Battle for Wesnoth 1.11 - en to lt translation catalogue (148 entries)

note: [generic_multiplayer]: id=user_map
en: User Map
lt: Naudotojo žemėlapis

note: [multiplayer_side]: id=Random
en: Random
lt: Atsitiktinis

note: [era]: id=era_default, type=hybrid
en: Default
lt: Numatyta

note: [era]: id=era_heroes
en: Age of Heroes
lt: Herojų amžius

note: [era]: id=era_dunefolk
en: Default + Dunefolk
lt: Numatyta + Kopų žmonės

note: [era]: id=era_dunefolk_heroes
en: Age of Heroes + Dunefolk
lt: Herojų amžius + Kopų žmonės

note: [lua]: f
en: Grand total: <b>%d</b>
lt: Iš viso: <b>%d</b>

note: [lua]: f
en: <span foreground='%s'>Side %d</span> has the advantage.
lt: <span foreground='%s'>Pusė %d</span> turi pranašumą.

note: [multiplayer_side]: id=Drakes, type=random
en: Drakes
lt: Slibinai

note: [multiplayer_side]: id=Dunefolk, type=random
en: Dunefolk
lt: Kopų žmonės

note: [multiplayer_side]: id=Knalgan Alliance, type=random
en: Knalgan Alliance
lt: Knalgos sąjunga

note: [multiplayer_side]: id=Loyalists, type=random
en: Loyalists
lt: Lojalistai

note: [multiplayer_side]: id=Northerners, type=random, description=<img>src='portraits/orcs/warlord.png~BG()' align='middle'</img>
en: Northerners
lt: Šiauriečiai

note: [multiplayer_side]: id=Rebels, type=random
en: Rebels
lt: Sukilėliai

note: [multiplayer_side]: id=Undead, type=random
en: Undead
lt: Nemirėliai

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Aethermaw
en: 2p — Aethermaw
lt: 2ž — Eterio nasrai

note: [side]
en: teamname^North
lt: Šiaurės

note: [side]
en: teamname^South
lt: Pietų

note: [message]: speaker=narrator
en: The Aethermaw growls.
lt: Eterio nasrai riaumoja.

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Arcanclave_Citadel
en: 2p — Arcanclave Citadel
lt: 2ž — Arkanklavos citadelė

note: [side]
en: teamname^East
lt: Rytų

note: [side]
en: teamname^West
lt: Vakarų

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Basilisk
en: 2p — Caves of the Basilisk
lt: 2ž — Basilisko urvai

note: [side]
en: Xikkrisx
lt: Zikkrisksas

note: [side]
en: Oxsrrsk
lt: Oksxsrrskas

note: [side]
en: Blum Duk
lt: Blum Dukas

note: [side]
en: Bramwythl
lt: Bramvytlas

note: [side]
en: Talael Ryndoc
lt: Talaelis Ryndokas

note: [side]
en: Aethec Corryn
lt: Aetekas Korrynas

note: [side]
en: Rilhon
lt: Rilhonas

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Cynsaun_Battlefield
en: 2p — Cynsaun Battlefield
lt: 2ž — Kynsaun mūšio laukas

note: [multiplayer]: id=multiplayer_2p_Dark_Forecast
en: 2p — Dark Forecast (Survival)
lt: 2ž — Tamsi prognozė (Išgyvenimas)

note: [side]
en: teamname^Revolt
lt: Bjaurastis

note: [side]
en: teamname^Human
lt: Žmonės

note: [then] [objective]: condition=lose
en: Death of your leader
lt: Jūsų komandos vado mirtis

note: [then]
en: Since your team has only one leader, the enemy waves will not be at full strength.
lt: Kadangi jūsų komanda turi vieną vadą, priešų bangos atkeliaus nevisu pajėgumu.

note: [else]
en: Death of both of your team’s leaders
lt: Abiejų jūsų komandos vadų mirtis

note: [else]
en: Since your team has two leaders, the enemy waves will be at full strength.
lt: Kadangi jūsų komanda turi du vadus, priešų bangos atkeliaus visu pajėgumu.

note: [objective]: condition=win
en: Survive and defeat all enemy waves
lt: Išgyvenkite ir įveikite visas priešų bangas

note: [message]: speaker=narrator
en: Dark Forecast — a random survival scenario
lt: Tamsi prognozė – atsitiktinis išgyvenimo scenarijus

note: [message]: speaker=unit
en: Ugh! How can this be? Defeated by mere barbarians! My gods have forsaken me...
lt: Ugh! Kaip taip gali būti? Nugalėtas paprastų barbarų! Mano dievai apleido mane...

