webkitgtk - en to pl translation catalogue (586 entries)

en: Load request cancelled
pl: Anulowano żądanie wczytania

en: Not allowed to use restricted network port
pl: Użycie zastrzeżonego portu sieciowego jest niedozwolone

en: URL cannot be shown
pl: Nie można wyświetlić adresu URL

en: Frame load was interrupted
pl: Przerwano wczytywanie ramki

en: Content with the specified MIME type cannot be shown
pl: Nie można wyświetlić treści o podanym typie MIME

en: File does not exist
pl: Plik nie istnieje

en: Plugin will handle load
pl: Wtyczka obsłuży wczytanie

en: User cancelled the download
pl: Użytkownik anulował pobieranie

en: Printer not found
pl: Nie odnaleziono drukarki

en: Invalid page range
pl: Nieprawidłowy zakres stron

en: Submit
pl: Wyślij

en: Reset
pl: Przywróć

en: Details
pl: Szczegóły

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
pl: To jest wyszukiwalny indeks. Proszę wprowadzić słowa kluczowe wyszukiwania:

en: Choose File
pl: Wybór pliku

en: Choose Files
pl: Wybór plików

en: (None)
pl: (Brak)

en: Open Link in New _Window
pl: Otwórz odnośnik w nowym _oknie

en: _Download Linked File
pl: _Pobierz plik

en: Copy Link Loc_ation
pl: Skopiuj położenie o_dnośnika

en: Open _Image in New Window
pl: Otwórz o_braz w nowym oknie

en: Sa_ve Image As
pl: Zapis_z obraz jako

en: Cop_y Image
pl: Skopi_uj obraz

en: Copy Image _Address
pl: Skopiuj _adres obrazu

en: Open _Video in New Window
pl: Otwórz nagranie _wideo w nowym oknie

en: Open _Audio in New Window
pl: Odtwórz nagranie _dźwiękowe w nowym oknie

en: Download _Video
pl: Pobierz plik _wideo

en: Download _Audio
pl: Pobierz plik _dźwiękowy

en: Cop_y Video Link Location
pl: Skopiu_j położenie odnośnika nagrania wideo

en: Cop_y Audio Link Location
pl: Skopiu_j położenie odnośnika nagrania dźwiękowego

en: _Toggle Media Controls
pl: P_rzełącz kontrolę multimediów

en: _Show Media Controls
pl: _Wyświetl kontrolę multimediów

en: _Hide Media Controls
pl: _Ukryj kontrolę multimediów

en: Toggle Media _Loop Playback
pl: Przełącz p_owtarzanie odtwarzania multimediów

en: Switch Video to _Fullscreen
pl: Przełącz nagranie wideo na pełny _ekran

en: _Play
pl: _Odtwórz

en: _Pause
pl: _Wstrzymaj

en: _Mute
pl: Wy_cisz

en: Open _Frame in New Window
pl: Otwórz _ramkę w nowym oknie

en: _Insert Unicode Control Character
pl: _Wstaw znak kontrolny unikodu

en: Input _Methods
pl: _Metody wprowadzania

en: _Reload
pl: _Wczytaj ponownie

en: No Guesses Found
pl: Nie odnaleziono gości

en: _Ignore Spelling
pl: _Ignorowanie pisowni

en: _Learn Spelling
pl: _Nauczanie pisowni

en: _Search the Web
pl: Wy_szukaj w sieci

en: _Look Up in Dictionary
pl: _Znajdź w słowniku

en: _Open Link
pl: _Otwórz odnośnik

en: Ignore _Grammar
pl: Ignorowanie g_ramatyki

en: Spelling and _Grammar
pl: Pisownia i g_ramatyka

en: _Show Spelling and Grammar
pl: _Wyświetlanie pisowni i gramatyki

en: _Hide Spelling and Grammar
pl: _Ukrywanie pisowni i gramatyki

en: _Check Document Now
pl: _Sprawdź dokument

en: Check Spelling While _Typing
pl: Sprawdzanie pisowni podczas pi_sania

en: Check _Grammar With Spelling
pl: Sprawdzanie g_ramatyki razem z pisownią

en: _Font
pl: _Czcionka

en: _Outline
pl: _Obrys

en: Inspect _Element
pl: Zbadaj _element

en: LRM _Left-to-right mark
pl: LRM znacznik od l_ewej do prawej

en: RLM _Right-to-left mark
pl: RLM znacznik od p_rawej do lewej

en: LRE Left-to-right _embedding
pl: LRE _osadzanie od lewej do prawej

en: RLE Right-to-left e_mbedding
pl: RLE o_sadzanie od prawej do lewej

en: LRO Left-to-right _override
pl: LRO _zastąpienie od lewej do prawej

en: RLO Right-to-left o_verride
pl: RLO z_astąpienie od prawej do lewej

en: PDF _Pop directional formatting
pl: PDF formatowanie kierunkowe _Pop

en: ZWS _Zero width space
pl: ZWS spacja o _zerowej szerokości

en: ZWJ Zero width _joiner
pl: ZWJ łą_cznik o zerowej szerokości

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
pl: ZWNJ _bezłącznik o zerowej szerokości

en: No recent searches
pl: Brak ostatnich wyszukiwań

en: Recent searches
pl: Ostatnie wyszukiwania

en: _Clear recent searches
pl: Wy_czyść ostatnie wyszukiwania

en: definition
pl: definicja

en: description list
pl: lista opisów

en: term
pl: termin

en: description
pl: opis

en: footer
pl: stopka

en: cancel
pl: anuluj

en: press
pl: naciśnięcie

en: select
pl: wybór

en: activate
pl: aktywacja

en: uncheck
pl: odznaczenie

en: check
pl: zaznaczenie

en: jump
pl: skok

en: Missing Plug-in
pl: Brak wtyczki

en: Plug-in Failure
pl: Niepowodzenie wtyczki

note: FIXME: If this file gets localized, this should really be localized as one string with a wildcard for the number.
en:  files
pl:  plików

en: Unknown
pl: Nieznane

[ctx: Title string for images]
en: %s  (%dx%d pixels)
pl: %s  (%dx%d pikseli)

