webcit - en to gl translation catalogue (18 entries)

note: Type: select Choices
en: Internal
gl: Interno

note: Type: select Description
en: Integration with Apache webservers:
gl: Integración cos servidores web Apache:

note: Type: select Description
en: If you want Webcit to run alongside with one of your other installed Apache webservers, select it from the list, else use Internal to make Webcit use its own HTTP server facilities.
gl: Se quere que Webcit funcione cun dos seus servidores Apache instalados, escóllao na lista, ou escolla Interno para facer que Webcit empregue o seu propio servidor HTTP.

note: Type: string Description
en: Webcit HTTP port:
gl: Porto HTTP para Webcit:

note: Type: string Description
en: Select the port which the plain HTTP Webcit server should listen on. Use port 80 if you don't have another webserver running or enter -1 to disable it.
gl: Escolla o porto no que debe escoitar o servidor HTTP simple de Webcit. Empregue o porto 80 se non ten outro servidor web a funcionar, ou -1 para desactivalo.

note: Type: string Description
en: Webcit HTTPS port:
gl: Porto HTTPS para Webcit:

note: Type: string Description
en: Select the port which the SSL HTTP Webcit server should listen on or enter -1 to disable it.
gl: Escolla o porto no que debe escoitar o servidor HTTP SSL de Webcit, ou -1 para desactivalo.

note: Type: select Choices
en: User-defined
gl: Definido polo usuario

note: Type: select Choices
en: Danish
gl: Danés

note: Type: select Choices
en: German
gl: Alemán

note: Type: select Choices
en: English
gl: Inglés

note: Type: select Choices
en: Spanish
gl: Castelán

note: Type: select Choices
en: French
gl: Francés

note: Type: select Choices
en: Italian
gl: Italiano

note: Type: select Choices
en: Dutch
gl: Holandés

note: Type: select Choices
en: Brazilian Portuguese
gl: Portugués brasileiro

note: Type: select Description
en: Limit Webcit's login language selection
gl: Limita as opcións de lingua do acceso a Webcit

note: Type: select Description
en: Select language the Webcit server should run in. User-defined leaves this choice to the user at the login prompt.
gl: Escolla a lingua coa que debe executarse o servidor Webcit. «Definido polo usuario» deixa esta escolla para que a falla o usuario ao acceder.
