetlen

en: Not enough votes to randomize or change the map.
hu_HU: Nincs elég szavazat a véletlenszerűsítéshez vagy a térkép megváltoztatásához.

en: Select Player Name
hu_HU: Játékos nevének kiválasztása

en: Player Name changes are not allowed when you are muted
hu_HU: A játékosnév megváltozástatása nem engedélyezett, ha le van némítva

en: Player Name changes are not allowed by the host
hu_HU: A játékosnév-változásokat nem engedélyezte a házigazda

en: Blind Game:
hu_HU: Vak játék:

en: - Player names will not be visible to other players (until the game is over)
hu_HU: - A játékosok nem fogják látni a többi felhasználó nevét (a játék végéig)

en: Blind Lobby:
hu_HU: Vak váró:

en: - Player names will not be visible to other players (until the game has started)
hu_HU: - A játékosok nem fogják látni a többi felhasználó nevét (a játék kezdetéig)

en: OPTIONS
hu_HU: BEÁLLÍTÁSOK

en: Return To Previous Screen
hu_HU: Vissza az előző képernyőre

en: DIFFICULTY
hu_HU: NEHÉZSÉG

en: Starts disadvantaged
hu_HU: Hátrányokkal kezd

en: Plays nice
hu_HU: Tisztán játszik

en: No holds barred
hu_HU: Nem fogja vissza magát

en: Starts with advantages
hu_HU: Előnyökkel kezd

en: CHOOSE AI
hu_HU: MI kiválasztása

en: Allow human players to join in this slot
hu_HU: Emberi játékosok kapcsolódásának engedélyezése erre a helyre

en: Leave this slot unused
hu_HU: Hely használaton kívül hagyása

en: Allow spectators to join in this slot
hu_HU: Nézők kapcsolódásának engedélyezése erre a helyre

en: Click to change to this slot
hu_HU: Kattintson a hely megváltoztatásához

en: Click to take player slot %u
hu_HU: Kattintson a(z) %u. játékoshely elfoglalásához

en: Click to swap player to this slot
hu_HU: Kattintson a játékos helyének erre cseréléséhez

en: Spectator %s has moved to Players
hu_HU: %s néző átkerült a játékosok közé

en: Cannot swap with host
hu_HU: Nem lehet cserélni a házigazdával

en: Spectator
hu_HU: Néző

en: The host has kicked %s from the game!
hu_HU: A házigazda kirúgta %s játékost a játékból.

en: The host has kicked you from the game.
hu_HU: A házigazda kirúgta a játékból.

en: The host has banned %s from the game!
hu_HU: A házigazda kitiltotta %s játékost a játékból.

en: The host has banned you from the game.
hu_HU: A házigazda kitiltotta a játékból.

en: Failed to move %s to Spectators
hu_HU: Nem sikerült áthelyezni %s játékost a nézők közé

en: The host has moved %s to Spectators!
hu_HU: A házigazda áthelyezte %s játékost a nézők közé.

en: Move to Spectators
hu_HU: Áthelyezés a nézők közé

en: Ask Spectator to Play
hu_HU: Néző megkérése, hogy játsszon

en: Ask to Play
hu_HU: Felkérés játékra

en: Spectator %s wants to remain a Spectator
hu_HU: %s továbbra is néző szeretne maradni

en: Player %s wants to remain a Player
hu_HU: %s játékos akar maradni

en: Host has declined to switch you to a Player
hu_HU: A házigazda elutasította, hogy játékos lehessen

en: Unable to switch to Spectator
hu_HU: Nem lehet néző

en: Do you want to spectate?
hu_HU: Néző szeretne lenni?

en: The host of this game wants to know if you're willing to spectate?
hu_HU: A játék házigazdája szeretné tudni, hogy hajlandó lenne-e néző lenni.

en: You are currently a Player.
hu_HU: Jelenleg játékos.

en: Yes, I will spectate!
hu_HU: Igen, néző leszek.

en: Do you want to play?
hu_HU: Szeretne játszani?

en: The host of this game wants to know if you'd like to play?
hu_HU: A játék házigazdája szeretné tudni, hogy szeretne-e játszani.

en: You are currently a Spectator.
hu_HU: Jelenleg néző.

en: Yes, I want to play!
hu_HU: Igen, játszani szeretnék!

en: Player %s has moved to Spectators
hu_HU: %s játékos átkerült a nézők közé

en: Unable to move %s to Players - no available slot
hu_HU: %s nem helyezhető át a játékosok közé – nincs szabad hely

en: Spectator would like to become a Player
hu_HU: Egy néző játékos szeretne lenni

en: Spectator "%s" would like to become a player.
hu_HU: „%s” néző játékos szeretne lenni.

en: However, there are currently no open Player slots.
hu_HU: Jelenleg azonban nincsenek szabad játékoshelyek.

en: Would you like to swap this Spectator with a Player?
hu_HU: Felcseréli ezt a nézőt egy játékossal?

en: Yes, select Player slot
hu_HU: Igen, a játékoshely kiválasztása

en: BLIND LOBBY NOTICE:
hu_HU: VAK VÁRÓ MEGJEGYZÉSE:

en: You have been assigned the codename: "%s"
hu_HU: A következő kódnevet kapta: „%s”

en: For Spectator:
hu_HU: Nézőnek:

en: For Player:
hu_HU: Játékosnak:

en: Choose Player Slot
hu_HU: Játékos helyének kiválasztása

en: PLAYERS
hu_HU: JÁTÉKOSOK

en: Add spectator slot
hu_HU: Nézőhely hozzáadása

en: Kicked from game
hu_HU: Kirúgva a játékból

en: The host has disabled free chat. Please use Quick Chat.
hu_HU: A házigazda letiltotta a szabad csevegést. Használja a gyors csevegést.

en: Quick Chat
hu_HU: Gyors csevegés

en: Press the Tab key to open Quick Chat.
hu_HU: A Gyors csevegés megnyitásához nyomja meg a Tab billentyűt.

en: The host has disabled free chat. Please use Quick Chat or /hostmsg commands.
hu_HU: A házigazda letiltotta a szabad csevegést. Használja a gyors csevegést vagy a /hostmsg parancsokat.

en: The host has enabled free chat for you.
hu_HU: A házigazda bekapcsolta Önnek a szabad csevegést.

en: Copy Text to Clipboard
hu_HU: Szöveg másolása a vágólapra

en: Mute Player: %s
hu_HU: Játékos némítása: %s

en: Unmute Player: %s
hu_HU: Játékos némításának feloldása: %s

en: CHAT
hu_HU: CSEVEGÉS

en: Multiplayer Lobby Support Unavailable
hu_HU: A többjátékos váró támogatása nem érhető el

en: Your client cannot connect to the mutiplayer lobby.
hu_HU: A kliense nem tud csatlakozni a többjátékos váróhoz.

en: Please click the button below for more information on how to fix it.
hu_HU: Kattintson a lenti gombra, hogy további információkat kapjon a javításával kapcsolatban.

en: More Information
hu_HU: További információk

en: Sorry! Failed to host the game.
hu_HU: Sajnáljuk! A játék létrehozása nem sikerült.

en: Host is Starting Game
hu_HU: A házigazda elindította a játékot

en: Host: Free chat enabled for: %s
hu_HU: Házigazda: Szabad csevegés engedélyezve %s számára

en: Host: Free chat muted for: %s
hu_HU: Házigazda: Szabad csevegés elnémítva %s számára

en: Moving %s to Spectators!
hu_HU: %s áthelyezése a nézők közé.

