Battle for Wesnoth 0.8.8-CVS - en to et translation catalogue (677 entries)

note: [terrain_type]: id=deep_water [terrain_type]: id=deep_water_gray [terrain_type]: id=deep_water_medium [terrain_type]: id=deep_water_tropical
en: Deep Water
et: Sügav vesi

note: [terrain_type]: id=deep_water_gray
en: Gray Deep Water
et: Hall sügav vesi

note: [terrain_type]: id=deep_water_medium
en: Medium Deep Water
et: Harilik sügav vesi

note: [terrain_type]: id=deep_water_tropical
en: Tropical Deep Water
et: Soe sügav vesi

note: [terrain_type]: id=gray_tropical_water [terrain_type]: id=medium_shallow_water [terrain_type]: id=shallow_water [terrain_type]: id=tropical_water
en: Shallow Water
et: Madal vesi

note: [terrain_type]: id=gray_tropical_water
en: Gray Shallow Water
et: Hall madal vesi

note: [terrain_type]: id=medium_shallow_water
en: Medium Shallow Water
et: Harilik madal vesi

note: [terrain_type]: id=tropical_water
en: Tropical Shallow Water
et: Soe madal vesi

note: [terrain_type]: id=ford
en: Ford
et: Koolmekoht

note: [terrain_type]: id=gray_reef [terrain_type]: id=medium_reef [terrain_type]: id=reef [terrain_type]: id=tropical_reef
en: Coastal Reef
et: Rannakaljud

note: [terrain_type]: id=gray_reef
en: Gray Coastal Reef
et: Hallid rannakaljud

note: [terrain_type]: id=tropical_reef
en: Tropical Coastal Reef
et: Lõuna rannakaljud

note: [terrain_type]: id=quagmire [terrain_type]: id=swamp_water [terrain_type]: id=swamp_water_reed
en: Swamp
et: Soo

note: [terrain_type]: id=quagmire
en: Muddy Quagmire
et: Porimülgas

note: [terrain_type]: id=grass_dry [terrain_type]: id=grassland [terrain_type]: id=leaf_litter [terrain_type]: id=savanna
en: Grassland
et: Rohumaa

note: [terrain_type]: id=grassland
en: Green Grass
et: Haljas rohi

note: [terrain_type]: id=savanna
en: Semi-dry Grass
et: Poolkuiv rohi

note: [terrain_type]: id=grass_dry
en: Dry Grass
et: Kuiv rohi

note: [terrain_type]: id=leaf_litter
en: Leaf Litter
et: Kuivanud lehed

note: [terrain_type]: id=dirt_dark
en: Dark Dirt
et: Must muld

note: [terrain_type]: id=dirt
en: Regular Dirt
et: Muld

note: [terrain_type]: id=dirt_dry
en: Dry Dirt
et: Kuiv muld

note: [terrain_type]: id=cave_path [terrain_type]: id=flagstones_dark [terrain_type]: id=road [terrain_type]: id=road_clean [terrain_type]: id=stone_path
en: Road
et: Tee

note: [terrain_type]: id=road
en: Regular Cobbles
et: Munakivitee

note: [terrain_type]: id=road_clean
en: Clean Gray Cobbles
et: Hall munakivitee

note: [terrain_type]: id=stone_path
en: Overgrown Cobbles
et: Rohtunud munakivitee

note: [terrain_type]: id=ice
en: Ice
et: Jää

note: [terrain_type]: id=snow
en: Snow
et: Lumi

note: [terrain_type]: id=desert
en: Desert Sands
et: Kõrbeliiv

note: [terrain_type]: id=sand [terrain_type]: id=sand_beach
en: Sand
et: Liiv

note: [terrain_type]: id=sand_beach
en: Beach Sands
et: Rannaliiv

note: [terrain_type]: id=oasis
en: Oasis
et: Oaas

note: [terrain_type]: id=sand_rubble
en: Rubble
et: Kiviprügi

note: [terrain_type]: id=crater
en: Crater
et: Kraater

note: [terrain_type]: id=flowers_mixed
en: Mixed Flowers
et: Lilleväli

note: [terrain_type]: id=farm
en: Farmland
et: Põllumaa

note: [terrain_type]: id=stones_small
en: Stones
et: Kivid

note: [terrain_type]: id=mushrooms_small
en: Small Mushrooms
et: Väikesed seened

note: [terrain_type]: id=mushrooms_farm
en: Mushroom Farm
et: Seeneistandus

note: [terrain_type]: id=desert_plants
en: Desert Plants
et: Kõrberohi

note: [terrain_type]: id=desert_plants_sans_bones
en: Desert Plants without Bones
et: Kõrberohi ilma luudeta

note: [terrain_type]: id=windmill
en: Windmill
et: Tuuleveski

note: [terrain_type]: id=fence
en: Fence
et: Tara

note: [terrain_type]: id=sand_drifts
en: Stones with Sand Drifts
et: Kivid ja tuiskliiv

note: [terrain_type]: id=water-lilies
en: Water Lilies
et: Vesiroosid

note: [terrain_type]: id=water-lilies-flower
en: Flowering Water Lilies
et: Õitsvad vesiroosid

note: [terrain_type]: id=great_tree [terrain_type]: id=great_tree_dead
en: Great Tree
et: Suur puu

note: [terrain_type]: id=great_tree_dead
en: Dead Great Tree
et: Suur kuivanud puu

note: [terrain_type]: id=deciduous_forest_fall [terrain_type]: id=deciduous_forest_summer [terrain_type]: id=deciduous_forest_winter [terrain_type]: id=deciduous_forest_winter_snow [terrain_type]: id=forest [terrain_type]: id=mixed_forest_fall [terrain_type]: id=mixed_forest_summer [terrain_type]: id=mixe
en: Forest
et: Mets

note: [terrain_type]: id=tropical_forest
en: Tropical Forest
et: Lõunamaine mets

note: [terrain_type]: id=savanna_forest
en: Savanna
et: Rohtla

note: [terrain_type]: id=pine_forest
en: Pine Forest
et: Männimets

note: [terrain_type]: id=snow_forest
en: Snowy Pine Forest
et: Lumine männimets

note: [terrain_type]: id=deciduous_forest_summer
en: Summer Deciduous Forest
et: Suvine lehtmets

note: [terrain_type]: id=deciduous_forest_fall
en: Fall Deciduous Forest
et: Sügisene lehtmets

note: [terrain_type]: id=deciduous_forest_winter
en: Winter Deciduous Forest
et: Talvine lehtmets

note: [terrain_type]: id=deciduous_forest_winter_snow
en: Snowy Deciduous Forest
et: Lumine lehtmets

note: [terrain_type]: id=mixed_forest_summer
en: Summer Mixed Forest
et: Suvine segamets

note: [terrain_type]: id=mixed_forest_fall
en: Fall Mixed Forest
et: Sügisene segamets

note: [terrain_type]: id=mixed_forest_winter
en: Winter Mixed Forest
et: Talvine segamets

note: [terrain_type]: id=mixed_forest_winter_snow
en: Snowy Mixed Forest
et: Lumine segamets

note: [terrain_type]: id=hills [terrain_type]: id=hills_dry [terrain_type]: id=hills_regular [terrain_type]: id=snow_hills
en: Hills
et: Künkad