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: Live Broadcast
pl: Nadawanie na żywo

en: audio playback
pl: odtwarzanie dźwięku

en: video playback
pl: odtwarzanie wideo

en: mute
pl: wyciszenie

en: unmute
pl: wyłączenie wyciszenia

en: play
pl: odtworzenie

en: pause
pl: wstrzymanie

en: movie time
pl: czas filmu

en: timeline slider thumb
pl: miniaturka paska osi czasu

en: back 30 seconds
pl: wstecz 30 sekund

en: return to realtime
pl: powrót do czasu rzeczywistego

en: elapsed time
pl: czas, jaki upłynął

en: remaining time
pl: pozostały czas

en: status
pl: stan

en: enter fullscreen
pl: przejście do pełnego ekranu

en: exit fullscreen
pl: opuszczenie pełnego ekranu

en: fast forward
pl: szybkie przewijanie do przodu

en: fast reverse
pl: szybkie przewijanie do tyłu

en: show closed captions
pl: wyświetlenie napisów

en: hide closed captions
pl: ukrycie napisów

en: media controls
pl: kontrola multimediów

en: audio element playback controls and status display
pl: wyświetlanie kontrolek i stanu odtwarzania elementu dźwiękowego

en: video element playback controls and status display
pl: wyświetlanie kontrolek i stanu odtwarzania elementu wideo

en: mute audio tracks
pl: wyciszenie ścieżek dźwiękowych

en: unmute audio tracks
pl: wyłączenie wyciszenia ścieżek dźwiękowych

en: begin playback
pl: rozpoczęcie odtwarzania

en: pause playback
pl: wstrzymanie odtwarzania

en: movie time scrubber
pl: licznik czasu filmu

en: movie time scrubber thumb
pl: miniaturka licznika czasu filmu

en: seek movie back 30 seconds
pl: przewinięcie filmu do tyłu o 30 sekund

en: return streaming movie to real time
pl: powrót pobieranego filmu do czasu rzeczywistego

en: current movie time in seconds
pl: bieżący czas filmu w sekundach

en: number of seconds of movie remaining
pl: liczba pozostałych sekund filmu

en: current movie status
pl: bieżący stan filmu

en: seek quickly back
pl: szybkie przewijanie do tyłu

en: seek quickly forward
pl: szybkie przewijanie do przodu

en: Play movie in fullscreen mode
pl: Odtwarzanie filmu w trybie pełnoekranowym

en: Exit fullscreen mode
pl: Opuszczenie trybu pełnoekranowego

en: start displaying closed captions
pl: rozpoczęcie wyświetlania napisów

en: stop displaying closed captions
pl: zatrzymanie wyświetlania napisów

en: indefinite time
pl: czas nieskończony

en: value missing
pl: brak wartości

en: type mismatch
pl: typ się nie zgadza

en: pattern mismatch
pl: wzór się nie zgadza

en: too long
pl: za długo

en: range underflow
pl: zakres jest poniżej poziomu

en: range overflow
pl: zakres jest ponad poziomem

en: step mismatch
pl: krok się nie zgadza

en: Unacceptable TLS certificate
pl: Nieakceptowalny certyfikat TLS

[ctx: Closed Captions]
en: Menu section heading for closed captions
pl: Nagłówek sekcji menu dla napisów

[ctx: Menu section heading for subtitles]
en: Subtitles
pl: Podpisy

[ctx: Menu item label for the track that represents disabling closed captions]
en: Off
pl: Wyłączone

[ctx: Menu item label for the automatically choosen track]
en: Auto
pl: Automatyczne

[ctx: Menu item label for a closed captions track that has no other name]
en: No label
pl: Brak etykiety

[ctx: Snapshotted Plug-In]
en: Title of the label to show on a snapshotted plug-in
pl: Tytuł etykiety dl wyświetlania na migawkach wtyczki

[ctx: Click to restart]
en: Subtitle of the label to show on a snapshotted plug-in
pl: Podpis na etykiecie do wyświetlania na migawkach wtyczki

en: The site %s:%i requests a username and password
pl: Witryna %s:%i żąda nazwy użytkownika i hasła

en: _Remember password
pl: _Zapamiętanie hasła

en: Server message:
pl: Komunikat serwera:

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Play
pl: Odtwórz

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: Play / Pause
pl: Odtwórz/wstrzymaj

en: Play or pause the media
pl: Odtwarza lub wstrzymuje multimedia

en: Time:
pl: Czas:

en: Exit Fullscreen
pl: Opuść pełny ekran

en: Exit from fullscreen mode
pl: Opuszcza tryb pełnoekranowy

en: Network Request
pl: Żądanie sieciowe

en: The network request for the URI that should be downloaded
pl: Żądanie sieciowe dla adresu URI, który powinien zostać pobrany

en: Network Response
pl: Odpowiedź sieciowa

en: The network response for the URI that should be downloaded
pl: Odpowiedź sieciowa dla adresu URI, który powinien zostać pobrany

en: Destination URI
pl: Docelowy adres URI

en: The destination URI where to save the file
pl: Docelowy adres URI, gdzie zapisać plik

en: Suggested Filename
pl: Sugerowana nazwa pliku

en: The filename suggested as default when saving
pl: Domyślnie sugerowana nazwa pliku podczas zapisywania

en: Progress
pl: Postęp

en: Determines the current progress of the download
pl: Określa obecny postęp pobierania

en: Status
pl: Stan

en: Determines the current status of the download
pl: Określa obecny stan pobierania

en: Current Size
pl: Bieżący rozmiar

en: The length of the data already downloaded
pl: Wielkość już pobranych danych

en: Total Size
pl: Całkowity rozmiar

en: The total size of the file
pl: Całkowity rozmiar pliku

en: Operation was cancelled
pl: Anulowano działanie

en: Path
pl: Ścieżka

en: The absolute path of the icon database folder
pl: Bezwzględna ścieżka do katalogu bazy danych ikon

en: MIME types filter
pl: Filtr typów MIME

en: The filter currently associated with the request
pl: Filtr obecnie powiązany z żądaniem

en: MIME types
pl: Typy MIME

en: The list of MIME types associated with the request
pl: Lista typów MIME powiązanych z żądaniem

en: Select multiple files
pl: Wybór wielu plików

en: Whether the file chooser should allow selecting multiple files
pl: Określa, czy okno wyboru plików powinno pozwalać na wybieranie wielu plików

en: Selected files
pl: Wybrane pliki

en: The list of selected files associated with the request
pl: Lista wybranych plików powiązanych z żądaniem

en: Context
pl: Kontekst

en: Flags indicating the kind of target that received the event.
pl: Flagi wskazujące rodzaj celu, który odebrał zdarzenie.

