Widelands svnVERSION - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Build a wood economy and a reed farm
el: Φτιάξτε μια οικονομία ξύλου και έναν καλαμώνα

en: Wood Economy
el: Οικονομία Ξύλου

en: Build at least one woodcutter’s house and two forester’s houses to start producing logs, and a reed farm to start growing reed.
el: Φτιάξτε τουλάχιστον ένα σπίτι ξυλοκόπου και δύο σπίτια δασοκόμων για την έναρξη παραγωγής κορμών, και έναν καλαμώνα για την έναρξη παραγωγής καλαμιών.

en: Defeat the Enemy!
el: Καταβάλετε τον εχθρό!

en: Destroy the enemy tribe’s headquarters.
el: Καταστρέψετε το αρχηγείο της εχθρικής φυλής.

en: Our first settlement
el: Ο πρώτος μας οικισμός

en: Build another reed farm
el: Φτιάξτε έναν ακόμη καλαμώνα
