webkit HEAD - en to sl translation catalogue (469 entries)

en: Load request cancelled
sl: Zahteva po nalaganju preklicana

en: Not allowed to use restricted network port
sl: Vrat z omejenim dostopom ni dovoljeno uporabljati

en: URL cannot be shown
sl: Naslova URL ni mogoče prikazati

en: Frame load was interrupted
sl: Nalaganje okvirja je bilo prekinjeno

en: Content with the specified MIME type cannot be shown
sl: Vsebina navedene vrste MIME ni mogoče prikazati

en: File does not exist
sl: Datoteka ne obstaja

en: Plugin will handle load
sl: Vstavek bo prenesel obremenitev

en: User cancelled the download
sl: Uporabnik je preklical prejemanje

en: Printer not found
sl: Tiskalnika ni mogoče najti

en: Invalid page range
sl: Neveljaven obseg strani

en: Submit
sl: Pošlji

en: Reset
sl: Ponovno nastavi

en: Details
sl: Podrobnosti

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
sl: Po kazalu je mogoče iskati. Vnesite ključne besede:

en: Choose File
sl: Izbor datoteke

en: Choose Files
sl: Izbor datotek

en: (None)
sl: (Brez)

en: Open Link in New _Window
sl: Odpri povezavo v _novem oknu

en: _Download Linked File
sl: _Prejmi povezano datoteko

en: Copy Link Loc_ation
sl: Kopiraj mesto _povezave

en: Open _Image in New Window
sl: Odpri _sliko v novem oknu

en: Sa_ve Image As
sl: S_hrani sliko kot

en: Cop_y Image
sl: _Kopiraj sliko

en: Copy Image _Address
sl: Kopiraj n_aslov slike

en: Open _Video in New Window
sl: Odpri _sliko v novem oknu

en: Open _Audio in New Window
sl: Odpri _zvok v novem oknu

en: Download _Video
sl: Prejmi _sliko

en: Download _Audio
sl: Prejmi _zvok

en: Cop_y Video Link Location
sl: Kopiraj mesto slikovne _povezave

en: Cop_y Audio Link Location
sl: Kopiraj mesto zvočne _povezave

en: _Toggle Media Controls
sl: _Preklopi predstavne tipke

en: _Show Media Controls
sl: _Pokaži predstavne tipke

en: _Hide Media Controls
sl: _Skrij predstavne tipke

en: Toggle Media _Loop Playback
sl: Preklopi predvajanje v _zanki

en: Switch Video to _Fullscreen
sl: Preklopi sliko na _cel zaslon

en: _Play
sl: _Predvajaj

en: _Pause
sl: _Premor

en: _Mute
sl: _Nemo

en: Open _Frame in New Window
sl: Odpri okvir v _novem oknu

en: _Insert Unicode Control Character
sl: _Vstavi nadzorni znak Unicode

en: Input _Methods
sl: _Načini vnosa

en: _Reload
sl: _Ponovno naloži

en: No Guesses Found
sl: Ni najdenih ugibanj

en: _Ignore Spelling
sl: _Prezri črkovanje

en: _Learn Spelling
sl: _Zapomni si črkovanje

en: _Search the Web
sl: _Preišči splet

en: _Look Up in Dictionary
sl: _Poišči besede v slovarju

en: _Open Link
sl: _Odpri povezavo

en: Ignore _Grammar
sl: Prezri _slovnico

en: Spelling and _Grammar
sl: Črkovanje in _slovnica

en: _Show Spelling and Grammar
sl: _Pokaži črkovanje in slovnico

en: _Hide Spelling and Grammar
sl: _Skrij črkovanje in slovnico

en: _Check Document Now
sl: _Takoj preveri dokument

en: Check Spelling While _Typing
sl: Preveri _črkovanja med tipkanjem

en: Check _Grammar With Spelling
sl: Preveri _slovnico med tipkanjem

en: _Font
sl: _Pisava

en: _Outline
sl: _Oris

en: Inspect _Element
sl: Preuči _predmet

en: LRM _Left-to-right mark
sl: LRM oznaka _Leva-proti-desni

en: RLM _Right-to-left mark
sl: RLM oznaka _Desna-proti-levi

en: LRE Left-to-right _embedding
sl: LRE _Leva-proti-desni _vgradnja

en: RLE Right-to-left e_mbedding
sl: RLE Desna-proti-levi v_gradnja

en: LRO Left-to-right _override
sl: LRO Leva-proti-desni _prepis

en: RLO Right-to-left o_verride
sl: RLO Desna-proti-levi p_repis

en: PDF _Pop directional formatting
sl: PDF _Odprto usmerjeno oblikovanje

en: ZWS _Zero width space
sl: ZWS Presledek _nične dolžine

en: ZWJ Zero width _joiner
sl: ZWJ _združevalnik nične širine

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
sl: ZWNJ _razdruževalnik nične širine