en: Asking %s to move to Players...
hu_HU: %s megkérése, hogy lépjen át a játékosokhoz…

en: Disconnected from host:
hu_HU: Megszakadt a kapcsolat a kiszolgálóval:

en: Unable to handle host redirect
hu_HU: A kiszolgáló átirányítása nem kezelhető

en: Unable to process redirect
hu_HU: Az átirányítás nem dolgozható fel

en: Unable to process repeated or invalid redirects
hu_HU: Az ismételt vagy érvénytelen átirányítások nem dolgozhatók fel

en: Host supplied invalid options
hu_HU: A kiszolgáló érvénytelen beállításokat adott meg

en: Host supplied invalid host config
hu_HU: A kiszolgáló érvénytelen gazdagép-beállításokat adott meg

en: You have been kicked:
hu_HU: Kirúgták a szobából:

en: Connection lost:
hu_HU: A kapcsolat megszakadt:

en: No connection to host.
hu_HU: Nincs kapcsolat a kiszolgálóhoz.

en: The host moved me to Players, but I never gave permission for this change. Bye!
hu_HU: A házigazda áthelyezett a játékosok közé, de nem adtam engedélyt erre a változtatásra. Viszlát!

en: The host tried to move us to Players, but we never gave permission.
hu_HU: A házigazda megpróbált áthelyezni minket a játékosok közé, de sosem adtunk rá engedélyt.

en: Cannot change to a map with too few slots for all players.
hu_HU: Nem lehet olyan térképre váltani, amelyen nincs elég hely az összes játékos számára.

en: Cannot change to a map with fewer slots.
hu_HU: Nem lehet kevesebb játékoshellyel rendelkező térképre váltani.

en: The host has quit.
hu_HU: A házigazda kilépett.

en: Hit the ready box to begin your challenge!
hu_HU: Kattintson a kész jelölőmezőre, és kezdődhet a kihívás!

en: Press the start hosting button to begin hosting a game.
hu_HU: A kezdéshez nyomja meg a játék indítása gombot.

en: Port mapping creation is in progress...
hu_HU: A porttovábbítás létrehozása folyamatban…

en: Port mapping disabled by user. Autoconfig of port %d will not happen.
hu_HU: A felhasználó kikapcsolta a porttovábbítást. A következő port automatikus beállítása nem fog megtörténni: %d.

en: BLIND GAME NOTICE:
hu_HU: VAK JÁTÉK MEGJEGYZÉSE:

en: Player names will not be visible to other players (until the game is over)
hu_HU: A játékosok nem fogják látni a többi felhasználó nevét (a játék végéig)

en: Player names will not be visible to other players (until the game has started)
hu_HU: A játékosok nem fogják látni a többi felhasználó nevét (a játék kezdetéig)

en: IMPORTANT: The host is a player, and can see and configure other players (!)
hu_HU: FONTOS: A játékgazda egy játékos, és láthat valamint beállíthat más játékosokat (!)

en: The host is a spectator, and can see player identities and configure players / teams
hu_HU: A játékgazda néző, és láthatja a játékosok személyazonosságát, valamint beállíthatja a játékosokat/csapatokat

en: Failed to load challenge:
hu_HU: A kihívás betöltése sikertelen:

en: Failed to load the challenge's map or config
hu_HU: A kihívás leképezésének vagy konfigurációjának betöltése sikertelen

en: Failed to process autohost config:
hu_HU: Az autohost konfiguráció feldolgozása sikertelen:

en: Failed to load the autohost map or config from: %s
hu_HU: A kihívás leképezésének vagy konfigurációjának betöltése innen sikertelen: %s

en: Closed
hu_HU: Lezárva

en: Open
hu_HU: Megnyitás

en: The version of Warzone 2100 used to save this replay file does not match the currently-running version.
hu_HU: A Warzone 2100 ennek a visszajátszási fájljának mentéséhez használt verziója nem egyezik meg a jelenleg futó verzióval.

en: Replay File Saved With: "%s"
hu_HU: A visszajátszási fájl ezzel lett mentve: „%s”

en: Current Warzone 2100 Version: "%s"
hu_HU: A Warzone 2100 jelenlegi verziója: „%s”

en: Replays should usually be played back with the same version used to save the replay.
hu_HU: A visszajátszásokat általában ugyanazzal a verzióval kell lejátszani, amellyel a visszajátszás mentése történt.

en: The replay may not playback successfully, or there may be differences in the simulation.
hu_HU: Előfordulhat, hogy a visszajátszás nem sikerül, vagy eltérések lehetnek a szimulációban.

en: Replay Version Mismatch
hu_HU: A visszajátszás verziója eltérő

en: %s has Left the Game
hu_HU: %s elhagyta a játékot

en: %s joined the Game
hu_HU: %s csatlakozott a játékhoz

en: (codename: %s)
hu_HU: (kódnév: %s)

en: File transfer has been aborted for %d.
hu_HU: %d fájl átvitele megszakítva.

en: The game is already full.
hu_HU: Ez a játék már tele van.

en: %s (%u) has an incompatible mod, and has been kicked.
hu_HU: %s (%u) nem kompatibilis modot használ, ezért ki lett rúgva.

en: Your data doesn't match the host's!
hu_HU: Az adatai nem egyeznek a házigazdájéval!

en: %s is joining the game
hu_HU: %s csatlakozik a játékhoz

en: Server message:
hu_HU: Kiszolgáló üzenete:

en: LIMITS
hu_HU: KORLÁTOK

en: Map Can Exceed Limits
hu_HU: A térkép meghaladja a korlátokat

en: Force Limits at Start
hu_HU: Korlátok kényszerítése a játék kezdeténél

en: Apply Defaults and Return To Previous Screen
hu_HU: Alapbeállítások alkalmazása és vissza az előző menübe

en: Accept Settings
hu_HU: Beállítások elfogadása

en: Limits reset to default values
hu_HU: A korlátok visszaállítva az alapértelmezettekre

en: Limits Reset To Default Values
hu_HU: Korlátok visszaállítása az alapértelmezett értékekre

en: Administrator has kicked you from the game.
hu_HU: A házigazda kirúgta a játékból.

en: Search for map
hu_HU: Térkép keresése

en: Any number of players
hu_HU: Tetszőleges számú játékos

en: %d player | %d players
hu_HU[0]: %d játékos
hu_HU[1]: %d játékos

en: Structs
hu_HU: Épületek

en: Alliances
hu_HU: Szövetségek

en: Score
hu_HU: Pontszám

en: Kills
hu_HU: Kilőve

en: Units
hu_HU: Egységek

en: Channel
hu_HU: Csatorna

en: Toggle Alliance State
hu_HU: Szövetség állapota be/ki

en: Give Visibility Report
hu_HU: Felderítő jelentés adása

en: Leak Technology Documents
hu_HU: Technológiai dokumentumok kiszivárogtatása

en: Hand Over Selected Units
hu_HU: Kijelölt egységek átadása

en: Give Power To Player
hu_HU: Energia átadása a játékosnak

en: Toggle Chat Mute
hu_HU: Csevegésnémítás be/ki

en: Sent/Received per sec —
hu_HU: Küldve/fogadva másodpercenként –

en: Total Sent/Received —
hu_HU: Küldve/fogadva összesen –

en: Traf: %lu/%lu
hu_HU: Forgalom: %lu/%lu

en: Uncompressed: %lu/%lu
hu_HU: Tömörìtetlen: %lu/%lu

en: Pack: %lu/%lu
hu_HU: Csomag: %lu/%lu

en: Players View
hu_HU: Játékosok nézet

en: Team Strategy
hu_HU: Csapatstratégia

en: Host initialized %u limits, unable to show them due to mods
hu_HU: A házigazda %u korlátot állított be, de a modok miatt nem tudja megjeleníteni őket

en: MAP REQUESTED!
hu_HU: TÉRKÉP KÉRVE!

en: MOD REQUESTED!
hu_HU: MOD KÉRVE!

en: Warning, this is a map-mod, it could alter normal gameplay.
hu_HU: Figyelem, ez egy térképmod, meg tudja változtatni a normális játékot.

en: Warning, HOST has altered the game code, and can't be trusted!
hu_HU: Figyelem, a HÁZIGAZDA megváltoztatta a játék kódját, és nem megbízható!

en: The host has enabled free chat for everyone.
hu_HU: A házigazda mindenkinél engedélyezte a szabad csevegést.

en: The host has muted free chat for everyone.
hu_HU: A házigazda mindenkinél némította a szabad csevegést.

