Widelands svnVERSION - en to uk translation catalogue (6 entries)

[ctx: empire_building]
en: Brewery
uk: Пивоварня

[ctx: empire_building]
en: Farm
uk: Ферма

[ctx: empire_building]
en: Forester’s House
uk: Будиночок лісника

[ctx: empire_building]
en: Mill
uk: Млин

[ctx: empire_building]
en: Training Camp
uk: Тренувальний табір

[ctx: empire_building]
en: Well
uk: Криниця
