wcd-6.0.0-beta4 - en to uk translation catalogue (241 entries)

en: Wcd: error:
uk: Wcd: помилка:

en: Unable to read file %s: %s
uk: Не вдалося прочитати файл %s: %s

en: Unable to read file %s: Not a regular file.
uk: Не вдалося прочитати файл %s: це не звичайний файл.

en: Unable to write file %s: %s
uk: Не вдалося виконати запис до файла %s: %s

en: Unable to close file %s: %s
uk: Не вдалося закрити файл %s: %s

en: Memory allocation error in %s: %s
uk: помилка розподілу пам’яті у %s: %s

en: %s added to file %s
uk: %s додано до файла %s

en: %s is not a directory.
uk: %s не є каталогом.

en: Please wait. Scanning disk. Building treedata-file %s from %s
uk: Будь ласка, зачекайте. Скануємо диск. Збираємо файл treedata %s з %s

en: Writing file "%s"
uk: Записуємо файл «%s»

en: Write access to tree-file denied.
uk: Доступ до запису файла ієрархії заборонено.

en: Set TEMP environment variable if this is a read-only disk.
uk: Встановити змінну середовища TEMP, якщо цей диск є придатним лише для читання.

en: Removed symbolic link %s
uk: Вилучено символічне посилання %s

en: Unable to remove symbolic link %s: %s
uk: Не вдалося вилучити символічне посилання %s: %s

en: %s is a symbolic link to a file.
uk: %s є символічним посиланням на файл.

en: Recursively remove %s? Are you sure? y/n :
uk: Рекурсивно вилучити %s? Ви впевнені? y (так)/n (ні):

en: Removed directory %s
uk: Вилучено каталог %s

en: line too long in %s ( > %d). The treefile could be corrupt, else fix by increasing WCD_MAXPATH in source code.
uk: надто довгий рядок у %s ( > %d). Можливо, файл ієрархії пошкоджено. Якщо це не так, виправити ситуацію можна збільшивши значення WCD_MAXPATH у початковому коді.

en: file: %s, line: %d,
uk: файл: %s, рядок: %d,

en:  length: %d
uk:  довжина: %d

en: Alias file in UTF-16 format is not supported.
uk: Підтримки файлів псевдонімів у форматі UTF-16 не передбачено.

en: Usage: wcd [options] [directory]
uk: Користування: wcd [параметри] [каталого]

en: directory:  Name of directory to change to.
uk: каталог:   назва каталогу, до якого слід внести зміни.

en:             Wildcards *, ? and [SET] are supported.
uk:             Передбачено підтримку символів-замінників: *, ? та [НАБІР].

en: options:
uk: параметри:

en:   -a                      Add current path to treefile
uk:   -a                      додати поточний файл до файла ієрархії

en:   -aa                     Add current and all parent paths to treefile
uk:   -aa                     додати поточний і усі батьківські шляхи до файла ієрархії

en:   -A PATH                 Add tree from PATH
uk:   -A ШЛЯХ                 додати ієрархію зі шляху ШЛЯХ

en:   -b                      Ban current path
uk:   -b                      заблокувати поточний шлях

en:   -c,  --direct-cd        direct CD mode
uk:   -c,  --direct-cd        безпосередній режим CD

en:   -d DRIVE                set DRIVE for stack & go files (DOS)
uk:   -d ДИСК                 встановити ДИСК для файлів стосу і переходу (DOS)

en:   -e                      add current path to Extra treefile
uk:   -e                      додати поточний шлях до додаткового файла ієрархії

en:   -ee                     add current and all parent paths to Extra treefile
uk:   -ee                     додати поточний і усі батьківські шляхи до додаткового файла ієрархії

en:   -E PATH                 add tree from PATH to Extra treefile
uk:   -E ШЛЯХ                 додати ієрархію зі шляху ШЛЯХ до додаткового файла ієрархії

en:   -f FILE                 use extra treeFile
uk:   -f ФАЙЛ                 використовувати додатковий файл ієрархії

en:   +f FILE                 add extra treeFile
uk:   +f ФАЙЛ                 додати додатковий файл ієрархії

en:   -g                      Graphics
uk:   -g                      графіка

en:   -gd                     Graphics, dump tree
uk:   -gd                     графіка, створити дамп ієрархії

en:   -G PATH                 set PATH Go-script
uk:   -G ШЛЯХ                 встановити шлях для скрипту переходу

en:   -GN, --no-go-script     No Go-script
uk:   -GN, --no-go-script     без скрипту переходу

