Battle for Wesnoth 1.11 - en to lt translation catalogue (101 entries)

note: [brush]: id=brush-1
en: Single Hex
lt: Vienas laukelis

note: [brush]: id=brush-2
en: Radius 1 Hex
lt: Spindulys 1 laukelis

note: [brush]: id=brush-3
en: Radius 2 Hex
lt: Spindulys 2 laukeliai

note: [brush]: id=brush-nw-se
en: Hex Line NW-SE
lt: Laukelių atkarpa ŠV-PR

note: [brush]: id=brush-sw-ne
en: Hex Line SW-NE
lt: Laukelių atkarpa PV-ŠR

note: [editor_group]: id=all
en: all
lt: visi

note: [editor_group]: id=water
en: water
lt: vanduo

note: [editor_group]: id=flat
en: flat
lt: plokštuma

note: [editor_group]: id=desert
en: desert
lt: dykuma

note: [editor_group]: id=embellishments
en: embellishments
lt: papuošimai

note: [editor_group]: id=forest
en: forest
lt: miškas

note: [editor_group]: id=fall
en: fall
lt: rudens

note: [editor_group]: id=frozen
en: frozen
lt: užšalusios

note: [editor_group]: id=rough
en: rough
lt: nelygios

note: [editor_group]: id=cave
en: cave
lt: urvas

note: [editor_group]: id=obstacle
en: obstacle
lt: kliūtis

note: [editor_group]: id=village
en: village
lt: kaimas

note: [editor_group]: id=castle
en: castle
lt: pilis

note: [editor_group]: id=bridge
en: bridge
lt: tiltas

note: [editor_group]: id=special
en: special
lt: specialios

note: [editor_times]: id=empty Describes a scenario in the editor that has not set a time of day schedule
en: time of day^None
lt: Nėra

note: [editor_times]: id=test
en: Test
lt: Testas

note: [editor_times]: id=default
en: Default
lt: Numatytas

note: [editor_times]: id=summer
en: Summer
lt: Vasara

note: [editor_times]: id=winter
en: Winter
lt: Žiema

note: [editor_times]: id=24
en: 24 Hour Schedule
lt: 24 valandų para

note: [editor_times]: id=after_the_fall
en: After the Fall
lt: Po Kritimo

note: [theme]: id=editor
en: theme^Editor
lt: Redaktorius

note: [menu]: id=menu-editor-file, type=turbo
en: File
lt: Failas

note: [menu]: id=menu-editor-recent
en: Load Recent
lt: Įkelti paskiausius

note: [menu]: id=menu-editor-map
en: Map
lt: Žemėlapis

note: [menu]: id=menu-unit-facing
en: Unit Facing
lt: Kario kryptis

note: [menu]: id=menu-editor-transitions
en: Transition Update
lt: Perėjimų atnaujinimas

note: [menu]: id=menu-editor-window
en: Window
lt: Langas

note: [menu]: id=menu-editor-areas
en: Areas
lt: Vietovės

note: [menu]: id=menu-editor-local-time
en: Assign Local Time
lt: Priskirti vietinį laiką

note: [menu]: id=menu-editor-local-schedule
en: Assign Local Time Schedule
lt: Priskirti vietinį paros laiką

note: [menu]: id=menu-editor-side
en: Side
lt: Pusė

note: [label]: id=villages-icon
en: villages
lt: kaimai

note: [label]: id=units-icon
en: units
lt: kariai

note: [menu]: id=switch_time
en: Time Schedule Menu
lt: Paros laiko meniu

note: [menu]: id=menu-playlist
en: Playlist
lt: Grojaraštis

note: [menu]: id=menu-editor-schedule
en: Assign Time Schedule
lt: Priskirti paros laiką

en: Identifier:
lt: Identifikatorius:

en: Name:
lt: Vardas:

en: Type:
lt: Tipas:

en: Level:
lt: Lygis:

en: Cost:
lt: Kaina:

en: Fatal error
lt: Kritinė klaida

en: Do you really want to quit?
lt: Ar tikrai norite išjungti?