en: The host has enabled free chat for player: %s
hu_HU: A házigazda engedélyezte a szabad csevegést a következő játékosnál: %s

en: The host has enabled free chat for %d players
hu_HU: A házigazda %d játékosnál engedélyezte a szabad csevegést

en: The host has muted free chat for player: %s
hu_HU: A házigazda némította a szabad csevegést a következő játékosnál: %s

en: The host has muted free chat for %d players
hu_HU: A házigazda %d játékosnál némította a szabad csevegést

en: Limits set to default.
hu_HU: A korlátok alaphelyzetbe lettek állítva.

en: Changed structure limits [%u]:
hu_HU: Épületkorlátok megváltoztatva [%u]:

en: [%d] Limit [%s]: %u (default: %u)
hu_HU: [%d] korlát [%s]: %u (alapértelmezett: %u)

en: [%d] Limit [%s]: %u (default: no limit)
hu_HU: [%d] korlát [%s]: %u (alapértelmezett: nincs korlát)

en: Kicking player %s, because they tried to bypass data integrity check!
hu_HU: %s ki lett rúgva, mert megpróbálta kikerülni az adatok ellenőrzését!

en: Invalid data!
hu_HU: Érvénytelen adat!

en: Auto kicking player %s, invalid command received: %u
hu_HU: %s játékos automatikus kirúgása, érvénytelen kapott parancs: %u

en: Unauthorized network command
hu_HU: Nem engedélyezett hálózati parancs

en: REPLAY HAS ENDED
hu_HU: VISSZAJÁTSZÁS VÉGE

en: (Press ESC to quit.)
hu_HU: (Nyomjon ESC-t a kilépéshez.)

en: Auto kicking player %s, invalid command received.
hu_HU: %s játékos automatikus kirúgása, érvénytelen kapott parancs.

en: Map was requested: SENDING MAP!
hu_HU: Térkép kérve: TÉRKÉP KÜLDÉSE!

en: Mod was requested: SENDING MOD!
hu_HU: Mod kérve: MOD KÜLDÉSE!

en: FILE SENT!
hu_HU: FÁJL ELKÜLDVE!

en: MAP DOWNLOADED!
hu_HU: TÉRKÉP LETÖLTVE!

en: Beacon %d
hu_HU: %d. jeladó

en: Beacon received from %s!
hu_HU: Jeladó érkezett innen: %s!

en: Green
hu_HU: Zöld

en: Orange
hu_HU: Narancs

en: Grey
hu_HU: Szürke

en: Black
hu_HU: Fekete

en: Red
hu_HU: Vörös

en: Blue
hu_HU: Kék

en: Pink
hu_HU: Rózsaszín

en: Cyan
hu_HU: Cián

en: Yellow
hu_HU: Sárga

en: Purple
hu_HU: Lila

en: White
hu_HU: Fehér

en: Bright blue
hu_HU: Élénk kék

en: Neon green
hu_HU: Neonzöld

en: Infrared
hu_HU: Infravörös

en: Ultraviolet
hu_HU: Ultraibolya

en: Brown
hu_HU: Barna

en: Spectator Mode
hu_HU: Nézői mód

en: You are a spectator. Enjoy watching the game!
hu_HU: Ön néző. Élvezze a játékot!

en: %s (%d) allowed map change. Total: %d/%d
hu_HU: %s (%d) engedélyezte a térképváltást. Összesen: %d/%d

en: A player voted FOR kicking: %s
hu_HU: Egy játékos a kirúgás MELLETT szavazott: %s

en: A player voted AGAINST kicking: %s
hu_HU: Egy játékos a kirúgás ELLEN szavazott: %s

en: A player's client ignored your vote to kick request (too frequent): %s
hu_HU: Egy játékos kliense figyelmen kívül hagyta a kirúgási kérésre vonatkozó szavazatát (túl gyakori kérés): %s

en: Vote
hu_HU: Szavazás

en: Allow host to change map or randomize?
hu_HU: A házigazda megváltoztathatja a térképet vagy bekapcsolhatja a véletlenszerűsítést?

en: A vote was started to kick you from the game.
hu_HU: Szavazás indult arról, hogy ki legyen-e rúgva a játékból.

en: A vote was started to kick %s from the game.
hu_HU: Szavazás indult arról, hogy %s ki legyen-e rúgva a játékból.

en: Vote To Kick: %s
hu_HU: Szavazás %s kirúgásáról

en: Should player %s be kicked from the game?
hu_HU: %s ki legyen-e rúgva a játékból?

en: Yes, Kick Them
hu_HU: Igen, kirúgás

en: The vote to kick player %s succeeded (sufficient votes in favor) - kicking
hu_HU: A szavazás %s játékos kirúgásáról sikeres volt (elegendő támogató szavazat) – kirúgás

en: The vote to kick player %s failed (insufficient votes in favor)
hu_HU: A szavazás %s játékos kirúgásáról nem sikerült (nem volt elég támogató szavazat)

en: The vote to kick player %s failed (insufficient votes before timeout)
hu_HU: A szavazás %s játékos kirúgásáról nem sikerült (nem volt elég támogató szavazat az időkorlát előtt)

en: The vote to kick player %s failed
hu_HU: %s kirúgási szavazása nem sikerült

en: Cannot request vote to kick player %s yet - please wait a bit longer
hu_HU: Még nem lehet szavazást kérni %s kirúgására – várjon még egy kicsit

en: Starting vote to kick player: %s
hu_HU: Szavazás indítása a játékos kirúgására: %s

en: NOW PLAYING
hu_HU: JÁTÉKBAN

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Title
hu_HU: Cím

en: Dismiss
hu_HU: Elutasítás

en: Do not show again
hu_HU: Ne jelenjen meg többször

en: We can't do that! We must be a Cyborg unit to use a Cyborg Transport!
hu_HU: Ezt nem tudjuk megtenni! Csak kiborg egységek használhatják a kiborgszállítót!

en: Failed to load selected AI! Check your logs to see why.
hu_HU: A kiválasztott MI betöltése sikertelen! Nézze meg a naplókat, hogy miért.

en: Loaded the %s AI script for current player!
hu_HU: A(z) %s MI parancsfájl betöltve a jelenlegi játékoshoz!

en: Research completed: %s
hu_HU: Kutatás befejezve: %s

en: Research Award
hu_HU: Kutatási jutalom

en: Own Units: %u
hu_HU: Saját egységek: %u

en: Enemy Units: %u
hu_HU: Ellenséges egységek: %u

en: Own Structures: %u
hu_HU: Saját épületek: %u

en: Enemy Structures: %u
hu_HU: Ellenséges épületek: %u

en: Units Manufactured: %u
hu_HU: Gyártott egységek: %u

en: Total Units: %u
hu_HU: Összes egység: %u

en: Structures Built: %u
hu_HU: Épített épületek: %u

en: Total Structures: %u
hu_HU: Összes épület: %u

en: Rookie: %u
hu_HU: Újonc: %u

[ctx: rank]
en: Green: %u
hu_HU: Zöldfülű: %u

en: Trained: %u
hu_HU: Edzett: %u

en: Regular: %u
hu_HU: Hivatásos: %u

en: Professional: %u
hu_HU: Profi: %u

en: Veteran: %u
hu_HU: Veterán: %u

en: Elite: %u
hu_HU: Elit: %u

en: Special: %u
hu_HU: Különleges: %u

en: Hero: %u
hu_HU: Hős: %u

en: Unit Losses
hu_HU: Egységveszteségek

en: Structure Losses
hu_HU: Épületveszteségek

en: Force Information
hu_HU: Haderő-információk

en: ARTIFACTS RECOVERED: %d
hu_HU: MEGSZERZETT LELETEK: %d

en: Mission Time - %s
hu_HU: Küldetés ideje – %s

en: Total Game Time - %s
hu_HU: Teljes játékidő – %s

en: You cheated!
hu_HU: Csalt!

en: Use Quick Chat to chat with other players.
hu_HU: Használja a gyors csevegést a többi játékossal való csevegéshez.