en:   -h,  --help             show this Help
uk:   -h,  --help             показати цю довідкову інформацію

en:   -i,  --ignore-case      Ignore case (default)
uk:   -i,  --ignore-case      не брати до уваги регістр символів (типово)

en:   +i,  --no-ignore-case   regard case
uk:   +i,  --no-ignore-case   брати до уваги регістр символів

en:   -i,  --ignore-case      Ignore case
uk:   -i,  --ignore-case      не брати до уваги регістр символів

en:   +i,  --no-ignore-case   regard case (default)
uk:   +i,  --no-ignore-case   брати до уваги регістр символів (типово)

en:   -I,  --ignore-diacritics     Ignore diacritics
uk:   -I,  --ignore-diacritics     не брати до уваги діакритичні позначки

en:   +I,  --no-ignore-diacritics  regard diacritics (default)
uk:   +I,  --no-ignore-diacritics  брати до уваги діакритичні позначки (типово)

en:   -j,  --just-go          Just go mode
uk:   -j,  --just-go          режим простого переходу

en:   -k,  --keep-paths       Keep paths
uk:   -k,  --keep-paths       зберігати шляхи

en:   -K,  --color            colors
uk:   -K,  --color            використовувати розфарбовування

en:   -l ALIAS                aLias current directory
uk:   -l ПСЕВДОНІМ             створити псевдонім для поточного каталогу

en:   -ls                     List the aliases
uk:   -ls                     вивести список псевдонімів

en:   -L,  --license          show software License
uk:   -L,  --license          показати ліцензійну угоду щодо програмного забезпечення

en:   -m DIR                  Make DIR, add to treefile
uk:   -m КАТАЛОГ              створити каталог, додати його до файла ієрархії

en:   -M DIR                  Make DIR, add to extra treefile
uk:   -M КАТАЛОГ              створити каталог, додати його до додаткового файла ієрархії

en:   -n PATH                 use relative treefile in PATH
uk:   -n ШЛЯХ                 використовувати відносний файл ієрархії у каталозі ШЛЯХ

en:   +n PATH                 add relative treefile in PATH
uk:   +n ШЛЯХ                 додати відносний файл ієрархії у каталозі ШЛЯХ

en:   -N,  --numbers          use Numbers
uk:   -N,  --numbers          використовувати числа

en:   -o                      use stdOut
uk:   -o                      використовувати stdOut

en:   -od, --to-stdout        dump matches
uk:   -od, --to-stdout        показати дамп відповідників

en:   -q,  --quiet            Quieter operation
uk:   -q,  --quiet            обробка без виведення додаткових повідомлень

en:   -r DIR                  Remove DIR
uk:   -r КАТАЛОГ              вилучити КАТАЛОГ

en:   -rmtree DIR             Remove DIR recursive
uk:   -rmtree КАТАЛОГ         вилучити КАТАЛОГ рекурсивно

en:   -s                      Scan disk from $HOME
uk:   -s                      сканувати диск починаючи від $HOME

en:   -S PATH                 Scan disk from PATH
uk:   -S ШЛЯХ                 сканувати диск починаючи від каталогу ШЛЯХ

en:   +S PATH                 Scan disk from PATH, create relative treefile
uk:   +S ШЛЯХ                 сканувати диск починаючи від каталогу ШЛЯХ, створити відносний файл ієрархії

en:   -t                      don't strip /tmp_mnt from paths
uk:   -t                      не вилучати рядок /tmp_mnt зі шляхів

en:   -T,  --ascii-tree       draw tree with ASCII characters
uk:   -T,  --ascii-tree       малювати ієрархію за допомогою символів ASCII

en:   -Ta, --alt-tree-nav     Alternative tree navigation
uk:   -Ta, --alt-tree-nav     альтернативна навігація ієрархією

en:   -TC, --center-tree      Centered tree view
uk:   -TC, --center-tree      центрований перегляд ієрархії

en:   -Tc, --compact-tree     Compact tree
uk:   -Tc, --compact-tree     ущільнена ієрархія

en:   -Td, --cjk-width        support legacy CJK fonts
uk:   -Td, --cjk-width        використати підтримку застарілих ієрогліфічних шрифтів

en:   -u USER                 use USER's treefile
uk:   -u КОРИСТУВАЧ           використати файл ієрархії вказаного користувача

en:   +u USER                 add USER's treefile
uk:   +u КОРИСТУВАЧ           додати файл ієрархії вказаного користувача

