Battle for Wesnoth 1.9.10+dev - en to lv_LV translation catalogue (99 entries)

note: [brush]: id=brush-1
en: Single Hex
lv_LV: Viena šūna

note: [brush]: id=brush-2
en: Radius 1 Hex
lv_LV: Rādiuss 1 šūna

note: [brush]: id=brush-3
en: Radius 2 Hex
lv_LV: Rādiuss 2 šūnas

note: [brush]: id=brush-nw-se
en: Hex Line NW-SE
lv_LV: Šūnas līnija ZR-DA

note: [editor_group]: id=all
en: all
lv_LV: viss

note: [editor_group]: id=water
en: water
lv_LV: ūdens

note: [editor_group]: id=flat
en: flat
lv_LV: līdzenums

note: [editor_group]: id=desert
en: desert
lv_LV: tuksnesis

note: [editor_group]: id=embellishments
en: embellishments
lv_LV: rotājumi

note: [editor_group]: id=forest
en: forest
lv_LV: mežs

note: [editor_group]: id=fall
en: fall
lv_LV: rudens

note: [editor_group]: id=frozen
en: frozen
lv_LV: sasalums

note: [editor_group]: id=rough
en: rough
lv_LV: nelīdzens

note: [editor_group]: id=cave
en: cave
lv_LV: ala

note: [editor_group]: id=obstacle
en: obstacle
lv_LV: šķērslis

note: [editor_group]: id=village
en: village
lv_LV: ciemats

note: [editor_group]: id=castle
en: castle
lv_LV: pils

note: [editor_group]: id=bridge
en: bridge
lv_LV: tilts

note: [editor_group]: id=special
en: special
lv_LV: īpašs

note: [editor_times]: id=empty
en: None
lv_LV: Neviens

note: [editor_times]: id=test
en: Test
lv_LV: Tests

note: [editor_times]: id=default
en: Default
lv_LV: Noklusēts

note: [editor_times]: id=summer
en: Summer
lv_LV: Vasara

note: [editor_times]: id=winter
en: Winter
lv_LV: Ziema

note: [editor_times]: id=underground
en: Underground
lv_LV: Pazeme

note: [editor_times]: id=deep_underground
en: Deep Underground
lv_LV: Dziļa pazeme

note: [editor_times]: id=indoors
en: Indoors
lv_LV: Iekštelpas

note: [editor_times]: id=24
en: 24 Hour Schedule
lv_LV: 24 stundu grafiks

note: [editor_times]: id=after_the_fall
en: After the Fall
lv_LV: Pēc rudens

note: [theme]: id=editor
en: theme^Editor
lv_LV: Redaktors

note: [menu]: id=menu-editor-file, type=turbo
en: File
lv_LV: Fails

note: [menu]: id=menu-editor-map
en: Map
lv_LV: Karte

note: [menu]: id=menu-editor-transitions
en: Transition Update
lv_LV: Pārejas atjaunojums

note: [menu]: id=menu-editor-window
en: Window
lv_LV: Logs

note: [menu]: id=menu-editor-areas
en: Areas
lv_LV: Platības

note: [menu]: id=menu-editor-local-time
en: Assign Local Time
lv_LV: Iestatīt vietējo laiku

note: [menu]: id=menu-editor-local-schedule
en: Assign Local Time Schedule
lv_LV: Iestatīt vietējā laika grafiku

note: [menu]: id=menu-editor-side
en: Side
lv_LV: Puse

note: [label]: id=villages-icon
en: villages
lv_LV: ciemati

note: [label]: id=units-icon
en: units
lv_LV: vienības

note: [menu]: id=switch_time
en: Time Schedule Menu
lv_LV: Laika grafika izvēlne

note: [menu]: id=menu-playlist
en: Playlist
lv_LV: Spēlējamais saraksts

note: [menu]: id=menu-editor-schedule
en: Assign Time Schedule
lv_LV: Norīkot laika grafiku

en: Identifier:
lv_LV: Identificētājs:

en: Name:
lv_LV: Vārds:

en: Type:
lv_LV: Tips:

en: Level:
lv_LV: Līmenis:

en: Cost:
lv_LV: Cena:

en: Recruit:
lv_LV: Iesaucamais:

en: Fatal error
lv_LV: Fatāla kļūda

en: Do you really want to quit?
lv_LV: Vai tiešām vēlaties iziet?

