Widelands svnVERSION - en to fy translation catalogue (7 entries)

[ctx: empire_building]
en: Brewery
fy: Brouwerij

[ctx: empire_building]
en: Farm
fy: Buorkerij

[ctx: empire_building]
en: Forester’s House
fy: Boswachtershúske

[ctx: empire_building]
en: Lumberjack’s House
fy: Houthakkershúske

[ctx: empire_building]
en: Mill
fy: Mûne

[ctx: empire_building]
en: Training Camp
fy: Treningskamp

[ctx: empire_building]
en: Well
fy: Put
