Battle for Wesnoth 1.11 - en to lt translation catalogue (201 entries)

note: [ai]: id=ai_default_rca
en: Multiplayer_AI^Default AI (RCA)
lt: Numatytas DI (RCA)

note: [ai]: id=experimental_ai
en: Multiplayer_AI^Experimental AI
lt: Eksperimentinis DI

note: [test]: id=The_Elves_Besieged
en: The Elves Besieged
lt: Apsupti elfai

note: [unit]: type=Spearman, id=Konrad [side]: type=Spearman, id=Konrad
en: Konrad
lt: Konradas

note: [side]: type=Spearman, id=Konrad [side]: type=Elvish Champion, id=Galdrad [side]: type=Elvish Shyde, id=Chantal
en: Rebels
lt: Sukilėliai

note: [unit]: id=Delfador, type=Elder Mage
en: Delfador
lt: Delfadoras

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Urug-Telfar
en: Urug-Telfar
lt: Urug-Telfaras

note: [side]: id=Vanak, type=Orcish Ruler [side]: type=Orcish Warlord, id=Urug-Telfar [side]: type=Orcish Warlord, id=Knafa-Tan [side]: type=Orcish Warlord, id=Maga-Knafa
en: Orcs
lt: Orkai

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Knafa-Tan
en: Knafa-Tan
lt: Knafa-Tanas

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Maga-Knafa
en: Maga-Knafa
lt: Maga-Knafas

note: [side]: type=Elvish Champion, id=Galdrad
en: Galdrad
lt: Galdradas

note: [side]: type=Elvish Shyde, id=Chantal
en: Chantal
lt: Čantal

note: [message]: speaker=Konrad
en: Master Delfador! Look, there are orcs coming from all directions! What shall we do?
lt: Mokytojau Delfadorai, pažvelkite! Iš visų pusių artinasi orkai! Ką daryt?

note: [message]: speaker=Delfador
en: There are too many to fight, far too many. We must escape!
lt: Jų per daug, kad stotume kautis, labai per daug. Privalome sprukti!

note: [event]
en: Move Konrad here
lt: Nuveskite Konradą čia

note: [message]: speaker=unit
en: Very well, we have made it this far! But where do we go next?
lt: Labai gerai, mes toli nukeliavome! Bet kur dabar eisime?

note: [message]: speaker=Delfador
en: Prince... you must keep fighting! Nooooooo!
lt: Prince... privalai toliau kovoti! Neeeeeee!

note: [message]: speaker=unit
en: It is over. I am doomed...
lt: Viskas baigta. Aš pasmerktas...

note: [message]: speaker=Konrad
en: Don’t die, Delfador! Please, you have to stay alive!
lt: Nemirk, Delfadorai!  Prašau, privalai likti gyvas!

note: [message]: speaker=unit
en: Ugh!
lt: Uch!

note: [message]: speaker=Delfador
en: Oh, no! We have run out of time, they have arrived with reinforcements...
lt: O ne! Mums pritrūko laiko, jie atvyko su pastiprinimais...

note: [event] [test]: id=animals
en: Animals
lt: Gyvūnai

note: [side]: id=Rutburt, type=Outlaw
en: Rutburt
lt: Rutburtas

note: [side]: id=Rutburt, type=Outlaw [side]: type=General, id=leader2 [side]: type=Lieutenant, id=leader5 [side]: type=Lieutenant, id=leader6
en: Humans
lt: Žmonės

note: [side]
en: Forest Creatures
lt: Miško būtybės

note: [side]
en: Ghasts
lt: Baisūnai

note: [side]
en: Spiders
lt: Vorai

note: [side]
en: Yetis
lt: Ječiai

note: [event] [side] [test]: id=wolves
en: Wolves
lt: Vilkai

note: [side]
en: Whelps
lt: Jaunikliai

note: [set_menu_item]: id=m01_end_animals [event] [set_menu_item]: id=m04_end_animals [set_menu_item]: id=m01_end_swarm [set_menu_item]: id=m01_end_wolves
en: End Scenario
lt: Baigti scenarijų

note: [message]: speaker=narrator
en: Question for the Player
lt: Klausimas žaidėjui

note: [option]
en: <span font='16'>I'll just watch the animals.</span>
lt: <span font='16'>Tiesiog stebėsiu gyvūnus.</span>

note: [option]
en: <span font='16'>I want to have control of Side 1.</span>
lt: <span font='16'>Noriu valdyti Komandą 1.</span>

note: [objectives]
en: Watch the animals do their things
lt: Stebėkite gyvūnus užsiimančius savo reikalais

