Battle for Wesnoth 1.11 - en to lt translation catalogue (352 entries)

note: [attack]: type=impact
en: mace
lt: vėzdas

note: [attack]: type=impact
en: staff
lt: lazda

note: [attack]: type=blade [attack]: type=arcane
en: short sword
lt: trumpas kalavijas

note: [attack]: type=cold
en: chill wave
lt: šalčio banga

note: [attack]: type=arcane
en: shadow wave
lt: šešėlių banga

note: [attack]: type=impact
en: sling
lt: svaidyklė

note: [attack]: type=blade [unit_type]: id=SotA Walking Corpse_Wolf [unit_type]: id=SotA Walking Corpse_Spider [unit_type]: id=SotA Flying Corpse_Bat [unit_type]: id=SotA Soulless_Wolf [unit_type]: id=SotA Soulless_Spider [unit_type]: id=SotA Soulless_Bat [attack]: type=pierce
en: fangs
lt: iltys

note: [attack]: type=arcane [attack]: type=impact [unit_type]: id=SotA Walking Corpse_Human [unit_type]: id=SotA Walking Corpse_Dwarf [unit_type]: id=SotA Walking Corpse_Goblin [unit_type]: id=SotA Walking Corpse_Mounted [unit_type]: id=SotA Walking Corpse_Saurian [unit_type]: id=SotA Swimming Corpse [uni
en: touch
lt: prisilietimas

note: [attack]: type=impact
en: flail
lt: kovos spragilas

note: [attack]: type=blade [attack]: type=arcane [attack]: type=fire
en: sword
lt: kalavijas

note: [attack]: type=fire [attack]: type=pierce
en: crossbow
lt: arbaletas

note: [attack]: type=blade
en: longsword
lt: ilgas kalavijas

note: [attack]: type=impact
en: morning star
lt: ryto žvaigždė

note: [unit_type]: id=Terraent, race=human [unit_type]: id=Paladin, race=human
en: Paladin
lt: Paladinas

note: [attack]: type=blade
en: cleaver
lt: mėsininko peilis

note: [attack]: type=cold
en: chill tempest
lt: šalčio audra

note: [attack]: type=pierce [attack]: type=fire
en: bow
lt: lankas

note: [attack]: type=blade [unit_type]: id=SotA Flying Corpse_Gryphon [unit_type]: id=SotA Soulless_Gryphon [attack]: type=pierce
en: claws
lt: nagai

note: [attack]: type=blade
en: saber
lt: kardas

note: [unit_type]: id=Walking Corpse Shynal, race=undead [unit_type]: id=SotA Walking Corpse_Human [unit_type]: id=SotA Walking Corpse_Dwarf [unit_type]: id=SotA Walking Corpse_Goblin [unit_type]: id=SotA Walking Corpse_Mounted [unit_type]: id=SotA Walking Corpse_Saurian [unit_type]: id=SotA Walking Corps
en: Walking Corpse
lt: Vaikščiojantis lavonas

note: [unit_type]: id=Walking Corpse Shynal, race=undead [unit_type]: id=Walking Corpse, race=undead
en: Walking Corpses are the bodies of the dead, re-animated by dark magic. Though not especially dangerous to a trained soldier, the sight of one’s former comrades amongst their number is frightening to say the least.
lt: Vaikščiojantys lavonai yra mirusiųjų kūnai, prikelti juodąja magija. Nors ir jie nėra ypatingai pavojingi treniruotam kariui, ankstesnio bendražygio pamatymas tarp jų yra sakant bauginantis mažų mažiausiai sakant.

note: [attack]: type=impact
en: club
lt: vėzdas

note: [unit_type]: id=SotA Ancient Lich, race=undead [unit_type]: id=Ancient Lich, race=undead
en: Ancient Lich
lt: Senovinis ličas

note: [unit_type]: id=Sacrifice, race=human [unit_type]: id=Necromancer, gender=male,female, race=human
en: Necromancer
lt: Nekromantas

note: [attack]: type=impact
en: plague staff
lt: maro lazda

note: [attack]: type=pierce [attack]: type=cold
en: curse
lt: prakeikimas

note: [unit_type]: id=SotA Walking Corpse_Rat [unit_type]: id=SotA Soulless_Rat [attack]: type=blade [attack]: type=pierce [attack]: type=cold [variation]
en: bite
lt: įkandimas

note: [unit_type]: id=SotA Soulless_Human [unit_type]: id=SotA Soulless_Dwarf [unit_type]: id=SotA Soulless_Goblin [unit_type]: id=SotA Soulless_Gryphon [unit_type]: id=SotA Soulless_Mounted [unit_type]: id=SotA Soulless_Saurian [unit_type]: id=SotA Soulless_Swimmer [unit_type]: id=SotA Soulless_Troll [un
en: Soulless
lt: Bedvasis

note: [unit_type]: id=Dwarvish Masked Berserker, race=dwarf [unit_type]: id=Dwarvish Berserker, race=dwarf
en: Berserkers are a rare caste of Dwarves, who work themselves into a towering rage before combat. These warriors disdain all notion of defense, thinking only of the unrelenting assaults for which they are legendary.
lt: Berserkai priklauso retai kastai Dvarfų tarpe. Prieš stodami į mūšį, jie sukelia savyje nežabojamą įsiūtį. Šie kariai pamiršta ką reiškia gynyba ir galvoja tik apie nesustabdomą puolimą, už kurį juos supa legendos.

note: [attack]: type=blade
en: berserker frenzy
lt: berserko įtūžis

note: [attack]: type=blade
en: dagger
lt: durklas

note: [unit_type]: id=Dwarvish Masked Fighter, race=dwarf [unit_type]: id=Dwarvish Fighter, race=dwarf
en: Dwarvish Fighters wield mighty battle axes and hammers, which make them feared opponents in close-range combat. They are excellent in mountainous terrain or underground. Their power and endurance more than compensate for their relatively poor mobility.
lt: Dvarfų kovotojai naudoja galingus karo kirvius ir kūjus, kurių visi prisibijo artimoje kovoje. Jie puikiai kovoja kalnuotuose reljefuose bei požemyje. Jų galia ir ištvermė puikiai atsveria palyginti nedidelį judrumą.

note: [attack]: type=blade
en: axe
lt: kirvis

note: [attack]: type=impact
en: hammer
lt: kūjis

note: [unit_type]: id=Dwarvish Masked Guardsman, race=dwarf [unit_type]: id=Dwarvish Guardsman, race=dwarf
en: The dwarven race has always been famed for its sturdiness of build, and many of their warriors outfit themselves to take advantage of this. Dwarven guardsmen march into battle with tower shields and spears. Most often, their role is to hold the line, and to take a heavy toll on those who try to break it. As the line marches forward, they act to secure its hard-won advance.
lt: Dvarfai visada garsėjo savo tvirtu sudėjimu ir dauguma jų karių pasiruošia tai išnaudoti. Dvarfų sargybiniai žygiuoja į mūšį su aukštais skydais ir ietimis. Dažniausiai jų darbas yra laikyti rikiuotę ir skaudžiai bausti tuos, kurie bando ją išardyti. Judant eilėms, jie išlaiko sunkiai uždirbtą pranašumą.

