WebCit - en to hu translation catalogue (653 entries)

note: * Set to 'unknown' right from the beginning.  Unless we learn * something else, that's what we'll go with.
en: availability unknown
hu: elérhetőség ismeretlen

en: free
hu: Szabad

en: BUSY
hu: ELFOGLALT

en: Graphics upload has been cancelled.
hu: Grafika feltöltés megszakítva.

en: You didn't upload a file.
hu: Nem töltött fel fájlt.

en: your photo
hu: az ön fényképe

en: the icon for this room
hu: a szoba ikonja

en: the Greetingpicture for the login prompt
hu: a belépési oldal üdvözlőképe

en: the Logoff banner picture
hu: a kilépési reklám kép

en: the icon for this floor
hu: az szint ikonja

en: Completed?
hu: Befejezve?

en: Name of task
hu: Feladat neve

en: Date due
hu: Esedékesség dátuma

en: Category
hu: Kategória

en: Show All
hu: Összes megjelenítése

en: Edit task
hu: Feladat szerkesztése

en: Summary:
hu: Összegzés:

en: Start date:
hu: Kezdési dátum:

en: No date
hu: Nincs dátum

en: or
hu: vagy

en: Time associated
hu: Időponthoz kötött

en: Due date:
hu: Esedékesség dátuma:

en: Completed:
hu: Befejezve:

en: Category:
hu: Kategória:

en: Description:
hu: Leírás:

en: Save
hu: Mentés

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Untitled Task
hu: Névtelen feladat

en: Newer posts
hu: újabb hozzászólás

en: Older posts
hu: régebbi hozzászólás

en: Edit %s
hu: %s szerkesztése

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Cancelled.  %s was not saved.
hu: Megszakítva.  %s nincs mentve.

en: Room info
hu: Szoba infó

en: Hour:
hu: Óra:

en: Minute:
hu: Perc:

en: (status unknown)
hu: (ismeretlen állapot)

en: (needs action)
hu: (cselekvés szükséges)

en: (accepted)
hu: (elfogadott)

en: (declined)
hu: (elutasított)

en: (tenative)
hu: (feltételes)

en: (delegated)
hu: (delegált)

en: (completed)
hu: (teljesített)

en: (in process)
hu: (folyamatban)

en: (none)
hu: (nincs)

en: Manage Account/OpenID Associations
hu: Azonosító/OpenID hozzárendelések kezelése

en: Do you really want to delete this OpenID?
hu: Tényleg törölni kívánja ezt az OpenID-t?

en: (delete)
hu: (törlés)

en: Add an OpenID:
hu: OpenID hozzáadása:

en: Attach
hu: Hozzárendel

en: %s does not permit authentication via OpenID.
hu: %s nem engedélyezi a hitelesítést OpenID-val.

en: (None)
hu: (Nincs)

en: (Nothing)
hu: (Semmi)

en: realloc() error! couldn't get %d bytes: %s
hu: realloc() hiba! nem kaptam meg %d byte-t: %s

note: an erased user
en: Deleted
hu: Törölt

note: a new user
en: New User
hu: Új felhasználó

note: a trouble maker
en: Problem User
hu: Problémás felhasználó

note: user with normal privileges
en: Local User
hu: Helyi felhasználó

note: a user that may access network resources
en: Network User
hu: Hálózati felhasználó

note: a moderator
en: Preferred User
hu: Kedvelt felhasználó

en: An error has occurred.
hu: Egy hiba lépett fel.

en: Validate new users
hu: Új felhasználók érvényesítése

en: No users require validation at this time.
hu: Nincs érvényesítésre váró felhasználó.

en: very weak
hu: nagyon gyenge

en: weak
hu: gyenge

en: ok
hu: OK

en: strong
hu: erős

en: Current access level: %d (%s)
hu: Jelenlegi elérési szint: %d (%s)

en: Select access level for this user:
hu: Válassza ki ezen felhasználó hozzáférési szintjét:

en: Cancelled.  Password was not changed.
hu: Megszakítva. A jelszó nem változott.

en: They don't match.  Password was not changed.
hu: Nem egyeznek. A jelszó nem változott.

en: Blank passwords are not allowed.
hu: Az üres jelszavak nem engedélyezettek.

en: Meeting invitation
hu: Meghívó megbeszélésre

en: Attendee's reply to your invitation
hu: Partner válasza az ön meghívására

en: Published event
hu: Közzétett esemény

en: This is an unknown type of calendar item.
hu: Ez egy ismeretlen típusú naptár bejegyzés.

en: Location:
hu: Hely:

en: Date:
hu: Dátum:

en: Starting date/time:
hu: Kezdés dátuma/ideje:

en: Ending date/time:
hu: Befejezés dátuma/ideje:

en: Recurrence
hu: Ismétlődés

en: This is a recurring event
hu: Ez egy ismétlődő esemény

en: Attendee:
hu: Résztvevő:

en: This is an update of '%s' which is already in your calendar.
hu: Az a(z) '%s' frissítése,  mely már létezik az ön naptárában.

en: This event would conflict with '%s' which is already in your calendar.
hu: Ez az esemény ütközik a(z) '%s' eseménnyel, mely már létezik az ön naptárában.