en: No recent searches
sl: Ni nedavnih nizov iskanja

en: Recent searches
sl: _Nedavno iskanje

en: _Clear recent searches
sl: _Počisti nedavno iskanje

en: definition
sl: določilo

en: description list
sl: seznam opisov

en: term
sl: pojem

en: description
sl: opis

en: footer
sl: noga

en: cancel
sl: prekliči

en: press
sl: pritisni

en: select
sl: izberi

en: activate
sl: omogoči

en: uncheck
sl: odstrani izbor

en: check
sl: preveri

en: jump
sl: skoči

en: Missing Plug-in
sl: Manjkajoči vstavek

en: Plug-in Failure
sl: Napaka vstavka

note: FIXME: If this file gets localized, this should really be localized as one string with a wildcard for the number.
en:  files
sl: datoteke

en: Unknown
sl: Neznano

[ctx: Title string for images]
en: %s  (%dx%d pixels)
sl: %s (%dx%d slik. točk)

en: Loading...
sl: Nalaganje ...

en: Live Broadcast
sl: Oddajanje v živo

en: audio playback
sl: predvajanje zvoka

en: video playback
sl: predvajanje slike

en: mute
sl: nemo

en: unmute
sl: povrni glasnost

en: play
sl: predvajaj

en: pause
sl: premor

en: movie time
sl: čas filma

en: timeline slider thumb
sl: sličica časovnega drsnika

en: back 30 seconds
sl: nazaj 30 sekund

en: return to realtime
sl: vrni se na pravi čas

en: elapsed time
sl: pretečeni čas

en: remaining time
sl: preostali čas

en: status
sl: stanje

en: enter fullscreen
sl: celozaslonski način

en: exit fullscreen
sl: končaj celozaslonski način

en: fast forward
sl: hitro naprej

en: fast reverse
sl: hitro nazaj

en: show closed captions
sl: pokaži zaprte naslove

en: hide closed captions
sl: skrij zaprte naslove

en: media controls
sl: predstavne tipke

en: audio element playback controls and status display
sl: prikaz stanja in nadzora predvajanja zvočnih predmetov

en: video element playback controls and status display
sl: prikaz stanja in nadzora predvajanja slikovnih predmetov

en: mute audio tracks
sl: neme zvočne sledi

en: unmute audio tracks
sl: povrnjena glasnost zvočnih sledi

en: begin playback
sl: začetek predvajanja

en: pause playback
sl: premor predvajanja

en: movie time scrubber
sl: časovni drsnik posnetka

en: movie time scrubber thumb
sl: sličica časovnega drsnika posnetka

en: seek movie back 30 seconds
sl: preskoči posnetek 30 sekund nazaj

en: return streaming movie to real time
sl: vrni pretok predvajanja na pravi čas

en: current movie time in seconds
sl: trenuten čas predvajanja v sekundah

en: number of seconds of movie remaining
sl: število sekund preostanka filma

en: current movie status
sl: trenutno stanje filma

en: seek quickly back
sl: hitro išči nazaj

en: seek quickly forward
sl: hitro išči naprej

en: Play movie in fullscreen mode
sl: Predvajanje filma v celozaslonskem načinu

en: Exit fullscreen mode
sl: Izhod iz celozaslonskega načina

en: start displaying closed captions
sl: začni prikazovanje zaprtih naslovov

en: stop displaying closed captions
sl: zaustavi prikazovanje zaprtih naslovov

en: indefinite time
sl: nedoločen čas

en: value missing
sl: manjka vrednost

en: type mismatch
sl: vrsta ne ustreza

en: pattern mismatch
sl: vzorec ne ustreza

en: too long
sl: predolgo

en: range underflow
sl: pod območjem omejitve

en: range overflow
sl: prekoračitev območja

en: step mismatch
sl: korak ne ustreza

en: Unacceptable TLS certificate
sl: Nesprejemljivo potrdilo TLS

[ctx: Menu section heading for subtitles]
en: Subtitles
sl: Podnaslovi

[ctx: Menu item label for the track that represents disabling closed captions]
en: Off
sl: Izključeno