en:   -v,  --verbose          Verbose operation
uk:   -v,  --verbose          режим докладних повідомлень

en:   -V,  --version          show Version info
uk:   -V,  --version          вивести дані щодо версії

en:   -w,  --wild-match-only  Wild matching only
uk:   -w,  --wild-match-only  лише неточна відповідність

en:   -x PATH                 eXclude PATH during disk scan
uk:   -x ШЛЯХ                 виключити вказаний шлях під час сканування диска

en:   -xf FILE                eXclude paths from FILE
uk:   -xf ФАЙЛ                виключити шляхи, вказані у файлі ФАЙЛ

en:   -y,  --assume-yes       assume Yes on all queries
uk:   -y,  --assume-yes       відповісти «так» на усі питання

en:   -z NUMBER               set max stack siZe
uk:   -z ЧИСЛО                встановити максимальний розмір стека

en:   -[NUMBER]               push dir (NUMBER times)
uk:   -[ЧИСЛО]                вставити каталог (вказану кількість разів)

en:   +[NUMBER]               pop dir (NUMBER times)
uk:   +[ЧИСЛО]                вийняти каталог (вказану кількість разів)

en:   =                       show stack
uk:   =                       вивести стек

en: wcd %s (%s) - Wherever Change Directory
uk: wcd %s (%s) - довільна зміна каталогу (Wherever Change Directory)

en: Chdir for Dos and Unix.
uk: Chdir для Dos та Unix.

en: DOS 16 bit version (WATCOMC).
uk: 16-бітова версія для DOS (WATCOMC).

en: DOS 16 bit version (TURBOC).
uk: 16-бітова версія для DOS (TURBOC).

en: DOS 32 bit version (DJGPP).
uk: 32-бітова версія для DOS (DJGPP).

en: DOS 32 bit version (WATCOMC).
uk: 32-бітова версія для DOS (WATCOMC).

en: Win64 version (MSVC %d).
uk: Версія для Win64 (MSVC %d).

en: Win64 version (MinGW-w64).
uk: Версія для Win64 (MinGW-w64).

en: Win32 version (WATCOMC).
uk: Версія для Win32 (WATCOMC).

en: Win32 version (MSVC %d).
uk: Версія для Win32 (MSVC %d).

en: Win32 version (MinGW-w64).
uk: Версія для Win32 (MinGW-w64).

en: Win32 version (MinGW).
uk: Версія для Win32 (MinGW).

en: This version is for MSYS and WinZsh.
uk: Цю версію призначено для MSYS та WinZsh.

en: This version is for Windows PowerShell.
uk: Цю версію призначено для Windows PowerShell.

en: This version is for Windows Command Prompt (cmd.exe).
uk: Цю версію призначено для командної оболонки Windows (cmd.exe).

en: OS/2 version
uk: Версія для OS/2

en: This version is for native MSYS.
uk: Цю версію призначено для використання у MSYS.

en: Cygwin version.
uk: Версія для Cygwin.

en: This version is for DJGPP DOS bash.
uk: Цю версію призначено для bash у DJGPP DOS.

en: This version is for OS/2 bash.
uk: Цю версію призначено для bash у OS/2.

en: Interface:
uk: Інтерфейс:

en: ncurses version %s.%d
uk: ncurses, версія %s.%d

en: PDCurses build %d
uk: збірка PDCurses, %d

en: Native language support included.
uk: Передбачено підтримку перекладів різними мовами.

en: No native language support included.
uk: Підтримку перекладів не включено.

en: Current locale uses CP%u encoding.
uk: У поточній локалі використовується кодування CP%u.

en: Current locale uses %s encoding.
uk: У поточній локалі використовується кодування %s.

en: With Unicode support.
uk: З підтримкою Unicode.

en:   Euro symbol:
uk:   Символ євро:

en:   Chinese characters:
uk:   Китайські ієрогліфи:

en: Without Unicode support.
uk: Без підтримки Unicode.

en: With Unicode normalization.
uk: З нормалізацією Unicode.

en: Without Unicode normalization.
uk: Без нормалізації Unicode.