en: Link URI
pl: Adres URI odnośnika

en: The URI to which the target that received the event points, if any.
pl: Adres URI, do którego wskazuje cel, który odebrał zdarzenie, jeśli istnieje.

en: Image URI
pl: Adres URI obrazu

en: The URI of the image that is part of the target that received the event, if any.
pl: Adres URI obrazu będącego częścią celu, który odebrał zdarzenie, jeśli istnieje.

en: Media URI
pl: Adres URI multimediów

en: The URI of the media that is part of the target that received the event, if any.
pl: Adres URI multimediów będących częścią celu, który odebrał zdarzenie, jeśli istnieje.

en: Inner node
pl: Węzeł wewnętrzny

en: The inner DOM node associated with the hit test result.
pl: Wewnętrzny węzeł DOM powiązany z wynikiem testu trafienia.

en: X coordinate
pl: Współrzędna X

en: The x coordinate of the event relative to the view's window.
pl: Współrzędna X zdarzenia względem okna widoku.

en: Y coordinate
pl: Współrzędna Y

en: The y coordinate of the event relative to the view's window.
pl: Współrzędna Y zdarzenia względem okna widoku.

en: URI
pl: Adres URI

en: The URI to which the request will be made.
pl: Adres URI, do którego jest wysyłane żądanie.

en: Message
pl: Komunikat

en: The SoupMessage that backs the request.
pl: Komunikat Soup, który wspiera żądanie.

en: The URI to which the response will be made.
pl: Adres URI, do którego jest wysyłana odpowiedź.

en: The SoupMessage that backs the response.
pl: Komunikat Soup, który wspiera odpowiedź.

en: Suggested filename
pl: Sugerowana nazwa pliku

en: The suggested filename for the response.
pl: Sugerowana nazwa pliku dla odpowiedzi.

en: Protocol
pl: Protokół

en: The protocol of the security origin
pl: Protokół ośrodka bezpieczeństwa

en: Host
pl: Komputer

en: The host of the security origin
pl: Komputer ośrodka bezpieczeństwa

en: The port of the security origin
pl: Port ośrodka bezpieczeństwa

en: Web Database Usage
pl: Użycie bazy danych WWW

en: The cumulative size of all web databases in the security origin
pl: Całkowity rozmiar wszystkich baz danych WWW w ośrodku bezpieczeństwa

en: Web Database Quota
pl: Przydział bazy danych WWW

en: The web database quota of the security origin in bytes
pl: Przydział bazy danych WWW ośrodka bezpieczeństwa w bajtach

en: Device Width
pl: Szerokość urządzenia

en: The width of the screen.
pl: Szerokość ekranu.

en: Device Height
pl: Wysokość urządzenia

en: The height of the screen.
pl: Wysokość ekranu.

en: Available Width
pl: Dostępna szerokość

en: The width of the visible area.
pl: Szerokość widocznego obszaru.

en: Available Height
pl: Dostępna wysokość

en: The height of the visible area.
pl: Wysokość widocznego obszaru.

en: Desktop Width
pl: Szerokość pulpitu

en: The width of viewport that works well for most web pages designed for desktop.
pl: Szerokość portu widoku, która dobrze działa dla większości witryn zaprojektowanych dla urządzeń typu desktop.

en: Device DPI
pl: DPI urządzenia

en: The number of dots per inch of the screen.
pl: Liczba punktów na cal ekranu.

en: Width
pl: Szerokość

en: The width of the viewport.
pl: Szerokość portu widoku.

en: Height
pl: Wysokość

en: The height of the viewport.
pl: Wysokość portu widoku.

en: Initial Scale Factor
pl: Początkowy czynnik skalowania

en: The initial scale of the viewport.
pl: Początkowa skala portu widoku.

en: Minimum Scale Factor
pl: Minimalny czynnik skalowania

en: The minimum scale of the viewport.
pl: Minimalna skala portu widoku.

en: Maximum Scale Factor
pl: Maksymalny czynnik skalowania

en: The maximum scale of the viewport.
pl: Maksymalna skala portu widoku.

en: Device Pixel Ratio
pl: Współczynnik powiększania pikseli

en: The device pixel ratio of the viewport.
pl: Współczynnik powiększania pikseli urządzenia portu widoku.

en: User Scalable
pl: Skalowalne przez użytkownika

en: Determines whether or not the user can zoom in and out.
pl: Określa, czy użytkownik może powiększać i pomniejszać.

en: Valid
pl: Prawidłowe

en: Determines whether or not the attributes are valid, and can be used.
pl: Określa, czy atrybuty są prawidłowe i mogą być używane.

en: Security Origin
pl: Ośrodek bezpieczeństwa

en: The security origin of the database
pl: Ośrodek bezpieczeństwa bazy danych

en: Name
pl: Nazwa

en: The name of the Web Database database
pl: Nazwa bazy danych WWW

en: Display Name
pl: Wyświetlana nazwa

en: The display name of the Web Storage database
pl: Wyświetlana nazwa bazy danych WWW

en: Expected Size
pl: Oczekiwany rozmiar

en: The expected size of the Web Database database
pl: Oczekiwany rozmiar bazy danych WWW

en: Size
pl: Rozmiar

en: The current size of the Web Database database
pl: Bieżący rozmiar bazy danych WWW