note: [attack]: type=pierce
en: spear
lt: ietis

note: [attack]: type=pierce
en: javelin
lt: svaidomoji ietis

note: [attack]: type=blade
en: battle axe
lt: karo kirvis

note: [attack]: type=blade
en: hatchet
lt: kirvukas

note: [unit_type]: id=Dwarvish Masked Sentinel, race=dwarf
en: Champions among their fellow troops, the dwarven sentinels form the bulwark of their battle lines. Leading a direct assault against a line that they fortify, is often out of the question; it tends toward being suicidal, rather than merely ineffectual. These dwarves are masters of the melee, and can hold a patch of earth with the single-minded tenacity of an oak.
lt: Dvarfų sergėtojai yra čempionai savo karių tarpe, jie tarsi bangolaužiai sutvirtina gynybines gretas. Pulti tokią sutvirtintą gretą dažniausiai net nesvarstoma: tai panašiau į savižudybę, nei šiaip neefektyvu. Kontaktiniame mūšyje šie dvarfai nuvargsta laikyti poziciją maždaug taip pat greitai kaip ąžuolai.

note: [unit_type]: id=Dwarvish Masked Stalwart, race=dwarf [unit_type]: id=Dwarvish Stalwart, race=dwarf
en: The wiles of experience and training turn guardsmen into worthy soldiers. These stalwart troops are equipped to match their skills, and can hold their ground against all but the most visceral assault. It is a dangerous thing to lose a foothold to one such as these, for it will not be easily reprised.
lt: Patirties ir treniruočių metai paverčia sargybinius šauniais kariais. Šių ištvermingų karių ginkluotė atitinka jų patirtį ir jie gali išlaikyti poziciją prieš bet kokį antpuolį, išskyrus pačius nuožmiausius. Puolant juos, pavojinga suklupti, nes vargu ar teks atnaujinti puolimą.

note: [unit_type]: id=Dwarvish Masked Ulfserker, race=dwarf [unit_type]: id=Dwarvish Ulfserker, race=dwarf
en: Dwarves are an ancient race of powerful fighters. Ulfserkers are the most ferocious of these; in battle, they will work themselves into a blind rage wherein they feel neither fear nor pain, and will pay no heed to any wounds they receive.
lt: Dvarfai yra senovinė rasė ir galingi kariai. Ulfserkeriai yra patys nuožmiausi iš dvarfų; mūšyje, jie įveda save į aklą įniršį, kuriame jie nejaučia nei baimės, nei skausmo, ir nekreips dėmesio į jokias gautas žaizdas.

note: [unit_type]: id=Dwarvish Rune Lord, race=dwarf [unit_type]: id=Dwarvish Runemaster, race=dwarf
en: Dwarvish Runemaster
lt: Dvarfų runvedys

note: [unit_type]: id=Autumn Shyde, race=elf, gender=female [unit_type]: id=Elvish Shyde, race=elf, gender=female
en: female^Elvish Shyde
lt: Elfų laumė

note: [attack]: type=impact [attack]: type=arcane
en: fist
lt: kumštis

note: [attack]: type=arcane
en: lightbeam
lt: šviesos spindulys

note: [attack]: type=pierce
en: thorns
lt: dygliai

note: [attack]: type=impact
en: bolas
lt: rutuliai

note: [advancement]: id=Bowman [unit_type]: id=Bowman, race=human, gender=male
en: Bowman
lt: Lankininkas

note: [unit_type]: id=Blood Bat, race=bats
en: Blood Bat
lt: Kraujo šikšnosparnis

note: [unit_type]: id=Blood Bat, race=bats
en: Blood Bats are so named because of their ruddy hue, which some mark as a symbol of their preferred diet. These creatures are fast and can drain the blood of those they attack, thereby gaining some of the health lost by their victims.
lt: Kraujo šikšnosparniai taip vadinami dėl savo įraudusio kailio, kurį kai kas laiko jų mėgstamos dietos požymiu. Šie padarai yra greiti ir gali siurbti savo aukų kraują, taip įgaudami dalį aukos prarandamų jėgų.

note: [unit_type]: id=Dread Bat, race=bats
en: Dread Bat
lt: Baisusis šikšnosparnis

note: [unit_type]: id=Dread Bat, race=bats
en: The most vicious, predatory, and successful of the Blood Bats become Dread Bats, gaining the ability to drain not merely the blood but the very life energy of their victims.
lt: Plėšriausi, žiauriausi ir sėkmingiausi iš kraujo šikšnosparnių tampa baisiaisiais šikšnosparniais. Jie geria ne tik aukų kraują, bet iščiulpia ir pačius gyvybės syvus.

note: [unit_type]: id=Vampire Bat, race=bats
en: Vampire Bat
lt: Šikšnosparnis vampyras

note: [unit_type]: id=Vampire Bat, race=bats
en: Vampire bats are flying beasts that feed on the blood of other creatures. While their fangs are not very powerful, the health of victims is drained away along with their blood, and given to the Bats.
lt: Šikšnosparniai vampyrai yra skraidančios pabaisos, besimaitinančios kitų būtybių krauju. Nors jų iltys ir nėra labai galingos, aukų jėgos išsiurbiamos kartu su jų krauju ir atitenka šikšnosparniams.

note: [unit_type]: id=Boat, race=mechanical
en: Boat
lt: Valtis

note: [unit_type]: id=Boat, race=mechanical
en: Propelled by oars or small sails, boats are used to travel short distances and in shallows where large ships cannot navigate.
lt: Valtys, varomos irklais ar mažomis burėmis, naudojamos nuplaukti nedideliems atstumams sekliuose vandenyse, kur negali praplaukti dideli laivai.

note: [unit_type]: id=Galleon, race=mechanical
en: Galleon
lt: Galionas

note: [unit_type]: id=Galleon, race=mechanical
en: Galleons are blue-water ships built for trade and transport.
lt: Galionai yra jūriniai laivai pastatyti prekybai ir transportui.

note: [unit_type]: id=Pirate Galleon, race=mechanical
en: Pirate Galleon
lt: Piratų galionas

note: [unit_type]: id=Pirate Galleon, race=mechanical
en: Pirate galleons are to transport ships what wolves are to sheep. The pirates who crew them are more than happy to help relieve other ships of their weighty cargo.
lt: Piratų galionai transportiniams laivams yra tas pats, kas vilkai – avims. Piratų įgula bus daugiau nei laiminga galėdama padėti kitiems laivams atsikratyti jų sunkaus krovinio.

note: [attack]: type=pierce
en: ballista
lt: balista

note: [unit_type]: id=Transport Galleon, race=mechanical
en: Transport Galleon
lt: Transporto galionas

note: [unit_type]: id=Transport Galleon, race=mechanical
en: Transport Galleons are well-armed ships that carry troops. If they reach the shore, they can land the troops to attack.
lt: Transporto galionai yra gerai apginkluoti laivai, kurie gali plukdyti karius. Jeigu jie pasiekia krantą, jie gali išlaipinti karius puolimui.

