GNU wget 1.21.3 - en to ka translation catalogue (88 entries)

en: Connecting to %s|%s|:%d...
ka: მიერთება %s|%s|:%d...

en: Connecting to %s:%d...
ka: მიერთება %s:%d...

en: Connecting to [%s]:%d...
ka: მიერთება [%s]:%d...

en: setsockopt SO_RCVBUF failed: %s
ka: setsockopt SO_RCVBUF შეცდომა: %s

en: connected.
ka: დაკავშირებულია.

en: failed: %s.
ka: ვერ მოხერხდა: %s.

en: %s: unable to resolve host address %s
ka: %s: ჰოსტის ამოხსნის პრობლემა %s

en: setsockopt SO_REUSEADDR failed: %s
ka: setsockopt SO_REUSEADDR შეცდომა: %s

en: nothing to do.
ka: გასაკეთებელი არაფერია.

en: Cannot convert links in %s: %s
ka: ბმულების გადაკეთება %s: %s

en: Unable to delete %s: %s
ka: წაშლის შეცდომა %s: %s

en: Cannot back up %s as %s: %s
ka: მარქაფის შეცდომა %s როგორც %s: %s

en: Cannot open cookies file %s: %s
ka: ქუქის ფაილის გახსნის შეცდომა %s: %s

en: Error writing to %s: %s
ka: ჩაწერის შეცდომა %s: %s

en: Error closing %s: %s
ka: დახურვის შეცდომა %s: %s

en: time unknown
ka: დრო უცნობია

en: File
ka: ფაილი

en: Directory
ka: საქაღალდე

en: Link
ka: ბმული

en: Not sure
ka: დარწმუნებული არ ვარ

en:  (%s bytes)
ka:  (%s ბაიტი)

en: Length: %s
ka: სიგრძე: %s

en: , %s (%s) remaining
ka: , %s (%s) დარჩენილია

en: , %s remaining
ka: , %s დარჩენილია

en: Logging in as %s ...
ka: შესვლა, როგორც %s ...

en: Error in server greeting.
ka: სერვერის სალამის შეცდომა.

en: Login incorrect.
ka: არასწორი შესვლა.

en: Logged in!
ka: შევედი!

en: done.
ka: დასრულებულია.

en: done.
ka: დასრულებულია.

en: done.
ka: დასრულებულია.

en: Invalid PORT.
ka: პორტის არასწორი ნომერი.

en: 
    REST failed, starting from scratch.
ka: 
    REST-ის შეცდომა. თავიდან დაწყება.

en: File %s exists.
ka: ფაილი '%s' უკვე არსებობს.

en: No such file %s.
ka: ფაილი %s არ არსებობს.

en: No such file %s.
ka: ფაილი %s არ არსებობს.

en: No such file or directory %s.
ka: ფაილი ან საქაღალდე არ არსებობს.
    %s

en: (try:%2d)
ka: (ცდა:%2d)

en: Removing %s.
ka: წაშლა %s.

en: Removed %s.
ka: წაშლილია %s.

en: Creating symlink %s -> %s
ka: სიმბმულის შექმნა %s -> %s

en: Rejecting %s.
ka: უარყოფა %s.

en: Rejecting %s (Invalid Entry).
ka: უარყოფა %s (არასწორი ჩანაწერი).

en: ERROR
ka: შეცდომა

en: WARNING
ka: გაფრთხილება

en: Unknown host
ka: უცნობი ჰოსტი

en: Temporary failure in name resolution
ka: სახელის გადაწყვეტის დროებითი შეცდომა

en: Unknown error
ka: უცნობი შეცდომა

en: Resolving %s...
ka: %s-ის გადაწყვეტა...

en: failed: timed out.
ka: შეცდომა: კავშირის ვადა გავიდა.

en: %s ERROR %d: %s.
ka: %s-ის შეცდომა %d: %s

en: Saving to: %s
ka: ჩაწერა: %s

en: (no description)
ka: (აღწერის გარეშე)

en: Location: %s%s
ka: მდებარეობა: %s%s

en: unspecified
ka: მიუთითებელი

en:  [following]
ka:  [შემდეგი]

en: Length:
ka: სიგრძე:

en: ignored
ka: იგნორირებულია

en: Cannot unlink %s (%s).
ka: ბმულის მოხსნის შეცდომა:%s (%s).

en: Remote file exists.
ka: დაშორებული ფაილი არსებობს.

en: %s (%s) - %s saved [%s/%s]
ka: %s (%s) - %s შენახულია [%s/%s]

en: %s (%s) - Connection closed at byte %s.
ka: %s (%s) - შეერთება დაიხურა ბაიტთან %s.

en: %s (%s) - Read error at byte %s (%s).
ka: %s (%s) - კითხვის შეცდომა ბაიტთან %s (%s).

en: %s (%s) - Read error at byte %s/%s (%s).
ka: %s (%s) - კითხვის შეცდომა ბაიტთან %s/%s (%s).

en: Unsupported algorithm '%s'.
ka: მხარდაუჭერელი ალგორითმი '%s'.

en: %s: Cannot read %s (%s).
ka: %s: წაკითხვა შეუძლებელია %s (%s).

en: %s: %s: Invalid number %s.
ka: %s: %s: არასწორი რიცხვი %s.

en: Startup:
ka: გაშვება:

en:   -V,  --version                   display the version of Wget and exit
ka:   -V, --version              Wget-ის ვერსიის ჩვენება და გასვლა

en:   -h,  --help                      print this help
ka:  -h, --help           დახმარების გამოტანა და გამოსვლა

en:   -b,  --background                go to background after startup
ka:   -b,  --background                გაშვების შემდეგ ფონში გადასვლა

en:   -o,  --output-file=FILE          log messages to FILE
ka:   -o,  --output-file=ფაილი          ჟურნალის შეტყობინებების ფაილში ჩაწერა

en: Password:
ka: პაროლი:

en: Locale:
ka: ენა:

en: Link:
ka: ბმული:

en: Memory allocation problem
ka: მეხსიერების გამოყოფის შეცდომა

en: Try `%s --help' for more options.
ka: მეტი ინფორმაციისთვის სცადეთ '%s --help'.

en: %s: illegal option -- `-n%c'
ka: %s: არასწორი პარამეტრი -- '-n%c'

en: Cannot open %s: %s
ka: გახსნის შეცდომა: %s: %s

en: Giving up.
ka: შევეშვი.

en: Retrying.
ka: თავიდან ცდა

en: Found no broken links.
ka: გაფუჭებული ბმულები ნაპოვნი არაა.

en: Found %d broken link.
    
     | Found %d broken links.
ka[0]: ნაპოვნია %d გაფუჭებული ბმული.
ka[1]: ნაპოვნია %d გაფუჭებული ბმული.

en: No error
ka: შეცდომის გარეშე

en: Scheme missing
ka: სქემა არ არსებობს

en: Invalid host name
ka: ჰოსტის არასწორი სახელი

en: Bad port number
ka: პორტის არასწორი ნომერი

en: Invalid user name
ka: მომხმარებლის არასწორი სახელი