[ctx: Menu item label for the automatically chosen track]
en: Auto
sl: Samodejno

en: The site %s:%i requests a username and password
sl: Spletišče %s:%i zahteva uporabniško ime in geslo

en: _Remember password
sl: Za_pomni si geslo

en: Server message:
sl: Sporočilo strežnika:

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Password:
sl: Geslo:

en: Play
sl: Predvajaj

en: Pause
sl: Premor

en: Play / Pause
sl: Predvajaj / premor

en: Play or pause the media
sl: Predvajaj ali ustavi predvajanje

en: Time:
sl: Čas:

en: Exit Fullscreen
sl: Izklopi celozaslonski način

en: Exit from fullscreen mode
sl: Izhod iz celozaslonskega načina

en: Network Request
sl: Omrežna zahteva

en: The network request for the URI that should be downloaded
sl: Zahteva omrežja za naslov URI, ki naj bo prejet

en: Network Response
sl: Omrežni odziv

en: The network response for the URI that should be downloaded
sl: Odgovor omrežja za naslov URI, ki naj bo prejet

en: Destination URI
sl: Ciljni URI

en: The destination URI where to save the file
sl: Ciljni naslov URI kamor bo shranjena datoteka

en: Suggested Filename
sl: Predlog imena datoteke

en: The filename suggested as default when saving
sl: Privzeto uporabljeno ime datoteke med shranjevanjem

en: Progress
sl: Napredek

en: Determines the current progress of the download
sl: Zazna trenutni napredek prejemanja

en: Status
sl: Stanje

en: Determines the current status of the download
sl: Zazna trenutno stanje prejemanja

en: Current Size
sl: Trenutna velikost

en: The length of the data already downloaded
sl: Količina že prejetih podatkov

en: Total Size
sl: Skupna velikost

en: The total size of the file
sl: Velikost datoteke

en: Operation was cancelled
sl: Postopek je bil preklican

en: Path
sl: Pot

en: MIME types
sl: Vrste MIME

en: Select multiple files
sl: Izberite več datotek

en: Selected files
sl: Izbrane datoteke

en: Context
sl: Vsebina

en: Flags indicating the kind of target that received the event.
sl: Zastavice, ki nakazujejo vrsto cilja, ki je prejel dogodek.

en: Link URI
sl: URI povezave

en: The URI to which the target that received the event points, if any.
sl: URI, na katerega kaže cilj, ki je prejel dogodek, če obstaja.

en: Image URI
sl: URI slike

en: The URI of the image that is part of the target that received the event, if any.
sl: Naslov URI slike, ki je del cilja, ki je prejel dogodek, če obstaja.

en: Media URI
sl: Naslov URI predstavne vsebine

en: The URI of the media that is part of the target that received the event, if any.
sl: Naslov URI predstavne datoteke, ki je del cilja, ki je prejel dogodek, če obstaja.

en: Inner node
sl: Notranje vozlišče

en: The inner DOM node associated with the hit test result.
sl: Notranje vozlišče DOM, povezano z rezultatom preizkusa zadetkov.

en: X coordinate
sl: Koordinata X

en: Y coordinate
sl: Koordinata Y

en: URI
sl: Naslov URI

en: The URI to which the request will be made.
sl: Naslov URI, kateremu bo podana zahteva.

en: Message
sl: Sporočilo

en: The SoupMessage that backs the request.
sl: Sporočilo SoupMessage, ki podpira zahtevo.

en: The URI to which the response will be made.
sl: Naslov URI, kateremu bo podan odgovor.

en: The SoupMessage that backs the response.
sl: Sporočilo SoupMessage, ki podpira odziv.

en: Suggested filename
sl: Predlog imena datoteke

en: The suggested filename for the response.
sl: Predlagano ime datoteke za odziv.

