Battle for Wesnoth 1.14 - en to lt translation catalogue (122 entries)

note: [campaign]: id=Secrets of the Ancients [editor_group]: id=sota
en: Secrets of the Ancients
lt: Senųjų paslaptys

note: [campaign]: id=Secrets of the Ancients
en: SotA
lt: SP

note: [campaign]: id=Secrets of the Ancients
en: Normal
lt: Normalus

note: [campaign]: id=Secrets of the Ancients
en: Unpleasant
lt: Nemalonus

note: [campaign]: id=Secrets of the Ancients
en: Challenging
lt: Iššaukiantis

note: [campaign]: id=Secrets of the Ancients
en: Corrupt
lt: Pagadintas

note: [campaign]: id=Secrets of the Ancients
en: Diabolic
lt: Velniškas

note: [campaign]: id=Secrets of the Ancients
en: Difficult
lt: Sudėtingas

note: [about]
en: Campaign Design, Programming, and Artwork
lt: Kampanijos kūrimas, programavimas ir grafika

note: [about]
en: Campaign Maintenance
lt: Kampanijos priežiūra

note: [about]
en: Additional Artwork
lt: Papildoma grafika

note: [part]
en: <i>Chapter One:</i> Unlawful Research
lt: <i>Pirma dalis:</i> neteisėti tyrimai

note: [objective]: condition=win
en: Move Ardonna to the signpost
lt: Nuveskite Ardoną iki kelrodžio

note: [label]
en: Llorvin
lt: Llorvinas

note: [scenario]: id=02_Dark_Business
en: Dark Business
lt: Tamsūs reikalai

note: [note]
en: Each grave can be used only once.
lt: Kiekvienas kapas gali būti naudojamas tik vieną kartą.

note: [message]: speaker=Ardonna
en: Hello?
lt: Labas?

note: [message]: speaker=Ardonna
en: Do you remember anything?
lt: Ar ką nors prisimeni?

note: [message]: speaker=Glant
en: Who’s there?
lt: Kas ten?

note: [message]: speaker=Ardonna
en: It’s only me. Is the cemetery closed then? I was about to leave.
lt: Tai tik aš. Ar šios kapinės uždarytos? Aš jau ruošiausi išeiti.

note: [side]: type=Bandit, id=Garcyn [scenario]: id=03_Bandits
en: Bandits
lt: Banditai

note: [objective]: condition=win
en: Defeat the enemy leader
lt: Nugalėkite priešų vadą

note: [message]: speaker=Garcyn
en: No!
lt: Ne!

note: [message]: speaker=Mossa
en: What have we here?
lt: Ką čia mes turime?

note: [message]: speaker=Garcyn
en: Please! Don’t kill me.
lt: Prašau! Neužmušk manęs.

note: [message]: speaker=Ardonna
en: No? Fine then. I have an idea for another experiment.
lt: Ne? Gerai. Aš sugalvojau kitą eksperimentą.

note: [side]: type=Sea Captain, id=Rudic
en: Ship’s Crew
lt: Laivo įgula

note: [side]: type=Sea Captain, id=Rudic
en: Rudic
lt: Rudikas

note: [message]: speaker=narrator
en: You can now recruit ghouls!
lt: Dabar gali samdyti gūlus!

note: [message]: speaker=Ardonna
en: Can you still sail this ship?
lt: Ar vis dar gali plaukti šiuo laivu?

note: [message]: speaker=Bone Captain
en: Sail. Yes. Need wind.
lt: Plaukti. Taip. Reikia vėjo.

note: [message]: speaker=Ardonna
en: Oh! It worked! Take us to port, Captain, as soon as you do have the wind.
lt: O! Tai suveikė! Nuplukdyk mus į uostą, kapitone, kaip tik turėsi vėjo.

note: [scenario]: id=05_Blackwater
en: Blackwater
lt: Juodieji vandenys

note: [side]: id=Gweddyn, type=Knight
en: Guard
lt: Sargybinis

note: [side]: id=Gweddyn, type=Knight
en: Gweddyn
lt: Gveddynas

note: [unit]: type=Mage, gender=male, id=Bremen
en: Bremen
lt: Bremenas

note: [objective]: condition=win [objectives]
en: Kill every enemy unit
lt: Nugalėkite visus priešų karius

note: [message]: speaker=Gweddyn
en: Ho Rudic! Welcome. You are late, old friend.
lt: Ei, Rudikai! Sveikas. Tu vėluoji, mano senas drauge.

note: [message]: speaker=Bone Captain
en: Late.
lt: Vėluoju.

note: [message]: speaker=Gweddyn
en: Not talking much today? What happened?
lt: Šiandien daug nekalbi? Kas atsitiko?