note: [unit_type]: id=Drake Arbiter, race=drake, gender=male,female
en: Drake Arbiter
lt: Slibinų arbitras

note: [attack]: type=blade [attack]: type=pierce
en: halberd
lt: alebarda

note: [attack]: type=blade
en: battle claws
lt: koviniai nagai

note: [attack]: type=fire
en: fire breath
lt: ugnies pliūpsnis

note: [attack]: type=blade
en: war talon
lt: karo nagai

note: [unit_type]: id=Drake Burner, race=drake, gender=male,female
en: Drake Burner
lt: Slibinas degintojas

note: [attack]: type=pierce [attack]: type=blade
en: trident
lt: trišakis

note: [unit_type]: id=Drake Fighter, race=drake, gender=male,female
en: Drake Fighter
lt: Slibinų kovotojas

note: [attack]: type=blade
en: war blade
lt: karo ašmenys

note: [unit_type]: id=Fire Drake, race=drake, gender=male,female
en: Fire Drake
lt: Ugnies slibinas

note: [unit_type]: id=Drake Glider, race=drake, gender=male,female
en: Drake Glider
lt: Slibinas sklandytojas

note: [attack]: type=impact
en: slam
lt: trankymas

note: [unit_type]: id=Hurricane Drake, race=drake, gender=male,female
en: Hurricane Drake
lt: Uraganinis slibinas

note: [unit_type]: id=Inferno Drake, race=drake, gender=male,female
en: Inferno Drake
lt: Pragaro slibinas

note: [unit_type]: id=Sky Drake, race=drake, gender=male,female
en: Sky Drake
lt: Dangaus slibinas

note: [unit_type]: id=Drake Thrasher, race=drake, gender=male,female
en: Drake Thrasher
lt: Slibinas talžytojas

note: [unit_type]: id=Drake Warden, race=drake, gender=male,female
en: Drake Warden
lt: Slibinų sergėtojas

note: [unit_type]: id=Drake Warrior, race=drake, gender=male,female
en: Drake Warrior
lt: Slibinų karys

note: [unit_type]: id=Dune Apothecary, race=dunefolk
en: Dune Apothecary
lt: Kopų vaistininkas

note: [unit_type]: id=Dune Burner, race=dunefolk, gender=male,female
en: Dune Burner
lt: Kopų degintojas

note: [unit_type]: id=Dune Explorer, race=dunefolk
en: Dune Explorer
lt: Kopų tyrinėtojas

note: [unit_type]: id=Dune Herbalist, race=dunefolk
en: Dune Herbalist
lt: Kopų žolininkas

note: [unit_type]: id=Dune Marauder, race=dunefolk
en: Dune Marauder
lt: Kopų plėšikas

note: [attack]: type=fire
en: torch
lt: deglas

note: [unit_type]: id=Dune Soldier, race=dunefolk
en: Dune Soldier
lt: Kopų karys

note: [unit_type]: id=Dune Swordsman, race=dunefolk
en: Dune Swordsman
lt: Kopų pėstininkas

note: [unit_type]: id=Dune Warmaster, race=dunefolk
en: Dune Warmaster
lt: Kopų karvedys

note: [unit_type]: id=Dwarvish Arcanister, race=dwarf
en: Dwarvish Arcanister
lt: Dvarfų arkanisteris

note: [unit_type]: id=Dwarvish Berserker, race=dwarf
en: Dwarvish Berserker
lt: Dvarfų berserkas

note: [unit_type]: id=Dwarvish Dragonguard, race=dwarf
en: Dwarvish Dragonguard
lt: Dvarfų slibingriausmis

note: [unit_type]: id=Dwarvish Explorer, race=dwarf
en: Dwarvish Explorer
lt: Dvarfų tyrinėtojas

note: [unit_type]: id=Dwarvish Explorer, race=dwarf
en: Dwarvish Explorers are peerless survivalists. Using only the equipment they carry, they can range for months around the forests and mountains looking for new seams of ore and deposits of minerals. Whilst their skill in a melee is less than some other dwarves, they are unmatched with throwing axes, having practiced this skill hunting in the mountains. Their maneuverability makes them dangerous and tricky foes.
lt: Dvarfų tyrinėtojai yra vienišiai išgyvenimo ekspertai. Naudodami tik tai, ką paneša, jie gali ištisus mėnesius keliauti po aplinkinius miškus ir kalnus, ieškodami naujų rūdos gyslų ar mineralų telkinių. Nors kontaktiniame mūšyje jie silpnesni už kai kuriuos savo gentainius, niekas neprilygs jų gebėjimui mėtyti kirvuką: užtektinai laiko praleidžia aštrindami įgūdžius medžioklėse. Būdami manevringi, tyrinėtojai yra pavojingi ir klastingi priešai.

note: [unit_type]: id=Dwarvish Fighter, race=dwarf
en: Dwarvish Fighter
lt: Dvarfų kovotojas

note: [unit_type]: id=Dwarvish Guardsman, race=dwarf
en: Dwarvish Guardsman
lt: Dvarfų sargybinis

note: [unit_type]: id=Dwarvish Lord, race=dwarf
en: Dwarvish Lord
lt: Dvarfų valdovas

note: [unit_type]: id=Dwarvish Lord, race=dwarf
en: Clad in shining armor, these dwarves look like kings from under the mountains. They wield axe and hammer with masterful skill, and can hit a target with a thrown hand axe at several paces. Though slow on their feet, these dwarves are a testament to the prowess of their kin.
lt: Apsirėdę spindinčiais šarvais, šie dvarfai atrodo tarsi karaliai iš po kalnų. Jie tobulai įvaldę tiek kirvį, tiek kūjį, o svaidomuoju kirvuku gali sužaloti priešą už keleto sieksnių. Nors ir lėti, jie yra gyvi paminklai savo tautos meistriškumui.

note: [unit_type]: id=Dwarvish Pathfinder, race=dwarf
en: Dwarvish Pathfinder
lt: Dvarfų pėdsekys

note: [unit_type]: id=Dwarvish Pathfinder, race=dwarf
en: These hardy dwarves are sometimes away from their caves for long periods, scouting and patrolling the borders. They spend this time watching for invaders, and fighting bandits and thieves who encroach on dwarvish territory. They are powerful fighters in a melee, and from a distance their deftly thrown axes can rival the power and accuracy of a human archer.
lt: Šie tvirti dvarfai neretai ilgai negrįžta į savo urvus, žvalgydami arba patruliuodami pasieniuose. Tas laikas neprailgsta beieškant pažeidėjų ir besikaunant su banditais bei vagimis, kurie įžengia į dvarfų teritoriją. Jie galingai kaunasi artimoje kovoje, o iš toli taip šauniai mėto kirvukus, kad jų taiklumas ir galia prilygsta žmonių lankininkams.

note: [unit_type]: id=Dwarvish Runesmith, race=dwarf
en: Dwarvish Runesmith
lt: Dvarfų runvedys

note: [unit_type]: id=Dwarvish Scout, race=dwarf
en: Dwarvish Scout
lt: Dvarfų žvalgas

note: [unit_type]: id=Dwarvish Scout, race=dwarf
en: Although the dwarves cannot match the taller races in a sprint, when unencumbered by heavy armor their tremendous stamina and endurance allows them to match all but the fastest on foot. Dwarvish Scouts use this to their advantage, ranging ahead of the main force and reporting back on troop movements and dispositions, or securing important objectives. Outside of battle, they are often used to relay messages between dwarvish communities. However, they pay for their speed with the poorer protection provided by their lighter armor.
lt: Nors dvarfai ir negali prilygti aukštesnėms tautoms greitumu, neapkrauti sunkiais šarvais dėl savo ypatingos ištvermės ir veržlumo gali pavyti bet ką, tik ne pačius greičiausius. Dvarfų žvalgai tą išnaudoja žvalgydami pagrindinių pajėgų priešakį ir pranešdami apie priešo pajėgų pozicijas bei judėjimą arba užimdami svarbius objektus. Žvalgai naudingi ir ne mūšio metu: jie nešioja pranešimus tarp dvarfų bendruomenių. Visgi už savo greitį jie sumoka silpnesniais šarvais.