en: Update:
hu: Frissítés:

en: CONFLICT:
hu: ÜTKÖZÉS:

en: How would you like to respond to this invitation?
hu: Hogyan szeretne reagálni erre a meghívásra?

en: Accept
hu: Elfogad

en: Tentative
hu: Próbaképpen

en: Decline
hu: Visszautasít

en: Click <i>Update</i> to accept this reply and update your calendar.
hu: A válasz elfogadásához és a naptár frissítéséhez kattintson a <i>Frissítés</i>re

en: Update
hu: Frissítés

en: Ignore
hu: Mellőzés

en: There was an error parsing this calendar item.
hu: Hiba történ a naptár bejegyzés értelmezése közben.

en: You have accepted this meeting invitation.  It has been entered into your calendar.
hu: Ön elfogadta ezt a megbeszélés meghívót. Bekerült az ön naptárába.

en: You have tentatively accepted this meeting invitation.  It has been 'pencilled in' to your calendar.
hu: Ön próbaképpen elfogadta ezt a megbeszélés meghívót. 'Ceruzával' került be az ön naptárába.

en: You have declined this meeting invitation.  It has <b>not</b> been entered into your calendar.
hu: Visszautasította ezt a megbeszélés meghívót. Ezért <b>nem</b> került be az ön naptárába.

en: A reply has been sent to the meeting organizer.
hu: Válasz ment a megbeszélés szervezőjének.

note: / Translators: RSVP aka Répondez s'il-vous-plaît Is the term / that the recipient of an ical-invitation should please / answer this request.
en: Your calendar has been updated to reflect this RSVP.
hu: Az ön naptára frissült, hogy reagáljon az RSVP-re.

en: You have chosen to ignore this RSVP. Your calendar has <b>not</b> been updated.
hu: Figyelmen kívül hagyta ezt az RSVP-t. Az ön naptára <b>nem</b> frissült.

en: Calendar day view begins at:
hu: Naptár napi nézet kezdődik:

en: Calendar day view ends at:
hu: Naptár napi nézet végződik:

en: Week starts on:
hu: Hét első napja:

en: An error occurred while retrieving this file: %s
hu: Hiba történt a(z) %s fájl beszerzése közben.

en: seconds
hu: másodperc

en: minutes
hu: perc

en: hours
hu: óra

en: days
hu: nap

en: weeks
hu: hét

en: months
hu: hónap

en: years
hu: év

en: never
hu: soha

en: first
hu: első

en: second
hu: második

en: third
hu: harmadik

en: fourth
hu: negyedik

en: fifth
hu: ötödik

en: Event
hu: Esemény

en: Attendees
hu: Résztvevők:

en: Add or edit an event
hu: Esemény hozzáadása vagy szerkesztése

en: Summary
hu: Összegzés

en: Location
hu: Hely

en: Start
hu: Kezdet

en: All day event
hu: Egész napos esemény

en: End
hu: Befejezés

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Organizer
hu: Szervező

en: (you are the organizer)
hu: (ön a szervező)

en: Show time as:
hu: Idő mutatása a következőképpen:

en: Free
hu: Szabad

en: Busy
hu: Elfoglalt

en: (One per line)
hu: (Soronként egy)

en: Contacts
hu: Kapcsolatok

en: Recurrence rule
hu: Ismétlődési szabály

en: Repeats every
hu: Ismétlődik minden

note: begin 'weekday_selector' div
en: on these weekdays:
hu: a következő munkanapokon:

en: on day %s%d%s of the month
hu: a hónap %s%d%s napján

en: on the
hu: a

en: of the month
hu: a hónapnak

en: every
hu: minden

en: year on this date
hu: az év ezen napján

en: of
hu: az összesen

en: Recurrence range
hu: Ismétlődési időszak

en: No ending date
hu: Nincs végső dátum

en: Repeat this event
hu: Ismételje ezt az eseményt

en: times
hu: ennyiszer

en: Repeat this event until
hu: Ismételje ezt az esemény eddig:

en: Check attendee availability
hu: Résztvevők elérhetőségének ellenőrzése

en: Untitled Event
hu: Névtelen esemény

en: Invalid Parameter
hu: Érvénytelen paraméter

en: Higher access is required to access this function.
hu: Több hozzáférésre van szükség ehhez a funkcióhoz.

en: ERROR:
hu: HIBA:

en: Cancelled.  Message was not posted.
hu: Megszakítva. Az üzenet nem lett beküldve.

en: Automatically cancelled because you have already saved this message.
hu: Automatikusan megszakítva, mert ön már elmentette ezt az üzenetet.

en: Message has been sent.
hu: Üzenet elküldve.

en: Message has been posted.
hu: Üzenet postázva.

en: The message was not moved.
hu: Az üzenetet nem mozgattuk.

en: An error occurred while retrieving this part: %s/%s
hu: Hiba történt, miközben beszereztem ezt a részt: %s/%s

en: An error occurred while retrieving this part: %s
hu: Hiba történt, miközben beszereztem ezt a részt: %s

en: Attach signature to email messages?
hu: Csatol aláírást az email üzenetekhez?

