wescamp-i 18n - en to el translation catalogue (6 entries)

note: [campaign]: id=Northern_Rebirth
en: (Normal)
el: (κανονικό)

note: [campaign]: id=Northern_Rebirth
en: Peasant
el: Χωριάτης

note: [campaign]: id=Northern_Rebirth
en: Spearman
el: Λογχοφόρος

note: [objective]: condition=win
en: Defeat enemy leaders
el: Νίκησε τους αρχηγούς των εχθρών

note: [objective]: condition=win
en: Turns run out
el: Τέλος των γύρων

note: [scenario]: id=14a_Epilogue
en: Epilogue
el: Επίλογος
