WebCit - en to pl translation catalogue (828 entries)

note: * Set to 'unknown' right from the beginning.  Unless we learn * something else, that's what we'll go with.
en: availability unknown
pl: dostępność nieznana

en: free
pl: wolny

en: BUSY
pl: ZAJĘTY

en: Graphics upload has been cancelled.
pl: Przesyłanie pliku zostało anulowane.

en: You didn't upload a file.
pl: Nie przesłałeś pliku.

en: your photo
pl: Twoje zdjęcie

en: the icon for this room
pl: ikona dla tego pokoju

en: the Greetingpicture for the login prompt
pl: obrazek graficzny przy logowania

en: the Logoff banner picture
pl: obrazek przy wyloggowaniu

en: the icon for this floor
pl: ikona dla piętra

en: Completed?
pl: Zakończone ?

en: Name of task
pl: Nazwa zadania

en: Date due
pl: Data zakończenia

en: Category
pl: Kategoria

en: Show All
pl: Wyświetl wszystkie

en: Edit task
pl: Edycja zadania

en: Summary:
pl: Podsumowanie:

en: Start date:
pl: Data rozpoczęcia:

en: No date
pl: Brak daty

en: or
pl: albo

en: Time associated
pl: Powiązanie  czasu

en: Due date:
pl: Data zkończenia:

en: Completed:
pl: Zakończone:

en: Category:
pl: Kategoria:

en: Description:
pl: Opis:

en: Save
pl: Zapisz

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Untitled Task
pl: Nieopisane zadanie

en: %d comments
pl: %d komentarzy

en: Newer posts
pl: Nowsze

en: Older posts
pl: Starsze

en: Edit %s
pl: Edytuj %s

en: The text is formatted to the reader's browser. A newline is forced by preceding the next line by a blank.
pl: Tekst jest sformatowany dla przeglądarki.

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Cancelled.  %s was not saved.
pl: Anulowano.  %s nie będzie zapisane.

en:  has been saved.
pl:  zostało zapisane.

en: Room info
pl: Informacj o pokoju

en: Your bio
pl: Twoje  bio

en: Hour:
pl: Godzina:

en: Minute:
pl: Minuty:

en: (status unknown)
pl: (status nieznany)

en: (needs action)
pl: (potrzebne działanie)

en: (accepted)
pl: (zaakceptowany)

en: (declined)
pl: (odrzucony)

en: (tenative)
pl: (niepewny)

en: (delegated)
pl: (odelegowany)

en: (completed)
pl: (zakoczony)

en: (in process)
pl: (w trakcie)

en: (none)
pl: (nieokreślony)

en: Manage Account/OpenID Associations
pl: Zarządzanie kontem OpenID

en: Do you really want to delete this OpenID?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć OpenID?

en: (delete)
pl: (usuń)

en: Add an OpenID:
pl: Dodaj OpenID:

en: Attach
pl: Załącz

en: %s does not permit authentication via OpenID.
pl: %s nie zezwala na uwierzytelnianie za pomocą OpenID.

en: (None)
pl: (Brak)

en: (Nothing)
pl: (Brak)

en: Go to page:
pl: Skocz do strony:

en: First
pl: Pierwszej

en: Last
pl: Ostatniej

en: realloc() error! couldn't get %d bytes: %s
pl: realloc() łąd! nie może pobrać  %d bytes: %s

note: an erased user
en: Deleted
pl: Usuń

note: a new user
en: New User
pl: Nowy użytkownik

note: a trouble maker
en: Problem User
pl: Problematyczny użytkownik

note: user with normal privileges
en: Local User
pl: Lokalny użytkownik

note: a user that may access network resources
en: Network User
pl: Sieciowy użytkownik

note: a moderator
en: Preferred User
pl: Preferowany użytkownik

en: An error has occurred.
pl: Wystąpił błąd.

en: Validate new users
pl: Zatwierdź nowych użytkowników

en: No users require validation at this time.
pl: Obecnie żaden użytkownik nie wymaga zatwierdzenia.

en: very weak
pl: bardzo słabe

en: weak
pl: słabe

en: strong
pl: mocne

en: Current access level: %d (%s)
pl: Aktualny poziom dostępu: %d (%s)

en: Select access level for this user:
pl: Wybierz poziom dostępu dla tego użytkownika:

en: Cancelled.  Password was not changed.
pl: Anulowane. Hasło nie zostało zmienione.

en: They don't match.  Password was not changed.
pl: One nie pasują. Hasło nie zostało zmienione.

en: Blank passwords are not allowed.
pl: Puste hasła nie są dozwolone.

en: Meeting invitation
pl: Zaproszenie na spotkanie

en: Attendee's reply to your invitation
pl: Odpowiedź uczestnika na zaproszenie

en: Published event
pl: Opublikowano wydarzenie

en: This is an unknown type of calendar item.
pl: To jest nieznany rodzaj elementu kalendarza.

en: Location:
pl: Lokalizacja:

en: Date:
pl: Data:

en: Starting date/time:
pl: Data rozpoczęcia/czas:

en: Ending date/time:
pl: Data zakończenia/czas:

en: Recurrence
pl: Powtarzanie

en: This is a recurring event
pl: To jest wydarzenie cykliczne

en: Attendee:
pl: Uczestnik:

en: This is an update of '%s' which is already in your calendar.
pl: Jest to zmiana  '%s', które znajduje się już w kalendarzu.

en: This event would conflict with '%s' which is already in your calendar.
pl: Wydarzenie to byłoby sprzeczne z '%s', które jest już w kalendarzu.

en: Update:
pl: Aktualizacja:

en: CONFLICT:
pl: KONFLIKT:

en: How would you like to respond to this invitation?
pl: Jak chcesz odpowiedzieć na to zaproszenie?

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Tentative
pl: Niepwne

en: Decline
pl: Odmowa

en: Click <i>Update</i> to accept this reply and update your calendar.
pl: Kliknij <i> Aktualizacja </i>, aby zaakceptować tę odpowiedź i aktualizować swój kalendarz.

en: Update
pl: Zaktualizuj

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: There was an error parsing this calendar item.
pl: Wystąpił błąd podczas analizowania tego elementu kalendarza.

en: You have accepted this meeting invitation.  It has been entered into your calendar.
pl: Zaakceptowałeś zaproszenie na spotkanie. Zostało wpisana do Twojego kalendarza.

en: You have tentatively accepted this meeting invitation.  It has been 'pencilled in' to your calendar.
pl: Wstępnie zaakceptowałeś zaproszenie na spotkanie. Zostało  "zaznaczone"  w Twoim kalendarzu.

en: You have declined this meeting invitation.  It has <b>not</b> been entered into your calendar.
pl: Odrzuciłeś  zaproszenie na spotkanie. Zaproszenie <b> nie </ b> będzie  wpisane do Twojego kalendarza.

en: A reply has been sent to the meeting organizer.
pl: Odpowiedź została wysłana do organizatora spotkania.

note: / Translators: RSVP aka Répondez s'il-vous-plaît Is the term / that the recipient of an ical-invitation should please / answer this request.
en: Your calendar has been updated to reflect this RSVP.
pl: Twój kalendarz został zaktualizowany, aby odzwierciedlić  RSVP.

en: You have chosen to ignore this RSVP. Your calendar has <b>not</b> been updated.
pl: Wybrałeś ignorowanie ten RSVP. Twój kalendarz <b> nie </b> zostanie zaktualizowany.

