Battle for Wesnoth - en to cs translation catalogue (103 entries)

note: [brush]: id=brush-1
en: Single Hex
cs: Aktuální políčko

note: [brush]: id=brush-2
en: Radius 1 Hex
cs: Poloměr jedno políčko

note: [brush]: id=brush-3
en: Radius 2 Hex
cs: Poloměr dvě políčka

note: [brush]: id=brush-nw-se
en: Hex Line NW-SE
cs: Linie hexů SZ-JV

note: [brush]: id=brush-sw-ne
en: Hex Line SW-NE
cs: Linie hexů JZ-SV

note: [editor_group]: id=all
en: all
cs: vše

note: [editor_group]: id=water
en: water
cs: voda

note: [editor_group]: id=flat
en: flat
cs: pláně

note: [editor_group]: id=desert
en: desert
cs: pouště

note: [editor_group]: id=embellishments
en: embellishments
cs: okrasy

note: [editor_group]: id=forest
en: forest
cs: lesy

note: [editor_group]: id=fall
en: fall
cs: podzim

note: [editor_group]: id=frozen
en: frozen
cs: zmrzlé

note: [editor_group]: id=rough
en: rough
cs: členité

note: [editor_group]: id=cave
en: cave
cs: jeskyně

note: [editor_group]: id=obstacle
en: obstacle
cs: překážky

note: [editor_group]: id=village
en: village
cs: vesnice

note: [editor_group]: id=castle
en: castle
cs: hrady

note: [editor_group]: id=bridge
en: bridge
cs: mosty

note: [editor_group]: id=special
en: special
cs: zvláštnosti

note: [editor_times]: id=empty Describes a scenario in the editor that has not set a time of day schedule
en: time of day^None
cs: Žádný

note: [editor_times]: id=default
en: Default
cs: Výchozí

note: [editor_times]: id=summer
en: Summer
cs: Léto

note: [editor_times]: id=winter
en: Winter
cs: Zima

note: [editor_times]: id=24
en: 24 Hour Schedule
cs: 24hodinový režim

note: [editor_times]: id=after_the_fall
en: After the Fall
cs: Po Pádu

note: [menu]: id=menu-editor-file, type=turbo
en: File
cs: Soubor

note: [menu]: id=menu-editor-recent
en: Load Recent
cs: Načíst poslední

note: [menu]: id=menu-editor-map
en: Map
cs: Mapa

note: [menu]: id=menu-unit-facing
en: Unit Facing
cs: Překryv jednotek

note: [menu]: id=menu-editor-transitions
en: Transition Update
cs: Obnova přechodu

note: [menu]: id=menu-editor-window
en: Window
cs: Okno

note: [menu]: id=menu-editor-areas
en: Areas
cs: Oblasti

note: [menu]: id=menu-editor-local-time
en: Assign Local Time
cs: Přiřadit místní čas

note: [menu]: id=menu-editor-local-schedule
en: Assign Local Time Schedule
cs: Přiřadit místní časové nastavení

note: [menu]: id=menu-editor-side
en: Side
cs: Strana

note: [label]: id=villages-icon
en: villages
cs: vesnic

note: [label]: id=units-icon
en: units
cs: jednotky

note: [menu]: id=switch_time
en: Time Schedule Menu
cs: Nastavení času

note: [menu]: id=menu-editor-schedule
en: Assign Time Schedule
cs: Přiřadit nastavení času

en: Identifier:
cs: Identifikátor:

en: Name:
cs: Jméno:

en: Type:
cs: Typ:

en: Cost:
cs: Cena:

en: Fatal error
cs: Kritická chyba

en: Do you really want to quit?
cs: Opravdu si přeješ skončit?

en: Do you really want to quit? Changes to this map since the last save will be lost.
cs: Opravdu si přeješ skončit? Změny v mapě od posledního uložení budou ztraceny.

en: Do you really want to quit? The following maps were modified and all changes since the last save will be lost:
cs: Opravdu si přeješ skončit? Následující mapy byly změněny; všechny změny od posledního uložení budou ztraceny:

en: No editor time-of-day found.
cs: Nenalezena žádná denní doba pro editor.