note: [terrain_type]: id=hills_regular
en: Regular Hills
et: Künkad

note: [terrain_type]: id=hills_dry
en: Dry Hills
et: Kõrbekünkad

note: [terrain_type]: id=desert_hills
en: Dunes
et: Luited

note: [terrain_type]: id=snow_hills
en: Snow Hills
et: Lumised künkad

note: [terrain_type]: id=cloud [terrain_type]: id=cloud_snow [terrain_type]: id=clouddesert [terrain_type]: id=desert_mountains [terrain_type]: id=mountains [terrain_type]: id=regular_mountains [terrain_type]: id=snow_mountains
en: Mountains
et: Mäed

note: [terrain_type]: id=desert_mountains
en: Dry Mountains
et: Kõrbemäed

note: [terrain_type]: id=snow_mountains
en: Snowy Mountains
et: Lumised mäed

note: [terrain_type]
en: Wooden Floor
et: Puupõrand

note: [terrain_type]
en: Basic Wooden Floor
et: Puupõrand

note: [terrain_type]: id=lit
en: Lit
et: Valgustatud koobas

note: [terrain_type]: id=lit
en: Beam of Light
et: Valguskiir

note: [terrain_type]: id=cave [terrain_type]: id=cave_earthy [terrain_type]: id=cave_floor
en: Cave
et: Koobas

note: [terrain_type]: id=cave_floor
en: Cave Floor
et: Koopapõrand

note: [terrain_type]: id=cave_earthy
en: Earthy Cave Floor
et: Koopa muldpõrand

note: [terrain_type]: id=flagstones_dark
en: Dark Flagstones
et: Tumedad päiskivid

note: [terrain_type]: id=cave_path
en: Cave Path
et: Kooparada

note: [terrain_type]: id=fungus_beam [terrain_type]: id=fungus_grove
en: Mushroom Grove
et: Seenesalu

note: [terrain_type]: id=fungus_beam
en: Lit Mushroom Grove
et: Valgustatud seenesalu

note: [terrain_type]: id=rocky_cave
en: Rockbound Cave
et: Kaljukoobas

note: [terrain_type]: id=mine_rails [terrain_type]: id=mine_railsdiag1 [terrain_type]: id=mine_railsdiag2
en: Mine Rail
et: Rööpad

note: [terrain_type]: id=abyss [terrain_type]: id=canyon [terrain_type]: id=chasm_earthy [terrain_type]: id=lava_chasm
en: Chasm
et: Kuristik

note: [terrain_type]: id=canyon
en: Regular Chasm
et: Kuristik

note: [terrain_type]: id=chasm_earthy
en: Earthy Chasm
et: Sügav auk

note: [terrain_type]: id=abyss
en: Ethereal Abyss
et: Ebamaine tühjus

note: [terrain_type]: id=lava_chasm
en: Lava Chasm
et: Laavakuristik

note: [terrain_type]: id=lava
en: Lava
et: Laava

note: [terrain_type]: id=volcano
en: Volcano
et: Tulemägi

note: [terrain_type]: id=cloud
en: Regular Impassable Mountains
et: Läbimatud mäed

note: [terrain_type]: id=clouddesert
en: Desert Impassable Mountains
et: Läbimatud kõrbemäed

note: [terrain_type]: id=cloud_snow
en: Snowy Impassable Mountains
et: Läbimatud lumised mäed

note: [terrain_type]: id=cavewall [terrain_type]: id=cavewall_earthy [terrain_type]: id=cavewall_earthy_hewn [terrain_type]: id=cavewall_hewn
en: Cave Wall
et: Koopasein

note: [terrain_type]: id=cavewall
en: Natural Cave Wall
et: Loomulik koopasein

note: [terrain_type]: id=cavewall_hewn
en: Hewn Cave Wall
et: Tahutud koopasein

note: [terrain_type]: id=cavewall_earthy
en: Natural Earthy Cave Wall
et: Koopa muldsein

note: [terrain_type]: id=cavewall_earthy_hewn
en: Reinforced Earthy Cave Wall
et: koopa muldsein (toestatud)

note: [terrain_type]: id=wall_stone [terrain_type]: id=wall_stone_lit
en: Stone Wall
et: Kivisein

note: [terrain_type]: id=wall_stone_lit
en: Lit Stone Wall
et: Valgustatud kivisein

note: [terrain_type]: id=impassable_overlay
en: Impassable Overlay
et: Läbimatu

note: [terrain_type]: id=off_map [terrain_type]: id=off_map2 [terrain_type]: id=void
en: Void
et: Tühjus

note: [terrain_type]: id=camp_village [terrain_type]: id=city_village [terrain_type]: id=city_village_ruin [terrain_type]: id=city_village_wno [terrain_type]: id=desert_village [terrain_type]: id=desert_village_tent [terrain_type]: id=drake_village [terrain_type]: id=dwarven_village [terrain_type]: id=elv
en: Village
et: Küla

note: [terrain_type]: id=desert_village
en: Adobe Village
et: Saviplokkidest küla

note: [terrain_type]: id=desert_village_tent
en: Desert Tent Village
et: Kõrbe telklaager

note: [terrain_type]: id=camp_village
en: Tent Village
et: Telklaager

note: [terrain_type]: id=orcish_village
en: Orcish Village
et: Orkiküla

note: [terrain_type]: id=orcish_snow_village
en: Snowy Orcish Village
et: Lumine orkiküla

note: [terrain_type]: id=elven_snow_village
en: Snowy Elven Village
et: Lumine haldjaküla

note: [terrain_type]: id=elven_village
en: Elven Village
et: Haldjaküla

note: [terrain_type]: id=human_village
en: Cottage
et: Hütt

note: [terrain_type]: id=snow_village
en: Snowy Cottage
et: Lumine hütt

note: [terrain_type]: id=human_village_ruin
en: Ruined Cottage
et: Varemeis hütt

note: [terrain_type]: id=city_village
en: Human City
et: Inimeste linn

note: [terrain_type]: id=windmill_village
en: Windmill Village
et: Veskiga küla

note: [terrain_type]: id=city_village_wno
en: Snowy Human City
et: Lumine inimeste linn

note: [terrain_type]: id=city_village_ruin
en: Ruined Human City
et: Varemeis inimeste linn

note: [terrain_type]: id=hill_village
en: Hill Stone Village
et: Mägiküla

note: [terrain_type]: id=snow-hill_village
en: Snowy Hill Stone Village
et: Lumine mägiküla

note: [terrain_type]: id=hill_village_ruin
en: Ruined Hill Stone Village
et: Varemeis mägiküla

note: [terrain_type]: id=tropical_forest_village
en: Tropical Village
et: Lõunamaine küla

note: [terrain_type]: id=drake_village
en: Drake Village
et: Loheküla

note: [terrain_type]: id=underground_village
en: Cave Village
et: Koopaküla

note: [terrain_type]: id=dwarven_village
en: Dwarven Village
et: Päkapikuküla

note: [terrain_type]: id=hut_village
en: Hut
et: Onn

note: [terrain_type]: id=hut_snow_village
en: Snowy Hut
et: Lumine onn

note: [terrain_type]: id=logcabin_village
en: Log Cabin
et: Palkonn

note: [terrain_type]: id=logcabin_snow_village
en: Snowy Log Cabin
et: Lumine palkonn