en: Calendar day view begins at:
pl: Widok kalendarza dziennego zaczyna się od:

en: Calendar day view ends at:
pl: Widok kalendarza dziennego kńczy się na:

en: Week starts on:
pl: Tydzień zaczyna się od:

en: An error occurred while retrieving this file: %s
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania tego pliku: %s

en: seconds
pl: sekundy

en: minutes
pl: minuty

en: hours
pl: godzin(y)

en: days
pl: dni

en: weeks
pl: tygodni

en: months
pl: miesięcy

en: years
pl: lat(a)

en: never
pl: nigdy

en: first
pl: pierwszy(a)

en: second
pl: drugi

en: third
pl: trzeci(a)

en: fourth
pl: czwarty(a)

en: fifth
pl: piąty(a)

en: Event
pl: Wydarzenie

en: Attendees
pl: Uczestnicy

en: Add or edit an event
pl: Dodaj lub edytuj zdarzenie

en: Summary
pl: Zestawienie

en: Location
pl: Lokalizacja:

en: Start
pl: Początek

en: All day event
pl: Wydarzenie całodniowe

en: End
pl: Koniec

en: Organizer
pl: Notes

en: (you are the organizer)
pl: (jesteś organizatorem)

en: Show time as:
pl: Pokaż czas jako:

en: Free
pl: Wolny

en: Busy
pl: Zajety

en: (One per line)
pl: (Jeden na linie)

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Recurrence rule
pl: Zasady powtarzania

en: Repeats every
pl: Powtarzaj co każdy

note: begin 'weekday_selector' div
en: on these weekdays:
pl: dzień tygodnia:

en: on day %s%d%s of the month
pl: dzień %s%d%s miesiąca

en: on the
pl: w

en: of the month
pl: w miesiącu

en: every
pl: co

en: year on this date
pl: roku o tej datcie

en: of
pl: z

en: Recurrence range
pl: Zakres powtarzania

en: No ending date
pl: Brak daty zakończenia

en: Repeat this event
pl: Powtarzaj to wydarzenie

en: times
pl: razy

en: Repeat this event until
pl: Powtarzaj to wydarzenie aż do

en: Check attendee availability
pl: Sprawdź dostępność uczestników

en: Untitled Event
pl: Nie opisane wydarzenie

en: Iconbar Setting
pl: Ustawienia ikon

en: Invalid Parameter
pl: Nieprawidłowy parametr

en:  has been deleted.
pl:  została usunięta.

note: <domain> added status message
en:  added.
pl:  dodana

en: Higher access is required to access this function.
pl: Wyższa poziom dostępu jest niezbędny do korzystania z tej funkcji

en: You need to specify the mailinglist to subscribe to.
pl: Trzeba określić listę dyskusyjną, aby zapisać się.

en: You need to specify the email address you'd like to subscribe with.
pl: Musisz podać adres e-mail, który chcesz zapisać się.

en: ERROR:
pl: BŁĄD:

en: Empty message
pl: Puta wiadomość

en: Cancelled.  Message was not posted.
pl: Anulowane. Wiadomość nie została wysłana.

en: Automatically cancelled because you have already saved this message.
pl: Automatycznie anulowane, ponieważ zapisano już tę wiadomość.

en: Saved to Drafts failed:
pl: Zapisane w Roboczych nie powiodło sie:

en: Refusing to post empty message.
pl: Odmowa wysłania pustej wiadomości.

en: Message has been saved to Drafts.
pl: Wiadmość została zapisana do Roboczych.

en: Message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Message has been posted.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: The message was not moved.
pl: Wiadomość nie została przeniesiona.

en: An error occurred while retrieving this part: %s/%s
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania tej części: %s/%s

en: An error occurred while retrieving this part: %s
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania tej części: %s

en: Attach signature to email messages?
pl: Dołączyć podpis do wiadomości e-mail?

en: Use this signature:
pl: Użyj tego podpisu:

en: Default character set for email headers:
pl: Domyślne kodowanie w nagłówkach e-mail:

en: Preferred email address
pl: Preferowany adres e-mail

en: Preferred display name for email messages
pl: Preferowana nazwa wyświetlana w wiadomościach e-mail

en: Preferred display name for bulletin board posts
pl: Preferowane nazwa wyświetlana w wiadomościach BBS

en: Mailbox view mode
pl: Tryb wyświetlania skrzynki pocztowej

en: Click on any note to edit it.
pl: Kliknij na jakąkolwiek notatkę w celu edycji.

en: Send instant message
pl: Wyślij wiadomość

en: Send an instant message to:
pl: Wyślij wiadomość do:

en: Enter message text:
pl: Wpisz tekst wiadomości:

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Message was not sent.
pl: Wiadomość nie została wysłana.

en: Message has been sent to
pl: Wiadomość została wysłana do

en: Cancelled.  No settings were changed.
pl: Anulowane. Ustawienia nie będą zmienione.

en: Make this my start page
pl: Ustaw jako stronę startową

en: This isn't allowed to become the start page.
pl: To nie może ustawić jako strona startowa.

en: You no longer have a start page selected.
pl: Nie masz strony startowej ustawionej.

en: Prefered startpage
pl: Zalecana strona stratow

en: My Folders
pl: Moje Foldery

en: Cancelled.  Changes were not saved.
pl: Anulowane. Zmiany nie zostały zapisane.

en: Your changes have been saved.
pl: Twoje zmiany zostały zapisane.

en: User '%s' kicked out of room '%s'.
pl: User '%s' wyrzucony z pokoju '%s'.

en: User '%s' invited to room '%s'.
pl: User '%s' zaproszony do pokoju  '%s'.

en: Cancelled.  No new room was created.
pl: Anulowane. Nowy pokój nie będzie utworzony.

en: Floor has been deleted.
pl: Piętro zostało usunięte.

en: New floor has been created.
pl: Nowe piętro zostało utworzone.

en: Room list view
pl: Lista pokoi

en: Show empty floors
pl: Pokaż puste piętra

en: file
pl: plik

en: files
pl: pliki

en: Mail Folder
pl: Folder poczty

en: Address Book
pl: Książka adresowa

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Task List
pl: Lista zadań

en: Notes List
pl: Lista notatek

en: Calendar List
pl: Lista kalendarza

en: Journal
pl: Dziennik

en: Drafts
pl: Wersje robocze

en: This server is already serving its maximum number of users and cannot accept any additional logins at this time.  Please try again later or contact your system administrator.
pl: Ten serwer obsługuje już maksymalną liczbę użytkowników i nie może przyjmować żadnych dodatkowych loginów w tym czasie. Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z administratorem systemu.

en: Received unexpected answer from Citadel server; bailing out.
pl: Otrzymałeś nieoczekiwaną odpowiedź z serwera Citadel; ratuj się.

en: You are connected to a Citadel server running Citadel %d.%02d. 
    In order to run this version of WebCit you must also have Citadel %d.%02d or newer.
pl: Jesteś podłączony do serwera z systemem Citadel  %d.%02d. 
    W celu uruchomienia tej wersji WebCit musisz mieć Citadel %d.%02d lub nowszy.

en: Your system configuration has been updated.
pl: Konfiguracja systemu  została zaktualizowany.

en: First Attempt pending
pl: Pierwsza próba oczekuje

en: An error occurred while trying to create or edit this address book entry.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia lub edycji tego wpisu książki adresowej..

en: Changes were not saved.
pl: Zmiany nie zostały zapisane.

en: A new user has been created.
pl: Nowy użytkownik został stworzony.

en: You are attempting to create a new user from within Citadel while running in host based authentication mode.  In this mode, you must create new users on the host system, not within Citadel.
pl: Próbujesz utworzyć nowego użytkownika od wewnątrz Citadel podczas pracy w trybie uwierzytelniania hosta. W tym trybie, należy utworzyć nowego użytkownika w systemie hosta, a nie w Citadel.

en: (no name)
pl: (brak nazwy)

en:  (work)
pl:  (praca)

en:  (home)
pl:  (dom)

en:  (cell)
pl:  (mobile)

en: Address:
pl: Adres:

en: Telephone:
pl: Telefon:

en: This address book is empty.
pl: Ksiązka adresowa pusta.

