wescamp-i 18n - en to ca translation catalogue (7 entries)

note: [campaign]: id=LOW, type=hybrid
en: (Easy)
ca: (Fàcil)

note: [campaign]: id=LOW, type=hybrid
en: Soldier
ca: Soldat

note: [campaign]: id=LOW, type=hybrid
en: Lord
ca: Senyor

note: [campaign]: id=LOW, type=hybrid
en: (Hard)
ca: (Difícil)

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Kalenz
ca: Mort de Kalenz

note: [message]: id=Kalenz
en: What?!
ca: Cóm?!?

note: [scenario]: id=24_Epilogue
en: Epilogue
ca: Epíleg