en: Do you really want to quit? Changes in the map since the last save will be lost.
lv_LV: Vai tiešām vēlaties iziet? Visas izmaiņas kartē kopš pēdējās saglabāšanas tiks zaudētas.

en: Do you really want to quit? The following maps were modified and all changes since the last save will be lost:
lv_LV: Vai tiešām vēlaties iziet? Sekojošas kartes tika modificētas, un visas izmaiņas kopš pēdējās saglabāšanas tiks zaudētas:

en: Quit
lv_LV: Iziet

en: No editor time-of-day found.
lv_LV: Netika atrasts redaktora diennakts laiks.

en: Change Unit ID
lv_LV: Mainīt vienības ID

en: Rename Unit
lv_LV: Pārsaukt vienību

en: Name:
lv_LV: Vārds:

en: (New Map)
lv_LV: (Jauna karte)

en: Choose a File to Open
lv_LV: Atvērt failu

en: (New Scenario)
lv_LV: (Jauns Scenārijs)

en: (Unnamed Area)
lv_LV: (Nenosaukta platība)

en: (New Side)
lv_LV: (Jauna puse)

en: Choose a Mask to Apply
lv_LV: Izvēlieties pielietojamo masku

en: Error loading mask
lv_LV: Kļūda ielādējot masku

en: Identifier:
lv_LV: Identificētājs:

en: Rename Area
lv_LV: Pārsaukt laukumu

en: Choose Target Map
lv_LV: Izvēlieties mērķa karti

en: Error loading map
lv_LV: Kļūda ielādējot karti

en: Save the Map As
lv_LV: Saglabāt karti kā

en: The file already exists. Do you want to overwrite it?
lv_LV: Fails jau eksistē. Vai pārrakstīt?

en: Save the Scenario As
lv_LV: Saglabāt scenāriju kā

en: No random map generators found.
lv_LV: Neviens nejaušu karšu ģenerators netika atrasts.

en: Map creation failed.
lv_LV: Neizdevās izveidot karti.

en: Unsaved Changes
lv_LV: Nesaglabātās izmaiņas

en: Do you want to discard all changes you made to the map since the last save?
lv_LV: Vai vēlaties izmest visas izmaiņas, ko veicāt kopš pēdējās saglabāšanas?

en: This scenario is already open.
lv_LV: Šis scenārijs jau ir atvērta.

en: This map is already open.
lv_LV: Šī karte jau ir atvērta.

en: Scenario saved.
lv_LV: Scenārijs saglabāts.

en: Map saved.
lv_LV: Karte saglabāta.

en: Loaded embedded map data
lv_LV: Ielādēti iegultie kartes dati

en: Map loaded from scenario
lv_LV: Karte ielādēta no scenārija

en: Loaded referenced map file:
    $new
lv_LV: Ielādēts norādītā kartes fails:
    $new

en: Player
lv_LV: Spēlētājs

en: The size of the target map is different from the current map
lv_LV: Mērķa kartes izmērs atšķiras no pašreizējās

en: File not found
lv_LV: Fails netika atrasts

en: Empty file
lv_LV: Tukšs fails

en: The map file looks like a scenario, but the map_data value does not point to an existing file
lv_LV: Kartes datne izskatās pēc scenārija, bet 'map_data' vērtība nenorāda uz eksistējošu failu

en: Could not save the scenario: $msg
lv_LV: Neizdevās saglabāt Scenāriju: $msg

en: Could not save into scenario
lv_LV: Neizdevās saglabāt scenārijā

en: Could not save the map: $msg
lv_LV: Neizdevās saglabāt karti: $msg

en: (Unknown Group)
lv_LV: (Nezināma grupa)

en: (non-core)
lv_LV: (ne centrālā)

en: Will not work in game without extra care.
lv_LV: Bez īpašas piesardzības spēlē nestrādās.

en: FG:
lv_LV: Priekšplāns:

en: BG:
lv_LV: Fons:

en: Choose File
lv_LV: Izvēlies failu

en: player^None
lv_LV: Neviens

en: Player $player_number
lv_LV: Spēlētājs $player_number