en: An internal error has occurred.
pl: Wystąpił błąd wewnętrzny.

en: Error
pl: Błąd

en: Edit contact information
pl: Edycja informacji kontaktu

en: Prefix
pl: Prefiks

en: First Name
pl: Imię

en: Middle Name
pl: Drugie imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Suffix
pl: Sufiks

en: Display name:
pl: Wyświetlana nazwa:

en: Title:
pl: Stanowisko:

en: Organization:
pl: Organizacja:

en: PO box:
pl: Skrytka pocztowa:

en: City:
pl: Miejscowość:

en: State:
pl: Stan/województwo:

en: ZIP code:
pl: Kod pocztowy:

en: Country:
pl: Państwo:

en: Home telephone:
pl: Domowy telefon:

en: Work telephone:
pl: Praca telefon:

en: Mobile telephone:
pl: Komórkowy:

en: Fax number:
pl: Fax numer:

en: Primary Internet e-mail address
pl: Główny adres email

en: Internet e-mail aliases
pl: Internetowe email aliasy

en: Unable to enter the room to save your message
pl: Nie można wejść do pokoju, aby zapisać wiadomość

en: Aborting.
pl: Przerwane.

en: Could Not decode vcard photo
pl: Nie można zdekodować vCard zdjęcia

en: Authorization Required
pl: Wymagana autoryzacja

en: The resource you requested requires a valid username and password. You could not be logged in: %s
pl: Zasób który prosiłeś wymaga poprawnej nazwy użytkownika i hasło. Nie można się zalogować: %s

en: This program was unable to connect or stay connected to the Citadel server.  Please report this problem to your system administrator.
pl: Ten program nie był w stanie się połączyć . Proszę zgłosić ten problem do administratora systemu.

en: Read More...
pl: Czytaj więcej ...

en: '%s' is not a Wiki room.
pl: '%s' pokój nie jest Wiki.

en: There is no page called '%s' here.
pl: Brak strony o nazwie '%s' tutaj.

en: Select the 'Edit this page' link in the room banner if you would like to create this page.
pl: Wybierz link w banerze pokoju "Edytuj stronę" , jeśli chcesz utworzyć tę stronę.

en: Date
pl: Data

en: Author
pl: Autor

en: (show)
pl: (pokaż)

en: Current version
pl: Bieżąca wersja

en: (revert)
pl: (cofnij)

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Time format
pl: Format czasu

en: From
pl: Od

en: Starting date:
pl: Data startowa:

en: Ending date:
pl: Data zakończenia:

en: Date/time:
pl: Data/czas:

en: Notes:
pl: Notatki:

en: previous
pl: poprzedni

en: next
pl: następny

en: Week
pl: Tydzień

en: Hours
pl: Godzin(a/y)

en: Subject
pl: Temat

en: Ongoing event
pl: W toku wydarzenie

en: edit
pl: edycja

en: I don't know how to display
pl: Nie wiem, jak wyświetlić

en: (no subject)
pl: (brak tematu)

en: The queue is empty.
pl: Kolejka jest pusta

en: You do not have permission to view this resource.
pl: Nie masz uprawnień, aby zobaczyć ten zasób.

en: Customize the icon bar
pl: Dostosuj pasek ikon

en: Display icons as:
pl: Ikony  wyświetlaj jako:

en: pictures and text
pl: obrazki i tekst

en: pictures only
pl: tylko obrazki

en: text only
pl: tylko tekst

en: Select the icons you would like to see displayed in the 'icon bar' menu on the left side of the screen.
pl: Wybierz ikony, które chcesz zobaczyć, wyświetlany w menu 'bar' po lewej stronie ekranu.

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Site logo
pl: Logo strony

en: An icon describing this site
pl: Ikona opisująca tę stronę

en: Your summary page
pl: Twoja strona z zestawieniem

en: Mail (inbox)
pl: Poczta (przychodząca)

en: A shortcut to your email Inbox
pl: Skrót do skrzynki odbiorczej poczty e-mail

en: Your personal address book
pl: Twoja osobista książka adresowa

en: Your personal notes
pl: Twoje osobiste notatki

en: A shortcut to your personal calendar
pl: Skrót do kalendarza osobistego

en: Tasks
pl: Zadania

en: A shortcut to your personal task list
pl: Skrót do osobistej listy zadań

en: Rooms
pl: Pokoje

en: Clicking this icon displays a list of all accessible rooms (or folders) available.
pl: Kliknięcie tej ikony wyświetla listę wszystkich dostępnych pokoi (lub folderów) dostępnych.

en: Who is online?
pl: Kot jest online?

en: Clicking this icon displays a list of all users currently logged in.
pl: Kliknięcie tej ikony wyświetla listę wszystkich aktualnie zalogowanych użytkowników

en: Clicking this icon enters real-time chat mode with other users in the same room.
pl: Kliknięcie tej ikony przechodzi w tryb rozmowy w czasie rzeczywistym z innymi użytkownikami w tym samym pokoju.

en: Advanced options
pl: Zaawansowane opcje

en: Access to the complete menu of Citadel functions.
pl: Dostęp do pełnego menu funkcji Citadel.

en: Displays the 'Powered by Citadel' icon
pl: Wyświetl ikone 'Powered by Citadel'

en: System Administration Menu
pl: Menu Administracji Systemu

en: Room Admin Menu
pl: Pokój Menu Admin

en: Local host aliases
pl: Lokalne aliasy systemu (host)

en: Directory domains
pl: Katalog domen

en: Fallback smart hosts
pl: Awaryjne sprytne hosty

en: Notification hosts
pl: Hosty powiadamiające

en: Masqueradable domains
pl: Maskowane domeny

en: Changes made on this screen will not take effect until you restart the Citadel server.
pl: Zmiany dokonane na tym ekranie nie zostaną zastosowane dopiero po ponownym uruchomieniu serwera Cytadeli.

en: Network services
pl: Usługi sieciowe

en: XMPP (Jabber) client to server port (-1 to disable)
pl: XMPP (Jabber) client to server port (-1 aby włączyć)

en: XMPP (Jabber) server to server port (-1 to disable)
pl: XMPP (Jabber) server to server port (-1 aby włączyć)

en: Advanced server fine-tuning controls
pl: Zaawansowana kontrola (dostrajanie) serwera

en: Maximum message length
pl: Maksymalna długość wiadomości

en: Server connection idle timeout (in seconds)
pl: Limit czasu połączenia z serwerem bezczynności (w sekundach)

en: Network run frequency (in seconds)
pl: Częstotliwość uruchamiania sieci (w sekundach)

en: Maximum concurrent sessions (0 = no limit)
pl: Maksimum sesji równoległych (0 = brak limitu)

en: Minimum number of worker threads
pl: Minimalna liczba wątków

en: Maximum number of worker threads
pl: Maksymalna liczba wątków roboczych

en: Automatically delete committed database logs
pl: Automatyczne usuwanie ?zaangażowanych? lgów  baz danych

en: Create a new room
pl: Utwórz nowy pokój

en: Name of room:
pl: Nazwa pokoju:

en: Resides on floor:
pl: Znajduje się na piętrze:

en: Default view for room:
pl: Domyślny widok pokoju:

en: Type of room:
pl: Typ pokoju:

en: Public (automatically appears to everyone)
pl: Publicznych (pojawia się automatycznie dla wszystkich)

en: Private - hidden (accessible to anyone who knows its name)
pl: Prywatne - ukryte (dostępne dla każdego, kto zna jego nazwę)

en: Private - require password:
pl: Prywatne - wymagają hasła:

en: Private - invitation only
pl: Tylko zaproszenia - prywatne

en: Personal (mailbox for you only)
pl: Prywatne (poczta tylko dla Ciebie)

en: Log off
pl: Wyloguj

en: Log in again
pl: Zaloguj ponownie

en: Zap (forget/unsubscribe) the current room
pl: Zapomnij /wypisz się z bieżacego pokoju

en: If you select this option,
pl: Jeśli wybierzesz tę opcję,

en: will disappear from your room list.  Is this what you wish to do?
pl: zniknie z listy pokjów. Czy to chcesz zrobić?

en: WARNING: You have JavaScript disabled in your web browser.  Many functions of this system will not work properly.
pl: WAGA: masz wyłączoną obsługę JavaScript w przeglądarce. Wiele funkcji tego systemu nie będzie działać poprawnie.