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Rutburt
lt: Rutburto mirtis

note: [test]: id=bottleneck_defense
en: Bottleneck Defense
lt: Siauro praėjimo gynyba

note: [side]: type=Orcish Leader, id=Big Bad Orc
en: Big Bad Orc
lt: Didelis blogas orkas

note: [message]: speaker=LuaAI
en: All right, chaps. Those orcs need to be stopped.
lt: Na ką, vyrukai. Tie orkai turi būti sustabdyti.

note: [option]
en: <span font='16'>I'll watch the two AIs fight it out.</span>
lt: <span font='16'>Stebėsiu dviejų DI kovą.</span>

note: [option]
en: <span font='16'>I'll play the orcs.</span>
lt: <span font='16'>Žaisiu už orkus.</span>

note: [objectives]
en: Take the pass
lt: Užimkite perėją

note: [objective]: condition=win
en: Defeat all humans
lt: Nugalėkite visus žmones

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Big Bad Orc
lt: Didelio blogo orko mirtis

note: [objective]: condition=lose
en: Only one orc remains
lt: Lieka tik vienas orkas

note: [message]: speaker=LuaAI
en: I may have fallen, but we will continue to defend the pass to the last man!
lt:  Galbūt aš kritau, bet mes ginsime perėją iki paskutinio kario!

note: [event] [test]: id=dragon
en: Dragon
lt: Drakonas

note: [side]
en: team_name^Rowck
lt: Roukas

note: [side]: type=Dread Bat, id=Dreadful Bat
en: Dreadful Bat
lt: Baisusis šikšnosparnis

note: [event]
en: Rowck's Home
lt: Rauko namas

note: [unit]: id=Rowck, type=Fire Dragon
en: Rowck
lt: Raukas

note: [objective]: condition=win
en: Defeat Rowck
lt: Nugalėkite Rauką

note: [objective]: condition=win
en: Move the lead bat to the signpost
lt: Nuveskite pagrindinį šikšnosparnį iki kelrodžio

note: [objective]: condition=lose
en: Death of the bat leader
lt: Šikšnosparnių vado mirtis

note: [message]: speaker=Dreadful Bat
en: I'm out of here.
lt: Dingstu iš čia.

note: [test]: id=fast
en: Fast
lt: Greitas

note: [side]: id=Vaddan, type=Outlaw
en: Vaddan
lt: Vadanas

note: [side]: type=Poacher, id=leader3
en: Woodsmen
lt: Miško žmonės

note: [side]: type=Saurian Flanker, id=leader4
en: Saurians
lt: Ropliai

note: [side]
en: team_name^Animals
lt: Gyvūnai

note: [side]
en: team_name^Ghosts
lt: Vaiduokliai

note: [event]
en: General Minry
lt: Generolas Minris

note: [event]
en: Lieutenant Gadoc
lt: Leitenantas Gadokas

note: [event]
en: Lieutenant Senvan
lt: Leitenantas Senvanas

note: [event]
en: Sergeant Aethubry
lt: Seržantas Ėtubris

note: [set_menu_item]: id=m02_kill_unit [set_menu_item]: id=m05_kill_unit
en: Kill Unit under Cursor
lt: Užmušti karį po pelės žymekliu

note: [objectives]
en: Watch the AI units do their things
lt: Stebėkite, kaip elgiasi DI kariai

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Vaddan
lt: Vadano mirtis

note: [message]: speaker=ghost1
en: Aaiiieeeeeee !!!
lt: Aaiiiiiiiiii !!!

note: [message]: speaker=messenger2
en: O no, a ghost!
lt: O ne, vaiduoklis!

note: [message]: speaker=unit
en: I told you so!
lt: Sakiau tau!

note: [message]: speaker=fort_commander
en: Ready to fight those saurians, soldier?
lt: Kary, pasiruošęs kautis prieš tuos roplius?

note: [message]: speaker=unit
en: Yes, sir.
lt: Taip, pone.

note: [message]: speaker=fort_commander
en: Maybe if I ignore them, they'll just go away?
lt: Galbūt jei aš juos ignoruosiu, jie tiesiog pasitrauks?

