Widelands - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Build two ranger’s huts
uk: Збудуйте дві хатини лісоруба

en: Build a ranger’s hut next to each lumberjack’s hut.
uk: Збудуйте хітини лісоруба біля кожної лісопильні

en: Expand north-east and build a quarry
uk: Розширюйтесь на північний схід і побудуйте кар’єр

en: Expand north-east to the rocks
uk: Розширюйтесь на північний схід до скель

en: Build military buildings (like sentries or barriers) to expand your territory.
uk: Будуйте військові будівлі (наприклад, сторожі або бар’єри), щоб розширити свою територію.

en: Get to the rocks north-east from you and build a quarry there.
uk: Доберіться до скель на північний схід від вас і побудуйте там кар'єр.

en: Start building mines on the mountain
uk: Почніть будувати шахти на горі

en: Build coal and iron mines
uk: Збудуйте вугільні та залізні шахти

en: Build a coal mine and an iron mine.
uk: Побудуйте вугільну і залізну шахту.

en: To do so, place a flag up on the mountain’s flank to the east (on mountain terrain though, not mountain meadow). When you click on the new flag, you can send geologists there. Because the flag is on a mountain, the geologists will search for ores; otherwise, they would search for water. Then build a mine for both kinds of resources that they will find, choosing the appropriate mine to be built:
uk: Для цього розмістіть прапор на схилі гори на схід (але на гірській місцевості, а не на лузі). Натиснувши на новий прапор, можна відправити туди геологів. Оскільки прапор стоїть на горі, геологи будуть шукати руди; інакше вони шукали б воду. Потім побудуйте шахту для обох видів ресурсів, які вони знайдуть, вибравши відповідну шахту для будівництва:

en: some coal
uk: трохи вугілля

en: a lot of coal
uk: багато вугілля

en: some iron
uk: троха заліза

en: a lot of iron
uk: багато заліза

en: some gold
uk: трохи золота

en: a lot of gold
uk: багато золота

en: some granite
uk: трохи граніту

en: a lot of granite
uk: багато граніту

en: water
uk: вода

en: nothing was found here
uk: тут нічого не знайшли

en: Mines can only be built on mountain terrain. Suitable places for mines are displayed as orange mine symbols.
uk: Шахти можна будувати тільки на гірській місцевості. Відповідні місця для шахт відображаються у вигляді помаранчевих символів шахти.

en: Provide your miners with food
uk: Забезпечте своїх шахтарів їжею

en: Build a hunter’s hut, a gamekeeper’s hut and a tavern
uk: Побудуйте хатину мисливця, хатку єгеря та таверну

en: In order to work, your miners need food.
uk: Щоб працювати, вашим шахтарам потрібна їжа.

en: A hunter can hunt down animals, while a gamekeeper prevents them from becoming extinct. The meat is then processed in a tavern into lunches for your miners.
uk: Мисливець може полювати на тварин, а єгер запобігає їх вимирання. Потім м’ясо переробляється в таверні на обід для ваших шахтарів.

en: Bake bread
uk: Спечіть хліб

en: Build a well, a farm and a bakery
uk: Побудуйте криницю, ферму та пекарню

en: Other ways to produce food – different kinds of food – are fishers and farms. The wheat of the farms has to be processed with water in a bakery before it becomes edible. You can obtain water by building a well. For the best productivity, build it on a spot where your geologists have found a water source.
uk: Інші способи виробництва їжі – різні види їжі – це рибалки та ферми. Пшеницю на фермах потрібно обробляти водою в пекарні, перш ніж вона стане їстівною. Отримати воду можна, побудувавши колодязь. Для найкращої продуктивності побудуйте його на місці, де ваші геологи знайшли джерело води.

en: Refine your mined resources
uk: Удосконалюйте свої видобуті ресурси

en: Build a smelting works
uk: Побудувати плавильний завод

en: The iron ore your miners dig up is not usable yet – it has to be melted into iron first.
uk: Залізна руда, яку викопують ваші шахтарі, поки не придатна для використання – її потрібно спочатку переплавити в залізо.

en: Enhance buildings and build a micro brewery
uk: Покращуйте будівлі та побудуйте мікро-пивоварню

en: Enhance a mine and the tavern, and build a micro brewery.
uk: Поліпшити шахту та таверну та побудувати мікро-пивоварню.

en: Victory
uk: Перемога

en: You have completed this mission. You may continue playing if you wish, otherwise move on to the next mission.
uk: Ви впорались із завданням. Тепер, якщо бажаєте, можете просто пограти, або ж переходьте до наступного завдання.