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: The absolute filename of the Web Storage database
pl: Bezwzględna nazwa pliku bazy danych WWW

en: The name of the frame
pl: Nazwa ramki

en: Title
pl: Tytuł

en: The document title of the frame
pl: Tytuł dokumentu ramki

en: The current URI of the contents displayed by the frame
pl: Bieżący adres URI treści wyświetlanej w ramce

en: Horizontal Scrollbar Policy
pl: Polityka poziomego paska przewijania

en: Determines the current policy for the horizontal scrollbar of the frame.
pl: Określa bieżącą politykę poziomego paska przewijania ramki.

en: Vertical Scrollbar Policy
pl: Polityka pionowego paska przewijania

en: Determines the current policy for the vertical scrollbar of the frame.
pl: Określa bieżącą politykę pionowego paska przewijania ramki.

en: The title of the history item
pl: Tytuł elementu historii

en: Alternate Title
pl: Tytuł alternatywny

en: The alternate title of the history item
pl: Alternatywny tytuł elementu historii

en: The URI of the history item
pl: Adres URI elementu historii

en: Original URI
pl: Pierwotny adres URI

en: The original URI of the history item
pl: Pierwotny adres URI elementu historii

en: Last visited Time
pl: Czas ostatniej wizyty

en: The time at which the history item was last visited
pl: Czas, kiedy element historii został ostatnio odwiedzony

en: Web View
pl: Widok WWW

en: The Web View that renders the Web Inspector itself
pl: Widok WWW wyświetlający program Web Inspector

en: Inspected URI
pl: Badany adres URI

en: The URI that is currently being inspected
pl: Obecnie badany adres URI

en: Enable JavaScript profiling
pl: Włączenie profilowania języka JavaScript

en: Profile the executed JavaScript.
pl: Profilowanie wykonanego skryptu JavaScript.

en: Enable Timeline profiling
pl: Włączenie profilowania osi czasu

en: Profile the WebCore instrumentation.
pl: Profilowanie instrumentacji mechanizmu WebCore.

en: Reason
pl: Przyczyna

en: The reason why this navigation is occurring
pl: Przyczyna tej nawigacji

en: The URI that was requested as the target for the navigation
pl: Adres URI żądany jako cel nawigacji

en: Button
pl: Przycisk

en: The button used to click
pl: Przycisk używany do klikania

en: Modifier state
pl: Stan modyfikatora

en: A bitmask representing the state of the modifier keys
pl: Mapa bitów przedstawiająca stan klawiszy modyfikatorów

en: Target frame
pl: Ramka docelowa

en: The target frame for the navigation
pl: Ramka docelowa dla nawigacji

en: Enabled
pl: Włączone

en: Whether the plugin is enabled
pl: Określa, czy wtyczka jest włączona

en: The URI of the resource
pl: Adres URI zasobu

en: MIME Type
pl: Typ MIME

en: The MIME type of the resource
pl: Typ MIME zasobu

en: Encoding
pl: Kodowanie

en: The text encoding name of the resource
pl: Nazwa kodowania tekstu zasobu

en: Frame Name
pl: Nazwa ramki

en: The frame name of the resource
pl: Nazwa ramki zasobu

en: Default Encoding
pl: Domyślne kodowanie

en: The default encoding used to display text.
pl: Domyślne kodowanie używane do wyświetlania tekstu.

en: Cursive Font Family
pl: Rodzina czcionek pochylonych

en: The default Cursive font family used to display text.
pl: Domyślna rodzina czcionek pochylonych używana do wyświetlania tekstu.

en: Default Font Family
pl: Domyślna rodzina czcionek

en: The default font family used to display text.
pl: Domyślna rodzina czcionek używana do wyświetlania tekstu.

en: Fantasy Font Family
pl: Rodzina czcionek fantastycznych

en: The default Fantasy font family used to display text.
pl: Domyślna rodzina czcionek fantastycznych używana do wyświetlania tekstu.

en: Monospace Font Family
pl: Rodzina czcionek o stałej szerokości

en: The default font family used to display monospace text.
pl: Domyślna rodzina czcionek o stałej szerokości używana do wyświetlania tekstu.

en: Sans Serif Font Family
pl: Rodzina czcionek bezszeryfowych

en: The default Sans Serif font family used to display text.
pl: Domyślna rodzina czcionek bezszeryfowych używana do wyświetlania tekstu.

en: Serif Font Family
pl: Rodzina czcionek szeryfowych

en: The default Serif font family used to display text.
pl: Domyślna rodzina czcionek szeryfowych używana do wyświetlania tekstu.

en: Default Font Size
pl: Domyślny rozmiar czcionki

en: The default font size used to display text.
pl: Domyślny rozmiar czcionki używanej do wyświetlania tekstu.

en: Default Monospace Font Size
pl: Domyślny rozmiar czcionki o stałej szerokości

en: The default font size used to display monospace text.
pl: Domyślny rozmiar czcionki o stałej szerokości używanej do wyświetlania tekstu.

en: Minimum Font Size
pl: Minimalny rozmiar czcionki

en: The minimum font size used to display text.
pl: Minimalny rozmiar czcionki używanej do wyświetlania tekstu.

en: Minimum Logical Font Size
pl: Minimalny rozmiar czcionki logicznej

en: The minimum logical font size used to display text.
pl: Minimalny rozmiar czcionki logicznej używanej do wyświetlania tekstu.

en: Enforce 96 DPI
pl: Wymuszanie 96 DPI

en: Enforce a resolution of 96 DPI
pl: Wymuszanie rozdzielczości 96 DPI

en: Auto Load Images
pl: Automatyczne wczytywanie obrazów

en: Load images automatically.
pl: Automatyczne wczytywanie obrazów.

en: Auto Shrink Images
pl: Automatyczne zmniejszanie obrazów

en: Automatically shrink standalone images to fit.
pl: Automatyczne zmniejszanie pojedynczych obrazów, aby pasowały.

