wcd 6.0.0-beta4 - en to nl translation catalogue (240 entries)

en: Wcd: error:
nl: Wcd: fout:

en: Unable to read file %s: %s
nl: Kan bestand %s niet lezen: %s

en: Unable to read file %s: Not a regular file.
nl: Kan bestand %s niet lezen: geen regulier bestand.

en: Unable to write file %s: %s
nl: Kan bestand %s niet schrijven: %s

en: Unable to close file %s: %s
nl: Kan bestand %s niet sluiten: %s

en: Memory allocation error in %s: %s
nl: Onvoldoende geheugen beschikbaar in %s: %s

en: %s added to file %s
nl: %s toegevoegd aan bestand %s

en: %s is not a directory.
nl: %s is geen map.

en: Please wait. Scanning disk. Building treedata-file %s from %s
nl: Even geduld, schijf wordt gescand.  Boombestand %s wordt opgebouwd vanaf %s

en: Writing file "%s"
nl: Schrijven van bestand '%s'

en: Write access to tree-file denied.
nl: Schrijftoegang tot boombestand is geweigerd.

en: Set TEMP environment variable if this is a read-only disk.
nl: Stel omgevingsvariabele TEMP in wanneer dit een alleen-lezen schijf is.

en: Removed symbolic link %s
nl: Symbolische koppeling %s is verwijderd.

en: Unable to remove symbolic link %s: %s
nl: Kan symbolische koppeling %s niet verwijderen: %s

en: %s is a symbolic link to a file.
nl: %s is een symbolische koppeling naar een bestand.

en: Recursively remove %s? Are you sure? y/n :
nl: Map %s recursief verwijderen?  Weet u het zeker?  y(ja)/n(nee) :

en: Removed directory %s
nl: Map %s is verwijderd.

en: line too long in %s ( > %d). The treefile could be corrupt, else fix by increasing WCD_MAXPATH in source code.
nl: Regel in %s is te lang (> %d).  Het boombestand kan beschadigd zijn,
    of anders is het op te lossen door WCD_MAXPATH in broncode te verhogen.

en: file: %s, line: %d,
nl: bestand: %s, regel: %d,

en:  length: %d
nl:  lengte: %d

en: Alias file in UTF-16 format is not supported.
nl: Een aliassenbestand in UTF-16-codering wordt niet ondersteund.

en: Usage: wcd [options] [directory]
nl: Gebruik:  wcd [opties] [MAP]

en: directory:  Name of directory to change to.
nl: MAP is de naam van de map waarnaartoe veranderd moet worden.

en:             Wildcards *, ? and [SET] are supported.
nl: De jokertekens * en ? worden ondersteund, en ook [SET].

en: options:
nl: Opties:

en:   -a                      Add current path to treefile
nl:   -a                       huidig pad toevoegen aan boombestand

en:   -aa                     Add current and all parent paths to treefile
nl:   -aa                      huidig pad en alle hogere paden toevoegen aan boombestand

en:   -A PATH                 Add tree from PATH
nl:   -A PAD                   boom vanaf dit pad toevoegen

en:   -b                      Ban current path
nl:   -b                       huidig pad verbannen

en:   -c,  --direct-cd        direct CD mode
nl:   -c,  --direct-cd         direkte CD-modus

en:   -d DRIVE                set DRIVE for stack & go files (DOS)
nl:   -d SCHIJF                te gebruiken schijf voor stapel- & go-bestanden in (DOS)

en:   -e                      add current path to Extra treefile
nl:   -e                       huidig pad toevoegen aan extra boombestand

en:   -ee                     add current and all parent paths to Extra treefile
nl:   -ee                      huidig pad en alle hogere paden toevoegen aan extra boombestand

en:   -E PATH                 add tree from PATH to Extra treefile
nl:   -E PAD                   boom vanaf dit pad toevoegen aan extra boombestand

en:   -f FILE                 use extra treeFile
nl:   -f BESTAND               te gebruiken boombestand

en:   +f FILE                 add extra treeFile
nl:   +f BESTAND               toe te voegen extra boombestand

en:   -g                      Graphics
nl:   -g                       grafisch

en:   -gd                     Graphics, dump tree
nl:   -gd                      grafisch, de boom dumpen

en:   -G PATH                 set PATH Go-script
nl:   -G PAD                   te gebruiken pad voor Go-script