note: [message]: speaker=Bone Captain
en: Happened? Dead.
lt: Atsitiko? Miriau.

note: [message]: speaker=Ardonna
en: Keep quiet about that.
lt: Tylėk apie tai.

note: [message]: speaker=Gweddyn
en: Ha! Well, actually, you do look terrible. Very... gray, and your face is... But we’re speaking! You can’t actually be dead!
lt: Cha! Na, iš tikrųjų, atrodai baisiai. Labai... pilkai, ir tavo veidas... Bet to kalbi! Negali iš tikro būti miręs!

note: [message]: speaker=Bone Captain
en: Yes. Dead.
lt: Taip. Miręs.

note: [message]: speaker=Gweddyn
en: What madness is this?
lt: Kas per beprotybė?

note: [message]: speaker=Bremen
en: It’s sorcery my lord. Dark sorcery.
lt: Tai burtai, mano valdove. Tamsūs burtai.

note: [message]: speaker=Gweddyn
en: Necromancy! The penalty for that is death. Rudic, who is responsible for this?
lt: Nekromantija! Bausmė už tai yra mirtis. Rudikai, kas už tai atsakingas?

note: [message]: speaker=Bone Captain
en: She.
lt: Ji.

note: [message]: speaker=Ardonna
en: Ah, well. I should have known this wouldn’t be easy.
lt: A, aišku. Turėjau žinoti, kad tai nebus lengva.

note: [message]: speaker=Gweddyn
en: Kill her!
lt: Užmuškite ją!

note: [message]: speaker=Ardonna
en: We must leave no one alive to report us, or the entire country will become unsafe. We have no choice. We must kill them all.
lt: Neturime palikti nė vieno gyvo žmogaus, kas galėtų apie mus pranešti, arba visa šalis taps nesaugi. Neturime pasirinkimo. Privalome juos visus užmušti.

note: [message]: speaker=Ardonna
en: We are finished.
lt: Mes nugalėti.

note: [message]: speaker=Shadow
en: Girl. You will follow.
lt: Mergaite. Tu seksi.

note: [side]: type=Direwolf Rider, id=Bogdush
en: Bogdush
lt: Bogdušas

note: [unit]: type=Goblin Pillager, id=Blaust
en: Blaust
lt: Blaustas

note: [side]
en: Bats
lt: Šikšnosparniai

note: [message]: speaker=Bone Captain
en: Ghost?
lt: Vaiduoklis?

note: [side] [unit]: type=Sacrifice, id=necromancer_on_altar
en: Ras-Tabahn
lt: Ras-Tabanas

note: [message]: speaker=Ras-Tabahn
en: I am Ras-Tabahn. Welcome to my laboratory, Ardonna of Tarrynth!
lt: Aš esu Ras-Tabanas. Sveika atvykusi į mano laboratoriją, Ardona iš Tarynto!

note: [message]: speaker=Ardonna
en: How do you know my name?
lt: Iš kur žinai mano vardą?

note: [label] [scenario]: id=08_Carcyn The name of the city male name
en: Carcyn
lt: Karsynas

note: [part]
en: <i>Chapter Two:</i> Two Missions
lt: <i>Antra dalis:</i> dvi užduotys

note: [side]: type=Swordsman, id=Carcyn Fisher
en: Town Defense
lt: Miestelio gynyba

note: [side]: type=Swordsman, id=Carcyn Fisher
en: Carcyn Fisher
lt: Karsyno žvejys

note: [objective]: condition=win
en: Capture every village
lt: Užgrobkite visus kaimus

note: [label]
en: Cemetery
lt: Kapinės

note: [label] or prison, or just "Jail"
en: Jailhouse
lt: Kalėjimas

note: [message]: speaker=Ras-Tabahn
en: plural^You may watch.
lt: Galite žiūrėti.

note: [message]: speaker=Shynal
en: Can we help?
lt: Gal galime padėti?

note: [message]: speaker=Ras-Tabahn
en: You may watch.
lt: Gali žiūrėti.

note: [message]: id=Carcyn,Shynal
en: Can I help?
lt: Gal galiu padėti?

note: [message]: id=Carcyn,Shynal
en: self_female^Can I help?
lt: Gal galiu padėti?

note: [scenario]: id=10_Merfolk_Revenge
en: Merfolk Revenge
lt: Vandenių kerštas

note: [side]: type=Merman Triton, id=Okean [side]
en: Merfolk
lt: Vandeniai

note: [message]: speaker=Shynal [message]: id=Carcyn,Shynal
en: How?
lt: Kaip?