en: Respect Image Orientation
pl: Respektowanie orientacji obrazu

en: Whether WebKit should respect image orientation.
pl: Określa, czy mechanizm WebKit powinien respektować orientację obrazu.

en: Print Backgrounds
pl: Drukowanie teł

en: Whether background images should be printed.
pl: Określa, czy obrazy tła powinny być drukowane.

en: Enable Scripts
pl: Włączenie skryptów

en: Enable embedded scripting languages.
pl: Włączenie osadzonych języków skryptowych.

en: Enable Plugins
pl: Włączenie wtyczek

en: Enable embedded plugin objects.
pl: Włączenie osadzonych obiektów wtyczek.

en: Resizable Text Areas
pl: Można zmieniać rozmiar obszarów tekstowych

en: Whether text areas are resizable.
pl: Określa, czy można zmieniać rozmiar obszarów tekstowych.

en: User Stylesheet URI
pl: Adres URI arkusza stylów użytkownika

en: The URI of a stylesheet that is applied to every page.
pl: Adres URI arkusza stylów zastosowywanego na każdej stronie.

en: Zoom Stepping Value
pl: Wartość kroku powiększenia

en: The value by which the zoom level is changed when zooming in or out.
pl: Wartość, o jaką zmieniany jest poziom powiększenia podczas przybliżania lub oddalania.

en: Enable Developer Extras
pl: Włączenie dodatków programistycznych

en: Enables special extensions that help developers
pl: Włączenie specjalnych rozszerzeń pomagającym programistom

en: Enable Private Browsing
pl: Włączenie przeglądania prywatnego

en: Enables private browsing mode
pl: Włączenie trybu przeglądania prywatnego

en: Enable Spell Checking
pl: Włączenie sprawdzania pisowni

en: Enables spell checking while typing
pl: Włączenie sprawdzania pisowni podczas pisania

en: Languages to use for spell checking
pl: Języki używane przy sprawdzaniu pisowni

en: Comma separated list of languages to use for spell checking
pl: Lista języków oddzielonych przecinkami do używania przy sprawdzaniu pisowni

en: Enable Caret Browsing
pl: Włączenie przeglądania w trybie karetki

en: Whether to enable accessibility enhanced keyboard navigation
pl: Określa, czy włączać nawigację klawiaturą usprawnioną pod kątem dostępności

en: Enable HTML5 Database
pl: Włączenie bazy danych HTML5

en: Whether to enable HTML5 database support
pl: Określa, czy włączać obsługę bazy danych HTML5

en: Enable HTML5 Local Storage
pl: Włączenie lokalnego przechowywania danych HTML5

en: Whether to enable HTML5 Local Storage support
pl: Określa, czy włączać obsługę lokalnego przechowywania danych HTML5

en: Local Storage Database Path
pl: Ścieżka do bazy danych lokalnego przechowywania danych

en: The path to where HTML5 Local Storage databases are stored.
pl: Ścieżka do miejsca przechowywania baz danych lokalnego przechowywania danych HTML5.

en: Enable XSS Auditor
pl: Włączenie audytu XSS

en: Whether to enable the XSS auditor
pl: Określa, czy włączać audyt XSS

en: Enable Spatial Navigation
pl: Włączenie nawigacji przestrzennej

en: Whether to enable Spatial Navigation
pl: Określa, czy włączać nawigację przestrzenną

en: Enable Frame Flattening
pl: Włączenie spłaszczania ramek

en: Whether to enable Frame Flattening
pl: Określa, czy włączać spłaszczanie ramek

en: User Agent
pl: Agent użytkownika

en: The User-Agent string used by WebKitGtk
pl: Ciąg agenta użytkownika używany przez mechanizm WebKitGTK+

en: JavaScript can open windows automatically
pl: Automatyczne otwieranie okien przez skrypty JavaScript

en: Whether JavaScript can open windows automatically
pl: Określa, czy skrypty JavaScript mogą automatycznie otwierać okna

en: JavaScript can access Clipboard
pl: Dostęp do schowka ze skryptów JavaScript

en: Whether JavaScript can access Clipboard
pl: Określa, czy skrypty JavaScript mogą mieć dostęp do schowka

en: Enable offline web application cache
pl: Włączenie pamięci podręcznej aplikacji WWW w trybie offline

en: Whether to enable offline web application cache
pl: Określa, czy włączać pamięć podręczną aplikacji WWW w trybie offline

en: Editing behavior
pl: Zachowanie modyfikowania

en: The behavior mode to use in editing mode
pl: Tryb zachowania używany w trybie modyfikowania

en: Enable universal access from file URIs
pl: Włączenie uniwersalnego dostępu z adresów URI do plików

en: Whether to allow universal access from file URIs
pl: Określa, czy włączać uniwersalny dostęp z adresów URI do plików

en: Enable DOM paste
pl: Włączenie wklejania DOM

en: Whether to enable DOM paste
pl: Określa, czy włączać wklejanie DOM

en: Tab key cycles through elements
pl: Klawisza Tab przewija przez elementy

en: Whether the tab key cycles through elements on the page.
pl: Określa, czy klawisz Tab ma przewijać przez elementy na stronie.

en: Enable Default Context Menu
pl: Włączenie domyślnego menu kontekstowego

en: Enables the handling of right-clicks for the creation of the default context menu
pl: Włączenie obsługi kliknięć prawym przyciskiem myszy do tworzenia domyślnego menu kontekstowego

en: Enable Site Specific Quirks
pl: Włączenie obejść dla konkretnych wirtyn

en: Enables the site-specific compatibility workarounds
pl: Włączenie obejść zgodności dla konkretnych witryn

en: Enable page cache
pl: Włączenie pamięci podręcznej stron

en: Whether the page cache should be used
pl: Określa, czy używać pamięci podręcznej stron

en: Auto Resize Window
pl: Automatyczna zmiana rozmiaru okna

en: Automatically resize the toplevel window when a page requests it
pl: Automatyczna zmiana rozmiaru okna głównego, kiedy zażąda tego strona

en: Enable Java Applet
pl: Włączenie apletów języka Java

en: Whether Java Applet support through <applet> should be enabled
pl: Określa, czy obsługa apletów języka Java przez znacznik <applet> powinna być włączona

en: Enable Hyperlink Auditing
pl: Włączenie audytu odnośników

en: Whether <a ping> should be able to send pings
pl: Określa, czy znacznik <a ping> powinien móc wysyłać sygnały ping

en: Enable Fullscreen
pl: Włączenie pełnego ekranu

en: Whether the Mozilla style API should be enabled.
pl: Określa, czy API w stylu Mozilli powinno być włączone.

