wget2 1.99.1 - en to sk translation catalogue (101 entries)

en: Unknown system error
sk: Neznáma systémová chyba

en: Address family for hostname not supported
sk: Rodina adries pre hostiteľa nie je podporovaná

en: Temporary failure in name resolution
sk: Dočasné zlyhanie pri prevode názvu

en: Bad value for ai_flags
sk: Zlá hodnota pre ai_flags

en: Non-recoverable failure in name resolution
sk: Nezotaviteľné zlyhanie pri prevode názvu

en: ai_family not supported
sk: nepodporované ai_family

en: Memory allocation failure
sk: Zlyhanie pri alokovaní pamäte

en: No address associated with hostname
sk: Žiadna adresa nie je priradená k hostiteľovi

en: Name or service not known
sk: Názov alebo služba neznáme

en: Servname not supported for ai_socktype
sk: Názov servera nie je podporovaný pre ai_socktype

en: ai_socktype not supported
sk: nepodporované ai_socktype

en: System error
sk: Systémová chyba

en: Argument buffer too small
sk: Pamäť pre parameter je príliš malá

en: Processing request in progress
sk: Prebieha spracovanie požiadavky

en: Request canceled
sk: Požiadavka zrušená

en: Request not canceled
sk: Požiadavka nie je zrušená

en: All requests done
sk: Všetky požiadavky hotové

en: Interrupted by a signal
sk: Prerušenie signálom

en: Parameter string not correctly encoded
sk: Reťazec parametra nie je správne zakódovaný

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: _open_osfhandle failed
sk: _open_osfhandle zlyhalo

en: cannot restore fd %d: dup2 failed
sk: nie je možné obnoviť fd %d: dup2 zlyhalo

en: Success
sk: Úspech

en: No match
sk: Bez zhody

en: Invalid regular expression
sk: Neplatný regulárny výraz

en: Invalid collation character
sk: Neplatný znak radenia

en: Invalid character class name
sk: Neplatný názov triedy znaku

en: Trailing backslash
sk: Koncová spätná lomka

en: Invalid back reference
sk: Neplatný spätný odkaz

en: Unmatched [, [^, [:, [., or [=
sk: Nepárové [, [^, [:, [.  alebo [=

en: Unmatched ( or \(
sk: Nepárové ( alebo \(

en: Unmatched \{
sk: Nepárové \{

en: Invalid content of \{\}
sk: Neplatný obsah \{\}

en: Invalid range end
sk: Neplatný koniec rozsahu

en: Memory exhausted
sk: Pamäť vyčerpaná

en: Invalid preceding regular expression
sk: Neplatný predošlý regulárny výraz

en: Premature end of regular expression
sk: Predčasný koniec regulárneho výrazu

en: Regular expression too big
sk: Regulárny výraz príliš veľký

en: Unmatched ) or \)
sk: Nepárové ) alebo \)

en: No previous regular expression
sk: Bez predchádzajúceho regulárneho výraz

en: cannot create pipe
sk: nepodarilo sa vytvoriť dátovod

en: %s subprocess failed
sk: podproces %s zlyhal

en: %s subprocess
sk: podproces %s

en: %s subprocess got fatal signal %d
sk: podproces %s dostal závažný signál %d

en: memory exhausted
sk: pamäť vyčerpaná

en: Failed to open %s
sk: Zlyhalo otvorenie %s

en: toASCII(%s) failed (%d): %s
sk: toASCII(%s) zlyhalo (%d): %s

en: toASCII failed (%d): %s
sk: toASCII zlyhalo (%d): %s

en: Invalid UTF-8 sequence not converted: '%s'
sk: Nekonvertovaná neplatná sekvencia UTF-8: '%s'

en: toASCII not available: '%s'
sk: Nedostupné toASCII: '%s'

en: %s: Failed to read %llu bytes
sk: %s: Zlyhalo čítanie %llu bajtov

en: Failed to read HPKP data
sk: Zlyhalo čítanie dát HPKP

en: Failed to write HPKP file '%s'
sk: Zlyhal zápis súboru HPKP '%s'

en: Failed to parse HSTS line: '%s'
sk: Zlyhala analýza riadka HSTS '%s'

en: Failed to read HSTS data
sk: Zlyhalo čítanie dát HSTS

en: Failed to write HSTS file '%s'
sk: Zlyhal zápis súboru HSTS '%s'

en: %s: Unknown key %d (or value must not be an integer)
sk: %s: Neznámy kľúč %d (alebo hodnota nemôže byť celé číslo)

en: Unsupported quality of protection '%s'.
sk: Nepodporovaná kvalita ochrany '%s'.