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Room
pl: Pokój

en: From host
pl: Połączony z komputera

en: Sender
pl: Nadawca

en: Loading messages from server, please wait
pl: Ładowanie wiadomości z serwera, proszę czekać

en: Open in new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Move
pl: Przenieść

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Print
pl: Drukuj

en: (send outbound mail to these hosts only when direct delivery fails)
pl: (wysłać pocztę wychodzącą do tych hostów tylko wtedy, gdy bezpośrednie dostrczenie nie jest możliwe)

en: Zapped (forgotten) rooms
pl: Zapomniane pokoje

en: Click on any room to un-zap it and goto that room.
pl: Kliknij na jakiekolwiek pokoju aby ustawić un-zap i przejdź do tego pokoju.

en: Change your preferences and settings
pl: Zmień swoje preferencje i ustawienia

en: Update your contact information
pl: Aktualizuj swoje dane kontaktowe

en: Change your password
pl: Zmień swoje hasło

en: Enter your 'bio'
pl: Wprowadź swoje 'bio'

en: Edit your online photo
pl: Edytuj swoje online zdjęcie

en: View/edit server-side mail filters
pl: Pokaż/edytuj filtr pocztowy od strony servera

en: Edit your push email settings
pl: Edycja Twoich ustawień push email

en: Manage your OpenIDs
pl: Zarządzaj swoim OpenIDs

en: View
pl: Widok

en: Download
pl: Pobieranie

en: Global Configuration
pl: Globalna konfiguracja

en: User account management
pl: Zarządzanie kontami użytkowników

en: Rooms and Floors
pl: Pokoje i Piętra

en: Go to a hidden room
pl: Idź do ukrytego pokoju

en: If you know the name of a hidden (guess-name) or passworded room, you can enter that room by typing its name below.  Once you gain access to a private room, it will appear in your regular room listings so you don‘t have to keep returning here.
pl: Jeśli znasz nazwę ukrytego (zgadnij-name) lub hasla pokoju można wejść do tego pokoju, wpisując jego nazwę poniżej. Po uzyskaniu dostępu do prywatnego pokoju, pojawi się w regularnych ofert w pokojach, więc nie musisz wracać tutaj.

en: Enter room name:
pl: Wpisz nazwę pokoju:

en: Enter room password:
pl: Wprowadź hasło dla pokoju:

en: from
pl: od

en: to
pl: do

en: CC:
pl: DW:

en: Subject:
pl: Temat:

en: Push Email
pl: Natychmiastowe przesyłanie wiadomości (push e-mail)

en: Funambol server host (blank to disable)
pl: Funambol server host (puste aby wyłączyć)

en: External pager tool (blank to disable)
pl: Narzędzie do powiadamiania zewnetrzne (puste aby wyłączyć)

en: Tree (folders) view
pl: Drzewo (foldery) zobacz

en: Table (rooms) view
pl: Tabela (pokoje) zobacz

en: 24 hour
pl: 24 godzinny

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: No signature
pl: Bez podpisu

en: Full-functionality
pl: Pełnea funkcjonalność

en: Safe mode
pl: Tryb bezpieczny

en: Safe mode is less intensive on your web browser, but not as fully featured.
pl: Tryb bezpieczny jest mniej intensywny w przeglądarce internetowej, ale nie w pełni funkcjonalny.

en: Preferences and settings
pl: Preferencje i ustawienia

en: (URLS for notifications when users receive new mails; )
pl: (URLS do powiadomień, gdy użytkownicy otrzymują nową pocztę; )

en: Syntax: Notificationtemplatename:http[s]://user:password@hostname/path
pl: Syntax: Powiadomienie:http[s]://user:password@hostname/path

en: Basic commands
pl: Podstawowe polecenia

en: Your info
pl: Twoje info

en: Advanced room commands
pl: Zaawansowane komendy pokoju

en: Edit user account:
pl: Edytuj konto użytkownika:

en: User name:
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Permission to send Internet mail
pl: Uprawnienie do wysyłania poczty internetowej

en: Number of logins
pl: Liczba logowań

en: Messages submitted
pl: Wiadomości wysłane

en: Access level
pl: Poziom dostępu

en: User ID number
pl: Numer ID użytkownika

en: Date and time of last login
pl: Data i czas ostatniego logowania

en: Auto-purge after this many days
pl: Auto-czyszczenie po ilosci dni

en: POP3 listener port (-1 to disable)
pl: POP3 listener port (-1 aby włączyć)

en: POP3 over SSL port (-1 to disable)
pl: POP3 over SSL port (-1 aby włączyć)

en: POP3 fetch frequency in seconds
pl: POP3 sprowadzić częstotliwość w sekundach

en: POP3 fastest fetch frequency in seconds
pl: POP3 najszybciej sprowadzić częstotliwość w sekundach

en: View the outbound SMTP queue
pl: Zobacz wychodzącą kolejkę SMTP

en: Refresh this page
pl: Odśwież te strone

en: Message to your Users:
pl: Wiadomość do użytkowników:

en: Administration
pl: Zarządzanie

en: Configuration
pl: Ustawienia

en: Message expire policy
pl: Polityka wygasania wiadomości

en: Access controls
pl: Kontrola dostępu

en: Sharing
pl: Współdzielenie

en: Mailing list service
pl: Obsługa listy mailingowej

en: Remote retrieval
pl: Zdalne pobieranie

en: Your icon bar has been updated. Please select any of its choices to continue.
pl: Twój pasek ikon został zaktualizowany. Proszę wybrać jedną z jego opcji, aby kontynuować.

en: You may need to force refresh (SHIFT-F5)> in order for changes to take effect
pl: Może trzeba wymusić odświeżania (Shift-F5)>, aby zmiany odniosły skutek

en: General site configuration items
pl: Ogólne elementy konfiguracji systemu

en: Change Login Logo
pl: Zmień logo Logowania

en: Change Logout Logo
pl: Zmień logo Wyloguj

en: Node name
pl: Nazwa węzła

en: Fully qualified domain name
pl: Pełna nazwa hosta np (nocall.ampr.org)

en: Human-readable node name
pl: Czytelna dla użytkowników nazwa węzła

en: Telephone number
pl: Numer telefonu

en: Paginator prompt (for text mode clients)
pl: Prompt stronicowania (tylko dla klientów w trybie tekstowym)

en: Geographic location of this system
pl: Lokalizacja geograficzna: kraj, miasto

en: Name of system administrator
pl: Nazwa administratora systemu

en: Default timezone for unzoned calendar items
pl: Domyślna strefa czasowa dla pozycji kalendarza

en: Add a new node
pl: Dodaj nowy węzeł (node)

en: Shared secret
pl: Wspólny serkretny klucz

en: Host or IP address
pl: Host lub IP adres

en: Port number
pl: Numer portu

en: (kill)
pl: (zabij)

en: (Edit)
pl: (Edycja)

en: (Delete)
pl: (Usuń)

en: No new messages.
pl: Brak nowych wiadomości.

en: New start page
pl: Nowa strona startowa

en: Your start page has been changed.
pl: Twoja strona startowa została zmieniona.