en: Enable WebGL
pl: Włączenie WebGL

en: Whether WebGL content should be rendered
pl: Określa, czy treść WebGL powinna być wyświetlana

en: Enable accelerated compositing
pl: Włączenie przyspieszonego składania

en: Whether accelerated compositing should be enabled
pl: Określa, czy przyspieszone składanie powinno być włączone

en: Enable WebAudio
pl: Włączenie WebAudio

en: Whether WebAudio content should be handled
pl: Określa, czy treść WebAudio powinna być obsługiwana

en: WebKit prefetches domain names
pl: Pobieranie nazw domen z wyprzedzeniem mechanizmu WebKit

en: Whether WebKit prefetches domain names
pl: Określa, czy mechanizm WebKit pobiera nazwy domen z wyprzedzeniem

en: Enable Media Stream
pl: Włączenie Media Stream

en: Whether Media Stream should be enabled
pl: Określa, czy Media Stream powinno być włączone

en: Enable smooth scrolling
pl: Włączenie płynnego przeglądania

en: Whether to enable smooth scrolling
pl: Określa, czy włączać płynne przewijanie

en: Media playback requires user gesture
pl: Odtworzenie multimediów wymaga gestu użytkownika

en: Whether media playback requires user gesture
pl: Określa, czy odtworzenie multimediów wymaga gestu użytkownika

en: Media playback allows inline
pl: Odtwarzanie multimediów zezwala na wstawianie

en: Whether media playback allows inline
pl: Określa, czy odtwarzanie multimediów zezwala na wstawianie

en: Enable display of insecure content
pl: Włączenie wyświetlania niebezpiecznej treści

en: Whether non-HTTPS resources can display on HTTPS pages.
pl: Określa, czy zasoby nie będące HTTPS mogą być wyświetlane na stronach HTTPS.

en: Enable running of insecure content
pl: Włączenie wykonywania niebezpiecznej treści

en: Whether non-HTTPS resources can run on HTTPS pages.
pl: Określa, czy zasoby nie będące HTTPS mogą być wykonywane na stronach HTTPS.

en: Select Files
pl: Wybór plików

en: Select File
pl: Wybór pliku

en: Returns the @web_view's document title
pl: Zwraca tytuł dokumentu @web_view

en: Returns the current URI of the contents displayed by the @web_view
pl: Zwraca bieżący adres URI treści wyświetlanej przez @web_view

en: Copy target list
pl: Lista celów kopiowania

en: The list of targets this web view supports for clipboard copying
pl: Lista celów, które obsługuje ten widok WWW dla kopiowania do schowka

en: Paste target list
pl: Lista celów wklejania

en: The list of targets this web view supports for clipboard pasting
pl: Lista celów, które obsługuje ten widok WWW dla wklejania ze schowka

en: Settings
pl: Ustawienia

en: An associated WebKitWebSettings instance
pl: Powiązana instancja WebKitWebSettings

en: The associated WebKitWebInspector instance
pl: Powiązana instancja WebKitWebInspector

en: Viewport Attributes
pl: Atrybuty Viewport

en: The associated WebKitViewportAttributes instance
pl: Powiązana instancja WebKitViewportAttributes

en: Editable
pl: Modyfikowalne

en: Whether content can be modified by the user
pl: Określa, czy treść może być modyfikowana przez użytkownika

en: Transparent
pl: Przezroczyste

en: Whether content has a transparent background
pl: Określa, czy treść posiada przezroczyste tło

en: Zoom level
pl: Poziom powiększenia

en: The level of zoom of the content
pl: Poziom powiększenia treści

en: Full content zoom
pl: Powiększanie pełnej treści

en: Whether the full content is scaled when zooming
pl: Określa, czy pełna treść jest skalowana podczas powiększania

en: The default encoding of the web view
pl: Domyślne kodowanie widoku WWW

en: Custom Encoding
pl: Własne kodowanie

en: The custom encoding of the web view
pl: Własne kodowanie widoku WWW

en: Icon URI
pl: Adres URI ikony

en: The URI for the favicon for the #WebKitWebView.
pl: Adres URI ikony favicon dla #WebKitWebView.

en: Cannot determine destination URI for download with suggested filename %s
pl: Nie można ustalić docelowego adresu URI dla pobierania za pomocą sugerowanej nazwy pliku %s

en: Destination
pl: Cel

en: The local URI to where the download will be saved
pl: Lokalny adres URI, do którego pobieranie zostanie zapisane

en: Response
pl: Odpowiedź

en: The response of the download
pl: Odpowiedź pobierania

en: Estimated Progress
pl: Szacowany postęp

en: Unknown favicon for page %s
pl: Nieznana ikona favicon dla strony %s

en: Page %s does not have a favicon
pl: Strona %s nie posiada ikony favicon

en: Favicons database not initialized yet
pl: Nie zainicjowano jeszcze bazy danych ikon favicon

en: Search text
pl: Wyszukaj tekst

en: Text to search for in the view
pl: Tekst do wyszukania w widoku

en: Search Options
pl: Opcje wyszukiwania

en: Search options to be used in the search operation
pl: Opcje wyszukiwania do używania w działaniu wyszukiwania

en: Maximum matches count
pl: Maksymalna liczba wyników

en: The maximum number of matches in a given text to report
pl: Maksymalna liczba wyników do zgłoszenia w danym tekście