en: Protocol
sl: Protokol

en: The protocol of the security origin
sl: Protokol varnostnega izvora

en: Host
sl: Gostitelj

en: The host of the security origin
sl: Gostitelj varnostnega izvora

en: Port
sl: Vrata

en: The port of the security origin
sl: Vrata varnostnega izvora

en: Web Database Usage
sl: Uporaba spletne zbirke podatkov

en: The cumulative size of all web databases in the security origin
sl: Skupna velikost vseh spletnih zbirk podatkov v varnostnem izvoru

en: Web Database Quota
sl: Omejitev velikosti spletne zbirke podatkov

en: The web database quota of the security origin in bytes
sl: Omejitev velikosti podatkovne zbirke varnostnega izvora v bajtih.

en: Device Width
sl: Širina naprave

en: The width of the screen.
sl: Širina zaslona.

en: Device Height
sl: Višina naprave

en: The height of the screen.
sl: Višina zaslona.

en: Available Width
sl: Širina na voljo

en: The width of the visible area.
sl: Širina vidnega polja.

en: Available Height
sl: Višina na voljo

en: The height of the visible area.
sl: Višina vidnega polja.

en: Desktop Width
sl: Širina namizja

en: Device DPI
sl: Vrednost DPI naprave

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Security Origin
sl: Varnostni izvor

en: The security origin of the database
sl: Varnostni izvor zbirke podatkov

en: Name
sl: Ime

en: The name of the Web Database database
sl: Ime zbirke podatkov Web Database

en: Display Name
sl: Pojavno ime

en: The display name of the Web Storage database
sl: Pojavno ime zbirke podatkov Web Storage

en: Expected Size
sl: Pričakovana velikost

en: The expected size of the Web Database database
sl: Pričakovana velikost zbirke podatkov Web Database

en: Size
sl: Velikost

en: The current size of the Web Database database
sl: Trenutna velikost zbirke podatkov Web Database

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: The absolute filename of the Web Storage database
sl: Absolutno ime datoteke zbirke podatkov Web Storage

en: The name of the frame
sl: Ime okvirja

en: Title
sl: Naslov

en: The document title of the frame
sl: Naslov dokumenta okvirja

en: The current URI of the contents displayed by the frame
sl: Trenutni naslov URI prikazane vsebine okvirja

en: Horizontal Scrollbar Policy
sl: Obnašanje vodoravnega drsnika

en: Determines the current policy for the horizontal scrollbar of the frame.
sl: Določa trenutno obnašanje vodoravnega drsnika okvirja

en: Vertical Scrollbar Policy
sl: Obnašanje navpičnega drsnika

en: Determines the current policy for the vertical scrollbar of the frame.
sl: Določa trenutno obnašanje navpičnega drsnika okvirja

en: The title of the history item
sl: Naslov predmeta zgodovine

en: Alternate Title
sl: Drugotni naslov

en: The alternate title of the history item
sl: Drugotni naslov predmeta zgodovine

en: The URI of the history item
sl: Naslov URI predmeta zgodovine

en: Original URI
sl: Osnovni URI

en: The original URI of the history item
sl: Osnovni naslov URI predmeta zgodovine

en: Last visited Time
sl: Čas zadnjega obiska

en: The time at which the history item was last visited
sl: Čas ob katerem je bil predmet zgodovine zadnjič obiskan

en: Web View
sl: Spletni pogled

en: The Web View that renders the Web Inspector itself
sl: Spletni pogled, ki upodobi samega spletnega nadzornika

en: Inspected URI
sl: Preučeni naslov URI

en: The URI that is currently being inspected
sl: Naslov URI, ki se trenutno proučuje

en: Enable JavaScript profiling
sl: Omogoči profiliranje JavaScript

en: Profile the executed JavaScript.
sl: Profiliraj izveden JavaScript

en: Enable Timeline profiling
sl: Omogoči profiliranje časovnice

en: Profile the WebCore instrumentation.
sl: Profiliranje orodij WebCore

en: Reason
sl: Vzrok

en: The reason why this navigation is occurring
sl: Vzrok, zakaj se krmarjenje pojavlja

en: The URI that was requested as the target for the navigation
sl: Zahtevani naslov URI za ciljno mesto krmarjenja

en: Button
sl: Gumb

en: The button used to click
sl: Gumb uporabljen za klik

en: Modifier state
sl: Stanje spremenilnika

en: A bitmask representing the state of the modifier keys
sl: Bitna maska, ki predstavlja stanje spremenilnih tipk