note: [event] [test]: id=guardians
en: Guardians
lt: Sergėtojai

note: [side]: id=Kraa, type=Gryphon
en: Gryphons
lt: Grifai

note: [side]: type=Orcish Leader, id=Another Bad Orc
en: Another Bad Orc
lt: Kitas blogas orkas

note: [unit]: type=Dwarvish Guardsman, id=guardian1
en: Guardian 1
lt: Sergėtojas 1

note: [unit]: type=Dwarvish Guardsman, id=guardian2
en: Guardian 2
lt: Sergėtojas 2

note: [unit]: type=Giant Rat, id=coward1
en: Coward 1
lt: Bailys 1

note: [unit]: type=Giant Rat, id=coward2
en: Coward 2
lt: Bailys 2

note: [unit]: type=Giant Rat, id=coward3
en: Coward 3
lt: Bailys 3

note: [unit]: type=Giant Rat, id=coward4
en: Coward 4
lt: Bailys 4

note: [event]
en: Move gryphons here to see different coward reactions
lt: Čia atveskite grifus, kad pamatytumėte įvairių bailių reakcijas

note: [unit]: type=Troll, id=return1
en: Return Guardian 1
lt: Grįžtantis sergėtojas 1

note: [unit]: type=Troll Whelp, id=return2
en: Return Guardian 2
lt: Grįžtantis sergėtojas 2

note: [unit]: type=Troll Whelp, id=home1
en: Home Guard 1
lt: Namų sargybinis 1

note: [unit]: type=Troll, id=home 2
en: Home Guard 2
lt: Namų sargybinis 2

note: [unit]: type=Troll, id=zone1
en: Gate Keeper
lt: Vartų sargas

note: [unit]: type=Dwarvish Guardsman, id=zone2
en: Home Keeper
lt: Namų sargas

note: [unit]: type=Naga Fighter, id=zone3
en: Water Guardian
lt: Vandens sargas

note: [event]
en: Guarded Location
lt: Saugoma vietovė

note: [message]: speaker=narrator [set_menu_item]: id=m01_guardian
en: Standard WML Guardian
lt: Standartinis WML sergėtojas

note: [message]: speaker=narrator [set_menu_item]: id=m02_return
en: Return Guardian
lt: Grįžtantis sergėtojas

note: [message]: speaker=narrator [set_menu_item]: id=m03_home
en: Home Guard
lt: Namų sargybinis

note: [message]: speaker=narrator [set_menu_item]: id=m05_coward
en: Coward
lt: Bailys

note: [message]: speaker=narrator [set_menu_item]: id=m06_zone
en: Zone Guardian
lt: Zonos sergėtojas

note: [message]: speaker=Kraa
en: Kraahhh!!!!
lt: Kraaaa!!!!

note: [objective]: condition=win
en: Defeat all enemy units
lt: Nugalėkite visus priešo karius

note: [objective]: condition=win
en: Move Kraa to the signpost
lt: Nuveskite Kraa iki kelrodžio

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Kraa
lt: Kraa mirtis

note: [side]: id=Bad Outlaw, type=Outlaw
en: team_name^Bad Outlaw
lt: Blogas nusikaltėlis

note: [side]: id=Good Bandit, type=Bandit
en: team_name^Good Bandit
lt: Geras banditas

note: [objective]: condition=win
en: Death of Bad Outlaw
lt: Blogo nusikaltėlio mirtis

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Good Bandit
lt: Gerojo bandito mirtis

note: [test]: id=healer_support
en: Healer Support
lt: Gydytojų parama

note: [side]: id=Rebels1, type=Elvish Ranger
en: Rebels 1
lt: Sukilėliai 1

note: [side]: id=Rebels2, type=Elvish Marksman
en: Rebels 2
lt: Sukilėliai 2

note: [side]: id=Pekzs, type=Saurian Soothsayer
en: Pekzs
lt: Pekzsas

note: [side]: id=Pekzs, type=Saurian Soothsayer
en: team_name^Pekzs
lt: Pekzsas

note: [message]: speaker=narrator
en: Notes
lt: Pastabos

note: [objective]: condition=win
en: Move Pekzs to the signpost
lt: Nuveskite Pekzsą iki kelrodžio

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Pekzs
lt: Pekzso mirtis

note: [side]: id=Vanak, type=Orcish Ruler
en: Vanak
lt: Vanakas

note: [event] [side] [unit]: type=Dragoon, id=messenger
en: Messenger
lt: Pasiuntinys

note: [event]
en: Messenger Waypoint 1
lt: Pasiuntinio kelio taškas 1

note: [event]
en: Messenger Waypoint 2
lt: Pasiuntinio kelio taškas 2

note: [event]
en: Messenger Waypoint 3
lt: Pasiuntinio kelio taškas 3

note: [event]
en: AI moves Messenger here
lt: DI veda pasiuntinį čia

note: [objective]: condition=win
en: Defeat the messenger
lt: Nugalėkite pasiuntinį

note: [objective]: condition=lose
en: Messenger gets to the signpost
lt: Pasiuntinys pasiekia kelrodį