en: Unsupported algorithm '%s'.
sk: Nepodporovaný algoritmus '%s'.

en: Unknown option %d
sk: Neznáma voľba %d

en: Error parsing URL
sk: Chyba pri analýze URL

en: Missing URL/URI
sk: Chýbajúce URL/URI

en: Failed to parse date '%s'
sk: Zlyhala analýza dátumu '%s'

en: %s: Unknown option %d
sk: %s: Neznáma voľba %d

en: %s: Failed to read, error %d
sk: %s: Čítanie zlyhalo, chyba %d

en: WARNING: Size of %s changed from %lld to %lld while reading. This may lead to unwanted results !
sk: UPOZORNENIE: Veľkosť %s sa počas čítania zmenila z %lld na %lld. To môže viesť k nechceným výsledkom !

en: Failed to dup2(%d,%d) (%d)
sk: Zlyhalo dup2(%d,%d) (%d)

en: Unknown config key %d (or value must not be a string)
sk: Neznámy konfiguračný kľúč %d (alebo hodnota nesmie byť reťazec)

en: Unknown config key %d (or value must not be an object)
sk: Neznámy konfiguračný kľúč %d (alebo hodnota nesmie byť objekt)

en: Unknown config key %d (or value must not be an integer)
sk: Neznámy konfiguračný kľúč %d (alebo hodnota nesmie byť celé číslo)

en: Certificate info [%u]:
sk: Informácie o certifikáte [%u]:

en:   Valid since: %s
sk:   Platný od: %s

en:   Expires: %s
sk:   Platnosť vyprší: %s

en:   Serial number: %s
sk:   Sériové číslo: %s

en:   Public key: %s, %s (%u bits)
sk:   Verejný kľúč: %s, %s (%u bitov)

en:   Version: #%d
sk:   Verzia: #%d

en:   Issuer's DN: %s
sk:   DN vydavateľa: %s

en:   Issuer's OID: %s
sk:   OID vydavateľa: %s

en:   Issuer's UID: %s
sk:   UID vydataveľa: %s

en:   Unknown certificate type %d
sk:   Neznámy typ certifikátu %d

en: Protocol: %s
sk: Protokol: %s

en: ERROR
sk: CHYBA

en: WARNING
sk: UPOZORNENIE

en: %s: Certificate verification error
sk: %s: Chyba pri overení certifikátu

en: %s: The certificate is not trusted.
sk: %s: Certifikát nie je dôveryhodný.

en: %s: The certificate has been revoked.
sk: %s: Certifikát bol zrušený.

en: %s: The certificate signer was not a CA.
sk: %s: Ten, kto podpísal certifikát, nebol CA.

en: %s: The certificate was signed using an insecure algorithm.
sk: %s: Certifikát bol podpísaný pomocou algoritmu, ktorý nie je bezpečný.

en: %s: The certificate is not yet activated.
sk: %s: Certifikát ešte nie je aktivovaný.

en: %s: The certificate has expired.
sk: %s: Certifikátu vypršala platnosť

en: %s: The certificate signature is invalid.
sk: %s: Podpis certifikátu je neplatný.

en: %s: The certificate's owner does not match hostname '%s'.
sk: %s: Majiteľ certifikátu sa nezhoduje s názvom hostiteľa '%s'.

en: Password:
sk: Heslo:

en: Error reading response from command "%s %s": %s
sk: Chyba pri čítaní odpovede príkazu "%s %s": %s

en: Saving '%s'
sk: Ukladá sa '%s'

en: Failed to fsync errno=%d
sk: Zlyhalo fsync errno=%d

en: Continuing in background, pid %lu.
sk: Pokračovanie v behu na pozadí, pid %lu.

en: Output will be written to %s.
sk: Výstup bude zapísaný do %s.

en: fake_fork_child() failed
sk: zlyhalo fake_fork_child()

en: fake_fork() failed
sk: zlyhalo fake_fork()

en: Continuing in background, pid %d.
sk: Pokračovanie v behu na pozadí, pid %d.