en: (Note: this does not change your browser's home page. It changes the page you begin on when you log on to
pl: (Uwaga: to nie zmienia strony startowej w przeglądarce . Zmienia stronę, którą rozpoczyna się podczas logowania do

en: Post a comment
pl: Zamieść komentarz

en: Confirm delete
pl: Potwierdź usunięcie

en: Are you sure you want to delete
pl: Czy na pewno chcesz usunąć

en: Add, change, delete user accounts
pl: Dodawanie, zmienianie, usuwanie kont użytkowników

en: (hosts running the ClamAV clamd service)
pl: (hosts na których działa usługa clamd ClamAV)

en: from
pl: Od

en: Anonymous
pl: Anonimowo

en: To:
pl: Do:

en: Subject (optional):
pl: Temat (opcjonalnie)

en: --- forwarded message ---
pl: --- wiadomośc przekazywana ---

en: Post message
pl: Napisz wiadmość

en: Save to Drafts
pl: Zapisz do Roboczych

en: Attachments:
pl: Załączniki:

en: Search:
pl: Szukaj:

en: Server command results
pl: Wyniki poleceń serwera

en: Enter another command
pl: Wpisz inną komendę

en: Return to menu
pl: Powrót do menu

en: Users currently on
pl: Użytkownicy obecnie na

en: User profile
pl: Profil użytkownika

en: Click here to send an instant message to
pl: Kliknij tutaj, aby wysłać wiadomość błyskawiczną do

en: Edit or delete users
pl: Edytowanie lub usuwanie użytkowników

en: You need to be aide to view this.
pl: Musisz być  pomcnikiem aby móc wyświetlić to.

en: Add users
pl: Dodaj użytkowników

en: Edit or Delete users
pl: Wdycja lub usuwanie użytkowników

en: Please wait while the Citadel server is restarted...
pl: Poczekaj chwilę server Citadel jest ponownie uruchomiany ...

en: User list for
pl: Lista użytkownika dla

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Number
pl: Numer

en: Access Level
pl: Poziom dostępu

en: Last Login
pl: Ostatnie logowanie

en: Total Logins
pl: Liczba zalogowań

en: Total Posts
pl: Wszystkich postów

en: Loading
pl: Wczytywanie

en: Your OpenID
pl: Twój OpenID

en: was successfully verified.
pl: został pomyślnie zweryfikowany.

en: However, the user name
pl: Jednak nazwa użytkownika

en: conflicts with an existing user.
pl: konflikty z istniejącm użytkownikiem.

en: Please specify the user name you would like to use.
pl: Proszę podać nazwę użytkownika, którego chcesz użyć.

en: Message expire policy for this room
pl: Polityka wygasania wiadomość w tym pokoju

en: Use the default policy for this floor
pl: Użyj domyślnej polityki dla tego piętra

en: Never automatically expire messages
pl: Nigdy automatycznie wygasa wiadomości

en: Expire by message count
pl: Tracą ważność wg liczby wiadomości

en: Expire by message age
pl: Wygasają według wieku wiadomości

en: Number of messages or days:
pl: Liczba wiadomości lub dni:

en: Message expire policy for this floor
pl: Polityak wygasania wiadomość na tym piętrze

en: Use the system default
pl: Użyj domyślnych ustawień systemowych

en: Close window
pl: Zamknij okno

en: Attach file
pl: Dołącz plik

en: Remove
pl: Usuń

en: Indexing and Journaling
pl: Indeksowanie i księgowanie

en: Warning: these facilities are resource intensive.
pl: Ostrzeżenie: zadania te są źródłem intensywnego obciązenia

en: Enable full text index
pl: Umożliwienie pełnego indeksu tekstowego

en: Perform journaling of email messages
pl: Przeprowadzić księgowanie wiadomości e-mail

en: Perform journaling of non-email messages
pl: Przeprowadzić księgowanie wiadomości nie będących pocztą

en: Email destination of journalized messages
pl: Przeznaczenia wiadomości e-mail z księgowanych

en: Files available for download in
pl: Pliki dostępne do pobrania w

en: Upload a file:
pl: Prześlij plik:

en: Upload
pl: Wyślij

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Size
pl: Wielkość

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: This installation of Citadel was built without support for server-side mail filtering.<br>Please contact your system administrator if you require this feature.<br>
pl: Instalacja Citadel została zbudowana bez obsługi po stronie serwera filtrowania poczty. <br> Proszę skontaktować się z administratorem systemu, jeśli potrzebujesz tej funkcji<br>

en: new of
pl: nowych z

en: messages
pl: wiadomości

en: Select page:
pl: Wybierz stronę:

en: Remote host
pl: Odległy host

en: Keep messages on server?
pl: Zachować wiadomości na serwerze?

en: Interval
pl: Interwał

en: Add
pl: Dodaj

en: Fetch the following RSS feeds and store them in this room:
pl: Pobrać następujące kanały RSS i przechowywać je w tym pokoju:

en: Feed URL
pl: Kanał URL

en: To create a new user account, enter the desired user name in the box below and click 'Create'.
pl: Aby utworzyć nowe konto użytkownika, wprowadź żądaną nazwę użytkownika w polu poniżej i kliknij przycisk "Utwórz".

en: New user:
pl: Nowy użytkownik:

en: (domains mapped with the Global Address Book)
pl: (Domeny odwzorowywane z Global Address Book)

en: List of Wiki pages
pl: Lista stron Wiki

en: (remove)
pl: (usunąć)

en: The users listed below have access to this room. To remove a user from the access list, select the user name from the list and click 'Kick'.
pl: Wymienieni poniżej użytkownicy mają dostęp do tego pokoju. Aby usunąć użytkownika z listy dostępu, wybierz nazwę użytkownika z listy i kliknij 'Kick ".

en: To grant another user access to this room, enter the user name in the box below and click 'Invite'.
pl: Przyznania innemu użytkownikowi dostępu do tego pokoju, wprowadź nazwę użytkownika w polu poniżej i kliknij przycisk "Invite".

en: Invite:
pl: Zaproszenia:

en: Users
pl: Użytkownicy

en: To edit an existing user account, select the user name from the list and click 'Edit'.
pl: Aby edytować istniejące konto użytkownika, wybierz nazwę użytkownika z listy i kliknij przycisk "Edytuj".

en: Slideshow
pl: Prezentacja

en: (hosts running the SpamAssassin service)
pl: (hosts na których działa SpamAssassin )

en: When new mail arrives:
pl: Gdy nadejdzie nowa poczta:

en: Leave it in my inbox without filtering
pl: Zostaw go w skrzynce odbiorczej bez filtrowania

en: Filter it according to rules selected below
pl: Filtrować je według zasad wybranych poniżej

en: Filter it through a manually edited script (advanced users only)
pl: Przefiltrowanego przez edytowanie ręczne skryptu (tylko dla zaawansowanych użytkowników)

en: Your incoming mail will not be filtered through any scripts.
pl: woja poczta przychodząca nie będzie filtrowana przez skrypty.

en: Add rule
pl: Dodaj regułę

en: The currently active script is:
pl: Skrypt jest aktualnie aktywny:

en: Add or delete scripts
pl: Dodawanie lub usuwanie skryptów

en: Configure the LDAP connector for Citadel
pl: Skonfigurować złącze LDAP dla Cytadeli

en: NOTE: This Citadel server has been built without LDAP support.  These options will have no effect.
pl: UWAGA: Ten serwer Citadel została zbudowana bez wsparcia LDAP. Opcje te nie mają żadnego wpływu.