note: [unit_type]: id=Dwarvish Sentinel, race=dwarf
en: Dwarvish Sentinel
lt: Dvarfų sergėtojas

note: [unit_type]: id=Dwarvish Stalwart, race=dwarf
en: Dwarvish Stalwart
lt: Dvarfų stipruolis

note: [unit_type]: id=Dwarvish Steelclad, race=dwarf
en: Dwarvish Steelclad
lt: Dvarfų šarvuotis

note: [unit_type]: id=Dwarvish Thunderer, race=dwarf
en: Dwarvish Thunderer
lt: Dvarfų perkūntrankis

note: [unit_type]: id=Dwarvish Thunderguard, race=dwarf
en: Dwarvish Thunderguard
lt: Dvarfų perkūnšaudis

note: [unit_type]: id=Dwarvish Ulfserker, race=dwarf
en: Dwarvish Ulfserker
lt: Dvarfų ulfserkas

note: [unit_type]: id=Elvish Archer, race=elf, gender=male,female
en: Elvish Archer
lt: Elfų lankininkas

note: [female]: gender=female
en: female^Elvish Archer
lt: Elfų lankininkė

note: [unit_type]: id=Elvish Avenger, race=elf, gender=male,female
en: Elvish Avenger
lt: Elfų keršytojas

note: [female]: gender=female
en: female^Elvish Avenger
lt: Elfų keršytoja

note: [unit_type]: id=Elvish Captain, race=elf
en: Elvish Captain
lt: Elfų kapitonas

note: [unit_type]: id=Elvish Champion, race=elf
en: Elvish Champion
lt: Elfų čempionas

note: [unit_type]: id=Elvish Druid, race=elf, gender=female
en: female^Elvish Druid
lt: Elfų druidė

note: [attack]: type=impact
en: ensnare
lt: spąstai

note: [unit_type]: id=Elvish Enchantress, race=elf, gender=female
en: female^Elvish Enchantress
lt: Elfė kerėtoja

note: [attack]: type=impact
en: entangle
lt: įpainioti

note: [attack]: type=arcane
en: faerie fire
lt: fėjų ugnis

note: [unit_type]: id=Elvish Fighter, race=elf
en: Elvish Fighter
lt: Elfų kovotojas

note: [unit_type]: id=Elvish Hero, race=elf
en: Elvish Hero
lt: Elfų herojus

note: [unit_type]: id=Elvish High Lord, race=elf
en: Elvish High Lord
lt: Elfų didysis valdovas

note: [unit_type]: id=Elvish Lady, gender=female, race=elf
en: female^Elvish Lady
lt: Elfų valdovė

note: [unit_type]: id=Elvish Lord, race=elf
en: Elvish Lord
lt: Elfų valdovas

note: [unit_type]: id=Elvish Marksman, race=elf, gender=male,female
en: Elvish Marksman
lt: Elfų šaulys

note: [attack]: type=pierce
en: longbow
lt: didelis lankas

note: [female]: gender=female
en: female^Elvish Marksman
lt: Elfų šaulė

note: [unit_type]: id=Elvish Marshal, race=elf
en: Elvish Marshal
lt: Elfų maršalas

note: [unit_type]: id=Elvish Outrider, race=elf
en: Elvish Outrider
lt: Elfų žygūnas

note: [unit_type]: id=Elvish Ranger, race=elf, gender=male,female
en: Elvish Ranger
lt: Elfų bastūnas

note: [female]: gender=female
en: female^Elvish Ranger
lt: Elfų bastūnė

note: [unit_type]: id=Elvish Rider, race=elf
en: Elvish Rider
lt: Elfų raitelis

note: [unit_type]: id=Elvish Scout, race=elf
en: Elvish Scout
lt: Elfų žvalgas

note: [unit_type]: id=Elvish Shaman, race=elf, gender=female
en: female^Elvish Shaman
lt: Elfų šamanė

note: [unit_type]: id=Elvish Sharpshooter, race=elf, gender=male,female
en: Elvish Sharpshooter
lt: Elfų snaiperis

note: [female]: gender=female
en: female^Elvish Sharpshooter
lt: Elfų snaiperė

note: [attack]: type=impact
en: faerie touch
lt: fėjos prisilietimas

note: [unit_type]: id=Elvish Sorceress, race=elf, gender=female
en: female^Elvish Sorceress
lt: Elfų burtininkė

note: [unit_type]: id=Elvish Sylph, race=elf, gender=female
en: female^Elvish Sylph
lt: Elfų silfidė

note: [attack]: type=impact
en: gossamer
lt: voratinkliai

note: [unit_type]: id=Fog Clearer, race=monster
en: dummy_unit^Fog Clearer
lt: Rūko valytuvas

note: [unit_type]: id=Direwolf Rider, race=wolf
en: Direwolf Rider
lt: Baisiojo vilko jojikas

note: [unit_type]: id=Goblin Impaler, race=goblin
en: Goblin Impaler
lt: Goblinas persmeigėjas

note: [unit_type]: id=Goblin Knight, race=wolf
en: Goblin Knight
lt: Goblinų riteris

note: [unit_type]: id=Goblin Pillager, race=wolf
en: Goblin Pillager
lt: Goblinas grobikas

note: [unit_type]: id=Goblin Pillager, race=wolf
en: Some Goblins train their wolves to overcome their fear of fire. In raids, these goblins take a supporting role; they will torch the homes and crops of their foes, and also carry nets to wreak havoc against those attempting to rally for defense or reprisal.
lt: Kai kurie goblinai treniruoja savo vilkus įveikti ugnies baimę. Per antpuolius šie goblinai užima palaikymo vaidmenį; jie padega savo priešų namus ir derlių bei nešiojasi tinklus, kad pasėtų sumaištį tarp bandančių susitelkti gynyboje ar atsakomajame puolime.

note: [attack]: type=impact
en: net
lt: tinklas

note: [unit_type]: id=Goblin Rouser, race=goblin
en: Goblin Rouser
lt: Goblinas įkvėpėjas

note: [unit_type]: id=Goblin Spearman, race=goblin
en: Goblin Spearman
lt: Goblinų ietininkas

note: [unit_type]: id=Wolf Rider, race=wolf
en: Wolf Rider
lt: Vilko jojikas

note: [unit_type]: id=Gryphon, race=gryphon
en: Gryphon
lt: Grifas

note: [unit_type]: id=Gryphon, race=gryphon
en: These majestic and powerful creatures are masters of the sky. Gryphons are both dangerous and wary of other intelligent creatures, and thus should not be disturbed without a good reason.
lt: Šie didingi ir galingi padarai yra dangaus valdovai. Grifai yra ir pavojingi, ir saugosi kitų protingų būtybių, ir todėl neturėtų būti trukdomi neturint geros priežasties.

note: [unit_type]: id=Gryphon Master, race=gryphon
en: Gryphon Master
lt: Grifų meistras

note: [unit_type]: id=Gryphon Rider, race=gryphon
en: Gryphon Rider
lt: Grifų raitelis

note: [unit_type]: id=Gryphon Rider, race=gryphon
en: Only a few are able to bond with the mighty Gryphons. Those who do may become Gryphon Riders, and discover the world of the skies upon the backs of these flying beasts.
lt: Tik nedaugelis gali atrasti ryšį su galingaisiais grifais. Tie, kuriems pavyksta, tampa grifų raiteliais ir ant šių skraidančių žvėrių atranda padangių pasaulį.

note: [unit_type]: id=Grand Knight, race=human
en: Grand Knight
lt: Didysis riteris

note: [unit_type]: id=Knight, race=human
en: Knight
lt: Riteris

note: [unit_type]: id=Lancer, race=human
en: Lancer
lt: Ulonas

note: [unit_type]: id=Horseman, race=human
en: Horseman
lt: Raitelis

note: [unit_type]: id=Bowman, race=human, gender=male
en: The use of archery in shooting something other than game was seen from its inception, and archers have been indispensable in warfare since time immemorial. Usually of humble origins, hailing from the peasantry or woodsmen, military bowmen are trained to competence with both a bow and a short sword, and are very common on the battlefield.
lt: Lanko nauda daugiau nei medžioklei buvo įžvelgta nuo pat jo išradimo ir lankininkai buvo neatsiejama kariuomenės dalis nuo neatmenamų laikų. Dažniausiai nekilmingi, iš prastuomenės arba miškininkų kilę lankininkai išmokomi kompetentingai elgtis tiek su lanku, tiek su trumpuoju kalaviju, ir labai dažnai pasirodo mūšio lauke.