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Vanak
lt: Vanako mirtis

note: [message]: speaker=messenger
en: Nooo!  All is lost. We will never stop the orcs now!
lt: Neee! Viskas prarasta. Dabar niekad nesustabdysime orkų!

note: [event] [test]: id=patrols
en: Patrols
lt: Patruliai

note: [side]: id=Gertburt, type=Outlaw
en: Gertburt
lt: Gertburtas

note: [side]: id=Gertburt, type=Outlaw
en: Bandits
lt: Banditai

note: [side]
en: team_name^Konrad
lt: Konradas

note: [side]
en: team_name^Urudin
lt: Urudinas

note: [unit]: type=Orcish Slayer, id=Urudin
en: Urudin
lt: Urudinas

note: [event]
en: Konrad Waypoint 1
lt: Konrado kelio taškas 1

note: [event]
en: Konrad Waypoint 2
lt: Konrado kelio taškas 2

note: [event]
en: Konrad Final Waypoint
lt: Galutinis Konrado kelio taškas

note: [event]
en: Patrol Waypoint 1
lt: Patrulio kelio taškas 1

note: [event]
en: Patrol Waypoint 2
lt: Patrulio kelio taškas 2

note: [event]
en: Patrol Waypoint 3
lt: Patrulio kelio taškas 3

note: [event]
en: Patrol Waypoint 4
lt: Patrulio kelio taškas

note: [event]
en: Urudin retreats here
lt: Urudinas atsitraukia čia

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Gertburt
lt: Gertburto mirtis

note: [message]: speaker=Gertburt
en: Let's go home, chaps.
lt: Eima namo, vyručiai.

note: [event] [test]: id=protect_unit
en: Protect Unit
lt: Apsaugoti karį

note: [message]: speaker=Rossauba
en: That's very kind of you, but ...
lt: Tai labai malonu iš tavo pusės, bet...

note: [objective]: condition=win [objective]: condition=lose
en: Rossauba makes it to the signpost
lt: Rossauba nukeliauja iki kelrodžio

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Rossauba
lt: Rossaubos mirtis

note: [objective]: condition=win
en: Defeat Rossauba
lt: Nugalėkite Rossaubą

note: [message]: speaker=Rossauba
en: I held out for as long as I could.
lt: Atsilaikiau tiek, kiek galėjau.

note: [message]: speaker=Rossauba
en: I made it
lt: Man pavyko

note: [event] [test]: id=recruiting
en: Recruiting
lt: Samdymas

note: [test]: id=micro_ai_test
en: Micro AI Tests
lt: Mikro DI testai

note: [event]
en: HttT: The Elves Besieged
lt: SĮ: Elfai apsiausti

note: [event]
en: Bottleneck
lt: Siauras praėjimas

note: [event]
en: Healers
lt: Gydytojai

note: [event] [test]: id=simple_attack
en: Simple Attack
lt: Paprastas puolimas

note: [event]
en: Fast AI
lt: Greitas DI

note: [set_menu_item]: id=m01_menu_bottleneck_defense
en: Bottleneck Defense Micro AI demo
lt: Siauro praėjimo gynybos DI demonstracija

note: [message]: speaker=Grnk
en: Bottleneck Defense Micro AI Demo
lt: Siauro praėjimo gynybos DI demonstracija

note: [message]: speaker=Grnk [set_menu_item]: id=m03_guardians
en: Guardian Micro AI demo
lt: Sergėtojo mikro DI demonstracija

note: [message]: speaker=Grnk [set_menu_item]: id=m04_patrol
en: Patrol Micro AI demo
lt: Patrulių mikro DI demonstracija

note: [message]: speaker=Grnk [set_menu_item]: id=m05_recruiting
en: Recruiting Tests Micro AI demo
lt: Samdymo testų mikro DI demonstracija

note: [set_menu_item]: id=m06_protect
en: Protect Unit Micro AI demo
lt: Kario apsaugos mikro DI demonstracija

note: [message]: speaker=Grnk
en: Protect Unit Micro AI Demo
lt: Kario apsaugos mikro DI demonstracija

note: [message]: speaker=Grnk [set_menu_item]: id=m06a_protect
en: HttT: The Elves Besieged Micro AI demo
lt: HttT: Apsuptų elfų mikro DI demonstracija

note: [message]: speaker=Grnk [set_menu_item]: id=m08_animals
en: Animals Micro AI demo
lt: Gyvūnų mikro DI demonstracija

