Widelands svnVERSION - en to gl translation catalogue (6 entries)

[ctx: empire_building]
en: Brewery
gl: Cervexaría grande

[ctx: empire_building]
en: Farm
gl: Granxa

[ctx: empire_building]
en: Forester’s House
gl: Casa do forestal

[ctx: empire_building]
en: Mill
gl: Muíño

[ctx: empire_building]
en: Training Camp
gl: Campo de adestramento

[ctx: empire_building]
en: Well
gl: Pozo
