Battle for Wesnoth 0.8.4-CVS - en to sk_SK translation catalogue (104 entries)

note: [brush]: id=brush-1
en: Single Hex
sk_SK: Jedno políčko

note: [brush]: id=brush-2
en: Radius 1 Hex
sk_SK: Jedno políčko naokolo

note: [brush]: id=brush-3
en: Radius 2 Hex
sk_SK: Dve políčka naokolo

note: [brush]: id=brush-nw-se
en: Hex Line NW-SE
sk_SK: Čiara severovýchod-juhozápad

note: [brush]: id=brush-sw-ne
en: Hex Line SW-NE
sk_SK: Čiara juhozápad-severovýchod

note: [editor_group]: id=all
en: all
sk_SK: všetko

note: [editor_group]: id=water
en: water
sk_SK: voda

note: [editor_group]: id=flat
en: flat
sk_SK: rovina

note: [editor_group]: id=desert
en: desert
sk_SK: púšť

note: [editor_group]: id=embellishments
en: embellishments
sk_SK: okrasy

note: [editor_group]: id=forest
en: forest
sk_SK: les

note: [editor_group]: id=fall
en: fall
sk_SK: jeseň

note: [editor_group]: id=frozen
en: frozen
sk_SK: zamrznuté

note: [editor_group]: id=rough
en: rough
sk_SK: hornaté

note: [editor_group]: id=cave
en: cave
sk_SK: jaskyne

note: [editor_group]: id=obstacle
en: obstacle
sk_SK: prekážka

note: [editor_group]: id=village
en: village
sk_SK: dedina

note: [editor_group]: id=castle
en: castle
sk_SK: hrad

note: [editor_group]: id=bridge
en: bridge
sk_SK: most

note: [editor_group]: id=special
en: special
sk_SK: špeciálne

note: [editor_times]: id=empty Describes a scenario in the editor that has not set a time of day schedule
en: time of day^None
sk_SK: Žiadna

note: [editor_times]: id=default
en: Default
sk_SK: Predvolené

note: [editor_times]: id=summer
en: Summer
sk_SK: Leto

note: [editor_times]: id=winter
en: Winter
sk_SK: Zima

note: [editor_times]: id=24
en: 24 Hour Schedule
sk_SK: 24 Hodinový čas

note: [editor_times]: id=after_the_fall
en: After the Fall
sk_SK: Po páde

note: [theme]: id=editor
en: theme^Editor
sk_SK: Editor

note: [menu]: id=menu-editor-file, type=turbo
en: File
sk_SK: Súbor

note: [menu]: id=menu-editor-recent
en: Load Recent
sk_SK: Načítať posledný

note: [menu]: id=menu-editor-map
en: Map
sk_SK: Mapa

note: [menu]: id=menu-unit-facing
en: Unit Facing
sk_SK: Smerovanie jednotky

note: [menu]: id=menu-editor-transitions
en: Transition Update
sk_SK: Aktualizuj prechody

note: [menu]: id=menu-editor-window
en: Window
sk_SK: Okno

note: [menu]: id=menu-editor-areas
en: Areas
sk_SK: Plochy

note: [menu]: id=menu-editor-local-time
en: Assign Local Time
sk_SK: Priraď miestny čas

note: [menu]: id=menu-editor-local-schedule
en: Assign Local Time Schedule
sk_SK: Priraď miestny časový rozvrh

note: [menu]: id=menu-editor-side
en: Side
sk_SK: Strana

note: [label]: id=villages-icon
en: villages
sk_SK: dediny

note: [label]: id=units-icon
en: units
sk_SK: jednotky

note: [menu]: id=switch_time
en: Time Schedule Menu
sk_SK: Časové menu

note: [menu]: id=menu-editor-schedule
en: Assign Time Schedule
sk_SK: Priraď časový rozvrh

en: Identifier:
sk_SK: Identifikátor:

en: Name:
sk_SK: Meno:

en: Type:
sk_SK: Typ:

en: Level:
sk_SK: Úroveň:

en: Cost:
sk_SK: Cena:

en: Recruit:
sk_SK: Verbovanie:

en: Fatal error
sk_SK: Fatálna chyba

en: Do you really want to quit?
sk_SK: Naozaj chcete skončiť?

