Battle for Wesnoth 0.8.8-CVS - en to et translation catalogue (57 entries)

note: [brush]: id=brush-1
en: Single Hex
et: Üks väli

note: [brush]: id=brush-2
en: Radius 1 Hex
et: 1 välja laiune

note: [brush]: id=brush-3
en: Radius 2 Hex
et: 2 välja laiune

note: [brush]: id=brush-nw-se
en: Hex Line NW-SE
et: Väljade joon NW-SE

note: [editor_group]: id=all
en: all
et: kõik

note: [editor_group]: id=water
en: water
et: vesi

note: [editor_group]: id=flat
en: flat
et: tasandik

note: [editor_group]: id=desert
en: desert
et: kõrb

note: [editor_group]: id=embellishments
en: embellishments
et: kaunistused

note: [editor_group]: id=forest
en: forest
et: mets

note: [editor_group]: id=frozen
en: frozen
et: lumi

note: [editor_group]: id=rough
en: rough
et: mäed

note: [editor_group]: id=cave
en: cave
et: koobas

note: [editor_group]: id=obstacle
en: obstacle
et: takistus

note: [editor_group]: id=village
en: village
et: küla

note: [editor_group]: id=castle
en: castle
et: loss

note: [editor_group]: id=bridge
en: bridge
et: sild

note: [editor_group]: id=special
en: special
et: eriline

note: [editor_times]: id=empty
en: None
et: Puudub

note: [menu]: id=menu-editor-file, type=turbo
en: File
et: Fail

note: [menu]: id=menu-editor-map
en: Map
et: Kaart

note: [menu]: id=menu-editor-window
en: Window
et: Aken

note: [label]: id=villages-icon
en: villages
et: külad

en: Fatal error
et: Kriitiline viga

en: Do you really want to quit?
et: Kas soovid tõesti väljuda?

en: Do you really want to quit? Changes in the map since the last save will be lost.
et: Kas soovid tõesti väljuda? Peale viimast salvestust tehtud muudatused lähevad kaotsi.

en: Do you really want to quit? The following maps were modified and all changes since the last save will be lost:
et: Kas soovid tõesti väljuda? Järgnevad kaardid on muudetud ning peale viimast salvestust tehtud muudatused lähevad kaotsi:

en: Quit
et: Välju

en: No editor time-of-day found.
et: Redaktori päevaaega ei leitud.

en: (New Map)
et: (Uus kaart)

en: Choose a Mask to Apply
et: Vali rakendatav mask

en: Error loading mask
et: Viga maski laadimisel

en: Choose Target Map
et: Vali sihtkaart

en: Error loading map
et: Viga kaardi laadimisel

en: Save the Map As
et: Salvesta kaart kui

en: The file already exists. Do you want to overwrite it?
et: See fail on juba olemas. Kas soovid selle üle kirjutada?

en: No random map generators found.
et: Kaardigeneraatorit ei leitud.

en: Map creation failed.
et: Kaardi loomine ebaõnnestus.

en: Unsaved Changes
et: Salvestamata muudatused

en: Do you want to discard all changes you made to the map since the last save?
et: Kas soovid loobuda kõigist peale viimast salvestust tehtud muudatustest?

en: This map is already open.
et: See kaart on juba avatud.

en: Map saved.
et: Kaart salvestatud

en: Loaded embedded map data
et: Laen stsenaariumist kaardi andmeid

en: Map loaded from scenario
et: Kaart laetud stsenaariumist

en: Loaded referenced map file:
    $new
et: Laetud viidatud kaardifail:
    $new

en: Player
et: Mängija

en: The size of the target map is different from the current map
et: Sihtkaart on lähtekaardist erineva suurusega

en: File not found
et: Faili ei leitud

en: The map file looks like a scenario, but the map_data value does not point to an existing file
et: See kaardifail tundub olevat stsenaarium, kuid map_data -väärtus ei viita ühelegi olemasolevale failile

en: Could not save into scenario
et: Kaarti ei saa stsenaariumisse salvestada

en: Could not save the map: $msg
et: Ei saa kaarti salvestada: $msg

en: (non-core)
et: (lisand)

en: Will not work in game without extra care.
et: Ei tööta mängus ilma lisatoiminguteta.

en: FG:
et: esiplaan:

en: BG:
et: Taust:

en: player^None
et: Puudub

en: Player $player_number
et: Mängija $player_number
