Battle for Wesnoth 1.11 - en to lt translation catalogue (1103 entries)

note: [terrain_type]: id=zfarmer-fence  # AI-animal-proof fences from first scenario [terrain_type]: id=farmer-fence  # AI-animal-proof fences from first scenario [terrain_type]: id=fence [terrain_type]: id=fence_iron
en: Fence
lt: Tvora

note: [terrain_type]: id=deep_water_gray [terrain_type]: id=deep_water_medium [terrain_type]: id=deep_water_tropical [terrain_type]: id=deep_water
en: Deep Water
lt: Gilus vanduo

note: [terrain_type]: id=deep_water_gray
en: Gray Deep Water
lt: Pilkas gilus vanduo

note: [terrain_type]: id=deep_water_medium
en: Medium Deep Water
lt: Vidutinio gilumo vanduo

note: [terrain_type]: id=deep_water_tropical
en: Tropical Deep Water
lt: Gilus tropinis vanduo

note: [terrain_type]: id=gray_tropical_water [terrain_type]: id=medium_shallow_water [terrain_type]: id=tropical_water [terrain_type]: id=shallow_water
en: Shallow Water
lt: Seklus vanduo

note: [terrain_type]: id=gray_tropical_water
en: Gray Shallow Water
lt: Pilkas seklus vanduo

note: [terrain_type]: id=medium_shallow_water
en: Medium Shallow Water
lt: Vidutinio seklumo vanduo

note: [terrain_type]: id=tropical_water
en: Tropical Shallow Water
lt: Tropinis seklus vanduo

note: [terrain_type]: id=ford
en: Ford
lt: Brasta

note: [terrain_type]: id=gray_reef [terrain_type]: id=medium_reef [terrain_type]: id=tropical_reef [terrain_type]: id=reef
en: Coastal Reef
lt: Pakrantės uolynai

note: [terrain_type]: id=gray_reef
en: Gray Coastal Reef
lt: Pilki pakrantės uolynai

note: [terrain_type]: id=medium_reef
en: Medium Coastal Reef
lt: Vidutinis pakrantės rifas

note: [terrain_type]: id=tropical_reef
en: Tropical Coastal Reef
lt: Tropiniai pakrantės uolynai

note: [terrain_type]: id=swamp_water_reed [terrain_type]: id=quagmire [terrain_type]: id=swamp_water
en: Swamp
lt: Pelkė

note: [terrain_type]: id=grassland [terrain_type]: id=savanna [terrain_type]: id=grass_dry [terrain_type]: id=leaf_litter
en: Grassland
lt: Pieva

note: [terrain_type]: id=grassland
en: Green Grass
lt: Žalia žolė

note: [terrain_type]: id=savanna
en: Semi-dry Grass
lt: Pusiau sausa žolė

note: [terrain_type]: id=grass_dry
en: Dry Grass
lt: Sausa žolė

note: [terrain_type]: id=leaf_litter
en: Leaf Litter
lt: Nukritę lapai

note: [terrain_type]: id=dirt_dark [terrain_type]: id=dirt [terrain_type]: id=dirt_dry
en: Dirt
lt: Purvas

note: [terrain_type]: id=dirt_dark
en: Dark Dirt
lt: Tamsus purvas

note: [terrain_type]: id=dirt
en: Regular Dirt
lt: Paprastas purvas

note: [terrain_type]: id=dirt_dry
en: Dry Dirt
lt: Sausas purvas

note: [terrain_type]: id=road [terrain_type]: id=road_clean [terrain_type]: id=stone_path [terrain_type]: id=road_icy [terrain_type]: id=flagstones_dark [terrain_type]: id=cave_path
en: Road
lt: Kelias

note: [terrain_type]: id=road
en: Regular Cobbles
lt: Paprastas gargždas

note: [terrain_type]: id=road_clean
en: Clean Gray Cobbles
lt: Švarus pilkas gargždas

note: [terrain_type]: id=stone_path
en: Overgrown Cobbles
lt: Apaugęs gargždas

note: [terrain_type]: id=ice
en: Ice
lt: Ledas

note: [terrain_type]: id=snow
en: Snow
lt: Sniegas

note: [terrain_type]: id=desert
en: Desert
lt: Dykuma

note: [terrain_type]: id=desert
en: Desert Sands
lt: Dykumos smėlis

note: [terrain_type]: id=sand_beach [terrain_type]: id=sand
en: Sand
lt: Smėlis

note: [terrain_type]: id=sand_beach
en: Beach Sands
lt: Paplūdimio smėlis

note: [terrain_type]: id=oasis
en: Oasis
lt: Oazė

note: [terrain_type]: id=sand_rubble
en: Rubble
lt: Skalda

note: [terrain_type]: id=crater
en: Crater
lt: Krateris

note: [terrain_type]: id=flowers_mixed
en: Mixed Flowers
lt: Įvairios gėlės

note: [terrain_type]: id=farm
en: Farmland
lt: Dirbama žemė

note: [terrain_type]: id=stones_small
en: Stones
lt: Akmenys

note: [terrain_type]: id=mushrooms_small
en: Small Mushrooms
lt: Maži grybai

note: [terrain_type]: id=mushrooms_farm
en: Mushroom Farm
lt: Grybų ferma

note: [terrain_type]: id=desert_plants
en: Desert Plants
lt: Dykumos augalai

note: [terrain_type]: id=desert_plants_sans_bones
en: Desert Plants without Bones
lt: Dykumos augalai be kaulų

note: [terrain_type]: id=windmill
en: Windmill
lt: Vėjo malūnas

note: [terrain_type]: id=campfire
en: Campfire
lt: Laužas

note: [terrain_type]: id=wallfire
en: Sconce
lt: Žvakidė

note: [terrain_type]: id=brazier
en: Brazier
lt: Kaitintuvas

note: [terrain_type]: id=brazier-lit
en: Lit Brazier
lt: Uždegtas kaitintuvas

note: [terrain_type]: id=water-lilies
en: Water Lilies
lt: Vandens lelija

note: [terrain_type]: id=water-lilies-flower
en: Flowering Water Lilies
lt: Žydinti vandens lelija

note: [terrain_type]: id=detritus_trash
en: Trash
lt: Šiukšliadėžė

note: [terrain_type]: id=detritus_bones
en: Remains
lt: Liekanos

note: [terrain_type]: id=great_tree [terrain_type]: id=great_tree_snowy [terrain_type]: id=great_tree_dead [terrain_type]: id=great_tree_dead_oak
en: Great Tree
lt: Didysis medis

note: [terrain_type]: id=great_tree_dead
en: Dead Great Tree
lt: Miręs didysis medis

note: [terrain_type]: id=tropical_forest [terrain_type]: id=rainforest [terrain_type]: id=palm_desert_forest [terrain_type]: id=palm_forest [terrain_type]: id=savanna_forest [terrain_type]: id=pine_forest [terrain_type]: id=snow_forest [terrain_type]: id=deciduous_forest_summer [terrain_type]: id=deciduou
en: Forest
lt: Miškas

note: [terrain_type]: id=tropical_forest
en: Tropical Forest
lt: Tropinis miškas

note: [terrain_type]: id=rainforest
en: Rainforest
lt: Atogrąžų miškas

note: [terrain_type]: id=palm_desert_forest
en: Palm Forest
lt: Palmių giraitė

note: [terrain_type]: id=palm_forest
en: Dense Palm Forest
lt: Tankus palmių miškas

note: [terrain_type]: id=savanna_forest
en: Savanna
lt: Savana

note: [terrain_type]: id=pine_forest
en: Pine Forest
lt: Pušų miškas

note: [terrain_type]: id=snow_forest
en: Snowy Pine Forest
lt: Apsnigtas pušų miškas

note: [terrain_type]: id=deciduous_forest_summer
en: Summer Deciduous Forest
lt: Vasaros lapuočių miškas

note: [terrain_type]: id=deciduous_forest_fall
en: Fall Deciduous Forest
lt: Rudens lapuočių miškas

note: [terrain_type]: id=deciduous_forest_winter
en: Winter Deciduous Forest
lt: Žiemos lapuočių miškas

note: [terrain_type]: id=deciduous_forest_winter_snow
en: Snowy Deciduous Forest
lt: Apsnigtas lapuočių miškas

note: [terrain_type]: id=mixed_forest_summer
en: Summer Mixed Forest
lt: Vasaros mišrus miškas

note: [terrain_type]: id=mixed_forest_fall
en: Fall Mixed Forest
lt: Rudens mišrus miškas

note: [terrain_type]: id=mixed_forest_winter
en: Winter Mixed Forest
lt: Žiemos mišrus miškas

note: [terrain_type]: id=mixed_forest_winter_snow
en: Snowy Mixed Forest
lt: Apsnigtas mišrus miškas

note: [terrain_type]: id=hills_regular [terrain_type]: id=hills_dry [terrain_type]: id=snow_hills [terrain_type]: id=hills
en: Hills
lt: Kalvos

note: [terrain_type]: id=hills_regular
en: Regular Hills
lt: Paprastos kalvos

note: [terrain_type]: id=hills_dry
en: Dry Hills
lt: Sausos kalvos

note: [terrain_type]: id=desert_hills
en: Dunes
lt: Kopos

note: [terrain_type]: id=snow_hills
en: Snow Hills
lt: Apsnigtos kalvos

note: [terrain_type]: id=regular_mountains [terrain_type]: id=dry_mountains [terrain_type]: id=snow_mountains [terrain_type]: id=desert_mountains [terrain_type]: id=cloud [terrain_type]: id=cloud_dry [terrain_type]: id=cloud_snow [terrain_type]: id=cloud_desert [terrain_type]: id=mountains
en: Mountains
lt: Kalnai

note: [terrain_type]: id=regular_mountains
en: Regular Mountains
lt: Paprasti kalnai

note: [terrain_type]: id=dry_mountains
en: Dry Mountains
lt: Sausi kalnai

note: [terrain_type]: id=snow_mountains
en: Snowy Mountains
lt: Apsnigti Kalnai

note: [terrain_type]: id=desert_mountains
en: Desert Mountains
lt: Dykumos kalnai

note: [terrain_type]: id=regular_stone_floor [terrain_type]: id=ancient_stone_floor
en: Stone Floor
lt: Akmeninės grindys

note: [terrain_type]: id=regular_stone_floor
en: Basic Stone Floor
lt: Paprastos akmeninės grindys

note: [terrain_type]: id=rug_floor [terrain_type]: id=rug2_floor [terrain_type]: id=rug3_floor
en: Rug
lt: Kilimas

note: [terrain_type]: id=rug_floor
en: Royal Rug
lt: Karališkasis kilimas

note: [terrain_type]: id=rug2_floor
en: Normal Rug
lt: Paprastas kilimas

note: [terrain_type]: id=rug3_floor
en: Cave Rug
lt: Urvo kilimas

note: [terrain_type]: id=wood_floor
en: Wooden Floor
lt: Medinės grindys

note: [terrain_type]: id=wood_floor
en: Basic Wooden Floor
lt: Paprastos medinės grindys

note: [terrain_type]: id=old_wood_floor
en: Old Wooden Floor
lt: Senos medinės grindys

note: [terrain_type]: id=lit
en: Lit
lt: Apšviestos

note: [terrain_type]: id=lit
en: Beam of Light
lt: Šviesos spindulys

note: [terrain_type]: id=cave_floor [terrain_type]: id=cave_earthy [terrain_type]: id=cave
en: Cave
lt: Urvas

note: [terrain_type]: id=cave_floor
en: Cave Floor
lt: Urvo grindys

note: [terrain_type]: id=cave_earthy
en: Earthy Cave Floor
lt: Žemėtos urvo grindys

note: [terrain_type]: id=flagstones_dark
en: Dark Flagstones
lt: Tamsūs akmenys

note: [terrain_type]: id=cave_path
en: Cave Path
lt: Urvo takas

note: [terrain_type]: id=fungus_grove_old [terrain_type]: id=fungus_beam_old [terrain_type]: id=fungus_grove [terrain_type]: id=fungus_beam
en: Mushroom Grove
lt: Grybų giraitė

note: [terrain_type]: id=fungus_beam
en: Lit Mushroom Grove
lt: Apšviesta grybų giraitė

note: [terrain_type]: id=rocky_cave [terrain_type]: id=earthy_rocky_cave
en: Rockbound Cave
lt: Uolėtas urvas

note: [terrain_type]: id=mine_rails [terrain_type]: id=mine_railsdiag1 [terrain_type]: id=mine_railsdiag2
en: Mine Rail
lt: Kasyklų geležinkelis

note: [terrain_type]: id=canyon [terrain_type]: id=chasm_earthy [terrain_type]: id=abyss [terrain_type]: id=lava_chasm
en: Chasm
lt: Bedugnė