en: Do you really want to quit? Changes to this map since the last save will be lost.
lt: Ar tikrai norite išjungti? Šio žemėlapio pakeitimai, padaryti po paskutinio išsaugojimo, bus prarasti.

en: Do you really want to quit? The following maps were modified and all changes since the last save will be lost:
lt: Ar tikrai norite išjungti? Šie žemėlapiai buvo pakeisti ir visi pakeitimai, padaryti po paskutinio išsaugojimo, bus prarasti:

en: No editor time-of-day found.
lt: Nerastas dienos-laiko redaktorius.

en: Change Unit ID
lt: Keisti kario ID

en: Rename Unit
lt: Pervadinti karį

en: Name:
lt: Vardas:

en: Load Map
lt: Įkelti žemėlapį

en: New Map
lt: Naujas žemėlapis

en: New Scenario
lt: Naujas scenarijus

en: No Recent Files
lt: Nėra paskiausiai naudotų failų

en: Unnamed Area
lt: Nepavadinta vietovė

en: New Side
lt: Nauja pusė

en: Apply Mask
lt: Pritaikyti kaukę

en: Error loading mask
lt: Klaida, įkeliant kaukę

en: Identifier:
lt: Identifikatorius:

en: Rename Area
lt: Pervadinti vietovę

en: Choose Target Map
lt: Pasirinkite žemėlapį

en: Error loading map
lt: Klaida įkeliant žemėlapį

en: Save Map As
lt: Išsaugoti žemėlapį kaip

en: Save Scenario As
lt: Išsaugoti scenarijų kaip

en: No random map generators found.
lt: Nerasta atsitiktinių žemėlapių generatorių.

en: Map creation failed.
lt: Žemėlapio kūrimas nepavyko.

en: Unsaved Changes
lt: Neišsaugoti pakeitimai

en: Do you want to discard all changes made to the map since the last save?
lt: Ar norite išmesti visus pakeitimus, darytus žemėlapiui nuo paskutinio išsaugojimo?

en: This scenario is already open.
lt: Šis scenarijus jau atvertas.

en: This map is already open.
lt: Šis žemėlapis jau atvertas.

en: Scenario saved.
lt: Scenarijus išsaugotas.

en: Map saved.
lt: Žemėlapis išsaugotas.

en: Loaded embedded map data
lt: Įkeliami įdėto žemėlapio duomenys

en: Map loaded from scenario
lt: Žemėlapis įkeltas iš scenarijaus

en: Loaded referenced map file:
    $new
lt: Įkeltas nurodytas žemėlapio failas:
    $new

en: Player $side_num
lt: Žaidėjas $side_num

en: The size of the target map is different from the current map
lt: Pritaikomo žemėlapio dydis skiriasi nuo dabartinio žemėlapio dydžio

en: File not found
lt: Failas nerastas

en: Empty file
lt: Tuščias failas

en: The map file looks like a scenario, but the map_data value does not point to an existing file
lt: Žemėlapio failas atrodo kaip scenarijus, tačiau map_data vertė nerodo į egzistuojantį failą

en: Could not save the scenario: $msg
lt: Nepavyksta išsaugoti scenarijaus: $msg

en: Could not save into scenario
lt: Nepavyksta įrašyti į scenarijų

en: Could not save the map: $msg
lt: Nepavyksta išsaugoti žemėlapio: $msg

en: (Unknown Group)
lt: (Nežinoma grupė)

en: (non-core)
lt: (ne visur)

en: Will not work in game without extra care.
lt: Be papildomų pastangų neveiks.

en: Go To
lt: Eiti į

en: Add
lt: Pridėti

en: New Location Identifier
lt: Naujas vietovės identifikatorius

en: Error
lt: Klaida

en: Invalid location id
lt: Netinkamas vietovės id

en: Delete
lt: Trinti

en: Clipboard support not found, contact your packager
lt: Iškarpinės palaikymas nerastas, susisiekite su savo pakuotoju

en: Choose File
lt: Pasirinkite failą

en: Select
lt: Pažymėti