note: [terrain_type]: id=igloo
en: Igloo
et: Lumeonn

note: [terrain_type]: id=swamp_village
en: Swamp Village
et: Sooküla

note: [terrain_type]: id=mermen-village
en: Merfolk Village
et: Näkiküla

note: [terrain_type]: id=village_overlay
en: Village Overlay
et: Küla

note: [terrain_type]: id=encampment [terrain_type]: id=encampment_snow
en: Encampment
et: Laager

note: [terrain_type]: id=encampment_snow
en: Snowy Encampment
et: Lumine laager

note: [terrain_type]: id=castle [terrain_type]: id=castle_overlay [terrain_type]: id=dwarven_castle [terrain_type]: id=elven_castle [terrain_type]: id=human_castle [terrain_type]: id=orcish_fort [terrain_type]: id=sand_castle [terrain_type]: id=snow_castle [terrain_type]: id=snow_orcish_fort
en: Castle
et: Loss

note: [terrain_type]: id=orcish_fort
en: Orcish Castle
et: Orkikindlus

note: [terrain_type]: id=snow_orcish_fort
en: Snowy Orcish Castle
et: Lumine orkikindlus

note: [terrain_type]: id=human_castle
en: Human Castle
et: Inimeste kindlus

note: [terrain_type]: id=snow_castle
en: Snowy Human Castle
et: Lumine inimeste kindlus

note: [terrain_type]: id=dwarven_castle
en: Dwarven Castle
et: Päkapikkude kindlus

note: [terrain_type]: id=ruin [terrain_type]: id=sand_castle_ruin [terrain_type]: id=sunkenruin [terrain_type]: id=swampruin
en: Ruined Castle
et: Varemeis kindlus

note: [terrain_type]: id=ruin
en: Ruined Human Castle
et: Varemeis inimeste kindlus

note: [terrain_type]: id=sunkenruin
en: Sunken Human Ruin
et: Veealused varemed

note: [terrain_type]: id=swampruin
en: Swamp Human Ruin
et: Soovaremed

note: [terrain_type]: id=sand_castle
en: Desert Castle
et: Kõrbekindlus

note: [terrain_type]: id=sand_castle_ruin
en: Ruined Desert Castle
et: Varemeis kõrbekindlus

note: [terrain_type]: id=encampment_keep [terrain_type]: id=encampment_keep_tall [terrain_type]: id=encampment_snow_keep
en: Encampment Keep
et: Laagrikindlustus

note: [terrain_type]: id=encampment_keep_tall
en: Tall Encampment Keep
et: Tornkindlus

note: [terrain_type]: id=encampment_snow_keep
en: Snowy Encampment Keep
et: Lumine tornkindlus

note: [terrain_type]: id=desert_keep [terrain_type]: id=dwarven_keep [terrain_type]: id=elven_keep [terrain_type]: id=human_keep [terrain_type]: id=keep_overlay [terrain_type]: id=orcish_keep [terrain_type]: id=snow_keep [terrain_type]: id=snow_orcish_keep
en: Keep
et: Kindlus

note: [terrain_type]: id=orcish_keep
en: Orcish Keep
et: Orkilinnus

note: [terrain_type]: id=snow_orcish_keep
en: Snowy Orcish Keep
et: lumine orkiloss

note: [terrain_type]: id=human_keep
en: Human Castle Keep
et: Inimeste linnus

note: [terrain_type]: id=snow_keep
en: Snowy Human Castle Keep
et: Lumine inimeste linnus

note: [terrain_type]: id=elven_keep
en: Elven Castle Keep
et: Haldjalinnus

note: [terrain_type]: id=dwarven_keep
en: Dwarven Castle Keep
et: Päkapikulinnus

note: [terrain_type]: id=desert_keep_ruined [terrain_type]: id=ruined_keep [terrain_type]: id=sunken_keep [terrain_type]: id=swamp_keep
en: Ruined Keep
et: Varemeis linnus

note: [terrain_type]: id=ruined_keep
en: Ruined Human Castle Keep
et: Varemeis inimeste linnus

note: [terrain_type]: id=sunken_keep
en: Sunken Human Castle Keep
et: Veealune linnus

note: [terrain_type]: id=swamp_keep
en: Swamp Human Castle Keep
et: Soolinnus

note: [terrain_type]: id=desert_keep
en: Desert Keep
et: Kõrbelinnus

note: [terrain_type]: id=desert_keep_ruined
en: Ruined Desert Keep
et: Varemeis kõrbelinnus

note: [terrain_type]: id=castle_overlay
en: Castle Overlay
et: Kindlus

note: [terrain_type]: id=keep_overlay
en: Keep Overlay
et: Loss

note: [terrain_type]: id=bridge [terrain_type]: id=bridgechasm [terrain_type]: id=bridgechasmdiag1 [terrain_type]: id=bridgechasmdiag2 [terrain_type]: id=bridgediag1 [terrain_type]: id=bridgediag2 [terrain_type]: id=hangingbridge [terrain_type]: id=hangingbridgediag1 [terrain_type]: id=hangingbridgediag2 
en: Bridge
et: Sild

note: [terrain_type]: id=bridge [terrain_type]: id=bridgediag1 [terrain_type]: id=bridgediag2
en: Wooden Bridge
et: Puusild

note: [terrain_type]: id=rotbridge [terrain_type]: id=rotbridgediag1 [terrain_type]: id=rotbridgediag2
en: Rotting Bridge
et: Pehkinud sild

note: [terrain_type]: id=stone_bridge [terrain_type]: id=stone_bridgediag1 [terrain_type]: id=stone_bridgediag2
en: Basic Stone Bridge
et: Kivisild

note: [terrain_type]: id=bridgechasm [terrain_type]: id=bridgechasmdiag1 [terrain_type]: id=bridgechasmdiag2
en: Cave Chasm Bridge
et: Kuristikusild koopas

note: [terrain_type]: id=off_map
en: Off Map
et: Kaardilt väljas

note: [terrain_type]: id=off_map2
en: Experimental Fake Map Edge
et: Katseline liba-kaardiserv

note: [terrain_type]: id=shroud [toggle_button]: id=shroud
en: Shroud
et: Pimendus

note: [terrain_type]: id=fog
en: Fog
et: Udu

note: [terrain_type]: id=flat
en: Flat
et: Tasandik

note: [terrain_type]: id=frozen
en: Frozen
et: Lumi

note: [terrain_type]: id=impassable
en: Impassable
et: Läbimatu

note: [terrain_type]: id=unwalkable
en: Unwalkable
et: Läbimatu

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=cancel [button]: id=click_dismiss [button]: id=close_window [button]: id=ok
en: Close
et: Sulge

note: [column] [label]
en: Connect to Server
et: Ühendu serveriga

note: [label]
en: You will now connect to a server to download add-ons.
et: Võtan ühendust lisamoodulite serveriga.

note: [button]: id=remove_addons [label]
en: Remove Add-ons
et: Eemalda lisamooduleid

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=help [button]: id=show_help
en: Help
et: Abiteave

note: [button]: id=ok
en: Connect
et: Ühendu

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=cancel
en: Cancel
et: Tühista

note: [label]
en: Version:
et: Versioon:

note: [label]
en: Size:
et: Suurus:

note: [label]
en: Author:
et: Autor:

note: [label]
en: Description:
et: Kirjeldus:

note: [scroll_label]: id=description
en: No description available.
et: Kirjeldust pole.

note: [label]
en: Translations:
et: Tõlked:

note: [scroll_label]: id=translations
en: translations^None
et: Puuduvad

note: [scroll_label]
en: Choose the add-ons you want to remove.
et: Vali lisamoodulid, mida soovid eemaldada.