en: Download the latest executables and sources from:
uk: Найсвіжіші версії виконуваних файлів та початкового коду можна знайти тут:

en: Copyright (C) 1996-%d Erwin Waterlander
    Copyright (C) 1994-2002 Ondrej Popp on C3PO
    Copyright (C) 1995-1996 DJ Delorie on _fixpath()
    Copyright (C) 1995-1996 Borja Etxebarria & Olivier Sirol on Ninux Czo Directory
    Copyright (C) 1994-1996 Jason Mathews on DOSDIR
    Copyright (C) 1990-1992 Mark Adler, Richard B. Wales, Jean-loup Gailly,
    Kai Uwe Rommel and Igor Mandrichenko on recmatch()
uk: Copyright (C) 1996-%d Erwin Waterlander
    Copyright (C) 1994-2002 Ondrej Popp на C3PO
    Copyright (C) 1995-1996 DJ Delorie на _fixpath()
    Copyright (C) 1995-1996 Borja Etxebarria та Olivier Sirol на Ninux Czo Directory
    Copyright (C) 1994-1996 Jason Mathews на DOSDIR
    Copyright (C) 1990-1992 Mark Adler, Richard B. Wales, Jean-loup Gailly,
    Kai Uwe Rommel та Igor Mandrichenko на recmatch()

en: Source code to scan Windows LAN was originally written and placed
    in the public domain by Felix Kasza.
    Markus Kuhn's free wcwidth() and wcswidth() implementations are used.
    Rugxulo is the original author of query_con_codepage() (public domain).
uk: Програмний код для сканування локальної мережі у Windows було написано і
    викладено для відкритого використання Felix Kasza.
    Використано вільні реалізації wcwidth() та wcswidth() від Markus Kuhn.
    Першим автором query_con_codepage() є Rugxulo (відкрите використання).

en: This program is free software; you can redistribute it and/or
    modify it under the terms of the GNU General Public License
    as published by the Free Software Foundation; either version 2
    of the License, or (at your option) any later version.
uk: Ця програма є вільним програмним забезпеченням; ви можете поширювати та/або
    змінювати її за умов дотримання GNU General Public License у тому вигляді,
    що оприлюднений Free Software Foundation; версії  цієї Ліцензії, або (якщо
    забажаєте) будь-якої іншої версії, випущеної пізніше.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
uk: Ця програма поширюється у сподіванні, що вона буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-
    ЯКИХ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ; навіть без очевидної гарантії ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
    або ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ З ПЕВНОЮ МЕТОЮ. Докладніше про це можна
    дізнатися з GNU General Public License.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA.
uk: Ви маєте отримати копію GNU General Public License разом з цією програмою;
    якщо це не так, повідомте про факт за адресою Free Software Foundation,
    Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: creating directory %s
uk: створюємо каталог %s

en: Value of environment variable %s is too long.
uk: Значення змінної середовища %s є надто довгим.

en: Failed to unset environment variable TERM: %s
uk: Не вдалося скасувати визначення змінної середовища TERM: %s

en: Environment variable HOME or WCDHOME is not set.
uk: Змінну середовища HOME або WCDHOME не визначено.

en: aliasfile: %s
uk: файл псевдонімів: %s

en: HOME is not defined
uk: HOME не визначено

en: WCDHOME is not defined
uk: WCDHOME не визначено

en: WCDSCAN is not defined
uk: WCDSCAN не визначено

en: Graphics mode only supported in wcd with curses-based interface.
uk: Підтримку графічного режиму передбачено лише у wcd з інтерфейсом на основі curses.

en: %s added to aliasfile %s
uk: %s додано до файла псевдонімів %s

en: Unable to read file %s or %s
uk: Не вдалося прочитати файл %s або %s

en: WCDSCAN directory {%s}
uk: Каталог WCDSCAN {%s}

en: banning {%s}
uk: блокуємо {%s}

en: excluding {%s}
uk: виключаємо {%s}

en: filtering {%s}
uk: фільтруємо {%s}

en: No directory found matching %s
uk: Каталогу, відповідного до %s, не знайдено

en: Perhaps you need to rescan the disk or path is banned.
uk: Ймовірно, вам слід виконати повторне сканування диска або відповідний шлях заблоковано.

en: Cannot change to %s
uk: Не вдалося перейти до %s

en: %lu ("%s") reported by "%s".
uk: %lu («%s») повідомлено «%s».

en: access denied.
uk: доступ заборонено.