en: Use this signature:
hu: Használja ezt az aláírást:

en: Default character set for email headers:
hu: Alapértelmezett betűkészlet a levél fejléceihez:

en: Preferred email address
hu: Kedvelt email cím

en: Preferred display name for email messages
hu: Kedvelt megjelenített név az email üzenetekhez

en: Preferred display name for bulletin board posts
hu: Kedvelt megjelenített név a hirdetőtábla üzenetkehez

en: Mailbox view mode
hu: Postafiók megjelenítési mód

en: Click on any note to edit it.
hu: Kattintson bármely jegyzetre a szerkesztéshez.

en: Send instant message
hu: Azonnali üzenet küldése

en: Send an instant message to:
hu: Azonnali üzenet küldése ide:

en: Enter message text:
hu: Írja be az üzenet szövegét:

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: Message was not sent.
hu: Üzenet nem lett elküldve.

en: Message has been sent to
hu: Az üzenet elküldésre került ide:

en: Cancelled.  No settings were changed.
hu: Megszakítva.  A beállítások nem változtak.

en: Make this my start page
hu: Legyen ez a kezdőlap.

en: You no longer have a start page selected.
hu: Önnek mostantól nincs kezdőlapja.

en: Cancelled.  Changes were not saved.
hu: Megszakítva.  Változások nem kerültek mentésre.

en: Your changes have been saved.
hu: A változtatásait mentettük.

en: User '%s' kicked out of room '%s'.
hu: %s felhasználó kirúgva a(z) %s szobából.

en: User '%s' invited to room '%s'.
hu: %s felhasználó meghívva a(z) %s szobába.

en: Cancelled.  No new room was created.
hu: Megszakítva.  Nem lett új szoba létrehozva.

en: Floor has been deleted.
hu: Szint törölve.

en: New floor has been created.
hu: Új szint létrehozva.

en: Room list view
hu: Szoba lista nézet

en: Show empty floors
hu: Mutasd az üres szinteket

en: file
hu: fájl

en: files
hu: fájlok

en: Bulletin Board
hu: Hirdetőtábla

en: Mail Folder
hu: Levelek mappa

en: Address Book
hu: Címjegyzék

en: Calendar
hu: Naptár

en: Task List
hu: Feladatlista

en: Notes List
hu: Jegyzetlista

en: Calendar List
hu: Naptárlista

en: Journal
hu: Napló

en: Your system configuration has been updated.
hu: Az ön rendszerének beállítása frissítve

en: Changes were not saved.
hu: A változások nem lettek mentve.

en: A new user has been created.
hu: Az új felhasználó létrehozva.

en: (no name)
hu: (nincs név)

en:  (work)
hu:  (munka)

en:  (home)
hu:  (otthon)

en:  (cell)
hu:  (mobil)

en: Address:
hu: Cím:

en: Telephone:
hu: Telefon:

en: This address book is empty.
hu: Ez a címlista üres.

en: An internal error has occurred.
hu: Belső hiba történt.

en: Error
hu: Hiba

en: Edit contact information
hu: Kapcsolat információ szerkesztése

en: Prefix
hu: Megszólítás

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Middle Name
hu: Középső név

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Suffix
hu: Utótag

en: Display name:
hu: Megjelenített név:

en: Title:
hu: Megszólítás:

en: Organization:
hu: Szervezet:

en: PO box:
hu: Postafiók:

en: City:
hu: Város:

en: State:
hu: Megye:

en: ZIP code:
hu: Irányítószám:

en: Country:
hu: Ország:

en: Home telephone:
hu: Otthoni telefon:

en: Work telephone:
hu: Munkahelyi telefon:

en: Mobile telephone:
hu: Mobiltelefon:

en: Fax number:
hu: Fax szám:

en: Primary Internet e-mail address
hu: Elsődleges Internet e-mail cím

en: Internet e-mail aliases
hu: További Internet e-mail címek

en: Could Not decode vcard photo
hu: Nem tudom értelmezni a névjegy fényképet

en: Authorization Required
hu: Azonosítás szükséges

en: This program was unable to connect or stay connected to the Citadel server.  Please report this problem to your system administrator.
hu: A program képtelen volt kapcsolódni vagy a kapcsolatot fenntartani a Citadel kiszolgálóval. Kérjük jelezze a problémát a rendszergazdának.

en: Read More...
hu: További információk

en: '%s' is not a Wiki room.
hu: '%s' nem Wiki szoba.

en: There is no page called '%s' here.
hu: Nincs '%s' nevű oldal itt.

en: Date
hu: Dátum

en: Time format
hu: Időformátum

en: From
hu: Kezdet:

en: Starting date:
hu: Kezdés dátuma:

en: Ending date:
hu: Befejezés dátuma:

en: Date/time:
hu: Dátum/idő:

en: Notes:
hu: Jegyzetek:

en: Week
hu: Hét

en: Hours
hu: Óra

en: Subject
hu: Tárgy

en: Ongoing event
hu: Futó esemény

en: edit
hu: szerkeszt

en: I don't know how to display
hu: Nem tudom hogyan jelenítsem meg.

en: (no subject)
hu: (nincs tárgy)

en: The queue is empty.
hu: A sor üres.

en: Customize the icon bar
hu: eszköztár testre szabása

en: Display icons as:
hu: Ikonok megjelenítése mint:

en: pictures and text
hu: képek és szöveg

en: pictures only
hu: csak képek

en: text only
hu: csak szöveg

en: Select the icons you would like to see displayed in the 'icon bar' menu on the left side of the screen.
hu: Válassza ki az ikonokat, melyeket a képernyőn balra, az eszköztárban szeretne látni.