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=ok [button]: id=remove
en: Remove
et: Eemalda

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=ok [button]: id=save
en: OK
et: Olgu

note: [label]: id=title
en: Difficulty
et: Raskusaste

note: [scroll_label]: id=message
en: Select difficulty level:
et: Vali raskusaste:

note: [label]
en: Chat Log
et: Vestluse logi

note: [label]
en: Page:
et: Lehekülg:

note: [slider]: id=page_number
en: Last
et: Viimane

note: [button]: id=previous_page [button]: id=previous_tip [button]: id=previous_tod
en: Previous
et: Eelmine

note: [button]: id=next_page [button]: id=next_tip [button]: id=next_tod
en: Next
et: Järgmine

note: [label]
en: Name:
et: Nimi:

note: [label]
en: Red:
et: Punane:

note: [label]
en: Green:
et: Roheline:

note: [label]
en: Blue:
et: Sinine:

note: [label]: id=lblTitle
en: Manage Data
et: Halda andmeid

note: [label]: id=lblChoose
en: Choose the game to load
et: Vali laetav mäng

note: [label]: id=filename [label]: id=name
en: Name
et: Nimi

note: [label]: id=date
en: Date
et: Kuupäev

note: [button]: id=clear
en: Clear
et: Puhasta

note: [button]: id=restore
en: Restore
et: Taasta

note: [button]: id=backup
en: Backup
et: Varunda

note: [label]: id=title
en: Place Label
et: Paiguta silt

note: [label]
en: Label:
et: Silt:

note: [toggle_button]: id=team_only_toggle
en: Team only
et: Ainult võistkondlik

note: [toggle_button]: id=fog
en: Fog of war
et: Udu

note: [label]
en: Generate Random Map
et: Genereeri juhuslik kaart

note: [button]: id=next_generator
en: Next Generator
et: Järgmine generaator

note: [button]: id=settings
en: Settings
et: Seaded

note: [button]: id=ok
en: Generate
et: Genereeri

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]
en: New Map
et: Uus kaart

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]
en: Width:
et: Laius:

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]
en: Height:
et: Kõrgus:

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]
en: Resize Map
et: Muuda kaardi mõõtmeid

note: [label]
en: New width:
et: Uus laius:

note: [label]
en: Old width:
et: Vana laius:

note: [label]
en: New height:
et: Uus kõrgus:

note: [label]
en: Old height:
et: Vana kõrgus:

note: [toggle_button]: id=copy_edge_terrain
en: Copy edge terrain
et: Kopeeri servamaastik

note: [label]: id=title
en: Choose Player
et: Vali mängija

note: [label]: id=message
en: Which player should start here?
et: Milline mängija peaks siit alustama?

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]: id=title
en: New Folder
et: Uus kaust

note: [label]
en: Formula debugger
et: Valemisilur

note: [label]
en: Welcome
et: Tere tulemast

note: [label]: id=state
en: state
et: olek

note: [label]
en: Call stack
et: Käsupinu

note: [label]
en: Actions
et: Tegevused

note: [button]: id=step
en: Step operation
et: Sammukaupa

note: [button]: id=next
en: Next operation
et: Järgmine

note: [button]: id=stepout
en: Step out
et: Samm

note: [button]: id=continue
en: Continue
et: Jätka

note: [label]
en: Execution trace
et: Täitmise jälgimine

note: [button]: id=cancel [button]: id=quit [grid]
en: Quit
et: Lõpeta

note: [label]: id=lblTitle
en: Delete Save
et: Kustuta salvestus

note: [label]: id=lblMessage
en: Do you really want to delete this game?
et: Kas sa tahad tõesti seda mängu kustutada?

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=ok
en: Yes
et: Jah

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=cancel
en: No
et: Ei

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]: id=lblTitle
en: Load Game
et: Lae mäng

note: [button]: id=delete
en: Delete
et: Kustuta

note: [toggle_button]: id=show_replay
en: Show replay
et: Näita kordust

note: [toggle_button]: id=cancel_orders
en: Cancel orders
et: Tühista käsk

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]: id=lblTitle
en: Save Game
et: Salvesta mäng

note: [toggle_button]: id=ignore_all
en: Ignore all
et: Eira kõiki

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=quit_game
en: Quit Game
et: Lõpeta mäng

note: [label]: id=lblTitle
en: Overwrite?
et: Kirjutan üle?

note: [label]: id=lblMessage
en: Save already exists. Do you want to overwrite it?
et: See salvestus on juba olemas. Kas soovid selle üle kirjutada?

note: [label]
en: Gamestate Inspector
et: Mängu oleku jälgija

note: [label]: id=typename [label]: id=unit_type
en: Type
et: Tüüp

note: [grid] [label]
en: Language
et: Keel

note: [label]
en: Choose your preferred language:
et: Vali sulle sobiv keel:

note: [row]
en: Games
et: Mängud

note: [row]
en: Assign sides to players at random
et: Määra osapooled mängijaile juhuslikult

note: [row]
en: Requires a password to join
et: Liitumine nõuab parooli

note: [row] [toggle_button]: id=use_map_settings
en: Use map settings
et: Kaardi seaded

note: [row]
en: Reloaded game
et: Uuesti laetud

note: [row]
en: Unknown era
et: Tundmatu ajastu

note: [row]
en: Gold per village
et: Kulda küla kohta

note: [label] [row]
en: Experience modifier
et: Kogemuse määrang

note: [row]
en: Time limit
et: Ajapiirang

note: [button]: id=join_global [row]
en: Join
et: Liitu

note: [button]: id=observe_global [row]
en: Observe
et: Vaatle

note: [label]
en: Sort players:
et: Sorteeri mängijaid:

note: [toggle_button]: id=player_list_sort_relation
en: Friends first, ignored people last
et: Sõbrad on eespool, eiratavad lõpus

note: [toggle_button]: id=player_list_sort_name
en: Alphabetically
et: Tähestikuliselt

note: [definition]
en: Selected game
et: Valitud

note: [definition]
en: Current room
et: Ruum

note: [definition]
en: Lobby
et: Ooteruum

note: [definition]
en: Other games
et: Muud

note: [label]: id=room
en: Rooms
et: Ruumid

note: [image]: id=pending_messages
en: Messages waiting
et: Ootel sõnumeid

note: [label]
en: Multiplayer Lobby
et: Mitmemängija ooteruum

note: [toggle_button]: id=filter_with_friends
en: Friends
et: Sõbranimekiri

note: [toggle_button]: id=filter_without_ignored
en: No ignored
et: Eiratavaid pole

note: [toggle_button]: id=filter_vacant_slots
en: Vacant slots
et: Tühjad kohad

note: [toggle_button]: id=filter_invert
en: Invert filter
et: Pööra filtrit

note: [button]: id=ok [button]: id=send_message
en: Send
et: Saada

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=show_preferences [grid]
en: Preferences
et: Eelistused