note: [unit_type]: id=Cavalier, race=human
en: Cavalier
lt: Kavaleristas

note: [unit_type]: id=Cavalryman, race=human
en: Cavalryman
lt: Raitininkas

note: [unit_type]: id=Dragoon, race=human
en: Dragoon
lt: Dragūnas

note: [unit_type]: id=Duelist, race=human
en: Duelist
lt: Dvikovininkas

note: [unit_type]: id=Fencer, race=human
en: Fencer
lt: Fechtuotojas

note: [unit_type]: id=General, race=human
en: General
lt: Generolas

note: [unit_type]: id=Grand Marshal, race=human
en: Grand Marshal
lt: Didysis maršalas

note: [unit_type]: id=Grand Marshal, race=human
en: The rank of Grand Marshal is one of the most esteemed in the armies of humanity, and those who bear its title have survived many trials by fire, proving both their tactical wit and their considerable mettle at personal combat.
lt: Didžiojo maršalo rankas yra vienas iš labiausiai gerbiamų žmonių kariuomenėse, o tie, kurie turi šį titulą, išgyveno daugybę išbandymų, įrodydami tiek savo taktinius gebėjimus, tiek žymią drąsą asmeninėje kovoje.

note: [unit_type]: id=Halberdier, race=human
en: Halberdier
lt: Alebardininkas

note: [unit_type]: id=Heavy Infantryman, race=human
en: Heavy Infantryman
lt: Sunkusis pėstininkas

note: [unit_type]: id=Javelineer, race=human
en: Javelineer
lt: Patyręs ietininkas

note: [unit_type]: id=Lieutenant, race=human
en: Lieutenant
lt: Leitenantas

note: [unit_type]: id=Longbowman, race=human, gender=male
en: Longbowman
lt: Patyręs lankininkas

note: [unit_type]: id=Master Bowman, race=human, gender=male
en: Master Bowman
lt: Meistras lankininkas

note: [unit_type]: id=Master at Arms, race=human
en: Master at Arms
lt: Ašmenų meistras

note: [unit_type]: id=Pikeman, race=human
en: Pikeman
lt: Šarvuotas ietininkas

note: [unit_type]: id=Royal Guard, race=human
en: Royal Guard
lt: Karališkasis gvardietis

note: [unit_type]: id=Sergeant, race=human
en: Sergeant
lt: Seržantas

note: [unit_type]: id=Spearman, race=human
en: Spearman
lt: Ietininkas

note: [unit_type]: id=Spearman, race=human
en: Swords are, for many, an expensive luxury, and one which peasants can ill afford. Spears are much easier to make and will do well even without a spearhead, though most can afford one. Clad in leather armor, and often armed with a shield and a few javelins, spearmen are the staple of most armies, often thrown into the front lines with only the most basic training.
lt: Kalavijai daug kam yra prabanga, vargu ar įperkama prastuomenei. Ietį pasigaminti daug pigiau ir ji veikia net ir be ietigalio, nors pastarąjį dauguma įperka. Apsišarvavę odiniais šarvais ir dažnai ginkluoti skydu bei keliomis svaidomosiomis ietimis, ietininkai sudaro daugumos armijų pagrindą; neretai jie be didelio paruošimo metami į priešakines gretas.

note: [unit_type]: id=Swordsman, race=human
en: Swordsman
lt: Pėstininkas

note: [unit_type]: id=Mage, race=human, gender=male,female
en: Mage
lt: Magas

note: [female]: gender=female
en: female^Mage
lt: Magė

note: [unit_type]: id=Arch Mage, race=human, gender=male,female
en: Arch Mage
lt: Arkimagas

note: [attack]: type=fire
en: fireball
lt: ugnies kamuolys

note: [female]: gender=female
en: female^Arch Mage
lt: Arkimagė

note: [unit_type]: id=Elder Mage, race=human
en: Elder Mage
lt: Vyresnysis magas

note: [unit_type]: id=Elder Mage, race=human
en: Once great, Elder Magi have seen their power a little diminished from wearying years of battle. Nevertheless they remain feared on the battlefield on account of their powerful lightning bolts.
lt: Kažkada buvę puikūs, vyresnieji magai turi truputi sumažėjusias, nuo sekinančių metų mūšiuose, galias. Nepaisant to, jų yra bijoma mūšio lauke dėl galingų žaibų.

note: [attack]: type=fire
en: lightning
lt: žaibas

note: [unit_type]: id=Great Mage, race=human, gender=male,female
en: Great Mage
lt: Didysis magas

note: [female]: gender=female
en: female^Great Mage
lt: Didžioji magė

note: [unit_type]: id=Red Mage, race=human, gender=male,female
en: Red Mage
lt: Raudonasis magas

note: [female]: gender=female
en: female^Red Mage
lt: Raudonoji magė

note: [unit_type]: id=Silver Mage, race=human, gender=male,female
en: Silver Mage
lt: Sidabrinis magas

note: [female]: gender=female
en: female^Silver Mage
lt: Sidabrinė magė

note: [unit_type]: id=White Mage, race=human, gender=male,female
en: White Mage
lt: Baltasis magas

note: [female]: gender=female
en: female^White Mage
lt: Baltoji magė

note: [unit_type]: id=Mage of Light, race=human, gender=male,female
en: Mage of Light
lt: Šviesos magas

note: [female]: gender=female
en: female^Mage of Light
lt: Šviesos magė

note: [unit_type]: id=Outlaw, race=human, gender=male,female
en: Outlaw
lt: Nusikaltėlis

note: [female]: gender=female
en: female^Outlaw
lt: Nusikaltėlė

note: [unit_type]: id=Assassin, race=human, gender=male,female
en: Assassin
lt: Žudikas

note: [attack]: type=blade
en: throwing knives
lt: mėtomi peiliai

note: [female]: gender=female
en: female^Assassin
lt: Žudikė

note: [unit_type]: id=Bandit, race=human
en: Bandit
lt: Banditas

note: [unit_type]: id=Footpad, race=human, gender=male,female
en: Footpad
lt: Plėšikas

note: [female]: gender=female
en: female^Footpad
lt: Plėšikė

note: [unit_type]: id=Fugitive, race=human, gender=male,female
en: Fugitive
lt: Bėglys

note: [female]: gender=female
en: female^Fugitive
lt: Bėglė

note: [unit_type]: id=Highwayman, race=human
en: Highwayman
lt: Kelių plėšikas

note: [unit_type]: id=Rogue, race=human, gender=male,female
en: Rogue
lt: Niekšas

note: [female]: gender=female
en: female^Rogue
lt: Niekšė

note: [unit_type]: id=Ruffian, race=human
en: Ruffian
lt: Chuliganas

note: [unit_type]: id=Thief, race=human, gender=male,female
en: Thief
lt: Vagis

note: [female]: gender=female
en: female^Thief
lt: Vagis

note: [unit_type]: id=Thug, race=human
en: Thug
lt: Užpuolikas

note: [unit_type]: id=Peasant, race=human, gender=male
en: Peasant
lt: Valstietis