en: Change Unit ID
cs: Změnit ID jednotky

en: Rename Unit
cs: Přejmenovat jednotku

en: Name:
cs: Jméno:

en: Load Map
cs: Načíst mapu

en: New Map
cs: Nová mapa

en: New Scenario
cs: Nový scénář

en: No Recent Files
cs: Žádné předchozí soubory

en: Unnamed Area
cs: Nepojmenovaná oblast

en: New Side
cs: Nová strana

en: Apply Mask
cs: Aplikovat masku

en: Error loading mask
cs: Chyba při načítání masky

en: Identifier:
cs: Identifikátor:

en: Rename Area
cs: Přejmenovat oblast

en: Choose Target Map
cs: Vyber cílovou mapu

en: Error loading map
cs: Chyba načítání mapy

en: Save Map As
cs: Uložit mapu jako

en: Save Scenario As
cs: Uložit scénář jako

en: No random map generators found.
cs: Nebyly nalezeny žádné generátory map.

en: Map creation failed.
cs: Mapu se nepodařilo vygenerovat.

en: Unsaved Changes
cs: Neuložené změny

en: Do you want to discard all changes made to the map since the last save?
cs: Opravdu si přeješ zahodit všechny změny v mapě od posledního uložení?

en: This scenario is already open.
cs: Tento scénář již je otevřen.

en: This map is already open.
cs: Tato mapa již je otevřena.

en: Scenario saved.
cs: Scénář uložen.

en: Map saved.
cs: Mapa byla uložena.

en: Loaded embedded map data
cs: Načtena vložená data mapy

en: Map loaded from scenario
cs: Mapa načtena ze scénáře

en: Loaded referenced map file:
    $new
cs: Načten odkazovaný soubor mapy:
    $new

en: Player $side_num
cs: Hráč $side_num

en: The size of the target map is different from the current map
cs: Velikost cílové mapy je odlišná od současné mapy

en: File not found
cs: Soubor nebyl nalezen

en: Empty file
cs: Prázdný soubor

en: The map file looks like a scenario, but the map_data value does not point to an existing file
cs: Soubor mapy se zdá být scénářem, ale klíč map_data není odkazem na existující soubor

en: Could not save the scenario: $msg
cs: Nepodařilo se uložit scénář: $msg

en: Could not save into scenario
cs: Nebylo možno uložit do scénáře

en: Could not save the map: $msg
cs: Nepodařilo se uložit mapu: $msg

en: (Unknown Group)
cs: (Neznámá skupina)

en: (non-core)
cs: (není obsažen automaticky)

en: Will not work in game without extra care.
cs: Nefunguje ve hře bez dodatečných úprav.

en: Go To
cs: Jít na

en: Add
cs: Přidat

en: New Location Identifier
cs: Nový identifikátor lokace

en: Error
cs: Chyba

en: Invalid location id
cs: Neplatný identifikátor lokace

en: Delete
cs: Smazat

en: Left-click:
cs: Kliknutí levým:

en: Right-click:
cs: Kliknutí pravým:

note: TRANSLATORS: Similar behavior applies to shift + right-click. This message specifies left-click because the logic of whether to show the "overlay only" or "base only" version depends on the terrain currently selected for the left button.
en: Shift + left-click: paint overlay layer only
cs: Shift + kliknutí levým: malovat pouze překryvnou vrstvu

en: Shift + left-click: paint base layer only
cs: Shift + kliknutí levým: malovat pouze základní vrstvu

en: Cmd + click: copy terrain
cs: Cmd + kliknutí: kopírovat terén

en: Ctrl + click: copy terrain
cs: Ctrl + kliknutí: kopírovat terén

en: Clipboard support not found, contact your packager
cs: Podpora pro schránku nebyla nalezena, kontaktujte správce vašeho balíčku

en: Choose File
cs: Vybrat soubor

en: Select
cs: Vybrat