note: [button]: id=refresh
en: Refresh
et: Värskenda

note: [button]: id=create [label]
en: Create Game
et: Loo mäng

note: [toggle_button]: id=skip_replay
en: Quick replay
et: Läbivaatamine

note: [label]
en: Player Info —
et: Mängija info -

note: [button]: id=start_whisper
en: Send Private Message
et: Saada erasõnum

note: [button]: id=add_to_friends
en: Add to Friends
et: Lisa sõbraks

note: [button]: id=add_to_ignores
en: Add to Ignores
et: Lisa eiratavaks

note: [button]: id=remove_from_list
en: Remove from List
et: Eemalda nimekirjast

note: [label]
en: Moderation
et: Modereerimine

note: [button]: id=check_status
en: Check status
et: Kontrolli olekut

note: [label]
en: Kick / ban reason:
et: Väljaviskamise / bloki põhjus:

note: [button]: id=kick
en: Kick
et: Viska välja

note: [label]
en: Ban time:
et: Blokkimise aeg:

note: [button]: id=kick_ban
en: Kick/ban
et: Väljaviskamine / blokk

note: [label]: id=side_title
en: Side
et: Osapool

note: [label]: id=nick_title
en: Nickname
et: Nimi

note: [label]
en: Change Control
et: Muuda juhtimist

note: [window]: id=mp_cmd_wrapper
en: Multiplayer command dialog
et: Mitmemängija käsuaken

note: [label]
en: Messaging
et: Sõnumid

note: [label]
en: Message:
et: Sõnum:

note: [label]
en: Friends/Ignored List
et: Sõprade ja eiratavate nimekiri

note: [button]: id=add_friend
en: Add as Friend
et: Lisa sõbraks

note: [button]: id=add_ignore
en: Add as Ignore
et: Lisa eiratavaks

note: [label]
en: Moderating
et: Modereerimine

note: [label]
en: Reason:
et: Põhjus:

note: [label]
en: Time:
et: Aeg:

note: [button]: id=status
en: Status
et: Olek

note: [button]: id=ban
en: Ban
et: Bloki

note: [label]
en: You will now connect to the multiplayer server.
et: Võtan ühendust mitmemängija serveriga.

note: [button]: id=list
en: View List
et: Vaata nimekirja

note: [label] [text_box]: id=game_name
en: Name of game:
et: Mängu nimi:

note: [label]: id=map_players
en: Players:
et: Mängijaid:

note: [label]: id=map_size
en: Map size:
et: Kaardi suurus:

note: [label]
en: Era:
et: Ajastu:

note: [button]: id=era
en: Default
et: Vaikimisi

note: [button]: id=password [label]: id=title
en: Set Password
et: Määra parool

note: [label]
en: Map to play:
et: Kaart:

note: [label]
en: Number of turns
et: Käikude arv

note: [slider]: id=turn_count
en: Unlimited
et: Piiramatu

note: [label]
en: Village gold
et: Kulda küla kohta

note: [toggle_button]: id=random_start_time
en: Random start time
et: Juhuslik algusaeg

note: [scroll_label]: id=message
en: Set the password that people wanting to join your game as players must enter.
et: Määra parool, mille mänguga liituda soovijad peavad sisestama.

note: [label]
en: Password:
et: Parool:

note: [column] [label]
en: Host Networked Game
et: Loo võrgumäng

note: [window]: id=mp_login
en: Multiplayer server login dialog
et: Mitmemängija serveri sisselogimisaken

note: [label]
en: Login
et: Logi sisse

note: [label]
en: Login:
et: Kasutajanimi:

note: [toggle_button]: id=remember_password
en: Save password to preferences (clear text)
et: Salvesta parool eelistuste alla (avatekstina)

note: [button]: id=password_reminder
en: Password Reminder
et: Parooli meeldetuletus

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [grid] [label]
en: Multiplayer
et: Mitmemängija mäng

note: [text_box]: id=user_name
en: You may login to the official multiplayer server with your forum username and password.
    Note that registration is not required to join the server: you need to supply a password only if you wish to use a registered username.
    
    The Battle for Wesnoth forum can be found at http://forums.wesnoth.org/
et: Sa võid ametlikku mitmemängija serverisse siseneda oma foorumi kasutajanime ja parooliga.
    NB: Serverisse registreerumist pole vaja: parooli läheb vaja üksnes siis, kui soovid kasutada foorumi kasutajanime.
    
    Wesnothi Lahingu foorumi leiad aadressilt http://forums.wesnoth.org/

note: [column]
en: Join Official Server
et: Liitu ametliku serveriga

note: [column]
en: Log on to the official Wesnoth multiplayer server
et: Logi ametlikku Wesnothi mitmemängija serverisse

note: [column]
en: Join a different server
et: Liitu mõne muu serveriga

note: [column]
en: Host a game using dedicated server ‘wesnothd’
et: Loo uus võrgumäng 'wesnothd' serveri abil

note: [column]
en: Local Game
et: Kohalik mäng

note: [column]
en: Play a multiplayer game with the AI or humans sharing the same machine
et: Mängi mitmemängija mängu arvuti või sama masina taga istuvate inimeste vastu

note: [label]: id=address
en: Address
et: Aadress

note: [button]: id=ok
en: Select
et: Vali

note: [label]
en: Choose Theme
et: Vali teema

note: [button]: id=help
en: Show Battle for Wesnoth help
et: Näita Wesnothi Lahingu abiinfot.

note: [button]: id=previous_tip
en: Show previous tip of the day
et: Näita eelmist vihjet

note: [button]: id=next_tip
en: Show next tip of the day
et: Näita järgmist vihjet

note: [grid]
en: Start a tutorial to familiarize yourself with the game
et: Käivita mänguõpetus, et mängu põhimõtteid tundma õppida

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [grid]
en: Tutorial
et: Mänguõpetus

note: [grid]
en: Campaign
et: Sõjakäik

note: [grid]
en: Start a new single player campaign
et: Käivita uus ühe mängija sõjakäik

note: [grid]
en: Play multiplayer (hotseat, LAN, or Internet), or a single scenario against the AI
et: Mängi mitmemängija mängu (samas arvutis, kohtvõrgus või Internetis) või üht eraldiseisvat stsenaariumi arvuti vastu

note: [grid]
en: Load
et: Lae mäng

note: [grid]
en: Load a saved game
et: Lae salvestatud mäng

note: [grid]
en: Add-ons
et: Lisamoodulid

note: [grid]
en: Download usermade campaigns, eras, or map packs
et: Lae alla kasutajate loodud sõjakäike, ajastuid või kaarte

note: [grid]
en: Map Editor
et: Kaardiredaktor

note: [grid]
en: Start the map editor
et: Käivita kaardiredaktor

note: [grid]
en: Change the language
et: Muuda kasutatavat keelt

note: [grid]
en: Configure the game’s settings
et: Muuda mängu sätteid

note: [grid]
en: Credits
et: Tegijad

note: [grid]
en: View the credits
et: Näita tegijaid

note: [grid]
en: Quit the game
et: Välju mängust

note: [button]: id=ok
en: Attack
et: Ründa

note: [label]
en: Attack enemy
et: Ründa vaenlast

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]
en: Create Unit (Debug!)
et: Lisa üksus (Silumine!)