note: [lua]: weather_map
en: Clear Weather
lt: Giedra

note: [lua]: weather_map
en: Drought
lt: Sausra

note: [lua]: weather_map
en: Heavy Rains
lt: Stiprūs lietūs

note: [lua]: weather_map
en: Snowfall
lt: Snigimas

note: [lua]: weather_map
en: Heavy Snowfall
lt: Stiprus snigimas

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Den_of_Onis
en: 2p — Den of Onis
lt: 2ž — Onis urvas

note: [multiplayer]: id=multiplayer_elensefar_courtyard
en: 2p — Elensefar Courtyard
lt: 2ž — Elensefaro rūmų kiemas

note: [time]: id=underground_illum
en: Underground
lt: Požemis

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Fallenstar_Lake
en: 2p — Fallenstar Lake
lt: 2ž — Kritusios žvaigždės ežeras

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Hamlets
en: 2p — Hamlets
lt: 2ž — Hamletai

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Hellhole
en: 2p — Hellhole
lt: 2ž — Pragaro skylė

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Hornshark_Island
en: 2p — Hornshark Island
lt: 2ž — Jautryklio sala

note: [unit]: type=Dwarvish Scout
en: Kolbur
lt: Kolburas

note: [unit]: type=Dwarvish Scout
en: Rublok
lt: Rublokas

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Howling_Ghost_Badlands
en: 2p — Howling Ghost Badlands
lt: 2ž — Kaukiančio vaiduoklio blogžemės

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Sablestone_Delta
en: 2p — Sablestone Delta
lt: 2ž — Sabalo akmens delta

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Silverhead_Crossing
en: 2p — Silverhead Crossing
lt: 2ž — Sidabragalvės brasta

note: [effect]: type=arcane
en: evil eye
lt: piktoji akis

note: [trait]: id=remove_hp
en: statue
lt: statula

note: [trait]: id=remove_hp
en: This is a sculpture made of stone.
lt: Tai iš akmens padaryta skulptūra.

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Sullas_Ruins
en: 2p — Sulla’s Ruins
lt: 2ž — Sullos griuvėsiai

note: [side]
en: Statue of Sulla
lt: Sullos statula

note: [side]
en: Statue of Lhun-dup
lt: Lun-dupo statula

note: [side]
en: Statue of Ri-nzen
lt: Ri-nzeno statula

note: [side]
en: Statue of Ten-zin
lt: Ten-zino statula

note: [side]
en: Statue of Lo-bsang
lt: Lo-bsango statula

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Swamp_of_Dread
en: 2p — Swamp of Dread
lt: 2ž — Baimės pelkė

note: [multiplayer]: id=multiplayer_The_Freelands
en: 2p — The Freelands
lt: 2ž — Laisvos žemės

note: [multiplayer]: id=multiplayer_thousand_stings_garrison
en: 2p — Thousand Stings Garrison
lt: 2ž — Tūkstančio geluonių įgula

note: [multiplayer]: id=multiplayer_thousand_stings_garrison
en: A strange place. Designed by Doc Paterson.
lt: Keista vieta. Sukūrė Doc Paterson.

note: [side]
en: Statue
lt: Statula

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Tombs_of_Kesorak
en: 2p — Tombs of Kesorak
lt: 2ž — Kesorako antkapiai

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Weldyn_Channel
en: 2p — Weldyn Channel
lt: 2ž — Veldyno kanalas

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Alirok_Marsh
en: 3p — Alirok Marsh
lt: 3ž — Alirok pelkė

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Alirok_Marsh [multiplayer]: id=multiplayer_Island_of_the_Horatii [multiplayer]: id=multiplayer_3p_Morituri [multiplayer]: id=multiplayer_Blue_Water_Province [multiplayer]: id=multiplayer_Castle_Hopping_Isle [multiplayer]: id=multiplayer_Clash [multiplayer]: id=multiplay
en:  Recommended setting of 2 gold per village.
lt:  Rekomenduojama 2 aukso kaimui.

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Island_of_the_Horatii
en: 3p — Island of the Horatii
lt: 3ž — Horacijų sala

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Island_of_the_Horatii
en: Controlling the central island is often the key to victory in this 3 player free for all map.
lt: Vidurinės salos kontrolė dažnai yra raktas į pergalę šiame 3 žaidėjų peštynių žemėlapyje.

note: [multiplayer]: id=multiplayer_3p_Morituri
en: 3p — Morituri
lt: 3ž — Morituri

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Blue_Water_Province
en: 4p — Blue Water Province
lt: 4ž — Mėlynojo vandens provincija

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Blue_Water_Province
en: Historians write that Bluewater Province has been destroyed and rebuilt some twenty times. Now, as armies once again converge on the rocky streams and snowcapped mountains of this small province, its villagers hardly seem to take notice.
lt: Istorikai rašo, kad mėlynojo vandens provincija buvo sunaikinta ir atstatyta apie dvidešimt kartų. Dabar, kai armijos ir vėl susitinka ant šios provincijos uolėtų srovių ir snieguotų kalnų, jos valstiečiai nelabai atkreipia dėmesį.

note: [side]
en: teamname^Team 1
lt: Komanda 1

note: [side]
en: teamname^Team 2
lt: Komanda 2

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Castle_Hopping_Isle
en: 4p — Castle Hopping Isle
lt: 4ž — Įšokimo į pilį sala

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Castle_Hopping_Isle
en: Hop from castle to castle while fighting over a central isle.
lt: Šokinėkite iš pilies į pilį kovodami dėl centrinės salos.