en: The host has disabled free chat.
hu_HU: A házigazda letiltotta a szabad csevegést.

en: Chat: All
hu_HU: Csevegés: mindenki

en: Chat: Team
hu_HU: Csevegés: csapat

en: Did not send message - free chat is disabled by host. Please use Quick Chat.
hu_HU: Az üzenet nem lett elküldve – a házigazda letiltotta a szabad csevegést. Használja a gyors csevegést.

en: See Also:
hu_HU: Lásd még:

en: Game Guide
hu_HU: Játékútmutató

en: Toggle Sidebar
hu_HU: Oldalsáv be/ki

en: Disable Topic Pop-ups
hu_HU: Témák felugró ablakainak letiltása

en: Close Help Mode
hu_HU: Súgó mód bezárása

en: Click/Tap
hu_HU: Kattintás/koppintás

en: Right-Click
hu_HU: Jobb kattintás

en: Click/Tap and Hold
hu_HU: Kattintás/koppintás és nyomva tartás

en: Other
hu_HU: Egyebek

en: Interactions:
hu_HU: Interakciók:

en: Related Keymappings:
hu_HU: Kapcsolódó billentyűkiosztások:

en: Enter password
hu_HU: Jelszó megadása

en: Connecting to Game
hu_HU: Kapcsolódás a játékhoz

en: Status:
hu_HU: Állapot:

en: Cancel
hu_HU: Mégse

en: Game requires a password to join
hu_HU: A játékhoz való csatlakozáshoz jelszó szükséges

en: Unable to Join Game
hu_HU: Nem sikerült csatlakozni a játékhoz

en: Error:
hu_HU: Hiba:

en: Join Attempt Rejected
hu_HU: Kapcsolódási kísérlet elutasítva

en: Message from Host:
hu_HU: Üzenet a kiszolgálótól:

en: Game is full
hu_HU: A játék megtelt

en: You were kicked!
hu_HU: Kirúgták!

en: Your game version does not match the host
hu_HU: A játékverziója eltér a kiszolgálójáétól

en: The host rejected your connection due to invalid data
hu_HU: A kiszolgáló érvénytelen adatok miatt elutasította a kapcsolatot

en: Host has dropped connection!
hu_HU: A házigazda kapcsolata elveszett!

en: Connection Error
hu_HU: Kapcsolódási hiba

en: No connections available
hu_HU: Nincs elérhető kapcsolat

en: Synchronizing data with host ...
hu_HU: Adatok szinkronizálása a kiszolgálóval…

en: Waiting for correct join password
hu_HU: Várakozás a helyes csatlakozási jelszóra

en: Attempting to connect
hu_HU: Kapcsolódás kísérlete

en: Establishing connection handshake
hu_HU: Kapcsolódás kézfogásának elvégzése

en: Coordinating join with host
hu_HU: Koordinálás a házigazdával

en: Join attempt failed
hu_HU: A kapcsolódási kísérlet sikertelen

en: Host did not respond before timeout
hu_HU: A kiszolgáló nem válaszolt az időtúllépés előtt

en: Failed at: [%s] - %s
hu_HU: Sikertelen: [%s] – %s

en: Failed at: [%s]
hu_HU: Sikertelen: [%s]

en: Failed to open connection: [%d] %s
hu_HU: A kapcsolat megnyitása sikertelen: [%d] %s

en: Establishing connection with host
hu_HU: Kapcsolat létrehozása a kiszolgálóval

en: An internal error occurred
hu_HU: Belső hiba történt

en: Invalid host - disconnected
hu_HU: Érvénytelen kiszolgáló – kapcsolat bontva

en: Invalid host response
hu_HU: Érvénytelen kiszolgálóválasz

en: Requesting to join game
hu_HU: Csatlakozás kérése a játékhoz

en: Invalid host establishing data
hu_HU: Érvénytelen házigazda-létrehozási adatok

en: Invalid host identity
hu_HU: A házigazda személyazonossága érvénytelen

en: Failed to establish session keys with host
hu_HU: Nem sikerült a munkamenetkulcsok létrehozása a házigazdával

en: Failure to generate valid response
hu_HU: Nem sikerült érvényes választ előállítani

en: Kick Spectator
hu_HU: Néző kirúgása

en: Kick Player
hu_HU: Játékos kirúgása

en: Loading Status:
hu_HU: Betöltési állapot:

en: TEAM STRATEGY
hu_HU: CSAPATSTRATÉGIA

en: Game will start in ...
hu_HU: A játék elindul…

en: Waiting for other players ...
hu_HU: Várakozás a többi játékosra ...

en: Team Planning
hu_HU: Csapat tervezése

en: Unable to locate any repair units!
hu_HU: Egyetlen javítóegység sem található!

en: Unable to locate any Trucks!
hu_HU: Egyetlen teherautó sem található!

en: Unable to locate any Sensor Units!
hu_HU: Egyetlen érzékelős egység sem található!

en: Unable to locate any Commanders!
hu_HU: Egyetlen parancsnok sem található!

en: Cannot find required building!
hu_HU: A kért épület nem található!

en: Loading video
hu_HU: Videó betöltése

en: Show Player Stats
hu_HU: Játékosstatisztikák megjelenítése

en: Weapon Grade
hu_HU: Fegyverosztály

en: Power/Rate
hu_HU: Energia/sebesség

en: Current Power / Power Per Second
hu_HU: Jelenlegi energiaszint / energia másodpercenként

en: PwrLost
hu_HU: Energiavesztés

en: PwrWon
hu_HU: Energianövelés

en: Lab Use
hu_HU: Laboratóriumhasználat

en: Kinetic Armor
hu_HU: Kinetikus páncél

en: (Tanks / Cyborgs)
hu_HU: (Tankok/kiborgok)

en: Cannons
hu_HU: Ágyúk

en: Mortars
hu_HU: Aknavetők

en: Missiles
hu_HU: Rakéták

en: Rockets
hu_HU: Rakéták

en: Energy
hu_HU: Energia

en: Flame
hu_HU: Láng

en: Howitzers
hu_HU: Tarackok

en: MG
hu_HU: Géppuska

en: Machine Guns
hu_HU: Géppuskák

en: Electronic
hu_HU: Elektronikus

en: A-A
hu_HU: Légvédelem

en: Anti-Air
hu_HU: Légvédelem

en: Slow Missile
hu_HU: Lassú irányított rakéta

en: Slow Rocket
hu_HU: Lassú rakéta

en: Las-Sat
hu_HU: Lézerműhold

en: Laser Satellite
hu_HU: Lézerműhold

en: Bombs
hu_HU: Bombák

en: Command
hu_HU: Parancs

en: EMP
hu_HU: EMI

en: Can't build any more units, Unit Limit Reached — Production Halted
hu_HU: Nem tud több egységet építeni, elérte az egységkorlátot — Gyártás szüneteltetve

en: Can't build "%s" without a Command Relay Center — Production Halted
hu_HU: Nem tud „%s” egységet építeni parancsközvetítő központ nélkül — Gyártás szüneteltetve

en: Can't build "%s", Commander Limit Reached — Production Halted
hu_HU: Nem tud „%s” egységet építeni, elérte a parancsnoki korlátot — Gyártás szüneteltetve

en: Can't build any more "%s", Construction Unit Limit Reached — Production Halted
hu_HU: Nem tud több „%s” egységet építeni, elérte az építőegység-korlátot — Gyártás szüneteltetve

en: Laser Satellite is ready to fire!
hu_HU: A lézerműhold tüzelésre kész!

