gnulib 3.0.0.6062.a6b16 - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: Unknown system error
hu: Ismeretlen rendszerhiba

en: Address family for hostname not supported
hu: A gépnév címcsaládja nem támogatott

en: Temporary failure in name resolution
hu: Átmeneti névfeloldási hiba

en: Bad value for ai_flags
hu: Az ai_flags értéke hibás

en: Non-recoverable failure in name resolution
hu: Helyrehozhatatlan névfeloldási hiba

en: ai_family not supported
hu: Az ai_family nem támogatott

en: Memory allocation failure
hu: Memóriafoglalási hiba

en: No address associated with hostname
hu: A gépnévhez nem tartozik cím

en: Name or service not known
hu: A név vagy szolgáltatás ismeretlen

en: Servname not supported for ai_socktype
hu: A kiszolgálónév nem támogatott az ai_socktype-hoz

en: ai_socktype not supported
hu: Az ai_socktype nem támogatott

en: System error
hu: Rendszerhiba

en: Argument buffer too small
hu: A paraméterpuffer túl kicsi

en: Processing request in progress
hu: Kérés feldolgozása folyamatban

en: Request canceled
hu: Kérés megszakítva

en: Request not canceled
hu: Kérés nincs megszakítva

en: All requests done
hu: Minden kérés kész

en: Interrupted by a signal
hu: Szignál által megszakítva

en: Parameter string not correctly encoded
hu: A paraméter-karakterlánc nem megfelelő kódolású

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: %s: invalid option -- '%c'
hu: %s: érvénytelen kapcsoló -- „%c”

en: %s: option requires an argument -- '%c'
hu: %s: a kapcsoló egy argumentumot igényel -- „%c”

en: unable to record current working directory
hu: az aktuális munkakönyvtár feljegyzése meghiúsult

en: failed to return to initial working directory
hu: a visszatérés meghiúsult a kiinduló munkakönyvtárba

en: _open_osfhandle failed
hu: _open_osfhandle sikertelen

en: cannot restore fd %d: dup2 failed
hu: az fd %d visszaállítása nem sikerült: dup2 sikertelen

note: TRANSLATORS: Get translations for open and closing quotation marks. The message catalog should translate "`" to a left quotation mark suitable for the locale, and similarly for "'".  For example, a French Unicode local should translate these to U+00AB (LEFT-POINTING DOUBLE ANGLE QUOTATION MARK), and
en: `
hu: „

en: '
hu: ”

en: Success
hu: Sikerült

en: No match
hu: Nincs találat

en: Invalid regular expression
hu: Érvénytelen szabályos kifejezés

en: Invalid collation character
hu: Érvénytelen leválogatási karakter

en: Invalid character class name
hu: Érvénytelen karakterosztálynév

en: Trailing backslash
hu: Záró visszaper

en: Invalid back reference
hu: Érvénytelen visszahivatkozás

en: Unmatched ( or \(
hu: Pár nélküli ( vagy \(

en: Unmatched \{
hu: Pár nélküli \{

en: Invalid content of \{\}
hu: A \{\} tartalma érvénytelen

en: Invalid range end
hu: Érvénytelen tartományvég

en: Memory exhausted
hu: Elfogyott a memória

en: Invalid preceding regular expression
hu: Érvénytelen megelőző szabályos kifejezés

en: Premature end of regular expression
hu: A szabályos kifejezés túl korán véget ért

en: Regular expression too big
hu: A szabályos kifejezés túl nagy

en: Unmatched ) or \)
hu: Pár nélküli ) vagy \)

en: No previous regular expression
hu: Nincs megelőző szabályos kifejezés

en: cannot create pipe
hu: nem hozható létre adatcsatorna

en: %s subprocess failed
hu: %s alfolyamat sikertelen

en: %s subprocess
hu: %s alfolyamat

en: %s subprocess got fatal signal %d
hu: %s alfolyamat végzetes %d szignált kapott

en: memory exhausted
hu: elfogyott a memória