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Clash
en: 4p — Clash
lt: 4ž — Susidūrimas

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Clash
en: Small map for 2 vs. 2.
lt: Mažas žemėlapis 2 prieš 2.

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Geothermal
en: 4p — Geothermal
lt: 4ž — Geoterminis

note: [multiplayer]: id=multiplayer_4p_Hamlets
en: 4p — Hamlets
lt: 4ž — Hamletai

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Isars_Cross
en: 4p — Isar’s Cross
lt: 4ž — Isaro kryžius

note: [side]
en: teamname^Southwest
lt: Pietvakarių

note: [side]
en: teamname^Northeast
lt: Šiaurės rytų

note: [multiplayer]: id=multiplayer_King_of_the_Hill
en: 4p — King of the Hill
lt: 4ž — Kalvos karalius

note: [multiplayer]: id=multiplayer_King_of_the_Hill [multiplayer]: id=multiplayer_Siege_Castles
en:  Recommended setting of 2 gold per village and 150 starting gold.
lt:  Rekomenduojama 2 aukso kaimui ir 150 aukso pradedant.

note: [side]
en: teamname^Southeast
lt: Pietryčių

note: [side]
en: teamname^Northwest
lt: Šiaurės vakarų

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Loris_River
en: 4p — Loris River
lt: 4ž — Loris upė

note: [multiplayer]: id=multiplayer_4p_Morituri
en: 4p — Morituri
lt: 4ž — Morituri

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Paths_of_Daggers
en: 4p — Paths of Daggers
lt: 4ž — Durklų keliai

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Paths_of_Daggers
en:  Recommended setting of 2 gold per village, 28 villages.
lt:  Rekomenduojama 2 aukso kaimui, 28 kaimai.

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Ruins_of_Terra-Dwelve
en: 4p — Ruins of Terra-Dwelve
lt: 4ž — Terra-Dvelvės griuvėsiai

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Siege_Castles
en: 4p — Siege Castles
lt: 4ž — Pilių apsiaustis

note: [multiplayer]: id=multiplayer_4p_Underworld
en: 4p — Underworld
lt: 4ž — Požeminis pasaulis

note: [multiplayer]: id=multiplayer_4p_Underworld
en: A fast-paced 2 vs. 2 map set deep below the surface.
lt: Greito tempo 2 prieš 2 žemėlapis, esantis giliai po paviršiumi.

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Xanthe_Chaos
en: 4p — Xanthe Chaos
lt: 4ž — Ksantės chaosas

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Auction-X
en: 5p — Auction-X
lt: 5ž — Varžytinės-X

note: [side]
en: teamname^Center
lt: Centro

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Forest_of_Fear
en: 5p — Forest of Fear
lt: 5ž — Baimės miškas

note: [multiplayer]: id=multiplayer_The_Wilderlands
en: 5p — The Wilderlands
lt: 5ž — Dykžemės

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Crusaders_Field [multiplayer]: id=multiplayer_The_Wilderlands
en:  Recommended setting of 1 gold per village.
lt:  Rekomenduojama 1 auksas kaimui.

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Crusaders_Field
en: 6p — Crusaders’ Field
lt: 6ž — Kryžiuočių laukas

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Hexcake
en: 6p — Hexcake
lt: 6ž — Šešiakampis pyragas

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Hexcake
en: 2 vs. 2 or 3 vs. 3 team game.
lt: 2 prieš 2 arba 3 prieš 3 komandinis žaidimas.

note: [multiplayer]: id=multiplayer_6p_Team_Survival
en: 6p — Team Survival
lt: 6ž — Komandinis išgyvenimas

note: [multiplayer]: id=multiplayer_6p_Team_Survival
en: Scenario where the objective is to survive for as long as possible.
lt: Scenarijus, kuriame tikslas yra išgyventi kaip įmanoma ilgiau.

note: [side]
en: Attacker
lt: Atakuojantysis

note: [side]
en: Defender
lt: Besiginantis

note: [objective]: condition=win
en: Survive all enemy attacks
lt: Išgyvenkite visas priešų atakas

note: [objective]: condition=lose
en: Death of your team leaders
lt: Jūsų komandos vadų mirtis

note: [note]
en: Hint: Learning the enemy spawn points and types helps a lot.
lt: Patarimas: atkreipkite dėmesį, kuriuose taškuose atsiranda priešai – tai smarkiai padės.

note: [label]
en: Turn 2: Loyalists
lt: Ėjimas 2: Lojalistai

note: [label]
en: Turn 5: Knalgans
lt: Ėjimas 5: Knalganai

note: [label]
en: Turn 8: Rebels
lt: Ėjimas 8: Sukilėliai

note: [label]
en: Turn 11: Northerners
lt: Ėjimas 11: Šiauriečiai

note: [label]
en: Turn 14: Drakes
lt: Ėjimas 14: Slibinai

note: [label]
en: Turn 17: Undead
lt: Ėjimas 17: Nemirėliai

note: [label]
en: Tower of Doom
lt: Lemties bokštas

note: [message]: speaker=narrator
en: Faery
lt: Fėja

note: [message]: speaker=narrator
en: Congratulations for surviving the map that so many people claim is impossible!
lt: Sveikinimai išgyvenus žemėlapį, kurį daugelis žmonių laiko neįmanomu!

note: [message]: speaker=narrator
en: Death
lt: Mirtis

note: [message]: speaker=narrator
en: You have lost this game, but fear not. You can always try again. And again. And again. *Muahahaha*
lt: Jūs pralaimėjote šį žaidimą, bet nebijokite. Jūs visada galite bandyti vėl. Ir vėl. ir vėl. *Muahahaha*

note: [multiplayer]: id=multiplayer_The_Manzivan_Traps
en: 6p — The Manzivan Traps
lt: 6ž — Manzivano spąstai

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Volcano
en: 6p — Volcano
lt: 6ž — Ugnikalnis

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Waterloo_Sunset
en: 6p — Waterloo Sunset
lt: 6ž — Vaterlo saulėlydis

note: [multiplayer]: id=multiplayer_8p_Mokena_Prairie
en: 8p — Mokena Prairie
lt: 8ž — Mokenos prerija

note: [multiplayer]: id=multiplayer_8p_Morituri
en: 8p — Morituri
lt: 8ž — Morituri

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Merkwuerdigliebe
en: 9p — Merkwuerdigliebe
lt: 9ž — Nuostabi meilė

note: [scenario]: id=multiplayer_Random_Map [multiplayer]: id=multiplayer_Random_Map
en: Random map
lt: Atsitiktinis žemėlapis

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Random_Map
en: Randomly generated map. Note: random maps are often unbalanced, but if you have time, you can regenerate them until you get a good one.
lt: Atsitiktinai sugeneruotas žemėlapis. Atminkite: atsitiktiniai žemėlapiai dažnai nesubalansuoti, bet jei turite laiko, galite juos pergeneruoti, kol gausite gerą.

note: [scenario]: id=multiplayer_Random_Map_Desert [multiplayer]: id=multiplayer_Random_Map_Desert
en: Random map (Desert)
lt: Atsitiktinis žemėlapis (Dykuma)

note: [scenario]: id=multiplayer_Random_Map_Marsh [multiplayer]: id=multiplayer_Random_Map_Marsh
en: Random map (Marsh)
lt: Atsitiktinis žemėlapis (Pelkė)

note: [scenario]: id=multiplayer_Random_Map_Winter [multiplayer]: id=multiplayer_Random_Map_Winter
en: Random map (Winter)
lt: Atsitiktinis žemėlapis (Žiema)

note: [multiplayer]: id=wesbench_ai
en: Wesnoth Benchmark: AI
lt: Vesnoto išbandymas: DI

note: [multiplayer]: id=wesbench_ai
en: A wesnoth benchmark, use --nogui --no-delay --multiplayer --scenario=wesbench_ai --exit-at-end.
lt: Vesnoto išbandymas, naudokite --nogui --no-delay --multiplayer --scenario=wesbench_ai --exit-at-end.

note: [multiplayer]: id=wesbench_scroll
en: Wesnoth Benchmark: Scrolling
lt: Vesnoto išbandymas: Slinkimas

note: [multiplayer]: id=wesbench_scroll
en: A wesnoth benchmark, use --no-delay --multiplayer --scenario=wesbench_scroll --exit-at-end.
lt: Vesnoto išbandymas, naudokite --nogui --no-delay --multiplayer --scenario=wesbench_scroll --exit-at-end.

note: [multiplayer]: id=wesbench_shroud_walk
en: Wesnoth Benchmark: Walking through Shroud
lt: Vesnoto išbandymas: Ėjimas per uždangą

note: [multiplayer]: id=wesbench_shroud_walk
en: A wesnoth benchmark, use --no-delay --multiplayer --scenario=wesbench_shroud_walk --exit-at-end.
lt: Vesnoto išbandymas, naudokite --nogui --no-delay --multiplayer --scenario=wesbench_shroud_walk --exit-at-end.