note: [terrain_type]: id=canyon
en: Regular Chasm
lt: Paprasta bedugnė

note: [terrain_type]: id=chasm_earthy
en: Earthy Chasm
lt: Žemėta bedugnė

note: [terrain_type]: id=abyss
en: Ethereal Abyss
lt: Nežemiška praraja

note: [terrain_type]: id=lava_chasm
en: Lava Chasm
lt: Lavos bedugnė

note: [terrain_type]: id=volcano
en: Volcano
lt: Ugnikalnis

note: [terrain_type]: id=cloud
en: Regular Impassable Mountains
lt: Paprasti nepereinami kalnai

note: [terrain_type]: id=cloud_dry
en: Dry Impassable Mountains
lt: Sausi nepereinami kalnai

note: [terrain_type]: id=cloud_snow
en: Snowy Impassable Mountains
lt: Apsnigti nepereinami kalnai

note: [terrain_type]: id=cloud_desert
en: Desert Impassable Mountains
lt: Dykumos nepereinami kalnai

note: [terrain_type]: id=cavewall [terrain_type]: id=cavewall_earthy [terrain_type]: id=cavewall_earthy_hewn
en: Cave Wall
lt: Urvo siena

note: [terrain_type]: id=cavewall
en: Natural Cave Wall
lt: Natūrali urvo siena

note: [terrain_type]: id=minewall [terrain_type]: id=wall_stone_mine
en: Mine Wall
lt: Kasyklų siena

note: [terrain_type]: id=cavewall_earthy
en: Natural Earthy Cave Wall
lt: Natūrali žemėta urvo siena

note: [terrain_type]: id=wall_stone [terrain_type]: id=wall_stone_lit [terrain_type]: id=wall_stone_clean [terrain_type]: id=wall_stone_ancient
en: Stone Wall
lt: Akmeninė siena

note: [terrain_type]: id=wall_stone_lit
en: Lit Stone Wall
lt: Apšviesta akmeninė siena

note: [terrain_type]: id=wall_stone_mine
en: Straight Mine Wall
lt: Tiesi kasyklos siena

note: [terrain_type]: id=wall_stone_white
en: Interior Wall
lt: Vidinė siena

note: [terrain_type]: id=wall_stone_white
en: Straight White Wall
lt: Tiesi balta siena

note: [terrain_type]: id=wall_stone_clean
en: Clean Stone Wall
lt: Švari akmeninė siena

note: [terrain_type]: id=portal_gate_rusty_sw [terrain_type]: id=portal_gate_rusty_se [terrain_type]: id=portal_gate_rusty_n [terrain_type]: id=portal_gate_rusty_open_sw [terrain_type]: id=portal_gate_rusty_open_se [terrain_type]: id=portal_gate_rusty_open_n
en: Gate
lt: Vardai

note: [terrain_type]: id=portal_gate_rusty_sw [terrain_type]: id=portal_gate_rusty_se [terrain_type]: id=portal_gate_rusty_n
en: Rusty Gate
lt: Aprūdiję vartai

note: [terrain_type]: id=portal_door_wooden_sw [terrain_type]: id=portal_door_wooden_se [terrain_type]: id=portal_door_wooden_n [terrain_type]: id=portal_door_wooden_open_sw [terrain_type]: id=portal_door_wooden_open_se [terrain_type]: id=portal_door_wooden_open_n
en: Door
lt: Durys

note: [terrain_type]: id=portal_door_wooden_sw [terrain_type]: id=portal_door_wooden_se [terrain_type]: id=portal_door_wooden_n
en: Wooden Door
lt: Medinės durys

note: [terrain_type]: id=portal_gate_rusty_open_sw [terrain_type]: id=portal_gate_rusty_open_se [terrain_type]: id=portal_gate_rusty_open_n
en: Open Rusty Gate
lt: Atverti aprūdiję vartai

note: [terrain_type]: id=portal_door_wooden_open_sw [terrain_type]: id=portal_door_wooden_open_se [terrain_type]: id=portal_door_wooden_open_n
en: Open Wooden Door
lt: Atvertos medinės durys

note: [terrain_type]: id=void [terrain_type]: id=off_map
en: Void
lt: Tuštuma

note: [terrain_type]: id=desert_village [terrain_type]: id=desert_village_ruin [terrain_type]: id=desert_village_tent [terrain_type]: id=camp_village [terrain_type]: id=orcish_village [terrain_type]: id=orcish_snow_village [terrain_type]: id=elven_snow_village [terrain_type]: id=elven_village [terrain_typ
en: Village
lt: Kaimas

note: [terrain_type]: id=desert_village
en: Adobe Village
lt: Plūkto molio kaimas

note: [terrain_type]: id=desert_village_tent
en: Desert Tent Village
lt: Dykumos palapinių kaimas

note: [terrain_type]: id=camp_village
en: Tent Village
lt: Palapinių kaimas

note: [terrain_type]: id=orcish_village
en: Orcish Village
lt: Orkų kaimas

note: [terrain_type]: id=orcish_snow_village
en: Snowy Orcish Village
lt: Apsnigtas orkų kaimas

note: [terrain_type]: id=elven_snow_village
en: Snowy Elven Village
lt: Apsnigtas elfų kaimas

note: [terrain_type]: id=elven_village
en: Elven Village
lt: Elfų kaimas

note: [terrain_type]: id=human_village
en: Cottage
lt: Namelis

note: [terrain_type]: id=snow_village
en: Snowy Cottage
lt: Apsnigtas namelis

note: [terrain_type]: id=human_village_ruin
en: Ruined Cottage
lt: Sugriuvęs namelis

note: [terrain_type]: id=city_village
en: Human City
lt: Žmonių miestas

note: [terrain_type]: id=windmill_village
en: Windmill Village
lt: Vėjo malūnas

note: [terrain_type]: id=city_village_wno
en: Snowy Human City
lt: Apsnigtas žmonių miestas

note: [terrain_type]: id=city_village_ruin
en: Ruined Human City
lt: Sugriuvęs žmonių miestas

note: [terrain_type]: id=tropical_forest_village
en: Tropical Village
lt: Tropinis kaimas

note: [terrain_type]: id=drake_village
en: Drake Village
lt: Slibinų kaimas

note: [terrain_type]: id=underground_village
en: Cave Village
lt: Urvo kaimas

note: [terrain_type]: id=dwarven_village
en: Dwarven Village
lt: Dvarfų kaimas

note: [terrain_type]: id=hut_village
en: Hut
lt: Lūšnelė

note: [terrain_type]: id=hut_snow_village
en: Snowy Hut
lt: Apsnigta lūšnelė

note: [terrain_type]: id=logcabin_village
en: Log Cabin
lt: Medinė trobelė

note: [terrain_type]: id=logcabin_snow_village
en: Snowy Log Cabin
lt: Apsnigta medinė trobelė

note: [terrain_type]: id=igloo
en: Igloo
lt: Iglu

note: [terrain_type]: id=swamp_village
en: Swamp Village
lt: Pelkės kaimas

note: [terrain_type]: id=mermen-village
en: Merfolk Village
lt: Vandenių kaimas

note: [terrain_type]: id=encampment [terrain_type]: id=encampment_ruin [terrain_type]: id=encampment_snow [terrain_type]: id=troll_encampment [terrain_type]: id=aquatic_camp
en: Encampment
lt: Stovykla

note: [terrain_type]: id=encampment_ruin
en: Ruined Encampment
lt: Sugriuvusi stovykla

note: [terrain_type]: id=encampment_snow
en: Snowy Encampment
lt: Apsnigta stovykla

note: [terrain_type]: id=orcish_fort [terrain_type]: id=snow_orcish_fort [terrain_type]: id=human_castle [terrain_type]: id=snow_castle [terrain_type]: id=elven_castle [terrain_type]: id=elven_castle_ruin [terrain_type]: id=elven_castle_winter [terrain_type]: id=dwarven_castle [terrain_type]: id=dwarven_c
en: Castle
lt: Pilis

note: [terrain_type]: id=orcish_fort
en: Orcish Castle
lt: Orkų pilis

note: [terrain_type]: id=snow_orcish_fort
en: Snowy Orcish Castle
lt: Apsnigta orkų pilis

note: [terrain_type]: id=human_castle
en: Human Castle
lt: Žmonių pilis

note: [terrain_type]: id=snow_castle
en: Snowy Human Castle
lt: Apsnigta žmonių pilis

note: [terrain_type]: id=elven_castle
en: Elven Castle
lt: Elfų pilis

note: [terrain_type]: id=elven_castle_ruin
en: Elven Castle Ruin
lt: Elfų pilies griuvėsiai

note: [terrain_type]: id=dwarven_castle2
en: Dwarven Castle
lt: Dvarfų pilis

note: [terrain_type]: id=ruin [terrain_type]: id=sunkenruin [terrain_type]: id=swampruin [terrain_type]: id=sand_castle_ruin
en: Ruined Castle
lt: Sugriuvusi pilis

note: [terrain_type]: id=ruin
en: Ruined Human Castle
lt: Sugriuvusi žmonių pilis

note: [terrain_type]: id=sunkenruin
en: Sunken Human Ruin
lt: Apsemti žmonių griuvėsiai

note: [terrain_type]: id=swampruin
en: Swamp Human Ruin
lt: Užpelkėję žmonių griuvėsiai

note: [terrain_type]: id=sand_castle
en: Desert Castle
lt: Dykumos pilis

note: [terrain_type]: id=sand_castle_ruin
en: Ruined Desert Castle
lt: Sugriuvusi dykumos pilis

note: [terrain_type]: id=troll_encampment
en: Troll Encampment
lt: Trolių stovykla

note: [terrain_type]: id=aquatic_camp
en: Aquatic Encampment
lt: Vandens stovykla

note: [terrain_type]: id=aquatic_castle
en: Aquatic Castle
lt: Vandens pilis

note: [terrain_type]: id=encampment_keep [terrain_type]: id=encampment_keep_tall [terrain_type]: id=encampment_snow_keep [terrain_type]: id=merman_campkeep [terrain_type]: id=troll_campkeep
en: Encampment Keep
lt: Stovyklos bokštas

note: [terrain_type]: id=encampment_ruin_keep
en: Ruined Encampment Keep
lt: Sugriuvusios stovyklos bokštas

note: [terrain_type]: id=encampment_keep_tall
en: Tall Encampment Keep
lt: Aukštas stovyklos bokštas

note: [terrain_type]: id=encampment_snow_keep
en: Snowy Encampment Keep
lt: Apsnigtos stovyklos bokštas

note: [terrain_type]: id=orcish_keep [terrain_type]: id=snow_orcish_keep [terrain_type]: id=human_keep [terrain_type]: id=snow_keep [terrain_type]: id=elven_keep [terrain_type]: id=elven_keep_ruin [terrain_type]: id=elven_keep_winter [terrain_type]: id=dwarven_keep [terrain_type]: id=dwarven_keep2 [terrai
en: Keep
lt: Bokštas

note: [terrain_type]: id=orcish_keep
en: Orcish Keep
lt: Orkų bokštas

note: [terrain_type]: id=snow_orcish_keep
en: Snowy Orcish Keep
lt: Apsnigtas orkų bokštas

note: [terrain_type]: id=human_keep
en: Human Castle Keep
lt: Žmonių pilies bokštas

note: [terrain_type]: id=snow_keep
en: Snowy Human Castle Keep
lt: Apsnigtos žmonių pilies bokštas

note: [terrain_type]: id=elven_keep
en: Elven Castle Keep
lt: Elfų pilies bokštas

note: [terrain_type]: id=elven_keep_ruin
en: Elven Keep Ruin
lt: Elfų bokšto griuvėsiai

note: [terrain_type]: id=dwarven_keep2
en: Dwarven Castle Keep
lt: Dvarfų pilies bokštas

note: [terrain_type]: id=ruined_keep [terrain_type]: id=sunken_keep [terrain_type]: id=swamp_keep [terrain_type]: id=desert_keep_ruined
en: Ruined Keep
lt: Sugriuvęs bokštas

note: [terrain_type]: id=ruined_keep
en: Ruined Human Castle Keep
lt: Sugriuvusios žmonių pilies bokštas

note: [terrain_type]: id=sunken_keep
en: Sunken Human Castle Keep
lt: Apsemtas žmonių pilies bokštas

note: [terrain_type]: id=swamp_keep
en: Swamp Human Castle Keep
lt: Užpelkėjusios žmonių pilies bokštas

note: [terrain_type]: id=desert_keep
en: Desert Keep
lt: Dykumos bokštas

note: [terrain_type]: id=desert_keep_ruined
en: Ruined Desert Keep
lt: Sugriuvęs dykumos bokštas