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Site logo
hu: Hely logó

en: An icon describing this site
hu: A helyre jellemző ikon

en: Your summary page
hu: Az ön összefoglaló oldala

en: Mail (inbox)
hu: Levél (bejövő)

en: A shortcut to your email Inbox
hu: Egy gyorsbillentyű az ön bejövő leveleihez

en: Your personal address book
hu: Az ön személyes címjegyzéke

en: Your personal notes
hu: Az ön személyes jegyzetei

en: A shortcut to your personal calendar
hu: Egy gyorsbillentyű az ön személyes naptárához

en: Tasks
hu: Feladatok

en: A shortcut to your personal task list
hu: Egy gyorsbillentyű az ön személyes feladatlistájához

en: Rooms
hu: Szobák

en: Clicking this icon displays a list of all accessible rooms (or folders) available.
hu: Erre az ikonra kattintva megtekintheti az összes elérhető szobát (vagy mappát).

en: Who is online?
hu: Ki van itt?

en: Clicking this icon displays a list of all users currently logged in.
hu: Erre az ikonra kattintva megtekintheti az összes bejelentkezett felhasználó listáját.

en: Chat
hu: Csevegés

en: Clicking this icon enters real-time chat mode with other users in the same room.
hu: Erre az ikonra kattintva belép egy valós idejű csevegés módba azokkal a felhasználókkal, akik ugyan ebben a szobában vannak.

en: Advanced options
hu: Haladó beállítások

en: Access to the complete menu of Citadel functions.
hu: Hozzáférés a Citadel teljes funkcióinak menüjéhez

en: Citadel logo
hu: Citadel logó

en: Displays the 'Powered by Citadel' icon
hu: Megmutatja a 'Működteti a Citadel' ikont

en: System Administration Menu
hu: Rendszer Adminisztrációs Menü

en: Local host aliases
hu: Helyi rendszer további címei

en: Directory domains
hu: Címtár domainek

en: Smart hosts
hu: Levéltovábbító címek

en: SpamAssassin hosts
hu: SpamAssassin kiszolgálók

en: ClamAV clamd hosts
hu: ClamAV clamd kiszolgálók

en: Network services
hu: Hálózati szolgáltatások

en: Maximum message length
hu: Üzenet legnagyobb hossza

en: Create a new room
hu: Új szoba létrehozása

en: Name of room:
hu: Szoba neve:

en: Resides on floor:
hu: Ezen a szinten van:

en: Default view for room:
hu: Szoba alapértelmezett nézete:

en: Type of room:
hu: Szoba típusa:

en: Public (automatically appears to everyone)
hu: Nyilvános (automatikusan megjelenik mindenkinek)

en: Private - hidden (accessible to anyone who knows its name)
hu: Privát - rejtett (elérhető mindenkinek, aki tudja a nevét)

en: Private - require password:
hu: Privát - jelszót igényel:

en: Private - invitation only
hu: Privát - csak meghívással

en: Personal (mailbox for you only)
hu: Személyes (postafiók csak önnek)

en: Create new room
hu: Új szoba létrehozása

en: Log off
hu: Kilépés

en: Log in again
hu: Lépjen be újra

en: Zap this room
hu: Szoba kilövése

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Room
hu: Szoba

en: From host
hu: Innen jött

en: Sender
hu: Küldő

en: Loading messages from server, please wait
hu: Levél betöltése a kiszolgálóról, türelem

en: Open in new window
hu: Megnyitás új ablakban

en: Move
hu: Mozgat

en: Copy
hu: Másolás

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Zapped (forgotten) rooms
hu: Kilőtt (elfelejtett) szobák

en: You have one or more instant messages waiting, but the Citadel Instant Messenger window failed to open.  This is probably because you have a popup blocker installed.  Please configure your popup blocker to allow popups from this site if you wish to receive instant messages.
hu: Önnek egy vagy több várakozó azonnali üzenete van, de a Citadel Azonnali Üzenetküldő ablaka nem tudott megnyílni.  Ennek valószínűleg az az oka, hogy az ön böngészője blokkolja a felugró ablakokat.  Kérem állítsa be a böngészőt úgy, hogy erről a helyről engedélyezze a felugró ablakokat, ha azonnali üzeneteket szeretne kapni.