en: %s - %u Unit assigned - Hitpoints %d/%d | %s - %u Units assigned - Hitpoints %d/%d
hu_HU[0]: %s – %u egység hozzárendelve – Életpont: %d/%d
hu_HU[1]: %s – %u egység hozzárendelve – Életpont: %d/%d

en: ID %d - sensor range %d - ECM %d
hu_HU: Azonosító: %d – Érzékelőtávolság: %d – ECM: %d

en: %s - %u Unit assigned - Damage %d/%d | %s - %u Units assigned - Hitpoints %d/%d
hu_HU[0]: %s – %u egység hozzárendelve – Életpont: %d/%d
hu_HU[1]: %s – %u egység hozzárendelve – Életpont: %d/%d

en: %s - Hitpoints %d/%d
hu_HU: %s – Életpont: %d/%d

en: ID %d - armour %d|%d - sensor range %d - ECM %d - born %u - depth %.02f
hu_HU: Azonosító: %d – Páncél: %d|%d – Érzékelőtávolság: %d – ECM: %d – Született: %u – Mélység: %.02f

en: ID %d - State %d
hu_HU: Azonosító: %d – Állapot: %d

en: ID %d - %s
hu_HU: Azonosító: %d – %s

en: %s - Connected %u of %u - Hitpoints %d/%d
hu_HU: %s – %u/%u összekapcsolva – Életpont: %d/%d

en: ID %u - Multiplier: %u
hu_HU: Azonosító: %u – Szorzó: %u

en: ID %u - Production Output: %u - BuildPointsRemaining: %u - Resistance: %d / %d
hu_HU: Azonosító: %u – Termelési kimenet: %u – Megmaradt építési pontok: %u – Ellenállás: %d / %d

en: ID %u - Research Points: %u
hu_HU: Azonosító: %u – Kutatási pontok: %u

en: tile %d,%d - target %s
hu_HU: csempe: %d,%d – cél: %s

en: ID %u - sensor range %d - ECM %d
hu_HU: Azonosító: %u – Érzékelőtávolság: %d – ECM: %d

en: %s - Electronically Damaged
hu_HU: %s – Elektronikusan sérült

en: Electronic Reward - Visibility Report
hu_HU: Elektronikus jutalom – felderítési jelentés

en: Factory Reward - Propulsion
hu_HU: Gyári jutalom – hajtómű

en: Factory Reward - Body
hu_HU: Gyári jutalom – karosszéria

en: Factory Reward - Weapon
hu_HU: Gyári jutalom – fegyver

en: Factory Reward - Nothing
hu_HU: Gyári jutalom – nincs

en: Repair Facility Award - Repair
hu_HU: Javítóüzem jutalom – javítás

en: Repair Facility Award - Nothing
hu_HU: Javítóüzemi jutalom – nincs

en: Classic
hu_HU: Klasszikus

en: Remastered (HQ)
hu_HU: Felújított (HQ)

en: Additional Campaigns
hu_HU: További küldetések

en: Start Game
hu_HU: Játék indítása

en: Tweak Options:
hu_HU: Beállítások finomhangolása:

en: Reset to Defaults
hu_HU: Visszaállítás alapértelmezettre

en: Command the forces of The Project in a battle to rebuild the world
hu_HU: Vezesse a Projekt erőit a csatába a világ újjáépítéséért

en: Warzone 2100 Universe
hu_HU: A Warzone 2100 univerzuma

en: WZ2100 Extended Universe
hu_HU: A WZ2100 kibővített univerzuma

en: Unique Universe
hu_HU: Egyedi univerzum

en: Requires %s
hu_HU: %s szükséges

en: Compatible
hu_HU: Kompatibilis

en: Compatible %s
hu_HU: Kompatibilis %s

en: Timer Power Bonus
hu_HU: Időalapú energiabónusz

en: Grant power based on the remaining level timer, so there's no need to wait out the clock.
hu_HU: A hátralévő idő alapján engergiát ad, így nem kell kivárni az órát.

en: Classic Timers
hu_HU: Klasszikus időzítők

en: Alter / disable timers on specific levels, like the original release. (Allows power-cheating.)
hu_HU: Egyes szintek időzítőinek módosítása/letiltása, az eredeti kiadáshoz hasonlóan. (Így több energiát lehet felhalmozni.)

en: 40 Unit Limit
hu_HU: 40 egységes korlát

en: Lower the player's unit limit to 40, matching the original PS1 release.
hu_HU: A játékos egységszámának 40-re korlátozása, a PS1-es kiadásnak megfelelően.

en: Autosaves-Only
hu_HU: Csak automatikus mentések

en: Disable the ability to manually save / quick-save, limit autosaves to the beginning of each level.
hu_HU: A kézi vagy gyors mentés kikapcsolása, az automatikus mentések az egyes szintek kezdetére korlátozása.

en: PS1 Modifiers
hu_HU: PS1 módosítók

en: Reduces the damage the enemy deals to a third of the current difficulty modifier.
hu_HU: Az ellenség sebzését a jelenlegi nehézségi módosító harmadára csökkenti.

en: Infinite Time
hu_HU: Végtelen idő

en: Missions have no timer where possible (Timer Power Bonus replaced with a small power reward if enabled).
hu_HU: A küldetéseknek nincs határideje, ha ez lehetséges (engedélyezéskor az időalapú engergiabónuszt egy kisebb energiabónusz váltja).

en: Victory Hints
hu_HU: Győzelmi tippek

en: Displays a console message every few minutes showing victory related information.
hu_HU: Konzolüzeneteket jelenít meg néhány percenként a győzelemmel kapcsolatos információkkal.

en: Finale Fun
hu_HU: Szórakoztató finálé

en: Activate Final Gamma mission bonus content.
hu_HU: A végső Gamma küldetés bónusz tartalmának aktiválása.

en: Gamma Bonus
hu_HU: Gamma bónusz

en: Extra Gamma mission making use of a map created by the original developement team (map updated by: DARwins).
hu_HU: További Gamma küldetés, az eredeti fejlesztőcsapat által készített térkép használatával (a térképet frissítette: DARwins).

en: Additional Spawns (Insane difficulty)
hu_HU: További felbukkanó egységek (Őrült nehézségi szinten)

en: Enables additional enemy spawns and behavior for Insane difficulty (or higher).
hu_HU: További ellenséges felbukkanó egységeket és viselkedéseket engedélyez Őrült (vagy magasabb) nehézségi szinten.

en: Additional Spawns (Lower difficulties than Insane)
hu_HU: További felbukkanó egységek (Őrültnél könnyebb nehézségi szinten)

en: Enables additional enemy spawns and behavior for Hard difficulty or lower.
hu_HU: További ellenséges felbukkanó egységeket és viselkedéseket engedélyez Nehéz vagy alacsonyabb nehézségi szinten.

en: Fast EXP gain
hu_HU: Gyors tapasztalatszerzés

en: Increases unit experience point gain by 2x.
hu_HU: Megduplázza az egység tapasztalatipont-szerzését.

en: Tower Wars
hu_HU: Toronyháború

en: Player gets significantly stronger structures.
hu_HU: A játékos jelentősen erősebb épületeket kap.

en: Unsupported
hu_HU: Nem támogatott

en: A more relaxed playthrough - easier than easy
hu_HU: Egy nyugalmasabb végigjátszás – a könnyűnél is könnyebb

en: A slightly easier challenge than Normal
hu_HU: A szokásosnál könnyebb hihívás

en: A fun & challenging experience
hu_HU: Egy szórakoztató és kihívásokkal teli élmény

en: A challenge for players who have beaten the game
hu_HU: Kihívások azoknak, akik már végigvitték a játékot

en: An unforgiving challenge for experienced players only
hu_HU: Könyörtelen kihívás, csak tapasztalt játékosok számára

en: "Classic" campaign balance
hu_HU: „Klasszikus” küldetési egyensúly

en: The remastered campaign experience
hu_HU: A felújított küldetési élmény

en: Remastered
hu_HU: Felújított

en: Difficulty:
hu_HU: Nehézség:

en: Balance:
hu_HU: Egyensúly:

en: Start at:
hu_HU: Kezdet:

en: Tweaks:
hu_HU: Finomhangolások:

en: CAMPAIGNS
hu_HU: KÜLDETÉSEK

en: GAMES
hu_HU: JÁTÉKOK

en: Continue
hu_HU: Folytatás

en: MUSIC MANAGER
hu_HU: ZENEKEZELŐ

en: HRTF is not supported on your device / system / OpenAL library
hu_HU: A HRTF nem támogatott az eszközön/rendszeren/OpenAL programkönyvtárban

en: Volume
hu_HU: Mennyiség

en: Voice Volume
hu_HU: Beszédhang

en: FX Volume
hu_HU: Effektek hangereje

en: Music Volume
hu_HU: Zene hangereje

en: Output
hu_HU: Kimenet

en: HRTF can enable enhanced spatialization when used with headphones or some stereo output.
hu_HU: A HRTF fejhallgatóval vagy egyes sztereó kimenetekkel használva javíthatja a térhatású hangzást.