note: [terrain_type]: id=merman_campkeep
en: Aquatic Encampment Keep
lt: Vandens stovyklos bokštas

note: [terrain_type]: id=troll_campkeep
en: Troll Encampment Keep
lt: Trolių stovyklos bokštas

note: [terrain_type]: id=merman_castlekeep
en: Aquatic Keep
lt: Vandens bokštas

note: [terrain_type]: id=bridge [terrain_type]: id=bridgediag1 [terrain_type]: id=bridgediag2 [terrain_type]: id=rotbridge [terrain_type]: id=rotbridgediag1 [terrain_type]: id=rotbridgediag2 [terrain_type]: id=stone_bridge [terrain_type]: id=stone_bridgediag1 [terrain_type]: id=stone_bridgediag2 [terrain_
en: Bridge
lt: Tiltas

note: [terrain_type]: id=bridge [terrain_type]: id=bridgediag1 [terrain_type]: id=bridgediag2
en: Wooden Bridge
lt: Medinis tiltas

note: [terrain_type]: id=rotbridge [terrain_type]: id=rotbridgediag1 [terrain_type]: id=rotbridgediag2
en: Rotting Bridge
lt: Pūvantis tiltas

note: [terrain_type]: id=stone_bridge [terrain_type]: id=stone_bridgediag1 [terrain_type]: id=stone_bridgediag2
en: Basic Stone Bridge
lt: Paprastas akmeninis tiltas

note: [terrain_type]: id=hangingbridgediag1 [terrain_type]: id=hangingbridgediag2 [terrain_type]: id=hangingbridge
en: Hanging Bridge
lt: Kabantis tiltas

note: [terrain_type]: id=plankbridgediag1 [terrain_type]: id=plankbridgediag2 [terrain_type]: id=plankbridge
en: Plank Bridge
lt: Tiltas iš lentų

note: [terrain_type]: id=off_map
en: Off Map
lt: Už žemėlapio

note: [terrain_type]: id=off_map2
en: Fake Map Border
lt: Netikras žemėlapio kraštas

note: [terrain_type]: id=shroud [toggle_button]: id=shroud [toggle_button]: id=sort_7
en: Shroud
lt: Uždanga

note: [terrain_type]: id=fake_shroud_overlay
en: Fake Shroud
lt: Netikra uždanga

note: [terrain_type]: id=fog [toggle_button]: id=sort_6
en: Fog
lt: Rūkas

note: [terrain_type]: id=fungus
en: Fungus
lt: Grybai

note: [terrain_type]: id=sand
en: Sands
lt: Smėlynai

note: [terrain_type]: id=flat
en: Flat
lt: Plokščia

note: [terrain_type]: id=frozen
en: Frozen
lt: Užšalusi

note: [terrain_type]: id=impassable
en: Impassable
lt: Nepereinama

note: [terrain_type]: id=unwalkable
en: Unwalkable
lt: Nevaikštoma

note: [terrain_type]: id=rails
en: Rails
lt: Bėgiai

note: [terrain_type]: id=rails
en: <italic>text='Rails'</italic> are used to transport ore, mostly by dwarves.
lt: <italic>text='Geležinkeliai'</italic> naudojami rūdos transportavimui, paprastai juos naudoja dvarfai.

en: Search
lt: Ieškoti

note: [button]: id=reset_option_values [button]: id=revert_to_defaults [button]: id=btn_reset_hotkeys [button]: id=orb_defaults
en: Defaults
lt: Numatyti

note: [toggle_button]: id=sort_0 [toggle_button]: id=sort_name [label]: id=name [label] [toggle_button]: id=sort_1
en: Name
lt: Pavadinimas

note: [label]
en: Version
lt: Versija

note: [toggle_button]: id=sort_1
en: Author
lt: Autorius

note: [toggle_button]: id=sort_2
en: Size
lt: Dydis

note: [toggle_button]: id=sort_3
en: Downloads
lt: Atsiuntimai

note: [toggle_button]: id=sort_4 [toggle_button]: id=sort_1 [toggle_button]: id=sort_0
en: Type
lt: Tipas

note: [button]: id=single_install [button]: id=install
en: Install add-on
lt: Įdiegti priedą

note: [button]: id=single_update [button]: id=update
en: Update add-on
lt: Atnaujinti priedą

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=single_publish [button]: id=publish
en: Publish add-on
lt: Skelbti priedą

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=single_uninstall [button]: id=uninstall
en: Uninstall add-on
lt: Išdiegti priedą

note: [image]: id=pending_messages
en: Messages waiting
lt: Laukiantys pranešimai

note: [button]: id=close_window [button]: id=click_dismiss [button]: id=cancel [button]: id=ok
en: Close
lt: Užverti

note: [button]: id=type_profile [button]: id=view_profile
en: Profile
lt: Profilis

note: [label]
en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: [toggle_button]: id=remember_password
en: Save password locally (encrypted)
lt: Išsaugoti slaptažodį šiame įrenginyje (užšifruotai)

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=ok
en: OK
lt: Gerai

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=cancel
en: Cancel
lt: Atšaukti

note: [label] [widget]: id=name
en: Connect to Server
lt: Prisijungti prie serverio

note: [label]
en: You will now connect to a server to download add-ons.
lt: Dabar prisijungsite prie serverio, kad atsisiųstumėte priedų.

note: [label]
en: Server:
lt: Serveris:

note: [button]: id=remove_addons [label]
en: Remove Add-ons
lt: Pašalinti priedus

note: [button]: id=ok
en: Connect
lt: Prisijungti

note: [label]: id=byline
en: By:
lt: Autorius:

note: [label]: id=version_string
en: Version:
lt: Versija:

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [scroll_label]: id=description
en: No description available.
lt: Nėra jokio aprašymo.

note: [button]: id=delete
en: Delete add-on
lt: Trinti priedą

note: [label]
en: Type:
lt: Tipas:

note: [label]
en: date^Uploaded:
lt: Įkeltas:

note: [label]
en: Status:
lt: Būsena:

note: [label]
en: date^Updated:
lt: Atnaujintas:

note: [label]
en: Size:
lt: Dydis:

note: [label]
en: Downloads:
lt: Atsiuntimai:

note: [label]
en: Website:
lt: Svetainė:

note: [label]
en: Dependencies:
lt: Priklausomybės:

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]: id=dependencies
en: addon_dependencies^None
lt: Nėra

note: [label]
en: Translations:
lt: Vertimai:

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]: id=translations
en: translations^None
lt: Nėra

note: [label]
en: State:
lt: Būsena:

note: [label]
en: Order:
lt: Rikiuoti pagal:

note: [label]
en: Add-ons Manager
lt: Priedų tvarkyklė

note: [button]: id=update_all
en: Update All
lt: Atnaujinti viską

note: [button]: id=cancel
en: Exit
lt: Išeiti

note: [scroll_label]
en: Choose the add-ons you want to remove.
lt: Pasirinkite priedus, kuriuos norite pašalinti.

note: [button]: id=ok [button]: id=remove
en: Remove
lt: Pašalinti

note: [grid]
en: Base damage
lt: Bazinė žala

note: [grid]
en: Time of day modifier
lt: Paros laiko modifikatorius

note: [grid]
en: Leadership bonus
lt: Vadovavimo premija

note: [grid]
en: Slowed penalty
lt: Sulėtinimo bauda

note: [grid]
en: Total damage
lt: Visa žala

note: [grid]
en: Chance to hit
lt: Tikimybė pataikyti

note: [grid]
en: Chance of being unscathed
lt: Tikimybė išlikti nesužeistam

note: [label]
en: Expected Battle Result (HP)
lt: Tikėtinas mūšio rezultatas (GT)

note: [label]: id=title
en: Damage Calculations
lt: Žalos skaičiavimai

note: [column]
en: Attacker
lt: Puolantis

note: [column]
en: Defender
lt: Besiginantis

note: [toggle_button]: id=sort_name
en: Sort by full campaign name in alphabetical order
lt: Rikiuoti pagal kampanijos pavadinimą abėcėlės tvarka

note: [toggle_button]: id=sort_time
en: Sort in approximate chronological order of story events
lt: Rikiuoti apytiksliai pagal pasakojimo įvykių chronologinę tvarką

note: [label] [label]: id=mods_header
en: Modifications:
lt: Pakeitimai:

note: [label]
en: Play a Campaign
lt: Žaisti kampaniją

note: [label]: id=title [slider]: id=enemey_gold_factor [slider]: id=enemy_gold_factor
en: Difficulty
lt: Sudėtingumas

note: [scroll_label]: id=message
en: Select difficulty:
lt: Pasirinkite sudėtingumą:

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]
en: Chat Log
lt: Pokalbių žurnalas

note: [label]
en: Page:
lt: Puslapis:

note: [slider]: id=page_number
en: Last
lt: Paskutinis

note: [button]: id=previous_page [button]: id=previous_tip
en: Previous
lt: Ankstesnis

note: [button]: id=previous_page
en: Previous page
lt: Ankstesnis puslapis

note: [button]: id=next_page [button]: id=next_tip
en: Next
lt: Kitas

note: [button]: id=next_page
en: Next page
lt: Kitas puslapis

note: [button]: id=copy
en: clipboard^Copy
lt: Kopijuoti

note: [button]: id=copy
en: Copy this log to clipboard
lt: Kopijuoti šią ataskaitą į iškarpinę

note: [label]
en: Load Core
lt: Įkelti branduolį

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=ok
en: Select
lt: Pasirinkti

note: [button]: id=copy_ [button]: id=copy
en: filesystem^Copy
lt: Kopijuoti

note: [button]: id=copy_ [button]: id=copy
en: Copy this path to clipboard
lt: Šį kelią kopijuoti į iškarpinę

note: [button]: id=browse_ [button]: id=browse
en: filesystem^Browse
lt: Naršyti

note: [button]: id=browse_ [button]: id=browse
en: Browse this location using a file manager
lt: Naršyti šį aplanką failų tvarkyklėje

note: [label]
en: Edit Time Schedule
lt: Keisti laiko režimą

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]
en: Name:
lt: Pavadinimas:

note: [grid]
en: Image:
lt: Paveikslėlis:

note: [grid]
en: Mask:
lt: Kaukė:

note: [grid]
en: Sound:
lt: Garsas:

note: [label]
en: Lawful Bonus:
lt: Premija šviesos kariams:

note: [grid]
en: Red:
lt: Raudona:

note: [grid]
en: Green:
lt: Žalio:

note: [grid]
en: Blue:
lt: Mėlyna:

note: [button]: id=new
en: New ToD
lt: Naujas paros laikas

note: [button]: id=delete
en: Delete ToD
lt: Trinti dienos laiką

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]
en: Confirm
lt: Patvirtinti

note: [label]
en: Would you like to apply the changes?
lt: Ar norite pritaikyti pakeitimus?

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=ok
en: Yes
lt: Taip

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=cancel
en: No
lt: Ne

note: [label]
en: User Interaction Required
lt: Reikalinga naudotojo sąveika

note: [label]: id=message
en: User interaction required
lt: Reikalinga naudotojo sąveika

note: [label]: id=title
en: Place Label
lt: Nustatyti žymę

note: [label]
en: Label:
lt: Žymė:

note: [toggle_button]: id=team_only_toggle
en: Team only
lt: Tik komandai

note: [label]
en: Category:
lt: Kategorija:

note: [label]
en: Properties
lt: Savybės

note: [label]
en: Color
lt: Spalva

note: [toggle_button]: id=immutable_toggle
en: Immutable
lt: Nekeičiama

note: [toggle_button]: id=visible_fog_toggle
en: Visible in fog
lt: Matomas rūke

note: [toggle_button]: id=visible_shroud_toggle
en: Visible in shroud
lt: Matomas užsklandoje

note: [label]: id=title
en: Edit Scenario Settings
lt: Keisti scenarijaus nustatymus

note: [label]
en: Identifier:
lt: Identifikatorius:

note: [label]
en: Description:
lt: Aprašymas:

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]
en: Experience modifier:
lt: Patirties modifikatorius:

note: [label]
en: Turns:
lt: Ėjimai:

note: [toggle_button]: id=victory_when_enemies_defeated
en: Declare victory once all enemies are defeated
lt: Paskelbti pergalę, kai visi priešai bus nugalėti

note: [toggle_button]: id=random_start_time
en: Random starting time
lt: Atsitiktinis pradžios laikas

note: [label]
en: Number:
lt: Skaičius:

note: [label]
en: Team identifier:
lt: Komandos identifikatorius:

note: [label]
en: Team name:
lt: Komandos pavadinimas:

note: [toggle_button]: id=no_leader
en: No leader
lt: Vado nėra

note: [toggle_button]: id=fog
en: Fog of war
lt: Karo rūkas

note: [toggle_button]: id=hidden
en: Hide in status table
lt: Paslėpti būsenos lentelėje

note: [label]
en: Gold:
lt: Auksas:

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]
en: Gold per village:
lt: Auksas kaimui:

note: [label]
en: Income:
lt: Pajamos:

note: [label]
en: Support per village:
lt: Išlaikymas kaimui:

note: [label]
en: Controller:
lt: Valdo:

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [row]
en: controller^Human
lt: Žmogus

note: [row]
en: controller^AI only
lt: Tik DI

note: [row]
en: controller^None
lt: Niekas

note: [label]
en: Share Vision:
lt: Dalintis vaizdu:

note: [row]
en: vision^All
lt: Viskas

note: [row]
en: vision^Shroud
lt: Uždanga

note: [row]
en: vision^None
lt: Nėra

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]
en: Generate Map
lt: Generuoti žemėlapį

note: [label]
en: Choose a map generator:
lt: Pasirinkite žemėlapio generatorių:

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=settings [button]: id=random_map_settings
en: Settings
lt: Nustatymai

note: [label]
en: Numerical seed:
lt: Skaitinė sėkla:

note: [button]: id=ok
en: Generate
lt: Generuoti

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]: id=title
en: New Map
lt: Naujas žemėlapis

note: [label] [grid]
en: Width:
lt: Plotis:

note: [label] [grid]
en: Height:
lt: Aukštis:

note: [button]: id=ok
en: Create
lt: Sukurti

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]
en: Resize Map
lt: Keisti žemėlapio dydį

note: [label]
en: New width:
lt: Naujas plotis:

note: [label]
en: Old width:
lt: Senas plotis:

note: [label]
en: New height:
lt: Naujas aukštis:

note: [label]
en: Old height:
lt: Senas aukštis:

note: [label]
en: Expand/shrink direction:
lt: Išplėtimo/suspaudimo kryptis:

note: [toggle_button]: id=copy_edge_terrain
en: Copy edge terrain
lt: Kopijuoti krašto reljefą

note: [button]: id=ok
en: Resize
lt: Keisti žemėlapio dydį

note: [label]
en: ↑ ↓ to adjust speed
lt: ↑ ↓ keičia greitį

note: [label]
en: Places
lt: Vietos

note: [button]: id=add_bookmark
en: Bookmarks the current folder
lt: Pridėti dabartinį aplanką prie žymelių

note: [button]: id=remove_bookmark
en: Removes the current bookmark
lt: Pašalina dabartinę žymelę

note: [button]: id=delete_file [button]: id=delete [button]: id=server_delete
en: Delete
lt: Trinti

note: [button]: id=new_dir [label]: id=title
en: New Folder
lt: Naujas aplankas

note: [label]
en: File:
lt: Failas:

note: [label]
en: Formula debugger
lt: Formulės derintuvė

note: [label]
en: Welcome
lt: Sveiki

note: [label]: id=state
en: state
lt: būsena

note: [label]
en: Actions
lt: Veiksmai

note: [button]: id=step
en: Step operation
lt: Pažingsniui

note: [button]: id=next
en: Next operation
lt: Kita operacija

note: [button]: id=continue
en: Continue
lt: Tęsti

note: [label]
en: Execution trace
lt: Vykdymo pėdsakas

note: [button]: id=cancel [button]: id=quit_without_surrender [grid]
en: Quit
lt: Išjungti

note: [label]: id=title
en: WML Cache
lt: WML podėlis

note: [label]
en: Path:
lt: Kelias:

note: [button]: id=clean
en: cache^Clean
lt: Valyti

note: [button]: id=clean
en: Clear stale and unused cache files
lt: Valyti senus ir nenaudojamus podėlio failus

note: [button]: id=purge
en: cache^Purge
lt: Trinti

note: [button]: id=purge
en: Purge the entire contents of the cache
lt: Ištrina visą podėlio turinį

note: [label]: id=lblTitle
en: Delete Save
lt: Trinti failą

note: [label]: id=lblMessage
en: Do you really want to delete this game?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį žaidimą?

note: [toggle_button]: id=dont_ask_again [toggle_button]: id=do_not_show_again
en: Do not show again
lt: Daugiau neberodyti

note: [grid]
en: Gold Left:
lt: Aukso likutis:

note: [grid]
en: Active Troops:
lt: Aktyvūs kariai:

note: [grid]
en: Reserve Troops:
lt: Rezervo kariai:

note: [toggle_button]: id=sort_1
en: Date
lt: Data

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]: id=lblTitle [button]: id=load_game
en: Load Game
lt: Įkelti žaidimą

note: [toggle_button]: id=change_difficulty
en: Change difficulty
lt: Keisti sudėtingumą

note: [toggle_button]: id=change_difficulty
en: Change campaign difficulty before loading
lt: Pakeisti kampanijos sudėtingumą prieš įkeliant

note: [toggle_button]: id=show_replay
en: Show replay
lt: Parodyti peržaidimą

note: [toggle_button]: id=cancel_orders
en: Cancel orders
lt: Atšaukti nurodymus

note: [toggle_button]: id=cancel_orders
en: Cancel any pending unit movements in the saved game
lt: Nutraukia bet kokius nebaigtus karių judėjimus išsaugotame žaidime

note: [button]: id=browse_saves_folder
en: Open saves folder
lt: Atveria išsaugotų žaidimų aplanką

note: [button]: id=ok [grid]
en: Load
lt: Įkelti

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]: id=lblTitle
en: Save Game
lt: Išsaugoti žaidimą

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=ok [button]: id=save
en: Save
lt: Įrašyti

note: [toggle_button]: id=ignore_all
en: Ignore all
lt: Ignoruoti viską

note: [button]: id=quit_game
en: Quit Game
lt: Išjungti žaidimą

note: [label]: id=lblTitle
en: Overwrite?
lt: Perrašyti?

note: [label]: id=lblMessage
en: Save already exists. Do you want to overwrite it?
lt: Toks išsaugojimas jau yra. Ar norite perrašyti?

note: [toggle_button]: id=sort_0
en: Leader
lt: Vadas

note: [toggle_button]: id=sort_1
en: Team
lt: Komanda

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [toggle_button]: id=sort_2
en: Gold
lt: Auksas

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [toggle_button]: id=sort_3
en: Villages
lt: Kaimai

note: [toggle_button]: id=sort_4
en: Units
lt: Kariai

note: [toggle_button]: id=sort_5
en: Upkeep
lt: Išlaikymas

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [toggle_button]: id=sort_6 [image]: id=income_icon [label]: id=side_income
en: Income
lt: Pajamos

note: [toggle_button]: id=sort_1 [label]: id=side_title
en: Side
lt: Pusė

note: [toggle_button]: id=sort_2
en: Starting
    Gold
lt: Pradžios
    auksas

note: [toggle_button]: id=sort_3
en: Base
    Income
lt: Bazinės
    pajamos

note: [toggle_button]: id=sort_4
en: Gold Per
    Village
lt: Auksas
    kaimui

note: [toggle_button]: id=sort_5
en: Support Per
    Village
lt: Išlaikymas
    kaimui

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]: id=title
en: Current Status
lt: Dabartinė būsena

note: [widget]: id=tab_label
en: Game Stats
lt: Žaidimo statistika

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [widget]: id=tab_label
en: Scenario Settings
lt: Scenarijaus nustatymai

note: [button]: id=ok
en: Scroll To
lt: Slinkti į

note: [grid]
en: Game data:
lt: Žaidimo duomenys:

note: [grid]
en: Configuration:
lt: Konfigūracija:

note: [grid]
en: User data:
lt: Naudotojo duomenys:

note: [grid]
en: Saved games:
lt: Įrašyti žaidimai:

note: [grid]
en: Add-ons:
lt: Priedai:

note: [grid]
en: Cache:
lt: Podėlis:

note: [button]: id=open_stderr
en: Open Log File
lt: Atverti žurnalo failą

note: [button]: id=open_stderr
en: Opens the log file, which may contain useful debug information
lt: Atveria žurnalo failą, kuris gali turėti naudingos derinimo informacijos

note: [label]
en: library^Name
lt: Pavadinimas

note: [label]
en: library^Build version
lt: Versija kompiliuojant

note: [label]
en: library^Runtime version
lt: Versija vykdant

note: [label]
en: The following features were selected when building this version of Wesnoth:
lt: Šios galimybės buvo parinktos kompiliuojant šią Vesnoto versiją:

note: [label]
en: The Battle for Wesnoth
lt: Mūšis dėl Vesnoto

note: [widget]: id=tab_label
en: Paths
lt: Keliai

note: [widget]: id=tab_label
en: Libraries
lt: Bibliotekos

note: [widget]: id=tab_label
en: Features
lt: Galimybės

note: [button]: id=copy_all
en: page^Copy
lt: Kopijuoti

note: [button]: id=copy_all
en: Copy the full report to clipboard
lt: Kopijuoti visą ataskaitą į iškarpinę

note: [label]
en: Gamestate Inspector
lt: Žaidimo būsenos tyriklis

note: [button]: id=copy
en: Copy this report to clipboard
lt: Kopijuoti šią ataskaitą į iškarpinę

note: [button]: id=lua [label]
en: Lua Console
lt: Lua konsolė

note: [label]
en: Map Generator Settings
lt: Žemėlapio generatoriaus nustatymai

note: [grid] [label]
en: Players:
lt: Žaidėjai:

note: [grid]
en: Number of Hills:
lt: Kalvų skaičius:

note: [grid]
en: Max Hill Size:
lt: Maks. kalvos dydis:

note: [grid]
en: Villages:
lt: Kaimai:

note: [grid]
en: Castle Size:
lt: Pilies dydis:

note: [grid]
en: Landform:
lt: Žemės forma:

note: [toggle_button]: id=connect_castles
en: Roads Between Castles
lt: Keliai tarp pilių

note: [toggle_button]: id=show_labels
en: Show Labels
lt: Rodyti žymes

note: [label]
en: Battle For Wesnoth Help
lt: Mūšio dėl Vesnoto pagalba

note: [label]: id=title
en: Show or Hide Labels
lt: Rodyti arba slėpti žymes

note: [label] [button]: id=language
en: Language
lt: Kalba

note: [label]
en: Choose your preferred language:
lt: Pasirinkite pageidaujamą kalbą:

note: [label]: id=status
en: Loading...
lt: Įkeliama...

note: [label]: id=map
en: Games
lt: Žaidimai

note: [image]: id=needs_password
en: Requires a password to join
lt: Reikalauja slaptažodžio

note: [toggle_button]: id=filter_vacant_slots
en: Vacant slots
lt: Laisvos vietos

note: [toggle_button]: id=filter_with_friends [widget]: id=tab_label
en: Friends
lt: Draugai

note: [toggle_button]: id=filter_invert
en: Invert filter
lt: Invertuoti filtrą

note: [button]: id=create [label] [button]: id=ok
en: Create Game
lt: Sukurti žaidimą

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=join_global
en: Join
lt: Prisijungti

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=observe_global
en: Observe
lt: Stebėti