en: Change your preferences and settings
hu: Az ön jellemzőinek és beállításainak megváltoztatása

en: Update your contact information
hu: Frissítse a kapcsolati információit

en: Change your password
hu: Változtassa meg a jelszavát

en: Edit your online photo
hu: Az ön fényképének szerkesztése

en: View
hu: Megnéz

en: Download
hu: Letölt

en: Global Configuration
hu: Globális beállítások

en: User account management
hu: Felhasználói hozzáférés kezelés

en: Shutdown Citadel
hu: Citadel leállítása

en: Rooms and Floors
hu: Szobák és szintek

en: Go to a hidden room
hu: Rejtett szobába ugrás

en: Enter room name:
hu: Adja meg a szoba nevét:

en: Enter room password:
hu: Adja meg a szoba jelszavát:

en: Go there
hu: Ugrás

en: from
hu: ettől:

en: to
hu: Címzett:

en: CC:
hu: Másolat:

en: Subject:
hu: Tárgy:

en: Tree (folders) view
hu: Fa (mappa) nézet

en: Table (rooms) view
hu: Táblázat (szoba) nézet

en: 12 hour (am/pm)
hu: 12 órás (de/du)

en: 24 hour
hu: 24 órás

en: Sunday
hu: Vasárnap

en: Monday
hu: Hétfő

en: No signature
hu: Nincs aláírás

en: Full-functionality
hu: Teljes funkcionalitás

en: Safe mode
hu: Biztonságos mód

en: Preferences and settings
hu: Jellemzők és beállítások

en: Basic commands
hu: Alap parancsok

en: Your info
hu: Az ön adatai

en: Advanced room commands
hu: Haladó szoba parancsok

en: Edit user account:
hu: Felhasználói azonosító szerkesztése:

en: User name:
hu: Felhasználónév:

en: Password
hu: Jelszó

en: Number of logins
hu: Belépések száma

en: Access level
hu: Hozzáférési szint

en: Date and time of last login
hu: Utolsó belépés dátuma és ideje

en: View the outbound SMTP queue
hu: Kimenő SMTP sor megtekintése

en: Refresh this page
hu: Oldal frissítése

en: Message to your Users:
hu: Üzenet az ön felhasználóinak:

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Configuration
hu: Beállítások

en: Message expire policy
hu: Üzenet elévülési szabály

en: Access controls
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Sharing
hu: Megosztás

en: Mailing list service
hu: Levelezőlista szolgáltatás

en: Remote retrieval
hu: Távoli beszerzés

en: Change Login Logo
hu: Belépési logó megváltoztatása

en: Change Logout Logo
hu: Kilépési logó megváltoztatása

en: Node name
hu: Csomópont neve

en: Human-readable node name
hu: Csomópont ember által olvasható neve

en: Telephone number
hu: Telefonszám

en: Geographic location of this system
hu: Ezen rendszer földrajzi elhelyezkedése

en: Name of system administrator
hu: Rendszergazda neve

en: Default timezone for unzoned calendar items
hu: Alapértelmezett időzóna az időzóna nélküli naptár bejegyzésekhez

en: Add a new node
hu: Új csomópont hozzáadása

en: Shared secret
hu: Megosztott titok

en: Host or IP address
hu: Gazda vagy IP címek

en: Port number
hu: Port szám

en: (kill)
hu: (kilő)

en: (Delete)
hu: (Töröl)

en: New start page
hu: Új induló oldal

en: Your start page has been changed.
hu: Az ön induló oldala megváltozott.

en: Post a comment
hu: A hozzászólásod

en: Confirm delete
hu: Törlés jóváhagyása

en: Are you sure you want to delete
hu: Biztosan törölni akarja

en: Add, change, delete user accounts
hu: Felhasználói azonosítók hozzáadása, megváltoztatása, törlése

en: (hosts running the ClamAV clamd service)
hu: (rendszerek, melyek a ClamAV clamd szolgáltatást futtatják)

en: Send
hu: Küldés

en: Restart Citadel
hu: Citadel újraindítása

en: from
hu: Feladó:

en: Anonymous
hu: Ismeretlen

en: in
hu: Hely:

en: To:
hu: Címzett:

en: BCC:
hu: Vakmásolat:

en: Subject (optional):
hu: Tárgy (opcionális):

en: --- forwarded message ---
hu: --- továbbított üzenet ---

en: Attachments:
hu: Mellékletek:

en: Search:
hu: Keres:

en: Server command results
hu: Kiszolgáló parancs eredménye

en: User profile
hu: Felhasználói profil

en: Pictures in
hu: Képek itt

en: Edit or delete users
hu: Felhasználók szerkesztése vagy törlése

en: Add users
hu: Felhasználók hozzáadása

en: Edit or Delete users
hu: Felhasználók szerkesztése vagy törlése

en: Please wait while the Citadel server is restarted...
hu: Kérem várjon, amíg a Citadel kiszolgáló újraindul...