note: [label]
en: Gender:
et: Sugu:

note: [toggle_button]: id=male_toggle
en: Male
et: Mees

note: [toggle_button]: id=female_toggle
en: Female
et: Naine

note: [label]: id=race
en: Race
et: Rass

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]
en: Error
et: Viga

en: File:
et: Fail:

en: Delete File
et: Kustuta fail

en: Deletion of the file failed.
et: Faili kustutamine ebaõnnestus.

en: Creation of the directory failed.
et: Kataloogi loomine ebaõnnestus.

en: No server has been defined.
et: Servereid pole määratud.

en: player
et: mängija

en: Full screen
et: Täisekraan

en: Accelerated speed
et: Suurem kiirus

en: Skip AI moves
et: Jäta arvuti käigud vahele

en: Interrupt move when an ally is sighted
et: Katkesta liikumine, kui üksus märkab liitlast

en: Show grid
et: Näita võrgustikku

en: Do not show lobby joins
et: Ära näita ooteruumi sisenejaid

en: Show lobby joins of friends only
et: Näita ainult sõprade sisenemist ooteruumi

en: Show all lobby joins
et: Näita kõiki ooteruumi sisenemisi

en: Sort lobby list
et: Sorteeri ooteruumis olijate nimekirja

en: Iconize lobby list
et: Minimeeri ooteruumis olijate nimekiri

en: Save password to preferences (plain text)
et: Salvesta parool eelistuste alla (avatekstina)

en: Set Path to wesnothd
et: Määra wesnothd kataloogitee

en: Friends List
et: Sõbranimekiri

en: Multiplayer Options
et: Mitmemängija valikud

en: Add As Friend
et: Lisa sõbraks

en: Add As Ignore
et: Lisa eiratavaks

en: Show floating labels
et: Näita hüpiksilte

en: Turn dialog
et: Käigu teade

en: Enable planning mode on start
et: Lülita alguses plaanimisrežiim sisse

en: Hide allies’ plans by default
et: Peida vaikimisi liitlaste plaanid

en: Turn bell
et: Käigu märguheli

en: Show team colors
et: Näita võistkondade värve

en: Show haloing effects
et: Näita haloefekte

en: Change Resolution
et: Muuda ekraani lahutusvõimet

en: Theme
et: Teema

en: Hotkeys
et: Kiirklahvid

en: Sound effects
et: Heliefektid

en: Music
et: Muusika

en: Chat timestamping
et: Näita vestlustes aega

en: sound^Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: sound^Standard Options
et: Tavavalikud

en: User interface sounds
et: Kasutajaliidese helid

en: Custom
et: Kohandatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Show unit idle animations
et: Näita üksuste jõudeoleku animatsioone

en: Show unit standing animations
et: Näita üksuse animatsioone

en: Animate map
et: Animeeri kaart

en: Volume:
et: Helitugevus:

en: Scroll speed:
et: Kerimiskiirus:

en: Sample rate (Hz):
et: Sämplimissagedus (Hz):

en: Frequency:
et: Sagedus:

en: Sound effects on/off
et: Heliefektid sees/väljas

en: Change the sound effects volume
et: Muuda efektide helitugevust

en: Music on/off
et: Muusika sees/väljas

en: Change the music volume
et: Muuda muusika valjusust

en: Change the bell volume
et: Muuda märguheli tugevust

en: Turn menu and button sounds on/off
et: Lülita menüü ja nuppude helid sisse/välja

en: Change the sound volume for button clicks, etc.
et: Muuda nuppude jms heliefektide tugevust.

en: Change the sample rate
et: Muuda sämplimissagedust

en: User defined sample rate
et: Kasutaja määratud sämplimissagedus

en: Change the buffer size
et: Muuda puhvri suurust

en: Buffer size:
et: Puhvri suurus:

en: Change the speed of scrolling around the map
et: Muuda kaardi kerimiskiirust

en: Set the amount of chat lines shown
et: Määra jutuakna ridade arv

en: Add a timestamp to chat messages
et: Lisa vestlussõnumitele ajatempel

en: Choose whether the game should run full screen or in a window
et: Vali, kas mäng peaks olema tervel ekraanil või aknas

en: Make units move and fight faster
et: Üksused liiguvad ja võitlevad kiiremini

en: Units move and fight speed
et: Üksuste liikumis- ja võitlemiskiirus

en: Play short random animations for idle units
et: Mängi jõude seisvate üksuste juures lühianimatsioone

en: Continuously animate standing units in the battlefield
et: Animeeri lahinguvälja üksusi pidevalt

en: Display animated terrain graphics
et: Näita maastikuanimatsioone

en: Set the frequency of unit idle animations
et: Määra üksuse jõudeoleku animatsioonide sagedus

en: Set maximum number of automatic saves to be retained
et: Määra säilitatavate automaatsalvestuste maksimaalne arv

en: Do not animate AI units moving
et: Ära animeeri arvuti juhitud üksuste liikumist.

en: Sighting an allied unit interrupts your unit’s movement
et: Liitlasüksuse nägemine peatab sinu üksuse käigu

en: Overlay a grid onto the map
et: Kuva kaardi kohal võrgustikku.

en: Sort the player list in the lobby by player groups
et: Sorteeri ooteruumis olevaid mängijaid rühmade kaupa

en: Do not show messages about players joining the multiplayer lobby
et: Ära näita ooteruumi tulevaid mängijaid puudutavaid sõnumeid

en: Show messages about your friends joining the multiplayer lobby
et: Näita ooteruumi tulevaid sõpru puudutavaid sõnumeid

en: Show messages about all players joining the multiplayer lobby
et: Näita kõiki ooteruumi tulevaid mängijaid puudutavaid sõnumeid

en: View and edit your friends and ignores list
et: Näita ja muuda enda sõprade- ja eiramisnimekirja.

en: Back to the multiplayer options
et: Tagasi mitmemängija valikutesse

en: Remove this username from your list
et: Eemalda see kasutaja nimekirjast

en: Insert a username
et: Sisesta kasutajanimi

en: Show text above a unit when it is hit to display damage inflicted
et: Näita üksuse kohal, kui palju kahju ta rünnaku tagajärjel sai

en: Change the resolution the game runs at
et: Muuda kasutatavat ekraani lahutusvõimet

en: Change the theme the game runs with
et: Muuda teemat

en: Display a dialog at the beginning of your turn
et: Sinu käigu alguse kohta näidatakse teadet

en: Activates Planning Mode on game start
et: Lülitab mängu alguses sisse plaanimisrežiimi

en: Hides allies’ Planning Mode plans in multiplayer games
et: Peida liitlaste plaanid mitmemängija mängudes

en: Play a bell sound at the beginning of your turn
et: Sinu käigu alguses kostab märguheli

en: Show a colored circle around the base of each unit to show which side it is on
et: Näita üksuse ümber värvilist ringi, et näha, kelle poolel ta on.