en:   -GN, --no-go-script     No Go-script
nl:   -GN, --no-go-script      geen Go-script gebruiken

en:   -h,  --help             show this Help
nl:   -h,  --help              deze hulptekst tonen

en:   -i,  --ignore-case      Ignore case (default)
nl:   -i,  --ignore-case       hoofdletterongevoelig (standaard)

en:   +i,  --no-ignore-case   regard case
nl:   +i,  --no-ignore-case    hoofdlettergevoelig

en:   -i,  --ignore-case      Ignore case
nl:   -i,  --ignore-case       hoofdletterongevoelig

en:   +i,  --no-ignore-case   regard case (default)
nl:   +i,  --no-ignore-case    hoofdlettergevoelig (standaard)

en:   -I,  --ignore-diacritics     Ignore diacritics
nl:   -I,  --ignore-diacritics     diakritische tekens negeren

en:   +I,  --no-ignore-diacritics  regard diacritics (default)
nl:   +I,  --no-ignore-diacritics  diakritische tekens achten (standaard)

en:   -j,  --just-go          Just go mode
nl:   -j,  --just-go           ga-nou-maar-modus

en:   -k,  --keep-paths       Keep paths
nl:   -k,  --keep-paths        paden bewaren

en:   -K,  --color            colors
nl:   -K,  --color             kleuren gebruiken

en:   -l ALIAS                aLias current directory
nl:   -l ALIAS                 alias voor huidige map

en:   -ls                     List the aliases
nl:   -ls                      de aliassen opsommen

en:   -L,  --license          show software License
nl:   -L,  --license           softwarelicentie tonen

en:   -m DIR                  Make DIR, add to treefile
nl:   -m MAP                   deze MAP aanmaken, en toevoegen aan boombestand

en:   -M DIR                  Make DIR, add to extra treefile
nl:   -M MAP                   deze MAP aanmaken, en toevoegen aan extra boombestand

en:   -n PATH                 use relative treefile in PATH
nl:   -n PAD                   relatief boombestand in dit pad gebruiken

en:   +n PATH                 add relative treefile in PATH
nl:   +n PAD                   relatief boombestand in dit pad toevoegen

en:   -N,  --numbers          use Numbers
nl:   -N,  --numbers           nummers gebruiken

en:   -o                      use stdOut
nl:   -o                       standaarduitvoer gebruiken

en:   -od, --to-stdout        dump matches
nl:   -od, --to-stdout         treffers dumpen

en:   -q,  --quiet            Quieter operation
nl:   -q,  --quiet             stillere werking

en:   -r DIR                  Remove DIR
nl:   -r MAP                   deze map verwijderen

en:   -rmtree DIR             Remove DIR recursive
nl:   -rmtree MAP              deze map recursief verwijderen

en:   -s                      Scan disk from $HOME
nl:   -s                       schijf scannen vanaf $HOME

en:   -S PATH                 Scan disk from PATH
nl:   -S PAD                   schijf scannen vanaf dit pad

en:   +S PATH                 Scan disk from PATH, create relative treefile
nl:   +S PAD                   schijf scannen vanaf dit pad, en relatief boombestand aanmaken

en:   -t                      don't strip /tmp_mnt from paths
nl:   -t                       paden niet van '/tmp_mnt' ontdoen

en:   -T,  --ascii-tree       draw tree with ASCII characters
nl:   -T,  --ascii-tree        boom weergeven via ASCII-tekens

en:   -Ta, --alt-tree-nav     Alternative tree navigation
nl:   -Ta, --alt-tree-nav      alternatieve boomnavigatie

en:   -TC, --center-tree      Centered tree view
nl:   -TC, --center-tree       gecentreerde boomweergave

en:   -Tc, --compact-tree     Compact tree
nl:   -Tc, --compact-tree      compacte boomweergave

en:   -Td, --cjk-width        support legacy CJK fonts
nl:   -Td, --cjk-width         oude CJK-lettertypes ondersteunen

en:   -u USER                 use USER's treefile
nl:   -u GEBRUIKER             boombestand van deze gebruiker gebruiken

en:   +u USER                 add USER's treefile
nl:   +u GEBRUIKER             boombestand van deze gebruiker toevoegen

en:   -v,  --verbose          Verbose operation
nl:   -v,  --verbose           gedetailleerde uitvoer produceren

en:   -V,  --version          show Version info
nl:   -V,  --version           programmaversie tonen