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: Number
hu: Szám

en: Access Level
hu: Hozzáférési szint

en: Last Login
hu: Utolsó bejelentkezés

en: Total Logins
hu: Összes bejelentkezés

en: Total Posts
hu: Összes hozzászólás

en: Loading
hu: Betöltés

en: Please specify the user name you would like to use.
hu: Kérem adja meg a felhasználó nevet, amit használni szeretne.

en: Exit
hu: Kilépés

en: Message expire policy for this room
hu: Üzenet elévülési szabályok ehhez a szobához

en: Use the default policy for this floor
hu: Használja az alapértelmezett szabályokat ehhez a szinthez

en: Never automatically expire messages
hu: Soha nem évüljenek el az üzenetek

en: Expire by message count
hu: Elévülés az üzenetek száma alapján

en: Expire by message age
hu: Elévülés az üzenetek kora alapján

en: Number of messages or days:
hu: Üzenetek vagy napok száma:

en: Message expire policy for this floor
hu: Üzenetek elévülési szabálya ezen a szinten

en: Use the system default
hu: Rendszer alapértelmezés használata

en: Close window
hu: Ablak bezárása

en: Attach file
hu: Fájl csatolása

en: Indexing and Journaling
hu: Indexelés és naplózás

en: Enable full text index
hu: Teljes szöveges indexelés bekapcsolása

en: Upload a file:
hu: Fájl feltöltése:

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Size
hu: Méret

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: messages
hu: üzenetből

en: Select page:
hu: Oldal kiválasztása:

en: Retrieve messages from these remote POP3 accounts and store them in this room:
hu: Üzenetek letöltése távoli POP3 azonosítóról és tárolása ebben a szobában:

en: Remote host
hu: Távoli kiszolgáló

en: Keep messages on server?
hu: Megtartja az üzeneteket a szerveren?

en: Interval
hu: Időköz

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Fetch the following RSS feeds and store them in this room:
hu: A következő RSS folyam letöltése és tárolása ebben a szobában:

en: Feed URL
hu: Folyam URL

en: New user:
hu: Új felhasználó:

en: Create
hu: Létrehoz

en: (domains mapped with the Global Address Book)
hu: (domain nevek Globális Címlistával)

en: (remove)
hu: (eltávolít)

en: Kick
hu: Kirúg

en: To grant another user access to this room, enter the user name in the box below and click 'Invite'.
hu: Ha szeretne további felhasználónak hozzáférést adni ehhez a szobához, írja be a felhasználó nevét az alábbi szövegdobozba és kattintson a 'Meghív' pontra.

en: Invite:
hu: Meghív:

en: Invite
hu: Meghív

en: User
hu: Felhasználó

en: Users
hu: Felhasználók

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: When new mail arrives:
hu: Ha új email érkezik:

en: Leave it in my inbox without filtering
hu: Hagyd a bejövő levelek között szűrés nélkül

en: Filter it according to rules selected below
hu: Szűrd az alábbi feltételek szerint

en: Filter it through a manually edited script (advanced users only)
hu: Szűrd a kézzel szerkesztett szkriptekkel (csak haladó felhasználóknak)

en: Your incoming mail will not be filtered through any scripts.
hu: A beérkező levelei nem lesznek szűrve egyetlen szkripttel sem.

en: Add rule
hu: Szabály hozzáadása

en: The currently active script is:
hu: A jelenleg aktív szkript:

en: Add or delete scripts
hu: Szkript hozzáadása vagy törlése

en: Configure the LDAP connector for Citadel
hu: Az LDAP csatoló beállítása a Citadel számára

en: Host name of LDAP server (blank to disable)
hu: LDAP kiszolgáló neve (üres kikapcsolja)

en: Port number of LDAP server (blank to disable)
hu: LDAP kiszolgáló port száma (üres kikapcsolja)

en: Base DN
hu: Alap DN

en: Bind DN
hu: Kapcsolódó DN

en: Password for bind DN
hu: Jelszó a kapcsolódó DN számára

en: Edit or delete this room
hu: Szoba szerkesztése vagy törlése

en: Go to a 'hidden' room
hu: Ugrás egy 'rejtett' szobába

en: List all forgotten rooms
hu: Listázza az összes elfelejtett szobát

en: Message ID
hu: Üzenet azonosító

en: Date/time submitted
hu: Feladás dátuma/ideje

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Reading #
hu: Olvasás alatt #

en: oldest to newest
hu: legrégebbitől a legújabbig

en: newest to oldest
hu: legújabbtól a legrégebbiig

en: Reply
hu: Válasz

en: ReplyQuoted
hu: IdézveVálaszol

en: ReplyAll
hu: VálaszMindenkinek

en: Forward
hu: Továbbít

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Edit site-wide configuration
hu: Rendszer szintű beállítások szerkesztése

en: Domain names and Internet mail configuration
hu: Domain nevek és internetes levelezés beállítása

en: Configure replication with other Citadel servers
hu: Replikáció beállítása más Citadel kiszolgálókkal

en: Language:
hu: Nyelv:

en: Mail
hu: Levelezés

en: Online users
hu: Jelenlévő felhasználók

en: Advanced
hu: Haladó

en: customize this menu
hu: menü testreszabása

en: Log in
hu: Utolsó bejelentkezés

en: switch to room list
hu: váltás a szoba listára

en: switch to menu
hu: váltás a menüre

en: My folders
hu: Saját mappáim

en: Image upload
hu: Kép feltöltése

en: You can upload an image directly from your computer
hu: Feltölthet egy képet közvetlenül a számítógépéről

en: Please select a file to upload:
hu: Kérem válassza ki a feltöltendő fájlt:

en: Reset form
hu: Űrlap ürítése

en: List subscription
hu: Lista előfizetés

en: List subscribe/unsubscribe
hu: Lista előfizetés/lemondás

en: Confirmation request sent
hu: Jóváhagyási kérelem elküldve

en: Go back...
hu: Vissza...

