wdiff 0.5g - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: %s (for regexp `%s')
sk: %s (pre regexp `%s')

en: Reading %s
sk: Číta sa %s

en: Sorting
sk: Triedi sa

en: , clustering
sk: , zlučuje sa

en: , done
sk: , hotovo

en: Sorting members
sk: Triedia sa členy

en: Try `%s --help' for more information.
sk: Skúste `%s --help' pre viac informácií.

en: mdiff - Studies multiple files and searches for similar sequences, it then
    produces possibly detailed lists of differences and similarities.
sk: mdiff - Prezerá viac súborov a hľadá podobné sekvencie. Potom môže vypísať
    detailný zoznam rozdielov a podobností.

en: This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
sk: Toto je voľne šíriteľný softvér; pozrite zdrojový kód pre podmienky
    šírenia. Neexistuje ŽIADNA ZÁRUKA, ani OBCHODOVATEĽNOSTI alebo
    VHODNOSTI NA KONKRÉTNY ÚČEL.

en: 
    Written by Franc,ois Pinard <pinard@iro.umontreal.ca>.
sk: 
    Vytvoril Franc,ois Pinard <pinard@iro.umontreal.ca>.

en: unify - Transforms context diffs into unidiffs, or vice-versa.
sk: unify - Transformuje kontextové diff-y na unidiff-y alebo naopak.

en: 
    Written by Wayne Davison <davison@borland.com>.
sk: 
    Vytvoril Wayne Davison <davison@borland.com>.

en: wdiff - Compares words in two files and report differences.
sk: wdiff - Porovná slová v dvoch súboroch a vypíše zmeny.