en: Target frame
sl: Ciljni okvir

en: The target frame for the navigation
sl: Ciljni okvir krmarjenja

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Whether the plugin is enabled
sl: Ali naj bo vstavek omogočen

en: The URI of the resource
sl: Naslov URI vira

en: MIME Type
sl: Vrsta MIME

en: The MIME type of the resource
sl: Vrsta MIME predmeta

en: Encoding
sl: Nabor znakov

en: The text encoding name of the resource
sl: Ime kodnega nabora za vir

en: Frame Name
sl: Ime okvira

en: The frame name of the resource
sl: Ime okvirja vira

en: Default Encoding
sl: Privzet nabor znakov

en: The default encoding used to display text.
sl: Pisava nabor znakov za prikazovanje besedila.

en: Cursive Font Family
sl: Družina pisave Cursive

en: The default Cursive font family used to display text.
sl: Privzeta družina pisave Cursive za prikaz besedila.

en: Default Font Family
sl: Privzeta družina pisave

en: The default font family used to display text.
sl: Privzeta družina pisave za prikaz besedila

en: Fantasy Font Family
sl: Družina pisave Fantasy

en: The default Fantasy font family used to display text.
sl: Privzeta družina pisave Fantasy za prikaz besedila.

en: Monospace Font Family
sl: Družina pisave Monospace

en: The default font family used to display monospace text.
sl: Privzeta družina pisave za prikaz monospace besedila.

en: Sans Serif Font Family
sl: Družina pisave Sans Serif

en: The default Sans Serif font family used to display text.
sl: Privzeta družina pisave San Serif za prikaz besedila.

en: Serif Font Family
sl: Družina pisave Serif

en: The default Serif font family used to display text.
sl: Privzeta družina pisave Serif za prikaz besedila.

en: Default Font Size
sl: Privzeta velikost pisave

en: The default font size used to display text.
sl: Privzeta velikost pisave za prikaz besedila.

en: Default Monospace Font Size
sl: Privzeta velikost pisave Monospace

en: The default font size used to display monospace text.
sl: Privzeta velikost pisave za prikaz monospace besedila.

en: Minimum Font Size
sl: Najmanjša velikost pisave

en: The minimum font size used to display text.
sl: Najmanjša velikost pisave uporabljena za prikazovanje besedila.

en: Minimum Logical Font Size
sl: Najmanjša logična velikost pisave

en: The minimum logical font size used to display text.
sl: Najmanjša logična velikost pisave za prikazovanje besedila.

en: Enforce 96 DPI
sl: Vsili 96 DPI

en: Enforce a resolution of 96 DPI
sl: Vsili ločljivost 96 DPI

en: Auto Load Images
sl: Samodejno naloži slike

en: Load images automatically.
sl: Samodejno nalaganje slik.

en: Auto Shrink Images
sl: Samodejno skrči velikost okna

en: Automatically shrink standalone images to fit.
sl: Samodejno skrči samostojne slike na širino okna.

en: Respect Image Orientation
sl: Upoštevaj usmerjenost slike

en: Print Backgrounds
sl: Natisni _ozadja

en: Whether background images should be printed.
sl: Ali naj bo mogoče slike ozadja natisniti

en: Enable Scripts
sl: Omogoči skripte

en: Enable embedded scripting languages.
sl: Omogoči izvajanje skript skriptnih jezikov

en: Enable Plugins
sl: Omogoči vstavke

en: Enable embedded plugin objects.
sl: Omogoči predmete vstavkov

en: Resizable Text Areas
sl: Prilagodljiva besedilna območja

en: Whether text areas are resizable.
sl: Ali je mogoče besedilna polja prilagajati po velikosti.

en: User Stylesheet URI
sl: Naslov URI uporabniške slogovne predloge

en: The URI of a stylesheet that is applied to every page.
sl: Naslov URI slogovne predloge, ki velja za vse strani.

en: Zoom Stepping Value
sl: Vrednost koraka približevanja

en: The value by which the zoom level is changed when zooming in or out.
sl: Vrednost, ki določa raven približevanja med približevanjem ali oddaljevanjem slike.