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=show_preferences [label]: id=title [grid]
en: Preferences
lt: Nustatymai

note: [button]: id=quit
en: Log Out
lt: Atsijungti

note: [option]
en: Normal Replays
lt: Normalūs peržaidimai

note: [option]
en: Quick Replays
lt: Greiti peržaidimai

note: [label]
en: Multiplayer Lobby
lt: Daugelio žaidėjų žaidimo vestibiulis

note: [label]
en: Player Info —
lt: Apie žaidėją –

note: [button]: id=add_to_friends [button]: id=add_friend
en: Add Friend
lt: Pridėti draugą

note: [button]: id=add_to_ignores [button]: id=add_ignored
en: Block
lt: Blokuoti

note: [button]: id=remove_from_list
en: Remove from List
lt: Pašalinti iš sąrašo

note: [button]: id=start_whisper
en: Send Private Message
lt: Siųsti asmeninę žinutę

note: [label]
en: Moderator Controls
lt: Moderavimas

note: [label]
en: Ban time:
lt: Draudimo laikas:

note: [button]: id=check_status
en: Check Status
lt: Tikrinti būseną

note: [button]: id=kick
en: Kick
lt: Išspirti

note: [button]: id=kick_ban
en: Kick + Ban
lt: Išspirti + uždrausti

en: Debug level logging: maximum information
lt: Derinimo lygio registravimas: daugiausia informacijos

en: Info level logging: more information
lt: Informacijos lygio registravimas: daugiau informacijos

en: Warning level logging: less information
lt: Įspėjimo lygio registravimas: mažiau informacijos

en: Error level logging: minimum information
lt: Klaidų lygio registravimas: mažiausiai informacijos

en: Disable logging
lt: Uždrausti registravimą į žurnalą

note: [label]
en: Logging Options
lt: Registravimo į žurnalą nustatymai

note: [button]: id=clear
en: Clear Console
lt: Išvalyti konsolę

note: [button]: id=clear
en: Clear the log area
lt: Išvalyti žurnalą

note: [button]: id=cancel
en: Skip
lt: Praleisti

note: [label]: id=title
en: Multiplayer Alerts
lt: Daugelio žaidėjų žaidimo įspėjimai

note: [label] [widget]: id=label
en: Sound
lt: Garsas

note: [label]: id=notification_label
en: Desktop Notification
lt: Darbastalio pranešimai

note: [label]
en: In Lobby
lt: Vestibiulyje

note: [grid]
en: When a player joins the lobby or game
lt: Kai žaidėjas prisijungia prie vestibiulio ar žaidimo

note: [grid]
en: When a player leaves the lobby or game
lt: Kai žaidėjas palieka vestibiulį ar žaidimą

note: [grid]
en: When a whisper is received
lt: Kai gautas pašnibždėjimas

note: [grid]
en: When a message from a friend is received
lt: Kai gauta žinutė nuo draugo

note: [grid]
en: When a public message is received
lt: Kai gauta vieša žinutė

note: [grid]
en: When a server message is received
lt: Kai gauta žinutė iš serverio

note: [grid]
en: When a new turn has begun
lt: Kai prasideda naujas ėjimas

note: [button]: id=revert_to_defaults
en: Reset all options to their default values
lt: Nustatyti visas parinktis į jų numatytas reikšmes

note: [label]: id=nick_title
en: Nickname
lt: Slapyvardis

note: [label]
en: Change Control
lt: Pakeisti valdymą

note: [label]: id=address
en: Address
lt: Adresas

note: [label]
en: Eras:
lt: Eros:

note: [label]
en: Random Faction Matchups:
lt: Atsitiktinis frakcijų priskyrimas:

note: [toggle_button]: id=use_map_settings
en: Use Map Settings
lt: Naudoti žemėlapio nustatymus

note: [toggle_button]: id=use_map_settings
en: Use scenario specific settings
lt: Naudoti scenarijaus nustatymus

note: [grid]
en: Number of Turns
lt: Ėjimų skaičius

note: [grid]
en: The maximum number of turns the game can last
lt: Maksimalus ėjimų skaičius, kurį gali tęstis žaidimas

note: [grid]
en: unlimited
lt: neribotas

note: [grid]
en: The amount of income each village yields per turn
lt: Kiekvieno kaimo pajamos per ėjimą

note: [grid]
en: Village Gold
lt: Kaimo auksas

note: [grid]
en: The number of unit levels each village can support
lt: Karių kiekis, kurį kiekvienas kaimas gali išlaikyti

note: [grid]
en: Village Support
lt: Kaimas išlaiko

note: [grid]
en: Experience Modifier
lt: Patirties modifikatorius

note: [grid]
en: The amount of experience a unit needs to advance
lt: Patirties kiekis, kurio reikia kariui pasikelti lygį

note: [toggle_button]: id=fog
en: Fog of War
lt: Karo rūkas

note: [toggle_button]: id=shroud
en: The map is unknown until your units explore it
lt: Žemėlapis nežinomas iki tol, kol jūsų kariai jo neištyrinės

note: [toggle_button]: id=random_start_time
en: Random Start Time
lt: Atsitiktinis pradžios laikas

note: [toggle_button]: id=random_start_time
en: Randomize the starting time of day
lt: Atsitiktinis paros laikas žaidimo pradžioje

note: [toggle_button]: id=time_limit
en: Time Limit
lt: Laiko limitas

note: [toggle_button]: id=time_limit
en: Enable custom time limits
lt: Įgalinti pasirinktus laiko limitus

note: [grid]
en: Initial Limit
lt: Pradinė riba

note: [grid]
en: Longest time allowed for first turn (seconds)
lt: Ilgiausias laikas leidžiamas pirmam ėjimui (sekundėmis)

note: [grid]
en: Time for general tasks each turn (seconds)
lt: Laikas bendroms užduotims kiekvieną ėjimą (sekundėmis)

note: [grid]
en: Turn Bonus
lt: Ėjimo premija

note: [grid]
en: Longest time possible for any turn (seconds)
lt: Ilgiausias laikas leidžiamas bet kuriam ėjimui (sekundėmis)

note: [grid]
en: Reservoir
lt: Išteklius

note: [grid]
en: Action Bonus
lt: Veiksmo premija

note: [grid]
en: Time for each attack, recruit, and capture
lt: Laikas už kiekvieną ataką, samdymą ar užgrobimą

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [widget]: id=tab_label [widget]: id=label
en: General
lt: Bendri

note: [widget]: id=tab_label
en: Custom Options
lt: Pasirinktiniai nustatymai

note: [widget]: id=tab_label
en: Game Settings
lt: Žaidimo nustatymai

note: [slider]: id=num_players
en: Any
lt: Bet kiek

note: [label]
en: Random map options:
lt: Atsitiktinio žemėlapio parinktys:

note: [button]: id=random_map_regenerate
en: Regenerate
lt: Pergeneruoti

en: Assign sides to players at random
lt: Žaidėjams priskirti puses atsitiktinai

en: Shuffle Sides
lt: Sumaišyti puses

en: Allow users who are not playing to watch the game
lt: Leisti stebėti žaidimą naudotojams, kurie nežaidžia

en: Observers
lt: Stebėtojai

en: Strict Synchronization
lt: Griežta sinchronizacija

en: Stricter checks for out-of-sync errors
lt: Griežtestnis išsisinchronizavimo klaidų tikrinimas

note: [label]
en: Name of game:
lt: Žaidimo pavadinimas:

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]
en: Map size:
lt: Žemėlapio dydis:

note: [row] [toggle_button]: id=male_toggle
en: Male
lt: Vyras

note: [row] [toggle_button]: id=female_toggle
en: Female
lt: Moteris

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]
en: Recruits
lt: Samdymai

note: [label] [widget]: id=name
en: Host Networked Game
lt: Sukurti tinklo žaidimą

note: [button]: id=select_leader
en: Select the faction and leader for this side
lt: Pasirinkite šios komandos frakciją ir vadą

note: [label]
en: <b>Faction:</b>
lt: <b>Frakcija:</b>

note: [label]
en: <b>Gender:</b>
lt: <b>Lytis:</b>

note: [button]: id=cancel
en: Leave
lt: Palikti

note: [label]: id=title
en: Game Lobby
lt: Žaidimo vestibiulis

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]: id=status_label
en: Waiting for players to join...
lt: Laukiama, kol prisijungs kiti žaidėjai...

note: [label]: id=title
en: Password Required
lt: Reikalingas slaptažodis

note: [scroll_label]: id=message
en: Joining this game requires a password.
lt: Norint prisijungti prie šio žaidimo, reikalingas slaptažodis.

note: [label]
en: Login
lt: Jungimasis

note: [label]
en: Login:
lt: Naudotojo vardas:

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label] [widget]: id=label [grid]
en: Multiplayer
lt: Daug žaidėjų

note: [label]
en: A registered account on the Wesnoth forums is required to join the official server.
lt: Norint prisijungti prie oficialaus serverio reikalinga registruota Vesnoto forumo paskyra.

note: [button]: id=register
en: Sign Up
lt: Užsiregistruoti

note: [column]
en: Log on to the official Wesnoth multiplayer server
lt: Prisijunkite prie oficialaus Vesnoto daugelio žaidėjų serverio

note: [widget]: id=name
en: Join Official Server
lt: Prisijungti prie oficialaus serverio

note: [column]
en: Join a different server
lt: Prisijungti prie kito serverio

note: [column]
en: Play a multiplayer game with the AI or humans sharing the same machine
lt: Žaiskite daugelio žaidėjų žaidimą su DI arba žmonėmis dalindamiesi tą patį kompiuterį

note: [widget]: id=name
en: Local Game
lt: Vietinis žaidimas

note: [menu_button]: id=ai_controller
en: Change the AI side's behaviour
lt: Keisti DI pusės elgseną

note: [menu_button]: id=side_team
en: Which team this side belongs to
lt: Kuriai komandai priklauso ši pusė

note: [button]: id=ok
en: I’m Ready
lt: Aš pasiruošęs

note: [widget]: id=label
en: Hotkeys
lt: Spartieji klavišai

note: [widget]: id=label
en: Display
lt: Vaizdas

note: [widget]: id=label
en: Advanced
lt: Sudėtingesni

note: [button]: id=about
en: Display the game version and build information
lt: Rodyti žaidimo versiją ir kompiliavimo informaciją

note: [label]
en: Scroll speed:
lt: Slinkimo greitis:

note: [slider]: id=scroll_speed
en: Change the speed of scrolling around the map
lt: Keisti ekrano slankiojimo greitį

note: [toggle_button]: id=skip_ai_moves
en: Skip AI moves
lt: Praleisti DI ėjimus

note: [toggle_button]: id=skip_ai_moves
en: Do not animate AI units moving
lt: Neanimuoti judančių DI karių

note: [toggle_button]: id=turbo_toggle
en: Accelerated speed
lt: Padidintas greitis

note: [toggle_button]: id=turbo_toggle
en: Make units move and fight faster
lt: Pagreitinkite karių judesius ir kovas

note: [column]
en: Acceleration factor:
lt: Pagreitinimo daugiklis:

note: [toggle_button]: id=disable_auto_moves
en: Disable automatic moves
lt: Išjungti automatinius ėjimus

note: [toggle_button]: id=disable_auto_moves
en: Do not allow automatic movements at the beginning of a turn
lt: Neleisti automatinio judėjimo ėjimo pradžioje

note: [toggle_button]: id=show_turn_dialog
en: Turn dialog
lt: Ėjimo dialogas

note: [toggle_button]: id=show_turn_dialog
en: Display a dialog at the beginning of your turn
lt: Rodyti dialogą jūsų ėjimo pradžioje

note: [toggle_button]: id=whiteboard_on_start
en: Enable planning mode on start
lt: Žaidimo pradžioje įjungti planavimo režimą

note: [toggle_button]: id=whiteboard_on_start
en: Activates Planning Mode on game start
lt: Aktyvuoja planavimo režimą žaidimo pradžioje

note: [toggle_button]: id=whiteboard_hide_allies
en: Hide allies’ plans by default
lt: Pagal nutylėjimą slėpti sąjungininkų planus

note: [toggle_button]: id=whiteboard_hide_allies
en: Hide allies’ Planning Mode plans in multiplayer games
lt: Slėpti sąjungininkų planus Planavimo režime daugelio žaidėjų žaidimuose

note: [toggle_button]: id=interrupt_move_when_ally_sighted
en: Interrupt move when an ally is sighted
lt: Nutraukti ėjimą pastebėjus sąjungininką

note: [toggle_button]: id=interrupt_move_when_ally_sighted
en: Sighting an allied unit interrupts your unit’s movement
lt: Pastebėjus draugišką karį nutraukiamas jūsų kario ėjimas

note: [toggle_button]: id=save_replays
en: Save replays at the end of scenarios
lt: Išsaugo peržaidimus scenarijų pabaigose

note: [toggle_button]: id=delete_saves
en: Delete auto-saves at the end of scenarios
lt: Trinti automatinius išsaugojimus scenarijaus pabaigoje

note: [column]
en: Maximum auto-saves:
lt: Daugiausia autoišsaugojimų:

note: [column]
en: Set maximum number of automatic saves to be retained
lt: Nustatykite kiek daugiausia autoišsaugojimų norite

note: [button]: id=cachemg
en: Cache
lt: Podėlis

note: [button]: id=cachemg
en: Manage the game WML cache
lt: Tvarkyti žaidimo WML podėlį

note: [label]
en: Filter:
lt: Filtras:

note: [toggle_button]: id=sort_0
en: Action
lt: Veiksmas

note: [toggle_button]: id=sort_1
en: Hotkey
lt: Spartusis klavišas

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [toggle_button]: id=sort_2 Translate G as the initial letter for Game
en: game_hotkeys^G
lt: Ž

note: [toggle_button]: id=sort_2
en: Available in game
lt: Prieinami žaidime

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [toggle_button]: id=sort_3 Translate E as the initial letter for Editor
en: editor_hotkeys^E
lt: R

note: [toggle_button]: id=sort_3
en: Available in editor
lt: Prieinami redaktoriuje

note: [toggle_button]: id=sort_4
en: Available at main menu
lt: Prieinami pagrindiniame meniu

note: [button]: id=btn_add_hotkey
en: Add Hotkey
lt: Pridėti spartųjį klavišą

note: [button]: id=btn_clear_hotkey
en: Clear Hotkey
lt: Išvalyti spartųjį klavišą