note: [attack]: type=pierce
en: pitchfork
lt: šakės

note: [unit_type]: id=Royal Warrior, race=human, gender=male
en: Royal Warrior
lt: Karališkasis karys

note: [unit_type]: id=Woodsman, race=human, gender=male
en: Woodsman
lt: Miškininkas

note: [unit_type]: id=Huntsman, race=human
en: Huntsman
lt: Medžiotojas

note: [unit_type]: id=Poacher, race=human
en: Poacher
lt: Brakonierius

note: [unit_type]: id=Ranger, race=human
en: Ranger
lt: Bastūnas

note: [attack]: type=impact
en: tail
lt: uodega

note: [unit_type]: id=Mermaid Diviner, race=merman, gender=female
en: female^Mermaid Diviner
lt: Undinė pranašautoja

note: [unit_type]: id=Mermaid Enchantress, race=merman, gender=female
en: female^Mermaid Enchantress
lt: Undinė kerėtoja

note: [attack]: type=impact
en: water spray
lt: vandens purkšlai

note: [unit_type]: id=Merman Entangler, race=merman
en: Merman Entangler
lt: Vandenis įpainiotojas

note: [unit_type]: id=Merman Fighter, race=merman
en: Merman Fighter
lt: Vandenis kovotojas

note: [unit_type]: id=Merman Hoplite, race=merman
en: Merman Hoplite
lt: Vandenių hoplitas

note: [unit_type]: id=Merman Hunter, race=merman
en: Merman Hunter
lt: Vandenis medžiotojas

note: [unit_type]: id=Mermaid Initiate, race=merman, gender=female
en: female^Mermaid Initiate
lt: Undinė kerėtoja

note: [unit_type]: id=Merman Javelineer, race=merman
en: Merman Javelineer
lt: Vandenis žeberklininkas

note: [unit_type]: id=Merman Netcaster, race=merman
en: Merman Netcaster
lt: Vandenis tinklininkas

note: [unit_type]: id=Mermaid Priestess, race=merman, gender=female
en: female^Mermaid Priestess
lt: Undinė žynė

note: [unit_type]: id=Mermaid Siren, race=merman, gender=female
en: Mermaid Siren
lt: Undinių sirena

note: [unit_type]: id=Merman Spearman, race=merman
en: Merman Spearman
lt: Vandenių ietininkas

note: [unit_type]: id=Merman Triton, race=merman
en: Merman Triton
lt: Vandenių tritonas

note: [unit_type]: id=Merman Warrior, race=merman
en: Merman Warrior
lt: Vandenių karys

note: [attack]: type=impact
en: tentacle
lt: čiuptuvas

note: [attack]: type=pierce
en: ink
lt: rašalas

note: [attack]: type=pierce
en: sting
lt: geluonis

note: [unit_type]: id=Elder Falcon, race=falcon
en: Elder Falcon
lt: Vyresnysis sakalas

note: [attack]: type=blade [attack]: type=pierce
en: beak
lt: snapas

note: [unit_type]: id=Falcon, race=falcon
en: Falcon
lt: Sakalas

note: [unit_type]: id=Fire Dragon, race=monster
en: Fire Dragon
lt: Ugninis drakonas

note: [unit_type]: id=Fire Dragon, race=monster
en: A dragon is a legendary creature, normally seen only in fantastic tales. They are very rare, and were it not for the historical events, the singlehanded destruction of cities and towns that these creatures have wrought, they might be dismissed as mere myth. Legends are very specific about the ravages of dragons; noting their great strength, speed, their preternatural cunning, and above all else, the great fire that burns inside of them.
    
    Battling a dragon is said to be the pinnacle of danger itself, fit only for fools, or the bravest of knights.
lt: Drakonas yra legendinė būtybė, paprastai matoma tik fantastinėse pasakose. Jie yra reti ir, jei ne istoriniai įvykiai, miestai ir miesteliai, kuriuos šios būtybės sunaikino be kieno nors pagalbos, jie galėtų būti laikomi paprasčiausiu mitu. Legendos labai tiksliai aprašo drakonų padarytus sugriovimus; pažymėdamos jų didžią jėgą, greitį ir jų antgamtišką klastingumą, ir, kas svarbiausia, didžią ugnį, degančią juose.
    
    Sakoma, kad kova su drakonu yra pavojaus viršūnė, tinkanti tik kvailiams arba drąsiausiems riteriams.

note: [unit_type]: id=Fire Guardian, race=monster
en: Fire Guardian
lt: Ugninis sargas

note: [attack]: type=fire
en: fire claws
lt: ugniniai nagai

note: [unit_type]: id=Giant Mudcrawler, race=monster
en: Giant Mudcrawler
lt: Milžiniškas dumblašliaužys

note: [attack]: type=impact
en: mud glob
lt: dumblo gumulėlis

note: [unit_type]: id=Giant Rat, race=monster
en: Giant Rat
lt: Milžiniška žiurkė

note: [unit_type]: id=Giant Rat, race=monster
en: Much larger than the common rats which often inhabit major cities, these vermin can injure an unarmed civilian, and can prove frustratingly elusive on any footing. While notably aggressive at night, these creatures do not pose much of a threat to any serious fighter.
lt: Daug didesnės už įprastas žiurkes, kurios dažnai apsigyvena didžiuosiuose miestuose, šie kenkėjai gali sužeisti neginkluotus civilius, ir juos sugauti gali būti varginančiai sunku. Nors ypač agresyvios naktį, šios būtybės nekelia didesnės grėsmės rimtam kovotojui.

note: [unit_type]: id=Giant Scorpion, race=monster
en: Giant Scorpion
lt: Milžiniškas skorpionas

note: [unit_type]: id=Giant Scorpion, race=monster
en: A normal scorpion is dangerous enough — the deadliness of one the size of a man needs little explanation.
lt: Paprastas skorpionas yra pakankamai pavojingas – o jau kodėl žmogaus dydžio skorpionas yra mirtinas, daug aiškinti nereikia.

note: [attack]: type=impact [attack]: type=blade
en: pincers
lt: žnyplės

note: [unit_type]: id=Giant Scorpling, race=monster
en: Giant Scorpling
lt: Milžiniško skorpiono jauniklis

note: [unit_type]: id=Giant Spider, race=monster
en: Giant Spider
lt: Milžiniškas voras

note: [unit_type]: id=Giant Spider, race=monster
en: Giant Spiders are said to roam the depths of Knalga, devouring many victims. They have a vicious bite, made worse by the fact that it is poisoned, and can also fling webs through the air to trap their prey.
lt: Yra sakoma, kad milžiniški vorai klajoja Knalgos gilumose, surydami daugybę aukų. Jų įkandimai yra bjaurūs, o dar blogiau – nuodingi. Be to, jie gali įkalinti savo grobį ore svaidydami voratinklius

note: [attack]: type=impact
en: web
lt: voratinklis

note: [unit_type]: id=Mudcrawler, race=monster
en: Mudcrawler
lt: Dumblašliaužys

note: [unit_type]: id=Sea Serpent, race=monster
en: Sea Serpent
lt: Jūros gyvatė

note: [unit_type]: id=Skeletal Dragon, race=undead
en: Skeletal Dragon
lt: Skeletinis drakonas

note: [attack]: type=blade
en: jaw
lt: nasrai

note: [unit_type]: id=Tentacle of the Deep, race=monster
en: Tentacle of the Deep
lt: Gilumos čiuptuvas

note: [unit_type]: id=Water Serpent, race=monster
en: Water Serpent
lt: Vandens gyvatė

note: [unit_type]: id=Water Serpent, race=monster
en: Scholars differ as to the ancestry of the Water Serpent. Some hold that they are the immature young, or mature cousins, of Sea Serpents. Others hold them up as a primitive offshoot of the Nagas. What is certain is that it is wise to avoid waters where they are known to congregate.
lt: Mokslinčiai nesutaria dėl vandens gyvatės kilmės. Kai kurie mano, kad jos yra nesubrendusios jaunos jūrų gyvatės, o gal subrendę jūrų gyvačių pusbroliai. Kiti skaito, kad jos yra pirmykščių nágų atžalos. Tačiau tikrai galima pasakyti, kad yra išmintinga vengti vandenų, kur jos susirenka.