en: Searching for shared directories on server %s
uk: Шукаємо каталоги спільного використання на сервері %s

en: Found %lu shared directories on server %s
uk: На сервері %2$s виявлено %1$lu каталогів спільного використання

en: Unable to get current working directory:
uk: Не вдалося визначити поточний робочий каталог:

en: Unable to change to directory %s:
uk: Не вдалося перейти до каталогу %s:

en: Unable to create directory %s:
uk: Не вдалося створити каталог %s:

en: Unable to remove directory %s:
uk: Не вдалося вилучити каталог %s:

en: Unable to create directory %s: %s
uk: Не вдалося створити каталог %s: %s

en: Unable to get current working directory: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо поточного робочого каталогу: %s

en: Unable to change to directory %s: %s
uk: Не вдалося перейти до каталогу %s: %s

en: Unable to remove directory %s: %s
uk: Не вдалося вилучити каталог %s: %s

en: Error parsing stack
uk: Помилка під час обробки стека

en: internal error in maxLength(), list == NULL
uk: внутрішня помилка у maxLength(), list == NULL

en: internal error in maxLengthStack(), s == NULL
uk: внутрішня помилка у maxLengthStack(), s == NULL

en: Perfect match for %d directories.
uk: Ідеальна відповідність %d каталогів.

en: Wild match for %d directories.
uk: Неточна відповідність %d каталогів.

en: Please choose one (<Enter> to abort):
uk: Будь ласка, виберіть одну з команд (натисніть <Enter>, щоб перервати):

en:  w=up x=down ?=help  Page %d/%d
uk:  w=вгору x=вниз ?=довідка  Сторінка %d з %d

en: Screenheight must be > 20 for help.
uk: Для перегляду довідки висота екрана має перевищувати 20.

en: w or <Up>         page up
uk: w або <Вгору>     на сторінку вгору

en: x or z or <Down>  page down
uk: x, z або <Вниз>   на сторінку вниз

en: , or <Left>       scroll 1 left
uk: , або <Ліворуч>   гортати на один символ ліворуч

en: . or <Right>      scroll 1 right
uk: . або <Праворуч>  гортати на один символ праворуч

en: < or [            scroll 10 left
uk: < або [           гортати на 10 символів ліворуч

en: > or ]            scroll 10 right
uk: > або ]           гортати на 10 символів праворуч

en: CTRL-a or <HOME>  scroll to beginning
uk: CTRL-a або <HOME> гортати на початок

en: CTRL-e or <END>   scroll to end
uk: CTRL-e або <END>  гортати до кінця

en: CTRL-c or <Esc>   abort
uk: CTRL-c або <Esc>  перервати

en: <Enter>           abort
uk: <Enter>           перервати

en: Type w or x to quit help.
uk: Натисніть клавішу w або x, щоб вийти з режиму довідки.

en: CTRL-l or F5      redraw screen
uk: CTRL-l або F5     оновити вміст екрана

en: Press any key.
uk: Натисніть будь-яку клавішу.

en: Error opening terminal, falling back to stdout interface.
uk: Помилка під час спроби відкрити термінал, повертаємося до інтерфейсу stdout.

en: screen height must be larger than 3 lines.
uk: висота екрана має перевищувати 3 рядки.

en: error creating scroll window.
uk: помилка під час створення вікна гортання.

en: error creating input window.
uk: помилка під час створення вікна введення даних.

en: Wcd: error: path too long
uk: Wcd: помилка: шлях є надто довгим

en: / = search forward,  ? = search backward,  : = help
uk: / = шукати вперед,  ? = шукати назад,  : = довідка

en: SEARCH:
uk: ШУКАТИ:

en: Search:
uk: Шукати:

en: NAVIGATION MODE (1/2):
uk: РЕЖИМ НАВІГАЦІЇ (1/2):

en: h or <Left>       go left
uk: h або <Ліворуч>   перейти ліворуч

en: j or <Down>       go down
uk: j або <Вниз>      перейти нижче

en: k or <Up>         go up
uk: k або <Вгору>     перейти вище

en: l or <Right>      go right
uk: l або <Праворуч>  перейти праворуч

en: * or v or <Space> go forward to dir with same name
uk: *, v або <Пробіл> перейти вперед до каталогу з тією самою назвою

en: # or p or <BS>    go backward to dir with same name
uk: #, p або <BS>     перейти назад до каталогу з тією самою назвою

en: ^ or a            go to beginning of line
uk: ^ або a           перейти на початок рядка

en: $ or e            go to end of line
uk: $ або e           перейти до кінця рядка

en: 1                 go to root dir
uk: 1                 перейти до кореневого каталогу

en: g or G            go to last dir
uk: g або G           перейти до останнього каталогу

en: f                 go page forward
uk: f                 перейти на сторінку вперед

en: b                 go page backward
uk: b                 перейти на сторінку назад