note: [label]
en: Resolution:
lt: Raiška:

note: [menu_button]: id=resolution_set
en: Change the game resolution
lt: Pakeisti žaidimo raišką

note: [toggle_button]: id=fullscreen
en: Full screen
lt: Visas ekranas

note: [toggle_button]: id=fullscreen
en: Toggle between fullscreen and window mode
lt: Perjungti tarp viso ekrano ir lango režimo

note: [toggle_button]: id=show_floating_labels
en: Show floating labels
lt: Rodyti nuplaukiančius užrašus

note: [toggle_button]: id=show_ellipses
en: Show team colors
lt: Rodyti komandų spalvas

note: [toggle_button]: id=show_ellipses
en: Show a colored circle around the base of each unit to show which side it is on
lt: Rodyti spalvotą apskritimą virš kiekvieno kario pagrindo, kad būtų parodyta, kurioje jis pusėje

note: [toggle_button]: id=show_grid
en: Show grid
lt: Rodyti tinklelį

note: [toggle_button]: id=show_grid
en: Overlay a grid over the map
lt: Ant žemėlapio uždėti tinklelį

note: [toggle_button]: id=animate_terrains
en: Animate map
lt: Animuoti žemėlapį

note: [toggle_button]: id=animate_terrains
en: Display animated terrain graphics
lt: Rodyti animuotą vietovių grafiką

note: [toggle_button]: id=animate_water
en: Animate water
lt: Animuoti vandenį

note: [toggle_button]: id=animate_water
en: Display animated water graphics (can be slow)
lt: Rodyti animuotą vandens grafiką (gali veikti lėtai)

note: [toggle_button]: id=animate_units_standing
en: Show unit standing animations
lt: Rodyti karių stovėjimo animacijas

note: [toggle_button]: id=animate_units_standing
en: Continuously animate standing units on the battlefield
lt: Pastoviai animuoti mūšio lauke stovinčius karius

note: [toggle_button]: id=animate_units_idle
en: Show unit idle animations
lt: Rodyti karių neveiklumo animacijas

note: [label]
en: Frequency:
lt: Dažnis:

note: [slider]: id=idle_anim_frequency
en: Set the frequency of unit idle animations
lt: Nustatyti karių neveiklumo animacijų dažnumą

note: [toggle_button]: id=fps_limiter
en: Limit FPS
lt: Apriboti kadrus per sekundę

note: [button]: id=choose_theme
en: Theme
lt: Tema

note: [button]: id=choose_theme
en: Change the in-game theme
lt: Pakeisti žaidimo grafinę temą

note: [label]
en: Volume:
lt: Garsumas:

note: [toggle_button]: id=sound_toggle_stop_music_in_background
en: Pause music on focus loss
lt: Pristabdyti muziką praradus fokusą

note: [toggle_button]: id=sound_toggle_stop_music_in_background
en: Pause the music when you switch to any other window
lt: Pristabdyti muziką, kai persijungiate į bet kurį kitą langą

note: [column]
en: Sound effects
lt: Garso efektai

note: [column]
en: Sound effects on/off
lt: Garso efektai įjungti/išjungti

note: [column]
en: Change the sound effects volume
lt: Keisti garso efektų garsumą

note: [column]
en: Music
lt: Muzika

note: [column]
en: Music on/off
lt: Muzika įjungta/išjungta

note: [column]
en: Change the music volume
lt: Keisti muzikos garsumą

note: [column]
en: Play a bell sound at the beginning of your turn
lt: Groti skambutį jūsų ėjimo pradžioje

note: [column]
en: Turn bell
lt: Ėjimo skambutis

note: [column]
en: Change the bell volume
lt: Keisti skambučio garsumą

note: [column]
en: Turn menu and button sounds on/off
lt: Įjunkite/išjunkite meniu ir mygtukų garsus

note: [column]
en: User interface sounds
lt: Naudotojo sąsajos garsai

note: [column]
en: Change the sound volume for button clicks, etc.
lt: Keisti mygtukų ir pan. garsumą

note: [label]
en: Chat lines:
lt: Pokalbio eilutės:

note: [slider]: id=chat_lines
en: Set the number of chat lines shown
lt: Nustato rodomų pokalbio eilučių skaičių

note: [toggle_button]: id=chat_timestamps
en: Chat timestamping
lt: Žymėti laiką pokalbiuose

note: [toggle_button]: id=chat_timestamps
en: Add a timestamp to chat messages
lt: Pokalbio pranešimai bus su laiko žymėmis

note: [toggle_button]: id=remember_password
en: Uncheck to delete the saved password (on exit)
lt: Nužymėkite, kad ištrintumėte išsaugotą slaptažodį (išsijungiant)

note: [toggle_button]: id=lobby_whisper_friends_only
en: Accept whispers from friends only
lt: Pašnibždėjimus priimti tik nuo draugų

note: [toggle_button]: id=lobby_whisper_friends_only
en: Only accept whisper messages from people on your friends list
lt: Priimti pašnibždėjimo žinutes tik nuo žmonių esančių jūsų draugų sąraše

note: [toggle_button]: id=lobby_joins_none
en: Do not show lobby joins
lt: Nerodyti prisijungimų prie vestibiulio

note: [toggle_button]: id=lobby_joins_none
en: Do not show messages about players joining the multiplayer lobby
lt: Nerodyti pranešimų apie žaidėjų prisijungimą prie daugelio žaidėjų vestibiulio

note: [toggle_button]: id=lobby_joins_friends
en: Show lobby joins of friends only
lt: Rodyti tik draugų prisijungimus prie vestibiulio

note: [toggle_button]: id=lobby_joins_friends
en: Show messages about your friends joining the multiplayer lobby
lt: Rodyti pranešimus apie jūsų draugų prisijungimą prie daugelio žaidėjų vestibiulio

note: [toggle_button]: id=lobby_joins_all
en: Show all lobby joins
lt: Rodyti visus prisijungimus prie vestibiulio

note: [toggle_button]: id=lobby_joins_all
en: Show messages about all players joining the multiplayer lobby
lt: Rodyti pranešimus apie visų žaidėjų prisijungimą prie daugelio žaidėjų vestibiulio

note: [button]: id=mp_alerts
en: Alerts
lt: Įspėjimai

note: [button]: id=mp_wesnothd
en: Server Executable
lt: Serverio vykdomasis failas

note: [button]: id=remove
en: Remove this username from your list
lt: Pašalinti šį naudotojo vardą iš jūsų sąrašo

note: [button]: id=open
en: filesystem^Open
lt: Atverti

note: [button]: id=open
en: Open this file with an external application
lt: Atverti šį failą išorinėje programoje

note: [button]: id=browse_dir
en: Browse the screenshots folder using a file manager
lt: Naršyti ekranvaizdžių aplanką naudojant failų tvarkyklę

note: [label]
en: Choose Orb/Minimap Colors
lt: Pasirinkite rutulių/minižemėlapio spalvas

note: [grid]
en: Show unmoved orb
lt: Rodyti nejudėjusio kario rutulį

note: [grid]
en: Show moved orb
lt: Rodyti pajudėjusio kario rutulį

note: [grid]
en: Show ally orb
lt: Rodyti draugų rutulius

note: [grid]
en: Show enemy orb
lt: Rodyti priešų rutulius

note: [label]
en: Configure Options
lt: Konfigūruoti parinktis

note: [label]
en: Overall
lt: Iš viso

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]: id=title
en: Statistics
lt: Statistika

note: [column]
en: Damage
lt: Žala

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]: id=lblTitle
en: Surrender Game
lt: Pasiduoti

note: [label]: id=lblMessage
en: Do you really want to surrender and quit the game?
lt: Ar tikrai norite pasiduoti ir išjungti šį žaidimą?

note: [button]: id=quit_and_surrender
en: Surrender & Quit
lt: Pasiduoti ir išjungti

note: [label]: id=lblTitle
en: Waiting...
lt: Laukiama...

note: [label]: id=lblMessage
en: Waiting for remote input
lt: Laukiama nuotolinio atsako

note: [button]: id=btn_quit_game
en: Quit game
lt: Išjungti žaidimą

note: [label]
en: Image
lt: Paveikslėlis

note: [label]
en: Layer
lt: Sluoksnis

note: [label]
en: Base.x
lt: Bazinis.x

note: [label]
en: Base.y
lt: Bazinis.y

note: [label]
en: Center
lt: Centras

note: [label]
en: Terrain Layers
lt: Reljefo sluoksniai

note: [label]
en: Flags
lt: Vėliavos

note: [label]
en: Choose Theme
lt: Pasirinkite temą

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=help
en: Help
lt: Pagalba

note: [button]: id=help
en: Show Battle for Wesnoth help
lt: Rodyti Mūšio dėl Vesnoto pagalbą

note: [button]: id=previous_tip
en: Show previous tip of the day
lt: Rodyti ankstesnį dienos patarimą

note: [button]: id=next_tip
en: Show next tip of the day
lt: Rodyti kitą dienos patarimą

note: [grid]
en: Campaigns
lt: Kampanijos

note: [grid]
en: Start a new single player campaign
lt: Pradėti naują vieno žaidėjo kampaniją

note: [grid]
en: Load a saved game
lt: Įkelti išsaugotą žaidimą

note: [grid]
en: Add-ons
lt: Priedai

note: [grid]
en: Download usermade campaigns, eras, or map packs
lt: Atsiųsti naudotojų pagamintas kampanijas, eras ar žemėlapių rinkinius

note: [grid]
en: Map Editor
lt: Žemėlapių red.

note: [grid]
en: Start the map editor
lt: Paleisti žemėlapių redaktorių

note: [grid]
en: Configure the game’s settings
lt: Konfigūruoti žaidimo nustatymus

note: [grid]
en: Credits
lt: Autoriai

note: [grid]
en: View the credits
lt: Peržiūrėti autorius

note: [grid]
en: Quit the game
lt: Išjungti žaidimą

note: [button]: id=language
en: Change the language
lt: Keisti kalbą

note: [label]
en: Advance Unit
lt: Kario tobulėjimas

note: [label]
en: What should our victorious unit become?
lt: Kuo turėtų tapti mūsų pergalingas karys?

note: [button]: id=damage_calculation
en: Damage Calculation
lt: Žalos skaičiuotuvas

note: [button]: id=ok
en: Attack
lt: Pulti

note: [label]
en: Attack Enemy
lt: Pulti priešą

note: [toggle_button]: id=sort_0
en: Race
lt: Rasė

note: [toggle_button]: id=sort_2
en: Moves
lt: Žingsniai

note: [label]
en: Status
lt: Būsena

note: [toggle_button]: id=sort_3
en: HP
lt: GT

note: [toggle_button]: id=sort_4 [toggle_button]: id=sort_2
en: Lvl
lt: Lyg

note: [toggle_button]: id=sort_5 [toggle_button]: id=sort_3
en: XP
lt: PT

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [toggle_button]: id=sort_6 [toggle_button]: id=sort_4
en: Traits
lt: Bruožai

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]
en: Unit List
lt: Karių sąrašas

note: [label]: id=title
en: Recall Unit
lt: Kario grąžinimas

note: [button]: id=rename
en: Rename
lt: Pervadinti

note: [button]: id=dismiss
en: Dismiss
lt: Atleisti

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=ok
en: Recall
lt: Grąžinti

note: [label]
en: Recruit Unit
lt: Kario samdymas

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [button]: id=ok
en: Recruit
lt: Samdyti