note: [message]: speaker=Grnk [set_menu_item]: id=m09_wolves
en: Wolves Micro AI demo
lt: Vilkų Mikro DI demonstracija

note: [message]: speaker=Grnk [set_menu_item]: id=m11_dragon
en: Dragon Micro AI demo
lt: Drakono mikro DI demonstracija

note: [set_menu_item]: id=m12_healer_support
en: Healer support Micro AI demo
lt: Gydytojų paramos mikro DI demonstracija

note: [message]: speaker=Grnk
en: Healer Support Micro AI demo
lt: Gydytojų paramos mikro DI demonstracija

note: [message]: speaker=Grnk [set_menu_item]: id=m16_fast
en: Fast Micro AI demo
lt: Greito mikro DI demonstracija

note: [side]: id=Grospur, type=General
en: Grospur
lt: Grospuras

note: [side]: type=Ancient Lich, id=Uralt
en: Uralt
lt: Uraltas

note: [objective]: condition=win
en: Don't even try. You can't reach the Lich.
lt: Net nebandyk. Negali pasiekti Ličo.

note: [side]
en: Bats
lt: Šikšnosparniai

note: [objective]: condition=win
en: Defeat all bats
lt: Nugalėkite visus šikšnosparnius

note: [objective]: condition=lose
en: Death of all gryphons
lt: Visų grifų mirtis

note: [side]
en: team_name^Wolves
lt: Vilkai

note: [side]
en: More Wolves
lt: Daugiau vilkų

note: [option]
en: <span font='16'>I'll just watch the two wolf sides.</span>
lt: <span font='16'>Tiesiog stebėsiu dvi vilkų komandas.</span>

note: [objectives]
en: Watch the wolves move around and fight each other
lt: Stebėk judančius ir besikaunančius vilkus

note: [objective]: condition=win
en: No wolves left on one side
lt: Vilkų nelieka vienoje pusėje

note: [message]: speaker=narrator
en: This situation should test the ability of AI to heal efficiently...
lt: Ši situacija turėtų testuoti DI gebėjimą efektyviai gydytis...

note: [message]: speaker=narrator
en: This situation should test the ability of AI to spread poison around...
lt: Ši situacija turėtų testuoti DI gebėjimą skleisti nuodus...

note: [label]
en: Undead target test
lt: Nemirėlių taikinio testas

note: [label]
en: Target choose test
lt: Taikinio pasirinkimo testas

note: [label]
en: Weapon test with low hp target
lt: Ginklų bandymas su mažai gt turinčiu taikiniu

note: [message]: speaker=narrator
en: This situation should test the ability of AI to make an attack...
lt: Ši situacija turėtų testuoti DI gebėjimą pulti...

note: [test]: id=ai_arena_small
en: AI Arena - small
lt: DI arena – maža

note: [test]: id=ai_arena_small
en: Small ai arena
lt: Maža di arena

note: [set_menu_item]: id=repeat_test
en: Repeat last test
lt: Pakartoti paskutinį testą

note: [set_menu_item]: id=select_another_ai
en: Select another ai
lt: Pasirinkite kitą di

note: [set_menu_item]: id=select_test
en: Select another test
lt: Pasirinkite kitą testą

note: [side]: type=Nightgaunt
en: AI Developer
lt: DI programuotojas

note: [side]: type=Nightgaunt
en: team_name^AI Developer
lt: DI programuotojas

note: [side]: id=chall-ai, type=White Mage
en: Challenger AI
lt: Pretendentas DI

note: [side]: id=chall-ai, type=White Mage
en: North
lt: Šiaurė

note: [side]: id=champ-ai, type=Dark Adept
en: Champion AI
lt: Čempionas DI

note: [side]: id=champ-ai, type=Dark Adept
en: South
lt: Pietūs

note: [message]: speaker=narrator
en: Which AI do you wish to use, O Mighty AI Developer?
lt: Kurį DI norite naudoti, O Galingasai DI Programuotojau?

note: [option]
en: My AI is the RCA AI (the current default).
lt: Mano DI yra RCA DI (dabartinis standartas).

note: [option]
en: I am the king of FORMULA AI, and I will use its vast powers for world domination.
lt: Aš esu FORMULĖS DI karalius, ir naudosiu jos begalines galias pasaulio dominavimui.

note: [text_input]
en: AI Location:
lt: Kelias iki DI:

note: [test]: id=lua_ai
en: Lua AI Test scenario
lt: Lua DI bandomasis scenarijus

note: [test]: id=lua_ai_old_syntax
en: Lua AI Test scenario (old syntax)
lt: Lua DI bandomasis scenarijus (sena sintaksė)