note: [side]: type=Saurian Soothsayer, id=Krissaz [side]
en: Saurians
lt: Ropliai

note: [objective]: condition=win
en: Defeat all enemy leaders
lt: Nugalėkite visus priešų vadus

note: [message]: speaker=Ardonna
en: Every time...
lt: Kiekvieną kartą...

note: [message]: speaker=Ardonna
en: Good. Now I can practice recruiting ghosts.
lt: Gerai. Dabar galiu treniruotis samdyti vaiduoklius.

note: [message]: speaker=narrator
en: You can now recruit ghosts!
lt: Dabar galite samdyti vaiduoklius!

note: [scenario]: id=12_Walking_Trees
en: Walking Trees
lt: Vaikštantys medžiai

note: [side]
en: Forest
lt: Miškas

note: [message]: speaker=Vendraxis
en: That tree can talk!
lt: Šis medis gali kalbėti!

note: [scenario]: id=13_Together_Again
en: Together Again
lt: Vėl kartu

note: [side]: type=Orcish Warlord, id=Rod-Ishnak [side]: type=Orcish Warlord, id=Vok-Hroog
en: Orcs
lt: Orkai

note: [scenario]: id=15_Mountain_Pass
en: Mountain Pass
lt: Kalnų perėja

note: [side]: type=Gryphon
en: Gryphons
lt: Grifai

note: [scenario]: id=16_The_Mage
en: The Mage
lt: Magas

note: [side]: type=Elder Mage, id=Crelanu
en: Crelanu
lt: Krelanu

note: [objective]: condition=win
en: Defeat Crelanu
lt: Nugalėkite Krelanu

note: [side]
en: Rats
lt: Žiurkės

note: [side]
en: Spiders
lt: Vorai

note: [scenario]: id=19_Lava_and_Stone
en: Lava and Stone
lt: Lava ir akmuo

note: [side]: type=Troll Shaman, id=Shurd [side]: type=Great Troll, id=Brek [side]: type=Troll Shaman, id=Uurgh
en: Trolls
lt: Troliai

note: [side]: type=Troll Shaman, id=Shurd
en: Shurd
lt: Šurdas

note: [side]: type=Great Troll, id=Brek
en: Brek
lt: Brekas

note: [side]: type=Troll Shaman, id=Uurgh
en: Üurgh
lt: Üurghas

note: [message]: speaker=Shurd
en: Invaders!
lt: Įsibrovėliai!

note: [scenario]: id=20_North_Knalga
en: North Knalga
lt: Šiaurės Knalga

note: [side]: type=Dwarvish Lord, id=Golbanduth [side]
en: Dwarves
lt: Dvarfai

note: [side]: type=Dwarvish Lord, id=Golbanduth
en: Golbanduth
lt: Golbandutas

note: [unit]: type=Dwarvish Sentinel, id=Aigondur
en: Aigondur
lt: Aigonduras

note: [scenario]: id=21_Against_the_World
en: Against the World
lt: Prieš pasaulį

note: [side]
en: Cavalry
lt: Kavalerija

note: [side]
en: Magi
lt: Magai

note: [side]
en: Elves
lt: Elfai

note: [message]: speaker=Ardonna
en: At last we are victorious!
lt: Pagaliau mes nugalėjome!

note: [message]: speaker=Ardonna
en: The whole world is against us.
lt: Visas pasaulis yra prieš mus.

note: [unit]: type=Paladin, id=Gwendir
en: Gwendir
lt: Gvendiras

note: [scenario]: id=22_Epilogue
en: Epilogue
lt: Epilogas

en: Ardonna
lt: Ardona

note: [objective]: condition=lose
en: Death of Ardonna
lt: Ardonos mirtis

note: [message]: speaker=Ardonna
en: No, no, NO, <i><b>NO</b></i>!
lt: Ne, ne, NE, <i><b>NE</b></i>!

note: [message]: speaker=Shynal
en: I will miss you.
lt: Pasiilgsiu tavęs.

note: [message]: speaker=$unit.id
en: Thanks!
lt: Ačiū!

note: [unstore_unit]
en: Lich
lt: Ličas

note: [terrain_type]: id=grave
en: Grave
lt: Kapas

note: [terrain_type]: id=crystal
en: Crystal Caves
lt: Kristaliniai urvai

note: [terrain_type]: id=gate_open [terrain_type]: id=gate_closed
en: Gate
lt: Vartai

note: [terrain_type]: id=web
en: Spiderweb
lt: Voratinklis

note: [terrain_type]: id=graveyard-fence-bottom
en: Fence
lt: Tvora

note: [terrain_type]: id=ship--forecastle [terrain_type]: id=ship--main-deck [terrain_type]: id=ship--poop-deck [terrain_type]: id=ship--lower-deck
en: Ship
lt: Laivas