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]
en: Error
lt: Klaida

note: #-#-#-#-#  wesnoth-lib.wml.pot (PACKAGE VERSION)  #-#-#-#-# [label]: id=details_heading
en: Details:
lt: Detalės:

en: feature^Lua console completion
lt: Lua konsolės užbaigimas

en: feature^D-Bus notifications back end
lt: D-Bus pranešimų galinė sąsaja

en: feature^Win32 notifications back end
lt: Win32 pranešimų galinė sąsaja

en: feature^Cocoa notifications back end
lt: Cocoa pranešimų galinė sąsaja

en: filesystem_path_system^Volumes
lt: Tomai

en: filesystem_path_game^Game executables
lt: Žaidimo vykdomieji failai

en: filesystem_path_game^Game data
lt: Žaidimo duomenys

en: filesystem_path_game^User data
lt: Naudotojo duomenys

en: filesystem_path_game^User preferences
lt: Naudotojo nustatymai

en: filesystem_path_system^Home
lt: Namai

en: filesystem_path_system^Root
lt: Šakninis

en: operating_system^<unknown>
lt: <nežinomoje>

note: TRANSLATORS: This is the language code which will be used to store and fetch localized non-textual resources, such as images, when they exist. Normally it is just the code of the PO file itself, e.g. "de" of de.po for German. But it can also be a comma-separated list of language codes by priority, w
en: language code for localized resources^en_US
lt: lt

en: The text contains invalid Pango markup:
lt: Šiame tekste yra klaidingas Pango žymėjimas:

note: TRANSLATORS: Formats a two-element conjunctive list.
en: conjunct pair^$first and $second
lt: $first ir $second

note: TRANSLATORS: Formats the first two elements of a conjunctive list.
en: conjunct start^$first, $second
lt: $first, $second

note: TRANSLATORS: Formats successive elements of a conjunctive list.
en: conjunct mid^$prefix, $next
lt: $prefix, $next

note: TRANSLATORS: Formats the final element of a conjunctive list.
en: conjunct end^$prefix, and $last
lt: $prefix ir $last

note: TRANSLATORS: Formats a two-element disjunctive list.
en: disjunct pair^$first or $second
lt: $first arba $second

note: TRANSLATORS: Formats the first two elements of a disjunctive list.
en: disjunct start^$first, $second
lt: $first, $second

note: TRANSLATORS: Formats successive elements of a disjunctive list.
en: disjunct mid^$prefix, $next
lt: $prefix, $next

note: TRANSLATORS: Formats the final element of a disjunctive list.
en: disjunct end^$prefix, or $last
lt: $prefix arba $last

en: Text has a font size of 0.
lt: Tekstas turi 0 dydžio šriftą.

en: No resolution defined.
lt: Neapibrėžta raiška.

en: No grid defined.
lt: Neapibrėžtas tinklelis.

en: addons_view^All Add-ons
lt: Visi priedai

en: addons_view^Installed
lt: Įdiegtas

en: addons_view^Upgradable
lt: Yra atnaujinimas

en: addons_view^Not Installed
lt: Neįdiegtas

en: addons_of_type^Campaigns
lt: Kampanijos

en: addons_of_type^Scenarios
lt: Scenarijai

en: addons_of_type^SP/MP campaigns
lt: VŽ/DŽ kampanijos

en: addons_of_type^MP campaigns
lt: DŽ kampanijos

en: addons_of_type^MP scenarios
lt: DŽ scenarijai

en: addons_of_type^MP map-packs
lt: DŽ žemėlapių rinkiniai

en: addons_of_type^MP eras
lt: DŽ eros

en: addons_of_type^MP factions
lt: DŽ frakcijos

en: addons_of_type^Modifications
lt: Pakeitimai

en: addons_of_type^Cores
lt: Branduoliai

en: addons_of_type^Resources
lt: Resursai

en: addons_of_type^Other
lt: Kiti

en: addons_of_type^Unknown
lt: Nežinomas

en: addons_order^Name ($order)
lt: Pavadinimą ($order)

en: addons_order^Author ($order)
lt: Autorių ($order)

en: addons_order^Size ($order)
lt: Dydį ($order)

en: addons_order^Downloads ($order)
lt: Parsiuntimų skaičių ($order)

en: addons_order^Type ($order)
lt: Tipą ($order)

en: addons_order^Last updated ($datelike_order)
lt: Paskiausiai atnaujintas ($datelike_order)

en: addons_order^First uploaded ($datelike_order)
lt: Pirmiausiai įkeltas ($datelike_order)

en: addon_state^Not installed
lt: Neįdiegtas

en: addon_state^Published, not installed
lt: Paskelbtas, neįdiegtas

en: addon_state^Installed
lt: Įdiegtas

en: addon_state^Published
lt: Paskelbtas

en: addon_state^Installed ($local_version|), upgradable
lt: Įdiegtas ($local_version|), yra atnaujinimas

en: addon_state^Installed ($local_version|), outdated on server
lt: Įdiegtas ($local_version|), pasenęs serveryje

en: addon_state^Installed, not ready to publish
lt: Įdiegtas, neparuoštas paskelbimui

en: addon_state^Ready to publish
lt: Paruoštas paskelbimui

en: addon_state^Installed, broken
lt: Įdiegtas, sugadintas

en: addon_state^Published, broken
lt: Paskelbtas, sugadintas

en: addon_state^Unknown
lt: Nežinoma

en: ascending
lt: didėjančiai

note: TRANSLATORS: Sorting order of dates, oldest first
en: oldest to newest
lt: nuo seniausio iki naujausio

en: descending
lt: mažėjančiai

note: TRANSLATORS: Sorting order of dates, newest first
en: newest to oldest
lt: nuo naujausio iki seniausio

en: addons^Back to List
lt: Grįžti į sąrašą

en: An error occurred while downloading the add-ons list from the server.
lt: Įvyko klaida atsisiunčiant priedų sąrašą iš serverio.

en: No Add-ons Available
lt: Priedų nėra

en: The following add-on could not be deleted properly:
lt: Šis priedas negalėjo būti tinkamai ištrintas:

en: Warning
lt: Dėmesio

en: Invalid icon path. Make sure the path points to a valid image.
lt: Neteisingas kelias iki ženkliuko. Įsitikinkite, kad tai yra tinkamo ženkliuko kelias.

en: The server responded with an error:
lt: Serveris atsakė su klaida:

en: Response
lt: Atsakas

en: Do you want to uninstall '$addon|'?
lt: Ar tikrai norite pašalinti „$addon|“?

en: url^None
lt: Nėra

en: Defender resistance vs
lt: Besiginančiojo atsparumas prieš

en: Attacker vulnerability vs
lt: Atakuojančiojo pažeidžiamumas prieš

en: active_modifications^None
lt: Jokių

en: Clipboard support not found, contact your packager
lt: Nerastas iškarpinės palaikymas, susisiekite su savo pakuotoju

en: /1000 tiles
lt: /1000 laukelių

en: Coastal
lt: Pakrantė

en: Inland
lt: Toli nuo jūros

en: Island
lt: Sala

en: Find File
lt: Rasti failą

en: Open
lt: Atverti

en: The file already exists. Do you wish to overwrite it?
lt: Šis failas jau yra. Ar norite jį perrašyti?

en: The file or folder $path cannot be created.
lt: Failas ar aplankas $path negali būti sukurtas.

en: The file or folder $path does not exist.
lt: Failas ar aplankas $path neegzistuoja.

en: The following file will be permanently deleted:
lt: Šis failas bus ištrintas visam laikui:

en: Do you wish to continue?
lt: Ar norite tęsti?

en: Could not delete $path|. Make sure you have the appropriate permissions to write to this location.
lt: Nepavyko ištrinti $path|. Patikrinkite, kad turite tinkamus leidimus rašytį į šią vietą.

en: New Bookmark
lt: Nauja žymelė

en: dir_size^Unknown
lt: Nežinoma

en: unit_byte^B
lt: B

en: Cache Cleaned
lt: Podėlis išvalytas

en: The game data cache has been cleaned.
lt: Žaidimo duomenų podėlis buvo išvalytas.

en: The game data cache could not be completely cleaned.
lt: Nepavyko pilnai išvalyti žaidimo duomenų podėlio.

en: Cache Purged
lt: Podėlis ištrintas

en: The game data cache has been purged.
lt: Žaidimo duomenų podėlis buvo ištrintas.

en: The game data cache could not be purged.
lt: Nepavyko pilnai ištrinti žaidimo duomenų podėlio.

en: The selected file is corrupt:
lt: Pasirinktas failas yra sugadintas:

en: (Invalid)
lt: (Negalioja)

en: Campaign: $campaign_name
lt: Kampanija: $campaign_name

en: Tutorial
lt: Apmokymas

en: Test scenario
lt: Testinis scenarijus

en: Replay
lt: Peržaidimas

en: Turn
lt: Ėjimas

en: Scenario start
lt: Scenarijaus pradžia

en: Difficulty:
lt: Sudėtingumas:

en: Version:
lt: Versija:

en: Modifications:
lt: Pakeitimai:

en: controller^AI
lt: DI

en: controller^Idle
lt: Neveiklus

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: no
lt: ne

en: yes
lt: taip

en: Version $version
lt: Versija $version

en: Running on $os
lt: Vykdoma $os operacinėje sistemoje

en: Team Labels
lt: Komandų žymės

en: Building terrain rules
lt: Kuriamos reljefų taisyklės

en: Reading files and creating cache
lt: Skaitomi failai ir kuriamas podėlis

en: Initializing display
lt: Inicijuojamas ekranas

en: Reinitialize fonts for the current language
lt: Iš naujo įkeliami šriftai dabartinei kalbai

en: Initializing teams
lt: Paleidžiamos komandos

en: Loading game configuration
lt: Įkeliama žaidimo konfigūracija

en: Loading data files
lt: Įkeliami duomenų failai

en: Loading level
lt: Įkeliamas lygis

en: Initializing scripting engine
lt: Paleidžiamas skriptų varikliukas

en: Initializing planning mode
lt: Paleidžiamas planavimo režimas

en: Reading unit files
lt: Skaitomi karių failai

en: Loading units
lt: Įkeliami kariai

en: Searching for installed add-ons
lt: Ieškoma įdiegtų priedų

en: Starting game
lt: Žaidimas paleidžiamas

en: Verifying cache
lt: Tikrinamas podėlis

en: Connecting to server
lt: Jungiamasi prie serverio

en: Logging in
lt: Prisijungiama

en: Waiting for server
lt: Laukiama serverio

en: Connecting to redirected server
lt: Jungiamasi prie nukreipto serverio

en: Waiting for next scenario
lt: Laukiama kito scenarijaus

en: Getting game data
lt: Gaunami žaidimo duomenys

en: Downloading lobby data
lt: Atsiunčiami vestibiulio duomenys

en: The lua console can only be used in debug mode! (Run ':debug' first)
lt: Lua konsolė gali būti naudojama tik derinimo režime! (Pirmiausia įvykdykite „:debug“)

en: lua console
lt: lua konsolė

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Selected Game
lt: Pasirinktas žaidimas

en: Lobby
lt: Vestibiulis

en: Other Games
lt: Kiti žaidimai

en: Do you really want to log out?
lt: Ar tikrai norite atsijungti?

en: Games: showing $num_shown out of $num_total
lt: Žaidimai: rodoma $num_shown iš $num_total

en: era_or_mod^not installed
lt: neįdiegta

en: Modifications
lt: Pakeitimai

en: Reloaded:
lt: Perkrautas:

en: Shared vision:
lt: Dalintis vaizdu:

en: Shuffle sides:
lt: Sumaišyti puses:

en: Time limit:
lt: Laiko limitas:

en: Use map settings:
lt: Naudoti žemėlapio nustatymus:

en: Observers allowed
lt: Stebėtojai leidžiami

en: Observers not allowed
lt: Stebėtojai neleidžiami

en: lobby
lt: vestibiulis

en: Side $side
lt: Pusė $side

en: Scenarios
lt: Scenarijai

en: Multiplayer Campaigns
lt: Daugelio žaidėjų kampanijos

en: Singleplayer Campaigns
lt: Vieno žaidėjo kampanijos

en: Custom Maps
lt: Pasirinktiniai žemėlapiai

en: Custom Scenarios
lt: Pasirinktiniai scenarijai

en: Random Maps
lt: Atsitiktiniai žemėlapiai

en: No games found.
lt: Žaidimų nerasta.

en: No eras found.
lt: Erų nerasta.

en: No eras found
lt: Erų nerasta

en: No eras available for this game.
lt: Šiame žaidime nėra erų.

en: number of players^$min to $max
lt: Nuo $min iki $max

en: The selected game has no sides!
lt: Pažymėtas žaidimas neturi pusių!

en: Choose Starting Scenario
lt: Pasirinkite pradžios scenarijų

en: Select at which point to begin this campaign.
lt: Pasirinkite, kuriuo metu pradėti šią kampaniją.

en: Computer Player
lt: Kompiuterio žaidėjas

en: Empty slot
lt: Tuščia vieta

en: Reserved for $playername
lt: Rezervuota $playername

en: Vacant slot
lt: Laisva vieta

en: empty
lt: tuščia

en: this game
lt: šis žaidimas

en: Waiting for players to choose factions...
lt: Laukiama, kol žaidėjai pasirinks frakcijas...

en: The End
lt: Pabaiga

en: friend
lt: draugas

en: ignored
lt: ignoruojamas

en: No username specified
lt: Nenurodytas naudotojo vardas

en: Invalid username
lt: Netinkamas naudotojo vardas

en: Not on friends or ignore lists
lt: Nepriklauso draugų ar ignoruojamų sąrašui

en: Reassign Hotkey
lt: Pakeisti spartųjį klavišą

en: All hotkeys have been reset to their default values.
lt: Visi spartieji klavišai buvo atstatyti į numatytas vertes.

en: Hotkeys Reset
lt: Sparčiųjų klavišų atstatymas

en: Unsupported image format.
    