note: [unit_type]: id=Wolf, race=wolf
en: Wolf
lt: Vilkas

note: [unit_type]: id=Wolf, race=wolf
en: Wolves are aggressive animals that hunt in packs. Although weak individually, a wolf pack can kill even the strongest man in minutes.
lt: Vilkai yra agresyvūs gyvūnai, medžiojantys gaujomis. Nors silpni pavieniui, vilkų gauja gali užmušti net stipriausią žmogų vos per kelias minutes.

note: [unit_type]: id=Direwolf, race=wolf
en: Direwolf
lt: Baisusis vilkas

note: [unit_type]: id=Great Wolf, race=wolf
en: Great Wolf
lt: Didysis vilkas

note: [unit_type]: id=Yeti, race=monster
en: Yeti
lt: Jeti

note: [unit_type]: id=Naga Fighter, race=naga, gender=male,female
en: Naga Fighter
lt: Nágų kovotojas

note: [female]: gender=female
en: Nagini Fighter
lt: Nágų kovotoja

note: [unit_type]: id=Naga Myrmidon, race=naga, gender=male,female
en: Naga Myrmidon
lt: Nágų mirmidonas

note: [female]: gender=female
en: Nagini Myrmidon
lt: Nágų mirmidonė

note: [unit_type]: id=Naga Warrior, race=naga, gender=male,female
en: Naga Warrior
lt: Nágų karys

note: [female]: gender=female
en: Nagini Warrior
lt: Nágų kariautoja

note: [unit_type]: id=Ogre, race=ogre
en: Ogre
lt: Žmogėdra

note: [unit_type]: id=Ogre, race=ogre
en: Ogres are giant creatures that usually live alone in the wilderness, remarkably similar to humans in form, though large and misshapen. While they can be easily outrun or outsmarted, their strength is not to be underestimated.
lt: Žmogėdros yra milžiniškos būtybės, kurios paprastai gyvena po vieną dykynėje, pagal formą nepaprastai panašios į žmones, tačiau didelės ir deformuotos. Nors jos gali būti lengvai pralenktos ar pergudrautos, jų jėgos negalima nepaisyti.

note: [unit_type]: id=Young Ogre, race=ogre
en: Young Ogre
lt: Jaunas žmogėdra

note: [unit_type]: id=Young Ogre, race=ogre
en: When still young, Ogres are sometimes captured and taken into armies to be trained. They cannot manage weapons skillfully, but they compensate for that lack with great strength.
lt: Kol dar jauni, žmogėdros kartais sučiumpami ir paimami į armijas treniruoti. Jie negali meistriškai valdyti ginklų, bet šį trūkumą jie kompensuoja savo didžiule jėga.

note: [unit_type]: id=Orcish Archer, race=orc
en: Orcish Archer
lt: Orkas lankininkas

note: [unit_type]: id=Orcish Assassin, race=orc
en: Orcish Assassin
lt: Orkas žudikas

note: [unit_type]: id=Orcish Crossbowman, race=orc
en: Orcish Crossbowman
lt: Orkas arbaletininkas

note: [unit_type]: id=Orcish Grunt, race=orc
en: Orcish Grunt
lt: Orkų pėstininkas

note: [unit_type]: id=Orcish Leader, race=orc
en: Orcish Leader
lt: Orkų vadas

note: [attack]: type=blade
en: blade
lt: ašmenys

note: [attack]: type=impact
en: kick
lt: spyris

note: [unit_type]: id=Orcish Ruler, race=orc
en: Orcish Ruler
lt: Orkų valdovas

note: [unit_type]: id=Orcish Slayer, race=orc
en: Orcish Slayer
lt: Orkas galvažudys

note: [unit_type]: id=Orcish Slurbow, race=orc
en: Orcish Slurbow
lt: Orkas arbaleto meistras

note: [unit_type]: id=Orcish Sovereign, race=orc
en: Orcish Sovereign
lt: Orkų suverenas

note: [unit_type]: id=Orcish Warlord, race=orc
en: Orcish Warlord
lt: Orkų karžygys

note: [unit_type]: id=Orcish Warrior, race=orc
en: Orcish Warrior
lt: Orkų karys

note: [unit_type]: id=Saurian Augur, race=lizard
en: Saurian Augur
lt: Roplių augūras

note: [unit_type]: id=Saurian Oracle, race=lizard
en: Saurian Oracle
lt: Roplių orakulas

note: [unit_type]: id=Saurian Soothsayer, race=lizard
en: Saurian Soothsayer
lt: Roplių žynys

note: [unit_type]: id=Great Troll, race=troll
en: Great Troll
lt: Didysis trolis

note: [unit_type]: id=Great Troll, race=troll
en: When a troll, gifted with abnormal strength of life, matches that with age and wisdom, it becomes something extraordinary, a beast remembered for generations. Their feats of strength and cunning are the source of most tales about trolls, and to see the stories made flesh does nothing to diminish their grandeur.
lt: Kai trolis, apdovanotas nepaprasta gyvenimo stiprybe, prilygsta jai amžiumi ir išmintimi, jis tampa kažkuo nepaprastu, žvėrimi, kurį prisimena kartos. Jų jėgos ir gudrumo žygdarbiai yra daugelio pasakojimų apie trolius šaltinis, ir įsikūnijusių pasakojimų matymas nedaro nieko, kas sumažintų jų didingumą.

note: [unit_type]: id=Troll Hero, race=troll
en: Troll Hero
lt: Trolių herojus

note: [unit_type]: id=Troll Hero, race=troll
en: Some trolls are born with an exceptional share of the strength and vitality that characterizes their race. In a society where might makes right, those of their ilk revere them as heroes.
lt: Kai kurie troliai yra gimę su nepaprasta jėga ir gyvybingumu, kuris apibūdina jų rasę. Visuomenėje, kur jėga daro tvarką, tie, kurie yra iš jų rūšies, gerbia juos kaip herojus.

note: [unit_type]: id=Troll Rocklobber, race=troll
en: Troll Rocklobber
lt: Trolis akmensvaidys

note: [unit_type]: id=Troll, race=troll
en: Troll
lt: Trolis

note: [unit_type]: id=Troll Shaman, race=troll
en: Troll Shaman
lt: Trolių šamanas

note: [unit_type]: id=Troll Shaman, race=troll
en: Troll shamans are the mystical leaders of the trolls. Though not as strong or tough as other trolls, their true power lies in their fire magic, which they use to blast enemies with gouts of flame.
lt: Trolių šamanai yra dvasiniai trolių vadai. Nors ir ne tokie stiprūs ar tvirti kaip kiti troliai, tikra jų galia glūdi ugnies magijoje, kuri taško priešininkus ugnies pliūpsniais.

note: [unit_type]: id=Troll Warrior, race=troll
en: Troll Warrior
lt: Trolių karys

note: [unit_type]: id=Troll Whelp, race=troll
en: Troll Whelp
lt: Trolių jauniklis

note: [unit_type]: id=Ghast, race=undead
en: Ghast
lt: Baisūnas

note: [unit_type]: id=Ghoul, race=undead
en: Ghoul
lt: Gūlas

note: [unit_type]: id=Ghoul, race=undead
en: Only the more perverse and sadistic of necromancers know what must be done to turn a person into a ghoul, and it is a secret they are not telling. The result, however, is all too well known; it is a beast that knows nothing of its days as a human being, a creature that shambles about as naked as the day it was born, and gorges itself on the flesh of the dead.
    