en: Disabled
hu_HU: Kikapcsolva

en: Enabled
hu_HU: Bekapcsolva

en: Auto
hu_HU: Automatikus

en: Subtitles
hu_HU: Feliratok

en: Off
hu_HU: Ki

en: On
hu_HU: Be

en: Music
hu_HU: Zene

en: Music Manager
hu_HU: Zenekezelő

en: Open Music Manager
hu_HU: Zenekezelő megnyitása

en: Audio Cues
hu_HU: Hangjelzések

en: Group Reporting
hu_HU: Csoportjelentések

en: Mouse
hu_HU: Egér

en: Right-Click Orders
hu_HU: Jobb kattintásos parancsok

en: By default, Warzone 2100 uses left-click for both selection and ordering / targeting. If you prefer modern RTS mouse input, set this to On. If you are using a trackpad or touch input, you may want to set this to Off.
hu_HU: Alapértelmezés szerint a Warzone 2100 bal kattintást használ a kiválasztáshoz és a parancsokhoz/célzáshoz. Ha a modern RTS-ekben megszokott egérbevitelt kedveli, kapcsolja be. Ha érintőtáblát vagy érintéses bevitelt használ, akkor lehet, hogy inkább kapcsolja ki.

en: Use left-click for both selection and ordering / targeting. (The classic Warzone 2100 default.)
hu_HU: Bal kattintás használata a kiválasztáshoz és a parancsokhoz/célzáshoz. (A klasszikus Warzone 2100 alapértelmezése.)

en: Order units to move or target with right-click. Select units with left-click. (Matches other common RTS game defaults.)
hu_HU: Egységek utasítása jobb egérgombbal. Egységes kiválasztása bal egérgombbal. (Megegyezik a legtöbb ismert RTS-játék alapértelmezésével.)

en: Trap Cursor
hu_HU: Kurzor rögzítése

en: Colored Cursors
hu_HU: Színes kurzorok

en: Cursor Size
hu_HU: Kurzorméret

en: Camera
hu_HU: Kamera

en: Camera Speed
hu_HU: Kamera sebessége

en: Camera Starting Zoom
hu_HU: Kamera kezdeti nagyítási szintje

en: Camera Zoom Rate
hu_HU: Kamera nagyítási sebessége

en: Mouse Rotate
hu_HU: Forgatás egérrel

en: Reverse Rotation
hu_HU: Fordított forgatás

en: Mouse Pan
hu_HU: Pásztázás egérrel

en: Edge Scrolling
hu_HU: Görgetés a szélén

en: Reset
hu_HU: Visszaállítás

en: Reset Keys to:
hu_HU: Billentyűk visszaállítása erre:

en: (Select Profile)
hu_HU: (Profil kiválasztása)

en: Reset Keys to: Defaults
hu_HU: Billentyűk visszaállítása erre: Alapértelmezett

en: %u minutes
hu_HU: %u perc

en: %u seconds
hu_HU: %u másodperc

en: %s hours
hu_HU: %s óra

en: Unit Color
hu_HU: Egységek színe

en: Difficulty Level
hu_HU: Nehézségi szint

en: Default AI
hu_HU: Alapértelmezett MI

en: Hosting Options
hu_HU: Kiszolgálóbeállítások

en: Port Mapping
hu_HU: Porttovábbítás

en: Use PCP, NAT-PMP, or UPnP to help configure your router / firewall to allow connections while hosting.
hu_HU: PCP, NAT-PMP vagy UPnP használata az útválasztó/tűzfal beállítására, hogy engedélyezze a kapcsolatokat a kiszolgálás során.

en: Chat
hu_HU: Csevegés

en: Quick Chat Only
hu_HU: Csak gyors csevegés

en: Allow All
hu_HU: Összes engedélyezése

en: Inactivity Timeout
hu_HU: Tétlenségi időtúllépés

en: Lag Kick
hu_HU: Kirúgás lag miatt

en: Spectator Slots
hu_HU: Nézők helyeinek száma

en: None
hu_HU: Nincs

en: On Player Leave
hu_HU: Játékos kilépésekor

en: Distribute to Team
hu_HU: Szétosztás a csapatnak

en: Destroy (Classic)
hu_HU: Megsemmisítés (klasszikus)

en: Game Time Limit
hu_HU: Játék időkorlátja

en: Terrain Shading Quality only applies when using terrain appearance: Remastered (HQ)
hu_HU: A domborzat árnyalási minősége csak a Felújított (HQ) domborzati megjelenés esetén van érvényben

en: Shadows are not enabled.
hu_HU: Az árnyékok nincsenek engedélyezve.

en: Shadow mapping not available on this system.
hu_HU: Az árnyékleképezés nem érhető el ezen a rendszeren.

en: Advanced lighting is only available when using terrain appearance: Remastered (HQ)
hu_HU: A speciális megvilágítás csak a Felújított (HQ) domborzati megjelenés esetén érhető el

en: Terrain
hu_HU: Domborzat

en: Terrain Appearance
hu_HU: Domborzat megjelenése

en: The classic terrain appearance from the initial release. Low-resolution, pixel-art textures.
hu_HU: A klasszikus domborzati megjelenés az eredeti kiadásból. Alacsony felbontású, pixeles textúrák.

en: The normal terrain appearance used as the default for more than a decade. Higher-resolution, recreated textures.
hu_HU: A több mint egy évtizede alapértelmezettként használt dombozati megjelenés. Magasabb felbontás, újragyártott textúrák.

en: The remastered, high-quality terrain appearance. High-resolution, with modern bump + specular mapping. Requires more memory and a better GPU.
hu_HU: A felújított, kiváló minőségű domborzati megjelenés. Nagy felbontású, modern domborzati és tükröződési leképezésekkel. Több memóriát és jobb GPU-t igényel.

en: Terrain Shading Quality
hu_HU: Domborzati árnyalás minősége

en: The quality of terrain shading (normal maps, specular highlights, etc). Higher settings improve terrain details at the expense of performance and memory usage.
hu_HU: A domborzati árnyalás minősége (normáltérképek, tükröződő fény, stb.). A magasabb értékek javítják a domborzat részleteit, a teljesítmény és a memóriahasználat kárára.

en: Medium Quality
hu_HU: Közepes minőség

en: High Quality
hu_HU: Magas minőség

en: Shadows
hu_HU: Árnyékok

en: Draw Shadows
hu_HU: Rajzolt árnyékok

en: Shadow Resolution
hu_HU: Árnyékok felbontása

en: The internal resolution used to render shadow maps. Higher values improve shadow appearance at the expense of performance and memory usage.
hu_HU: Az árnyéktérképek megjelenítéséhez használt belső felbontás. A magasabb értékek javítják az árnyékok megjelenését, a teljesítmény és a memóriahasználat kárára.

en: High
hu_HU: Magas

en: Shadow Filtering
hu_HU: Árnyékszűrés

en: How much filtering / smoothing is applied to shadow appearance. Higher settings smooth shadows more at the expense of performance.
hu_HU: Mennyi szűrés/simítás legyen alkalmazva az árnyékok megjelenésére. A magasabb beállítások simább árnyékokat eredményeznek, a teljesítmény kárára.

