wescamp-i 18n - en to he translation catalogue (5 entries)

note: [campaign]: id=Northern_Rebirth
en: Spearman
he: נושא חנית

note: [campaign]: id=Northern_Rebirth
en: Swordsman
he: נושא חרב

note: [story]
en: What do you mean?
he: למה אתה מתכוון?

note: [objective]: condition=lose
en: Turns run out
he: נגמרו התורות

note: [scenario]: id=14a_Epilogue
en: Epilogue
he: סוף דבר