en:   -w,  --wild-match-only  Wild matching only
nl:   -w,  --wild-match-only   alleen jokervergelijkingen doen

en:   -x PATH                 eXclude PATH during disk scan
nl:   -x PAD                   uit te sluiten pad tijdens scannen van schijf

en:   -xf FILE                eXclude paths from FILE
nl:   -xf BESTAND              paden uit dit bestand uitsluiten

en:   -y,  --assume-yes       assume Yes on all queries
nl:   -y,  --assume-yes        op alle vragen als antwoord Ja aannemen

en:   -z NUMBER               set max stack siZe
nl:   -z GETAL                 te gebruiken maximum stapelgrootte

en:   -[NUMBER]               push dir (NUMBER times)
nl:   -[GETAL]                 map aan stapel toevoegen (dit aantal maal)

en:   +[NUMBER]               pop dir (NUMBER times)
nl:   +[GETAL]                 map van stapel halen (dit aantal maal)

en:   =                       show stack
nl:   =                        stapel tonen

en: Chdir for Dos and Unix.
nl: Een slimme 'chdir' voor DOS en Unix.

en: DOS 16 bit version (WATCOMC).
nl: DOS 16-bits versie (WATCOMC).

en: DOS 16 bit version (TURBOC).
nl: DOS 16-bits versie (TURBOC).

en: DOS 32 bit version (DJGPP).
nl: DOS 32-bits versie (DJGPP).

en: DOS 32 bit version (WATCOMC).
nl: DOS 32-bits versie (WATCOMC).

en: Win64 version (MSVC %d).
nl: Windows 64-bits versie (MSVC %d).

en: Win64 version (MinGW-w64).
nl: Windows 64-bits versie (MinGW-w64).

en: Win32 version (WATCOMC).
nl: Windows 32-bits versie (WATCOMC).

en: Win32 version (MSVC %d).
nl: Windows 32-bits versie (MSVC %d).

en: Win32 version (MinGW-w64).
nl: Windows 32-bits versie (MinGW-w64).

en: Win32 version (MinGW).
nl: Windows 32-bits versie (MinGW)

en: This version is for MSYS and WinZsh.
nl: Deze versie is voor MSYS en WinZsh.

en: This version is for Windows PowerShell.
nl: Deze versie is voor Windows PowerShell.

en: This version is for Windows Command Prompt (cmd.exe).
nl: Deze versie is voor Windows Opdrachtprompt (cmd.exe).

en: OS/2 version
nl: OS/2-versie

en: This version is for native MSYS.
nl: Deze versie is voor MSYS.

en: Cygwin version.
nl: Cygwin-versie.

en: This version is for DJGPP DOS bash.
nl: Deze versie is voor DJGPP DOS bash.

en: This version is for OS/2 bash.
nl: Deze versie is voor OS/2 bash.

en: ncurses version %s.%d
nl: ncurses-versie %s.%d

en: PDCurses build %d
nl: PDCurses-versie %d

en: stdout
nl: standaarduitvoer

en: Native language support included.
nl: Met ondersteuning voor taalregio's.

en: No native language support included.
nl: Zonder ondersteuning voor taalregio's.

en: Current locale uses CP%u encoding.
nl: Huidige taalregio gebruikt CP%u-codering.

en: Current locale uses %s encoding.
nl: Huidige taalregio gebruikt %s-codering.

en: With Unicode support.
nl: Met ondersteuning voor Unicode.

en:   Euro symbol:
nl:   Euro-symbool:

en:   Chinese characters:
nl:   Chinese karakters:

en: Without Unicode support.
nl: Zonder ondersteuning voor Unicode.

en: With Unicode normalization.
nl: Met Unicode-normalisatie.

en: Without Unicode normalization.
nl: Zonder Unicode-normalisatie.

en: Download the latest executables and sources from:
nl: Download de nieuwste versie en/of de broncode van:

en: Copyright (C) 1996-%d Erwin Waterlander
    Copyright (C) 1994-2002 Ondrej Popp on C3PO
    Copyright (C) 1995-1996 DJ Delorie on _fixpath()
    Copyright (C) 1995-1996 Borja Etxebarria & Olivier Sirol on Ninux Czo Directory
    Copyright (C) 1994-1996 Jason Mathews on DOSDIR
    Copyright (C) 1990-1992 Mark Adler, Richard B. Wales, Jean-loup Gailly,
    Kai Uwe Rommel and Igor Mandrichenko on recmatch()
nl: Copyright (C) 1996-%d Erwin Waterlander
    Copyright (C) 1994-2002 Ondrej Popp  [op C3PO]
    Copyright (C) 1995-1996 DJ Delorie  [on _fixpath()]
    Copyright (C) 1995-1996 Borja Etxebarria & Olivier Sirol  [op Ninux Czo Directory]
    Copyright (C) 1994-1996 Jason Mathews  [op DOSDIR]
    Copyright (C) 1990-1992 Mark Adler, Richard B. Wales, Jean-loup Gailly,
    Kai Uwe Rommel en Igor Mandrichenko  [op recmatch()]

en: Source code to scan Windows LAN was originally written and placed
    in the public domain by Felix Kasza.
    Markus Kuhn's free wcwidth() and wcswidth() implementations are used.
    Rugxulo is the original author of query_con_codepage() (public domain).
nl: Het programmadeel om een Windows-LAN te scannen werd oorspronkelijk
    geschreven en in het publieke domein geplaatst door Felix Kasza.
    Markus Kuhns vrije implementaties van wcwidth() en wcswidth() worden gebruikt.
    Rugxulo is de oorspronkelijke auteur van query_con_codepage() (publiek domein).

en: This program is free software; you can redistribute it and/or
    modify it under the terms of the GNU General Public License
    as published by the Free Software Foundation; either version 2
    of the License, or (at your option) any later version.
nl: Dit programma is vrije software: u mag het vrijelijk wijzigen en/of verder
    verspreiden onder de voorwaarden van de GNU General Public License (versie 2
    of nieuwer) zoals die gepubliceerd is door de Free Software Foundation.
    Zie <http://gnu.org/licenses/gpl.html> voor de volledige (Engelse) tekst.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
nl: Dit programma wordt uitgegeven in de hoop dat het nuttig is,
    maar ZONDER ENIGE GARANTIE; zelfs zonder de impliciete garantie
    van VERKOOPBAARHEID of GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL.
    Zie de GNU General Public License voor meer details.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA.
nl: Bij dit programma hoort u een kopie van de GNU General Public License
    ontvangen te hebben; is dit niet het geval, dan kunt u deze licentie
    ook vinden op http://www.gnu.org/licenses/

en: creating directory %s
nl: aanmaken van map %s

en: Value of environment variable %s is too long.
nl: Waarde van omgevingsvariabele %s is te lang.

en: Failed to unset environment variable TERM: %s
nl: Verwijderen van omgevingsvariabele TERM is mislukt: %s

en: Environment variable HOME or WCDHOME is not set.
nl: Omgevingsvariabelen HOME en WCDHOME zijn niet ingesteld.

en: aliasfile: %s
nl: aliassenbestand: %s

en: HOME is not defined
nl: HOME is niet gedefinieerd.

en: WCDHOME is not defined
nl: WCDHOME is niet gedefinieerd.

en: WCDSCAN is not defined
nl: WCDSCAN is niet gedefinieerd.

en: Graphics mode only supported in wcd with curses-based interface.
nl: Grafische modus wordt alleen ondersteund met een op 'curses' gebaseerde interface.

en: %s added to aliasfile %s
nl: %s is toegevoegd aan aliassenbestand %s

en: Unable to read file %s or %s
nl: Kan bestand %s of %s niet lezen.

en: WCDSCAN directory {%s}
nl: WCDSCAN-map {%s}

en: banning {%s}
nl: verbannen van {%s}

en: excluding {%s}
nl: uitsluiten van {%s}

en: filtering {%s}
nl: filteren van {%s}

en: No directory found matching %s
nl: Geen map gevonden die overeenkomt met %s

en: Perhaps you need to rescan the disk or path is banned.
nl: Misschien moet u de schijf opnieuw scannen of is het pad verbannen.

en: Cannot change to %s
nl: Kan niet veranderen naar %s

en: %lu ("%s") reported by "%s".
nl: %lu ("%s") gerapporteerd door "%s".

en: access denied.
nl: toegang is geweigerd.

en: Searching for shared directories on server %s
nl: Zoeken naar gedeelde mappen op server %s

en: Found %lu shared directories on server %s
nl: Er zijn %lu gedeelde mappen gevonden op server %s

en: Unable to get current working directory:
nl: Kan huidige werkmap niet verkrijgen:

en: Unable to change to directory %s:
nl: Kan niet veranderen naar map %s:

en: Unable to create directory %s:
nl: Kan map %s niet aanmaken:

en: Unable to remove directory %s:
nl: Kan map %s niet verwijderen:

en: Unable to create directory %s: %s
nl: Kan map %s niet aanmaken: %s

en: Unable to get current working directory: %s
nl: Kan huidige werkmap niet verkrijgen: %s

en: Unable to change to directory %s: %s
nl: Kan niet veranderen naar map %s: %s

en: Unable to remove directory %s: %s
nl: Kan bestand %s niet verwijderen: %s

en: Error parsing stack
nl: Fout bij verwerken van stapel

en: internal error in maxLength(), list == NULL
nl: **interne programmafout** in maxLength(): list == NULL

en: internal error in maxLengthStack(), s == NULL
nl: **interne programmafout** in maxLengthStack(): s == NULL

en: Perfect match for %d directories.
nl: Perfecte overeenkomst voor %d mappen.

en: Wild match for %d directories.
nl: Jokerovereenkomst voor %d mappen.

en: Please choose one (<Enter> to abort):
nl: Maak een keuze (<Enter> om af te breken):

en:  w=up x=down ?=help  Page %d/%d
nl:  w=omhoog x=omlaag ?=help  Pagina %d/%d

en: Screenheight must be > 20 for help.
nl: Schermhoogte moet groter zijn dan 20 voor hulp.

en: w or <Up>         page up
nl: w of <Omhoog>       pagina omhoog

en: x or z or <Down>  page down
nl: x of z of <Omlaag>  pagina omlaag

en: , or <Left>       scroll 1 left
nl: , of <Links>        scroll 1 naar links

en: . or <Right>      scroll 1 right
nl: . of <Rechts>       scroll 1 naar rechts

en: < or [            scroll 10 left
nl: < of [              scroll 10 naar links

en: > or ]            scroll 10 right
nl: > of ]              scroll 10 naar rechts

en: CTRL-a or <HOME>  scroll to beginning
nl: Ctrl-a of <Home>    scroll naar begin

en: CTRL-e or <END>   scroll to end
nl: Ctrl-e of <End>     scroll naar einde

en: CTRL-c or <Esc>   abort
nl: Ctrl-c of <Esc>     afbreken

en: <Enter>           abort
nl: <Enter>             afbreken

en: Type w or x to quit help.
nl: Typ w of x om hulp te verlaten.

en: CTRL-l or F5      redraw screen
nl: Ctrl-l of F5        scherm opnieuw schrijven

en: Press any key.
nl: Druk op een toets.

en: Error opening terminal, falling back to stdout interface.
nl: Fout tijdens openen van terminal, teruggevallen op standaarduitvoer-interface.

en: screen height must be larger than 3 lines.
nl: Schermhoogte moet groter zijn dan 3 regels.

en: error creating scroll window.
nl: fout bij aanmaken van scroll-venster.

en: error creating input window.
nl: fout bij aanmaken van invoervenster.

en: Wcd: error: path too long
nl: Wcd: fout: pad is te lang

en: / = search forward,  ? = search backward,  : = help
nl: / = vooruit zoeken,  ? = achteruit zoeken,  : = hulp

en: SEARCH:
nl: ZOEK:

en: Search:
nl: Zoek:

en: NAVIGATION MODE (1/2):
nl: NAVIGATIEMODUS (1/2):

en: h or <Left>       go left
nl: h of <Links>        naar links

en: j or <Down>       go down
nl: j of <Omlaag>       omlaag

en: k or <Up>         go up
nl: k of <Omhoog>       omhoog

en: l or <Right>      go right
nl: l of <Rechts>       naar rechts

en: * or v or <Space> go forward to dir with same name
nl: * of v of <Spatie>  vooruit naar map met dezelfde naam

en: # or p or <BS>    go backward to dir with same name
nl: # of p of <BS>      achteruit naar map met dezelfde naam

en: ^ or a            go to beginning of line
nl: ^ of a              naar begin van regel

en: $ or e            go to end of line
nl: $ of e              naar einde van regel

en: 1                 go to root dir
nl: 1                   naar eerste map

en: g or G            go to last dir
nl: g of G              naar laatste map

en: f                 go page forward
nl: f                   pagina vooruit

en: b                 go page backward
nl: b                   pagina achteruit

en: u                 go half page up
nl: u                   halve pagina omhoog

en: d                 go half page down
nl: d                   halve pagina omlaag

en: NAVIGATION MODE (2/2):
nl: NAVIGATIEMODUS (2/2):

en: A                 switch alternative tree navigation on/off
nl: A                   alternatieve boomnavigatie in- of uitschakelen

en: t                 switch centered mode on/off
nl: t                   gecentreerde modus in- of uitschakelen

en: T                 toggle between line drawing and ASCII characters
nl: T                   schakelen tussen lijnen en ASCII-tekens

en: m                 toggle between compact and wide tree
nl: m                   schakelen tussen compacte boom en brede boom

en: <Esc> or q        abort
nl: <Esc> of q          afbreken

en: /                 search forward
nl: /                   voorwaarts zoeken

en: ?                 search backward
nl: ?                   achterwaarts zoeken

en: n                 repeat last / or ? search
nl: n                   laatste zoekopdracht met / of ? herhalen

en: <Enter>           select directory
nl: <Enter>             de map kiezen

en: SEARCH MODE with wildcard and subdir support:
nl: ZOEKMODUS met ondersteuning voor jokertekens en submappen:

en: <Left>            go left
nl: <Links>             naar links

en: <Down>            go down
nl: <Omlaag>            omlaag

en: <Up>              go up
nl: <Omhoog>            omhoog

en: <Right>           go right
nl: <Rechts>            naar rechts

en: CTRL-v            go forward to dir with same name
nl: Ctrl-v              vooruit naar map met dezelfde naam

en: CTRL-p            go backward to dir with same name
nl: Ctrl-p              achteruit naar map met dezelfde naam

en: CTRL-a            go to beginning of line
nl: Ctrl-a              naar begin van regel

en: CTRL-e            go to end of line
nl: Ctrl-e              naar einde van regel

en: CTRL-g            go to last dir
nl: Ctrl-g              naar laatste map

en: CTRL-f            go page forward
nl: Ctrl-f              pagina vooruit

en: CTRL-b            go page backward
nl: Ctrl-b              pagina achteruit

en: CTRL-u            go half page up
nl: Ctrl-u              halve pagina omhoog

en: CTRL-d            go half page down
nl: Ctrl-d              halve pagina omlaag

en: <Esc> or CTRL-x   abort SEARCH MODE
nl: <Esc> of Ctrl-x     ZOEKMODUS afbreken

en: CTRL-n            repeat last / or ? search
nl: Ctrl-n              laatste zoekopdracht met / of ? herhalen

en: ZOOMING:
nl: ZOOMEN:

en: z or i or CTRL-i  zoom in
nl: z of i of Ctrl-i    inzoomen

en: Z or o or CTRL-o  zoom out
nl: Z of o of Ctrl-o    uitzoomen

en: c                 condense: fold current level
nl: c                   huidig niveau opvouwen

en: C                 condense: fold subdir level
nl: C                   submapniveau opvouwen

en: w                 condense: fold current and subdir levels
nl: w                   huidige niveau en subniveaus opvouwen

en: y or CTRL-y       uncondense: unfold current and subdir levels
nl: y of Ctrl-y         huidige niveau en subniveaus uitvouwen

en: r or CTRL-r       uncondense: unfold all directories
nl: r of Ctrl-r         alle mappen uitvouwen

en: -                 fold directory
nl: -                   map opvouwen

en: + or =            unfold directory
nl: + of =              map uitvouwen

en: l or <Right>      unfold and go right
nl: l of <Rechts>       uitvouwen en naar rechts gaan

en: Screenheight must be > 21 for help.
nl: Schermhoogte moet groter zijn dan 21 voor hulp.

en: Cannot find the current path %s in the directory tree.
nl: Kan huidig pad (%s) niet in mappenboom vinden.

en: Unable to remove file %s: %s
nl: Kan bestand %s niet verwijderen: %s

en: Unable to close directory %s: %s
nl: Kan map %s niet sluiten: %s

en: finddirs(): can't determine path in directory %s
nl: finddirs(): kan pad in map %s niet achterhalen

en: path probably too long.
nl: pad is waarschijnlijk te lang.

en: in '%s', insufficient memory for allocation
nl: in '%s', onvoldoende geheugen beschikbaar voor reservering
