Widelands svnVERSION - en to br translation catalogue (21 entries)

en: Build your first outpost
br: Savit ho rakpost kentañ

en: First Outpost
br: Rakpost kentañ

en: Build a quarry
br: Savit ur vengleuz

en: Quarry
br: Mengleuz

en: Build a port and a shipyard on the Island
br: Savit ur porzh-mor hag ur chanter-bigi war an enezenn

en: Ship Industry
br: Ar sevel listri

en: Produce wheat
br: Produit gwinizh

en: Wheat Production
br: Produiñ gwinizh

en: Cloth Production
br: Produiñ gwiad

en: Gold Production
br: Produiñ aour

en: Defeat the Barbarians
br: Pilit ar varbared

en: Defeat the Enemy
br: Pilit an enebour

en: Build a training camp, some barracks and an arena or colosseum to train your soldiers.
br: Savit ur c'hamp gourdonañ, ur c'hazarn hag ul lis pe ur c'holize evit lakaat ho soudarded da c'hourdonañ.

en: Shipwrecked Again
br: Peñseet adarre

en: Amalea’s Plan
br: Raktres Amalea

en: We Need a Port
br: Ezhomm hon eus eus ur porzh-mor

en: We Should Explore the Islands
br: Ret e vefe deomp ergerzhout an inizi

en: We Should Conquer All the Islands
br: Ret e vefe deomp aloubiñ an holl inizi

note: TRANSLATORS: Saledus
en: Now it is time to conquer the islands.
br: Poent eo bremañ aloubiñ an inizi.

en: Victory
br: Trec'h

en: Artifact Found
br: Daraozad kavet
