Battle for Wesnoth 1.3+cvs - en to da translation catalogue (17 entries)

note: [editor_group]: id=all
en: all
da: alle

note: [editor_group]: id=water
en: water
da: vand

note: [editor_group]: id=flat
en: flat
da: flad

note: [editor_group]: id=desert
en: desert
da: ørken

note: [editor_group]: id=forest
en: forest
da: skov

note: [editor_group]: id=frozen
en: frozen
da: frosset

note: [editor_group]: id=rough
en: rough
da: ujævnt

note: [editor_group]: id=cave
en: cave
da: hule

note: [editor_group]: id=village
en: village
da: landsby

note: [editor_group]: id=castle
en: castle
da: borg

note: [editor_times]: id=empty
en: None
da: Ingen

note: [menu]: id=menu-editor-file, type=turbo
en: File
da: Fil

note: [label]: id=villages-icon
en: villages
da: landsbyer

en: Save the Map As
da: Gem kortet som

en: Map saved.
da: Kort gemt.

en: Player
da: Spiller

en: Could not save the map: $msg
da: Kunne ikke gemme kortet: $msg