en: u                 go half page up
uk: u                 перейти на пів сторінки вгору

en: d                 go half page down
uk: d                 перейти на пів сторінки назад

en: NAVIGATION MODE (2/2):
uk: РЕЖИМ НАВІГАЦІЇ (2/2):

en: A                 switch alternative tree navigation on/off
uk: A                 увімкнути або вимкнути альтернативну навігацію ієрархією

en: t                 switch centered mode on/off
uk: t                 увімкнути або вимкнути центрований режим

en: T                 toggle between line drawing and ASCII characters
uk: T                 перемкнутися між режимом малювання ліній та режимом символів ASCII

en: m                 toggle between compact and wide tree
uk: m                 перемкнутися між ущільненим виглядом та широким виглядом ієрархії

en: <Esc> or q        abort
uk: <Esc> або q       перервати

en: /                 search forward
uk: /                 шукати далі

en: ?                 search backward
uk: ?                 пошук у напрямку назад

en: n                 repeat last / or ? search
uk: n                 повторити останній пошук за допомогою / або ?

en: <Enter>           select directory
uk: <Enter>           вибрати каталог

en: SEARCH MODE with wildcard and subdir support:
uk: РЕЖИМ ПОШУКУ з підтримкою символів-замінників та підкаталогів:

en: <Left>            go left
uk: <Ліворуч>         перейти ліворуч

en: <Down>            go down
uk: <Вниз>            перейти вниз

en: <Up>              go up
uk: <Вгору>           перейти вище

en: <Right>           go right
uk: <Праворуч>        перейти праворуч

en: CTRL-v            go forward to dir with same name
uk: CTRL-v            перейти вперед до каталогу з тією самою назвою

en: CTRL-p            go backward to dir with same name
uk: CTRL-p            перейти назад до каталогу з тією самою назвою

en: CTRL-a            go to beginning of line
uk: CTRL-a            перейти на початок рядка

en: CTRL-e            go to end of line
uk: CTRL-e            перейти до кінця рядка

en: CTRL-g            go to last dir
uk: CTRL-g            перейти до останнього каталогу

en: CTRL-f            go page forward
uk: CTRL-f            перейти на сторінку вперед

en: CTRL-b            go page backward
uk: CTRL-b            перейти на сторінку назад

en: CTRL-u            go half page up
uk: CTRL-u            перейти на пів сторінки вище

en: CTRL-d            go half page down
uk: CTRL-d            перейти на пів сторінки нижче

en: <Esc> or CTRL-x   abort SEARCH MODE
uk: <Esc> або CTRL-x  вийти з режиму пошуку

en: CTRL-n            repeat last / or ? search
uk: CTRL-n            повторити останній пошук за допомогою / або ?

en: ZOOMING:
uk: ЗМІНА МАСШТАБУ:

en: z or i or CTRL-i  zoom in
uk: z, i або CTRL-i  збільшити

en: Z or o or CTRL-o  zoom out
uk: Z, o або CTRL-o  зменшити

en: c                 condense: fold current level
uk: c                 згорнути поточний рівень

en: C                 condense: fold subdir level
uk: C                 згорнути рівень підкаталогів

en: w                 condense: fold current and subdir levels
uk: w                 згорнути поточний рівень і рівень підкаталогів

en: y or CTRL-y       uncondense: unfold current and subdir levels
uk: y або CTRL-y      розгорнути поточний рівень і рівень підкаталогів

en: r or CTRL-r       uncondense: unfold all directories
uk: r або CTRL-r      розгорнути усі каталоги

en: -                 fold directory
uk: -                 згорнути каталог

en: + or =            unfold directory
uk: + або =           розгорнути каталог

en: l or <Right>      unfold and go right
uk: l або <Праворуч>  розгорнути і перейти праворуч

en: Screenheight must be > 21 for help.
uk: Для перегляду довідки висота екрана має перевищувати 21.

en: Cannot find the current path %s in the directory tree.
uk: Не вдалося знайти поточний каталог, %s, у ієрархії каталогів.

en: Unable to remove file %s: %s
uk: Не вдалося вилучити файл %s: %s

en: Unable to close directory %s: %s
uk: Не вдалося закрити каталог %s: %s

en: finddirs(): can't determine path in directory %s
uk: finddirs(): не вдалося визначити шлях у каталозі %s

en: path probably too long.
uk: ймовірно, шлях є надто довгим.

en: in '%s', insufficient memory for allocation
uk: у «%s», недостатньо пам’яті для розподілу