en: WebView
pl: Widok WWW

en: The WebView associated with this find controller
pl: Widok WWW powiązany z tym kontrolerem wyszukiwania

en: Flags with the context of the WebKitHitTestResult
pl: Flagi z kontekstem WebKitHitTestResult

en: The link URI
pl: Adres URI odnośnika

en: Link Title
pl: Tytuł odnośnika

en: The link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Link Label
pl: Etykieta odnośnika

en: The link label
pl: Etykieta odnośnika

en: The image URI
pl: Adres URI obrazu

en: The media URI
pl: Adres URI multimediów

en: Navigation type
pl: Typ nawigacji

en: The type of navigation triggering this decision
pl: Typ nawigacji wywołującej tę decyzję

en: Mouse button
pl: Przycisk myszy

en: The mouse button used if this decision was triggered by a mouse event
pl: Przycisk myszy używany, jeśli ta decyzja została wywołana przez zdarzenie myszy

en: Mouse event modifiers
pl: Modyfikatory zdarzenia myszy

en: The modifiers active if this decision was triggered by a mouse event
pl: Aktywne modyfikatory, jeśli ta decyzja została wywołana przez zdarzenie myszy

en: Navigation URI request
pl: Żądanie adresu URI nawigacji

en: The URI request that is associated with this navigation
pl: Żądanie adresu URI powiązane z tą nawigacją

en: Frame name
pl: Nazwa ramki

en: The name of the new frame this navigation action targets
pl: Nazwa nowej ramki, będącej celem tego działania nawigacji

en: The web view that will be printed
pl: Widok WWW, który zostanie wydrukowany

en: Print Settings
pl: Ustawienia wydruku

en: The initial print settings for the print operation
pl: Początkowe ustawienia wydruku dla działania drukowania

en: Page Setup
pl: Ustawienia strony

en: The initial page setup for the print operation
pl: Początkowe ustawienia strony dla działania drukowania

en: Response URI request
pl: Żądanie adresu URI odpowiedzi

en: The URI request that is associated with this policy decision
pl: Żądanie adresu URI, które jest powiązane z tą decyzją polityki

en: URI response
pl: Odpowiedź adresu URI

en: The URI response that is associated with this policy decision
pl: Odpowiedź adresu URI, która jest powiązana z tą decyzją polityki

en: Enable JavaScript
pl: Włączenie języka JavaScript

en: Enable JavaScript.
pl: Włączenie języka JavaScript.

en: Auto load images
pl: Automatyczne wczytywanie obrazów

en: Load icons ignoring image load setting
pl: Wczytywanie ikon ignorując ustawienia wczytywania obrazów

en: Whether to load site icons ignoring image load setting.
pl: Określa, czy wczytywać ikony witryn ignorując ustawienia wczytywania obrazów.

en: Whether to enable offline web application cache.
pl: Określa, czy włączać pamięć podręczną aplikacji WWW w trybie offline.

en: Enable HTML5 local storage
pl: Włączenie lokalnego przechowywania danych HTML5

en: Whether to enable HTML5 Local Storage support.
pl: Określa, czy włączać obsługę lokalnego przechowywania danych HTML5.

en: Enable HTML5 database
pl: Włączenie bazy danych HTML5

en: Whether to enable HTML5 database support.
pl: Określa, czy włączać obsługę bazy danych HTML5.

en: Enable XSS auditor
pl: Włączenie audytu XSS

en: Whether to enable the XSS auditor.
pl: Określa, czy włączać audyt XSS.

en: Enable frame flattening
pl: Włączenie spłaszczania ramek

en: Whether to enable frame flattening.
pl: Określa, czy włączać spłaszczanie ramek.

en: Enable plugins
pl: Włączenie wtyczek

en: Enable Java
pl: Włączenie języka Java

en: Whether Java support should be enabled.
pl: Określa, czy obsługa języka Java powinna być włączona.

en: Whether JavaScript can open windows automatically.
pl: Określa, czy skrypty JavaScript mogą automatycznie otwierać okna.

en: Enable hyperlink auditing
pl: Włączenie audytu odnośników

en: Whether <a ping> should be able to send pings.
pl: Określa, czy znacznik <a ping> powinien móc wysyłać sygnały ping.

en: Default font family
pl: Domyślna rodzina czcionek

en: The font family to use as the default for content that does not specify a font.
pl: Rodzina czcionek używana jako domyślna dla treści, która nie określa czcionki.

en: Monospace font family
pl: Rodzina czcionek o stałej szerokości

en: The font family used as the default for content using monospace font.
pl: Domyślna rodzina czcionek o stałej szerokości używana do wyświetlania tekstu.

en: Serif font family
pl: Rodzina czcionek szeryfowych

en: The font family used as the default for content using serif font.
pl: Rodzina czcionek używana jako domyślna dla treści używając czcionki szeryfowej.

en: Sans-serif font family
pl: Rodzina czcionek bezszeryfowych

en: The font family used as the default for content using sans-serif font.
pl: Rodzina czcionek używana jako domyślna dla treści używając czcionki bezszeryfowej.

en: Cursive font family
pl: Rodzina czcionek pochylonych

en: The font family used as the default for content using cursive font.
pl: Rodzina czcionek używana jako domyślna dla treści używając czcionki pochylonej.

en: Fantasy font family
pl: Rodzina czcionek fantastycznych

en: The font family used as the default for content using fantasy font.
pl: Rodzina czcionek używana jako domyślna dla treści używając czcionki fantazyjnej.

en: Pictograph font family
pl: Rodzina czcionek piktograficznych

en: The font family used as the default for content using pictograph font.
pl: Rodzina czcionek używana jako domyślna dla treści używając czcionki piktograficznej.