en: If private, cause current users to forget room
hu: Ha privát, az összes jelenlegi felhasználó elfelejti a szobát

en: Preferred users only
hu: Csak a kedvenc felhasználók

en: Read-only room
hu: Csak olvasható szoba

en: All users allowed to post may also delete messages
hu: Minden felhasználó, aki beküldhet az törölhet is üzeneteket

en: File directory room
hu: Fájl mappa szoba

en: Directory name:
hu: Könyvtár neve:

en: Uploading allowed
hu: Feltöltés engedélyezett

en: Downloading allowed
hu: Letöltés engedélyezett

en: Visible directory
hu: Látható könyvtár

en: Network shared room
hu: Hálózaton megosztott szoba

en: Permanent (does not auto-purge)
hu: Állandó (nem törlődik automatikusan)

en: Subject Required (Force users to specify a message subject)
hu: Tárgy kötelező (Kényszeríti a felhasználókat, hogy az üzeneteknek adják meg a tárgyát)

en: Anonymous messages
hu: Anonym üzenetek

en: No anonymous messages
hu: Nincsenek anonym üzenetek

en: All messages are anonymous
hu: Minden üzenet anonym

en: Not shared with
hu: Nincs megosztva ezzel:

en: Shared with
hu: Megosztva ezzel:

en: Remote node name
hu: Távoli csomópont neve

en: Remote room name
hu: Távoli szoba neve

en: Actions
hu: Műveletek

en: Add/change/delete floors
hu: Szint hozzáadása/módosítása/törlése

en: Floor number
hu: Szint száma

en: Floor name
hu: Szint neve

en: Number of rooms
hu: Szobák száma

en: Floor CSS
hu: Szint CSS

en: Create new floor
hu: Új szint létrehozása

en: Move rule up
hu: Szabály mozgatása felfelé

en: Move rule down
hu: Szabály mozgatása lefelé

en: Delete rule
hu: Szabály törlése

en: If
hu: Ha

en: To or Cc
hu: Címzett vagy másolat

en: Reply-to
hu: Válaszcím

en: Resent-From
hu: Újraküldő

en: Resent-To
hu: Újraküldés címzettje

en: Envelope From
hu: Boríték feladó

en: Envelope To
hu: Boríték címzett

en: X-Mailer
hu: Levelezőprogram

en: X-Spam-Flag
hu: SPAM jelzés

en: X-Spam-Status
hu: SPAM állapot

en: List-ID
hu: Listaazonosító

en: Message size
hu: Levél mérete

en: All
hu: Minden

en: contains
hu: tartalmazza

en: does not contain
hu: nem tartalmazza

en: is
hu: pontosan az, hogy

en: is not
hu: nem az, hogy

en: matches
hu: egyezik

en: does not match
hu: nem egyezik

en: (All messages)
hu: (Összes üzenet)

en: is larger than
hu: nagyobb, mint

en: is smaller than
hu: kisebb, mint

en: Keep
hu: Megtart

en: Discard silently
hu: Csendben eldob

en: Reject
hu: Visszautasít

en: Move message to
hu: Levél mozgatása ide:

en: Forward to
hu: Továbbítás ide:

en: Vacation
hu: Vakáció

en: Message:
hu: Üzenet:

en: and then
hu: és utána

en: continue processing
hu: feldolgozás folytatása

en: stop
hu: állj

en: (domains for which this host receives mail)
hu: (domain nevek, melyekre ez a rendszer levelet fogad)

en: Network configuration
hu: Hálózat beállítása

en: Currently configured nodes
hu: Jelenleg beállított csomópontok

en: (delete floor)
hu: (szint törlése)

en: (edit graphic)
hu: (grafika szerkesztése)

en: Change name
hu: Név megváltoztatása

en: Change CSS
hu: CSS megváltoztatása

en: Are you sure you want to delete this room?
hu: Biztosan törölni kívánja ezt a szobát?

en: Delete this room
hu: Szoba törlése

en: Enter a server command
hu: Írja be a kiszolgáló parancsot

en: This screen allows you to enter Citadel server commands which are not supported by WebCit.  If you do not know what that means, then this screen will not be of much use to you.
hu: Ez a képernyő lehetővé teszi oylan Citadel kiszolgáló parancsok bevitelét, melyet a WebCit nem támogat.  Ha nem tudja ez mit jelent, ennek a képernyőnek nem sok hasznát veszi.

en: Enter command:
hu: Írja be a parancsot:

en: Command input (if requesting SEND_LISTING transfer mode):
hu: Parancs bemenet (ha SEND_LISTING átviteli módot kér):

en: Unshare
hu: Megosztás visszavonása

en: Name of quarantine room
hu: Karantén szoba neve

en: Authentication mode
hu: Azonosítási mód

en: Host based
hu: Kiszolgáló alapú

en: Initial access level for new users
hu: Induló hozzáférési szint az új felhasználókhoz

en: Disable self-service user account creation
hu: Önkiszolgáló felhasználó létrehozás kikapcsolása

en: Add, change, or delete floors
hu: Szintek hozzáadása, megváltoztatása vagy törlése

en: View as:
hu: Mutasd mint:

en: You must be logged in to access this page.
hu: Be kell jelentkezned, hogy ezt az oldalt.

