Widelands svnVERSION - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Defeat the Barbarians!
hr: Porazi Barbare!

en: Defeat the Barbarians
hr: Porazi Barbare

en: Victory
hr: Pobjeda

en: Victory!
hr: Pobjeda!

en: Congratulations
hr: Čestitamo