    It is because of such things that necromancy is condemned with an almost primal hatred in all civilized lands.
lt: Tik labiausiai iškrypę ir sadistiški nekromantai žino, ką reikia padaryti norint paverti žmogų į gūlą, ir tai yra paslaptis, kurios jie nepasakoja. Tačiau rezultatas yra per gerai žinomas; tai yra žvėris, kuris nežino nieko apie savo, kaip žmogiškos būtybės, dienas, padaras, kuris kėblina beveik toks pat nuogas, kaip ir dieną, kai jis gimė, ir ryja mirusiųjų kūnus.
    
    Dėk tokių dalykų nekromantija yra smerkiama su beveik pirmykšte neapykanta visose civilizuotose šalyse.

note: [unit_type]: id=Necrophage, race=undead
en: Necrophage
lt: Nekrofagas

note: [variation]
en: wc_variation^Drake
lt: Slibinas

note: [variation]
en: wc_variation^Dwarf
lt: Dvarfas

note: [variation]
en: wc_variation^Goblin
lt: Goblinas

note: [variation]
en: wc_variation^Mounted
lt: Raitas

note: [variation]
en: wc_variation^Gryphon
lt: Grifas

note: [variation]
en: wc_variation^Saurian
lt: Roplys

note: [variation]
en: wc_variation^Swimmer
lt: Plaukikas

note: [variation]
en: wc_variation^Troll
lt: Trolis

note: [variation]
en: wc_variation^Wose
lt: Miškinis

note: [variation]
en: wc_variation^Wolf
lt: Vilkas

note: [variation]
en: wc_variation^Bat
lt: Šikšnosparnis

note: [unit_type]: id=Dark Adept, gender=male,female, race=human
en: Dark Adept
lt: Tamsos žinovas

note: [female]: gender=female
en: female^Dark Adept
lt: Tamsos žinovė

note: [unit_type]: id=Dark Sorcerer, gender=male,female, race=human
en: Dark Sorcerer
lt: Tamsusis kerėtojas

note: [female]: gender=female
en: Dark Sorceress
lt: Tamsos burtininkė

note: [unit_type]: id=Lich, race=undead
en: Lich
lt: Ličas

note: [unit_type]: id=Necromancer, gender=male,female, race=human
en: One of the pinnacles of what is considered ‘black magic’ is the art of necromancy, the terrible ability to awaken the dead with false life. This discovery alone caused humanity’s condemnation of black magic, for the nightmarish things it has made real have given fear a vast new arsenal.
    
    This ability, in all aspects, is the first step towards cheating death of its ultimate prize.
lt: Viena iš viršūnių to, kas laikoma „juodąja magija“ yra nekromantijos menas, siaubingas gebėjimas prikelti mirusius netikram gyvenimui. Jau pats šis atradimas lėmė žmonijai pasmerkti juodąją magiją, nes košmariški dalykai, kurios ji padarė tikrais davė baimei naują begalinį arsenalą.
    
    Šis gebėjimas, visais atžvilgiais, yra pirmas žingsnis nusukant nuo mirties jos galutinį prizą.

note: [female]: gender=female
en: female^Necromancer
lt: Nekromantė

note: [unit_type]: id=Banebow, race=undead
en: The most powerful of the undead archers invariably end up being those who were themselves archers in their previous life. They wander the fields of battle, guided by the fading memory of their former skill, neither knowing, nor caring what their purpose or foes might be. They are driven only by a malice born of their empty and tortured existence.
lt: Galingiausiais iš nemirėlių lankininkų galiausiai pasidaro tie, kurie patys buvo lankininkais ankstesniame gyvenime. Jie klajoja po mūšio laukus vedami silpstančios atminties apie senesnį savo gebėjimą nei žinodami, nei rūpindamiesi, koks yra jų tikslas ar priešai. Jie yra vedami pykčio užgimusio iš jų tuščio ir kankinančio egzistavimo.

note: [unit_type]: id=Bone Shooter, race=undead
en: Bone Shooter
lt: Kaulų šaulys

note: [unit_type]: id=Death Knight, race=undead
en: Death Knight
lt: Mirties riteris

note: [unit_type]: id=Revenant, race=undead
en: Revenant
lt: Prisikėlęs

note: [unit_type]: id=Skeleton, race=undead
en: Skeleton
lt: Skeletas

note: [unit_type]: id=Skeleton, race=undead
en: Skeletons are warriors who have been slain in battle and brought back by dark magics. Nearly mindless, and unwavering in their purpose, they fear neither pain, nor death, and their mere presence will often frighten away any who would challenge their master.
lt: Skeletai yra kariai, kurie krito mūšyje ir juodąja magija buvo gražinti atgal. Beveik be proto ir nesvyruojantys savo tiksluose, jie nebijo nei skausmo, nei mirties ir vien tik jų buvimas dažnai atbaidys bet ką, kas mes iššūkį jų šeimininkams.

note: [unit_type]: id=Skeleton Archer, race=undead
en: Skeleton Archer
lt: Skeletas lankininkas

note: [unit_type]: id=Skeleton Archer, race=undead
en: A skeleton archer is little different from the ‘skeletons’ which often accompany it — it is a sin against nature, a warrior raised from the dead to fight once again. In their masters’ hands, these soldiers will do anything to achieve the tasks laid before them, for death holds no fear for one who is already dead.
lt: Skeletas lankininkas truputį skiriasi nuo „skeletų“, kurie dažnai jį lydi – tai yra nuodėmė prieš gamtą, karys prikeltas iš numirėlių dar kartą kautis. Savo šeimininkų rankose šie kariai darys viską, kad atliktų jiems iškeltas užduotis, nes mirtis neturi baimės tiems, kurie jau yra mirę.

note: [unit_type]: id=Ghost, race=undead
en: Ghost
lt: Vaiduoklis

note: [attack]: type=cold
en: wail
lt: klyksmas

note: [unit_type]: id=Nightgaunt, race=undead
en: Nightgaunt
lt: Nakties pamėklė

note: [unit_type]: id=Nightgaunt, race=undead
en: The purpose of the masks that these creatures wear is unknown, as is the countenance that they obscure. These terrible forms are rarely seen by the living, and those who live to speak of them had no leisure to study their foe.
lt: Kaukių, kurias dėvi šios būtybės, paskirtis neaiški, kaip ir jų slepiami veidai. Gyvieji retai pamato šiuos baisius padarus, o tie kurie juos išgyveno, neturėjo laiko apžiūrinėti savo priešo.

note: [unit_type]: id=Shadow, race=undead
en: Shadow
lt: Šešėlis

note: [unit_type]: id=Spectre, race=undead
en: Spectre
lt: Šmėkla

note: [unit_type]: id=Wraith, race=undead
en: Wraith
lt: Dvasia

note: [unit_type]: id=Ancient Wose, race=wose
en: Ancient Wose
lt: Senasis miškinis

note: [attack]: type=impact
en: crush
lt: sumindžiojimas

note: [unit_type]: id=Elder Wose, race=wose
en: Elder Wose
lt: Vyresnysis miškinis

note: [unit_type]: id=Wose, race=wose
en: Wose
lt: Miškinis