en: Log in using a user name and password
hu: belépés felhasználó név és jelszó segítségével

en: Password:
hu: Jelszó:

en: New user?  Register now
hu: Új felhasználó? Regisztráljon most

en: Log in using OpenID
hu: Belépés OpenID használatával

en: Please wait
hu: Kérem vár

en: Add a new script
hu: Új szkript hozzáadása

en: Script name:
hu: Szkript neve:

en: Edit scripts
hu: Szkriptek szerkesztése

en: Delete scripts
hu: Szkriptek törlése

en: Restart Now
hu: Újraindítás most

en: Restart after paging users
hu: Újraindítás a felhasználók figyelmeztetése után

en: Restart when all users are idle
hu: Újraindítás, ha minden felhasználó tétlen

en: powered by
hu: működteti a

en: SMTP MTA port (-1 to disable)
hu: SMTP MTA port (-1 kikapcsolja)

en: SMTP MSA port (-1 to disable)
hu: SMTP MSA port (-1 kikapcsolja)

en: Flag message as spam, instead of rejecting it
hu: Levelek megjelölése SPAM-ként az elutasítás helyett

en: -1 to disable
hu: -1 kikapcsolja

en: Site configuration
hu: Hely beállítása

en: General
hu: Általános

en: Indexing/Journaling
hu: Indexelés/naplózás

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Auto-purger
hu: Automatikus-takarító

en: List
hu: Lista

en: Digest
hu: Kivonat

en: Add recipients from Contacts or other address books
hu: Címzettek hozzáadása a Kapcsolatokból vagy más címlistákból

en: Allow non-subscribers to mail to this room.
hu: Engedélyezi, hogy nem előfizetők postázhassanak ebbe a szobába.

en: Allow self-service subscribe/unsubscribe requests.
hu: Önkiszolgáló előfizetés/lemondás engedélyezése.

en: The URL for subscribe/unsubscribe is:
hu: Az előfizetés/lemondás URL:

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Today&nbsp;on&nbsp;your&nbsp;calendar
hu: Az&nbsp;ön&nbsp;naptára&nbsp;ma

en: About&nbsp;this&nbsp;server
hu: Erről&nbsp;a&nbsp;kiszolgálóról

en: Share
hu: Megoszt

en: Enter new password:
hu: Írja be az új jelszót:

en: Enter it again to confirm:
hu: Ellenőrzésként írja be ismét:

en: Change password
hu: Jelszó megváltoztatása

en: Room name:
hu: Szoba száma:

en: Change room name
hu: Szoba nevének megváltoztatása

en: Host name:
hu: Gépnév:

en: Change host name
hu: Gép nevének megváltoztatása

en: Change user name
hu: Felhasználó nevének megváltoztatása

en: Confirm move of message
hu: Üzenet mozgatás jóváhagyása

en: Move this message to:
hu: Üzenet mozgatása ide:

en: List known rooms
hu: Listázza az ismert szobákat

en: Where can I go from here?
hu: Hova mehetek innen?

en: Goto next room
hu: Ugrás a következő szobába

en: Skip to next room
hu: Ugrás a következő szobába

en: (come back here later)
hu: (visszatérés később)

en: Ungoto
hu: Visszalépés

en: oops! Back to
hu: hoppá! Vissza ide:

en: Read new messages
hu: Új üzenetek olvasása

en: ...in this room
hu: ... ebben a szobában

en: Read all messages
hu: Összes üzenet olvasása

en: Enter a message
hu: Üzenet beküldése

en: (post in this room)
hu: (hozzászólás ebben a szobában)

en: File library
hu: Fájl-tár

en: (List files available for download)
hu: (Letölthető fájlok listája)

en: Summary page
hu: Összefoglaló oldal

en: Summary of my account
hu: Saját azonosítóm összefoglalója

en: User list
hu: Felhasználók listája

en: (all registered users)
hu: (összes regisztrált felhasználó)

en: Bye!
hu: Viszlát!

en: View contacts
hu: Kapcsolatok megnézése

en: Add new contact
hu: Új partner felévtele

en: Day view
hu: Napi nézet

en: Month view
hu: Havi nézet

en: Add new event
hu: Új esemény felvétele

en: Calendar list
hu: Naptár lista

en: View tasks
hu: Feladatok megnézése

en: Add new task
hu: Új feladat felévtele

en: View notes
hu: Jegyzetek megnézése

en: Add new note
hu: Új jegyzet felévtele

en: Refresh message list
hu: Üzenetlista frissítése

en: Write mail
hu: Email írása

en: Wiki home
hu: Wiki kezdőlap

en: Edit this page
hu: Oldal szerkesztése

en: Leave all messages marked as unread, go to next room with unread messages
hu: Összes üzenet olvasatlanul hagyása és ugrás a következő olvasatlan üzenetet tartalmazó szobába

en: Skip this room
hu: Szoba kihagyása

en: Mark all messages as read, go to next room with unread messages
hu: Összes üzenet megjelölése olvasottként és ugrás a következő olvasatlan levelet tartalmazó szobába