en: Low
hu_HU: Alacsony

en: Lighting
hu_HU: Megvilágítás

en: Point Lights
hu_HU: Pontszerű fényforrások

en: Lightmap
hu_HU: Fénytérkép

en: Use a classic lightmap to calculate point lights impacting objects and tiles. (Classic & Normal default. Fastest performance.)
hu_HU: Klasszikus fénytérkép használata a fényforrások objektumokra és csempékre való hatásának kiszámításához. (Klasszikus és normál mód alapértelmezése. Leggyorsabb teljesítmény.)

en: Per-Pixel (HQ)
hu_HU: Képpontonkénti (HQ)

en: Use advanced per-pixel point-lighting to improve visuals. (May impact performance. Requires a more powerful GPU.)
hu_HU: Speciális képpontonkénti megvilágítás használata a jobb vizualitás érdekében. (Hatással lehet a teljesítményre. Erősebb GPU-t igényel.)

en: Effects
hu_HU: Hatások

en: Fog
hu_HU: Köd

en: Screen Shake
hu_HU: Képernyő rázása

en: Textures
hu_HU: Textúrák

en: Texture Size Limit
hu_HU: Textúrák méretkorlátja

en: Textures larger than the configured limit will be downsampled. Unless running on a system with limited available memory, this should usually be set to the maximum value.
hu_HU: A beállított korlátnál nagyobb textúrák minősége le lesz rontva. Hacsak nem korlátozott memóriával rendelkező rendszeren futtatja, ezt általában a maximális értékre kell beállítani.

en: LOD Distance
hu_HU: LOD távolsága

en: How level of detail (in textures) is preserved as distance increases.
hu_HU: Milyen részletességgel őrződik meg a textúrarészletesség a távolság növekedésével.

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: The system default (no supplied bias, may result in less sharp visuals).
hu_HU: A rendszer alapértelmezése (nincs megadva tényező, kevésbé éles képet eredményezhet).

en: Use LOD Distance bias to increase visual sharpness.
hu_HU: LOD távolsági tényező használata a vizuális élesség növeléséhez.

en: Advanced
hu_HU: Speciális

en: Graphics Backend
hu_HU: Grafikus háttérrendszer

en: Antialiasing
hu_HU: Élsimítás

en: Vertical Sync
hu_HU: Függőleges szinkronizáció

en: Adaptive
hu_HU: AdaptÍv

en: General
hu_HU: Általános

en: Language
hu_HU: Nyelv

en: Display Scale
hu_HU: Skála megjelenítése

en: Game UI
hu_HU: Játékfelület

en: Show FPS
hu_HU: Képkockaszám megjelenítése

en: Show Unit Counts
hu_HU: Egységszámok megjelenítése

en: Groups Menu
hu_HU: Csoportok menü

en: Options Button
hu_HU: Beállítások gomb

en: Opacity: 50%
hu_HU: Átlátszatlanság: 50%

en: Radar Orientation
hu_HU: Radar tájolása

en: Fixed
hu_HU: Rögzítve

en: Rotating
hu_HU: Forgatás

en: Radar Jump
hu_HU: Radarugrás

en: Instant
hu_HU: Azonnali

en: Tracked
hu_HU: Lánctalpas

en: Radar Zoom
hu_HU: Radar nagyítása

en: Video Playback
hu_HU: Videólejátszás

en: Video Size
hu_HU: Videó mérete

en: Fullscreen
hu_HU: Teljes képernyő

en: Scanlines
hu_HU: CRT hatás

en: Open Configuration Directory
hu_HU: Konfigurációs könyvtár megnyitása

en: Failed to open configuration directory in system default file browser.
hu_HU: Nem sikerült megnyitni a beállítási könyvtárat a rendszer alapértelmezett fájlkezelőjében.

en: Configuration directory is reported as:
hu_HU: A beállítókönyvtár jelentett helye:

en: If running inside a container / isolated environment, this may differ from the actual path on disk.
hu_HU: Ha egy virtuális konténerben vagy leválasztott környezetben fut, ez különbözhet a valódi elérési útvonaltól a lemezen.

en: Please see the documentation for more information on how to locate it manually.
hu_HU: A kézi megkeresés további információiért lásd a dokumentációt.

en: Failed to open configuration directory
hu_HU: Beállítási könyvtár megnyitása sikertelen

en: Interface
hu_HU: Felület

en: Defaults
hu_HU: Alapértelmezések

en: Graphics
hu_HU: Grafika

en: Audio
hu_HU: Hang

en: Controls
hu_HU: Irányítás

en: Window
hu_HU: Ablak

en: Desktop Full
hu_HU: Teljes asztal

en: Window Mode
hu_HU: Ablakos mód

en: Windowed
hu_HU: Ablakos

en: Fullscreen Mode
hu_HU: Teljes képernyős mód

en: Behaviors
hu_HU: Viselkedések

en: Minimize on Focus Loss
hu_HU: Kis méret fókuszvesztéskor

en: Whether the window should auto-minimize on focus loss
hu_HU: Az ablak automatikus kicsinyítése a fókusz elvesztésekor

en: On (Fullscreen)
hu_HU: Be (teljes képernyő)

en: Host:
hu_HU: Házigazda:

en: NOTE: Host is also a player.
hu_HU: MEGJEGYZÉS: A játékgazda is egy játékos.

en: Player ID:
hu_HU: Játékosazonosító:

en: (none)
hu_HU: (nincs)

en: You:
hu_HU: Ön:

en: Waiting for host to configure teams
hu_HU: Várakozás, hogy a házigazda beállítsa a csapatokat

en: Waiting for players
hu_HU: Várakozás a játékosokra

en: Downloading map / mods
hu_HU: Térképek/modok letöltése

en: Waiting for you to check ready
hu_HU: Várakozás a kész állapotok bekapcsolására

en: Waiting for host to start game
hu_HU: Várakozás, hogy a házigazda elindítsa a játékot

en: Waiting for spectators
hu_HU: Várakozás a nézőkre

en: Players ready & waiting for match:
hu_HU: A játékosok készen állnak, és a mérkőzésre várnak:

en: Players: (%zu ready, %zu not ready)
hu_HU: Játékosok: (%zu kész, %zu nincs kész)

en: AI Bots: %zu
hu_HU: MI botok: %zu

en: Spectators: (%zu ready, %zu not ready)
hu_HU: Nézők: (%zu kész, %zu nincs kész)

en: Host: %s
hu_HU: Házigazda: %s

en: ready
hu_HU: kész

en: not ready
hu_HU: nincs kész

en: Waiting Room
hu_HU: Várószoba

en: FFA
hu_HU: Mindenki mindenki ellen

en: Alliances Allowed
hu_HU: Szövetségek engedélyezve

en: Teams
hu_HU: Csapatok

en: Teams (No Shared Res)
hu_HU: Csapatok (közös erőforrások nélkül)

en: Matchmaking
hu_HU: Játszmakeresés

en: Blind Lobby
hu_HU: Vak váró

en: Blind Game
hu_HU: Vak játék

en: No Tanks
hu_HU: Nincsenek tankok

en: No VTOL
hu_HU: Nincsenek VTO járművek

en: No Cyborgs
hu_HU: Nincsenek kiborgok

en: Spectate Game
hu_HU: Játék nézése

en: There appears to be a game update available!
hu_HU: Úgy néz ki, hogy játékfrissítés érhető el!

en: Failed to connect to lobby server
hu_HU: Nem sikerült kapcsolódni a várókiszolgálóhoz

en: Your version of Warzone is incompatible with this game.
hu_HU: A Warzone verziója nem kompatibilis ezzel a játékkal.