en: Do you really want to quit? Changes to this map since the last save will be lost.
sk_SK: Naozaj chcete skončiť? Stratíte zmeny tejto mapy od posledného uloženia.

en: Do you really want to quit? The following maps were modified and all changes since the last save will be lost:
sk_SK: Naozaj chcete skončiť? Nasledujúce mapy boli zmenené, a všetky zmeny od posledného uloženia sa stratia:

en: No editor time-of-day found.
sk_SK: Nenašiel sa rozvrh dňa pre editor.

en: Change Unit ID
sk_SK: Zmeň ID jednotky

en: Rename Unit
sk_SK: Premenovať jednotku

en: Name:
sk_SK: Meno:

en: Load Map
sk_SK: Načítať mapu

en: New Map
sk_SK: Nová mapa

en: New Scenario
sk_SK: Nová scéna

en: No Recent Files
sk_SK: Žiadne naposledy použité súbory

en: Unnamed Area
sk_SK: Nepomenovaná plocha

en: New Side
sk_SK: Nová strana

en: Apply Mask
sk_SK: Aplikovať masku

en: Error loading mask
sk_SK: Chyba pri čítaní masky

en: Identifier:
sk_SK: Identifikátor:

en: Rename Area
sk_SK: Premenovať plochu

en: Choose Target Map
sk_SK: Vyberte si cieľovú mapu

en: Error loading map
sk_SK: Chyba pri načítavaní mapy

en: Save Map As
sk_SK: Ulož mapu ako

en: Save Scenario As
sk_SK: Ulož scénu ako

en: No random map generators found.
sk_SK: Nenašiel sa náhodný generátor mapy.

en: Map creation failed.
sk_SK: Nepodarilo sa vytvoriť mapu.

en: Unsaved Changes
sk_SK: Neuložené zmeny

en: Do you want to discard all changes made to the map since the last save?
sk_SK: Chcete zrušiť všetky zmeny urobené v mape od posledného uloženia?

en: This scenario is already open.
sk_SK: Táto mapa je už otvorená.

en: This map is already open.
sk_SK: Táto mapa je už otvorená.

en: Scenario saved.
sk_SK: Mapa uložená.

en: Map saved.
sk_SK: Mapa uložená.

en: Loaded embedded map data
sk_SK: Načítali sa vložené dáta mapy

en: Map loaded from scenario
sk_SK: Mapa načítaná zo scény

en: Loaded referenced map file:
    $new
sk_SK: Načítal sa odkazovaný súbor mapy:
    $new

en: Player $side_num
sk_SK: Hráč $side_num

en: The size of the target map is different from the current map
sk_SK: Veľkosť cieľovej mapy sa líši od súčasnej mapy

en: File not found
sk_SK: Súbor sa nenašiel

en: Empty file
sk_SK: Prázdny súbor mapy

en: The map file looks like a scenario, but the map_data value does not point to an existing file
sk_SK: Mapový súbor vyzerá ako scéna, ale hodnota map_data neukazuje na existujúci súbor

en: Could not save the scenario: $msg
sk_SK: Neviem uložiť mapu: $msg

en: Could not save into scenario
sk_SK: Nepodarilo sa uložiť do scény

en: Could not save the map: $msg
sk_SK: Neviem uložiť mapu: $msg

en: (Unknown Group)
sk_SK: (Neznáma skupina)

en: (non-core)
sk_SK: (nie je súčasťou jadra)

en: Will not work in game without extra care.
sk_SK: Nebude fungovať v hre bez ďalšej práce.

en: Go To
sk_SK: Ísť na

en: Add
sk_SK: Pridať

en: New Location Identifier
sk_SK: Nový identifikátor polohy

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Invalid location id
sk_SK: Neplatné id pozície

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: FG:
sk_SK: Pred:

en: BG:
sk_SK: Za:

en: Clipboard support not found, contact your packager
sk_SK: Podpora schránky sa nenašla, kontaktujte autora balíka programu

en: Choose File
sk_SK: Vyberte súbor s mapou

en: Select
sk_SK: Vybrať

en: player^None
sk_SK: Žiaden

en: Player $player_number
sk_SK: Hráč $player_number
