Widelands svnVERSION - en to la translation catalogue (6 entries)

[ctx: empire_building]
en: Brewery
la: Fabrica cervisiae

[ctx: empire_building]
en: Farm
la: Fundus

[ctx: empire_building]
en: Forester’s House
la: Casa saltuarii

[ctx: empire_building]
en: Mill
la: Molae

[ctx: empire_building]
en: Training Camp
la: Castra exercendi

[ctx: empire_building]
en: Well
la: Fons
