Widelands svnVERSION - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Defeat the Barbarians
hr: Porazi Barbare

en: Victory
hr: Pobjeda

en: Easy Victory
hr: Lagana pobjeda

[ctx: empire_building]
en: Brewery
hr: Pivar

[ctx: empire_building]
en: Farm
hr: Farma

[ctx: empire_building]
note: TRANSLATORS: Purpose helptext for an Empire production site: Well
en: Draws water out of the deep.
hr: Povlači vodu iz dubine

[ctx: empire_building]
en: Lumberjack’s House
hr: Kuća za drvosječu

[ctx: empire_building]
en: Training Camp
hr: Vojni poligon

[ctx: empire_building]
en: Well
hr: Bunar