en: Enable Developer Extras
sl: Omogoči dodatna razvojna orodja

en: Enables special extensions that help developers
sl: Omogoči posebne razširitve, ki so v pomoč razvijalcem

en: Enable Private Browsing
sl: Omogoči zasebno brskanje

en: Enables private browsing mode
sl: Omogoči način varnega zasebnega brskanja

en: Enable Spell Checking
sl: Omogoči črkovanje

en: Enables spell checking while typing
sl: Omogoči preverjanje črkovanja med tipkanjem

en: Languages to use for spell checking
sl: Izbor jezika za preverjanje črkovanja

en: Comma separated list of languages to use for spell checking
sl: Z vejico ločen seznam jezikov za črkovanje

en: Enable Caret Browsing
sl: Omogoči brskanje s kazalko

en: Enable HTML5 Database
sl: Omogoči HTML5 podatkovno zbirko

en: Whether to enable HTML5 database support
sl: Ali naj se omogoči podpora HTML podatkovne zbirke

en: Enable HTML5 Local Storage
sl: Omogoči HTML5 krajevno shranjevanje

en: Whether to enable HTML5 Local Storage support
sl: Ali naj se omogoči podpora HTML krajevnega shranjevanja

en: Enable XSS Auditor
sl: Omogoči nadzornika XSS

en: Whether to enable the XSS auditor
sl: Ali naj bo omogočen nadzornik XSS

en: Enable Spatial Navigation
sl: Omogoči prostorsko krmarjenje

en: Whether to enable Spatial Navigation
sl: Ali naj bo prostorsko krmarjenje omogočeno

en: Enable Frame Flattening
sl: Omogoči ploščenje okvirja

en: Whether to enable Frame Flattening
sl: Ali naj se omogoči ploščenje okvirja

en: User Agent
sl: Uporabniški agent

en: The User-Agent string used by WebKitGtk
sl: Niz uporabniškega agenta, ki ga uporablja WebKitGtk

en: JavaScript can open windows automatically
sl: JavaScript program lahko samodejno odpre okno

en: Whether JavaScript can open windows automatically
sl: Ali je mogoče z JavaScript programom samodejno odpreti okno

en: JavaScript can access Clipboard
sl: JavaScript lahko dostopa do odložišča

en: Whether JavaScript can access Clipboard
sl: Ali je mogoče s kodo JavaScript dostopati do odložišča

en: Enable offline web application cache
sl: Omogoči predpomnilnik za brskanje vsebine brez povezave

en: Whether to enable offline web application cache
sl: Ali naj bo omogočen predpomnilnik programa za brskanje brez povezave

en: Editing behavior
sl: Obnašanje urejanja

en: The behavior mode to use in editing mode
sl: Način obnašanja uporabljen v načinu urejanja

en: Enable universal access from file URIs
sl: Omogoči splošni dostop z naslovi URI datoteke

en: Whether to allow universal access from file URIs
sl: Ali je dovoljen splošen dostop preko naslova URI datoteke

en: Enable DOM paste
sl: Omogoči DOM prilepljenje

en: Whether to enable DOM paste
sl: Ali naj bo omogočeno DOM prilepljenje

en: Tab key cycles through elements
sl: Tipka tab kroži med predmeti

en: Whether the tab key cycles through elements on the page.
sl: Ali tipka tab kroži med predmeti na strani.

en: Enable Default Context Menu
sl: Omogoči privzeti vsebinski meni

en: Enables the handling of right-clicks for the creation of the default context menu
sl: Omogoča obravnavo desnih klikov za ustvarjanje privzetega vsebinskega menija

en: Enable Site Specific Quirks
sl: Omogoči posebnosti spletišča

en: Enables the site-specific compatibility workarounds
sl: Omogoča posebne združljivostne rešitve za spletišče

en: Enable page cache
sl: Omogoči predpomnilnik strani

en: Whether the page cache should be used
sl: Ali naj bo uporabljen predpomnilnik strani

en: Auto Resize Window
sl: Samodejno prilagodi velikost okna

en: Automatically resize the toplevel window when a page requests it
sl: Samodejno prilagodi velikost vrhnjega okna, kadar to zahteva stran

en: Enable Java Applet
sl: Omogoči Java aplet

en: Whether Java Applet support through <applet> should be enabled
sl: Ali je omogočena podpora za Java aplete preko oznake <applet>

en: Enable Hyperlink Auditing
sl: Omogoči nadzor hiperpovezav

en: Whether <a ping> should be able to send pings
sl: Ali lahko <a ping> pošilja ukaze ping

en: Enable Fullscreen
sl: Omogoči celozaslonski način

en: Whether the Mozilla style API should be enabled.
sl: Ali naj bo omogočen API, podoben Mozilli.

