wescamp-i 18n - en to nl translation catalogue (10 entries)

note: [campaign]: id=Sceptre_of_Fire
en: The Sceptre of Fire
nl: De Scepter van het Vuur

note: [campaign]: id=Sceptre_of_Fire
en: SoF
nl: SvV

note: [campaign]: id=Sceptre_of_Fire
en: Fighter
nl: Krijger

note: [campaign]: id=Sceptre_of_Fire
en: Normal
nl: Normaal

note: [campaign]: id=Sceptre_of_Fire
en: Challenging
nl: Uitdagend

note: [campaign]: id=Sceptre_of_Fire
en: Steelclad
nl: Staalkrijger

note: [campaign]: id=Sceptre_of_Fire
en: Difficult
nl: Moeilijk

note: [campaign]: id=Sceptre_of_Fire
en: Lord
nl: Heer

note: [campaign]: id=Sceptre_of_Fire
en: <i>The mark of Wesnoth’s banner bold
    Comes not from its own land;
    It comes from Dwarfdom, grim and old
    Made by a runesmith’s hand.
    So now I tell from whence it came —
    The Fire-sceptre great —
    And of the makers of the same,
    Their tale I now relate...</i>
nl: <i>Het schildteken van Wesnoth, gedrukt op hout
    Vindt zijn oorsprong ver voor het menselijk leed
    Ontstaan in de tijd van de Dwergen, somber en oud
    Een Runenleerling heeft het gesmeed
    Je weet nu hoe het ontstond
    Maar hoe is het om de Scepter van het Vuur te dragen?
    Volg de makers onder de grond
    En voel wat zij voelden en zie wat zij zagen..</i>

note: [campaign]: id=Sceptre_of_Fire
en: (Hard level, 10 scenarios.)
nl: (Uitdagend niveau, 10 scenario's.)
    - Nog niet vertaald in het Nederlands -