en: Host name of LDAP server (blank to disable)
pl: Nazwa hosta  LDAP server (puste, aby wyłączyć)

en: Port number of LDAP server (blank to disable)
pl: Numer portu  LDAP server (puste, aby wyłączyć)

en: Base DN
pl: Podstawowa domena

en: Bind DN
pl: Powiązana DN

en: Password for bind DN
pl: Hasło dla bind DN

en: Edit or delete this room
pl: Edytować lub usunąć ten pokój

en: Go to a 'hidden' room
pl: Idź do 'ukrytego' pokoju

en: Zap (forget) this room
pl: Zapomnij ten pokój

en: List all forgotten rooms
pl: Listuj wszystkie zapomniane pokoje

en: Message ID
pl: ID wiadomości

en: Date/time submitted
pl: Data/czas wysłania

en: Next attempt
pl: Następna próba

en: Recipients
pl: Adresaci

en: Reading #
pl: Czytanie #

en: oldest to newest
pl: od najstarszych do najnowszych

en: newest to oldest
pl: od najnowszych do najstarszych

en: Please wait while your users are being paged, the citadel server will be restarted after that...
pl: Poczekaj użytkownicy są informowani że serwer zostanie uruchomiony ponownie ...

en: Edit
pl: Edycaj

en: Reply
pl: Odpowiedź

en: ReplyQuoted
pl: Odpowiedz z cytatem

en: ReplyAll
pl: Odpowiedz wszystkim

en: Forward
pl: Przekaż

en: Headers
pl: Nagłówki

en: Edit site-wide configuration
pl: Edycja konfiguracji systemu

en: Domain names and Internet mail configuration
pl: Nazwy domen i konfiguracja poczty internetowej

en: Configure replication with other Citadel servers
pl: Konfiguracja replikacji z innymi serwerami węzłami Citadel

en: Language:
pl: Język:

en: Mail
pl: Poczta

en: Online users
pl: Użytkownicy online

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: customize this menu
pl: dostosuj to menu

en: Log in
pl: Zaloguj

en: switch to room list
pl: przejść do listy pokojowej

en: switch to menu
pl: przejść do menu

en: My folders
pl: Moje foldery

en: IMAP listener port (-1 to disable)
pl: IMAP listener port (-1 aby włączyć)

en: IMAP over SSL port (-1 to disable)
pl: IMAP over SSL port (-1 aby włączyć)

en: Keep original from headers in IMAP
pl: Zachowaj oryginał z nagłówków w IMAP

en: Image upload
pl: Prześlij zdjęcie

en: You can upload an image directly from your computer
pl: Możesz przesłać zdjęcie bezpośrednio z komputera

en: Please select a file to upload:
pl: Wybierz plik do wysłania:

en: List subscription
pl: Lista subskrypcji

en: List subscribe/unsubscribe
pl: List

en: Confirmation request sent
pl: Żądanie potwierdzenia wysłany

en: You are subscribing
pl: Jesteś zapisany

en:  to the
pl:  do

en:  mailing list.
pl:  listy dyskusyjnej.

en: The listserver has sent you an e-mail with one additional Web link for you to click on to confirm your subscription.
pl: List serwerowi wysłał Ci wiadomość e-mail z linkiem łącza internetowego, aby kliknąć, aby potwierdzić subskrypcję.

en: This extra step is for your protection, as it prevents others from being able to subscribe you to lists without your consent.
pl: Ten dodatkowy krok jest dla ochrony, ponieważ zapobiega innym zapisać się do listy bez twojej zgody.

en: Please click on the link which is being e-mailed to you and your subscription will be confirmed.
pl: Poszę kliknąć na link, który jest w e-mail, aby została potwierdzona subskrybcja.

en: Go back...
pl: Wróc ...

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: You are unsubscribing
pl: Wypisałeś sie

en: from the
pl: od

en: mailing list.
pl: listy dyskusyjnej.

en: The listserver has sent you an e-mail with one additional Web link for you to click on to confirm your unsubscription.
pl: Listserwerowi wysłał Ci wiadomość e-mail z linkiem do strony internetowego, aby kliknąć, aby potwierdzić anulowanie subskrypcji.

en: This extra step is for your protection, as it prevents others from being able to unsubscribe you from lists without your consent.
pl: Ten dodatkowy krok jest dla ochrony, ponieważ zapobiega aby inni nie mogli zrezygnować z wypisania sie z listy bez twojej zgody.

en: Please click on the link which is being e-mailed to you and your unsubscription will be confirmed.
pl: Proszę kliknąć na link, który jest w e-mail aby wypisanie zostało potwierdzone.

en: Back...
pl: Wróć ...

en: Confirmation successful!
pl: Potwierdzenie sukces!

en: Confirmation failed.
pl: Potwierdzenie nie powiodło się.

en: This could mean one of two things:
pl: Może to oznaczać jedną z dwóch rzeczy:

en: You waited too long to confirm your subscribe/unsubscribe request (the confirmation link is only valid for three days)
pl: Czekałeś zbyt długo, aby potwierdzić subskrypcję /wypisanie (Link potwierdzający jest ważny tylko przez trzy dni)

en: You have <i>already</i> successfully confirmed your subscribe/unsubscribe request and are attempting to do it again.
pl: Masz <i> już </ i> z powodzeniem potwierdzenie subskrypcji / wypisania  i starasz się zrobić to ponownie.

en: The error returned by the server was:
pl: Błąd zwracany przez serwer był:

en: Name of list:
pl: Nazwa listy:

en: Your e-mail address:
pl: Twój adres email:

en: (If subscribing) preferred format:
pl: (Jeśli subskrypcjia) preferowany format:

en: One message at a time
pl: Jedna wiadomość na raz

en: Digest format
pl: Strawny format

en: When you attempt to subscribe or unsubscribe to a mailing list, you will receive an e-mail containing one additional web link to click on for final confirmation.
pl: Podczas próby zapisać lub wypisać się z listy mailingowej, otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą Link do strony internetowej kliknij na ostateczne potwierdzenie.

en: This extra step is for your protection, as it prevents others from being able to subscribe or unsubscribe you to lists.
pl: Ten dodatkowy krok jest dla ochrony, ponieważ zapobiega prze próbami przez innych  zapisać lub wypisać ciebie z list.

en: name of room:
pl: nazwa pokoju:

en: If private, cause current users to forget room
pl: Jeśli prywatny, to obecni użytkownicy zapomną ten pokój

en: Preferred users only
pl: Preferowani użytkownicy tylko

en: Read-only room
pl: Pokój tylko do odczytu

en: All users allowed to post may also delete messages
pl: Wszyscy użytkownicy mogą dodawać, mogą usuwać wiadomości

en: File directory room
pl: Pokój katalog plików

en: Directory name:
pl: Nazwa katalogu:

en: Uploading allowed
pl: Przesyłanie dozwolone

en: Downloading allowed
pl: Pobieranie dozwolone

en: Visible directory
pl: Katalog widoczny

en: Network shared room
pl: Sieciowo wspólny pokój

en: Permanent (does not auto-purge)
pl: Stałe (nie ma auto-czystki)

en: Subject Required (Force users to specify a message subject)
pl: Temat Wymagany (Wymuś określić temat wiadomości)

en: Anonymous messages
pl: Anonimowe wiadomości

en: No anonymous messages
pl: Brak anonimowych wiadomości

en: All messages are anonymous
pl: Wszystkie wiadomości są anonimowi

en: Prompt user when entering messages
pl: Pytaj użytkownika podczas wprowadzania wiadomości

en: Room aide:
pl: Adiutant pokoju:

en: Not shared with
pl: Nie współdzielony z

en: Shared with
pl: Współdzielony z

en: Remote node name
pl: Nazwa węzła

en: Remote room name
pl: Nazwa pokoju węzła

en: Actions
pl: Działania

en: Add/change/delete floors
pl: Dodaj/zmień/usuń  piętra

en: Floor number
pl: Numer piętra

en: Floor name
pl: Nazwa piętra

en: Number of rooms
pl: Liczba pokoi

en: Floor CSS
pl: CSS piętra

en: If
pl: Jeśli

en: To or Cc
pl: Do lub CC

en: Message size
pl: Wielkośc wiadomości

en: All
pl: Wszystko

en: contains
pl: zawiera

en: does not contain
pl: nie zawiera

en: is
pl: jest

en: is not
pl: nie jest

en: matches
pl: pasuje do

en: does not match
pl: nie pasuje do

en: (All messages)
pl: (Wszystkie wiadomości)

en: is larger than
pl: większe niż

en: is smaller than
pl: mniejsze niż

en: bytes
pl: bajtów

en: Keep
pl: Zachowaj

en: Discard silently
pl: Wyrzucić po cichu

en: Reject
pl: Odrzucić

en: Move message to
pl: Przenieś wiadomość do

en: Forward to
pl: Przekaż do

en: Vacation
pl: Urlop

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: and then
pl: i wtedy

en: continue processing
pl: kontynuj przetwarzanie

en: stop
pl: zatrzymaj

en: (domains for which this host receives mail)
pl: (Domeny, dla których ten host odbiera pocztę)

en: Network configuration
pl: Konfiguracja sieciowa

en: Currently configured nodes
pl: Obecnie skonfigurowane węzły

en: (delete floor)
pl: (usuń piętro)

en: (edit graphic)
pl: (edycja grafiki)

en: Configure automatic expiry of old messages
pl: Skonfigurować automatyczne wygaśnięcie starych wiadomości

en: These settings may be overridden on a per-floor or per-room basis.
pl: Te ustawienia mogą być nadpisane na lub poszczególnych pięter lub pojedynczego pokoju.

en: Hour to run database auto-purge
pl: Godzin do uruchomienia bazy danych auto-oczyszczających

en: Default message expire policy for public rooms
pl: Domyślna polityka wygasania wiadomość dal publicznych pokoi

en: Default message expire policy for private mailboxes
pl: Domyślna polityka wygasania wiadomość w prywatnych skrzynekach  pocztowych

en: Same policy as public rooms
pl: Taka sama polityka jak w pokojach  publicznych

en: Default user purge time (days)
pl: Domyślna czas sprzątanie użytkownika (liczba dni)

en: Default room purge time (days)
pl: Domyślny czas  sprzątania pokoi (liczba dni)

en: Delete this room
pl: Usuń ten pokój

en: Set or change the icon for this rooms banner
pl: Ustawić lub zmienić ikonę dla tego pokoje baner

en: Edit this rooms Info file
pl: Edycja informacji o pokoju

en: Enter a server command
pl: Wpisz polecenie serwera

en: This screen allows you to enter Citadel server commands which are not supported by WebCit.  If you do not know what that means, then this screen will not be of much use to you.
pl: Ekran ten pozwala na wprowadzanie poleceń Citadel serwera, które nie są obsługiwane przez WebCit. Jeśli nie wiesz, co to oznacza, to ekran nie będzie zbyt użyteczna dla Ciebie.

en: Enter command:
pl: Wpisz polecenie:

en: Command input (if requesting SEND_LISTING transfer mode):
pl: Wprowadzenie komendy (jeżeli żądanie tryb transferu SEND_LISTING):

en: Detected host header is
pl: Wykryty  nagłówek hosta

en: (hosts running a Realtime Blackhole List)
pl: (hosts z Realtime Blackhole Listy)

en: Access controls and site policy settings
pl: Kontrola dostępu i ustawienia zasad serwisu

en: Allow aides to zap (forget) rooms
pl: Umożliwiaj adiuktowi zapomnieć pokoje

en: Quarantine messages from problem users
pl: Kwarantanny wiadomości od użytkowników problemowych

en: Name of quarantine room
pl: Nazwa miejsca kwarantanny

en: Name of room to log pages
pl: Nazwa pokoju do strony logowania

en: Authentication mode
pl: Tryb uwierzytelniania

en: Self contained
pl: Autonomiczny

en: Allow anonymous guest access
pl: Umożliwiają anonimowy użytkownikom dostęp

en: Master user name (blank to disable)
pl: Nazwa użytkownika Mistrz (puste, aby wyłączyć)

en: Master user password
pl: Hasło użytkownika Mistrz

en: Initial access level for new users
pl: Początkowy poziom dostępu dla nowych użytkowników

en: Access level required to create rooms
pl: Poziom dostępu wymagane do utworzenia pokoje

en: Automatically grant room-aide status to users who create private rooms
pl: Automatycznie przyznania statusu pokój-doradca dla użytkowników, którzy tworzą prywatne pokoje

en: Automatically grant room-aide status to users who create BLOG rooms
pl: Automatycznie przyznania statusu pokój-doradca dla użytkowników, którzy tworzą pokoje BLOG

en: Restrict access to Internet mail
pl: Ograniczanie dostępu do poczty internetowej

en: Disable self-service user account creation
pl: Wyłączenia tworzenia konta użytkownika samoobsługowo

en: Hint: do not select both!
pl: Wskazówka: nie należy wybierać obu opcji!

en: Require registration for new users
pl: Wymaga rejestracji dla nowych użytkowników

en: Add, change, or delete floors
pl: Dodaj, zmień, lub usuń piętra

en: View as:
pl: Wyświetl jako:

en: Logged in as
pl: Zalogowany jako

en: Not logged in.
pl: Nie jesteś zalogowany

en: You must be logged in to access this page.
pl: Musisz się zalogować, aby uzyskać dostęp do tej strony.

en: Log in using a user name and password
pl: Zaloguj się przy użyciu<br>nazwy użytkownika i hasła

en: Password:
pl: Hasło

en: New user?  Register now
pl: Nowy użytkownik? Zarejestruj się

en: enter the name and password you wish to use, and click &quot;New User.&quot;
pl: Wprowadź login i hasło, którego chcesz używać, a następnie kliknij przycisk &quot;Nowy użytkownik&quot;

en: Log in using OpenID
pl: Zaloguj się używając OpenID

en: Log in using Google
pl: Zaloguj się za pomocą Google

en: Log in using Yahoo
pl: Zaloguj się za pomocą Yahoo

en: Log in using AOL or AIM
pl: Zaloguj się za pomocą AOL lub AIM

en: Enter your AOL or AIM screen name:
pl: Wpisz swój AOL lub Nazwe użytkownika AIM:

en: Please wait
pl: Proszę czekać

en: Add a new script
pl: Dodaj nowy skrypt

en: To create a new script, enter the desired script name in the box below and click 'Create'.
pl: Aby utworzyć nowy skrypt, wprowadź żądaną nazwę skryptu w polu poniżej i kliknij przycisk "Utwórz".

en: Script name:
pl: Nazwa skryptu:

en: Edit scripts
pl: Edytuj skrypty

en: Return to the script editing screen
pl: Powrócić do ekranu edycji skrypt

en: Delete scripts
pl: Usuń skryptów

en: To delete an existing script, select the script name from the list and click 'Delete'.
pl: Aby usunąć istniejący skrypt, wybierz nazwę skryptu z listy i kliknij "Usuń".

en: Restart Now
pl: Uruchom ponownie Citadel

en: Restart after paging users
pl: Restart po poinformowaniu użytkowników

en: Restart when all users are idle
pl: Uruchom ponownie, gdy wszyscy użytkownicy nic nie robią w Citadel

en: Configure Push Email
pl: Konfuguracja Push Email

en: Push email and SMS settings
pl: Push email i SMS ustawienia

en: If your administrator has enabled the functionality, Citadel can notify a Funambol server that you haved recieved new email and automatically syncronize any devices you have with the Funambol client installed.
pl: Jeśli administrator włączył funkcję, Citadel może powiadomić serwer Funambol że  otrzymałeś nowy e-mail i automatycznie synchronizować wszystkie urządzenia z klientem Funambol zainstalowany.

en: Alternatively, if the administrator has configured it, Citadel can send a text message to you when new mail arrives.
pl: Ewentualnie, jeśli administrator skonfigurował go, Cytadela może wysłać wiadomość tekstową do Ciebie po nadejściu nowej poczty.

en: Notify Funambol server
pl: Zawiadamiać Funambol server

en: Send a text message to...
pl: Wysłać wiadomość tekstową do ...

en: (Use international format, without any leading zeros, spaces or hypens, like +61415011501)
pl: (Użyj formatu międzynarodowego, bez zer wiodących  np +61415011501)

en: Use custom notification scheme configured by your Admin
pl: Użyj niestandardowego systemu powiadamiania skonfigurowanego przez administratora

en: Don‘t send any notifications
pl: Nie wysyłaj żadnych powiadomień

en: SMTP MTA port (-1 to disable)
pl: SMTP MTA port (-1 aby włączyć)

en: SMTP MSA port (-1 to disable)
pl: SMTP MSA port (-1 aby wyłączyć)

en: SMTP over SSL port (-1 to disable)
pl: SMTP over SSL port (-1 aby włączyć)

en: Perform RBL checks upon connect instead of after RCPT
pl: Przeprowadzenie kontroli RBL  zamiast po RCPT

en: Flag message as spam, instead of rejecting it
pl: Zaznacz jako spam wiadomość, zamiast odrzucenia

en: Correct forged From: lines during authenticated SMTP
pl: Skryguj podrobione linie Od:  podczas uwierzytelniania protokołu SMTP

en: -1 to disable
pl: -1 aby wyłączyć

en: ManageSieve Port (-1 to disable)
pl: ManageSieve Port (-1 aby włączyć)

en: Site configuration
pl: Konfiguracja strony

en: General
pl: Ogólnie

en: Indexing/Journaling
pl: Indeksowanie / księgowanie

en: Access
pl: Dostęp

en: Directory
pl: Katalog

en: Auto-purger
pl: Automatyczne czyszczenie

en: <i>The contents of this room are being mailed <b>as individual messages</b> to the following list recipients:</i><br><br>
pl: <i>Zawartość tego pokoju  zostanie wysłana jako <b> indywidualne </ b> listy do następujących  odbiorców:</i><br><br>

en: <i>The contents of this room are being mailed <b>in digest form</b> to the following list recipients:</i><br><br>
pl: <i>Zawartość tego pokoju  zostanie wysłana jako <b>strezczenia</b> w liscie do następujących  odbiorców</i><br><br>

en: Add recipients from Contacts or other address books
pl: Dodaj odbiorców z listy kontaktów lub innych książek adresowych

en: Allow non-subscribers to mail to this room.
pl: Pozwól nie abonentom wysyłać mail do tego pokoju.

en: Room post publication needs Admin permission.
pl: Publikacja po tego pokoju musisz mieć pozwolenie Admin'a.

en: Allow self-service subscribe/unsubscribe requests.
pl: Pozwól na samoobsługę wniosków o  zapisanie/ wypisanie.

en: The URL for subscribe/unsubscribe is:
pl: URL do zapisania / wypisania się jest:

en: Summary page for
pl: Zestawienie dla

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Today&nbsp;on&nbsp;your&nbsp;calendar
pl: Dziś&nbsp;w&nbsp;twoim&nbsp;kalendarzu

en: Who‘s&nbsp;online&nbsp;now
pl: Kto&nbsp;jest&nbsp;online

en: About&nbsp;this&nbsp;server
pl: O&nbsp;tym&nbsp;serwerze

en: You are connected to
pl: Jesteś połączony

en: running
pl: uruchomiona

en: with
pl: z

en: server build
pl: wersja servera

en: and located in
pl: mieszczącym się w

en: Your system administrator is
pl: Administrator systemu:

en: Users currently on
pl: Użytkownicy obecnie na

en: Click on a name to read user info.  Click on
pl: Kliknij na nazwe użykownika, aby zobaczyć informacje o użytkowniku. kliknij

en: to send an instant message to that user.
pl: aby wysłać wiadomość błyskawiczną do tego użytkownika.

en: Old messages
pl: Stare wiadomości

en: New messages
pl: Nowe wiadomości

en: (Domains as which users are allowed to masquerade)
pl: (Domeny w które użytkownicy mogą maskować)

en: Enter new password:
pl: Wprowadź nowe hasło:

en: Enter it again to confirm:
pl: Wprowadź je ponownie, aby potwierdzić:

en: Change password
pl: Zmień hasło

en: Edit your session display
pl: Edytuj wyświetlanie Twojej  sesji

en: This screen allows you to change the way your session appears in the 'Who is online' listing. To turn off any 'fake' name you've previously set, simply click the appropriate 'change' button without typing anything in the corresponding box.
pl: Ekran ten pozwala zmienić sposób w jaki sesja pojawi się szczególy w "Kto jest online"". Aby wyłączyć wszelkie "fałszywe" nazwy już wcześniej ustawione, wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk "zmiany" bez wpisywania w odpowiednim polu.

en: Room name:
pl: Nazwa pokoju:

en: Change room name
pl: Zmień nazę pokoju

en: Host name:
pl: Nazwa komputera:

en: Change host name
pl: Zmień nazwe komputera

en: Change user name
pl: Zmień nazwę użytkownika

en: History of edits for this page
pl: Historia zmian dla tej strony

en: Confirm move of message
pl: Potwierdzić przeniesienie wiadomości

en: Move this message to:
pl: Przenieść tę wiadomość:

en: Originaly posted in:
pl: Oryginalnie pisał w:

en: List known rooms
pl: Lista znanych pokoi

en: Where can I go from here?
pl: Gdzie dalej?

en: Goto next room
pl: Idź do następnego pokoju

en: ...with <em>unread</em> messages
pl: ...z <em>nieprzeczytanymi</em> wiadomościami

en: Skip to next room
pl: Przejdź do następnego pkoju

en: (come back here later)
pl: (wrócić tu później)

en: Ungoto
pl: Wróć

en: oops! Back to
pl: Ups! Powrót do

en: Read new messages
pl: Przeczytaj nowe wiadomości

en: ...in this room
pl: ... w tym pokoju

en: Read all messages
pl: Czytaj wszystkie wiadomości

en: ...old <em>and</em> new
pl: ...stare <em>i</em> nowe

en: Enter a message
pl: Wprowadź wiadmomość

en: (post in this room)
pl: (odpowiedzieć w tym pokoju)

en: File library
pl: Biblioteka plików

en: (List files available for download)
pl: (Lista plików dostępnych do pobrania)

en: Summary page
pl: Strona z zestawieniem

en: Summary of my account
pl: Podsumowanie mojego konta

en: User list
pl: Lista użytkowników

en: (all registered users)
pl: (wszyscy zarejstrowani użytkownicy)

en: Bye!
pl: Do zobaczenia!

en: (if present, forward all outbound mail to one of these hosts)
pl: (jeśli występuje, przekąz wszystkie wychodzące e-mail do jednego z tych hostów)

en: View contacts
pl: Zobacz kontakty

en: Add new contact
pl: Dodaj nowy kontakt

en: Day view
pl: Widok dnia

en: Month view
pl: Widok miesiąca

en: Add new event
pl: Dodaj nowe wydarzenie

en: Calendar list
pl: Lista kalendarza

en: View tasks
pl: Wyświetlanie zadań

en: Add new task
pl: Dodaj nowe zadanie

en: View notes
pl: Wyświetlanie notatek

en: Add new note
pl: Dodaj nową notatkę

en: Refresh message list
pl: Odśwież listę wiadomości

en: Write mail
pl: Napisz list

en: Wiki home
pl: Strona domowa Wiki

en: Edit this page
pl: Edytuj tę stronę

en: History
pl: Historia

en: New blog post
pl: Nowy wpis na blogu

en: Skip this room
pl: Pomiń ten pokój