en: Enable WebGL
sl: Omogoči WebGL

en: Enable CSS shaders
sl: Omogoči senčilnike CSS

en: Whether to enable css shaders
sl: Ali naj bodo senčilniki CSS omogočeni

en: Enable display of insecure content
sl: Omogoči prikaz vsebin, ki niso varne

en: Enable running of insecure content
sl: Omogoči zagon vsebin, ki niso varne

en: Select Files
sl: Izberite datoteke

en: Select File
sl: Izberite datoteko

en: Returns the @web_view's document title
sl: Vrne @web_pogled naslov dokumenta

en: Returns the current URI of the contents displayed by the @web_view
sl: Vrne trenutni naslov URI vsebine prikazane preko @web_pogleda

en: Copy target list
sl: Kopiraj seznam ciljev

en: The list of targets this web view supports for clipboard copying
sl: Seznam ciljev, ki jih ta spletni pogled podpira za kopiranje v odložišče

en: Paste target list
sl: Prilepi seznam ciljev

en: The list of targets this web view supports for clipboard pasting
sl: Seznam ciljev, ki jih ta spletni pogled podpira za lepljenje iz odložišča

en: Settings
sl: Nastavitve

en: An associated WebKitWebSettings instance
sl: Povezan primerek WebKitWebSettings

en: Web Inspector
sl: Spletni nadzornik

en: The associated WebKitWebInspector instance
sl: Povezan primerek WebKitWebInspector

en: Viewport Attributes
sl: Atributi vidnega polja

en: The associated WebKitViewportAttributes instance
sl: Povezan primerek WebKitViewportAttributes

en: Editable
sl: Uredljivo

en: Whether content can be modified by the user
sl: Ali lahko uporabnik spremeni vsebino

en: Transparent
sl: Prozorno

en: Whether content has a transparent background
sl: Ali ima vsebina prozorno ozadje

en: Zoom level
sl: Raven približanja

en: The level of zoom of the content
sl: Raven približanja vsebine

en: Full content zoom
sl: Polno približanje vsebine

en: Whether the full content is scaled when zooming
sl: Ali naj bo celotna vsebina prilagojena velikosti ob približevanju

en: The default encoding of the web view
sl: Privzeti nabor znakov spletnega pogleda

en: Custom Encoding
sl: Nabor znakov po meri

en: The custom encoding of the web view
sl: Nabor znakov spletnega pogleda po meri

en: Icon URI
sl: Naslov URI ikone

en: The URI for the favicon for the #WebKitWebView.
sl: Naslov URI ikone zaznamka za #WebKitWebView.

en: Destination
sl: Cilj

en: The local URI to where the download will be saved
sl: Krajevni URI, kamor bo shranjen prenos.

en: Response
sl: Odziv

en: The response of the download
sl: Odziv prejemanja

en: Estimated Progress
sl: Ocena napredka

en: Unknown favicon for page %s
sl: Ni ikone zaznamke za stran %s

en: Page %s does not have a favicon
sl: Stran %s nima navedene ikone zaznamka

en: Favicons database not initialized yet
sl: Podatkovna zbirka ikon zaznamkov še ni začeta

en: Search text
sl: Preišči besedilo

en: Search Options
sl: Možnosti iskanja

en: Maximum matches count
sl: Največje število zadetkov

en: WebView
sl: Spletni pogled

en: The link URI
sl: Naslov URI povezave

en: Link Title
sl: Naslov povezave

en: The link title
sl: Naslov povezave

en: Link Label
sl: Oznaka povezave

en: The link label
sl: Oznaka povezave

en: The image URI
sl: Naslov URI slike

en: The media URI
sl: Naslov URI predstavne vsebine

en: Navigation type
sl: Vrsta krmarjenja

en: Mouse button
sl: Miškin gumb

en: Frame name
sl: Ime okvira

en: The web view that will be printed
sl: Spletni pogled, ki bo natisnjen

en: Print Settings
sl: Nastavitve tiskanja

en: The initial print settings for the print operation
sl: Začetne nastavitve tiskanja za tiskalniško opravilo

en: Enable JavaScript
sl: Omogoči JavaScript

en: Enable JavaScript.
sl: Omogoči JavaScript.