    Try to save the screenshot as PNG instead.
lt: Nepalaikomas paveikslėlio formatas.
    
    Pabandykite išsaugoti ekranvaizdį PNG formatu.

en: All Scenarios
lt: Visi scenarijai

en: This Turn
lt: Šį ėjimą

en: Recalls
lt: Grąžinimai

en: Advancements
lt: Patobulėjimai

en: Losses
lt: Netektys

en: Kills
lt: Nužudymai

en: Inflicted
lt: Padaryta

en: Taken
lt: Patirta

en: Screenshot
lt: Ekranvaizdis

en: Choose Test
lt: Pasirinkite testą

en: Rename Unit
lt: Pervadinti karį

en: This unit is loyal and requires no upkeep.
lt: Šis karys yra ištikimas ir nereikalauja išlaikymo.

en: Do you really want to dismiss him?
lt: Ar tikrai norite jį atleisti?

en: Do you really want to dismiss her?
lt: Ar tikrai norite ją atleisti?

en: This unit is an experienced one, having advanced levels.
lt: Šis karys yra patyręs, pasiekęs pažangius lygius.

en: This unit is close to advancing a level.
lt: Šis karys yra arti naujo lygio.

en: Dismiss Unit
lt: Atleisti karį

en: addon_state^Installed, upgradable
lt: Įdiegtas, yra atnaujinimas

en: addon_state^Published, upgradable
lt: Paskelbtas, yra atnaujinimas

en: addon_state^Installed, outdated on server
lt: Įdiegtas, pasenęs serveryje

en: addon_state^Published, outdated on server
lt: Paskelbtas, pasenęs serveryje

en: Delete add-on from server
lt: Trinti priedą iš serverio

en: Opening links is not supported, contact your packager
lt: Nuorodų atvėrimas nepalaikomas, susisiekite su savo pakuotoju

en: Copied link!
lt: Nuoroda nukopijuota!

en: No list defined.
lt: Neapibrėžtas joks sąrašas.

en: No page defined.
lt: Neapibrėžtas puslapis.

en: multimenu^All Selected
lt: Viskas pažymėta

en: multimenu^None Selected
lt: Niekas nepažymėta

en: Invalid size.
lt: Netinkamas dydis.

en: Resistances:
lt: Atsparumai:

en: (Att / Def)
lt: (Puol / Gyn)

en: Movement Costs:
lt: Judėjimo kaina:

en: Attacks
lt: Atakos

en: Lvl $lvl
lt: Lyg $lvl

en: HP:
lt: GT:

en: XP:
lt: PT:

en: Experience Modifier:
lt: Patirties modifikatorius:

en: MP:
lt: MT:

en: Abilities
lt: Galimybės

en: Failed to show a dialog, which doesn't fit on the screen.
lt: Nepavyko parodyti dialogo, kuris netelpa ekrane.

en: Saved Games
lt: Įrašyti žaidimai

en: Map Commands
lt: Žemėlapio komandos

en: Unit Commands
lt: Karių komandos

en: Player Chat
lt: Žaidėjų pokalbis

en: Replay Control
lt: Peržaidimo valdymas

en: Planning Mode
lt: Planavimo režimas

en: Scenario Editor
lt: Scenarijų redaktorius

en: Editor Palettes
lt: Redaktoriaus paletės

en: Editor Tools
lt: Redaktoriaus įrankiai

en: Editor Clipboard
lt: Redaktoriaus iškarpinė

en: Debug Commands
lt: Derinimo komandos

en: Custom WML Commands
lt: Pasirinktos WML komandos

en: Scroll Up
lt: Slinkti į viršų

en: Scroll Down
lt: Slinkti į apačią

en: Scroll Left
lt: Slinkti į kairę

en: Scroll Right
lt: Slinkti į dešinę

en: cancel
lt: atšaukti

en: Select Hex
lt: Pažymėti laukelį

en: Deselect Hex
lt: Nebežymėti laukelio

en: Move/Attack
lt: Eiti/Pulti

en: Select/Move/Attack
lt: Pažymėti/Judėti/Pulti

en: Animate Map
lt: Animuoti žemėlapį

en: Next Unit
lt: Kitas karys

en: Previous Unit
lt: Ankstesnis karys

en: End Unit Turn
lt: Baigti kario ėjimą

en: Undo
lt: Atstatyti

en: Redo
lt: Pakartoti

en: Zoom In
lt: Priartinti

en: Zoom Out
lt: Nutolinti

en: Default Zoom
lt: Numatytas didinimas

en: Toggle Full Screen
lt: Perjungti visą ekraną

en: Map Screenshot
lt: Žemėlapio ekranvaizdis

en: Terrain Description
lt: Reljefo aprašymas

en: Unit Description
lt: Kario aprašymas

en: Delete Unit
lt: Trinti karį

en: Save Replay
lt: Įrašyti peržaidimą

en: Save Map
lt: Įrašyti žemėlapį

en: Repeat Recruit
lt: Kartoti samdymą

en: Show/Hide Labels
lt: Rodyti/slėpti žymes

en: End Turn
lt: Baigti ėjimą

en: Toggle Ellipses
lt: Perjungti elipses

en: Toggle Grid
lt: Perjungti tinklelį

en: Mouse Scrolling
lt: Slinkti pele

en: Status Table
lt: Būsenos lentelė

en: Mute
lt: Nutildyti

en: Speak
lt: Kalbėti

en: Create Unit (Debug!)
lt: Sukurti karį (Derinimas!)

en: Change Side (Debug!)
lt: Keisti komandą (Derinimas!)

en: Kill Unit (Debug!)
lt: Užmušti karį (Derinimas!)

en: Pause Network Game
lt: Pristabdyti tinklo žaidimą

en: Continue Network Game
lt: Tęsti tinklo žaidimą

en: Set Team Label
lt: Nustatyti komandos žymę

en: Set Label
lt: Nustatyti žymę

en: Clear Labels
lt: Valyti žymes

en: Show Enemy Moves
lt: Rodyti priešų ėjimus

en: Best Possible Enemy Moves
lt: Geriausi įmanomi priešo ėjimai

en: Play Replay
lt: Paleisti peržaidimą

en: Reset Replay
lt: Perleisti peržaidimą

en: Stop Replay
lt: Stabdyti peržaidimą

en: Next Turn
lt: Kitas ėjimas

en: Next Side
lt: Kita pusė

en: Skip Animation
lt: Praleisti animaciją

en: End Replay
lt: Baigti peržaidimą

note: TRANSLATORS: whiteboard menu entry: toggle planning mode
en: whiteboard^Planning Mode
lt: Planavimo režimas

note: TRANSLATORS: whiteboard menu entry: execute planned action
en: whiteboard^Execute Action
lt: Vykdyti veiksmą

note: TRANSLATORS: whiteboard menu entry: execute all planned actions
en: whiteboard^Execute All Actions
lt: Vykdyti visus veiksmus

note: TRANSLATORS: whiteboard menu entry: delete planned action
en: whiteboard^Delete Action
lt: Trinti veiksmą

note: TRANSLATORS: whiteboard menu entry: plan as though the chosen unit were dead
en: whiteboard^Suppose Dead
lt: Laikyti mirusiu

en: Quit to Desktop
lt: Išjungti į darbastalį

en: Close Map
lt: Užverti žemėlapį

en: Switch Time of Day
lt: Keisti paros laiką

en: Assign Local Time
lt: Priskirti vietinį laiką

en: Time Schedule Editor
lt: Laiko režimo redaktorius

en: Partial Undo
lt: Dalinis atstatymas

en: New Scenario
lt: Naujas scenarijus

en: Load Map
lt: Įkelti žemėlapį

en: Save Map As
lt: Įrašyti žemėlapį kaip

en: Save Scenario As
lt: Įrašyti scenarijų kaip

en: Save All Maps
lt: Įrašyti visus žemėlapius

en: Revert All Changes
lt: Atšaukti visus pakeitimus

en: Map Information
lt: Žemėlapio informacija

en: Change Palette Group
lt: Keisti paletės grupę

en: Remove Location
lt: Pašalinti vietovę

en: Add New Side
lt: Pridėti naują pusę

en: Next Tool
lt: Kitas įrankis

en: Paint Tool
lt: Piešimo įrankis

en: Fill Tool
lt: Užpildymo įrankis

en: Selection Tool
lt: Žymėjimo įrankis

en: Starting Positions Tool
lt: Pradžios pozicijų įrankis

en: Label Tool
lt: Žymių įrankis

en: Left mouse button sets or drags a label, right clears.
lt: Kairysis pelės klavišas nustato arba perkelia žymę, o dešinysis išvalo.

en: Unit Tool
lt: Karių įrankis

en: Item Tool
lt: Objektų įrankis

en: Village Tool
lt: Kaimų įrankis

en: Can Recruit
lt: Gali samdyti

en: Toggle the recruit attribute of a unit.
lt: Įjungti/išjungti kario samdymo atributą.

en: Can be Renamed
lt: Gali būti pervadintas

en: Toggle the unit being renameable.
lt: Įjungti/išjungti kario pervadinimą.

en: Change Unit ID
lt: Keisti kario ID

en: Loyal
lt: Ištikimas

en: Next Brush
lt: Kitas teptukas

en: Default Brush
lt: Numatytas teptukas

en: Single Tile
lt: Vienas laukelis

en: Radius One
lt: Vienetinis spindulys

en: Radius Two
lt: Dvigubas spindulys

en: Brush NW-SE
lt: Teptukas ŠV-PR

en: Brush SW-NE
lt: Teptukas PV-ŠR

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Paste
lt: Įklijuoti

en: Select All
lt: Pažymėti viską

en: Select None
lt: Nieko nežymėti

en: Rotate Selection
lt: Pasukti pažymėjimą

en: Fill Selection
lt: Užpildyti pažymėjimą

en: Apply a Mask
lt: Pritaikyti kaukę

en: Create Mask
lt: Sukurti kaukę

en: Refresh Display
lt: Atnaujinti vaizdą

en: Update Terrain Transitions
lt: Atnaujinti reljefų perėjimus

en: Auto-update Terrain Transitions
lt: Automatiškai atnaujinti reljefų perėjimus

en: Auto-update Terrain Transitions: No
lt: Automatiškai atnaujinti reljefų perėjimus: ne

en: Auto-update Terrain Transitions: Partial
lt: Automatiškai atnaujinti reljefų perėjimus: dalinai

en: Refresh Image Cache
lt: Atnaujinti paveikslėlių podėlį

en: Draw Hex Coordinates
lt: Piešti laukelių koordinates

en: Draw Terrain Codes
lt: Piešti reljefų kodus

en: Save Selection to Area
lt: Išsaugoti pažymėjimą į vietovę

en: Rename Selected Area
lt: Pervadinti pažymėtą vietovę

en: Remove Selected Area
lt: Pašalinti pažymėtą vietovę

en: Add New Area
lt: Pridėti naują vietovę

en: Edit Scenario
lt: Keisti scenarijų

en: Edit Side
lt: Keisti pusę

en: Remove Side
lt: Pašalinti pusę

en: Delay Shroud Updates
lt: Atidėti uždangos atnaujinimus

en: Update Shroud Now
lt: Atnaujinti uždangą

en: Find Label or Unit
lt: Rasti žymę ar karį

en: Speak to Ally
lt: Kalbėti su sąjungininku

en: Speak to All
lt: Kalbėti su visais

en: Custom Command
lt: Pasirinkta komanda

en: Run Formula
lt: Paleisti formulę

en: Change Language
lt: Keisti kalbą

en: Refresh WML
lt: Atnaujinti WML

en: Next Tip of the Day
lt: Kitas dienos patarimas

en: Previous Tip of the Day
lt: Ankstesnis dienos patarimas

en: Start Campaign
lt: Pradėti kampaniją

en: Start Multiplayer Game
lt: Paleisti daugelio žaidėjų žaidimą

en: Manage Add-ons
lt: Tvarkyti priedus

en: Manage Cores
lt: Tvarkyti branduolius

en: Start Editor
lt: Paleisti redaktorių

en: Show Credits
lt: Rodyti autorius

en: Start Test Scenario
lt: Paleisti bandomajį scenarijų

en: Show Lua Console
lt: Rodyti Lua konsolę

en: Unrecognized Command
lt: Neatpažinta komanda

en: Find Server Application
lt: Rasti serverio vykdomąjį failą

en: An error due to possibly invalid WML occurred
    The error message is :
lt: Įvyko klaida dėl galimai klaidingo WML
    Klaidos pranešimas yra :

en: When reporting the bug please include the following error message :
lt: Kai pranešinėjate apie ydą, prašom įterpti šį klaidos pranešimą:
