Widelands svnVERSION - en to he translation catalogue (5 entries)

[ctx: empire_building]
en: Brewery
he: מבשל

[ctx: empire_building]
en: Farm
he: חווה

[ctx: empire_building]
en: Forester’s House
he: יערן

[ctx: empire_building]
en: Mill
he: טחנה

[ctx: empire_building]
en: Well
he: באר