en: Auto load images
sl: Samodejno naloži slike

en: Enable HTML5 local storage
sl: Omogoči krajevno shranjevanje HTML5

en: Whether to enable HTML5 Local Storage support.
sl: Ali naj bo omogočena podpora krajevnega shranjevanja HTML5

en: Enable HTML5 database
sl: Omogoči zbirko podatkov HTML5

en: Whether to enable HTML5 database support.
sl: Ali naj ob omogočena podpora zbirki podatkov HTML5

en: Enable XSS auditor
sl: Omogoči nadzornika XSS

en: Whether to enable the XSS auditor.
sl: Ali naj bo omogočen nadzornik XSS.

en: Enable frame flattening
sl: Omogoči ploščenje okvirja

en: Whether to enable frame flattening.
sl: Ali naj bo omogočeno ploščenje okvirja

en: Enable plugins
sl: Omogoči vstavke

en: Enable Java
sl: Omogoči Javo

en: Whether Java support should be enabled.
sl: Ali naj bo omogočena podpora za Javo.

en: Whether JavaScript can open windows automatically.
sl: Ali je mogoče s kodo JavaScript samodejno odpreti okno.

en: Default font family
sl: Privzeta družina pisave

en: Cursive font family
sl: Družina pisave Cursive

en: Fantasy font family
sl: Družina pisave Fantasy

en: Default font size
sl: Privzeta velikost pisave

en: Minimum font size
sl: Najmanjša velikost pisave

en: Default charset
sl: Privzeti kodni nabor

en: Enable private browsing
sl: Omogoči zasebno brskanje

en: Whether to enable private browsing
sl: Ali naj bo zasebno brskanje omogočeno

en: Enable developer extras
sl: Omogoči dodatna razvojna orodja

en: Whether to enable developer extras
sl: Ali naj bodo dodatna razvojna orodja omogočena

en: Enable resizable text areas
sl: Omogoči prilagodljiva besedilna območja

en: Whether to enable resizable text areas
sl: Ali naj bodo besedilna območja prilagodljiva

en: Allow modal dialogs
sl: Dovoli modalna pogovorna okna

en: Zoom Text Only
sl: Povečaj le besedilo

en: JavaScript can access clipboard
sl: JavaScript lahko dostopa do odložišča

en: Status Code
sl: Koda stanja

en: Content Length
sl: Dolžina vsebine

en: The MIME type of the response
sl: Vrsta MIME odziva

en: The response of the resource
sl: Odziv vira

en: Main frame document title
sl: Naslov dokumenta glavnega okna

en: Favicon
sl: Ikona zaznamka

en: The favicon associated to the view, if any
sl: Ikona zaznamka, ki je povezana s pogledom, če je navedena

en: Geometry
sl: Geometrija

en: The size and position of the window on the screen.
sl: Velikost in položaj okna na zaslonu.

en: Toolbar Visible
sl: Orodna vrstica vidna

en: Whether the toolbar should be visible for the window.
sl: Ali naj bo orodna vrstica vidna v oknu.

en: Statusbar Visible
sl: Vrstica stanja vidna

en: Whether the statusbar should be visible for the window.
sl: Ali naj bo vrstica stanja vidna v oknu.

en: Scrollbars Visible
sl: Drsniki vidni

en: Whether the scrollbars should be visible for the window.
sl: Ali naj bodo drsniki vidni v oknu.

en: Menubar Visible
sl: Menijska vrstica vidna

en: Whether the menubar should be visible for the window.
sl: Ali naj bo ukazna oz. menijska vrstica vidna v oknu.

en: Locationbar Visible
sl: Vrstica naslova je vidna

en: Resizable
sl: Prilagodljiva velikost

en: Whether the window can be resized.
sl: Ali je mogoče okno prilagajati po velikosti.

en: Fullscreen
sl: Celozaslonski način

en: Whether window will be displayed fullscreen.
sl: Ali bo okno prikazano celozaslonsko.