en: Host Version: %s
hu_HU: Kiszolgáló verziója: %s

en: (50+ omitted)
hu_HU: (50+ kihagyva)

en: (%u omitted)
hu_HU: (%u kihagyva)

en: No games for your version
hu_HU: Nem található a verziójának megfelelő játék

en: No games matching filters
hu_HU: Nem található a szűrőnek megfelelő játék

en: %d players queued
hu_HU: %d játékos várakozik

en: Matchmaking Room: Open
hu_HU: Játszmakeresési szoba: Nyitva

en: Filters
hu_HU: Szűrők

en: Name
hu_HU: Név

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Mods
hu_HU: Modok

en: Hide Incompatible Games
hu_HU: Nem kompatibilis játékok elrejtése

en: Hide Empty Games
hu_HU: Üres játékok elrejtése

en: Hide Modded Games
hu_HU: Modolt játékok elrejtése

en: Joined:
hu_HU: Csatlakozva:

en: Ready:
hu_HU: Kész:

en: Players
hu_HU: Játékosok

en: Host Options
hu_HU: Házigazda beállításai

en: Sending Map: %u%%
hu_HU: Térkép küldése: %u%%

en: Map: %u%% downloaded
hu_HU: Térkép: %u%% letöltve

en: HOST
hu_HU: HÁZIGAZDA

en: Choose Team
hu_HU: Csapatválasztás

en: Teams locked
hu_HU: Csapatok zárolva

en: Click to change player colour
hu_HU: Kattintson a játékos színének megváltoztatásához

en: Click to change player position
hu_HU: Kattintson a játékos pozíciójának megváltoztatásához

en: Click to change AI, right click to distribute choice
hu_HU: Kattintson az MI megváltoztatásához, jobb kattintás a választás elosztásához

en: Click to close spectator slot
hu_HU: Néző helyének lezárása

en: Click to change difficulty
hu_HU: Kattintson a nehézség módosításához

en: Waiting for player
hu_HU: Várakozás a játékosra

en: Player is ready
hu_HU: A játékos kész

en: Player is downloading
hu_HU: A játékos letölt

en: Click when ready
hu_HU: Kattintson, ha kész

en: Waiting for download
hu_HU: Várakozás a letöltésre

en: READY?
hu_HU: KÉSZ?

en: Tanks disabled!!
hu_HU: Tankok letiltva.

en: Cyborgs disabled.
hu_HU: Kiborgok letiltva.

en: VTOLs disabled.
hu_HU: VTOL járművek letiltva.

en: Satellite Uplink disabled.
hu_HU: Műholdadó kikapcsolva.

en: Laser Satellite disabled.
hu_HU: Lézerműhold letiltva.

en: Structure Limits Enforced.
hu_HU: Épületkorlátok betartatva.

en: Challenge:
hu_HU: Kihívás:

en: Skirmish:
hu_HU: Csatározás:

en: Local (Offline)
hu_HU: Helyi (offline)

en: Hosting:
hu_HU: Kiszolgálás:

en: Password-Protected (Private)
hu_HU: Jelszóval védett (privát)

en: Open (Public)
hu_HU: Nyilvános

en: Connected to Host:
hu_HU: Kapcsolódva a kiszolgálóhoz:

en: Set Password
hu_HU: Jelszó beállítása

en: Require Password to Join
hu_HU: Jelszó kérése a csatlakozáshoz

en: *** password [%s] is now required! ***
hu_HU: *** a jelszó [%s] kötelező! ***

en: *** password is NOT required! ***
hu_HU: *** jelszó NEM kötelező! ***

en: Game Name Updated.
hu_HU: Játéknév frissítve.

en: Set Game Name
hu_HU: Játéknév beállítása

en: One-Player Skirmish
hu_HU: Egyjátékos csata

en: Edit Game Name
hu_HU: Játéknév szerkesztése

en: Game Name
hu_HU: Játéknév

en: Click to see Map
hu_HU: Kattintson a térkép megtekintéséhez

en: Select Map
    Can be blocked by players' votes
hu_HU: Térkép kiválasztása
    A játékosok szavazataikkal blokkolhatják

en: Match Options
hu_HU: Játszmabeállítások

en: Base
hu_HU: Bázis

en: Tech
hu_HU: Technológia

en: Technology Level 1
hu_HU: 1. technológiai szint

en: Technology Level 2
hu_HU: 2. technológiai szint

en: Technology Level 3
hu_HU: 3. technológiai szint

en: Technology Level 4
hu_HU: 4. technológiai szint

en: Limits
hu_HU: Korlátok

en: Randomize Options
hu_HU: Véletlenszerű beállítások

en: Match Option Preferences:
hu_HU: Játszmabeállítás tulajdonságai:

en: Star All
hu_HU: Összes csillagozása

en: Clear All
hu_HU: Összes törlése

en: Show Player Preferences
hu_HU: Játékosbeállítások megjelenítése

en: Hide Player Preferences
hu_HU: Játékosbeállítások elrejtése

en: Not editable while in a game.
hu_HU: Játék közben nem szerkeszthető.

en: Not editable while in a multiplayer game.
hu_HU: Többjátékos játék közben nem szerkeszthető.

en: Takes effect on game restart
hu_HU: A játék újraindításakor lép életbe

en: Advanced Hosting Options:
hu_HU: Speciális kiszolgálóbeállítások:

en: Host Role
hu_HU: Házigazda szerepe

en: Player Host
hu_HU: Játékos

en: Host is a player in the game (the default).
hu_HU: A házigazda az egyik játékos (alapértelmezett).

en: Spectator Host
hu_HU: Néző

en: Host is a spectator in the game.
hu_HU: A házigazda néző a játékban.

en: Blind Mode
hu_HU: Vak mód

en: Whether and when players are blinded to other players' identities.
hu_HU: Rejtett-e a játékosok elől a többi játékos személyazonossága.

en: Blind modes are only available when host is a Spectator Host.
hu_HU: A vak módok csak akkor érhetőek el, ha a házigazda néző.

en: Players' identities are visible, in lobby and in game (the default).
hu_HU: A játékosok személyazonossága látható a váróban és a játékban is (alapértelmezett).

en: Players' identities are hidden from everyone (except the spectator host) until the game starts.
hu_HU: A játékosok személyazonossága a játék kezdetéig rejtve van (kivéve a házigazda számára).

en: Players' identities are hidden from everyone (except the spectator host) until the game ends.
hu_HU: A játékosok személyazonossága a játék végéig rejtve van (kivéve a házigazda számára).

en: Start Hosting
hu_HU: Játék indítása

en: Configure Advanced Hosting Options
hu_HU: Speciális kiszolgálóbeállítások megadása

en: Launch Transport
hu_HU: Szállító indítása

en: Launch the Transporter
hu_HU: Szállító indítása

en: There is not enough room in the Transport!
hu_HU: Nincs elegendő férőhely a szállítóban!

en: Reinforcements landing
hu_HU: Az utánpótlás leszáll

en: Update Available
hu_HU: Frissítés érhető el

en: A new build of Warzone 2100 (%s) is available!
hu_HU: A Warzone 2100 új összeállítása (%s) érhető el!

en: This new version includes important bug fixes and updates, and it is recommended that you update now.
hu_HU: Ez az új verzió fontos hibajavításokat és frissìtéseket tartalmaz, így ajánlatos az azonnali frissítés.

en: A new build of Warzone 2100 is available!
hu_HU: A Warzone 2100 új összeállítása érhető el!

en: Get Update Now
hu_HU: Frissítés beszerzése most

en: Compatibility Warning
hu_HU: Kompatibilitási figyelmeztetés

en: An issue has been detected that may affect Warzone 2100's operation / performance.
hu_HU: Probléma észlelve, mely hatással lehet a Warzone 2100 működésére vagy teljesítményére.

en: (Notice ID: %s)
hu_HU: (Megjegyzésazonosító: %s)

en:  (modified locally)
hu_HU:  (helyileg módosítva)

en:  - DEBUG
hu_HU:  - HIBAKERESÉS

en: Version: %s,%s Built: %s%s
hu_HU: Verzió: %s,%s Összeállítva: %s%s

en: GAME OVER
hu_HU: JÁTÉK VÉGE

en: The battle is over - you can leave the room.
hu_HU: A csata véget ért – kiléphet a szobából.

en: YOU ARE VICTORIOUS!
hu_HU: GYŐZELEM!

en: YOU WERE DEFEATED!
hu_HU: VERESÉGET SZENVEDETT!

en: Script Debugger
hu_HU: Szkripthibakereső
