gnulib 2.0.0.3462.e9796 - en to et translation catalogue (41 entries)

en: Unknown system error
et: Tundmatu süsteemne viga

en: Address family for hostname not supported
et: Aadressiperekonda või hostinime ei toetata

en: Temporary failure in name resolution
et: Ajutine tõrge nime lahendamisel

en: Bad value for ai_flags
et: Vigane ai_flags väärtus

en: Non-recoverable failure in name resolution
et: nime lahendamisl tekkis taastumatu tõrge

en: ai_family not supported
et: ai_family ei toetata

en: Memory allocation failure
et: Tõrge mälu haaramisel

en: No address associated with hostname
et: Hosti nimega ei ole aadresse seostatud

en: Name or service not known
et: Nimi või teenus on tundmatu

en: Servname not supported for ai_socktype
et: ai_socktype ei toeta teenuse nime

en: ai_socktype not supported
et: ai_socktype ei toetata

en: System error
et: Süsteemne viga

en: Argument buffer too small
et: Argumentide puhver on liiga väike

en: Processing request in progress
et: Päringu töötlemine käib

en: Request canceled
et: Päring katkestati

en: Request not canceled
et: Päringut ei katkestatud

en: All requests done
et: Kõik päringud täidetud

en: Interrupted by a signal
et: Katkestatud signaaliga

en: Parameter string not correctly encoded
et: Parameetersõne ei ole korrektselt kodeeritud

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: %s: invalid option -- '%c'
et: %s: vigane võti -- '%c'

en: %s: option requires an argument -- '%c'
et: %s: võti nõuab argumenti -- '%c'

en: unable to record current working directory
et: ei õnnestu registreerida jooksvat töökataloogi

en: failed to return to initial working directory
et: esialgsesse töökataloogi ei õnnestu tagasi minna

en: _open_osfhandle failed
et: _open_osfhandle ebaõnnestus

en: cannot restore fd %d: dup2 failed
et: failipidet %d ei õnnestu taastada: dup2 ebaõnnestus

en: Invalid regular expression
et: Vigane regulaaravaldis

en: Invalid collation character
et: Vigane võrdlussümbol

en: Invalid character class name
et: Vigane sümbolite klassi nimi

en: Invalid back reference
et: Vigane tagasiviide

en: Invalid range end
et: Vigane vahemiku lõpp

en: Memory exhausted
et: Mälu on otsas

en: Invalid preceding regular expression
et: Vigane eelnev regulaaravaldis

en: Premature end of regular expression
et: Enneaegne regulaaravaldise lõpp

en: Regular expression too big
et: Regulaaravaldis on liiga pikk

en: No previous regular expression
et: Eelmist regulaaravaldist pole

en: cannot create pipe
et: ei õnnestu luua toru

en: %s subprocess failed
et: %s: alamprotsess sai vea

en: %s subprocess
et: %s alamprotsess

en: %s subprocess got fatal signal %d
et: %s alamprotsess sai fataalse signaali %d

en: memory exhausted
et: mälu on otsas