en: Default font size
pl: Domyślny rozmiar czcionki

en: Default monospace font size
pl: Domyślny rozmiar czcionki o stałej szerokości

en: Minimum font size
pl: Minimalny rozmiar czcionki

en: Default charset
pl: Domyślne zestaw znaków

en: The default text charset used when interpreting content with unspecified charset.
pl: Domyślne zestaw znaków tekstu używany podczas interpretowania treści o nieokreślonym zestawie znaków.

en: Enable private browsing
pl: Włączenie przeglądania prywatnego

en: Whether to enable private browsing
pl: Określa, czy włączać przeglądanie prywatne

en: Enable developer extras
pl: Włączenie dodatków programistycznych

en: Whether to enable developer extras
pl: Określa, czy włączać dodatki programistyczne

en: Enable resizable text areas
pl: Włączenie możliwości zmieniania rozmiaru obszarów tekstowych

en: Whether to enable resizable text areas
pl: Określa, czy włączać możliwość zmieniania rozmiaru obszarów tekstowych

en: Enable tabs to links
pl: Włączenie tabulacji do odnośników

en: Whether to enable tabs to links
pl: Określa, czy włączać tabulacji do odnośników

en: Enable DNS prefetching
pl: Włączenie DNS z wyprzedzeniem

en: Whether to enable DNS prefetching
pl: Określa, czy włączać DNS z wyprzedzeniem

en: Whether to enable the Javascriipt Fullscreen API
pl: Określa, czy włączać API pełnego ekranu języka JavaScript

en: Whether background images should be drawn during printing
pl: Określa, czy obrazy tła powinny być rysowane podczas drukowania

en: Allow modal dialogs
pl: Zezwalanie na modalne okna dialogowe

en: Whether it is possible to create modal dialogs
pl: Określa, czy można tworzyć modalne okna dialogowe

en: Zoom Text Only
pl: Powiększanie tylko tekstu

en: Whether zoom level of web view changes only the text size
pl: Określa, czy poziom powiększenia widoku WWW zmienia tylko rozmiar tekstu

en: JavaScript can access clipboard
pl: JavaScript ma dostęp do schowka

en: Draw compositing indicators
pl: Rysowanie wskaźników składania

en: Whether to draw compositing borders and repaint counters
pl: Określa, czy rysować granice składania i liczniki ponownego rysowania

en: User agent string
pl: Ciąg agenta użytkownika

en: The user agent string
pl: Ciąg agenta użytkownika

en: Enable accelerated 2D canvas
pl: Włączenie przyspieszonego płótna 2D

en: Whether to enable accelerated 2D canvas
pl: Określa, czy włączać przyspieszone płótno 2D

en: Write console messages on stdout
pl: Zapisywanie komunikatów konsoli na standardowym wyjściu

en: Whether to write console messages on stdout
pl: Określa, czy zapisywać komunikaty konsoli na standardowym wyjściu

en: The URI for which the response was made.
pl: Adres URI, do którego odpowiedź została wysyłana.

en: Status Code
pl: Kod stanu

en: The status code of the response as returned by the server.
pl: Kod stanu odpowiedzi zwróconej przez serwer.

en: Content Length
pl: Długość treści

en: The expected content length of the response.
pl: Oczekiwana długość treści odpowiedzi.

en: The MIME type of the response
pl: Typ MIME odpowiedzi

en: The suggested filename for the URI response
pl: Sugerowana nazwa pliku dla odpowiedzi adresu URI

en: Attached Height
pl: Dołączona wysokość

en: The height that the inspector view should have when it is attached
pl: Wysokość, jaką powinien mieć widok inspektora, kiedy jest dołączony

en: The current active URI of the resource
pl: Obecnie aktywny adres URI zasobu

en: The response of the resource
pl: Odpowiedź zasobu

en: Web Context
pl: Kontekst WWW

en: The web context for the view
pl: Kontekst WWW widoku

en: WebView Group
pl: Grupa widoku WWW

en: The WebKitWebViewGroup of the view
pl: WebKitWebViewGroup widoku

en: Main frame document title
pl: Tytuł dokumentu w głównej ramce

en: Estimated Load Progress
pl: Szacowany postęp wczytywania

en: An estimate of the percent completion for a document load
pl: Szacowane procentowe ukończenie wczytywania dokumentu

en: The favicon associated to the view, if any
pl: Ikona favicon powiązana z widokiem, jeśli jakaś jest

en: The current active URI of the view
pl: Obecnie aktywny adres URI widoku

en: The zoom level of the view content
pl: Poziom powiększenia treści widoku

en: Whether the view is loading a page
pl: Określa, czy widok wczytuje stronę

en: The view mode to display the web view contents
pl: Tryb widoku do wyświetlenia treści widoku WWW

en: An exception was raised in JavaScript
pl: Wystąpił wyjątek języka JavaScript

en: There was an error creating the snapshot
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia migawki

en: Geometry
pl: Geometria

en: The size and position of the window on the screen.
pl: Rozmiar i położenie okna na ekranie.

en: Toolbar Visible
pl: Widoczność paska narzędziowego

en: Whether the toolbar should be visible for the window.
pl: Określa, czy pasek narzędziowy dla okna powinien być widoczny.

en: Statusbar Visible
pl: Widoczność paska stanu

en: Whether the statusbar should be visible for the window.
pl: Określa, czy pasek stanu dla okna powinien być widoczny.

en: Scrollbars Visible
pl: Widoczność pasków przewijania

en: Whether the scrollbars should be visible for the window.
pl: Określa, czy paski przewijania dla okna powinny być widoczne.

en: Menubar Visible
pl: Widoczność paska menu

en: Whether the menubar should be visible for the window.
pl: Określa, czy pasek menu dla okna powinien być widoczny.

en: Locationbar Visible
pl: Widoczność paska położenia

en: Whether the locationbar should be visible for the window.
pl: Określa, czy pasek położenia dla okna powinien być widoczny.

en: Resizable
pl: Można zmieniać rozmiar

en: Whether the window can be resized.
pl: Określa, czy można zmieniać rozmiar okna.

en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: Whether window will be displayed fullscreen.
pl: Określa, czy okno będzie wyświetlane na pełnym ekranie.