en: Use graphical special effects (may be slower)
et: Kasuta graafilisi eriefekte (võib olla aeglane)

en: View and configure keyboard shortcuts
et: Vaata ja seadista klaviatuuri kiirvalikuid

en: Speed:
et: Kiirus:

en: Maximum auto-saves:
et: Automaatsalvestuste maksimaalne arv:

en: infinite
et: lõpmatu

en: Chat lines:
et: Jutuseansi ridu:

en: Invalid username
et: Vigane kasutajanimi

en: yes
et: jah

en: no
et: ei

en: friend
et: sõber

en: ignored
et: eiratav

en: (empty list)
et: (tühi nimekiri)

en: Prefs section^General
et: Üldsätted

en: Prefs section^Display
et: Pildisätted

en: Prefs section^Sound
et: Helisätted

en: Prefs section^Multiplayer
et: Mitmemängija sätted

en: Advanced section^Advanced
et: Täpsemad sätted

en: No known themes. Try changing from within an existing game.
et: Teemasid ei leitud. Proovi teemat muuta mõnest olemasolevast mängust.

en: Find $filename server binary to host networked games
et: Leia serverifail $filename võrgumängu loomiseks

en: Map Generator
et: Kaardigeneraator

en: Players:
et: Mängijaid:

en: Number of hills:
et: Küngaste arv:

en: Max hill size:
et: Künka maks. suurus:

en: Villages:
et: Külasid:

en: Castle size:
et: Lossi suurus:

en: Landform:
et: Maastiku kuju:

en: Roads between castles
et: Kindlustevahelised teed

en: /1000 tiles
et: /1000 välja

en: Coastal
et: Rannik

en: Inland
et: Sisemaa

en: Island
et: Saar

en: Line doesn't fit on canvas.
et: Joon ei mahu aluspinnale.

en: Rectangle doesn't fit on canvas.
et: Ristkülik ei mahu aluspinnale.

en: Circle doesn't fit on canvas.
et: Ring ei mahu aluspinnale.

en: Image doesn't fit on canvas.
et: Pilt ei mahu aluspinnale.

en: Text has a font size of 0.
et: Teksti suurus on 0.

en: Text doesn't start on canvas.
et: Tekst ei alga aluspinnalt.

en: No resolution defined.
et: Lahutusvõmet pole määratud.

en: No grid defined.
et: Servereid pole määratud.

en: Linked '$id' group has multiple definitions.
et: Grupil '$id' on mitu definitsiooni.

en: Linked '$id' group needs a 'fixed_width' or 'fixed_height' key.
et: Grupp '$id' vajab kas 'fixed_width' või 'fixed_height' -võtit.

en: A row must have a column.
et: Reale peab järgnema veerg.

en: Number of columns differ.
et: Veergude arv ei klapi.

en: Found a widget with a helptip and without a tooltip.
et: Leidsin vidina, millel oli abiinfo, kuid mitte vihjet.

en: No list defined.
et: Nimekirja pole määratud.

en: A 'list_definition' should contain one row.
et: Element 'list_definition' peab sisaldama üht rida.

en: 'list_data' must have the same number of columns as the 'list_definition'.
et: 'list_data' peab sisaldama sama arvu veerge kui 'list_definition'.

en: No page defined.
et: Lehekülge pole määratud.

en: The number of value_labels and values don't match.
et: 'Value_labels' väärtus ei klapi.

en: No stack defined.
et: Pinu pole määratud.

en: No nodes defined for a tree view.
et: Puuvaates pole ühtki sõlme defineeritud.

en: [node]id 'root' is reserved for the implementation.
et: Sõlmenimi 'root' on reserveeritud.

en: No node defined.
et: Sõlmi pole määratud.

en: unit_byte^B
et: B

en: #(Invalid)
et: #(Viga)

en: Campaign: $campaign_name
et: Sõjakäik: $campaign_name

en: Test scenario
et: Teststsenaarium

en: Replay
et: Salvestus

en: Turn
et: Käik

en: Scenario start
et: Algus

en: Difficulty:
et: Raskusaste:

en: Version:
et: Versioon:

en: whisper to $receiver
et: sosista $receiver -le

en: Games: showing $num_shown out of $num_total
et: Mängud: näitan $num_shown  $num_total-st

en: Observers allowed
et: Vaatlejad lubatud

en: Observers not allowed
et: Vaatlejad keelatud

en: Whisper session with $name started. If you don’t want to receive messages from this user, type /ignore $name
et: Alustasid sosistamist kasutajaga $name. Kui soovid selle kasutaja sõnumeid eirata, kirjuta  /ignore $name

en: Room $name joined
et: Liitusid ruumiga $name

en: $player has entered the room
et: $player sisenes ruumi

en: $player has left the room
et: $player lahkus ruumist

en: Password Required
et: Parool

en: Joining this game requires a password.
et: Selle mänguga liitumiseks on vaja parooli.

en: Password:
et: Parool:

en: Side $side
et: Osapool: $side

en: Load Game...
et: Lae mäng

en: Version
et: Versioon

en: Version
et: Versioon

en: Mandatory widget '$id' hasn't been defined.
et: Kohustuslikku moodulit '$id' pole defineeritud.

en: Widget definition '$definition' doesn't contain the definition for '$id'.
et: Definitsioon '$definition' ei sisalda '$id' definitsiooni.

en: No default gui defined.
et: Kasutajaliidest pole määratud.

en: No state or draw section defined.
et: Olekuid pole määratud.

en: Unknown builder id for tree view node.
et: Puuvaates on tundmatu ehitaja ID.

en: Click dismiss needs a 'click_dismiss' or 'ok' button.
et: Loobumiseks on vaja klõpsata vastavat nuppu.

en: Failed to show a dialog, which doesn't fit on the screen.
et: Dialoogiaken ei mahu ekraanile.

en: Animate Map
et: Animeeri kaart

en: Next Unit
et: Järgmine üksus

en: Previous Unit
et: Eelmine üksus

en: Hold Position
et: Hoia positsiooni

en: End Unit Turn
et: Lõpeta üksuse käik

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Redo
et: Käi uuesti

en: Zoom In
et: Suurenda

en: Zoom Out
et: Vähenda

en: Default Zoom
et: Vaikimisi suurendus

en: Toggle Full Screen
et: Täisekraan sisse/välja

en: Screenshot
et: Ekraanitõmmis

en: Map Screenshot
et: Ekraanitõmmis

en: Accelerated
et: Kiirendatud

en: Unit Description
et: Üksuse kirjeldus

en: Rename Unit
et: Muuda üksuse nime

en: Save Replay
et: Salvesta kordus

en: Save Map
et: Salvesta kaart

en: Recruit
et: Värba

en: Repeat Recruit
et: Korda värbamist

en: Recall
et: Kutsu tagasi

en: End Turn
et: Lõpeta käik

en: Toggle Ellipses
et: Lülita ellipsid sisse/välja

en: Toggle Grid
et: Lülita võrgustik sisse/välja

en: Mouse Scrolling
et: Hiirega kerimine

en: Mute
et: Vaigista

en: Speak
et: Räägi

en: Change Side (Debug!)
et: Muuda osapoolt (Silumine!)

