Battle for Wesnoth 1.0 - en to eu translation catalogue (26 entries)

note: [generic_multiplayer]: id=user_map
en: User Map
eu: Erabiltzailearen mapa

note: [multiplayer_side]: id=Random
en: Random
eu: Ausazkoa

note: [era]: id=era_default, type=hybrid
en: Default
eu: Lehenetsia

note: [era]: id=era_heroes
en: Age of Heroes
eu: Heroien Garaia

note: [multiplayer_side]: id=Drakes, type=random
en: Drakes
eu: Drakuak

note: [multiplayer_side]: id=Knalgan Alliance, type=random
en: Knalgan Alliance
eu: Knalgan-en aliantza

note: [multiplayer_side]: id=Loyalists, type=random
en: Loyalists
eu: Leialak

note: [multiplayer_side]: id=Rebels, type=random
en: Rebels
eu: Errebeldeak

note: [multiplayer_side]: id=Undead, type=random
en: Undead
eu: Ez Hilak

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Den_of_Onis
en: 2p — Den of Onis
eu: 2j - Onis-en gordelekua

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Hamlets
en: 2p — Hamlets
eu: 2p — Herriak

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Hornshark_Island
en: 2p — Hornshark Island
eu: 2j - Marrazoen Irla

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Sablestone_Delta
en: 2p — Sablestone Delta
eu: 2j - Sableharkaitz-aren Delta

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Silverhead_Crossing
en: 2p — Silverhead Crossing
eu: 2j - Zilarburuko gurutxea

note: [multiplayer]: id=multiplayer_3p_Morituri
en: 3p — Morituri
eu: 3j - Morituri

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Castle_Hopping_Isle
en: 4p — Castle Hopping Isle
eu: 4p — Gazteluz gazteluko Irla

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Clash
en: 4p — Clash
eu: 4j - Erronka

note: [multiplayer]: id=multiplayer_King_of_the_Hill
en: 4p — King of the Hill
eu: 4j - Mendilerroaren Errege

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Forest_of_Fear
en: 5p — Forest of Fear
eu: 5p — Beldurraren Basoa

note: [multiplayer]: id=multiplayer_Hexcake
en: 2 vs. 2 or 3 vs. 3 team game.
eu: 2 vs. 2 edo 3 vs. 3 talde jokua.

note: [side]
en: Attacker
eu: Erasotzaile

note: [side]
en: Defender
eu: Defentsari

note: [scenario]: id=multiplayer_Random_Map [multiplayer]: id=multiplayer_Random_Map
en: Random map
eu: Ausazko mapa

note: [scenario]: id=multiplayer_Random_Map_Desert [multiplayer]: id=multiplayer_Random_Map_Desert
en: Random map (Desert)
eu: Ausazko mapa (desertua)

note: [scenario]: id=multiplayer_Random_Map_Marsh [multiplayer]: id=multiplayer_Random_Map_Marsh
en: Random map (Marsh)
eu: Ausazko mapa (Marsh)

note: [scenario]: id=multiplayer_Random_Map_Winter [multiplayer]: id=multiplayer_Random_Map_Winter
en: Random map (Winter)
eu: Ausazko mapa (Negua)
