Battle for Wesnoth 1.11 - en to lt translation catalogue (237 entries)

note: [campaign]: id=Son_of_the_Black-Eye
en: Son of the Black-Eye
lt: Juodosios-Akies sūnus

note: [campaign]: id=Son_of_the_Black-Eye
en: SotBE
lt: JAS

note: [campaign]: id=Son_of_the_Black-Eye
en: Challenging
lt: Iššaukiantis

note: [campaign]: id=Son_of_the_Black-Eye
en: Grunt
lt: Pėstininkas

note: [campaign]: id=Son_of_the_Black-Eye
en: Difficult
lt: Sudėtingas

note: [campaign]: id=Son_of_the_Black-Eye
en: Warrior
lt: Karys

note: [campaign]: id=Son_of_the_Black-Eye
en: Nightmare
lt: Košmaras

note: [campaign]: id=Son_of_the_Black-Eye
en: Warlord
lt: Karo vadas

note: [campaign]: id=Son_of_the_Black-Eye
en: (Expert level, 18 scenarios.)
lt: (Eksperto lygis, 18 scenarijų.)

note: [about]
en: Campaign Design
lt: Kampanijos kūrimas

note: [about]
en: Campaign Maintenance
lt: Kampanijos priežiūra

note: [about]
en: Prose, Grammatical and WML Assistance
lt: Proza, gramatinė ir WML pagalba

note: [about]
en: Artwork and Graphics
lt: Grafika

note: [scenario]: id=01_End_of_Peace
en: End of Peace
lt: Taikos pabaiga

note: [objective]: condition=win
en: Defeat Alber
lt: Nugalėkite Alberą

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Kapou’e
lt: Kapou’e mirtis

note: [side]: type=Lieutenant, id=Alber
en: Alber
lt: Alberas

note: [side]: type=General, id=Slowhand [side] [side]: type=General, id=Harman [side]: type=Lieutenant, id=Alber [side]: type=General, id=Lanbec'h
en: Humans
lt: Žmonės

note: [message]: role=second
en: Victory!
lt: Pergalė!

note: [unit]: type=Wolf Rider, id=Vrag
en: Vrag
lt: Vragas

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: Speak, rider.
lt: Kalbėk, raiteli.

note: [message]: role=second
en: Uh oh! What should we do, Chief?
lt: Ai oi! Ką darysime, vade?

note: [option]
en: If what you say is true, then there is no way our tribe can face such an army alone.
lt: Jei tai, ką tu sakai, tiesa, tai mūsų gentis negali viena stoti prieš tokią armiją.

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: If they want war, then they shall get war!
lt: Jei jie nori karo, tai jie gaus karą!

note: [scenario]: id=02_The_Human_Army
en: The Human Army
lt: Žmonių armija

note: [objective]: condition=win
en: Defeat Lanbec’h
lt: Nugalėkite Lanbec’hą

note: [side]: type=General, id=Lanbec'h
en: Lanbec’h
lt: Lanbec’has

note: [message]: speaker=Lanbec'h
en: So this is the bold orc who has dared kill my son-in-law.
lt: Tai tu tas bebaimis orkas, išdrįsęs nužudyti mano žentą.

note: [message]: speaker=Vrag
en: I told you so!
lt: Sakiau tau!

note: [message]: speaker=Vrag [message]: role=Helper
en: We must flee! There is no way we can stand up against such a force.
lt: Turim bėgti! Prieš tokią jėgą niekaip neatsilaikysim.

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: The Son of the Black-Eye will never ‘flee’. But making a ‘strategic withdrawal’ is another matter.
lt: Juodosios-Akies sūnus niekada „nebėga“. „Strateginis atsitraukimas“ – kita kalba.

note: [message]: role=Helper
en: Yeah, Chief?
lt: Taip, vade?

note: [message]: role=Helper
en: Done.
lt: Padaryta.

note: [message]: speaker=Lanbec'h
en: That’s right, flee, you cowardly orcs! This land is mine!
lt: Teisingai, bėkite, bailiai orkai! Ši žemė dabar mano!

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: In your dreams, worm. When the time comes you will pay for all this with your life!
lt: Pasvajok, kirmine! Atėjus laikui, sumokėsi už visa tai savo gyvybe!

note: [scenario]: id=03_Toward_Mountains_of_Haag
en: Toward Mountains of Haag
lt: Haago kalnų link

note: [objectives] [objective]: condition=win
en: Defeat the enemy leader
lt: Nugalėkite priešų vadą

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Grüü
lt: Grüü mirtis

note: [side]: type=Dwarvish Lord, type=Dwarvish Steelclad, id=Kwili
en: Kwili
lt: Kvilis

note: [side]: type=Dwarvish Lord, type=Dwarvish Steelclad, id=Kwili
en: Dwarves
lt: Dvarfai

note: [message]: speaker=Kwili
en: Halt! Who goes there?
lt: Stot! Kas čia eina?

note: [message]: role=Helper
en: (<i>Snicker</i>)
lt: (<i>Žvengia</i>)

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: It looks like we might have to fight them after all.
lt: Regis, visgi teks su jais kautis.

note: [unit]: id=Blemaker, type=Troll Warrior
en: Blemaker
lt: Blemakeris

note: [unit]: id=Toughkon, type=Troll Whelp
en: Toughkon
lt: Toughkonas

note: [message]: speaker=Blemaker
en: Look! Dwarves are fighting orcs!
lt: Žiūrėkite! Dvarfai kaunasi su orkais!

note: [message]: speaker=Grüü
en: Father, we should help them. Orcs are our allies.
lt: Tėve, turime jiems padėti. Orkai mūsų sąjungininkai.

note: [message]: speaker=Blemaker
en: I don’t know. Orcs have been our allies in the past, but they treat us as fools.
lt: Nežinau. Orkai buvo mūsų sąjungininkais anksčiau, bet jie elgiasi su mumis kaip su kvailiais.

note: [message]: speaker=Grüü
en: Father! Oh no!
lt: Tėve! O ne!

note: [message]: speaker=Grüü
en: Filthy dwarves! Now I’ll kill you to the last!
lt: Pašvinkę dvarfai! Dabar išžudysiu visus iki vieno!

note: [message]: speaker=unit
en: Oh no, I’m defeated.
lt: O ne, aš nugalėtas.

note: [message]: speaker=unit
en: Argh! I die!
lt: Argh! Mirštu!

note: [scenario]: id=04_The_Siege_of_Barag_Gor
en: The Siege of Barag Gór
lt: Barag Góro apsiaustis

note: [objective]: condition=win
en: Defeat all enemy leaders
lt: Nugalėkite visus priešų vadus

note: [objective]: condition=lose
en: Death of a Shaman
lt: Šamano mirtis

note: [side]: type=Elvish Marshal, id=Etheliel
en: Etheliel
lt: Etelielis

note: [side]: type=Elvish Shyde, id=Lucile [side]: type=Elvish Captain, id=Raceme [side]: type=Elvish Marshal, id=Etheliel [side]: type=Elvish Marshal, id=Hida'tul [side]: type=Elvish Marshal, id=Ammon [side]: type=Elvish Marshal, id=Sammual
en: Elves
lt: Elfai

note: [side]: type=Orcish Slayer, id=Rugh
en: Rugh
lt: Ruhas

note: [side]: type=Elvish Marshal, id=Hida'tul
en: Hida’tul
lt: Hida’tulas

note: [side]: type=Elvish Marshal, id=Ammon
en: Ammon
lt: Amonas

note: [side]: type=Elvish Marshal, id=Sammual
en: Sammual
lt: Samualas

note: [event]
en: Pirk
lt: Pirkas

note: [event]
en: Gork
lt: Gorkas

note: [event]
en: Vraurk
lt: Vraukas

note: [message]: speaker=narrator
en: When the party finally reached Barag Gór, they were met with a most startling sight.
lt: Kai kompanija pasiekė Barag Górą, prieš juos atsivėrė vaizdas, kurio jie mažiausiai tikėjosi.

note: [message]: speaker=Grüü
en: What can you expect, Chief? They’re elves after all.
lt: O ko daugiau iš jų tikėtis, vade? Jie juk elfai.

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: Hmmm. $scout.name, go find out what they are up to.
lt: Hmmm. Eik ir išsiaiškink ką jie rezga.

note: [message]: role=Scout
en: Sure.
lt: Žinoma.

note: [message]: speaker=Ammon
en: One more step and you are dead, flea-bag. Better run if you value your life.
lt: Dar žingsnis, ir mirsi, blusų maiše. Bėk, jei tau brangi gyvybė.

note: [message]: speaker=Ammon
en: Well...
lt: Na...

note: [message]: speaker=Ammon
en: KILL HIM!!
lt: UŽMUŠK JĮ!!

note: [message]: role=Scout
en: Hahaha! If you can!
lt: Chachacha! Jei gali!

note: [message]: speaker=Ammon
en: Blast it, he got away.
lt: Po velnių, pabėgo.

note: [message]: role=Scout
en: The elves have been bribed by the humans to capture and deliver the shamans to them.
lt: Elfus papirko žmonės, kad jie pagrobtų šamanus ir pristatytų jiems.

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: Go on, Grüü.
lt: Tęsk, Grüü.

note: [message]: speaker=Grüü
en: We go and we kill all of them. What do you think?
lt: Eisime ir užmušime juos visus. Ką jūs manote?

note: [unit]: id=Jetto, type=Orcish Assassin [message]: speaker=narrator
en: Jetto
lt: Džetas

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: Jetto, how did you get captured by the likes of these?
lt: Džetai, kaip tu patekai tokiems į nelaisvę?

note: [message]: speaker=Pirk
en: At last! The siege has been broken.
lt: Pagaliau! Apgultis pralaužta.

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: No problem! It was fun, wasn’t it, Grüü?
lt: Jokios problemos! Tai buvo linksma, ar ne, Grüü?

note: [message]: speaker=Grüü
en: Hahaha! Yeah!
lt: Chachacha! Taip!

note: [message]: speaker=Vraurk
en: Why? What’s wrong?
lt: Kodėl? Kas blogai?

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: How did you get captured by the likes of these?
lt: Kaip tu patekai tokiems į nelaisvę?

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: Fine, someone go release him.
lt: Gerai, kas nors jį išleiskit.

note: [scenario]: id=05_To_the_Harbor_of_Tirigaz
en: To the Harbor of Tirigaz
lt: Į Tirigazo uostą

note: [side]: type=Lich, id=Na-Mana [side]: type=Death Knight, id=Ma-Rana
en: Undead
lt: Nemirėliai

note: [message]: speaker=Grüü
en: It is too quiet. Just plain boring.
lt: Per tylu. Net nuobodu.

note: [message]: speaker=Pirk
en: Shut up, I just heard something.
lt: Užsičiaupk, aš kažką girdžiu.

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: You’re right. I can see something is moving in these hills. Looks like there are undead there.
lt: Tavo tiesa. Matau kažką judant tose kalvose. Regis, ten nemirėliai.

note: [message]: speaker=Grüü
en: Excellent! It is time for exercise!
lt: Puiku! Metas pasimankštinti!

note: [message]: speaker=Vraurk
en: Uh... I don’t think so. Let’s get out of here!
lt: Oi... Nemanau. Nešdinkimės iš čia!

note: [message]: speaker=Vraurk
en: But...
lt: Bet...

note: [message]: speaker=Grüü
en: That’s right, let’s go!
lt: Teisingai, eime!

note: [message]: speaker=unit
en: It is written H.O.L.Y W.A.T.E.R
lt: Ant jo užrašyta Š.V.Ę.S.T.A.S V.A.N.D.U.O

note: [message]: speaker=Grüü
en: The day is coming, these night creatures will soon return to the pit.
lt: Diena aušta, šios nakties būtybės tuoj grįš į duobę.

note: [message]: speaker=Pirk
en: Grüü, are you forgetting we are also night creatures?
lt: Grüü, ar pamiršti, kad mes taip pat nakties būtybės?

note: [message]: speaker=Grüü
en: Err... well...
lt: Err... taip...

note: [scenario]: id=06_Black_Flag
en: Black Flag
lt: Juodoji vėliava

note: [side]: type=General, id=Slowhand
en: Slowhand
lt: Lėtarankis

note: [side]: type=General, id=Harman
en: Harman
lt: Harmanas

note: [unit]: type=Orcish Warrior, type=Orcish Grunt, id=Affman
en: Affman
lt: Afmanas

note: [objective]: condition=win
en: Defeat Slowhand and Harman
lt: Nugalėkite Lėtarankį ir Harmaną

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: So, here is Tirigaz. But what’s going on?
lt: Taigi, čia yra Tirigazas. Bet kas čia vyksta?

note: [message]: speaker=Pirk
en: Looks like humans have attacked here too. You were right, Kapou’e, the humans have declared all-out war on us.
lt: Panašu, kad ir čia žmonės užpuolė. Buvai teisus, Kapou’e, žmonės mums paskelbė visuotinį karą.

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: Are the shamans safe?
lt: Ar šamanai saugūs?

note: [message]: speaker=unit
en: Aaaargh! I die!
lt: Aaaargh! Mirštu!

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: We are victorious at last. Someone go tell the shamans that they can come out now.
lt: Pagaliau laimėjom. Kas nors nueikit pasakykit šamanams, kad jau gali išlįsti.

note: [scenario]: id=07_The_Desert_of_Death
en: The Desert of Death
lt: Mirties dykuma

note: [objective]: condition=win
en: Reach the Oasis in the Southeast
lt: Pasiekite oazę pietryčiuose

note: [side]: type=Assassin, type=Rogue, id=Ar-Dant
en: Ar-Dant
lt: Ar-Dantas

note: [side]: type=General, id=Arthain [side]: type=Lieutenant, id=Hanak [side]: type=Dwarvish Steelclad, id=Darstang [side]: type=Bandit, id=Sagmar [side]: type=Grand Marshal, id=Earl Lanbec'h [side]: type=Orcish Warlord, id=Shan Taum [side]: type=Elvish Champion, id=Thelarion [side]: type=Assassin, type
en: Villains
lt: Blogiečiai

note: [message]: speaker=Pirk
en: What?! Through all this chaos?!
lt: Ką?! Per visą šį chaosą?!

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: We don’t have any other choice. If we remain here we’ll die.
lt: Neturime jokio kito pasirinkimo. Jei liksime čia – mirsime.

note: [message]: speaker=Vraurk
en: Oh great, perfect timing.
lt: O, nuostabu, pačiu laiku.

note: [message]: speaker=Grüü
en: Yeah, I am really hungry.
lt: Taip, aš tikrai alkanas.

note: [message]: speaker=Vraurk
en: That is not what I meant!
lt: Aš ne tą turėjau omeny!

note: [message]: speaker=Grüü
en: Ahh, finally! Lunchtime!
lt: Ooo, pagaliau! Pietūs!

note: [message]: speaker=Vraurk
en: You trolls are just sick!
lt: Jūs, troliai, tiesiog trenkti!

note: [message]: speaker=Grüü
en: <i>Yuck</i>! Disgusting! These things taste horrible!
lt: <i>Fe</i>! Bjauru! Šitie padarai baisiai neskanūs!

note: [message]: speaker=Grüü
en: Ugh... I feel sick.
lt: Och... Man bloga.

note: [message]: speaker=Gork
en: Hmmm, it seems that scorpions are poisonous.
lt: Hmm, atrodo, skorpionai nuodingi.

note: [message]: speaker=Vraurk
en: But what about Grüü?
lt: Bet kas dėl Grüü?

note: [message]: speaker=Grüü
en: (<i>Puke</i>)
lt: (<i>Vemia</i>)

note: [message]: speaker=unit
en: I don’t care, get lost!
lt: Manęs nedomina, dink iš čia!

note: [message]: speaker=Grüü
en: ... Food...!
lt: ... Maistas!..

note: [message]: speaker=Vraurk
en: ... Water...!
lt: ... Vanduo!..

note: [scenario]: id=08_Silent_Forest
en: Silent Forest
lt: Tylusis miškas

note: [objective]: condition=win
en: Defeat the elves
lt: Nugalėkite elfus

note: [side]: type=Elvish Shyde, id=Lucile
en: Lucile
lt: Lucilė

note: [side]: type=Elvish Captain, id=Raceme
en: Raceme
lt: Racemis

note: [message]: speaker=narrator
en: Some time later...
lt: Kada nors vėliau...

note: [message]: speaker=unit
en: Yes, that is correct.
lt: Taip, tai teisinga.

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: Behead her.
lt: Nukirsdink.

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: Behead him.
lt: Nukirsdink.

note: [message]: speaker=unit
en: Ahhhhh!
lt: Aaaaaa!

note: [message]: speaker=Linduilas
en: As you command, my lady.
lt: Kaip įsakysite, mano ponia.

note: [scenario]: id=09_Shan_Taum_the_Smug
en: Shan Taum the Smug
lt: Šan Taumas Patenkintasis

note: [objective]: condition=win
en: Survive the Shan Taum menace for 20 turns
lt: Išgyvenkite Šan Taumo grėsmę 20 ėjimų

note: [objectives]
en: Defeat Shan Taum
lt: Nugalėkite Šan Taumą

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Shan Taum [unit]: type=Orcish Warlord, id=Shan Taum
en: Shan Taum
lt: Šan Taumas

note: [message]: role=cannonfodder [message]: speaker=Grüü
en: Why?
lt: Kodėl?

note: [event]
en: Fabstep
lt: Fabstepas

note: [event]
en: Klebar
lt: Klebaras

note: [event]
en: Echarp
lt: Ečarpas

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: But my people...
lt: Bet mano žmonės...

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: Thank you.
lt: Ačiū.

note: [scenario]: id=10_Saving_Inarix
en: Saving Inarix
lt: Inariks išgelbėjimas

note: [objective]: condition=win
en: Destroy the southern part of the bridge
lt: Sunaikinkite pietinę tilto dalį

note: [unit]: type=Elvish Champion, id=Thelarion [side]: type=Elvish Champion, id=Thelarion
en: Thelarion
lt: Telarionas

note: [side]: type=Dwarvish Steelclad, id=Darstang
en: Darstang
lt: Darstangas

note: [event]
en: Plonk
lt: Plonkas

note: [message]: speaker=Grüü
en: I know what we must do. Kill elves and help Inarix cross.
lt: Žinau, ką privalau padaryti. Užmušti elfus ir padėti Inariksui persikelti.

note: [message]: speaker=Plonk
en: It won’t be that easy! Our enemies are well entrenched.
lt: Nebus taip lengva! Mūsų priešai gerai įsitvirtinę.

note: [event]
en: Inarix
lt: Inariks

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: Bah! I’m not going to blow myself to bits!
lt: Ba! Nesiruošiu susisprogdinti į gabaliukus!

note: [message]: speaker=Grüü
en: Uh... Fine, Chief!
lt: Uh... Gerai, vade!

note: [message]: speaker=Inarix
en: I’m not going to do it!
lt: Nedarysiu to!

note: [else]
en: I’m ready, Chief!
lt: Aš čia, vade!

note: [message]: speaker=Inarix
en: Damn you, Son of the Black-Eye! You’ll pay for this!
lt: Velniai griebtų tave, Juodosios-Akies sūnau! Sumokėsi už tai!

note: [message]
en: No, wait!
lt: Ne, palauk!

note: [message]: speaker=unit
en: Aaaaaaaargh!
lt: Aaaaaaaa!

note: [option]
en: Wait a moment.
lt: Palauk truputį.

note: [side]: type=Grand Marshal, id=Earl Lanbec'h [unit]: type=General, id=Earl Lanbec'h [side]: type=General, id=Earl Lanbec'h
en: Earl Lanbec’h
lt: Grafas Lanbec’has

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: It is too late, we are defeated.
lt: Per vėlu, mes nugalėti.

note: [message]: speaker=unit
en: The green earth will curse you for this...
lt: Žalioji žemė prakeiks tave už tai...

note: [scenario]: id=11_Clash_of_Armies
en: Clash of Armies
lt: Armijų susidūrimas

note: [event]
en: Telamir
lt: Telamiras

note: [event]
en: Angthur
lt: Angturas

note: [message]: speaker=Grüü
en: Great! When do they arrive?
lt: Puiku! Kada jie atvyksta?

note: [message]: role=cannonfodder
en: In four days. I fear it will be too late.
lt: Keturių dienų bėgyje. Bijau, kad bus per vėlu.

note: [message]: role=cannonfodder
en: Great.
lt: Puiku.

note: [message]
en: Get them!
lt: Čiupkit juos!

note: [unit]: type=Merman Warrior, id=Plouf
en: Plouf
lt: Ploufas

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Al’Brock
lt: Al’Broko mirtis

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Flar’Tar
lt: Flar’Taro mirtis

note: [side]: type=General, id=Arthain
en: Arthain
lt: Artainas

note: [side]: type=Lieutenant, id=Hanak
en: Hanak
lt: Hanakas

note: [side]: type=Bandit, id=Sagmar
en: Sagmar
lt: Sagmaras

note: [event]
en: Trithalsul
lt: Tritalsulas

note: [scenario]: id=14_Back_Home
en: Back Home
lt: Atgal namo

note: [side]: type=General, id=Telthys
en: Telthys
lt: Teltys

note: [side]: type=General, id=Fredor
en: Fredor
lt: Fredoras

note: [side]: type=General, id=Georan
en: Georan
lt: Georanas

note: [event]
en: Valan
lt: Valanas

note: [message]: role=army
en: You always like his plans, Grüü.
lt: Visada mėgsti jo planus, Grüü.

note: [message]: speaker=Flar'Tar [message]: speaker=second_unit
en: Yes, Chief.
lt: Taip, vade.

note: [message]: speaker=Grüü
en: Uh, Chief...
lt: Uh, vade...

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: ... Yes, Grüü?
lt: ... Taip, Grüü?

note: [message]: speaker=Grüü
en: Can I get some gold with me?
lt: Ar galiu su savimi pasiimti kažkiek aukso?

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: Fine, take a hundred. Don’t lose it.
lt: Puiku, paimk šimtą. Nepamesk jo.

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: Excellent. Now, where are the others?
lt: Nuostabu. Dabar, kur yra kiti?

note: [message]: speaker=Flar'Tar
en: We made it.
lt: Padarėme tai.

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: Good, but where is Grüü?
lt: Gerai, bet kur yra Grüü?

note: [message]: speaker=Flar'Tar
en: Dumb trolls, you can never rely on them.
lt: Kvaili troliai, niekada negali jais pasikliauti.

note: [message]: speaker=Grüü
en: I’m here, Chief!
lt: Aš čia, vade!

note: [message]: speaker=Flar'Tar
en: Sounds simple enough.
lt: Skamba pakankamai paprastai.

note: [message]: speaker=second_unit
en: SPEAK!
lt: KALBĖK!

note: [message]: speaker=Thelarion
en: They’re... the humans killed them.
lt: Jie yra... žmonės juos užmušė.

note: [message]: speaker=second_unit
en: You lie!
lt: Meluoji!

note: [message]: speaker=narrator
en: A few minutes later...
lt: Po kelių minučių...

note: [scenario]: id=15_Civil_War
en: Civil War
lt: Civilinis karas

note: [objective]: condition=win
en: Defeat all rebel leaders and...
lt: Nugalėkite visus sukilėlių vadus ir...

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Orga [side]: type=Orcish Warrior, id=Knorgh [side]: type=Orcish Warrior, id=Nofhug [side]: type=Orcish Warlord, id=Braga [side]: type=Orcish Warlord, id=Meato [side]: type=Orcish Warlord, id=Ragvan [side]: type=Orcish Warlord, id=Kergai
en: Rebels
lt: Sukilėliai

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Ragvan
en: Ragvan
lt: Ragvanas

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Kergai
en: Kergai
lt: Kergajus

note: [message]: speaker=Ragvan [message]: speaker=Kergai
en: Right!
lt: Teisingai!

note: [message]: speaker=Grüü
en: Yeah!
lt: Taip!

note: [scenario]: id=16_The_Coward
en: The Coward
lt: Bailys

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Orga
en: Orga
lt: Orgas

note: [side]: type=Orcish Warrior, id=Knorgh
en: Knorgh
lt: Knorghas

note: [side]: type=Orcish Warrior, id=Nofhug
en: Nofhug
lt: Nofhugas

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: Good morning, Shan Taum!
lt: Labas rytas, Šan Taumai!

note: [message]: speaker=Shan Taum
en: Accomplishments?
lt: Pasiekimų?

note: [message]: speaker=Shan Taum
en: LIES! THESE ARE ALL LIES!
lt: MELAS! VISA TAI – MELAS!

note: [message]: speaker=Orga
en: Yes, sir!
lt: Taip, pone!

note: [scenario]: id=17_The_Human_Attack
en: The Human Attack
lt: Žmonių ataka

note: [objectives]
en: Defeat Earl Lanbec’h
lt: Nugalėkite grafą Lanbec’hą

note: [message]: speaker=Bruce
en: We have arrived, my lord.
lt: Atvykome, mano valdove.

note: [message]: speaker=Earl Lanbec'h
en: Ahhh, perfect, more reinforcements.
lt: Aaa, puiku, dar vienas pastiprinimas.

note: [unit]: type=General, id=Howgarth III [side]: type=General, id=Howgarth III
en: Howgarth III
lt: Haugartas III

note: [scenario]: id=18_Northern_Alliance
en: Northern Alliance
lt: Šiaurinė sąjunga

note: [objective]: condition=win
en: Kill Shan Taum and Earl Lanbec’h
lt: Užmuškite Šan Taumą ir grafą Lanbec’hą

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Howgarth III
lt: Haugarto III mirtis

note: [message]: speaker=Shan Taum
en: I am here to do to you what I did to your father.
lt: Aš čia tam, kad tau padaryčiau tą patį, ką padariau tavo tėvui.

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: So you did kill my father then.
lt: Tai vis tik tu tada nužudei mano tėvą.

note: [message]: speaker=Howgarth III
en: What did I tell you, Kapou’e?
lt: Ką aš tau sakiau, Kapou’e?

note: [message]: speaker=Kapou'e
en: Blood and steel! The traitor was mine!
lt: Kraujas ir plienas! Išdavikas buvo mano!

note: [message]: speaker=Grüü
en: YEAH!
lt: TAIP!

note: [scenario]: id=19_Epilogue
en: Epilogue
lt: Epilogas

note: [unit_type]: id=Novice Orcish Shaman, race=orc
en: Novice Orcish Shaman
lt: Pradedantysis orkų šamanas

note: [unit_type]: id=Old Orcish Shaman, race=orc
en: Old Orcish Shaman
lt: Senas orkų šamanas

note: [unit_type]: id=Orcish Shaman, race=orc
en: Orcish Shaman
lt: Orkų šamanas

note: [message]: speaker=unit
en: Ouch! This hurts!
lt: Auč! Skaudėjo!

note: [message]: speaker=unit
en: Oh no, I am defeated.
lt: O ne, aš nugalėtas

note: [message]: speaker=Inarix
en: Ahhh!
lt: Aaaa!

en: Al’Brock
lt: Al’Brokas

en: Flar’Tar
lt: Flar’Taras