en: Scenario Objectives
et: Stsenaariumi eesmärgid

en: Unit List
et: Üksuste nimekiri

en: Statistics
et: Statistika

en: Pause Network Game
et: Peata võrgumäng

en: Continue Network Game
et: Jätka võrgumängu

en: Set Team Label
et: Määra meeskonna silt

en: Set Label
et: Paiguta silt

en: Clear Labels
et: Tühjenda sildid

en: Show Enemy Moves
et: Näita vastase käike

en: Best Possible Enemy Moves
et: Vastase võimalikud käigud

en: Play Replay
et: Mängi salvestust

en: Reset Replay
et: Keri algusse

en: Stop Replay
et: Peata salvestus

en: Next Turn
et: Järgmine käik

en: Next Side
et: Järgmine osapool

en: Full Map
et: Täiskaart

en: Each Team
et: Iga võistkond

en: Team 1
et: Võistkond 1

en: Skip Animation
et: Jäta animatsioon vahele

note: TRANSLATORS: whiteboard menu entry: toggle planning mode
en: whiteboard^Planning Mode
et: Plaanimisrežiim

note: TRANSLATORS: whiteboard menu entry: execute planned action
en: whiteboard^Execute Action
et: Käivita tegevus

note: TRANSLATORS: whiteboard menu entry: execute all planned actions
en: whiteboard^Execute All Actions
et: Käivita kõik tegevused

note: TRANSLATORS: whiteboard menu entry: delete planned action
en: whiteboard^Delete Action
et: Tühista tegevus

note: TRANSLATORS: whiteboard menu entry: move planned action up queue
en: whiteboard^Move Action Up
et: Liiguta tegevus järjekorras ettepoole

note: TRANSLATORS: whiteboard menu entry: move planned action down queue
en: whiteboard^Move Action Down
et: Liiguta tegevus järjekorras tahapoole

note: TRANSLATORS: whiteboard menu entry: plan as though the chosen unit were dead
en: whiteboard^Suppose Dead
et: Eelda olevat surnud

en: Quit to Desktop
et: Välju

en: Close Map
et: Sulge kaart

en: Switch Map
et: Vaheta kaarti

en: Partial Undo
et: Tühista osaliselt

en: Load Map
et: Lae kaart

en: Save Map As
et: Salvesta kaart kui

en: Save All Maps
et: Salvesta kõik kaardid

en: Revert All Changes
et: Tühista kõik muudatused

en: Map Information
et: Kaardi info

en: Next Tool
et: Järgmine tööriist

en: Paint Tool
et: Värvija

en: Fill Tool
et: Täitja

en: Selection Tool
et: Valija

en: Next Brush
et: Järgmine pintsel

en: Default Brush
et: Vaikimisi pintsel

en: Cut
et: Lõika

en: Paste
et: Kleebi

en: Export Selected Coordinates to System Clipboard
et: Ekspordi valitud koordinaadid lõikepuhvrisse

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select Inverse
et: Vali pööratult

en: Select None
et: Ära vali midagi

en: Rotate Clipboard Clockwise
et: Keera lõikepuhvrit päripäeva

en: Rotate Clipboard Counter-Clockwise
et: Keera lõikepuhvrit vastupäeva

en: Flip Clipboard Horizontally
et: Peegelda lõikepuhvrit horisontaalselt

en: Flip Clipboard Vertically
et: Peegelda lõikepuhvrit vertikaalselt

en: Rotate Selection
et: Pööra valikut

en: Flip Selection
et: Peegelda valik

en: Fill Selection
et: Täida valik

en: Rotate Map
et: Pööra kaarti

en: Generate Map
et: Genereeri uus kaart

en: Apply a Mask
et: Kasuta maski

en: Create Mask
et: Loo mask

en: Refresh Display
et: Värskenda ekraanipilti

en: Update Terrain Transitions
et: Uuenda maastiku üleminekuid

en: Auto-update Terrain Transitions
et: Uuenda maastiku üleminekuid automaatselt

en: Refresh Image Cache
et: Värskenda piltide vahemälu

en: Draw Hex Coordinates
et: Väljade koordinaadid

en: Draw Terrain Codes
et: Maastiku koodid

en: Delay Shroud Updates
et: Viivita pimenduse uuendamisega

en: Update Shroud Now
et: Uuenda pimendust

en: Continue Move
et: Jätka liikumist

en: Find Label or Unit
et: Otsi silti või üksust

en: Speak to Ally
et: Räägi liitlasega

en: Speak to All
et: Räägi kõigiga

en: View Chat Log
et: Vaata vestluslogi

en: Enter User Command
et: Sisesta kasutaja käsk

en: Custom Command
et: Kasutaja käsk

en: Run Formula
et: Käivita valem

en: Clear Messages
et: Kustuta sõnumid

en: Change Language
et: Vaheta keelt

en: Refresh WML
et: Värskenda WMLi

en: Next Tip of the Day
et: Järgmine vihje

en: Previous Tip of the Day
et: Eelmine vihje

en: Start Tutorial
et: Käivita mänguõpetus

en: Start Campaign
et: Alusta sõjakäiku

en: Start Multiplayer Game
et: Alusta mitmemängija mängu

en: Manage Add-ons
et: Halda lisamooduleid

en: Start Editor
et: Ava kaardiredaktor

en: Show Credits
et: Näita tegijaid

en: Show Helptip
et: Näita abivihjet

en: Hotkey Settings
et: Kiirklahvide sätted

en: Clear Hotkey
et: Puhasta kiirklahvi määrang

en: Action
et: Tegevus

en: Binding
et: Klahviseos

en: Press desired hotkey (Esc cancels)
et: Vajuta soovitud kiirklahvi (Esc tühistab)

note: TRANSLATORS: This is the language code which will be used to store and fetch localized non-textual resources, such as images, when they exist. Normally it is just the code of the PO file itself, e.g. "de" of de.po for German. But it can also be a comma-separated list of language codes by priority, w
en: language code for localized resources^en_US
et: et_EE

en: The maximum text width is less than 1.
et: Teksti suurim laius on alla 1.

en: The video mode could not be changed. Your window manager must be set to 16 bits per pixel to run the game in windowed mode. Your display must support 1024x768x16 to run the game full screen.
et: Videorežiimi ei saa muuta. Mängu jooksutamiseks ekraaniaknas peab sinu aknahaldur peab olema 16-biti režiimis. Üleekraanirežiimi jaoks peab sinu kuvar toetama 1024x768x16 režiimi.

en: There are no alternative video modes available
et: Alternatiivsed videorežiimid puuduvad.

en: Choose Resolution
et: Muuda ekraani lahutusvõimet.

en: A terrain with a string with more than 4 characters has been found, the affected terrain is :
et: Leiti maastik, mille määrang on üle 4 sümboli pikk:

en: The text contains invalid markup:
et: Selles tekstis on vigaseid märgendeid:

en: An error due to possibly invalid WML occurred
    The error message is :
et: Leiti viga, mis ilmselt tuleneb vigasest WMList
    Veateade:

en: When reporting the bug please include the following error message :
et: Veast teatades palun lisa raportile järgnev veateade:

en: In section '[$section|]' where '$primary_key| = $primary_value' the mandatory key '$key|' isn't set.
et: Sektsioonis '[$section|]', kus '$primary_key| = $primary_value', ei ole kohustuslik võti '$key|' määratud.

en: In section '[$section|]' the mandatory key '$key|' isn't set.
et: Sektsioonis '[$section|]' pole kohustuslik võti '$key|' määratud.

en: The key '$key' is deprecated and support will be removed in version $removal_version.
et: Võti '$key' on iganenud ja selle toetus kaob alates versioonist $removal_version.

en: The key '$deprecated_key' has been renamed to '$key'. Support for '$deprecated_key' will be removed in version $removal_version.
et: Võti '$deprecated_key' on nüüd nime all '$key'. Võtme '$deprecated_key' toetus kaob alates versioonist $removal_version.
